Rusko ruší vztahy s Haagem

Брифинг официального представителя МИД России М.ЗахаровойZápad posiluje vlnu rusofobie a nejrůznějších obvinění a snaží se spustit proces Haagského tribunálu. Je to až poté, co se „vyjasnilo“, že Rusko má vinu na vraždě Litviněnka, což konstatovalo místo soudního vyšetřování zasedání klubu „přátel Ruska“. Ale to dnes na obvinění úplně stačí. Stejně tak jako obvinění z korupce bez důkazů prezidenta RF.

Podle scénáře „boje s tyrany“, jak tomu bylo ve vztahu s Miloševičem a Kaddáfím, přišla správná doba, aby Haagský tribunál začal na základě slov „nejčestnějšího“ bývalého prezidenta Gruzie a nynějšího gubernátora Oděské oblasti Michaila Saakašviliho konat.

Tak 2. ledna komora předběžného řízení Mezinárodního trestního soudu schválila žádost prokurátora mezinárodního tribunálu Faty Bensuda o vyšetření válečných zločinů a zločinů proti lidskosti, „k nimž došlo kolem Jižní Osetie“ v době od 1. července až do 10. října 2008. Přitom se nebude vyšetřovat ostřelování z gruzínských raketových systémů a vraždy civilního obyvatelstva ve Cchinvali, ale naopak, jak píše tisk, Evropané provedou: „vyšetřování válečných zločinů, které páchali na území gruzínského regionu Jižní Osetie jak místní separatisté, tak i ruské „mírové jednotky“ uskutečňující zde ozbrojenou agresi proti Gruzii a zabývající se genocidou místního obyvatelstva“.

Vzhledem k tomu je Rusko v souvislosti s vyšetřováním událostí v Jižní Osetii nuceno svůj vztah k Mezinárodnímu trestnímu soudu přehodnotit, – prohlásila mluvčí ruského ministarstva zahraničí Marija Zacharová.

„Prokurátor mezinárodního soudu obviňuje Jihoosetince a navíc i ruské vojáky a tím ve skutečnosti pracuje na straně agresora, když začíná vyšetřování ve vztahu obětí útoků. Sotva lze v tomto případě hovořit o tom, že takové konání odpovídá ideálům spravedlnosti,“ – řekla Zacharová.

„Ruská federace je zklamaná rozhodnutím soudu podpořit pozici Bensudy. Rusko stálo u počátků vzniku Mezinárodního trestního soudu, hlasovalo za jeho institucionalizaci a spolupracovalo s touto strukturou. Naše země se domnívala, že Mezinárodní trestní soud se stane důležitým faktorem při dodržování práva a stability v mezinárodních vztazích. Nicméně to se bohužel podle našeho názoru nestalo. V této souvislosti a ve světle posledního rozhodnutí bude Ruská federace nucena v principiálním plánu otázku revize vztahu k Mezinárodnímu trestnímu soudu zvážit,“ – řekla oficiální mluvčí ministerstva.

„Revize vztahů“ v překladu z diplomatického jazyka na obyčejný znamená ne víc a ne méně než úplné odmítnutí spolupráce, navíc nyní má Rusko plné právo na vytvoření legitimního protějšku „Haagu“ a vynést na pořad Asijsko-Tichomořského společenství otázku zločinného režimu Porošenka na Ukrajině nebo provést libovolné vyšetřování až třeba i vyvraždění stovek tisíc civilistů ve Vietnamu a zločinů chorvatské armády s Srbské Krajině, které dříve pro Mezinárodní trestní soud „nebyly aktuální“.

Zdroj: http://rusnext.ru/news/1454150783

 
186 Komentářů k Rusko ruší vztahy s Haagem

 1. martin bareš napsal:

  My jsme tak blbí, že jsme v tomhle demokratickým spolku.

  Až budeme vědět, jak se jmenujeme a kam patříme, tak už nebudeme existovat.

  Paradox doby.

  • Všímálek napsal:

   Pošlapáváte odkaz humanitního disidenta V. Havla, který trpěl ve funkcích, aby Vy jste se měl dobře.

   • Jaris napsal:

    Vsimalku, to ani neni srandovni…Az prijedu jednou do Prahy, pujdu prinejmensim plivnout na jeho hrob.

   • Jaris napsal:

    Tolik bych si prala, aby zavladla spravedlnost a VSICHNI ti, kteri se provinili na organizovani dobyvacnych valek a prevratu, ti, kteri verejne lhali a otaceli pravdiva fakta vzhuru nohama, byli prisne potrestani treba i trestem smrti. Sami totiz maji na rukou krev a vcelku jsou to zbytecni a nebezpecni lide.

   • slovan napsal:

    všimálek-havel trpěl,většinou vždy po ránu,když se léčil z kocoviny a sexzvrhlostí….

    • proud napsal:

     Jo,no,ten ozrala musel mit poradnej problem se sveracema:-))))))),dobre mu tak! Jinak nevim o jakym hrobu je ve vztahu k nemu rec,patri vyhrabat a hodit na hnuj!

   • Vancouver napsal:

    Tento humanitární bombardér Václav Havel – „pošlapáváme…“, doba může být ještě horší, může přijít i na to, že se vláda skutečně navrátí do rukou jeho lidu českého, zvítězí skutečná láska a pravda jak kázal Gandhí (a Havel mu to ukradl) a onen humanitární bombardét bude za vlastizradu a likvidaci republiky in memorian odsouzen – v mysli národa se tak děje již dnes

    • Jaris napsal:

     Jednou jsem na tehle strankach videla fotku Havla jak se trapne lisa k Bushovi. Nekdo napsal komentar, na ktery hned tak nezapomenu. “ Vecer prid za mnou Vasiku a ja ti zbombarduju kadak jak Belehrad“.
     Jeste dnes se tomu smeju, kdyz si na to vzpomenu

    • Marie napsal:

     Laska nemuze nikdy zvitezit, protoze s tou se lidi nerodi! To je umeni, druh umeni, ve kterem se musite vytrenovat, jako pri hre na hudebni nastroj nebo zachazet se stetcem na platne. Takze laska ani nikdy nevitezila v minulosti a nebude ani v budoucnosti.

     Co ale zvitezit muze, to je logika, zdravy rozum.

     Vylejt z mozku vsechny viry v kraviny a odprogramovat se od vseho, co neni prirodni. A mate cestu k lasce otevrenou, protoze vam zbude holy zivot a jeho naha hodnota, ktera je nejvetsi. A zacnete-li si vazit zivota sveho, zacnete si vazit i druheho, a to je cesta k lasce.
     Dneska nikdo nevi, co to je. Veri, ze budou stastni, kdyz budou mit vse, ale to neexistuje. Cim vic kdo ma, tim mene zije. Uzivani si neni zivot, a neprinasi spokojenost a pocit naplneni.
     To je pouze v tvorivosti a ve vztazich. Ano. Smysl zivota mu davaji mezilidske vztahy. Toto vsechno je v riti, rozbite, zadupane, proste temer neexistujici.

   • Jan napsal:

    Měl by se zavést státní svátek plivání na hrob venci flašky.

    • Jarmila napsal:

     :) To by se tedy fakt měl zavést. Jsem pro. A nikdy nebudu souhlasit s tím, že zde máme Aiport Václava Havla. Za prvé jsme v Česku, čili by se to mělo normálně jmenovat letiště, a za druhé je to Ruzyň, Ruzyň a ještě jednou Ruzyň. Proč si třeba Angličani nedají název svého aiportu hezky po česku letiště?

     • Jaris napsal:

      Co takhle sednout si k branam letiste a na jinych mistech v Praze a sbirat podpisy lidi za puvodni nazev –
      „R U Z Y N S K E L E T I S T E“ nebo „LETISTE RUZYN“

   • Jarek* napsal:

    Prosím pěkně, co to bylo havel? To je přece jen taková sprostě znějící zkratka – Hovada – Anální – Vyšukaná – Erekcí – Lůzy. Takových h-a-v-e-l je plná tzv. kavárna, parlament, „umělecká tvorba“, jsme obohaceni.

   • Pepi napsal:

    Vsimalku
    Humanitarnimu disidentovi muzeme dekovat za rozbiti Ceskoslovenska a co nejhorsi:za ucast v humanitarnim zabijeni Srbu a obyvatel Blizkeho vychodu+plus do mozneho konfliktu s Ruskem,takze pan Havel ma mozna nejaky ten aeon v hadesu/ocistci(prinejlepsim).

  • Novapalo napsal:

   Pán Bereš ani nevie, ako sa trafil po hlavičke?
   Pán Kysucký dokonale dokázal vo svojich knihách, že demokracia je duchovná degenerácia. Teda, že každý štát, každý národ, ktorý vykročí cestou demokracie bude nevyhnutne a zákonite duchivne a potom aj hmotne degenerovať. Proti tomu nie je obrana. Demokracia totiž odporuje druhému základnému zákonu v tomto vesmíre a to je hierarchia. Hierarchia nie je len na materiálnej úrovni, teda že niekto je vyšší, iný nižší, niekto je silnejší, iný slabší, niekto je bohatší, iný chudobnejší, niekto má drahé auto a niekto nemá žiadne auto ……. niekto má 3 ženy, a niekto nemá žiadnu ženu ….
   Ale hierarchia je hlavne aj na duchovnej úrovni. Duchovná hierarchia na Zemi je hrubo nasledujúca, od duchovne najnižšej po duchovne najvyššiu úroveň v tomto hmotnom vesmíre : kameň, rastlina, ryba, obojživelník, vták, cicavec, opica, človek, mimozemšťan.
   Tu je kažnému jasné, aká je duchovná hierarchia od kameňa až po človeka. A prečo teda demokracia tvrdí, že sme si všetci rovní a teda, že máme mať všetci rovnaké práva? Totálna tuposť. Kameň nemôže mať rovnaké právo na svoj názor, ako človek. A tak samozrejme sú obrovské duchovné rozdiely aj medzi ľuďmi. Sú hlúpi a sú veľmi schopní. Tí hlúpi nesmú mať právo – demokratické – hlásať svoje hlúposti a degenerované duševné predstavy o svete. Pretože jednoducho nemajú pravdu. Presnejšie, duchovne múdri musia lepšie chápať existenciu tohto vesmíru aj Zeme, ako tí materialistickí jednoduchí, ktorí skutočne nevedia, čo sa s nimi deje.
   A tak čítajte knihy pána Kysuckého, dokedy ešte máte možnosť.

 2. Jana napsal:

  Dobře Rusko dělá.Založit nový mezinárodní soud.Rusové jsou chytřejší než ti pitomci na západě.

 3. ignác napsal:

  No však jednou se Putina ptali, co bude dělat až skončí s prezidentováním. On odpověděl, že pokud to nastane, že nejspíše se bude věnovat mezinárodnímu právu. Na Západě vědí, že se chystá na Východě mezinárodní tribunál pro západní zločiny proti lidskosti. Mluví se o Pekingu ale uvidíme.

 4. jano napsal:

  Konečne Rusko vytvorí nový medzinárodný súd ktorý odsúdi aj USA prezidentov za vojny

  • boris napsal:

   tak to je utopie. tomu nevěřím,ale kéž by. většina západní polokoule nebo aspon jejich vlády jedou s amerikou. a než to vůbec stihne tak sme ve válce protože to nabírá strašné obrátky.to obvinování a hrozba k Rusku a Putinovi.

   • Jaris napsal:

    Borisi,mne uz je trapne se neustale opakovat, ale klicove pozice ve vladach a jejich hlavni predstavitele jsou zidi! Obavam se, ze nam vladnou k nasi skode a nastal cas s nimi uctovat.

    • péťa napsal:

     tak, tak Jarisi.

    • majki napsal:

     Proč říkáte židi, když jsou to chazaři a sionisté ?

     • Drak napsal:

      Židi říkáme proto, že oni si to přeberou. Pojmenovat všechny jejich přezdívky a skrývačky je příliš dlouhé a rozmělňuje to podstatu.

      • Justass napsal:

       Drak – sice pravda ALE. Cca před patnácti lety, podle průzkumu v Israeli bylo pro vystěhování Palestinců, resp. a případně jejich nahrnutí do moře „jen“ 22% obyvatel Israele. Ano to byli ti sionističtí chazaři. Před cca třemi lety už to bylo 75%. Těžko se potom ubránit aplikování tzv. kolektivní viny. Takové už lidstvo je.
       Ovšem čest těm zbývajícím 25% – řek bych.

      • Samo napsal:

       Nemozete pre par zidov v elite plut na vsetkych!!!
       To je, akoby ste vychvalovali vsetkych ciganov, lebo poznate dve slusne rodiny.
       :-)))))))))))))))))

     • contumax napsal:

      Drak

      Ale nepřebrals náhodou jejich řeč a myšlení…???

      Oni si to nějak přeberou…???

      Vždyť tím odsuzuje i ty nevinný a poctivý obyčejný lid židovského národa…!!!

      Jak by se Ti líbilo, kdyby všichni tvrdili, že Češi jsou většinou buzny, kradou jako straky – ne nadarmo sídlí někdo ve Strakově akademii, ženský jsou lesby a muženy…

      A Češi žerou psy…

     • Jaris napsal:

      Majki, oni i ti puvodni zidi byla nepekna chaska(az na par vyjimek). Lichvarstvi, podrazy, lsti a krutosti jsou jejich razitkem na cele. Moc se od dnesnich chazarskych zidu nelisili. Bible je moc hezky kritizuje az to neprenesli pres srdce a napsali si Talmud.

     • Marie napsal:

      Ono se to uz tak vzilo do jednoho slova s malym z.. zidak. Jsou to chazari a sioniste.

   • Roman napsal:

    Ano, vystihl jste to naprosto přesně. Obviňování Ruska a především Vladimíra Putina nabírá strašlivé obrátky. Najděte si a podívejte se na kanadský dokumentární film z roku 2007 „Válkou se to vyřeší“. Scénář jak přes kopírák: média -> modelování veřejného mínění -> obrovská masáž -> démononizace vybraného nepřítele -> a pak záchrana -> západ vtrhne do netašťastné země -> odstraní nenáviděné monstrum -> svět je spasen. A zem, ve které takto „pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí“ čeká chaos, válka, bída a smrt. A přesun surovin a klíčového majetku do správných rukou.

 5. pražská vlaštovka napsal:

  Říkala jsem od začátku a říkám znovu :
  Tohle všechno je nová(stará) židovská válka s křesťanem -Slovanem….
  je to průhledné a nad slunce jasnější -viditelnější a přímo řečeno i prováděno !!!
  co se pořàd divíte,vždyť je to jak přes kopírák ….
  chce to odevšak vyházet žida a odsoudit ho k nemožnosti vykonàvat politickou činnost,poněvadž
  všude a vždycky provàdí nekalou a rozvracející činnost!
  a bude pokoj…
  tak jednoduché to je (a k tomu pár přes držku)…
  vlaštovka

  • pražská vlaštovka napsal:

   ….profylakticky….
   j.

  • Robo napsal:

   Jituš, je mi z tých zmrdov zle..
   Sila je ale na našej strane! Nesmieme sa nechať otráviť, Jituš. Zem nás teraz potrebuje..

   Inak, slovo „profylakticky“ som si musel dať do slovníku.. :-)

   Zdravia do Prahy, Jituš!

   • pražská vlaštovka napsal:

    Miláčku!
    posílám obrovskou pusu na
    bratrské Slovensko ,na Tatranské hrdé štíty:-)!!!!!
    máš pravdu-otrávit se samozřejmě nenecháme,neboj!
    jsi dobré mysli,což mně těší,můj imaginární příteli :-)!
    zdravím též celu tvoju rodinu!
    vlaštovka j.

    • contumax napsal:

     Mezinárodní soud v Haagu…???

     Mezinárodní zločinný soud v Haagu…!!!

     Slobodan Miloševič žádal tento zločinecký syndikát o vyšetření svého zdravotního stavu ruskými lékaři…

     Toto mu odmítli a podávali mu jiný lék na srdce, s cílem ho nenápadně zabít…!!!

     Miloševič byl moudrý muž a věděl, že ho budou chtít v Haagu odstranit…

     • Dušan napsal:

      Miloševiča zlapal a vydal jewrejom istý marionet-Judáš Džindžič (analógia nášho Mikuláša DZééé…) – ktorý aušag za túto svoju službu bol sanovaný trestom hrdelným…

  • Vladislav napsal:

   Slovan naštěstí není křesťan. To byste si jen přála.

   • Robo napsal:

    Slovan nerozdeluje, ale spojuje, Vladislav. To by si mal vedieť.

    • contumax napsal:

     Robo

     Výtečně : 1*******

    • Vladislav napsal:

     Zapomněls to dát do úvozovek a připsat Anastasia. Slovan je právě velice rozdělený, Robo – a na vině je křesťanství.

     • Robo napsal:

      Anastázia to takto nevyslovila. Vyslovil to Čech, jeho meno už neviem.
      „Slovan, zjednocuj, buduj a bráň!“

     • Robo napsal:

      A Ty sa, doprdele, stotožňuješ s tým rozdelením? Potom niesi o nič lepší, Vladislav, je mi ľúto. Skočil si židákom na špek.

     • Jaris napsal:

      smarjaapanno! Vladislave o krestanstvi se da rici, ze v zapadnich zemich docela uspesne vyhynulo. Dnesni zapadni spolecnost se hlasi k atheismu. Prosim Te, otoc uz konecne list, protoze krestanstvi je passe.Co bylo, to bylo, musi se videt dopredu a ne dozadu! Ja bych spise rekla opak toho, co rikas Ty. Tim, ze krestanstvi postupne zanika, ztratili lidi soudrznost, hadaji se o suche z nosu a nakonec to svedou na Bibli. Vzdyt se podivej kolem sebe! Je spolecnost stastnejsi, mentalne zdrava a s vysokou moralkou? Opak je pravdou, lidi jsou pod kletbou dekadence a rozkladu, diky odsunuti Boha z jejich zivota.Lide tim ztratili soudrznost. Navic, kdyby Evropa byla ta „spatna“ krestanska, uz davno by bojovala proti najezdum nezvanych hord cizaku. Krestane jsou totiz bojovnici a rozhodne by si nenechali libit zidovskou nadvladu, ktera za tim vsim marasmem stoji. Staci nadzvihnout poklicku a v kazdem hrnci najdes zida. Vsechno jede podle jejich planu.

   • Petr napsal:

    Zajímalo by mě, co byste chtěl postavit proti invazi islámu, proti judaismu nebo sionismu? Jaké hodnoty, jaký rámec? Jak ho chcete představit a rychle zakomponovat do společnosti, když se zdá, že už teď je pozdě?
    Chcete se opřít o „slovanskou morálku“ popsanou a možná vybájenou v nových knihách, na pár let starých webech? Možná je v tom pravda, ale je dlouho destruovaná, se současnými technickými prostředky se jí nedopátráme. Máte pocit, že Nový zákon není v souladu se slovanskou morálkou? Je chyba ve Slovu nebo v člověku? Kult rozumu byl podvod, selhal, přinesl smrt a ještě větší nesvobodu, ateismus vede k bezbrannosti. Neexistuje v něm žádný pevný bod. Stačí, aby skupina „vědců“ něco prohlásila za fakt (např. pedofilie není nemoc, ale sexuální orientace, budete namítat, že to není přirozené, že dítě nemůže počít nebo vychovat potomka? Bum! Freud přece řekl, že se rodíme jako sexuální bytosti a veškeré dotyky rodičů jsou projevem sexuálního chování. Atd.) a mediální diktát nastolí novou pravdu. Jestli by se Vám zdálo, že křesťanství je sociální inženýrství, pak ateismus je efektivnější, pseudověda může průběžně měnit pravidla hry, jak se vládcům bude hodit.

    • Robo napsal:

     Len pre poriadok, Vladislav nieje ateista. Debatovať tu o tom je ale neproduktivne.

     Putin zas je človek, od ktorého si môžeme a musíme všetci brať príklad, Jak byť Človekom. Slovanom..ak chceš.

     Byť Slovanom je česť a vysada, na ktorej ale každý sám musí pracovať. Práve dnes najviac.
     Ako si naznačil, SKORO to v nás zabili, ale teraz je najvyšší čas to v nás zas obnoviť.

     • Petr napsal:

      Opravdu bych chtěl slyšet konkrétněji, co v nás zabili? Jak to obnovit a z čeho vycházet? Máte něco jiného než Zamlčané dějiny, levanet apod., popř. Kollára, Šafaříka, Horáka?

      Taky doufám, že s Putinem je to v pořádku. Ale udivuje mě jistota, kterou vyjdařujete. Jak snadno diskutující přijímají výrazy jako globální prediktor a se samozřejmostí používají pojmy, které donedávna ani nebyly. Chápu to doufání, naději, ale je to tak správně? Není to složitější? Myslím, že my nebo další generace budou způsobilejší (pokud to bude lepší než dnes) zhodnotit, jak to dnes je/bylo. 17. listopadu taky mnozí věřili, že jdou spontánním davem a netušili, že je vedou estébáci.

      • Robo napsal:

       Svedomie, Petr, Svedomie.
       Význam toho slova je omnoho hlbší, než nájdete na wiki……

       Majte sa pekne.

       • Vladislav napsal:

        Vidíš, Robo. Typický křesťan, když narazí na potřebu argumentovat, tak raději uteče:-) Když není zaštítěný davem nebo nějakou Knihou uvádějící fakta, o nichž je zakázáno diskutovat, tak nebojuje. Jsou pořád stejní, židovina par excellence. Jsi idealista, že s nimi počítáš.

        • Robo napsal:

         Aj moja mama je kresťanka, Vladislav. Napríklad.
         Napriek tomu s ňou počítam.

        • OldNoe napsal:

         Nech si hovorí kto chce, čo chce, ale s islamom dokázalo efektívne bojovať práve kresťanstvo. (Čo sa mu teraz predhadzuje za vinu). A to ako vojensky, tak i v oblasti viery. Nemám pritom na mysli reformáciu, pretože tá v Európe viazala vojenské sily ktoré ju mohli chrániť, navyše po dvoch morových ranách, ktoré zdecimovali jej obyvateľstvo o jednu tretinu. Napokon, vidíme to i dnes. Kresťanské krajiny – Slovensko, Poľsko, či Maďarsko si islam do krajiny nepustili. Česko sa pohybuje na ostrí noža. Napokon, aj Putin podporuje kresťanstvo a s jeho pomocou čistí Rusko od zvrátených ideológií napr. Gender. Tiež zastavil tzv. „adopcie“ ruských detí do USA. Jednoducho, kresťanské krajiny sa deštrukčným scenárom vzopreli (a to i občania, napr. pochodmi za rodinu) a ak by bolo treba, neváhali by i bojovať.

        • Jaris napsal:

         Vladislave, to se seredne mylis a pred Tebou neutikam. Nejsem zastitena davem ale knih pojednavajicich o faktech krestanstvi je spousta. Neni to pouze Bible, kterou mylne nazyvas zidovskou, ale jsou svetsti historikove jako Josephus, Tacitus, Herodotus a mnoho jinych, kde muzes krestanstvi pilne studovat.
         Jak uz jsem napsala vyse, krestanstvi zanika ke skode lidstva.

      • Vladislav napsal:

       Co jste vy křesťané v nás zabili? Přirozenou morálku. Křesťan často žije mravně, ale z obav před trestem, až bude souzen Vaším bohem. Snaží se konat dobro, ale z vypočítavosti, aby si připsal zásluhy. Naopak naši předkové konali dobro proto, že ho vnímali jako instinkt, správnou věc. Naši bohové po nás nežádají, abychom se před nimi plazili jako červi, nevyhrožují nám krutými tresty, ale jsou to naši staří a nejmoudřejší předkové, jsou s námi „jedna krev“. Jsou NAŠI. Dokážete to pochopit? Oni nás nezotročují, ale vedou a pomáhají nám. Neničí za prohřešky, ale radí nám. Nepovyšují se nad nás, přestože jejich božská podstata je evidentní. Jinak: těch autorů a zdrojů už nejsou desítky, ale stovky. Některé i pochybné, ale to máte ve všech vírách, i v té vaší. A víte, co je nám společné? Že se každému stane dle jeho víry. Takže zatímco Vy budete tisíce let čekat na vzkříšení, prožiju já deset životů. My nejsme otroci, jako vy, my jsme děti svých bohů. Zkuste si o tom něco nastudovat.

      • Vladislav napsal:

       A ještě jeden dovětek – k přirozené morálce našich předků. Z nezpochybnitelných zdrojů raně středověkých arabských cestovatelů. Ti zjistili, že polabští Slované si např. nezamykají své truhly s cennostmi, na dveřích nemají kliky, doslova neznají zámky … protože prostě nikoho nenapadlo vzít si něco, co není jeho. Znáte JEDINOU křesťanskou zemi či kulturu, kde bylo zaznamenáno něco podobného? Já ne. Vy se svým bohem uzavíráte obchod – my tobě víru v tebe a ty a ty skutky, ty nám za to spasení. My jednáme tak či onak z PŘESVĚDČENÍ. O tom, čí pohnutky jsou vyšší, si asi každý udělá obrázek sám:-)

       • contumax napsal:

        Vladislav

        Máš to všechno pokroucený, nemá to žádný řád… a smysl…!!!

        Proč vyčítat křesťanům stav tohoto světa…???

        Zřejmě nic nevíš a Tvá nenávist Ti zatemňuje rozum… a právem…!!!

        • Vladislav napsal:

         Protože židokřesťanství ovládlo tuto planetu, Contumaxi, proto.
         Víš, co říkal ten váš Ježíš, že? Strom poznáte po ovoci.
         Křesťané jsou takoví, jaká je víra formující jejich názory. Ne, jak by sis přál, abys mohl říct: „to jsou jenom někteří špatní lidé, křesťanství jako takové je v pořádku, nene…“.
         Vy jste to kdysi způsobili a teď to chcete zachraňovat? Stejnými způsoby, stejným myšlením.
         Je to víc směšné, nebo trapné?

       • Jiří kouba napsal:

        Ano,znám.v době misie jednoty bratrské to tak bylo v pobaltí a skandinávii. Ve skandinávii šlo o vliv luterstvi a pietismu.

        • Vladislav napsal:

         Výborně, hřebíček na hlavičku! Je Vám známo, že rozsáhlé oblasti Pobaltí byly až do 15.-16. století, jako poslední v Evropě, pohanské?
         No vidíte. Jednota bratrská to tam pokřtila, a od té doby se tam krade stejně, jako všude jinde.

       • Jarmila napsal:

        Moje řeč, souhlasím s Vámi na sto procent. Já nepotřebuji nad sebou bič a boha, který mě trestá. Já jsem morální sama od sebe. Ať jdou všechny církve světa do prdele, jsou to nejstarší mafie lidstva na ovládnutí lidí. A to platí nejen na judaismus, křesťanství, či islám, ale taky na budhismus, hinduismus a všechny ostatní mafiánské církve.

       • Jaris napsal:

        Vladislave, na vesnici v Cechach, kde jsme meli chalupu, take lide nezamykali sva obydli. Chodila k nam na jahody behem tydne babka dirou v plote, ale ta do kostela nechodila. Nebo jina babka, kdyz jsme nebyli doma v Praze, nam kradla brikety a take do kostela nechodila.
        Souhlasim s tim, ze cirkev a nejen krestanska, napachala mnoho zla. A kdo zlo nepachal? Zlo provazi lidstvo, co je na svete. Nemysli si, ze Slovane byli svetlou vyjimkou. V Jiraskovych Starych povestech ceskych nebo Palackeho Dejiny najdes ruzne valky mezi slovanskymi kmeny. Slovane byli take hrisne nadoby jako kdokoli jiny.

        • Robo napsal:

         Jaris, hádaj, komu sa teda nakoniec podarilo nás rozhadat. Trafis hneď na prvý raz..

        • Marie napsal:

         Jaris: ja znala lidi, co chodili do kostela a kradli taky..krestanstvi neni zarukou niceho dobreho.
         Naopak spolehali na to, ze se vyzpovidaji, pomodli 3 otcenase a mohou jit lhat a podvadet znovu…

         Byli proti rozvodum, to ano, a zahybali zrovna tak jako druzi, nebyl v tom rozdil.

      • Vladislav napsal:

       A co máte vy, kromě Bible?
       Napsané několik set let „poté“, bůhvíkým a na bůhví čí objednávku.
       Křesťanství je první pokus o NWO, žel úspěšný:-(

       • contumax napsal:

        Vladislav

        Ty seš naprosto hloupé dítě, a některý parchanti dokážou být už od dětství být svině celoživotně a Ty k nim rozhodně patříš…!!!

        • Vladislav napsal:

         Milý Contumaxi,
         co ti na to napsat? Budu slušný: obsahově je to pořád na úrovni osmého piva Franty Pečínky, pomocného řidiče traktoru ze zemědělského družstva Újezd, ale pokud jde o pravopis, tak to ses už polepšil.

        • Marie napsal:

         Heled, porad si hrajes na krestana a jsi sprostejsi nez ja, nekrestanka. Ze se nestydis…sedmero hlavnich hrichu ti nic nerika??? Nerika.

         Kdyz se da z nich stale dokola vyzpovidat, tak vlastne neexistuji, vid :-).

       • contumax napsal:

        Vladislav

        Seš opravdu picléj egem, a dobře Ti ták…

        Rozhodl jsem se, že je dobré neodpovídat žádnému, který si hraje na strašně chodící encyklopedii…

        P. S.

        Ježíš Kristus si vybral nevzdělaný učedníky, obyčejný lidi, farizeje a jiné vzdělané si nevybral…

        Proč asi…???

        Protože věděl, že jsou nepoužitelní – zkažení…!!!

        • Marie napsal:

         Vzdelani te nemuze pokazit, zalezi vsak na tom, co si z nej odneses…

       • Jaris napsal:

        Vladislave, jak to vis, ze Bible byla psana buhvi kym a buhvi na ci objednavku? Kazda kniha ma autora i priblizne datum sepsani.
        A co mam krome Bible? Celou knihovnu jinych knih od Capka, Waltariho,australske Mc Cullogh, anglickych Austinove a Hardyho, Forduv Mezinarodni zid a Protokoly, spousty kucharek a zahradnickych knih. Bibli mam vzdy na dosah a mam jednu historickou jako raritu z konce 18. stoleti. Tak asi tak, ze porad „necumim“ jen do Bible.

        • Marie napsal:

         Nevim, kdy byla Bible napsana, ale jiste je, ze byla nekolikrat upravovana, a to pepazi…

         Je psana v podobenstvich, a to je jasny dukaz podvodu, protoze ta se daji jakkoliv ohybat, zalezi co si kdo pod cim predstavi. Ja kdyz tady cituje Ekklesian z ni, tak jenom nadskakuji, tam neni ani logika v tom. Je to proste rozplyzly jazyk, jestli mi rozumis, jak to myslim. Lidi potrebuji konkrtnost a dukladnost porozumeni veci, aby nemohlo dojit k nekolika vykladum jedne teze veci..

     • asparágus napsal:

      Ha!… „Byť Slovanom je česť a vysada“ ! Proboha v čem !!! Kolik životů zničili Poláci ? Kolik Rusové ve vzájemných válkách s Poláky a jinými národy ?… Slované nejsou onic lepší než Germáni , Anglosasové , Musulmani a další „Havěť“ !!!

      Kdybys napsal „Být Božím člověkem je čest a výsada“ pak bych na 100% souhlasil .

      Robo ! Myslíš to dobře , ale zřejmě si skočil na špek „Satanovi“ !… Před Boží „tváří“ je přece jedno jestli jsi Slovan , Maur , Muslimák , Křovák , Germán či Anglosas ! Důležité je jaký jsi „ČLOVĚK“ … Jsi Boží nebo alespoň oddán Bohu ? Pak „světlo“ je ve tvém srdci ! … Vše ostatní je marnost ne-li TEMNOTA . Nelpi na slovanství , to je celkem k ničemu ! Lni k Bohu , jak praví Písmo :-)

      • Robo napsal:

       Rus, ktorý napríklad kradne, NIEJE Slovan. A je celkom jedno, aké má korene.
       Chápeš už?

       O písme písať nebudem, bol by som sprostý. Môj vzťah k Biblii minimálne v kontexte vidíš aj tu v iných komentároch.

       Vladislava na teba! :-)))

       • soudce napsal:

        „Rus, ktorý napríklad kradne, NIEJE Slovan“ ??? … Fíha ! Co tedy určuje kdo Slovan je a kdo není ? Genetika to není ??? !!! Když se zlodějský Rus narodí z matky Rusky tak není Slovan ? Vysvětli mi to ROBO ! Člověk není Slovanem na základě genů ? Slovanem tedy podle nějaké ideologie ? Zvonící cedry?

        Může být Rus Germánem či Anglosasem ? Rus je Rus tak či tak . Cožpak neexistují zlí lidé mezi SLovany ? Moulo :-)

      • Vladislav napsal:

       A ty lni ke zdravému rozumu a logice. Jak ostatně rozpoznal už i ten váš Ježíš, tzv. Bůh otec je Jehova čili otec lži, starý židovský král všech božských ultragaunerů.
       Křesťanství udělalo to, že se mu umně podařilo v myslích věřících oveček zaměnit „nejvyššího boha“ právě za tady toho otce lži.
       Tedy za bytost, která už od nepaměti (ostatně Starý zákon je toho plný) Židy vybízela k masovým vraždám jinověrců (jen proto, že v tuto zrůdu nevěří), ničení jejich měst, znásilňování žen a dívek, bytost, která zcela vážně žádala Abrahama, aby na „její počest“ vykrvil syna Izáka. Prostě masový vrah, zrůda, která udělala z Židů své komplice, za což jim přidělila „jisté schopnosti“ nikoliv nepotřebné k prosazení se v tomto slzavém údolí.
       To víš, že pro nás tento arcisatanáš něco má. Porobu, bolest, věčnou službu Vyvolenému národu. Vy křesťané mu sloužíte jako bosá noha zelené pijavici, když ji ponecháme déle v bahnitém jezírku. Hezky štve už přes tisíc let jednu vaši sektu proti druhé, aby se mohla napít krve umírajících. A vy jí na to skáčete. Inu, ovce. Pěkná zvířátka, užitečná – ale vykrmit, podojit a zabít.
       My ovce nejsme. Našimi bohy jsou naši předkové. Děda to nemyslí špatně s vnukem, praděda s pravnukem, a jak jsem se přesvědčil už i osobně, tak ani Svantovít nebo Veles třeba s námi.
       Chodí vedle tebe – jen si sundat tu černou pásku z očí, taky-Slovane.

       • soudce napsal:

        „A ty lni ke zdravému rozumu a logice.“ :-) To mi píše slovanský rodnověrec ? hahahaha … Kde jsi získal zdravý rozum a kde logiku „rodnověrče“ :-)

        Nejsem křesťan !

        „My ovce nejsme. Našimi bohy jsou naši předkové. Děda to nemyslí špatně s vnukem, praděda s pravnukem, a jak jsem se přesvědčil už i osobně, tak ani Svantovít nebo Veles třeba s námi.“

        Jsi OVCE a ani o tom nevíš :-) Vše , co se domníváš , že je tvé vědění , ti „natloukli“ do hlavy ! Rodiče , prostředí ve kterém jsi vyrůstal , škola , systém , tvé SKLONY ! Nic nevíš , všechno domnělé vědění jsi jen přejal !!! Jsi naprogamovaný , ovšem jinak než třeba Marie nebo „Švejk“ .

        • Jarmila napsal:

         No a vy jste bůh, vy nejste naprogramovaný?

        • tečka napsal:

         Píše se Bůh Jarmilo ! … Ne, opravdu nejsem naprogramovaný :-)

         Víte , základním požadavkem „PRO“ „TO“ … , je „zahodit“ všechno světské „vědění“ !

         K tomu je zapotřebí vyčistit , zastavit , ovládnout MYSL , REFLEXNÍ MYŠLENÍ . … Na to vše jsou speciální cvičení. A není vtom nic nevědeckého .

         Vše je na základě logiky

       • Marie napsal:

        Velmi vystizne…

        Opravdu mi neni jasne, ze si krestane nedokazi dat do souvislosti prikazy tzv. boha k vrazdeni a totozne skutky tzv. bozich vyvolencu.. jedno a totez, naprosto viditelne, a vsem.

        Ja uz jsem to tady psala… krestani to vidi, ale oni to nechtej videt, protoze se zamilovali do predstavy bozi spravedlnosti a hlavne posmrtneho vynahrazeni utrpeni v nebi.. To je takove lakadlo, ze proste zaprou i nos mezi ocima…

      • Marie napsal:

       Jdi do prcic se satanem! Ten neexistuje. Ale vis, co existuje zarucene a da se overit i dnes? To, ze bila rasa je nejsilnejsi rasou, proto ji zidaci chteji znicit, aby nikdo nebyl nad nimi, aby nemeli zadny odpor v nicem.

       To, ze bila rasa je nejsilnejsi je dano prirodou. Vyvinula se v nejslozitejsich podminkach, ktere predstavovaly pro ni daleko vice prace a premysleni ohledne preziti. Vytvareni zasob na zimu vlastne dalo vzniknout pocatecni zlodejine, a podivej, kdo to byl, kdo je okradal a koho to vlastne vzdy vyobcovali bili? Vzdyt nechod daleko, v davne minulosti zidy, dnes cikany, viz Kanada, Francie.

       Proste je rozdil mezi rasami a velky. Musis pricist take ten odlisny temperament, ktery hraje velkou roli, a taktez sexualita. Jsou proste od prirody lidi barevni nasilnejsi, at si vezmes koho chces.

       Cim vic na sever, tim jsou lide tam klidnejsi, podivej se na takove Eskymaky…

       • Miki napsal:

        Ano Marie,stím souhlasím .A přál bych si, aby než vyspějí do vyššího poznání ,zůstávaly v zemích svého původu.

        • Marie napsal:

         Nevyspeji, to nefunguje. Muzes se podivat do kterekoliv zeme na svete, kde prisli cerni mezi bile, tito maji vzdy vyssi kriminalitu, ikdyz se tam uz mezi bilymi narodili. Podivej se na USA.

         Muzes je vytahnout z dzungle, ale tu dzungli z nich uz ne. Neexistuje evoluce u lidi. Jsou veci, ktere maji v genech nemenne, napr. temperament.

         Kde se kdo zrodi, tam se i hodi.

         Zid nebude pracovat rukama nebo na poli, at se dostane do kterehokoliv koutu sveta. Ten parazitismus z nich nedostanes.

    • Vladislav napsal:

     Jak píše Robo níže, nejsem ateista, ale slovanský rodnověrec. To, že se na toto téma objevila v poslední době řada knih různé kvality, nepopírám, ale to nic nezmění na faktu, že víra našich předků tu byla tisíce let před tím, než si parta Židů usmyslela ovládnout původní obyvatele pomocí k tomuto účelu vymyšleného křesťanství. Myslím si, že postava Ježíše je sice obdivuhodná, ale nevím, proč by měl být mým spasitelem zrovna on, židovský prorok, a ne třeba Hiawatha, prorok irokézský, žijící ve 13. století – já přece nejsem o nic více Židem, než Irokézem;-) My Slované máme naše vlastní bohy, a oni nás vedou po stezce pravdy i bez křesťanství, takže křesťanství, byť novozákonní, nepotřebujeme. Osobně odmítám jakoukoliv židovinu, tu „drsnější“ i tu „mírnější“. Ani vy novozákoníci, ostatně jako všichni křesťané, ze sebe nedokážete vyjmout potřebu poučovat druhé o tom, že jediný ok pro všechny je Ježíš, a já fakt nevidím důvod, proč bych měl strkat hlavu do vaší ohlávky. Křesťané měli 2000 let na to, aby vybudovali svět podle svých představ – a jak to dopadlo, vidíme všichni, že? … Co je v nás dobrého, pochází ještě z předkřesťanských časů, a můžete si to přivlastňovat, jak chcete – to prostě nezměníte.

     • Petr napsal:

      Já taky nechci diskutovat, ale když už jsem zareagoval…
      Nepoučoval jsem, kladl jsem otázky a nedostal konkrétní odpověď. Možná jste to vnímal mylně jako útok. Pročpak? Nejsou to předsudky? Jaká je ale rychlejší cesta než se ptát? Stále neodpovídáte, jaké zdroje používáte, jako kdyby byly tajné. Nevěříte mně? Myslíte, že Vás chci zesměšnit? Proč potom krátké poznámky v diskusi? A právě zde. Je to odpovídající forma sdělení, je to ten slovanský svět?
      Dnešní židé nejsou etnicky totožní se starozákonními, jak víte, že jste se příliš nechytil zmateného významu slov? Budu citovat z jedné staré knížky: Víme málo a špatně.“

      • Vladislav napsal:

       Odpovědi:
       - vy máte pouze Bibli. Napsanou několik set let „poté“. Na téma, jak se liší jednotlivé její překlady a verze, kolují jen na www mraky vtipů
       - mám Vám citovat ty stovky zdrojů? Dejte si do vyhledávače rodná víra, Svantovít, Perun, Veles – vyjede Vám to
       Ježíš NEBYL poslán ke Slovanům. Byl jim násilně vnucen, shora, panovníky, kteří v tom vycítili příležitost k vytvoření silných centralizovaných států. Proti Ježíšovi jako člověku nic nemám, ale proč bych měl mít za boha Žida? U nás není a nebylo dost jiných dobrých vzorů?
       Víte, proč třeba ano Ježíš a ne Hiawatha? Protože:
       - Evropané měli nad indiány obrovskou technickou převahu
       - o Hiawathovi kolovaly pouze ústní legendy, nikdo nic nesepsal
       - Evropané si podmanili svět, nikoliv Irokézové.
       Takto si lze na místo Hiawathy dosadit třeba Buddhu či Višnu.
       Někdo potřeboval „sjednotit svět“. Tehdy se to udělalo křesťanstvím, dnes jsou na řadě banky, FED, NWO. Nástroje jiné, cíl tentýž.

       • Robo napsal:

        Vladislav, oprava. Ježiš nebol žid, len prišiel židov učiť. Že bol žid, je len verzja Biblie…

        • Marie napsal:

         Tak proc se nechaval obrezat?

        • Robo napsal:

         :-)))
         Jasné, a bol to človek negroidneho typu.. :-)))

         Ešte mi povedz, ktorým rozprávkam o ňom veríš, nech to môžeme prebrať jedným vrzom.. :-)

       • Petr napsal:

        Děkuji za odpovědi,ale jste tak trochu samoser. Čekal bych mírnost, převahu nad ovečkami, takovým vyfackováním moc lidí neoslovíte. Nebo Vám o to nejde?
        Rasová příslušnost je docela podstatná pro spoustu záležitostí, ale při stvoření byla jenom jedna (potvrzuje to genetika). Pokud ovšem nevěříte té židovině o evoluci. Píšete „slovansky“ dost vyhraněně, ale představte si (při vědeckém uvažování to může být jedna z hypotéz), že Ježíš byl Slovan, neměl byste z toho trochu, resp. hodně zmatek? Zdá se, že se Vám nelíbí jen na základě rasové (i když židovství dnes není rasa) podstaty.

        • Robo napsal:

         1. nebola jedna rasa. Prvá. To áno. Prvá tu bola Slovanská.
         2. trefa! Ježiš bol Slovan. (a prišiel židov učiť) Mimochodom, aj to meno je iné, ako majú židia vo zvyku…
         3. trefa aj s tou….miernosťou nie…skor nadhľadom..

        • Vladislav napsal:

         Víte, co je symptomatické? Že komentujete více styl mého příspěvku, než jeho obsah. Co myslíte, co tím asi chci říci?
         Hiawatha učil Irokézy z 99% to, co Ježíš Židy. V čem byl Ježíš lepší? V tom, že Blízký Východ znal písmo a do Evropy to z něj byl jen „skok“?
         Genetika jedinou rasu nepotvrzuje. Evoluci samozřejmě nevěřím. Osobně se domnívám, že různé rasy přišly z různých planet. Důkazy pro to nemám, ale ty nemají ani ti, co tvrdí, že veškeré lidstvo vzniklo v Africe.
         Jsou to jen hry zájmových skupin. My vám zaplatíme ty a ty tučné granty, a vy nám za to předložíte ty a ty důkazy toho, co potřebujeme. Něco si o tom troufám vědět – sám mám vědecký titul.
         A pokud jde o původ Ježíše: je mi lhostejný. Proč by mě měl zajímat. Nezajímám se ani o to, jestli byl Hiawatha Seneka nebo Oneida. Pro mě je podstatné, že přišel k Židům, cítil se tím být povolán. Naprosto ho chápu, myslím, že už tehdy věděl, že je to potřebné:-) Ale my jsme Ježíše nepotřebovali a nepotřebujeme. Máme své bohy, a ti svou práci dělají bezchybně. Stačí se jen přestat tvářit, že neexistují, nebo že dokonce jde o nějaké démony.

        • Petr napsal:

         Z toho symptomatického si nic nedělejte. Já to u Vás vidím taky. Máte rád Hiawathu. Myslíte, že mraky wwwvtipů a stovky zdrojů jsou židůprosté jako padlý sníh. I když věřit někomu přes internetovou komunikaci je idiotství, mám dojem, že to myslíte dobře. Ale víte, jak je to s těmi dobrými úmysly, kam můžou dláždit cestu? Jenže takhle to taky říct nesmím.
         Píšete o instinktech, jenže znáte jeho definici? Ani biologové se neshodnou, jestli člověk nějaké má, spíše ne. A pokud by je přece měl, pak Vy máte zřejmě na mysli intuici. Namítnete, že Vás chytám za slovo? Jak se bez nich ale domluvit, těžko chápat celé věty bez porozumění významu jednotlivých slov.
         Věda existuje, to s těmi granty máte pravdu, ale to už není věda, jen se tak prezentuje.
         Budete se divit, ale přímé důkazy taky nemám, snad jeden nepřímý – Hollywood – k tomu, že to na příchod z jiných planet nevidím.
         Ale kdo ví?
         Třeba si to jednou řekneme.
         To jsme poklábosili:-)

        • Vladislav napsal:

         Petr, 15:06: pobavil jste mě. Ne, já si nepletu intuici a instinkty. Myslím (s jistou dávkou zjednodušení), že většina lidských bytostí disponuje obojím, a je to jen slepá víra (třeba taková, které učí křesťanství), která lidi těchto dvou neocenitelných pomocníků zbavuje. Ovečky potřebují věrně sloužit pánovi, ne se drze řídit VLASTNÍ intuicí a instinkty přece!
         Hiawatha je pouze příklad toho, co na jedné straně dokáže židovský public relation vtělený do kick-off mítinku na téma Tvorba Bible pro gójimský dobytek, a na druhé víc než velmi omezené schopnosti indiánského národa nedisponujícího ani písmem, ani střelnými zbraněmi, ani odolností proti neštovicím a choleře.
         Jinými slovy: byly zde desítky, ne-li stovky Ježíšů. Všichni až na jednoho však měli tu smůlu, že se jejich kauzy nechopil šikovný, profesionálně vedený židovský marketink, později zajištěný nejprve římskou a později evropskou ocelí a střelným prachem.
         Buďte silný, neslužte tomu nosatému „bohovi“. On to stejně neocení. Dobrý kůň, špatný kůň – oba mají stejný osud: jatka. Buďte člověkem, ctěte svůj rod, předky a zakladatele – naše bohy. Pro ně dobytek nejste.

        • Jarmila napsal:

         Cože? Evoluce a židovina? Jste se posral ne? Právě židi věří v boha a odmítají evoluci. Evoluce je naprosto prokázáná věc a jestli vás to zajímá, tak se o to víc zajímejte. Nebo si myslíte, že nás a všech dalších sto miliard jiných živočichů stvořil bůh? Se probuďte člověče. Se podívejte na šimpanze. Si myslíte, že je taky stvořil bůh, nebo sem byli dovezeni mimozemšťany? A kdo asi tak stvořil ty mimozešťany? Taky bůh? A kdo stvořil toho boha? Taky bůh? A kdo stvořil toho úplně prvního boha? taky bůh? Jděte se bodnout se všemi bohy světa.

       • Jaris napsal:

        Vladislave a co kdyz Jezis neni zid? Jezisovo narozeni je zvlastni, ktere se vymyka tehdejsimu mysleni. Co kdyz Marie byla „surrogate mother“(nevim jak se to cesky rekne). Dnes jsou pary, ktere si zaplati nosicku ditete,ktere po narozeni prevezmou. Tenkrat takovahle technika nebyla znama, ale tim, ze Jezis provadel nejeden zazrak (zachyceno i mimo Bibli) a nakonec byl vzat na nebesa svedci o tom, ze to nebyl jen tak obycejny clovek. Sam rikal, ze byl vyslan svym otcem Jehovou na zem, aby obratil lidi k pravemu Bohu, ktery uz tenkrat byl farizejskymi zneuzivan.

        • Vladislav napsal:

         Jaris, nezajímá mě NIC, co zavání židovinou. Je mi úplně jedno, jaké národnosti byl Ježíš. Pro mě je podstatné, že Židé měli důvod ho sem cpát a nutit, a že jim to vyšlo.
         Jak můžete brojit proti NWO, a přitom jim pořád skákat na tu obehranou křesťanskou písničku?

       • Marie napsal:

        Cituji Vladislava: „Proti Ježíšovi jako člověku nic nemám, ale proč bych měl mít za boha Žida? U nás není a nebylo dost jiných dobrých vzorů?“

        Musim se smat, protoze toto jsou naprosto presna slova, ktera rika moje dcera. A jeste dodava, ze ona chce ceskeho boha i Jezise, a pak o tom bude premyslet…. je to tak. Proc krestani uznavaji zidovskeho ucitele za boha, a vubec to vse zavinil tzv. apostol Pavel, ktery si to vstani z mrtvych a nanebevstoupeni Jezise vymyslel za ucelem odzbrojeni rimske armady. Povedlo se. A pak si sehnal sekretare a nadiktoval ten blabol a nechla rozvest po svete… a tohoto zidaka, obrezaneho, ktery puvodne nebyl, a na dukaz, ze patri k zidum, se nechal. Takze svaty Pavel zidovsky, a lidi se mu klani.

        Cele krestanstvi je podvod, jako vse ostatni, pouze nastroj k ovladani, a proto ani dnes, v takove hruze, co se deje kolem ve svete, Jezis neprijde.. nemuze. Byl to clovek..

        A jestli nejaka stvoritelska sila existuje, tak to je sakra sadisticka svine, ze to se neda ani vyslovit ci popsat, co za odporny svet stvorila….

 6. Ikema Monika napsal:

  Jaris: Jestli se máme dočkat že USA šmejdi vládní šmejdi a celí spolek vrahů a zločinců za své zločiny bude zouzeno : Musí to být právě Rusko kdo založí nový mezinárodní soud jelikož normální lidé nikomu na světě jinak už věřit nebudou a těch lidi na cele zeměkouli je děsna sila co se dnes od vrací od své vlády a začíná USA vidět novými očima víc a víc !!

 7. jan napsal:

  Přidám se také a souhlasím s příspěvky.
  Uvidíme co vzejde z rozepře Zeman-Sobotka.
  Je jasné,že Sobotka škodí státu,snad ho voliči potrestají.
  Jinak ta instituce soudní tribunál v Haagu,úplně se odepsaly,souzením občanů Srbska.

  • Vancouver napsal:

   A ve vězení nechali vědomě naočkovat Miloševiče, aby až vyjde nemohl nic dokázat.

  • contumax napsal:

   Marco

   Vypadá to bledě…

   Nejspíš si budeme muset vzít spravedlnost do vlastních rukou…

   Mohlo by být pozdě…

  • Marie napsal:

   Rozepre Zeman – Sobotka? Vzdyt je to pruhledna komedie, ktera ma za ukol lidi ukolebavat, a hlavne odvadet pozornost od toho, co se nam dela za zady.

   Narod se necha zabavit kravinami, jak si tihle dva pomeruji pindiky ci koule? Maji to spolecne… oba je maji na dve veci. Na hovno a na nic…

   Vyfakovat je vsechny a okamzite.

 8. Marco napsal:

  I ten poslední idiot už musí vidět, že Haag je řízen politicky a právo, či sparavedlnost jim nic neříká. Není to jen Jugoslávie, je toho daleko více a vždy rozhoduje v prospěch Západu a neprospěch východu a pak se ještě diví, že východ takové rozsudky neuznává. S toho co jsem už stihl naštudovat a přečíst, mám dojem, že byl Haag zřízen pouze na maskování agresivního chování Západu. Přece oni zahájili útok bez svolení OSN, navíc aliancí, která měla sloužit výhradně k obraně a pak soudí své oběti? Kruci, kde to jsme? To se máme všichni chovat jako prasata bez úcty k zákonu? To můžeme rovnou vzít parlament na steč, pokud pravidla platí jen pro někoho a privilegovaní nemusí nic. Kdybych ukradl vozík chleba z hladu, zůstal bych ve vězení daleko déle než privilegovaný vrah či miliónový podvodník a to nemá s demokracií nic společného.

  • martin bareš napsal:

   marco: takhle s tím bochníkem chleba to bylo v hlubokém středověku.
   A nejeden velikán, Viktor Hugo např., na toto téma psal romány a příběhy.

   • Jaris napsal:

    Martine, Australii postavili konvikti ze stare „dobre“ Anglie. Mame zde mestecko jmenem Cambelltown a to ma vydlazdene chodniky na hlavni tride cihlama a na kazde cihle je jmeno vezne/vezenkyne a za co byli odsouzeni v kterem roce a na jak dlouho. Jeden by tam ztravil cely den ctenim a byly tam priklady nescetnych neumernych trestu za ukradeny chleba, kone nebo dokonce psaci stolek. Za to byli deportovani od svych rodin bud na desitky let nebo na dozivoti. Tito lide budovali Australii pod prisnym dohledem anglickych vojaku nebo pracovali pro anglicke panicky, kteri si sem prisli nahrabat bohatstvi. Takze zadny roman to nebyl. Za mnoho let dostali nekteri svobodu, ale spise si myslim, ze slo o otroctvi.

 9. contumax napsal:

  Nakonec proč by ne, proč by V. V. Putin nedělal mezinárodní právo, když má vzdělání právníka…

 10. contumax napsal:

  Nevzpomínám si přesně ale někde jsem četl, že na Blaira i Bushe a Sörose byly vydány zatykače za válečné zločiny … !!!

  Takže “ chlapci “ do některých zemí nesmí…!!!

 11. Vladislav napsal:

  Robo,
  nechci urážet tvou mámu, i moji předci byli křesťané – jako skoro každý. Je jasné, že s nimi počítáme, co bychom byli bez předků. Jen si moc neidealizuj, že to s nimi obecně půjde. Vím, říká to Anastasia i Putin, sám křesťan. Proti NWO jo, ale pak přijdou spory. Doufám, že skončí tím, že pochopí, že ta ulička, kterou ve své víře šli, byla slepá.

  • Robo napsal:

   Jak si prišiel na to, že Putin je kresťan?

   Pôjde to, musí.

   • Paul Durham napsal:

    Zajímal by mne váš názor na křesťana Fica a křesťanky slovenské zdravotní sestry a křesťana Čisláka. Jen názor.

    • Robo napsal:

     Čisláka nepoznám, sestry sú zneužívané na slovaneký Majdan a Ficovi neverím. Je len menšie zlo aktuálne..

   • Vladislav napsal:

    No, já doufám, že není!
    Jen je až moc zadobře s pravoslavnou církví a některé jeho projevy jsou prošpikované odkazy na ruské pravoslavné křesťanství.
    Ale jinak ho mám rád, chlapa našeho. I do živého snu mi vstoupil. Chtěl poznat moje děti. Nezdržel se ani minutu. Je to dobrý chlap a mám ho moc rád.

    • Robo napsal:

     Koľko je v RF kresťanov? Islamistov? Židov?
     Nad kým má Putin „zlomiť palicu“? Bolo by tam veľmi pusto, keby ju zlomil nad všetkými. Okrem toho, i v Biblii je kus pravdy. Je to schizofrenna kniha, ako všetky židovské – každý si tam nájde, čo potrebje. I ovečka, i satan a dokonca i Človek.

     ..a nieje kresťan.. (ani žid, či islamista alebo ateista) :-)

     • Vladislav napsal:

      Tos napsal velice přesně. Ano, v Bibli si každý něco najde. Každý něco jiného.
      To proto, aby měl pak o to větší motivaci podřezávat jinému křesťanovi za to, co si tam našel zase on, krk.
      Bible je židovina par excellence.

      • Robo napsal:

       Na tom sa samozrejme zhodneme.

      • Marie napsal:

       Absolutne! V Bibli je obazena zidovina primo ukazkove. A je napsana tak, ze si tam tu pravdu lidi dosazuji, ale ona tam neni!!

       • Robo napsal:

        Práve že je. Inak by tá židovina/satanovina už tisíc rokov nefungovala, jak funguje.
        Napríklad také „na počiatku bolo slovo“. Slovo…myšlienka má veľký tvorivý potenciál!
        V Biblii je pomiešané všetko. Vladislav má pravdu – židovina, jak vyšitá..

    • Robo napsal:

     ..aby som nezabudol, správnych chlapov je tam viacej.
     Napríklad i taký islamista Ramzan Kadyrov!
     Otec Lavrova bol snáď šaman..

     • vilon napsal:

      robo a Jinsky, vy ste dvaja excelenti. Tamten má dovolenku, a ty tu peníš perly!

      • Robo napsal:

       Čo sa ti nezdá, vilon?
       Odsúdiš Kadyrova pre jeho náboženstvo?
       Tak si trhni nohou.

       • Jan Jinsky napsal:

        Kadyrov je normální vlezdoprdelník Putina a k tomu velká svině. Ale klidně ho obdivujte. Do zdejší společnosti se velmi hodí.

        • JosefCZ napsal:

         Jane , jak vždy říkáš dej důkaz, že je anální speolog.

        • Jaris napsal:

         Ja jsem o Ramzanovi Kadyrovovi cetla, ze ho musel Putin krotit, jak se Kadyrov chtel ritit do Syrie proti teroristum. Rikal, ze ceka pouze na prikaz Putina a to pry jeste nikde nevideli, jaci jsou jeho lide rusti vlastenci!
         Takze si Jinsky pletes vlastenectvi s vlezdoprdelnikovstvim. Ale to nic! U Tebe se to da cekat.
         Jinak Putinovi take fandim a uz 2x jsem mu napsala. Tudiz jsem dle Tvych meritek take vlezdoprdelnice. A vis, ze mne to neurazi ani v nejmensim?

        • Jan Jinsky napsal:

         Vladne jako absolutista a kdo rekne kriveho slova o Putinovi, tomu pronasledune celou rodinu.
         Je to proste prospechar a Putinuv pes. Pokud se vam podobny styl vlady libi, je to na vas. Mbe se to nelibi.

  • asparágus napsal:

   Vlado ! I já jsem skočil na reklamu knih „zvonící cedry“ :-) a přečetl jsem si ty knihy . Sorry , ale přípomínalo mi to knihu „Malý Bobeš“ … Fantazie , idealismus , „nacionalismus“ , BLBOST !!! Člověk který psal tyto knihy byl zcela určitě SNÍLEK :-)

   • Vladislav napsal:

    Milý chřeste,
    já jsem ty knížky četl taky. Můžu ti říct, že jsem zatím vyzkoušel jednu (i když tu hlavní) z věcí, co tam píšou: rodovou zahradu.
    No a to prostě FUNGUJE. To je čistá pravda všech pravd. Pěstuj si rostliny, oni si vezmou z vesmíru to, o čem poznají, že potřebuješ, dají ti to – a vyléčí tím tvé neduhy.
    Věřím jen tomu, co si ověřím. A toto jsem si prostě 100% ověřil.

 12. stefan goga napsal:

  pan Bares my nejsme jenom blby,ale sme horsi ako hovada.Prihlizime na fasizmus EU s diktatem USA a nekoname.Je to zlocin z ktoreho se neda vivinit.Rusko to chape ze tade cesta nevede.

 13. Justass napsal:

  Tak se nám ta diskuze opět rozproudila. Už se zapojovat nebudu. Jen jsem to tak zběžně proletěl a musím dát zapravdu
  Vladislavovi – nejvíc trefuje střed terče. Snad mi mí slovanští bratři Robo a contumax odpustí. :-)

  • Robo napsal:

   Tebe skoro všetko a toto nič nieje, bratu :-)

  • contumax napsal:

   Justass

   Nebuď jako Vladislav, to přeci nejde svádět veškeré zlo na křesťanskou víru a křesťany a házet je do jednoho pytle…

   • Vladislav napsal:

    To víš, že ne, myslivno.
    Copak to jde, vinit ovce a kozy, že mi okousaly sad?
    Ovce či koza sama nemyslí, je to jen takové zvířátko, jemuž mantinely určuje jeho pán.
    Ten je vinen.
    Vy jste jen ty ovce a kozy. Za 100 gramů sena navíc jste se naučily být vděčné, jako svobodná bytost za život ve volnosti.
    Tak jim nezapomeň poděkovat. Návod najdeš v těch vašich „svatých knihách“.

    • soudce napsal:

     „Copak to jde, vinit ovce a kozy, že mi okousaly sad?
     Ovce či koza sama nemyslí, je to jen takové zvířátko, jemuž mantinely určuje jeho pán.“

     „Rodnověrci“ jsou vlastně taky takovými zvířátky , jimž určuje mantinely jejich pán :-) Kdo to asi je ? Za brak „zvonicí cedry“, jste se naučili být vděční, jako svobodné bytosti za život ve volnosti.

     Tak jim nezapomeňte poděkovat. Návod najdete v těch vašich „svatých knihách“ – „zvonící cedry“ :-)

     • Jaris napsal:

      soudce, vyborne!

     • Vladislav napsal:

      Víš o tom kulové, rádoby soudče. Proč nemáš tolik soudnosti, aby ses vyjadřoval jen k tomu, o čem něco víš?
      Víš, že rodnověrci tady byli tisíce let (podle všeobecně přijímaných zdrojů, tedy ne těch, které zpochybňuješ)? Že za té doby vznikl a rozvinul se slovanský jazyk, obyčeje, kultura? Že Slované jednou ovládali Evropu až po Sálu a Mohan, a ovládali ji dlouhodobě?
      A že se na obsazených územích dokázali udržet, dlouho předtím, než ji začalo být vnucováno křesťanství?
      Víš, křesťane, to, co funguje, nepotřebuje žádnou Bibli. Nepotřebuje žádnou kazatelnu a na ní velebníčka. Nepotřebuje žádné bludy o tom, že bůh tě zkouší, že máš čelit nízkému v sobě, že máš to nebo ono potlačit, protože jinak to zlaté prase holt neuvidiš.
      Nic z toho to nepotřebuje. Protože ono to zkrátka i bez toho FUNGUJE. A tisíckrát líp.
      Je jako voda, do které ponoříš děravou nádobu. Sundej z ní prsty jen na chvíli – a už tam tu vodu budeš mít.
      „Někdo vidí každý den světlo, někdo je zrozen k nekonečné noci“. Napsal nikoliv Slovan, ale anglický básník William Blake, před skoro 200 lety.

    • contumax napsal:

     Vladislav

     Už vím kdo jsi, to jsi Ty ten z pekla narozený, jak to povědel Ježíš Kristus těm farizejům… !!!

     • Vladislav napsal:

      Jako bych se nějakým nedopatřením ocitl v Kostnici na koncilu – a psal se červenec 1415.
      VY jste pořád stejní, a pořád stejní budete. Těch pár rozumnějších z vás má na tu vaši galilejskou sektu stejný vliv, jaký měl nějaký „hodný nacista“, co tajně nosil chleba vězňům v koncentráku, na nacistické hnutí.
      Moudrý člověk si udělá názor sám. S vámi do party by se mohl dát jen totální šílenec.

      • Marie napsal:

       Souhlas… ja uz mu to psala, ze z nej stale sala to „ukrizuj“, on se natoli pobozil nepobo poboznil, ze si hraje na boha, a soudi a soudi a soudi, mne uz by taky upalil za carodejnictvi, mimochodem, to byla zidovina a dnes to upalovani nahradili exorcismem, zidacci…

    • Paul Durham napsal:

     mimořádný expresionismus a geniální alegorie , klobouk dolů pane Vladislave

   • contumax napsal:

    Vladislav

    Satan Tě ovládá, a žel nerozumíš…

    Proto Ti není dáno aby jsi porozuměl Duchu Svatému…!!!

    Což je velmi dobrý Boží úradek…

    Protože by jsi páchal leda zla…

    Proto nevíš absolutně o co jde…

    Máš zavřené dveře k Ježíši Kristu…

    Sám sis je zavřel…!!!

    • Jarmila napsal:

     No já jsem si taky zavřela dveře k Ježíši Kristu a vůbec mě to netrápí.:)Jsem totiž Pohanka Slovanka. Za to můj starší brácha je poťapaný katolík a celý ži vot s tím měl velké problémy. Zejména se ženskými, protože ony přece zavinily vyhnání z ráje. No a přece se nebude paktovat s takovými hříšnícemi. No a tak je dodnes sám a pilně chodí do kostela. Prostě normální kretén.:)

     • tečka napsal:

      Aha ! Takže ; katolicismus , muslismus , materialismus , socializmus , kumunismus , judaismus , hindiusmus , slovanismus atd. atd. … ismus , ismus , ismus !

      Což tak se „vys…“ na všechno a být jen dobrým člověkem . … Bůh přece musí být universální , nebo ne ?

      • contumax napsal:

       tečka

       Přesně tak…!!!

       Bůh je Pánem všehomíru a všeho na zemi o lidí ať chtějí nebo ne…!!!

     • contumax napsal:

      Jarmila

      A opět… ta samá ohraná a pokažená gramodeska…

      Přeci jen jeden člověk nemůže v žádným případě, tím jak žije nebo se zklame, často v sobě podotýkám, tím z toho nemůžu usuzovat, že všichni ostatní křesťané jsou chudáci…

      Kdo je tedy větší chudák v myšlení a zdravému úsudku…???

      • contumax napsal:

       Sionda

       Ježíš Kristus měl přesný plán dávno dávno dopředu připravený…

       Vždyť i jeho matka Marie a jeho sourozenci se kterými vyrostl a znali se, přesto, když Ježíš Kristus začal kázat Evangelium a činit zázraky…

       Volali ho ze shromáždění a mysleli si o Ježíši Kristu, že pozbývá rozumu…

       Takže tu se jasně ukazuje, že i nevěřící rodina nezná svého věřícího…

       P. S.
       Nějaký krystal nemá žádný význam co se týče křesťanství je to věc jako každá jiná…

       Leda roucho velekněze Arona, na něm musely být jen drahokamy nařízené Bohem Mojžíšovi ale po smrti Ježíše Krista veleknězem se stal v nebeské svatyni Ježíš Kristus…

     • contumax napsal:

      Jarmila

      Ale bude, časem na to přijdeš, že by jsi měla udělat : ťuky ťuk Pane Ježíši Kristu a neboj se, odpouští všem bez rozdílu…

      • Vladislav napsal:

       Á, opět všeznalý, všechny poučující křesťan! Oni vědí, neb jim bylo sděleno slovo Pána Ježíše Krista. Zatímco jiní žijí v bludech, neb tuto všeprostupující pravdu jejich srdce odmítají. Leč buďme bez obav, Pán Ježíš se otevře i jejich zatvrzelým srdcím, jen zaklepat.

       Přeloženo do normální češtiny: ty nejsi u nás v klubu? Ale to bys měl být, protože pokud ne, nedosáhneš ničeho, tvůj život je beze smyslu, tvé kvality nulové, jako člověk jsi bezcenný. Jedině s námi (s kým taky jiným, že?) je totiž pravda, jedině my na ni máme patent. … Cože, chcete důkazy? No dobře: důkazem je přece boží slovo, Bible svatá! … Cože, ty zpochybňuješ, že jde o boží slovo? … Aha, tak i na tebe Bible svatá pamatuje: jsi dítě Satana a podle toho dopadneš.

       Slyšeli jste slovo boží, pardon, slyšeli jste výtah klíčových pasáží z New World Order, verze 1.0. Zatímco tento server je zaměřen na New World Order, verzi 2.0.

     • Jaris napsal:

      Jarmilo, tak tomu svemu bratrovito muzes rict asi takhle.Parafrazuji. Buh se zeptal Adama a Evy jestli snedli zakazane ovoce. A priposrany Adam rekl: „Ano, snedli, protoze ta Eva, kterou jsi mi TY BOZE dal, mi dala to ovoce snist. Vidis ten detail? Adam neobvinil primo Evu, ale samotneho Boha. Adam mohl jednat jinak a jako chlap. Presto se projevil jako zbabelec.
      Nasledovalo vyhnani z Raje s tim, ze oba ztratili nekonecny zivot a museli v potu tvare drit, aby si obstarali obzivu misto prochazek po rajske zahrade. Ten mluvici had byl Satan, ktery vedel, ze Eva je nejslabsim a nejmladsim clankem kreace a byl nad nim vysloven soud, ze v budoucnu bude znicen. V tomto soudu byla take vyslovena prvni zminka o Mesiasi(Jezis Kristus). Proroctvi take rika, ze nekteri lide pujdou za Satanem a nekteri za Mesiasem. Satan ustedri ranu Mesiasi symbolicky do paty, ktera se zahoji(vzkriseni Jezise Krista) a Mesias ustedri Satanu smrtelnou ranu do hlavy.

      • Vladislav napsal:

       Nepůsobíte jako špatný člověk, ale kdykoliv píšete tyto bludy, uvědomím si, jak důkladně byl za uplynulých tisíc let tolika našim lidem vymyt mozek:-(

       • Jaris napsal:

        Vladislave, v jednom se shodujem. Jde nam o spokojeny zivot v miru a pohode. Oba nenavidime lzi, podrazy a nespravedlnost. A to je to dulezite. O to nam jde.

       • Jarmila napsal:

        Přesně tak. Paní Jaris má vymytý mozek úplně stejně jako muslimové. V 21.století ona uvažuje o Adamovi a Evě. Neskutečné! Přitom ta pohádka o Adamovi a Evě se původně vztahovala pouze a výhradně na židy- že jsou jako božského původu. Všichni ostatní lidé pocházejí na Zemi z předchůdců člověka.Proto je taky evoluce tolik neoblíbena u všech církví světa, nejen u judaistů. Protože kdyby i oni přiznali, že pocházejí z opice, že je nestvořil bůh, ale evoluce, tak by museli přiznat, že nejsou bohem vyvolený lid, ale že jsou úplně totéž co všichni lidé i stamiliardy jiných živočichů i rostlin na Zemi- pouhý výplod evoluce.

        • Jaris napsal:

         Jarmilo, pokud Tvym predkem byla opice, tak muj praprapredek byl Noah.

     • Miki napsal:

      Jarmilo,katolik není křesťan!!

    • Vladislav napsal:

     Omyl, myslivno. Já jsem tomu tvému Duchu svatému naopak porozuměl velice dobře. Má černé ustupující vlasy, zahnutý frňák a vyzná se v kšeftech. Jeden perfektní kšeft se mu podařil před 1000 lety, když křtil tvé předky, a druhý je ten, kterým se převážně zabývá tento server.
     Ale oceňuju, žes aspoň už vylepšil ten pravopis.

    • Marie napsal:

     Prdlajs! To same pises i mne..zadny satan mne nemuze ovladat, protoze v nej neverim, kapisto?

     Ty jsi tak zmagoreny, az do schizofrenie.

     Kdyz tebe ovlada tzv. buh, tak okamzite kdyz nekoho neovlada, tak je na protejsim brehu, tj. ovladany satanem. Jsi cvok.

     Vis proc? Protoze svet neni cernobily, jak ty nam ho sem porad cpes.

 14. Slonda napsal:

  Dobrá debata lidi.. K tomu co tady zaznělo nejvíc ze strany Vladislava. Taky jsem na to narazil, klasická ,,rozteč´´ hledajících.. Bible versus zničené dějiny. Myslím si, že nejužitečnějším a podstatným vodítkem musí být hledání PRAVdy, bez záměru nikoho soudit, ani nabyté znalosti moc využívat pro vlastní ego. Ono i v tomto čase tání, máme pořád jeden a ten samý problém, jsme odstřiženi od dějinné i RODové PRAVdy a s naším pokřiveným egem si raději moc nezačínat..rádo se samo z ničeho nic naduje a má schopnost v poslední fázi i soudit hlava nehlava ! Tady bych viděl tu pokoru a klid namístě, prostě jsme ve stupni vývoje polidštěných zvířátek, maximálně lidských zdrojů, spotřebitelů, daňových poplatníků..však to slyšíme všichni, za co nás považují. Bible sama píše: Matouš 10: 5 Těchto Dvanáct Ježíš vyslal a přikázal jim: „Na cestu k pohanům nevstupujte, do samařské obce nechoďte; 6 jděte raději ke ztraceným ovcím z lidu izraelského…. (Pohani = POGA = po vlastní cestě poznání, Samaři jinak taky Samaritání, nebo Samoárijci). Slovano-Árijci tam tedy byli..Takže potvrzení, co píše Vladislav.
  Kristus by měl být synonymem krystalu.. té vysoké pozemské esence transformující tu nejvyšší Boží energii a vůli. Cožpak neslýcháme o pyramidách z krystalu, nebo s krystalem ? Panovníci si do korun a na hlavu ,,s oblibou´´nedávají démanty a drahé kameny ? Co k tomu dodat ? Církve a obzvláště křesťanské, římské se chytily příležitosti a To dobré otočily vzhůru nohama..tak pracuje ,,soupeř´´. Vezměte Hitlera a ,,jeho Svastiku´´, no když dorazit-vyvraždit Slovany, tak se vydávat za Árijce (stejná skupina) a použít jejich symbol = Svastiku. Zase otočka o 180 st.

  • Svobodný napsal:

   Až na to že tu svastiku Hitler používal obráceně a netušil že překroucený opačný znak ho zničí stejně jako hippies zničila obrácená runa která měla údajně vyjadřovat růst a mír ale jelikož byla obrácená znamenalo to destrukci konec hippies a tak dopadne každý kdo překrucuje a nebo si vymýšlí i ten kdo kdo na demonstracích vykřikuje nenávistná hesla ničí dobrý úmysl té demonstrace. Místo toho by bylo lepší na shromáždění si spolu zatancovat a vyjadřovat si lásku veřejně a prostě šířit dobrou energii a atmosféru a je to mnohem účinější způsob jak oslovit lidi kteří to sledují ale když tam budou jen samé urážky tak to stejně každý po chvíli vypne. Jsem Slovan a věřím v moudrost a svědomí a taky věřím tomu že kdo hají pouze svojí vlastní pravdu a nedovede si připustit jinou tedy že to klidně všechno může být jinak a má pouze jednostraný pohled na věc tak je slepý, protože používá pouze svoje ego které se ztotožnilo s tím jestli jsem slovan,křestan,kuchař,voják,politik a podle toho pak jednat, pak používá alespoň podle mně pouze polovinu mozku protože nevidí celek…tedy lidskou bytost, která je i přes všelijaká náboženství i vědu, nejsložitejší a největší záhadou tohoto světa a proto nesuďme abychom nebyli souzeni a nebo po slovansku jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá.

   • Svobodný napsal:

    a proto nejsou demonstrace účinné protože ti proti kterým se protestuje se živí zoufalstvím a prostě negativními energiemi a tim že na ně budete křičet jim dáte té špatné energie ještě více oni potřebují vidět vaše zoufalství a že vás mají ve své moci ale ten kdo tancuje vytváří úplně jinou energii..sice pak mohou přijít vodní děla atd ale na tom tak nezáleží.

  • Marie napsal:

   Svastiky jsou polovicni trojuhelniky a na Ukrajine se k ni hlasi zidi, jestli jsi to nezaregistroval, ja jo.
   A s pyramidami to bude nespis tak, ze jsou pozustatkem po civilizacich, ktere to dotahly dal… a proc? Protoze se nezasekli na penezich.

   V dnesni dobe ma vetsina misto mozku z penez kostku…

 15. Svobodný napsal:

  A co se Bible týká tak Já to vidím tak že v tomto asi bohužel Luciferově světě je vždy lepší být na straně dobra ač si pod tím asi každý představuje cokoliv ale většina si asi představí prostě slušného,chápajícího a naslouchajícího a mírutvorného člověka, byť by to bylo z vypočítavosti za odměnu protože pokud nás naši bozi ať už číkoliv milují tak nám naší lidskost odpustí i když jich a jejich učení se snažíme dosáhnout naší nedokonalostí a že jinou cestou jít třeba neumíme. Nikdo z nich neříká abychom své víry někomu vnucovali. Proč se hádat o tom jak se máme milovat? A ať už věříme čemukoliv naši bozi vědí že být smrtelníkem je velice komplikované :-) U posledního soudu budeme stát stejně jen každý sám za sebe :-)

  • Robo napsal:

   Sám za seba a PRED SEBOU.
   Súdiť nás totiž bude ten najtvrdší sudca – my sami!

  • Vladislav napsal:

   Nesjednocuj. Není přirozené sjednocovat se s někým, kdo se nad tebe povyšuje, či kdo tebou dokonce pohrdá. Sjednocení musí být spontánní, ne něco, co „by se mělo dělat“, protože tak předepisují jakési židokřesťanské zdroje nebo jejich pozdní deriváty typu hippies.

   • Robo napsal:

    Contumaxa poznám ako rozumnéhi muža, ak práve necituje bludy z Biblie..Vážim si ho. Pracuje na sebe.
    Jaris dokáže z Biblie dokonca extrahovať to múdre, čo tam je.

    Okrem toho, Putinovi sa zjednocovať darí a to je PÁN frajer! ..tak prečo nie my..? Putin mi je v určitých veciach proste vzorom.
    Hovoríš, že čo nevidíš v praxi, tomu neveris. Tak otvor oči, Vladislav..

    • Vladislav napsal:

     Robo, první věc, kterou musíš pro úspěch čehokoliv udělat, je ODSTŘIHNOUT SE od všeho, co ti k dosažení toho cíle ubírá sílu.
     V našem případě to znamená zejména odmítnutí jakéhokoliv paktování se s křesťany.
     Contumax je křesťanský fanatik. Je dobré, že se ti s ním daří 90% rozumně hovořit, ale těch 10%, kdy ukáže své skutečné přesvědčení, protože se přestal ovládat, to přebije.
     Nehodlám strkat hlavu do oprátky. Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění – to pochází dokonce z křesťanských dob.

     • Robo napsal:

      Jedna vec, ktorú v kontexte s tým, čo som povedal, musí ešte zazniet.

      NIKDY – teda ŽIADNE paktovanie, ako hovorís..ma NEDONUTI vzdať sa svojich slovanských hodnôt, ktoré práve postupne implementujem do svojho života.

      Okrem toho, asi sa neviem dostatočne zrozumiteľne vyjadriť.
      Proste sleduj kroky Putina. Zdá sa Ti, že sa kvôli kokotom vzdáva niečoho, čo patrí ľuďom? Zdá sa Ti, že s nimi kšeftuje? Nekseftuje, on proste koná. A kto nevyužije príležitosť pre dobrú vec, jeho škoda!
      Sám satan bude ľutovať, že je satan..!

      Neviem, či som to už napísal jasnejšie. Za rok ani dva Jaris ani Contumaxa nepresvedčim. Odsúdiť ich za pobludenie ale nehodlám. Obzvlášť, keď vidím pokrok..

     • Robo napsal:

      Možno to bude jasnejšie, ak sa opýtam i Teba:

      Ramzan Kadyrov je islamista. Odsúdiš i jeho??

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!