Podívejte se, jak Orbán z Maďarska proklíná Evropu ‚umírající‘ kvůli vlastnímu sebe popírání při migrační krizi

orban-tMaďarský ministerský předseda Viktor Orbán promluvil o evropské migrační krizi a nazval ji významným bezpečnostním problémem. Pan Orbán promlouvající na společné tiskové konferenci se svým bulharským protějškem v Sofii odsoudil evropskou zbabělost tváří v tvář terorismu migrantů a předpověděl, že jeho promluvu budou mainstreamová média po většině Evropy ignorovat.

Zveřejnil(a) Orbán Viktor dne 29. leden 2016

Pan Orbán využil své návštěvy, aby volal po tom, aby byl plot, který on vytvořil na maďarské hranici a tím omezil pronikání ilegálních migrantů do jeho země z 10 000 denně na pouhých pár tuctů po jeho dokončení, prodloužen. Řekl, že ten by se měl rovněž táhnout kolem Bulharska, Slovinska a Makedonie, čímž by se vytvořila jednotná evropská frontová linie.

Pan Obrán při proslovu v Sofii řekl, že migrační krize už překročila hranice pouhých obav z vpádu cizorodé kultury do Evropy, nýbrž že se už prostě vyvinula do záležitosti bezpečnosti. Řekl: „Už to není jen o naší kultuře, už nejde jen o naši kulturu, peníze, nebo o náš systém sociálního zabezpečení. Už je to o každodenní bezpečnosti.“

„Hrozba terorismu roste a bezpečnost veřejnosti upadá.“

„Člověk v Evropě už takové věci nesmí říkat, je to zakázané a některé země ani to, co řeknu, nebudou vysílat. Ale situace je taková, že evropští občané žijí v ohrožení, zvláště ti zranitelní, ženy a ti, kteří nejsou schopni se bránit.“

„To je nepřijatelné.“

„Proto si myslím, že od teď je záležitost migrace v principu už záležitostí bezpečnostní a věřím, že všichni politici byli zvoleni v první řadě proto, aby zaručili svým občanům bezpečnost.“

Pan Orbán rovněž Evropskou unii kritizoval za dvojí standardy vůči Bulharsku, když mu brání ve vstupu do Schengenského prostoru, přičemž mu opomíjí uznání za to, že bylo jednou z nejlepších zemí Evropy v ochraně svých vlastních hranic před invazí migrantů.

V době jejich vstupu do Schengenské zóny, což je podle Evropské unie právní závazek, by tento dekret už také mohl být mrtvý, řekl pan Orbán. Řekl, že je stejně nepravděpodobné, aby byla tato země „ochotná přijmout nabídku na členství v umírající instituci,“ hlásí Hugary Today.

Pan Orbán během svého pobytu v Bulharsku dostal od bulharské vlády dárek jako projev ocenění tohoto maďarského vůdce a jeho dovedného zvládnutí migrační krize. Darovanou ručně malovanou Východní Pravoslavnou ikonu zobrazující cara Bulharů Tervela, který byl byzantským císařek Leo III. jmenována „Zachráncem Evropy“.

Tervel přispěchal říši na pomoc a sehrál rozhodující roli při porážce sil muslimských Arabů, když roku 717 vpadl do zad invazní armádě a zaútočil na jejich tábořiště během obléhání Konstantinopole.

Pan Orbán tweetnul své díky Bulharskému lidu za své vřelé přijetí v jejich zemi a za jejich dárek, hlásí Focus.

by OLIVER JJ LANE 31 Jan 2016

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/01/31/watch-hungarys-orban-blasts-dying-europe-for-migrant-crisis-self-denial/
10 Komentářů k Podívejte se, jak Orbán z Maďarska proklíná Evropu ‚umírající‘ kvůli vlastnímu sebe popírání při migrační krizi

 1. nazdar napsal:

  Orbán projevuje zdravý rozum a pocit zodpovědnosti. Jeho plot, snížil počet vetřelců, z 10 000 denně na pouhých pár tuctů. Jaká je cena takového plotu kolem Schengenu? Plus policie s domobranci za ním? Asi zlomek z těch 3mld Euro, které chce poslat Makrela Turkům. Ale dokud to nezvýší na pět, tak Turci stejně nehnou prstem.
  Mezitím čas letí a každý den vstupují do EU další tisíce vetřelců. O tento čas se zde hraje. Takže lidé jsou politiky stále něčím oblbováni a chlácholeni, aby se toho rozvratu Evropy, podle zadání, spolehli-vě dosáhlo. P.K.

 2. Brerkeke napsal:

  Pan Orbán, pan Fico, pan president Zeman a 95% obyvatel, mají v hlavě mozek. Ostatní vítači by měli jít vítat do domoviny imigrantů.

 3. sudetenfranz napsal:

  tudom p.Orbán,jak má Slávek Kokotka ten email nevite někdo ? mu to přepošlu? znám bohužel jenom to heslo :slavek

 4. to je jedno napsal:

  Proč nesedí Orbán v Berlíně?

 5. Novapalo napsal:

  Orbán je veľký frajer a doslova núti okolité slovanské národy, aby aj ich vodcovia sa aspoň rovnali tomuto Maďarovi.
  Hoci už všetci vieme z posledných genetických výskumov, že Maďari geneticky neexistujú a sú so Slováci, teda presnejšie Uhry, ako boli aj Slováci. Teda, že celá história o Maďaroch aj Slovákoch bola Západom a Vatikánom totálne sfalšovaná a že maďarský jazyk vytvorili umelo židovskí obchodníci z nejakého tureckého nárečia, keď Turci na konci 18. storočia prehrali a odchádzali z Uhorska. Údajne nejaký košičan na začiatku 18. storočia vytvoril asi 10 000 slov pre nový maďarský jazyk, ktorý bol v tom čase slovne veľmi úbohý v porovnaní so slovenčiou a tak sa vyrobil nový maďarský jazyk. Preto aj v maďarčine je obrovské množstvo slov skoro identických ako slovenčina, alebo veľmi podobných! Neviete o tom?! A prečo to neviete, ak každý znalý maďarčiny a slovenčiny to automaticky musí vedieť ??
  A tak Vatikán, Západ a Židia rozdelili Uhorský (slovenský) národ na dve časti.
  Existencia Západu je možná len z toho, že rozdeľujú a vládnu a koristia a ničia a devastujú… To je tá úchvatná Západná (skurvená) civilizácia……

 6. Jarek* napsal:

  Kolegové, přečtěte si uspávací hovadinu zřejmě jezuity pana Svatoslava Kontroše na AE-NEWS. Ten v tom má tak úžasně jasno, až je mi ho líto. Takových „Donutilů“ bude jen přibývat.

 7. medved napsal:

  Viktor Orban,bud v strehu,idu po tebe,hajzly s bruselu aj spoza velkej mlaky,nech teba,Zemana,Putina, a podobnych Vam ochranuju sily, sily praveho svetla,Viktor,sklanam sa pred tvojou odvahou,..!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!