AJEŠA KADDÁFÍ JE NOVOU VŮDKYNÍ ODPORU PROTI NATO A LIBYJSKÝM TERORISTŮM

ajsa-gadafiAješa svému lidu: Pomstím svého otce, bratry, manžela a Libyi! Je zpátky! Dcera Muammara Kaddáfího povede odpor proti NATO a dalším Libyjským teroristům. Aješa uvedla, že vůdcem odporu je teď ona a že vytvoří novou tajnou vládu. Aješa Kaddáfí se stala novým vůdcem odporu v kritickém okamžiku pro tuto zemi – v předvečer nové intervence NATO. Jako generálporučík Libyjské armády přísahala věrnost řádu svého legendárního otce a naléhala na Libyjce, aby se probudili, aby zvítězili, byli úspěšní a dovedli to k „návratu vlády džamahirije“.

Aješa Kaddáfí zaručuje, že během několika následujících měsíců zformuje „tajnou vládu“ ze „známých Libyjců“, kteří jsou loajální ke Kaddáfímu a bude v Libyi i v zahraničí fungovat jako zprostředkovatel. Když analyzovala současnou situaci, tak kritizovala bývalou armádu, protože je to „bláznivá směska anarchistů,“ kteří se rozhodli, že povedou války na základě principu: „Bojuji za každého, kdo mi platí.“

Kaddáfího dcera je obvinila, že používají zelené vlajky džamahirije a rekrutují její stoupence, stejně jako posilují kmenové vlády, v jejichž stínu se spojili do aliance s Tuaregy a s islamisty Toubou. Tuaregy a kmeny Toubou obvinila ze separatismu a ze spiknutí se s vládou v Tobruku.

Aješa Kaddáfí vyzvala vojáky Libyjských ozbrojených sil, aby jí složili přísahu jako nejvyššímu veliteli, aby obnovila stát.

„Mé jména na mě klade povinnost a právo být v čele této bitvy,“ řekla tato odvážná žena, která během války ztratila svého manžela a dvě děti. Dnes je připravena stát se „symbolem národa“ a stát se spolu s portrétem Kaddáfího „symbolem mise za obnovení národní jednoty.“ Když o Libyjcích mluvila jako o dětech, tak sama sebe přirovnala k matce, která bude bojovat za své děti.

Rovněž mluvila o teroristech z al-Kaiídy, kteří v roce 2011 svrhli jejího otce Muammara Kaddáfího. Aješa Kaddáfí prorocky prohlásila, že ta jejich zkáza a smrt nese ducha šílenství a rozpadnou se a vymizí. Napsala, že: „Jsme připraveni na smrtonosnou bitvu,“ ve které se teroristé budou potýkat s národem. V důsledku toho slíbila podepsat novou dohodu.

Podle fám se tištěná verze tohoto jejího provolání tajně distribuuje a sdílí v hlavních libyjských městech – Tripolisu a Tobrúku. A podle jistých informací můžeme rovněž očekávat, že brzy promluví v místní televizi.

Napsala Maja Orlic; vydáno na in4s.net,

Zdroj: http://southfront.org/ayesha-gaddafi-as-a-new-leader-of-resistance-against-nato-and-the-libyan-terrorists/
41 Komentářů k AJEŠA KADDÁFÍ JE NOVOU VŮDKYNÍ ODPORU PROTI NATO A LIBYJSKÝM TERORISTŮM

 1. ondra napsal:

  po ulynčování jejího otce za přímé podpory sil USA a Francie má jako žena nepopiratelnou výhodu před všemi ostatními Lýbijci, kteří mají "zájem" obnovit STÁT LÝBIE ale který bude hájit zájmy svých státních občanů a vůbec se chovat jako samostatný stát, jak prosazoval k smrti umlácený Kaddafí do roku 2011.

  • lojzo napsal:

   Většina evropy až se dozví tuto zprávu,zajisté bude tuto ženu podporovat a doufat že se opět Libye stane tou zemí jaká byla když vládl její otec,který dovedl udržet žhavé mozky všech náboženství která žila na jejich území!Myslím si,že by měla v případě že by se ozvali v Libyi islamisté,požádat prezidenta PUTINA o pomoc a doufat že její prosba bude vyslyšena!

 2. contumax napsal:

  Jsem při ní...!!!

  • Karel napsal:

   Nic proti Vám, ale podotýkám že držet palce a hubu to v této zemi opravdu umíme!

   • Justass napsal:

    Je to tak Kájo. Ale aspoň ty palce - aspoň něco, když v tomto případě těžko lze činit něco jiného. Snad jen vyjít do ulic a požadovat vystoupení z vražedného spolku NATO.

 3. peter napsal:

  Boh,nech stoji pri nej, aby mala silu dat do kopy rozvratenu a rozkradnutu zem,a postavit sa proti svorke na cele s USA.

 4. koloděj napsal:

  No ono dnes mít chuť obnovit Libyi poněkud nestačí. Podívejte se jak těžkou roli má Putin při obnově a vyvázání se z okovů Rusi.

  Je třeba mít plán, plán B, opravdovou podporu lidí, plán C, vojenskou moc, plán D, loajální spolupracovníky, na které se dá spolehnout, umění diplomacie, abych si z potenciálních přátel nenadělal nepřítele, hospodářskou moc, atd atd .. nevím, zda se toto vše podaří vyždímat z libye jeho dceři.

  Bude mít proti sobě celou siokabalu a všechny teroristy, které ovládá .. bude to mít těžký, ale oceňuji jeji odvahu. Asi ví, že semůže stát, že bude tátovi závidět rychlou smrt.
  Držím ji palce... čím více problémů ti hajzlové budou mít, tím lépe.

  • vilon napsal:

   Tak to je pre mňa novinka, že mal Kaddafí rýchlú smrť.Ale Ajesa môže prejsť len na partizanský, či guerillovský spôsob boja.A skrývať sa v pieskoch, je veľmi ťažké, bez vonkajšej podpory je dnes, každá opozičná vojna ťažká. Aj Daesh sa drží len kvoli masívnej všemožnej podpore silného vojenského štátu (štátov?),no Aješa zápal pre boj za oslobodenie domoviny má rovnaký, ako kedysi F.Castro, Che Guevara, Ocalan,Mandela, Chavez, a iní.

 5. stefan goga napsal:

  My narod sme ten plan B,D,C nase podpora,aby sa dozila trestneho tribunalu ked francuzi s USA budu s celou alianciou NATO stihani ako nacisti za genocidu.

 6. pražská vlaštovka napsal:

  Držím jí také palce...
  Je to inteligentní a vzdělaná žena (ještě k tomu kràsná), která tím ,źe si jako matka,dcera a sestra prožila peklo ,které bylo
  korunované ztrátou dvou dětí ve válečné
  vřavě...a dalších nepředstavitelných hrůz (polovina její rodiny zemřela).,má nejvyšší a nejposvěcenější atribut a právo na vedení nàroda a státu k míru a obnově sil....
  jestli se jí to podaří a zvítězí v Lybii,má žid utrum...

  ...a my máme možná po uprchlících z těchto regionů...neboť
  spojit síly pro růst a znovuvýstavbu tèto kràsné země -to bude pravým vlasteneckým motivem
  i pro navrácení se domů a začít budovat ...,
  Tím by mohla dát tato zmučená země ZNAMENÍ A VÝZVU druhým...
  jituš

 7. jan napsal:

  Nejsem odborník na Lybii,ale asi to je také dost muslimská.Jako žena má s tíženou situaci mezi muži,ale dokázat a dodat i Lybijským ženám odvahu bojovat za svoji vlast,tak by byl další plus pro ni.

  • Robo napsal:

   Keď dobre čítam, tak je generálporučička. V islamskej zemi.
   Nechápeme islam nejak divne skôr my? Nie náhodou presne tak, ako židáci chcú, aby sme ho chápali?
   Z troch židovských náboženstiev je pre mňa islam najzdravsi..
   Pritom, kto ma tu trochu pozná, že všetky nabozenstvá sú pre mňa...budem slušný - zotročujúce. Každé inak.

   • jan napsal:

    Výborně jste to napsal,akorát bych neřekl nejzdravější,ale nejtvrdší.

   • pražská vlaštovka napsal:

    Robo:
    Mně už to taky několikrát napadlo...
    je to vedený (nakonec IS je tvorba izraele a vede ho žid) jako
    proxy..
    jen blbec to nevidí..já myslím, že oni už to ani neskrývají!
    Jsou to převážně opravdu dobyvatelé toho nejhoršího zrna ,nevzdělanci s kterými je manipulovàno jako s vàlečným materiàlem ...Napadla mně ještě takovà myšlenka ,že byl Kadaffi i proto odstraněn,aby tato manipulace mohla být ještě víc rozšířena a provedena..
    aby vylidnili Arabii -Gate se zase s očkovacím materiálem postará o Afriku a bude
    hned místo...a jiný věci...
    (ze Slovácka :Jak pravila starà mama : " ..za každú sviňárnú hledej žida..
    pa vlaštovka

   • Definitiva napsal:

    Z troch biblických náboženstiev nie je zdravé ani jedno, všetky sú určené na ovládnutie a zotročenie človeka. Náboženstvá sú dôkazom geneticky fixovanej informácie, ktorá slúži na ovládnutie ľudstva, ak treba, tak aj jeho likvidáciu. Stádo verí, stádo má vodcu, stádo pôjde za vodcom aj do pekla. Ľudstvo nie je pánom tvorstva, ľudstvo nevie používať rozum, zdravo myslieť v prospech zlepšenia kvality svojho života, okrem židovského dlhu a bankovej úžery, ale to sú zločinci proti ľudstvu.

    Neviem, či zvieratá veria v boha, ale zaručene používajú svoj menší mozog, rozum, myslenie, logiku, oveľa účinnejšie ako človek, ten zvrhlík medzi tvormi, ktorý likviduje vlastný rod.

   • bibi napsal:

    Iybia,je sekuIarny,stat-teda,boI,za,jej↓otca,a,o hodnost,ju nikto nepriraviI

 8. Kolemjdoucí napsal:

  Určitě bude mít žena v naprosto mužském světě potřebně silnou pozici.. Pěkný hoax

  • Adolf Balík napsal:

   Benazir Bhútová měla takovou pozici, že ji nakonec museli vyhodit do povětří, protože jinak všechny převálcovala.

 9. medved napsal:

  Aješa,prosim pre teba silnu ochranu sil praveho svetla,ochranu nebeskych mocnosti praveho svetla,..!Zaklinam ta ohnom,vodou,vzduchom,zemou,nebeske mocnosti a sily praveho svetla,volam vas na pomoc Ajši a všetkych tych,ktory bojuju a budu bojovať proti obludnemu Nato a užernicko-bezcitnemu systemu,nastolenemu po zničeni Lybie,tzv.demokratickymi krajinami,..!!MOR HO,..!!

  • pražská vlaštovka napsal:

   Diky ! Medvěde za poselství myšlenek , které jsi do Lýbie zaslal !
   funguje to!
   j.

 10. jack napsal:

  jak je vidno, poměrně dost oblastí v Lýbiji si žije svým životem.

  Zatím probíhají různé akce Kaddáfího loajalistů, na youtube je toho hodně, jde vidět že lidé toho mají dost
  https://m.youtube.com/channel/UCC9-FVXdT6RF_-3muxA_3DQ

 11. Jonas napsal:

  Zajímalo by mně, co budou, jestli se tu upeleší, dělat manželky těch muslimů vyznávajícíh šaríji. Tedy krom pásové výroby malých muslimských euroobčánků.Pracovat mají jinak svojí pokrokovou vírou zakázáno. A kdo jim to bude platit a z čeho. A co se stane, až stát na to nebude mít peníze?

 12. pražská vlaštovka napsal:

  Jonas:
  Půjdou a vezmou si to...
  ...a cekni ...,

  ( a proto 6.2.DEMO Praha)
  j.

 13. pražská vlaštovka napsal:

  Všechny rozmlácené země by měly udělat jedno- obžalovat
  podle vzoru Ajši Kadaffi NATO
  a židoamerickou invazi ve svých domovinách!
  Žaloby ,soudy ,náhrady škod,vyhledàvàní konkrétních osob -vrahů....!odhalování účasti určitých zemí s úmyslem vykrást a ožebračit národ...atd
  To by také podpořilo celé mírové a osvobozující hnutí a dalo by smysl životu
  mladÿch lidí!
  jituš

  • Jaris napsal:

   Vlastovicko, takhle funguje pouze spravedlivy svet. Ten dnesni je uplne obracen naruby. Dnesni soudy, vlady, bankovnictvi a nakonec i kulturu ridi zidaci. Sedi na vsem jak ropucha na prameni a nici. Nachali jsme si je prerust pres hlavu jen proto, ze jsme jim skocili na premrsteny holokaust. Navic jsem se dovedela, ze sabesgoy Zeman bude do CNB jmenovat jako noveho guvernera dalsi zidovskou filcku Rusnoka, ktery se uz nechal slyset, ze bude pokracovat v kolejich proradneho zidaka Singera! Jak se da tomu zabranit? Porad.

   • pražská vlaštovka napsal:

    Jaris:
    Já myslím ,že tohle začnou Rusové s tím svým zamýšleným právním opozitem k Haagu...že ta mašinèrie odporu proti nim , bude nabírat na rychlosti...však už to začalo -oni toho také spoustu nepustí do médií a uź to,že chtějí škrtit (až uškrtit) nezávislý web,něco vypovídà....
    nebát se jich prostě, a na jejich strategii vyvolávání strachu terorem ,zàkazama ,zákonama
    pro sebe,patřičně odpovědět a ne mlčet!
    pa jituš

 14. pepe napsal:

  Kontakt na ni by nebyl?vstoupim do jeji armady

 15. Ikema Monika napsal:

  Byla jsem v Libyi jako malá 3-5 let několikrát na prázdninách ! Táty rodina pocházela z Italského kantonu Lugáno v té době spousta Italů měla v Libyi pomerančové háje když jste jsi pod strom lehli ta vůně vás uspala mír a klid všude kolem když byl jasný den byli vidět i světla Italského pobřeží ! Už nikde jinde jsem se necítila tak volná ! Proto i já jsi přeji aby se splnilo vše co jsi přeje a chce !!!

  • pražská vlaštovka napsal:

   7:13
   Miláčku Moni!
   Tvuj komentář mně úplně dojal!
   To musel být úžasný zážitek-je to nádhera !
   díky za Imagination ❤️
   vlaštovka

 16. proud napsal:

  Njn,drzim palce,ale je to jako s lidma,jen ve vetsim meritku,paklize v tom zustane Libye sama,bude to jak to bylo,mozna to zlepsi podobne jako Kaddafi.....na chvilku,az po ni skocej,bude sama,jako clovek kterej je sam a snazi se probudit ostatni,co se mu jen vysmivaj,nebo ho mlcky ignorujou,nebo i maji zajem,ale stejne z jakyhokoliv duvodu nepomuzou.

 17. Ikema Monika napsal:

  Děkuji Jituš : pripomináš mi moji dceru jmenuje se Shóko ale říkám ji Česky Kočičko ahoj !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!