Briefing Ministerstva obrany Ruské federace – 1.2.2016 – Turecko zaútočilo na Sýrii

brifing12

V 13ti minutovém videu s českými titulky sděluje mluvčí ruského Ministerstva obrany detaily o počtech zásahů ruského letectva v Sýrii, množství zničených cílů teroristů, rozsahu poskytnuté humanitární pomoci, o omezeních, která museli zavést teroristé z IS díky úderům a přerušení dodávky financí. Pak se věnuje skandálu s údajným opětovným narušením turecké hranice ruským letadlem, posilování turecké armády na hranicích a ostřelování Sýrie z Turecka.
23 Komentářů k Briefing Ministerstva obrany Ruské federace – 1.2.2016 – Turecko zaútočilo na Sýrii

 1. Ikema Monika napsal:

  Video bylo neustále přerušované nevím proč ? Mám absolutně nový i Pad dělá to snad někdo schválně ? Ale pochopila jsem že se na frontách postupuje a Turecký všiváci v čele strpaslikem se snaží vyvolat silné nepokoje na hranicích a mele zposledniho ! V Turecko bylo dáno do prodeje 1.300 hotelů a vše co k tomu patři jinak plno zeje prázdnotou a jdou do bankrotu – díky Rusku které zrušilo všechny pobyty a více se soustředůji na Krym který je daleko levnější ! Přeji další úspěchy k vymláceni hajzliků s Isis a myslím že to samé i všichni normální a čestný lidé po celé planetě !!!

  • Linux napsal:

   Vyhoďte iPad. Kupte si starší notebook, nainstalujte Linux (Mint například), a máte po problémech!
   Taky je dobré tam mít i Tor prohlížeč.
   Jo a běží na tom i windows aplikace kdyby to někdo opravdu potřeboval ke štěstí. :)
   Hezký den.

   • Josef Švejk napsal:

    Linux is like wigwam: no gates, no Windows and Apache inside.
    Hezký den.

    • Linux napsal:

     No pokud vám nevadí krádeže dat, špehování, šmírování, viry, malware a tahání peněz z Vaši kapsy tak si klidně používejte co chcete.
     Ale nepište sem mrchosofťácké slogany!
     Je to dost trapné.
     Hezký den.

     • Josef Švejk napsal:

      Stačí když si tady odpustíte Linuxofťácké přemoudřelé rady rádoby expertů na cokoliv, nebo něco jiného! Je to dost trapné.
      Hezký den.

      • Jozef napsal:

       Švejku, Vy dobytku!
       Jste nesporně mimořádná osobnost obdařena pronikavým smyslem pro sarkastický humor, ale tady jste opravdu trochu ujel!
       Nám je jedno že jste spokojen s OS Windows.
       Ale rozumíte Vy vůbec problematice bezpečnosti OS?
       A pokud ano tak na jaké úrovni? Totiž uživatelská je dost málo.
       To co Vám tu chtěl Linux (bohužel nešťastný nick) naznačit nemůžete bez hlubších znalostí pochopit natož komentovat.
       Já vím Ego je potvora a poslední slovo někdy musí být!
       Ale raději ze sebe nedělejte Hradského ze Sputniku a buďte zas tím Švejkem kterým jste dosud byl, tedy samozřejmě pokud Vám tu někdo neukradl nick.
       Hezký večer.

 2. Jan napsal:

  Již staří dobří Husité říkali „Na množství nehleďme, bijme je hlava nehlava“. Jde to pomalu. Ale jde to.

 3. Jonas napsal:

  http://www.hlavnespravy.sk/prezident-putin-jasne-pomenoval-rolu-saudskej-arabie-na-blizkom-vychode-a-i-riesenie-jej-situacie/739201

  Podľa ruského denníka Novaja Gazeta Dmitrij Peskov, hovorca ruského prezidenta na pravidelnej týždňovej tlačovej konferencii napadol saudský režim kvôli podpore terorizmu a podpore partizánskych vetiev Al Káidy operujúcich v krízových častiach Sýrie.“Saudskí vodcovia veria, že dokážu odvrátiť kolaps ich primitívneho, barbarského a nehumánneho politického systému zasahovaním do stability a prosperity okolitých štátov“ cituje denník slová ruského činiteľa.

  Už dávnejšie ruský prezident zdôraznil, že Rusko sa nemôže nečinne prizerať, ako Saudská Arábia zákerne zasahuje v Sýrii a takto blokuje akékoľvek mierové rokovania a dohody v krajine.

  ” …Rusko poráža Saudov v Sýrii, ktorá sa stala epicentrom ich intrigánskych plánov. Je však nevyhnutné aby si všetky sýrske strany, ktoré veria v dosiahnutie mierového riešenia päťročnej občianskej vojny, sadli spolu k rokovaciemu stolu a odvrátili deštruktívnu úlohu Saudskej Arábie,” povedal prezident Putin, pričom dodal, že Rusko bude bombardovať Saudskú Arábiu a vráti ju do čias, keď arabskí kočovníci žili v stanoch, pokiaľ režim neprestane podporovať radikálnych teroristov na Blízkom východe.

  Ruský prezident pripomenul, že silná akcia proti režimu Saudskej Arábie je oprávnená a kľúčová vzhľadom na fakt, že aj vďaka saudskej podpore ISIS predstavuje vážnu medzinárodnú bezpečnostnú hrozbu. Okrem toho by medzinárodné spoločenstvo malo poznať celú pravdu o škodlivom spojenectve USA a Saudskej Arábie.

 4. Definitiva napsal:

  USA vyhlásili, že ruské lietadlo porušilo tureckú hranicu, ale dôkazy o tom nebudú predkladať. No verte im!

  Anglosaso židovská-sionistická civilizácia od dôb Starovekého Egypta funguje na princípe klamstva, podvodu, zabíjania, sociálneho parazitizmu a otrokárskeho zriadenia pod vládou elít, korporácií, cirkvi, dedičnej moci.

  Je to morálne totálne zdegenerovaná civilizácia, lebo tisícky rokov si generácie odovzdávajú rituály vládnutia, zasvetenia, vedomostí len pre vyvolených, ktoré im umožňujú vládnuť skryte, bez pozornosti stáda otrokov. Generácie elít si volili svojich nástupcov cieľavedome, bola selektovaná genetika, ktorá spĺňala podmienky vládnutia, zachovania sociálneho parazitizmu a otrokárstva.

  Tieto geneticky zdegenerované morálne trosky tisícky rokov riadili svoje stádo, Západnú anglosaso židovskú civilizáciu, ktorému vštepili do rodovej pamäti zmysel života: poslušnosť voči vláde elít, zisk a neustály rast ekonomických ukazovateľov, aj konzumnej spotreby, ako nutná podmienka prežitia. Nie spoločenská prospešnosť, rozvoj duchovných hodnôt spoločnosti a jedinca, ale ZISK ihneď a za každú cenu, pre nich aj vlastná mater má len cenu dedičstva.

  Tieto priority anglosaso židovskej civilizácie doviedli Zem na hranicu zničenia prírodných podmienok, ako aj zdrojov nutných na prežitie človeka. Preto teraz západné elity verejne vyhlasujú nutnosť depopulácie na počet 500 mil. ľudí, ktorí ako duchovní otroci budú postačovať na obsluhu elít v nimi vytvorenej technosfére.

  Juhoslávia a Kosovo, Irak, Ukrajina, dvojičky, vyhlásenia ruských oficiálnych predstaviteľov o klamstve pristátia USA na Mesiaci, WTO dvojičky… možno konštatovať na základe dôkazov, ktoré produkuje samotná anglosaso židovská civilizácia, že nás kŕmia klamstvami a podvodmi 24 hod. denne. Porušenie Tureckých hraníc ruským lietadlom je len makové zrnko v súvislej reťazi tisícročných klamstiev.

  A politici západných Slovanov, okupovaných po 1989, neustále poslušne hajlujú USA a EÚ, stali sa podporovateľmi tohto najväčšieho zla Zemi, podporovateľmi zločinných nepriateľov ľudskej civilizácie na Zemi.

  Ak sa človek nedomôže pravdy demokratickými voľbami, tak mu ostáva len kalašnikov, radí Zeman. Je to vtip s hlbokou pointou, ktorú dnešní politici odmietajú pochopiť a radšej lynčujú Zemana, čím lahodia jeho duši.

  Budem sa x-tý krát opakovať, ľudstvo zdebilnelo a proces pokračuje, stará sa o to zdegenerovaná elitárska svetovláda Západniarov, zločinci, ktorí páchajú genocídu bielej rasy.

  • Jozef Švejk napsal:

   Já vám znal jednoho Říhu a ten vám pochyboval vo všem co se mu řeklo. Pochybovat dokonce o přistání na měsíci a tvrdil že země je placatá.

   • Definitiva napsal:

    Švejku, Rusi ponúkajú fakty o nemožnosti pristátia na Mesiaci, sú dostupné na nete. Pri pristátí modulu všetky lode sveta pátrali po module, Rusi našli vesmírny modul ako prvý, odviezli si ho do prístavu a slávnostne za prítomnosti kamier ho odovzdali USA. Asi tí Rusi niečo budú vedieť, čo my nevieme a na počudovanie sa nahrávky pristátia a výstupu kozmonautov na Mesiaci zázračne stratili z archívov USA. Čiste náhodou!!! Typicky po americky sa stratili. US vraj nemali a ddones nemajú ani raketový motor, ktorý by mal potrebný výkon.

    Dnes beží masmediálna masáž mozgov o pristátí US na Mesiaci.

    • Definitiva napsal:

     Že Zem je placatá? Nikomu neberiem jeho názor, každý musí k poznaniu dospieť vlastnou prácou, rozumom, inak je z človeka fanatik, ako sú všetci veriaci v biblické náboženstvá, včítane židov.

     Jeden mudrc medzi miliónmi nevzdelancov a neinformovaných sa demokratickým hlasovaním stane hlupákom a z miliónov sú razom mudrci.

     Iba pochybovanie a hľadanie pravdy dovedie človeka k poznaniu. USA stratili záznam z pristátia na Mesiaci, oni nepotrebujú nič dokazovať, lebo miliardy im veria.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!