E-maily od Hillary potvrzují, že US a NATO Libyi zničily kvůli zlatem podložené měně

Gaddafi-United-Nations

Kaddáfí promlouvající ke Spojeným národům

Nově vyzrazené e-maily ukazují, že motivem k intervenci NATO byl libyjský plán na vytvoření zlatem podložené měny, která by konkurovala euru a dolaru. Těch na Silvestra zveřejněných přes 3 000 nových e-mailů Hillary Clinton z ministerstva zahraničí u CNN překypovalo textovými zprávami plnými drbů o výběru těch, „kdo se svezou s Hillary“ řízeného jejím personálem a o tom, jak si „roztomilé“ fotečky Hillary vedou dobře na Facebooku.

Ale historici války NATO v Libyi v roce 2011 si v těch nových e-mailech určitě všimnou i té trochy vskutku explozivních potvrzení domněnek: přiznání válečných zločinů rebelů, cvičitelů od speciálních operací uvnitř Libye téměř od samého počátku protestů, US podporované opozice náležející k Al Kaiídě, Západní národy předbíhající se v tlačenici na libyjskou ropu, nekalého původu absurdních tvrzení o masovém znásilňování s Viagrou a obav z Kaddáfího rezerv zlata a stříbra ohrožujících evropskou měnu.

Komanda smrti od Hillary

Zpravodajskou informaci o Libyi ze 27. března 2011 poslal dlouhodobý blízký poradce Clintonů a neoficiální sběrač zpravodajství pro Hillary Sidney Blumenthal, a ta obsahuje jasné důkazy o válečných zločinech na straně NATO podporovaných rebelů. Blumenthal cituje zdroj z velitelství rebelů „promlouvající pod podmínkou přísné důvěrnosti“:

Vojáci Libyjské armády vystaveni útokům spojeneckých leteckých a námořních sil začali ve zvýšeném počtu dezertovat na stranu rebelů. Rebelové se tyto vojáky snažili vítat jako kolegy Libyjce, aby tak motivovali další zběhy.

(Komentář zdroje: promlouvající pod podmínkou přísné důvěrnosti, jeden velitel rebelů konstatoval, že jeho vojáci nadále plošně zabíjí všechny zahraniční žoldnéře chycené v boji…).

Ač je nezákonnost mimosoudních poprav rozpoznatelná snadno (skupiny, které se do něj zapojují, se obvykle nazývají „komanda smrti“), tak chmurná realita za zmiňovanými „zahraničními žoldnéři“ by nemusela být okamžitě každému zřejmá.

Ač bylo desítky let o Kaddáfím známo, že využívá evropských a dalších mezinárodních kontraktorů na bezpečnost a infrastruktury, neexistují žádné důkazy naznačující, že by tito byli cíli útoků libyjských rebelů.

Existuje však spousta dokumentace od žurnalistů, akademiků a od skupin lidských práv předvádějících, že černí libyjští civilisté a najatí pracovníci ze sub-saharské Afriky, tj. lidé oblíbení v Kaddáfího politice pro Africkou unii, byli cíli „rasových čistek“ rebelů, kteří na černé Libyjce pohlíželi jako na spjaté s režimem.[1]

ISIS-in-Libya

Černí Libyjci bývali běžně opozicí rebelů označovaní jako „zahraniční žoldnéři“ kvůli své přetrvávající obecné loajalitě ke Kaddáfímu jako komunita a byli vystavováni mučení, popravám a jejich města byla „osvobozována“ etnickými čistkami. To se ukázalo na nejlépe dokumentovaném příkladu Tawergha, kdy šlo o celé město 30 000 černých Libyjců a těch „s temnou pletí“, kteří se do srpna 2011 ztratili poté, co je zabraly NATO podporované brigády NTC Mistratan.

Tyto útoky jsou dobře známé až dokonce roku 2012 a často nafilmované, jak potvrzuje tato zpráva od The Telegraph:

Po zabití Muammara Kaddáfího byly bojovníky spojenců nových přechodných úřadů stovky migrantských pracovníků ze sousedních států uvězněny. Černé Afričany obviňovali, že to byli žoldnéři zesnulého vládce. Tisíce subsaharských Afričanů byly od pádu Kaddáfího v srpnu vymýceny.

A vypadá to, že Clintonová dostávala osobní hlášení o zločinech svých milovaných proti-Kaddáfíovských bojovníků z bitevního pole už dávno před tím, než se některé z těchto nejhorších genocidních zločinů vůbec odehrály.

Al-Kaiída a Západní speciální síly uvnitř Libye

Ty samé zpravodajské e-maily od Sydney Blumenthala rovněž potvrzují to, co se stalo dobře známým tématem Západních podporovatelů povstání na Blízkém východě: spornost toho, že speciální síly cvičí milice, které jsou zároveň podezřelé z navázání na Al Kaiídu.

Blumenthal sděluje, že „extrémně citlivý zdroj“ potvrdil, že britské, francouzské a egyptské jednotky speciálních operací cvičí libyjské militanty podél egyptsko-libyjské hranice stejně jako na předměstích Benghází.

Zatímco analytici už dlouho spekulují, „kdy a kde“ došlo k přítomnosti Západních pozemních vojsk v Libyjské válce, tak tento e-mail slouží jako definitivní důkaz, že speciální síly byly v poli do měsíce od vypuknutí těch prvních protestů, jež propukly mezi polovinou a koncem února 2011 v Benghází.

Do 27. března v tom, co bylo obecně považována za prosté „lidové bouře“ už speciální operativci zvenku „dohlíželi na transfer zbraní a dodávek rebelům“ včetně „zjevně nekonečných dodávek útočných pušek AK47 a munice.“

Ovšem o jen pár odstavců po tomto přiznání se nabádá k opatrnosti k těm milicím, které Západní speciální síly cvičí, kvůli obavám z „infiltrace radikálních/teroristických skupin jako Libyjskjá bojová skupina a Al Kaiída v islamistickém Maghrebu (AQIM) do NLC a jeho vojenského velení.“

Hrozba libyjské ropy a zlata pro francouzské zájmy

Ač Francie navrhla Rezoluci Rady bezpečnosti OSN 1973 vyhlašující bezletovou zónu nad Libyí s odůvodněním ochrany civilistů, tak e-mail z dubna 2011 odeslaný pro Hillary s předmětem „Francouzský klient a Kaddáfího zlato“ vypovídá o méně ušlechtilých ambicích.

Tento e-mail identifikuje jako vůdčí postavu za útokem na Libyi francouzského presidenta Nicholase Sarkozyho, a to s pěti konkrétním úmysly: získat libyjskou ropu, zajistit francouzský vliv v regionu, zvýšit Sarkozyho reputaci doma, prosadit francouzskou vojenskou sílu a zabránit prosazení Kaddáfího vlivu v tom, co bylo považováno za „Frankofonní Afriku“.

Nejvíce ohromující je dlouhá část rozebírající ohromnou hrozbu plynoucí z Kaddáfího zlatých a stříbrných rezerv, odhadovaných na „143 tun zlata a podobné množství stříbra“ jakou představuje pro francouzský frank (CFA) obíhající jako hlavní africká měna. S předváděním se pomocí ušlechtile znějící doktríny „Odpovědnosti k ochraně“ (R2R) ke krmení veřejnosti, je tu ještě „důvěrné“ vysvětlení toho, co opravdu bylo tahounem této války:

To zlato bylo nahromaděno před současnou rebelií a to s úmyslem použít jej ke zřízení celo-africké měny založené na libyjském zlatém dináru. Tento plán byl konstruován k zajištění alternativy k francouzskému franku (CFA) pro frankofonní africké země.

(Komentář zdroje: Podle lidí s tím obeznámených toto množství zlata a stříbra má hodnotu více než 7 miliard $. Francouzští zpravodajští činitelé tento plán objevili krátce po propuknutí současné rebelie, a to byl jeden z faktorů, který ovlivnil rozhodnutí presidenta Nicolase Sarkozyho zahájit francouzský útok na Libyi.)

Ač se tento interní e-mail zaměřuje na shrnutí motivačních faktorů vedoucích k francouzské intervenci do Libye (v důsledku toho i k NATO intervenci), tak je zajímavé si všimnout, že v tomto hlášení záchrana životů civilistů podezřele chybí.

Místo toho je zde ohlašován velký strach z možnosti, že by Libye mohla novou celoafrickou měnou Severní Afriku přivést k vysoké míře ekonomické nezávislosti.

Francouzské zpravodajství „objevilo“ libyjskou iniciativu volné soutěže s evropskou měnou prostřednictvím místní alternativy a to se muselo rozvrátit pomocí vojenské agrese.

Propaganda ze snadno šířených fám

Počátkem Libyjského konfliktu ministryně zahraničí Clintonová formálně Kaddáfího a jeho armádu obvinila z využívání znásilnění jako válečné zbraně. Ač četné mezinárodní organizace jako Amnesty International tato tvrzení rychle vyvrátily, tato obvinění se nekriticky odrážela mezi Západními politiky a v hlavních médiích.

Vypadalo to, že ani nezáleží na tom, jak je konspirační teorie bizarní, pokud s ní byli Kaddáfí a jeho přívrženci líčeni jako monstra, a pokud to sloužilo věci prodloužení vojenské akce v Libyi, tak to bylo mediálními sítěmi považováno za věrohodné.

Dva z hlavních příkladů jsou zmiňovány v poslední dávce e-mailů: senzační tvrzení, že Kaddáfí vydával svým vojáků Viagru, aby masově znásilňovali, a tvrzení, že mrtvoly libyjská vláda na cíle bombardování NATO „aranžovala“, aby tak budila zdání, že Západní koalice bombarduje civilisty.

NATO bombarduje Libyi

V e-mailu z konce března 2011 přiznává Blumenthal Hilary, že:

Před více než týdnem jsem komunikoval o té povídačce, že Kaddáfí tam umisťuje mrtvoly, aby si vytvořil propagandistický trhák o údajných civilních obětech jako důsledku spojeneckého bombardování – ovšem se zdůrazněním, že to je fáma. Ale teď už, jak víš, tomu dodal na věrohodnosti Robert Gates. (Viz příběh níže.)

Teď mi zdroj říká, že je to zase fáma (je to tak, že ta informace pochází od strany rebelů a Západní zpravodajství ji nezávisle nepotvrdilo), že Kaddáfí přijal politiku znásilňování a dokonce vojákům rozdával Viagru. Incident z tiskové konference v Tripolisu s účastí ženy tvrdící, že byla znásilněna, je nejspíš součástí daleko širšího pobuřování. Budu shánět další informace.

Ministr obrany Robert Gates nejenže podporoval tu bizarní teorii o „naaranžovaných mrtvolách“ na CBS New v pořadu „Tvář národa“, ale té ještě divnější fikci o znásilňování s Viagrou udělala novinové titulky US velvyslankyně u OSN Susan Rice formálním obviněním proti Libyi před Radou bezpečnosti OSN.

Co ty nové e-maily potvrzují je, že ministerstvo zahraničí nejenže si bylo vědomo pochybného charakteru toho, co Blumenthal nazval „fámami“ pocházejícími výlučně od rebelů, nýbrž neudělalo ani nic, aby zabránilo tomu, aby tyto falešné informace vystoupaly až k nejvyšším činitelům, kteří jim dodávali na „věrohodnosti“.

Navíc to vypadá, že ten hoax o masovém znásilňování s Viagrou pochází od Sidney Blumenthala samotného.

 

SEE ALSO: 
– 10 things about Gaddafi they don’t want you to know
– The truth about Gaddafi and Libya (watch and learn)

Zdroj: http://www.hangthebankers.com/hillary-emails-us-nato-libya-gold-backed-currency/
60 Komentářů k E-maily od Hillary potvrzují, že US a NATO Libyi zničily kvůli zlatem podložené měně

 1. Justass napsal:

  To, že Kaddáfí byl zdémonizován v krvavého diktátora, posléze
  surově zavražděn, jeho země zničena ( 60 000 mrtvých )“lidovým“ povstáním pár stovek ze Západu dovezených „disidentů“, a to všechno proto, že chtěl zavést pro celou Afriku jednotné NE dolarové platidlo ( Africký zlatý dinár) to jsme věděli hned. Na to jsme nepotřebovali e-maily nějaké leysbické – krvavé Hillary.

  • Všímálek napsal:

   Hlavně si pamatujeme zachrchlání kulisákovo před útokem, kde zvolal, že Libyi je třeba vzít útokem.

  • jura napsal:

   Vědět a DOKAZAT je rozdíl.

  • zzzz napsal:

   to jsme věděli hned. Na to jsme nepotřebovali e-maily nějaké leysbické – krvavé Hillary.

   lenze v case vrazdy Kadaffiho to bola ,,konspiracna teoria,, dnes po par rokoch je to fakt! Ale vies co ma stve naozaj? Ze ta nacisticka lezba kandiduje na prezidentku….len dufam ze Amici su neni tak sprosti, …i ked…Obama, Bush…su sprosti…

   • Justass napsal:

    zzzz

    …Obama, Bush…su sprosti… . Proč ta skromnost?

    Není lepší napsat hned .. jsou váleční zločinci? ..

 2. Jan Jinsky napsal:

  Svržení Kaddáfího byla děsná blbost a vedlo to k destabilizaci celé Severní Afriky. O tom žádná.

  Ale že by to bylo kvůli usmoleným 7 miliardám dolarů ve zlatě? To je ve světové ekonomice jako prd do Stromovky.

  • boris napsal:

   Toho bylo víc. Kadáfi chtěl hlavně větší prosperitu Afriky a to se západu nelíbí. Dále chtěl po Evropě hlavně Francii, Itálii a jiných zemí splatit dluhy za ropu co mu dluží. A jediná Itálie se zavázala, že bude platit a navrhla splátky. Ale pro Itálii byla Libye strategicky důležitá.

   • Justass napsal:

    protože to byla kdysi jejich kolonie.

   • Bogus Sobotka napsal:

    To je smesne, Kaddafi dluzil kazdymu na koho se podival.
    EU vydiral kazdou chvilku.

    „Pět miliard eur ročně za to, že se výrazně omezí příliv uprchlíků z Afriky do Evropy. To nabízí Evropské unii (EU) libyjský vůdce Muammar Kaddáfí, který by tím svou zemi pasoval do role migračního policisty. EU o tom bude minimálně uvažovat.“

    A o pripadu bulharskych sestricek a „vykupne“ od EU o tom uz Koralovci nepisou.

    • to je jedno napsal:

     Kaddáfí nebyl žádný svatoušek! A proč by si věřitelé zabíjeli dlužníka, pokud někomu dlužil? Nu a s těmi 5 miliardami… Nejsou náhodou takhle náklady na imigranty a vše kolem ještě horší? Já myslím, že Kaddáfí překážel… vadil… a tak byl odstraněn…

  • Adolf Balík napsal:

   Důležité bylo to na co toho mělo být použito, nikoliv samotné zlato. Mělo sloužit k projektu zlatem podložené měny pro mezinárodní vyrovnávání v Africe. A to už za to stálo.

   • Jan Jinsky napsal:

    Adolfe, s tím by nic nedokázal. Byly to drobné v porovnání se světovou ekonomikou.

    • Adolf Balík napsal:

     Na rozběhnutí vyrovnávacího mechanismu mezistátních plateb mezi Africkými zeměmi by to stačilo. A tím by Paříž vykopal z udržování francouzského zahraničního franku pro Afriku.

     • Justass napsal:

      Adolfe – nevím proč se bavíš s ekonomickým negramotou. Navíc ten druhý troll s těmi bulharskými sestřičkami. To byla od Kaddáfího jen velmi chytrá pastička aby se mu vrátily penízky za odškodnění obětí nad skotským Lockerbie, ve kterém Libye prsty neměla a ten atentát byl další z řady akcí pod falešnou vlajkou, kterou opět zorganizovala stará známá CIA. Tenkrát na to tuším navedla tuším Jordánce.

      • Jan Jinsky napsal:

       Justassi, na rozdíl od zdejších ekonomických kapacit jsou mé předpovědí, jakožto blba a negramota, přesnější. Asi tomu nerozumím nebo co.

       Viz zdejší jásání nad rublem, komentování kolapsu ekonomiky, lodní dopravy, atd, atd. Vždycky jsem vám psal, že blbnete a panikaříte. No, a protože jsem nevzdělanec, tak mám asi štěstí, že mi ty předpovědi vycházejí :D

    • Samo napsal:

     … zabudas este dlh Francuzka a Britanie za ropu ktory tiez stale intenzivnejsie ziadal vplatit, a tam je tych miliard radovo viac (60mld?). To bol fakt netvor ked ziadal uhrady za dodanu ropu. Preco prave tito dvaja FR a UK boli tak najviac aktivny ked trebalo zakrocit? Komu vlastne splatia dlhy ked si tam teraz vladne kazda dedina sama?

  • jura napsal:

   Jde o to na co je chtěl použít.

   Vlastní měna, od které by se prováděla frakční tvorba peněz.
   V tomto byť malém rozsahu by nahradila dolar .

   Nejde o množství, ale o dva prstíčky, které by jezinkovsky ten dolar polozily.

  • Jaris napsal:

   Ze smrt Gaddafiho byla , Jinsky, blbost? To je trochu malo takhle nazvat porobeni Libyie! Smrt Gadaffiho byla prachsprosta vrazda zaranzovana valecnym Washingtonem. Jsou to gauneri, vrazi a lupici celeho sveta v cele s chazarskou vladou a Izraelem. S tim, ze cpali tu svou vzletnou teorii o „osvobozujici demokracii“ zazehli umyslne ohen na celem Blizkem a Strednim vychode, aby mohli krast. Kradou nejen kvalitni ropu z Iraku a Libye, ale vykradli take cenne pamatky z kolebky civilizace – Iraku, ktere urcite skoncily na Newyorske aukci a ani nechci uvazovat v jakych rukou.
   Dnes musi byt kazdemu jasne o co chazarske US jde. Situace v obou zemi Iraku a Libyi je zoufala a devka demokracie tam radi kazdy den az z toho oci prechazeji. Presto tem chazarum a jejich sabesgojum je to malo a chteji vice mrtvych, vice znicenych mest, vice ropy, vice jinych nerostu az je z toho normalnimu cloveku spatne co je to za ty nejnizsi podle kreatury. Bez vycitek svedomi preju celym US totalni destrukci stejnou, jako oni zpusobili Iraku, Libyi, Afghanistanu, Syrii, Ukrajine a Jugoslavii sami.

  • RadekS napsal:

   Kamínkem začíná lavina.

  • zzzz napsal:

   +ropa+ Francuzsky dlh+ rusky kamarat……mas pravdu o tom prde…

 3. Alena napsal:

  Ono je to trochu složitější než jak to píše nadpis.
  Jak se ale dále správně píše v článku, těch důvodů bylo víc a zlatem podložená měna je jen jedním z nich. A každá strana koalice smrti měla ty své. Pro USA konkurence petrodolaru, ropa, destabilizace regionu, oslabení Evropy, pro Sarkozyho jeho neochota splatit dluh (financování jeho kampaně) a zahlazení stop, konkurence euru..
  Západ nikdy nevyrábí krvavé konflikty jen z jednoho důvodu.
  A když tak koukám na to co se právě teď děje v celé Evropě a vzhledem na zdejší přímo gigantický nárůst amerických destabilizačních aktivit, byla bych ráda kdybychom se všichni ve zdraví dožili léta!

 4. konzerva napsal:

  A sarkozy a france mu dlužila 50 miliard zelených papírku….a co Itálie….

 5. pepe napsal:

  Clovek co se v te zemi nepohyboval muze akorat tvrdit co kde slysel.Jedno vim jiste i bez ostatnich ze ten stat vyloupili protoze i z historickeho hlediska pouzivaj porad dokola odrhanou desku.Kadafi byl disciplinovanej vojak a z meho pohledu i strelec co sebou nenechal vyjebat a radsi zemrel nez zit jako nula,stejni jako ti co na nej poslali vrahy.

  • Oto napsal:

   Do Lýbie se jezdilo na montáže ještě za Československa.
   Lidí kteří to tam viděli jsou k mání. A vesměs tvrdí to samé: Tvrdý režim proti těm co nedodržovali pravidla společnosti (v těchto končinách to ani jinak nejde) ale vysoká životní úroveň a sociální zabezpečení.
   A jsou známy i případy že se někteří Lýbijci co se ocitli u nás „utrhli z řetězu“ (klasika: znásilnění, výtržnosti). Neřešila to ale naše policie, ale lýbijská zpravodajská služba a to opravdu velice ostře.

 6. Bogus Sobotka napsal:

  Co Koralovci nepripomenou:

  „Súdny proces o HIV v Líby.

  Súdny proces so šiestimi zahraničnými zdravotníkmi v Líbyi obvinenými z úmyselného nakazenia viac ako 400 detí v líbyjskej nemocnici El-Fatih v druhom najväčšom líbyjskom meste Benghází vírusom HIV, známy aj ako prípad bulharských sestričiek, začal v roku 1998 vypuknutím epidémie AIDS v detskej nemocnici v Libyjska , pokračoval obvinením zdravotníkov, roky trvajúcimi súdnymi procesmi, ich odsúdením na smrť až po záverečné prepustenie v júli 2007.

  Február 1999 19 zahraničných zdravotníckych pracovníkov bolo zatknutých s podozrením na rozšírenie nákazy vírusom HIV v detskej nemocnici v Líbyi
  -2000 Päť bulharských sestričiek a dvaja doktori – bulharský a palestínsky, boli postavení pred súd
  -2002 Traja obvinení stiahli svoje priznania tvrdiac, že boli vynútené násilím
  -2003 Francúzski vedci konštatovali, že rozšírenie vírusu HIV bolo spôsobené nízkou úrovňou hygieny v nemocnici (proste libyjska spina)
  -2004 Sestričky a palestínsky doktor boli odsúdení na smrť; Bulharský doktor (manžel Kristiany Valčevovej, ktorý ju prišiel navštíviť) bol odsúdený na 4 roky väzenia za pašovanie zahraničnej valuty. Bulharsko odmietlo líbyjskú ponuku na prepustenie zdravotníkov výmenou za 10 miliónov dolárov pre každé nakazené dieťa
  -2005 Desať líbyjských policajtov, obvinených z týrania zdravotníkov, zbavili obvinení
  -2006 Najvyšší súd v Líbyi odsúdil zdravotníkov na trest smrti
  -2007 Najvyššia súdna rada zmenila ich rozsudok na doživotné väzenie
  -Júl 2007 Zdravotníci boli po dohode s Európskou úniou vydaní do Bulharska, aby si tam odpykali svoj doživotný trest. Bulharský prezident Georgi Parvanov im udelil milosť krátko po prílete domov.

  Syn líbyjského vodcu Saif al-Islam Kaddáfí v auguste 2007 pripustil, že priznania zdravotníkov boli vynútené týraním elektrickými šokmi a vyhrážkami ich rodinám a potvrdil, že niektoré z detí boli nakazené už pred príchodom zdravotníkov do nemocnice.

  • proud napsal:

   Bogus Sobotka,ty ses clovece nejakej debil! Nezacnes jinak nez „Co Koralovci…..“ a tvoje vejblitky oslehly ze zmanipulovanejch verejnopravnich sem hazes jak svatosti.Mam pocit ze takovyho idiota tu nikdo nebere vazne,presto se sem lepis jak tvy vlastni hovno ve tvejch trenkach,i kdyz te spis sacuju na slipy,buzny je radi. :-))))))))))).Prozrad mi,co te sem tahne,kdyz te kazdej bere jako nablblyho pubertaka,masochismus,nebo neucta k sobe samymu,pohrdas sebou?Vypada to tak. ;-)

   • Bogus Sobotka napsal:

    Proud,
    trosku me pomoz, nevim mezi ktere zdejsi idioty te mam zaradit :D
    Patris mezi ty co veri na chemtrails, zlaty dolar, Cook, kalifornskou chripku, NWO, Illuminati, cervene karty od Shapira…nezapomel sem na neco? :D

    • konzerva napsal:

     V lihovém domě asi nepromítali film Krym náš kde admirál Vítek velitel křižníku Moskva vysvětluje jak to bylo z cookem. Radary a raketový komplex Bastion umístěný na krymu ho znemožnily. A stará stíhačka su byla jenom návnada. Jinak SU 35 právěpřistály v Syrii i z komplexem chibiny… A co se týká zabijení velitelů isil v libyi tak je tam prý podle tv noha a tv meluzín kavčí hory osobně puňta a kadyrov z čečenska…

    • Vlado48 napsal:

     Bogus Sobotka, tys stejný dement jako tvůj jmenovec Zubatá Pleš, náš milovaný politik/vlezdoprdelka řízený súdruhem NeBurešem.

   • contumax napsal:

    proud

    Ne nebere vážně, ani by mě to nenapadlo, něco z toho číst, co píše soudruh z hora…!!!

    Anebo že by že žumpy…???

   • Justass napsal:

    proud

    jen kopíruji co jsem psal výše 11:45 – a že o tom cosi vím. A už se s trollem raději nebav. jeho „argumenty“ jsou ryzí trolling.

    Navíc ten druhý troll s těmi bulharskými sestřičkami. To byla od Kaddáfího jen velmi chytrá pastička aby se mu vrátily penízky za odškodnění obětí nad skotským Lockerbie, ve kterém Libye prsty neměla a ten atentát byl další z řady akcí pod falešnou vlajkou, kterou opět zorganizovala stará známá CIA. Tenkrát na to tuším navedla tuším Jordánce

  • Oto napsal:

   No je hezké že nám tu kopírujete wikipedii, jak víme velice „objektivní“ zdroj informací! Co se týče politiky asi tak jako novinky.
   A co říkáte tomu že Laurent Fabius se po skandále z kontaminovanou krví (vědomá a dokázáná likvidace hemofilů ve Francii v letech 1984 a 1985) svobodně prohání po světě a dokonce znovu jako ministr?

   • proud napsal:

    Kdyz on si Bogus:-))))))))))))))))) mysli je AIDS je jako rymicka a chripecka,nebo svrabecek a tak ho taky muzes stejne chytit,o HIV evidentne nevi vubec nic a chyta se na to,jak taky jinak,co blekotaj verejnopravni:-))))))))))))))))

    • Bogus Sobotka napsal:

     Proud a jak si z myho prispevku vycetl co si myslim o AIDS? :D
     To ti vyblekotali na alternativnim? :D

   • Bogus Sobotka napsal:

    „A co říkáte tomu že Laurent Fabius se po skandále z kontaminovanou krví (vědomá a dokázáná likvidace hemofilů ve Francii v letech 1984 a 1985) svobodně prohání po světě a dokonce znovu jako ministr?“

    A co to ma spolecneho s pripadem bulharskych zdravotnich sester v Libyi?

  • who cares napsal:

   jasne ze tam nato vlitlo kvuli parte bulharu ktery byli uz 5 let na svobode,protoze lidsky prava ze ano.nevim co to ma spolecnyho s clankem.todle neni trolling ale tupost co triska dverma.

 7. konzerva napsal:

  A letadlo usa ve skotsku sestřelil šéf lihového domu…na příkaz Ronalda….

 8. konzerva napsal:

  A bulharští zdravotnicí pašovali do libye alkohol což se nesmělo. Takže se nedivím , že skončili v díře, ale to už soudruh Parvanov neřekl…proč asi…

 9. proud napsal:

  Pro me byla Lybie a Kaddafi prubirskym kamenem,co svet vidi a presto to dopusti………pak uz jsem se nedivil nicemu,s jidlem roste chut a drzost,s ni zase brutalita…….a presto ovce ani nebeknou…….

 10. Michal napsal:

  Blumenthal- podle jména žid, takže jeho lhaní nepřekvapuje

 11. Ikema Monika napsal:

  22 přísně tajných e-mailu Hilary Clinton kterých jak řekla údajně smazala jsou ve vlastnictví Ruska !!! Přiznal nedávno bývalý tajemnik pro obranu Robert Gates !!!

 12. Bogus Sobotka napsal:

  Pochybny alternativni zdroj Hang the Bankers – Poveste bankere :D

  „Nejvíce ohromující je dlouhá část rozebírající ohromnou hrozbu plynoucí z Kaddáfího zlatých a stříbrných rezerv, odhadovaných na „143 tun zlata a podobné množství stříbra“ jakou představuje pro francouzský frank (CFA) obíhající jako hlavní africká měna.“

  Ohromna hrozba z 143 tun zlata? Haha jen pro porovnani, Francie ma 2400 tun zlata a USA dokonce 8000 tun!
  Vy uz jste neskutecni zoufalci co uveri uplne vsemu :D

  • Jaris napsal:

   Bogus, a kdyz jsou ti tvi chlebodarci tak „uzasne“ bohati s tolika tunami ryziho 24karatoveho zlata, jak je mozne, ze maji dluhy, ktere udajne nikdy nikdo nesplati. Jak to, ze maji miliony lidi na potravinovych listcich, prumysl v haji a hromady lidi se tesi na cerne patky, kde se poperou o vetsi televizi? Jak to, ze loni Nemecko chtelo sve zlato zpet a nebylo jim dovoleno ani si na to zlato sahnout! Jak to, ze jim bylo receno, ze dostanou pouze cast a tu dalsi az naprsi a uschne? Zeby to bylo tim, ze ty tuny maji akorat na papire a nikoliv ve fyzickem zlate. Navic Cina od nich nedavno koupila nejake ty cihlicky a co cert nechtel! Prasklo na Amerikany, ze to byl tungsten pokryty slabou vrstvou zlata. Fiskusove jedni! Jeste by mne zajimalo, kdy naposled US mluvilo pravdu. Americani jen co otevrou hubu, vali se z ni jedna lez za druhou. A takovym Ty fandis? Ach jo, nepoucitelny Sobotko.

 13. konzerva napsal:

  A soudruzi z lihového domu byli ve Fort Knox osobně a viděli těch 8000t zlata a nebo pozlacené wolframové cihličky. Jak je na václaváku 3 už je tam opravené pc 33a 34…

  • Bogus Sobotka - geneticky odbornik napsal:

   Petrohradska konzerva

   „A soudruzi z lihového domu byli ve Fort Knox osobně a viděli těch 8000t zlata a nebo pozlacené wolframové cihličky.“

   A petrohradsky tam jiste byl a ty pozlacene wolframove cihlicky videl, ze?

 14. konzerva napsal:

  Já se ptal první lihovarníků….

 15. Oto napsal:

  Bogouš si očividně zas zapomněl vzít svůj Haldol.

 16. jan napsal:

  Výborně,ještě by to chtělo zjistit,kde je to zlato,x mld.dolarů,dluhy si všichni vymazali.

 17. Majk napsal:

  Ve světle těchto informací, bych neviděl žádný důvod k tomu aby francie byla nadále součástí eu. Francie by měla nést plnou zotpovědnost za uprchlickou krizi ,,arabské jaro,, A postarat se o všechny uprchlíky, tedy o všechny občany afriky. Vždyť zničily budoucnost jednoho kontinentu a za jakou cenu. A samozdřejmě nemyslím francouze, ale francouzké elity….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!