Proč Obama zaplavuje malá města v nejkonzervativnějších částech Ameriky uprchlíky?

Refugees-Welcome-Public-Domain-460x307Proč jsou právě malý městům v konzervativních státech Ameriky přidělovány největší počty imigrantů v rámci jejich přerozdělování? Obamova administrativa samozřejmě nepřizná, že se něco takového děje, ale nemusíte být génius, abyste zjistili, jak se věci skutečně mají. Stačí se podívat na pozdvižení, které způsobilo přerozdělování v malých komunitách v Idahu, Montaně, Severní Dakotě a Kansasu. Obamova administrativa údajně považuje velká města za příliš drahá pro “uprchlíky“, a proto je mnoho z nich rozmísťováno do malých venkovských komunit obzvláště v těchto státech, ale i jinde po celé Americe. Pokud umístíte pár stovek migrantů ve velkém městě, tak se nic moc nestane, ale pokud to samé uděláte v malém městě s několika tisíci obyvateli, můžete charakter toho místa zcela změnit. Může tohle být další pokus Baracka Obamy, jak od základů změnit Ameriku?

Obyčejný člověk si asi pomyslí, že ve velkých městech bude více příležitostí najít si zaměstnání, kulturního vyžití a vládních pomocných programů, takže by bylo logické je sem umístit. Místo toho se zdá, že je vyvíjen velký tlak na to, aby byli uprchlíci umisťováni v malých konzervativních městech.

Je zbytečné zdůrazňovat, že tento přístup způsobil na mnoha místech značný odpor. Jeden příklad za všechny:

Venkované z Montany protestují proti plánu umístit ve městech Helena a Missoula stovky imigrantů z třetího světa. Plánují protestovat před okresním soudem v Missoule. V případě rozšíření protestů do více podobně postižených měst v okolí, plánují proimigrační aktivisté protidemonstraci (Kdo asi bude v televizi?).

Bohatě financované proimigrační neziskovky vyhledávají místní politiky, kteří tuto vítačskou politiku podporují a ve spolupráci s nimi umisťují v těchto oblastech velká množství muslimských imigrantů. Naneštěstí pro občany Missouly se místní politici nemohou dočkat, až muslimům otevřou dveře.

Mnoho sluníčkových politiků v Missoule, spolupracujících s proimigračními neziskovkami, navrhuje federální vládě, že imigranty přijmou a přirovnávají je k uprchlíkum ze Severního Vietnamu. Vůbec je nevzrušuje fakt, že 98 procent z nich jsou sunnitští muslimové o kterých se ředitel FBI James Comey vyjádříl, že se nedá zcela vyvrátit, že mají vazby na teroristy.

I přes Comeyho varování poslali představitelé Missouly vládě “zvací dopis“, kde se píše: Těšíme se na 100 uprchlíku každý rok. Missoula je ideání místo pro uprchlíky pokračuje dopis. V naší komunitě jsou dobré školy, nádherná příroda a malá nezaměstnanost.

Naštěstí se najdou též komunity, které se tomuto diktátu sociálních inženýrů dovedou postavit, jednou z nich je Sandpoint v Idahu:

Městská rada v Sandpointu ve středu odhlasovala odstoupení od rezoluce podporující přijímaní uprchlíků, což ukončilo dlouhodobou vzrušenou debatu. Obyvatelé toto rozhodnutí přijali s nadšením.

Tato rezoluce posloužila pouze k tomu, že nás rozdělila, prohlásil starosta Sandpointu , když oznamoval odstoupení od rezoluce.

Nejsem proti pomoci lidem v nouzi. Rád bych ve své zemi uvítal křesťany ze Sýrie a Iráku. Věci, které s nimi provádí ISIS se slovy ani nedají popsat, ale to Obamu nejspíš nezajímá.

Namísto přijetí perzekuovaných křesťanů je odhadem 9 procent migrantů sunnitských muslimů a podle průzkumů má většina z nich kladný vztah k ISIS.

100000-Refugees-460x251

Mainstreamová média klamou, když tvrdí, že uprchlíku bude je 10 000 ročně. Sám Obama pověsil na twitter zprávu, že v příštích dvou letech přijme každý rok 100 000 uprchlíků. Zdaleka ne všichni tito uprchlíci pocházejí ze Sýrie. Většina z nich pochází ze zemí, kde je fundamentální Islám základem života. A rozmisťování velkých množství radikálních muslimů do malých měst v nejvíce konzervativních státech vypovídá mnoho o záměrech lidí, kteří za ním stojí.

Zdroj: http://theeconomiccollapseblog.com/archives/why-is-obama-flooding-small-towns-in-the-most-conservative-parts-of-america-with-refugees
38 Komentářů k Proč Obama zaplavuje malá města v nejkonzervativnějších částech Ameriky uprchlíky?

 1. Kolemjdoucí napsal:

  Všichni víme proč to po celé planetě dělají, tak to tu už napište napřímo…

 2. Jan Jinsky napsal:

  Jen bych snad podotknul dvě věci. V USA není potřeba k přestěhování bumážka, takže je to umístění pofidérní. Mohou se přestěhovat kam chtějí.

  A příklad Heleny jako mini města také nebyl zvolen příliš šťastně. Je to hlavní město Montany.

  • Josef Švejk napsal:

   Standardně inteligentní čtenář NWOO by mohl vědět, že trpaslík zůstává trpaslíkem i na největší hoře světa.

   • soudce napsal:

    Ale my čtenáři víme ,že trpaslík zůstává trpaslíkem , Švejku :-) I kdyby se škrábal na největší horu světa :-) Zůstaň raději dole :-)

    • Josef Švejk napsal:

     Pro lepší prezentaci Vašich, jistě cenných názorů, by bylo vhodné zde v diskuzi uvést, i nějakou vlastní myšlenku.

     • Jan Jinsky napsal:

      Uvedl jsem :) A to sice právo na svobodný pohyb a to, že článek je jako obvykle kravina. Chápu, že se to nelíbí, nicméně realita je krutá a k NWOO nemilosrdná. Neustále se odmítá chovat podle zdejších článků a přání.

      • proud napsal:

       Pravo na svobodnej pohyb je jiste v poradku…….ten turistickej.Stejne tak je v poradku respekt k jinejm kulturam u nic doma a chovani se jak se na hosta slusi!!!

       • Jan Jinsky napsal:

        Já to uvedl, protože ten článek je na hlavu. I kdyby USA umísťovaly imigranty do malých měst, tak jim nic nebrání se přestěhovat. Ale asi nemá cenu to vysvětlovat :)

     • asparágus napsal:

      Pepo ! Divím se , že jsi v mé replice nenašel „myšlenku“ ! Vím , že je těžké pro GÉNIA tvého typu pochopit tak „komplikovaný“ text :-)

      Proto ti to podám polopatě ty YNTELYGENTE :-) … Jsi duševní trpaslík Švejku ! Nic ti nepomůže , že si hraješ na karatele „kvalit“ diskutujících , potažmo , kvalit jejich diskusních příspěvků . Jsi OSEL :-) … Určitě jsi zaznamenal ten požadavek Číňanů na dodávku 1 000 000 oslů :-) Přihlas se :-) Zcela jistě budeš vítán :-)

 3. gandalf napsal:

  Abych řekl pravdu, tak mi je to celkem fuk kolik měst v USA migranti zaplaví. Budou tam mezi svými, neb tam jsou všichni migranti, nebo potomci migrantů-kolonistů, tak o co tady jde??

  • Pepi napsal:

   Gandalf
   musim se pridat:1***

   • Jan Jinsky napsal:

    Z tohoto hlediska mohou přijít i do Čech. Slovani jsou taky přistěhovalci. Asi bychom se měli vystěhovat a nabídnout zemi Irům, jakožto potomkům Keltů.

    • houbeer napsal:

     Keltove jsou z stejne kolebky jsko slovane!prisli drive a zadne irsko ci tak neco neznali ve svych hlavach-evropa,lesy byly a tak zili,pak slovane a dalsi narody sly zase a mix zacal.-anglo.,germanske,“barbarske“co znicili rim apod -vse jde od jedne oblasti-velke,od kama sli i arijci,do indie a zpusobili genocidu….vsichni jsme jeden lid planety-jsem i castecne žid,-nevim od kud presne-a je mi to fuck..same pytlovani a kdo ma vice nacechrane pyliny v hlave!uf

 4. Carlos IV napsal:

  Gandalf 1***. No to je ta jedina spravna destinace.

 5. Jarka Š. napsal:

  Můj názor: Dává to celé docela smysl. USA = celosvětový zmatek, mísení národů, náboženství, ras, z nichž přežijí jen ti nejsilnější, ale zase ne moc chytří, aby byli ovladatelní. TUREK – odjakživa expanzechtivý národ, který by nejraději viděl návrat své bývalé slávy a rozmachu a spojenec USA, která ho podporuje a která dala vzniknout teroristům. Těchto teroristů nyní využívá Turecko nejen k obchodu s ropou, obchodu s lidmi, ale i ke transportu spolu s uprchlíky do Evropy, protože EU sama o sobě už dávno ztratila pud sebezáchovy a zároveň je sebevražedně humanistická, tak proč toho nevyužít. Saudská Arábie – ačkoliv je to bohatá muslimská země, ona sama o uprchlíky zájem nemá, přestože prostor by byl, ale ekonomické ambice jsou nade vše. Takže se jich tímto efektivně zbaví. Paradoxem je, že Turecko, které se to snaží čím dál hůře hrát na obě strany, začíná i čím dál víc vydírat Evropu. Také je paradoxem, že jeden člen NATO vydírá ostatní členy NATO. Taktéž je zarážející členství SA v OSN (čtenář si jistě domyslí, proč). V současné době je muslimskou invazí zamořená celá západní Evropa a jak je vidět, pomalu a nenápadně se to děje i v samotných USA. Je ale potřeba si uvědomit, že i Rusko je z východu a jihu okleštěno menšími státečky bývalé federace čítající po cca pěti milionech muslimů a pokud by mělo někdy padnout Rusko (a nevěřím, že by k tomu došlo), tak nastane zřejmě situace, že tyto hordy se začnou valit i z východu. Proto mi přijde, že neustálé se šťourání a provokace USA do prezidenta Putina, má přinést konflikt vedoucí k něčemu takovému, ale je to jen moje domněnka. Samozřejmě jsem nezmínila i takové lákadlo, jako nesmírné nerostné bohatství na Sibiři a samozřejmě ropa. Toto lákadlo se stalo i de facto koncem prosperity Líbie a koncem vidiny ekonomické nezávislosti Afriky.Rusko je silný národ a za svým prezidentem stojí a v současné době Putinovi jeho postavení opravdu nezávidím. Můj názor je, z těchto pochybných spolků, jako NATO a EU rychle vycouvat.
  A ještě jeden postřeh: Údajně se na veřejnost proflákly e-maily Ms. Clintonové, které mají dokazovat její účast na Libyjském převratu a svržení jejího prezidenta. Píši „prezidenta“ a ne diktátora, jak se někomu hodilo do krámu, protože za jeho vlády byla Libye prosperující země (na rozdíl od Severní Korei). Pokud by toto byla pravda, šokuje mne, že právě tato „dáma“ ještě kandiduje na prezidenta USA……

  • proud napsal:

   „Můj názor: Dává to celé docela smysl. USA = celosvětový zmatek, mísení národů, náboženství, ras, z nichž přežijí jen ti nejsilnější, ale zase ne moc chytří, aby byli ovladatelní.“……..konecne me nekdo poradne rozrehtal:-)))))))))))))))))))))))))))))),zila jsi tam aspon 10 let+? Jinak absolutne nevis o cem pises:-)))))))))))))))))))))

  • gandalf napsal:

   Jaruš /promiň starému pánovi tu důvěrnost/, ale hned v úvodu textu máš drobnou chybku – v USA se nemísily žádné národy, ale jen dobrodruzi různých národností /pokud bychom brali indiány jako národ, tak ten to totálně odsr.l/. Američané to trochu upravují podle svého, aby to vypadalo, že je tam jakýsi tavící kotel – není! Je to jako „loupežníci všech národností spojte se, aneb kdo co urve“ Jinak souhlas :-)

   • martin bareš napsal:

    vtipná poznámka. Americký „tyglík“ neexistuje!!
    Taky mám doma americkou knížku amerických pohádek o Americe.

    Detailů hodně, například kolik vybíral majitel Velkého kaňonu, když si ho přivlatnil, apod., celkový obraz žádný. Spousta střepů.

   • proud napsal:

    Neplette se,ono se to tam misi opravdu jen hodne malo a vzacne ;-),ono to tam spis zije vedle sebe!

 6. Pepi napsal:

  Jarko S. 1.2(21.02)
  A co tedy chcete delat proti tomu miseni narodu?Chcete je tridit,rozdelovat,posilat tam kam patri?
  Ten kdo bude rozdelovat,tomu se to libit bude,ten kdo bude rozdelovan,tomu ne.
  Podobne uvazoval,jak jsem se nejednou zminil,i Dolfik treba o ceskem narodu.Ty rasove ciste,pratelky naladene Risi,chtel zaclenit do Rise.Takovych nebylo mnoho.Ty rasove by neciste ale pratelsky naladene by rovnez ponechal v Risi pod podminkou ze se nebudou rozmnozovat(kastrace,sterilizace?)Zbytek-hybat v dobytcacich na Sibir nebo na Kamcatku(tech byla vetsina)Mozna i levnejsi reseni by nasel.Takovy svet by jste chtela?Bylo by to lepsi nez NWO?

 7. Jarka Š. napsal:

  To Pepi: Uznávám, že celý problém není možné vystihnout v jednom příspěvku v diskusi, to by vydalo na knihu. Samozřejmě je potřeba jít trochu do hloubky celé té situace s globalizací. Ono nejde o rasu, rasově odlišní lidé se i u nás začlenili do společnosti naprosto v pohodě, já s tím problém nemám. Jde o odlišné kultury, konkrétně tu muslimskou, protože jak je vidět v Británii, Francii, Německu, ti lidé mají své zákony, svá gheta (v Británii dokonce otevřeně přiznávají, že zemi přišli převzít). A nepřizpůsobivost a neintegrace je prostě zřejmá a je to dané právě jejich vírou. To je tak, jako my bychov vlezli do jejich země, chtěli jejich ženy a stavět kostely, jak bychom asi pochodili? Stále se to omílá na internetu, v mediích (alespoň těch našich) a důsledky jsou hmatatelné a do budoucna ještě hmatatelnější. Co se týká nějakých deportací na Sibiř, nebo sterilizací, to už opravdu zavání nacismem. Německo, Švédsko a další země už deportace hlavně těch ekonomických migrantů chtějí, ale kam vlastně????? Jejich původní země je zpátky v mnoha případech nechtějí (a může být za tím třeba i kriminalita těchto lidí, to nemůžeme vědět), nebo jsou to lidé bez identity, v našem právním státě vlastně neexistují, tak nejsou postižitelní. V neposlední řadě chybí zdravotní záznamy, takže přenášejí nemoci, o kterým se nám možná ani nezdá. Tohle mělo být podchycené v samém začátku. Víte, musím se přiznat, že se mi otevírá kudla v kapse, když čtu zprávy o tom, jak se kde objevují případy západonilské horečky, tubery, nebezpečného typu žloutky, dokonce i lepry. Přitom pokud chce našinec navštívit exotickou zemi, musí se nechat proočkovat. To je také velké nebezpečí i vzhledem k tomu, kolik se těch lidí po Evropě toulá a nikdo neví, odkud jsou. Toto bude, uznávám, běh na dlouhou trať a mnoho let dopředu a prioritně je třeba k této situaci také upravit zákony.

  • proud napsal:

   Ne zakony,ale lidi k tomu musis „upravit“,naucit je bejt zase hrdy na svuj narod a kulturu,vazit si svyho doma a tam si taky zakladat rodiny,to cely si ochranovat a pestovat,velebit!!!!

 8. proud napsal:

  Vlastne je to prosty,dohodnou se muzes jen s nekym,kdo ma jisty vychovani a dobrou vuli.Ostatni musis proste vypraskat!!!

  • Jarka Š. napsal:

   Já se za vlastenku pokládám a proto jdu demonstrovat :D A také si stojím za tím, že je naléhavé, aby všechny ještě soudné země v Evropě vystoupily nejen z EU (i když ta zřejmě nedožije konce roku), ale také z NATO, protože podle nich jsme v případě konfliktu pěšáci v přední linii a pochybuji, že někdo z našich lidí se půjde nechat dobrovolně zabít za zájmy někoho jiného, notabene jít do války s Ruskem, které nám kdysi pomohlo od fašistů. To, že tu pak na dalších 40 let zůstali, bylo v režii komunistů. Putin jistě nemá zájem útočit na Evropu, ale jednou by mohl pomoci právě od těch nepřizpůsobivých živlů (Rusové se tam s tím opravdu nepářou). Tož, to tak, už přestanu filosofovat, přeji všem pevné nervy a chladnou hlavu. Přes všechny ty hrozné zprávy, mějme se rádi a buďme ve střehu ;)

 9. doktor napsal:

  Konzervativci v USA mají určitou tradici v postupu proti nežádoucím přistěhovalcům….Já bych je nepodceňoval,navýš v USA je svoboda pohybu…..tak je vypuděj.

 10. proud napsal:

  Aby byl ten obrazek v clanku pravdive interpretovanej,jeste to chtelo dotycnymu natahnout pres cepicku az po paty prcgumu,aby i ti co neumej cist vedeli o koho jde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!