Svazačky v Interview České televize

2419769_michal-hasek-uprchlici-interview-ct-tvaruzkovaJejich pořad, vysílaný těsně před Událostmi ČT, má snad sloužit jako ideologická rozcvička či naladění právě na ty Události. Moderátorky pořadu jsou dvě, jsou mladičké, jedna se jmenuje Tvarůžková a jméno té druhé si teď nevybavuji. A proč říkám svazačky? Inu proto, že mi někdejší svazačky z padesátých let neodbytně připomínají. Tím, jak jsou přesvědčeny o posvátnosti úkolu, který jim byl svěřen, s jakým zápalem, nadšeně a bez pochybností pronášejí své soudy o tom či onom, jak se jim samovolně zostří hlas i pohled, když z úst hosta zaslechnou třeba i jen záblesk něčeho, co se nesrovává s jejich ideou, či jak se jim zkřiví rty, mají-li vyslovit slova Rusko či Putin. A jak jim nesouhlas či naopak nadšený souhlas s tím, co od hostů slyší, rozkomíhá ruce i nohy, mnohem víc po způsobu dívčím, než po způsobu žen zralých. A to proto, že i ten oheň, který je stravuje, je v nich stejně mladý a dravý, jak mladé a dravé jsou ony samy.

Ovšem nic netrvá věčně, a též v nich se ten žár jednou v budoucnu zarazi, už prostě nebude moct jít dál, protože už nebude mít kam, sežehne sám sebe, nu a protože vše na světě je v pohybu, začnou i v nich zbytky toho ohně zkomírat, původní elán vyprchá a dostaví se tak zvané vystřízlivění. Ve své většině přijímají lidé tuhle změnu s pokorou, ovšem s výjimkou lidí nadmíru ctižádostivých a temeramentních, mezi něž bych si ony dvě moderátorky, třeba i jen pro ilustraci, dovolil zahrnout. Ti vystřízlivění nesnášejí, považují je za zradu, které se na nich život dopustil, a aby se ideji, s jejimž obtěžkáním k tomuto vystřízlivění dospěli, pomstili, začnou vyznávat ideu opačnou. Byli-li tedy např. dříve horlivými levičáky, stanou se teď stejně horlivými pravičáky, vyznávali-li lásku k zemi na východě, přenesou ji nyní za oceán. Jen zápal pro věc je neopustí, ten se znovu rozhoří do modra, stejně tak, jak hořel oheň původní, jen prostě teď bude plápolat na opačné straně hranice. Že byste mi to mohly potvrdit, třeba paní Chramostová či paní Šiklová, či tisíce vašich bývalých kamarádek, které kdysi neodkládaly modrou košili snad ani na noc. A teď…?

Trvalo tehdy to obluzení poměrně krátce, po padesátá léta a uprostřed let šedesátých byl už s elánem budovat socializmus i s nekonečnou láskou k zemi Sovětů v srdcích mladých lidí prakticky konec, a místo nich se tam nahrnuly věci z opačného konce světa. Což dnes už nehrozí, vše je propracovanější, vědečtější, zpoza oceánu i z Malé strany je tlak dostatečně důrazný na to, aby naše láska vůči západním mocnostem – aspoň ve sdělovacích prostředcích – neutuchala, a naopak aby se naše zášť k Rusku nadále stupňovala. Což se ovšem stále víc rozchází s rozumem i citem lidu, který si mnohem víc přeje, aby si státnící velkých zemí spíš potřásali rukama, než aby si na dálku vyměňovali hrozby, stejně jako štamgasti raději pobývají v hospodě, kde se mohou s kamarády objímat, než aby se s nimi prali. A tak se bude nenávist proti Rusku, poháněná Washingtonem a rozšiřovaná ČT i všemi našimi dalšími médií, stále víc rozcházet s tím, co si lidé přejí, až se jednoho dne dostane ten rozpor do fáze kritické, a bude se hodnotit, kdo scénu mezi národy světa tak rozeštval či rozeštvává. Možná v tu dobu už bude v našich dvou moderátorkách taktéž už dohořívat jejich severoatlantický i tržní oheň a začne se v nich dokonce ozývat i nutkání vydat se po příkladu populárních žen dneška, shora zmíněných, na cestu opačnou. Ale bude už pozdě, protože kus cesty kazimírské a plané, která tolik mladých duší otrávila, už budou mít zkrátka na účtu. A to jen proto, že jim jejich zpravodajští šéfové dali slovo, když na ně byly ještě příliš mladé a nezralé. Tak jako nezralá byla děvčata Chramostová a Šiklová, když se ještě proháněla krajem v modrých košilích a pronášela k novinářům soudy o tom, co je pro další rozvoj socializmu u nás dobré či špatné.
42 Komentářů k Svazačky v Interview České televize

 1. Josef Švejk napsal:

  Pěkné pane Man. Gut Jarkovský by možná řekl, že jsou to takové nevycválané jalovičky, my obyčejní lidé je však nevychovaně nazýváme úplně jinak. Holt, chybí nám to salónní vychování.

  • trtkuss napsal:

   chvani zapalenych „devcatek“ vsak prinasi obrovske skody a tak bych na ne v budoucnu nezapomel, jako se zapomelo na chovani „Rude feny“ Siklove, jak se ji v te dobe rikalo, kdyz nicila mlade zivoty.

   Prirovnani ke svazackam ma neco do sebe, ale zaroven je to zasadni rozdil:

   svazacky to delaly jako pro lid..
   tyto dve fasisticky kurvy a mnoho dalsich to delaji pro korporace…

  • Pepi napsal:

   Ja myslel,ze jsem na strankach ktere podporuji odpor proti NWO,a zatim jsem se ale octnul mezi bandou ceskych qvasinacku kteri tak nanejvis podporuji poulicni tahanice a rvacky(az na par vyjimek jako Eklesian,Proud ci Contumax).Fuj.Nektere clanky jsou dobre a aktualni,ale prispevky,hanba.

 2. Honza napsal:

  Když se nelíbí něco černé slepici, nejen že křiví hubu, ale mhouří oči jako dement………

 3. slovan napsal:

  Tvarůžková se jednoznačně vybarvila při rozhovoru s Pussy riot,když souhlasně pokývovala hlavou s těma dvěma šlapkama a vlastně byla tou třetí.Na ten rozhovor nikdy nezapomenu.Štětka ke štětce

 4. petr366 napsal:

  Jsem rád,ze nejsem osamocen v názoru na ty důry.

 5. contumax napsal:

  Svazačky nebo nacistky…???

  Obyčejně lidově se jim říkává blbky z TV …

 6. pražská vlaštovka napsal:

  Musím se uplně jen trpně usmívat nad tou blbostí!..
  co to maj doma za màmy ? jà jsem to našim děvčatům vysvětlovat nemusela…
  j.

 7. beznegru napsal:

  Tu smradlavou cikánskou černou kurvu když člověk vidí,je mu blivno.Dávno měli být všichni odporní černí podřadní bastardi vyhubeni.Minimálně ty poloopice nemají v Evropě co pohledávat!

  • Justass napsal:

   no ty se tedy od nich moc nelišíš možná je ve svém zápalu a hloupotě i předčíš – pane beznegru.

  • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

   Ale,fuj…Ta holka za to nemůže,že se mama spustila v šatně s Kubáncem,ještě štěstí,že se změnil režim a rozjelo se to multikulti,jinak by v Ústí dodnes myla nádobí v nádražním bufetě,proto musí bejt taková,jaká je v tý televízi,aby nakonec v tom bufetě neskončila….Zvykejte si,žijeme v šílený době a to „nejlepší“teprve přijde…

   • Pepi napsal:

    2.2(18.35)Benzine,pred casem jsem mel pekny prispevek o Dolfim +reseni Ceske otazky.Pamatujete?Mozna ze to reseni nebylo zas tak uplne hloupe,znovu doporucuji zvlaste Vam a podobnym mudrcum.Stastnou cestu!

   • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

    Pepi,nepamatuju si už,nejspíš se mi smazala disketa….,nechte mi odkaz…..

  • contumax napsal:

   beznegru

   Si běž na stránky nácku…!!!

   A najdi si vyho – vyhulenou SS…!!!

   • Pepi napsal:

    Contumaxi 2.2(19.15)
    jste si tak jist ze by pana Beznegra Vyhroze skutecni nackove mezi sebe prijali?
    Pes,ktery steka,nekouse,Beznegr ktery Vyhrozuje,pouze dokazi autoerotizovat nad svymi vlastnimi vyplody zde.Skoda,ze se jim dava tolik prostoru na strankach ktere hlasaji ze jsou proti NWO,ale budiz.Nechme je v klidu dokonat sebeukajeni,treba se na nejaky cas uklidni jejich spalene duse.Neni to ani nas udel,je to prace pana redaktora ale hlavne spis kvalifikovaneho lecitele.

 8. vyhroz napsal:

  Ta černá kubánská neomarxistická kurva poletí z TV mezi prvníma a bez nároku na jakýkoli odstupný!

  • Josef Švejk napsal:

   Možná by bylo vhodné se setkat s beznegru a společně si u piva inteligentně popovídat. Určitě si budete rozumět.

   • contumax napsal:

    Josef Švejk

    Žel pívo nepiju…

    Protože jsem ortodoxní žid Levita …

    • Miki napsal:

     Contumaxi,když vidím róóma vedle blondýny,prostě cítím že tady něco nehraje.Nejsem rasista ale stímhle bych byl hodně opatrný ,zvlášť když některé osudy párů znám.

    • contumax napsal:

     Miki

     Lidé jsou různí a různě volí, je to jejich svobodná vůle…

     P. S.

     Zasejc bych v tom necítil něco, co by mě nějak vedlo k tomu, že k sobě nepatří, je to různý a mě se to osobně líbí ta různorodost je prostě pro mě zajímavá…

    • contumax napsal:

     Miki

     P. S.

     Ještě jedno, tato i ta předešlá generace nedokáže žít v pevným svazku…

     Všimni si, že každá generace je horší než ta předešlá, prostě nastal úpadek – lásky… protože od ní se odvíjí jak spravedlnost, pravda, úcta a jiné morální hodnoty…

    • contumax napsal:

     Miky

     To je sic pravda ale znám pár výjimek kde jim to vydrželo dodnes…

     Nejspíš to bude jiným naturálem…

     Menšina většiny vtipy zná a rozumí jim…

     Kdo z většiny rozumí humoru jiných etnik…???

   • Paul Durham napsal:

    On to jistě myslel tak, že až to uchopí na Kavčích horách pevně do ruky kolínský imám, tak bude jedna z prvních, která dostane pytel na hlavu (burku).
    Jinak srovnání se svazačkami mi nesedí, svazačky na srazech mládeže v Sušici byly holky krev a mléko :-)

  • Pepi napsal:

   Jaky typ eroticke pracovnice jste Vy,madam Vyhroz?Predpokladam ze blondynka….

 9. contumax napsal:

  “ Zajímavý lidi sem chodí “ …

  Tací bez mozku, naprogramovaný na to, co vidí aby neviděli co vidět mají…!!!

  Opravdu zajímavý…

 10. Všímálek napsal:

  Jen počkejte před volbami prezidenta a do parlamentu, to bude intenzita masáže.

 11. vilon napsal:

  ak dáme politiku bokom, a trebars by sme nevedeli o tom, že tieto dve babenky sú sliepky v TV, tak čo povieme? Ja vidím pekné češky!!! Tá tmavšia s farbou exotiky. No škoda, teraz ked viem, čo robia, odmietnem s nimi spoločné lóže.A do budúcna? Ľutujem ich. Vo víre událostí a geopolitických zmien, možno skončia v rozvrátených manželstvách s postihnutými deťmi,a trápiacimi sa s tyranským manželom, ktovie, alebo skončia s burkami na hlavách, alebo ako utečenkyne niekde v Bielorusku, alebo aj možno nedajbože ako riaditeľky TV kanálov či Rádií….

 12. lukeš napsal:

  dneska byla zase děsná….50tá léta hadr…Jermanová byla celkem ještě dobrá….jedna z mála normálních,.. kdo se u geblsáků objeví..sice hoodně jemná…ale…

 13. vyhroz napsal:

  Ta špinavá kubánská neomarxistická kurva poletí z TV mezi prvníma a bez nároku na jakýkoli odstupný!

 14. Flav napsal:

  Ano, vzpominam si na to. Zaletela si pro ten rozhovor s Pussy riot (s tema slapkama) tusim az do V.Britanie. Videl jsem jen chvilku a opravdu je s toho cloveku smutno a na zvraceni. Je videt na co penize jsou. Ani se na takovou vetes nepodivat.

 15. Jaris napsal:

  Aha, takhle nejak budou vypadat budouci Evropane podle planu bilderbergskych a pohadek vypravece a kaspara Donutila.

  Znate tu staroprazskou pisnicku, za kterou by dnesni autor byl zavreny a znemozneny? Casto si ji notuji, protoze mam na zahrade ruzi zvanou „Othello“ a te ruzi se ta pisnicka nesmirne libi, jelikoz jeji tmave cervene kvety obsypaly cely ker 1.8 cm vysoky.

  Tak tedy: „Kdyz slysim Othello, hned se bojim o telo. Fuj takovej mourovatej chlap! Co je moc – to je moc, kricela bych o pomoc, kdyby na mne nekdy v noci sah!… a ja jsem holka buclata, ja mam rada dramata…“ atd.
  Ta pisnicka ma pro dnesek neco do sebe.

  • Pepi napsal:

   Jaris 3.2(4.30)
   Nejste to Vy co kritizujete Davida Bowie a Beatles kvuli upadku kultury?
   Musim priznat ze ja si prece jen radeji poslechnu „My sweet Lord“ nez Vase hudebni projevy.

   • Jaris napsal:

    Pepi, Ty opravdu nemas smysl pro humor. Navic Haslerovy pisnicky mam rada. Jsou vesele a vtipne. Pepi, ty se zrejme chodis smat do sklepa, aby Te nikdo nevidel.

 16. contumax napsal:

  Včera v na ČT 1 ve zprávách lhali, že Asad vraždí vlastní obyvatelstvo…

  Vůbec nechápu jak může někdo kdo tohle řekne milionům lidí, jak může v klidu spát…???

 17. Jarek* napsal:

  Nerozumím tomu křiku. Já nevím co na sračkometu bylo několik let a nemám dojem, že by mi něco zásadního uniklo v politickém dění. Nebo mám článek chápat jakožto „agitku“ stylu – zírejte na sračkomet, co tam grcají za výblitky? Děkuji, nemám zájem.

 18. Martin napsal:

  Když vidím tu Tvarůžkovou z ČT bezpáteřní ulhanou demagogickou hyenu tak se mi otočí žaludek na dvakrát. Fůj Hnůj.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!