5 základních faktů o Islamském státu

islamista

5 minutové video odpovídá na otázky: Jak a z čeho Islámský stát vznikl, jaká je jeho nábožensko-mytologická doktrína, politická ideologie a zákony. Slovenský dabing.
57 Komentářů k 5 základních faktů o Islamském státu

  • kolkobudeszit napsal:

   Jéj, vďaka, ono to zase začína, zase je tu Ideologický film, ktorý predstavuje ten „dobrý“ islám proti zlému Islámskému štátu. Hneď od začiatku čaruje jako v rozprávke abrakadabra „od začiatku to bola skupinka-odnož Al-kaidá (ďalší vymyslený spolok) potom „sa“ zmenil a potom „si“ založil štát. A my sa trápíme, náš štát je v rozklade a oni „z ničoho“ postavili štát, vojsko, potravinové a materiálne zabezpečenie pre desaťtisíce ľudí! Ako teraz z ničoho milióny i sexuálnych „dovolenkárov“ za 1200€ (ubytovanie,strava, ošatenie, vreckové) behá po EU ako v Thajsku a skutoční migranti sú ešte i o deti okradnutí! ISIL si peniaze „tlačil“ kým nepriznali, že ropu kupuje Izrael, USA, od Izraela Nemecko, Čína…), potraviny a zbrane nenakupovali dovtedy na západe, ale na Marse a bankové platby prechádzajú… Počujeme videálne „je to hrozný svet – z chlapcov robia bojovníkov a z dievčat prostitútky“ dobre, že to priznali a teda aj z ukradnutých Súdánských detí urobia to isté. Keď vzali do otroctva sudánske dediny, poslali rodičov „na slobodu“ a tomu pomáhal kto? No predsa misionári „zachraňovali“ rodičov. Zlí moslim ich doviedol bez detí a teraz im dobrý misionári vysvetľujú, že deti u moslimov musia nechať, že je to božia vůla, lebo nikto sa nesnaží dostať deti nazpátek a čo o tom viete vy?! A kde teda skončilo min. 10 000 „zmiznutých detí“ v EU. Ktorá organizácia má takú logistiku, aby dokázala urobiť „neviditeľne“ takúto operáciu? Komu tie dietky mohli asi tak bez kriku důvěřovat? A keď v EU ich toľko zmizlo, koľko ich zmizlo inde? V Turecku. O dobrom Isláme sú tu videá.
   https://www.facebook.com/video.php?v=10203827461687131&set=vb.1837652491&type=2&theater
   http://pravdive.eu/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=364

   • weissbach napsal:

    1***

    • M napsal:

     Nebuďte naivní ;-) NEEXISTUJE „DOBRÝ“ ISLÁM!

     Pravá tvář islámu: Džihád je náboženská povinnost každého muslima — svědectví bývalého českého muslima: Džihád se samozřejmě praktikuje i v České republice…

     Svědectví bývalého muslima Lukáše Lhoťana je velmi cenné právě proto, že dobře ví co se děje pod líbivou maskou beránka, kterou si islamisté nasazují… jeho svědectví je starší — už z roku 2012 — ovšem dnes je aktuální víc, než kdykoliv předtím… mj. jiné totiž ukazuje na smutný fakt, že v našem státě bují ta nejradikálnější odnož islámu. O pravé podstatě tzv. islámského džihádu, jsme již fakta přinesli » Nyní si můžete poslechnout další nezávislé informace o této náboženské povinnosti každého muslima.

     Měli bychom podobná varování brát smrtelně vážně, jelikož ukazují PRAVOU REÁLNOU tvář islámu, ne tu masku, kterou si islamisté nasazují v médiích. Není vůbec náhodou, že tato Lhoťanova varování jsou velmi podobná těm, která uvádí další bývalý muslim Nassim Ben Iman z Německa »

     http://www.ragauian.cz/prava-tvar-islamu-dzihad-je-nabozenska-povinnost-kazdeho-muslima-svedectvi-byvaleho-ceskeho-muslima-dzihad-se-samozrejme-praktikuje-i-v-ceske-republice/

    • M napsal:

     Jak vznikl islám doopravdy?

     Hlavní cíl Vatikánu na severu Afriky byl zničit původní křesťanské rukopisy a vyvraždit původní pravé křesťany… Touhou Vatikánu bylo také získat Jeruzalém za každou cenu kvůli jeho náboženskému významu. Vždy však tomu bránili Židé. Další překážkou byli prvotní křesťané v severní Africe… V Římě proto církev potřebovala naleznout nějaký prostředek, který by vyvolal odboj proti Židům a proti skutečným křesťanům, kteří odmítali přijmout zfalšovanou katolickou víru.

     Když římskokatolický pontifex a jeho pomocníci pozorovali početný národ Arabů v severní Africe, viděli tyto davy jako nástroj k vykonání svého nečistého, ohavného dí­la.

     Základní osnovou Mohamedova školení byly katolické Augustinovy kni­hy a pod Waraguahovým vedením se stal věrným Augustinovým následovníkem. Tak se připravoval ke svému velikému úkolu.

     • M napsal:

      Další důkazy spolupráce Vatikánu a islámu:

      Islámská ideologie je podezřele podobná té katolické Augustinovské…

      Augustin rozvíjí myšlenku dvou obcí: Civitas Dei (Boží město, což je v podstatě církev) a Civitas terraena (Pozemské město, tj. zbytek světa mimo církev). Dějinný vývoj pak podle něj údajně spočívá v neustálém boji mezi těmito dvěma obcemi (městy)…

      Dle islámského pojetí je svět rozdělen na dva tábory. Jedním je Dům míru (Dar al-Islam, což je v podstatě území ovládané muslimskými vládci, kde vládne islámský zákon šaría) a druhým Dům války (Dar al-Harb, tedy zbytek světa, kterým jsou všichni nemuslimové, z hlediska muslimů tzv. nevěřící). Trvalou povinností celé muslimské komunity zůstává džihád (úsilí o islám), v té či oné formě. Džihád má více významů, jeden z nich je zcela jasně a neoddiskutovatelně OZBROJENÝ BOJ.

      http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-vznikl-islam-doopravdy-kdo-stvoril-koran-a-proc-papezsky-vatikan-kamaradi-s-muslimy/

   • kolkobudeszit napsal:

    Ako píšete odpovedajme – prečo chceli predstavitelia zmanipulovaných prostých katolíkov zničiť ozaj „prvých“ kresťanov a spáliť prvé krstové knihy ? (čo sa im aj podarilo) Odpoveď nájdete v knihe A.Horáka „O Slovanech úplne jinak“. Predovšetkým kresťania nemali meno od krista, ale krstu – slovanského slova, pretože učiteľ bol Slovjen a hlásal spůsob života neumožňujúci činnosť GP. Voda jako symbol čistoty. Dodatočne museli vymyslieť scenár a vzniklo meno Kristus a změna národnosti na žida.

 1. Definitiva napsal:

  Islamský štát je teroristická organizácia v Rusku zakázaná. Elita USA, CIA, Saudi, Katar, Turecko a ďalší zločinci Islamský štát vyzbrojujú.

  Komisia EÚ pod riadením elity USA využíva migračnú krízu pre svoje ciele, tým hlavným je zmena štruktúry obyvateľstva,

  zriediť a zničiť bielu rasu v Európe,

  zničiť rodinu ako základ spoločnosti, zlikvidovať národy, národné štáty a ich kultúru, aby USA mohli Európu ekonomicky ovládnuť.

  Bude len európsky občan, bez národnosti, bez kultúry, občan otrok k dispozícii pre korporácie USA. Namiesto občianky dostanete Všetkočip, identifikácia, banka, zdravotníctvo, dôchodok, platby v obchode, dane, majetok, sociálne návyky, kontrola mysle. Nepohodlným a neposlušným bude čip vypnutý a ste bez peňazí, sociálnych služieb, bez všetkého. Ste otrok svojich bohov, elity USA a komisie EÚ.

  USA funguje na princípe ekonomických kríz, vid. dve svetové vojny, ekonomická okupácia Slovanov po 1989 a teraz je USA a Západná civilizácia v bankrote, vydojili Slovanov a financie zase nefungujú, aj keď sa vo FEDe a CB EÚ kotia bez obmedzenia. USA štátne elity sú v likvidácii, svetovú politiku diktuje Rusko a anglosaso židom prináleží len poslúchať.

  USA skúšajú všetko možné aj nemožné, aby prežili. Skúšajú presadiť v EÚ zmluvu o zotročení Európy, TTIP. Nedarí sa horí im pod prdelou.

  Obrazom zločinu:
  Rusko zakázalo IS ako teroristickú organizáciu.
  Západná civilizácia sociálnych parazitov IS podporuje a tvári sa, že proti IS bojuje.

  Vyberte si aj svojich politikov, podľa toho, koho podporujú. Zločincov, alebo bojovníkov proti zločinu.

  IS začínalo od nula USD, dnes vlastní tisícky áut, zbraní, raketovej techniky. Niekto ich musel financovať a vyzbrojiť. So zbraňami sa vo svete obchoduje bez medzinárodnej kontroly, lebo všetky medzinárodné inštitúcia založili USA a Briti a sú ovládané USA.

  Štáty, v ktorých žijeme sa snažia obmedziť zbrane u občanov, na druhej strane diktatúra EÚ neobmedzene prijíma migrantov, mladých mužov a vôbec ich nezaujíma, či prišli do EÚ bojovať, alebo si užívať našich žien. PREČO trpíme takéto štáty a takýchto politikov?

  • Robo napsal:

   Už nielen TTIP, ale aj TISA.

  • contumax napsal:

   Definitiva

   Za 1 *

  • M napsal:

   V zásadě máte pravdu, v první řadě jde o zotročení lidí… jenže ta manipulace s ovečkami jde daleko hlouběji do historie… ve skutečnosti v tom má prsty Vatikán, resp. ty síly které za ním stojí…

   PROTOŽE TO OTROCTVÍ KTERÉHO CHCE VATIKÁN DOSÁHNOUT JE ZCELA ABSOLUTNÍ DUCHOVNÍ OTROCTVÍ, KDY CHTĚJÍ OVLÁDNOUT I NAŠE MYŠLENÍ… Wells to věděl, on měl přístup k těm spolkům které to plánovaly a dodnes plánují…

   …TA důležitá KLÍČOVÁ OTÁZKA zní: Proč to ti, co nám vládnou, prosazují? Proč nás chtějí islamizovat?!

   …tohle je totiž dlouhodobý záměr starý tisíce let… je to především o tom VYCHOVAT POSLUŠNÉ nemyslící OVČANY. Nejdříve se o to pokusil Řím vytvořením zfalšovaného křesťanství, tedy katolicismu, prostřednictvím Konstantina… neposledním v řadě byl fašismus vždy skrytě a o to účinněji podporovaný Vatikánem… Evropané začali poslední dobou Vatikánu utíkat z lopaty, pardon ohrady… rozhodli se mocipáni tedy nasadit silnější otrokářský nástroj: ISLÁM.

   A islám umí vyrábět ovce velmi dobře!! Ve skutečnosti je tím, kdo islámskou invazi do Evropy řídí, Vatikán… on totiž dokonce kdysi islám stvořil za účelem ovládnutí Arabů, dobytí Jeruzaléma a likvidace původních, nekatolických, PRAVÝCH KŘESŤANŮ v severní Africe… proto dnes papeženci a mohamedáni tak kamarádí… a proč vlastně chce církev tak MOC zlikvidovat původní Kristovo učení?

   TO JE OČ TU BĚŽÍ! BÝT ČI NEBÝT!!

   Ano, to je ta nejdůležitější otázka:

   http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

 2. weissbach napsal:

  „Bude len európsky občan, bez národnosti, bez kultúry, občan otrok k dispozícii pre korporácie USA. Namiesto občianky dostanete Všetkočip, identifikácia, banka, zdravotníctvo, dôchodok, platby v obchode, dane, majetok, sociálne návyky, kontrola mysle. Nepohodlným a neposlušným bude čip vypnutý a ste bez peňazí, sociálnych služieb, bez všetkého. Ste otrok svojich bohov, elity USA a komisie EÚ.“

  Přesně tak! To je to oč jde.

  • Paul Durham napsal:

   Všechny tyhle rozkoše si dělají ti hodní a empatičtí, milí a spořádaní občané navzájem s velkým gustem a radostí. Nebo jste někdy zažil, viděl či slyšel, že by někdo z horních pater buzeroval a pokutoval někoho ze sklepa ? Vždyť lidské zdroje si ten čip zastrčí do svých řití navzájem nadšeně a ještě u toho budou mávat prapory, recitovat básně a zabíjet každého , kdo pochybuje.

 3. proud napsal:

  To je vsechno moc pekny co panove pisete,ale zapominate dodat ze to tak je jen proto,ze si to ten „malej“ clovek nechava libit,protoze ve skutecnosti bez nej nejde vubec nic,nemelo by to bez nej ani smysl.Je to tedy jenom na nem.

 4. Robo napsal:

  Kto zriadil ISIS? Kto ho financuje? Kto ho riadi? Za akým účelom?
  NIČ nieje v tom videu povedané, pritom VŠETKO je známe!

  • Marie napsal:

   ZA ISIS, ISIL je Izrael. Ted se to jmenuje IS, zamerne nazyvan Islamsky stat, ale je to Izraelsky stat.

   USA jsou ovladany Izraelem. Jsou siozidovskou kolonii uz davno, protoze od roku 1913 vladnou penezi a majetkem USA oni.
   Diriguji i presidenta, takze vse, co dela Obama, je jejich vuli, akorat se to svetu mlzi.

   Pocatek ISIS je znam. Izraelci tu bandu vytrenovali v Jordansku v roce 2012, tehdy jich bylo nejakych 20 tisic. Puvodne to byli zlocinci z kriminalu, za timto ucelem propusteni. Sedeli za vrazdy a ted mohou vrazdit, co jim hrdlo raci a jeste za to dostavaji zaplaceno a zajisteni pro celou rodinu.

   Postupne se delaly nabory a delaji dodnes pres internet, a pridavaji se uchylove z celeho sveta, protoze si kazdy z tech magoru muze delat s druhymi lidmi cokoliv a jeste berou obrovske prachy.

   Jsou smerovani do Evropy a vidime velmi dobre, co napr. v Nemecku delaji..

   Jak tady napsal proud, deje se to proto, ze si to lidi nechaji!

   Jsou zdegenerovani natolik, ze nedokazali doposud vlitnout na vlady a zarazit to. Takze se ted nechaji zlikvidovat a do posledni minuty pred smrti budou doufat, ze je nekdo zachrani.
   Houno!
   Chodit na demonstrace proti smrti? Kravovina. Zivoty se takto nezachrani.

   • contumax napsal:

    Antisemitka ví všechno….

    • Robo napsal:

     Marie toho vie veľa, je to múdra žena. S chybami, ako my všetci.
     Antisemitka nieje. Nie v mainstrémovom zmysle. Možno antisio, to sme tu všetci. Aj keď domotaný je celý svet. Úplne všetko, čo Ťa napadne. Samozrejme naschvál, celý svet páchne „židovinou“. Ešte aj to video tu.

     Celý svetje jedno Kráľovstvo krivých zrkadiel.

     Dohadujeme sa tu o pytlovinach.. Presne, jak nám židák nadiktoval.

     • soudce napsal:

      Marie je „myslivna“ , ale moudrost si představuji jinak :-)

      • Marie napsal:

       ja taky si ji predstavuji jinak… moudrost je uz utopena v slzach, krvi…a hnevu, ktery i ve mne narusta…coz nelze zakryt.

       Nejhorsi na vsem je to, ze se s ni vitezit neda… a ze cloveku nezbude nez se o zivot poprat…i tomu moudremu…

       • Jaris napsal:

        Hezky napsane, Marie. Take mne napada, ze to nahle prejmenovani ISIL, ISIS na DAES, chce odvest spojitost Izraele s teroristy.

        • Marie napsal:

         Krouceni se hada… jak leze….ten se nezapre…

         A IS ma dokonce jako stat ( dementy siozidovskymi uznany) i svuj socialni system!

         To vime uz od zacatku, ze kdyz prisli do veznic za kriminalniky, tak soucasti nabidky bylo i zajisteni rodin jednorazove, tj. castkou jednoho milionu dolaru… nezapomneli se na internetu pochlubit…strasne…

       • proud napsal:

        Podle toho jak ten svet vypada soudim,ze ti moudri budou jen velice vzacny rarity….presto kdekdo tvrdi ze vi kdo je a kdo neni moudrej :-))))

      • contumax napsal:

       Soudce

       Marie je myslivna, protože myslivci myslí…???

       Vždyť i zvíře myslí po zvířecím způsobu…

     • Marie napsal:

      Diky Ti, Robo, ze mi rozumis. Ja nejsem zadna antisemitka, kdyby tim svetovym zlodejem byl nekdo jiny, tak budu rvat uplne stejne…to nema s rasou vubec co delat, protoze ti, co jedou NWO totiz zadni semite nejsou. To jsou michani s bilymi, semite bili nejsou.

      Contumax je nejen neschopen premyslet, ale on se jednoduse prirazuje a pak papouskuje blaboly tech, ke kterym se priradil. Je to loutka bez schopnosti pouzivat logiku. Je to skoda, protoze tihle lide nam brani v kumulaci pozitivni energie. Jinymi slovy je na strane tech, kteri nam ji rozbijeji. Ma me za zlou jenom proto, ze mu nastavuji zrcadlo. A nuti lidi se divat na svet cernobile. Na jednu stranu tvrdi, ze chce dobro, ale nevidi, ze kope za zlo. Zidi ho jenom pouzivaji, a bude jimi smeten, ikdyz ne jejich vlastni rukou, k tomu pouziji muslimke vrahy, a za jejich prijimani k nam kope…proste schiza…

      • Robo napsal:

       Marie, každý máme svoje.
       Vladislavovi na mne zas vadí, že ho chcem spojiť aj s Contumaxom.

       Veď netvrdím, že majú byť priatelia. To by nefungovalo.
       Mne dnes prišlo veľmi ľúto, keď som čítal vašu prestrelku (Ty a Contumax) pod iným článkom. Bolo mi veľmi ľúto, ako hlboko je Edo v tých krivych zrkadlách zaboreny.

       Pochopil som už už som to tu napísal, že pre mňa nemá cenu bojovať proti bežným kresťanom, židom, islamistom….proste všetkým pobludenym.. Sú to obete.
       Navyše niekde v sebe to slovanstvo majú, to sa nedá zahubit, je silné.
       Ale zanesené tisícročným balastom, až bieda.. :-(

       • Marie napsal:

        S Contumaxem se ale spojit nelze, v tom souhlasim s Vladislavem.

        Ja Ti rozumim. Naprosto souhlasim, ze jsou to obeti. Problem ale spociva v tom, ze jsou ostatnim nebezpecni svou zradou.

        Nemam radost ze slovnich prestrelek s contumaxem. A chci po nem jen to, aby prestal s prezentaci nabozenskych hovadin a hrani si na soudce. Osocuje tady nejen mne. Neda mi to, abych ho na to neupozornila. Nema na to pravo. At si veri cemu chce, ale potichu…

        Vis, co sami siozidi rikaji? Ze clovek, ktery se necha zlomit na viru v boha, necha se zlomit i na NWO. To je proste zalozenim cloveka, ktere je takove, ze chce vudce. A kdykoliv ho vymeni. Bohuzel.

        On klidne rekne, ze byly valky kvuli zlym zenskym, kvuli jejich intrikam… ten si opravdu necha nakecat cokoliv. Valka v kazde dobe, kdekoliv na svete je vzdycky o rabovani. Kdyby slo jenom o intrikarskou zenskou, tak si dva daji do drzky a ten, ktery si ji vybojuje, si ji odvede. Valky vzdy predstavuji zabirani uzemi, takze jde o korist daleko vetsi nez je nejaka baba…

        A pokud mam zkusenosti, tak intrikarske baby u muzskych hodnotu nemaji. Tech se zbavuji i zidi, jak mohu dolozit…

        • Robo napsal:

         Tu nesúhlasím so slovom „zrada“. Zrada by to bola, keby si mal z čoho vyberať. Informovaný súhlas.
         V tomto prípade to nieje.

         A ver, že aj ja vidím, jak kecy škodia. Zároveň vidím, že ľudia kecom prestávajú veriť.

         A keď niekedy tu Contumax úplne zabudne na Bibliu, odrazu je aj on človek.
         Myslím, že to skrátka (na jednu stranu) ide, jak má.

         A už som jak obohnaná platňa – pozri na Putins. Za tým idú všetci nezávisle na náboženstve. A s náboženských pobludencov sa odrazu stávajú Človekom (ľuďmi). To je Sila v praxi!

      • proud napsal:

       A ja nemam nic proti zidum,presto jsem zatvrzelej antisemita v siozidovskym pojeti,a jsem na to hrdej!!!

       • proud napsal:

        Nebojim se priznat co si o sio a jejich antisemitismu myslim,ze je to obrovskej podvod a picovina,nastroj k ovladani lidi,dalsi z nich.

 5. Marie napsal:

  Ve videu se rika, ze IS se zmenil na nezavisly stat! To je kravina. Neni nezavisly, naopak je zavisly na prisunu penez i zbrani. Vzdyt je to banda uchylu a narkomanu. Se jenom podivejte na ty fotky, v tech ksichtech cloveka nenajdete.. a o zadny dzihad taky nejde, protoze dzihad je svata valka, ale obranna, a tito zoldaci utoci. Dalsi nesmyslne tvrzeni je, ze za islamsky stat jdou bojovat lidi z celeho sveta. Oni jdou za prachama a za naplnenim svych uchylnych snu!

  O islam jim jde jak eskymakovi o lednicku…neni to o vire. Poslusne vykrikuji alahu akbar, protoze tim svym chlebodarcum pomahaji k vseobecne nenavisti vuci islamum tak, aby mezi sebou bojovali muslimove s krestany i IS nezapojenych ci ho odsuzujici.

  Pan komentator ve videu nevnima, jak se o IS vyslovuje vetsina muslimu…

  A musim se vzdy smat, kdyz vidim fiktivni fotku Jezise jako belocha! Byl to obrezany zid…

  Dalsi kravina: … je povinny bojovat minimalne jednou do roka!

  Ohnuty Koran? Blbci. Islamiste, ze chteji ovladnout svet? A proc tedy zadna islamska zeme (s vyjimkou Iranu ) nevyrabela nikdy zbrane? Dobyvaji svet se zbranemi od koho??? !!!! Tady vam chybi logika, pane komentatore…

  Islamsky stat zakazuje druhym vse, co sam dela! Cigarety taky, ale sami jsou zhuleni od pohledu a nejen majorankou. Jedou tvrde drogy. A za drogy je ve skutecne muslimskych zemich trest smrti …. jak rikam, toto nejsou nabozensti fanatici, jenom dementi, co se za viru v boha schovavaji, nic niveho. Jako siozidi, kteri to ridi… „buh jim dal vse, kam jejich noha slapne“….a vrazdi Palestince jako na bezicich pasu.

  A prostitutky jako docasne manzelky, to je taky poradna slatanina!
  Islamsky stat nema vubec nic spolecneho ani s islamem, ani s bohem.

  Jsou to najati dementi, docela jednoduse popravci cety! Kdo jim dal penize, jim dal i zaruky beztrestnosti za cokoliv budou provadet, fantazie volna!!!

  Ja se porad opakuji, je mi lito, ale nejde to jinak! Zastavit se to da odchytem tech, co to financuji a dodavaji jim zbrane, protoze bez toho nic nepojede. A podilime se na tom i my prostrednictvim nam vladnoucich. Tady se musi zacit s resenim pokud to vubec nekdo resit chce! Konstatovani veci je neresi…

  • Robo napsal:

   „múdry“ je relatívny pojem. V dnešnom svete.

   Znova sa Ťa pýtam, akým rozprávkam z Biblie o Ježišovi ešte veríš, Marie?

   Učil židov, sám žid na bol. Odmenili sa mu pekne, pravda.

   A majú v moci i Teba, nielen najväčších „umelcov“ tu. Dokonca zrovnatelne.
   Paradox, však?

   • Robo napsal:

    ..nebol..

    • Marie napsal:

     Robo: tezko dopatrama, kdo on skutecne byl, kdyz se o nem tolik lze a vklada se mu do ust kde co.

     Vychazim z toho, ze v te dobe neexistovala letadla, aby tam odnekud priletel… tedy bily byt nemohl. Narodil se tam a jeho matka bila taky nebyla..a s tim panenstvim, to je taky pekny blabol.

     Ja ti pripomenu Litvinenka, ktereho ted po 10 letech od jeho smrti vyhrabali kvuli spineni Putina. Nejenze prisli sionci s tvrzenim, ze byl zavrazden na jeho prikaz, ale ted dokonce mu vlozili do ust ( ktera uz ani nema…), ze on poukazal na Putinovu pedofilii!!!

     Takze neberu vubec vazne, co Jezis rikal ci nerikal..

     Vyjdeme z toho, co vidime: Brojil proti zlodejine, to uplne staci. Proto ho zavrazdili. Okradanych byla i tehdy vetsina, tudiz je jasne, ze slo o odebrani lidem jejich vudce… a tak se deje i dnes.

     • Marie napsal:

      Promin, ze jsem Ti neodpovedela na konkretni otazku ohledne bible: neverim ji vubec. Nejen o Jezisovi.

      Na zadna podobenstvi se nechytam zcela oduvodnene.

      To je totiz vychytrala forma, ktera zarucuje, ze si v nich kazdy najde to sve…pravda nema vice podob. Jen jednu. Cokoliv umoznuje nekolikatery vyklad, je manipulaci zamernou.

      • Robo napsal:

       Je tam aj veľa pravdy.
       Lenže tá, čo tam je, nieje vysvetlena a je napísaná tak, že normálny človek tomu neverí..

       Napríklad Kony Rita. Píše sa o tom i v Biblii. Tam iba to, že si muž a žena majú byť celý život verní. Nič viac. To už môžu rovno nabadat k sexu kde s kým.. :-)
       V skutočnosti ide o to, že napríklad bielej žene sa môže narodiť aj čierne dieťa a otec môže byť tiež biely. Ak totiž ta žena prišla pred povedzme desiatimi rokmi o panenstvo s čiernym, už navždy sa v nej zapísala tá stopa. Platí to pre všetkých, dokonca aj pre zvieratá. Robili sa pokusy s koňom a zebrou napríklad.

       • Marie napsal:

        Ono se to krasne rekne, ze zena a muz si maji byt cely zivot verni, ale je to nerealne. Pouze vyjimky to dokazi.

        Zadrhel je, ze spojeni manzelstvim nezablokuje pokracovani sexualni pritazlivosti k jinym, a to je prirodni zakon o zachovani zivota, ktery toto ovlivnuje. Nejsme labute a vetsina zvirat s partnerem cely zivot nezustava.

        Proste kdyz pripustim stvoreni cloveka bohem, tak nemuze chtit po cloveku opak toho, co stvoril, tj. pud. Jak uz jsem psala, pokud by lidi byli plozeni jen z lasky, dalo by se o bohu teprve zacit premyslet….neni tomu tak.

        • Robo napsal:

         Marie, napíšem tu niečo o sebe, ale budem sstručný, skús si zvyšok domyslieť.

         Som už dvakrát rozvedený. Po tom, čo som sa dozvedel aj dôvody a po tom, čo nachádzam slovanstvo, som už odhodil nielen konzumáciu mäsa (pred rokom) a 100% alkoholu (teraz na začiatku roka), ale ako prvé aj ostatné ženy. Je pre mňa už len tá moja terajšia. Či tomu veríš alebo nie. Proste sex s inými už nikdy nechcem mať a neláka ma to. Takí kedysi boli všetci Slovania. Proste vedeli o svete, prírode…. Jak písal Vladislav, on to popísal omnkho lepšie, ako ja.
         Navyše, všetky náboženské rituály sú satanské obrady. Vrátane rituálov pri dnešnej svadbe.. A je jedno, že človek si to vôbec neuvedomuje, pôsobia rovnako. Ba o to viacej, pretože sa človek nebráni. Verí, že nemá čomu..

     • Robo napsal:

      Marie, až na dve veci súhlasím.

      Nebol vodca, nechcel židäkov ovládať, že by sa stal ich kniežaťom alebo tak niečo.

      A za druhé – nemáš potuchy….napríklad celá Európa rozprávala slovanskymi nárečiami… Do tejto debaty tu ale nechcem zabŕdať..

      Mimochodom, čítala si už, čo som Ti doporučil, Marie?

      • Marie napsal:

       Nemyslim toho vudce jako ve smyslu vladnout. Ale vudce odboje proti zlodejine. Dodaval lidem odvahu proti tomu bojovat. Muzes vest, ale nemusis vladnout.

       Jestli cela Evropa mluvila slovanskymi narecimi, je mozne, protoze znamky spolecneho mysleni tady stale jsou, nerozporuji to, jen nemam dostatek informaci, jak to doopravdy bylo s recmi…

       Ja se priznam, ze to neprecetla jeste cele, ale libi se mi to…

       • Robo napsal:

        To som rád. Jak tu píšeš o prírode, tak som v to aj dúfal, že sa Ti to zapáči.
        A keby si tam s niečím nesúhlasila, furt to môžeš brať ako román :-)

        Daj si načas, ja som to čítal postupne asi pol roka..

   • proud napsal:

    S bibli se tu jen mrha casem a mistem……..

    • proud napsal:

     Je to od zacatku dokonce velice dobre promyslernej genialni podvod,genialne provedenej a popdeprenej ruznejma dukazama,predpovedma co se vyplnily a podobne,vsechno predem naplanovany a vypracovany,aby to sedelo k nabozenstvim pro zblbnuti mass,coz se dokonale podarilo,dabelsky genialni,smekam pred tim kdo to dal takhle vsechno dohromady a udelal takhle povedenej podvod!Skoda ze svou genialitu radeji nedal do sluzeb lidstvu,uz bysme davno byli uplne nekde jinde.Howgh.

 6. houbeer napsal:

  Robo,marie,další?- proc tenhle pokec mejni na fóru?,zde to az tak nesedí,take bych se pridal ale clanek je o IS A tak nebudu sdelovat svuj nazor na vasi diskuzi-i kdyz bych chtel-jste tu vsichni líní,ci co?:) ja mam 5děti,jednu zenu za cely život,zadny,, staly,,prijem,hefec roboty kolem farmy….ale s par zdejsimi bych par „mouder“ prohodil na fóru….at se vam dari vsem pokud to co delate,myslite dobře.

  • Robo napsal:

   houbeer..neviem, skúšal som, ale tu mi pokec sedí najviac. A myslím, že to rozvasni aj viacej ľudí…

   • houbeer napsal:

    Viem ze jsi na foru byl,ale prave ze nas tam bolo maličko.chapu ze je to tady zivejsi.proti gustu zadny dišputát,ale porad se vracet na clamek,kde se pak roztoci debata o x tématech,hold ja se tak nejak ztracim tady semotamo v tom gulasi.ale Respekt,pokracuji v cteni,dik admine za tento web…..

    • Robo napsal:

     Houbeer, hodilo by sa (nielen mne), keby si občas do pľacu hodil svoje skúsenosti a rady so starostlivosťou o farmu..
     Kamkoľvek do čerstvých článkov. Myslím, že väčšina Ti odpustí, že to zväčša bude mimo téma a trolovia nech sa aj postavia na ucho.. :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!