Zika panikaření: Hoax a tajná operace pokračují

Mosquito-Bite-Zika-Virus-1024x635Děkuji reportérům a výzkumníkům, jako Jim Stone, Kathy Ford, Fullertonský informátor, Jim West, Martin Maloney a Claus Jensen, kteří se zasadili o tento příběh a odhalili tuto kamufláž. Jestli chcete cokoliv na této planetě skrýt, překruťte to ve (falešnou) zprávu o viru a jste doma.

Toto je můj druhý článek o kamufláži spojené s virem zika (archiv článku zde). Písničky tohohle typu již moc dobře znám: HIV, západonilská horečka, prasečí chřipka, SARS, Ebola. V každém z případů je virus udáván jako příčina nemoci a smrti, které jsou ve skutečnosti zapříčiněny jinými faktory.

Zika virus, kterému se v poslední době dává za vinu rození dětí s velmi malou hlavou a poškozením mozku, existoval již dlouhou dobu—pozdější 1940 léta, raná 1950 léta—a najednou, bez jakéhokoliv varování nebo odůvodnění, poté, co způsobil, přinejhorším, mírné onemocnění, to náhle způsobuje tak šílené škody? To nám může něco napovědět. Je to nápověda, že vědečtí lháři lžou. Navíc, mnoho z žen, rodících deformované děti testují negativně na přítomnost viru zika.

Takže, co způsobuje, že se rodí děti s velmi malými hlavami a poškozením mozku? Při zkoumání mé první knihy v letech 1987-8, AIDS INC., jsem si udělal závěr: nepředpokládejte, že existuje pouze jedna příčina nemoci. To může být velice matoucí. Nákazu a smrt mohou způsobovat různé faktory.

Například, v našem jevu jménem „zika“:

Zaprvé: Užití pesticidů v Brazílii:

Brazílie, jakožto centrum krize vyvolané virem zika, používá více pesticidů, než jakýkoliv národ na světě. Některé z těchto pesticidů jsou zakázané ve 22 jiných zemích. A co se týče dětí s malou hlavou, zde je studium z Environmental Health Perspectives (1. červenec, 2011), „urinální biomarkery prenatálního vystavení atrazinu…“:

 „Přítomnost versus absence měřitelných úrovní (pesticidu) atrazinu nebo speciálního metabolizovaného atrazinu bylo spojeno s omezením plodového růstu…“ a zmenšeného obvodu hlavy… Obvod hlavy byl také inverzně spojován s přítomností herbicidního metolachloru.

Atrazin a metolachlor jsou oba používány v Brazílii.

Za druhé: TdaP vakcína:

Toto je případ podezřelé souvztažnosti. Studie zveřejněná v US Národní Knihovně Medicíny, Černý kašel u kojenců: závažná choroba, které lze předejít vakcínou,“ o tom vypovídá:

„…ke konci roku 2014, brazilská ministerstvo zdravotnictví vyhlásilo zavedení TdaP vakcíny pro všechny těhotné ženy v Brazílii.“

Samozřejmě, těhotné ženy jsou naší cílovou skupinou; rodí děti s menší hlavou a poškozením mozku a doporučení, aby se nechaly naočkovat, bylo nedávné; 2014

Barbara Loe Fisher z Národního informačního centra pro vakcíny, píše:

„Farmaceutické firmy netestovaly bezpečnost a efektivitu podávání vakcín proti chřipce, či TdaP vakcín těhotným ženám, předtím, než byly vakcíny licencovány v US a nejsou téměř žádná data ohledně zanícení, či jiných biologických odpovědí na tyto vakcíny, které mohou ovlivňovat těhotenství a výsledky porodu…Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) řadí vakcíny proti chřipce a TdaP vakcíny jako biologické látky těhotenské kategorie B nebo C, což znamená, že nebylo provedeno adekvátní testování na lidech, které by demonstrovalo bezpečnost pro těhotné ženy a není známo, zdali tyto vakcíny mohou způsobit poškození plodu, nebo ovlivnit schopnost reprodukce. Výrobci vakcín proti chřipce a TdaP vakcín tvrdí, že studie lidské toxicity a plodnosti jsou neadekvátní a varují, že vakcíny proti chřipce a TdaP vakcíny by měly být podávány ženám pouze, jestli je skutečně potřebují.

Za třetí: Geneticky modifikovaní komáři, kteří již byli vypuštěni v Brazílii, aby „bojovali“ s horečkou dengue—projekt implementovaný Oxitecem, společností zásobovanou penězi z grantu Billa Gatese:

Městečko v Brazílii hlásilo pokračující zvýšenou úroveň dengue horečky poté, co byli zavedeni geneticky modifikovaní komáři, aby nemoc zničili.

Vědecká hypotéza zní: tito záludní geneticky modifikovaní hmyzí samci oplodní přirozené samičky, ale žádná další generace se nevyskytne dále než do stádia larvy. Nicméně, tato prudce klesající četnost reprodukce u komárů je jediným „důkazem“, že tento grandiózní experiment je bezpečný. Žádné dlouhodobé zdravotní studie nebyly provedeny—toto je odrazem toho, co se stalo, když byly zavedeny GMO plodiny: žádná věda, pouze tupé ujišťování.

Není snad potřeba dodávat, že bez důkladných laboratorních testování není způsob, jak určit, jaké toxické elementy mohou ve skutečnosti tito geneticky modifikovaní komáři produkovat, kromě toho, co tvrdí vědci. Toto je zásadní výstraha.

Kdekoli byli tito geneticky modifikovaní komáři zavedeni, nebo mají být zavedeni, lidské populace nebyly zkonzultovány, aby k něčemu takovému daly souhlas. Vše je to děláno vládou a korporacemi. Jedná se o experimenty na lidech v globálním měřítku.

Za čtvrté: Výroba pesticidů v Brazílii:

Reuters, 19. května, 2015, „Brazilští žalobci požadují 16 milionů dolarů od výrobců pesticidů“:

„Brazilští žalobci v pondělí oznámili, že budou požadovat nejméně 50 milionů realů (16,6 milionů dolarů) od nadnárodních výrobců pesticidů, kvůli údajným porušením bezpečnosti ve sběrném zařízení, ohledně použitých pesticidových obalů… Tito výrobci, tvrdí žalobci, zahrnují brazilské oddělení BASF, DuPont, Monsanto, Nufarm, Syngenta, Adama, FMC a Nortox… Obvinění se objevují následkem toho, že vědci, regulační orgány, úředníci pro veřejné zdraví a spotřebitelé si stále více stěžují, že vzestup Brazílie, jakožto hnací síly agrikultury vyústilo v nebezpečné a excesivní užití pesticidů. Agentura Reuters v dubnu oznámila, že nejméně čtyři zahraniční výrobci prodávají v Brazílii pesticidy, jejichž prodej není povolen na jejich domácím trhu.

Jak výhodné pro tyto korporátní giganty – vyhnout se odpovědnosti za tyto  strašné efekty, které to má na porod dětí—z ničeho nic je zde virus, nám vnucovaný jako příčina.

Za páté: kritická a endemická podvýživa, nedostatek základní hygieny a zoufalá chudoba:

Toto jsou základní faktory u všech nemocí a smrtí, v oblastech kde jsou rozšířené (např. většina území Brazílie). Výsledkem je potlačení imunitního systému a cokoli potom jde do trávícího systému, bacily, nebo uměle vytvořené toxické látky, se stává katastrofickým pro lidské tělo.

Za šesté: spreje proti komárům:

Guardian, 26. ledna, 2015, „Brazílie těžce ztrácí bitvu s virem zika, říká ministr zdravotnictví“:

Spreje jsou nyní nabízeny 400 000 těhotným ženám v Brazílii. Přirozeně, že tyto spreje jsou toxické. Jak jenom lépe znásobit útok na matky a jejich nenarozené děti? Například, široce užívané organofosfáty ve sprejích mohou být velice ničivé pro nervový systém.

Některé, nebo všechny z těchto šesti elementů, které jsem vyčíslil, v kombinaci, tvoří efekt trvalého útoku na lidské zdraví.

A jak jsem již zdůrazňoval, tento virus se stává věrohodnou krycí verzí, která zakrývá pravdu.

A nezapomínejte na Olympijské Hry v Riu, naplánované na srpen. Je mnoho scénářů, které se mohou odehrát před zraky globálního televizního publika. Zahraje se to tak, že se zika stane nějakou celosvětovou pandemií? Bude zázračně objevena vakcína a hnána k produkci, jakožto příležitost ukázat zástupy lidí, jak se oddaně plahočí, aby dostali svou dávku?

Každá falešná epidemie slouží, zčásti, k vyvolání strachu a k vyvolání slepé poddajnosti medicínské a vládní diktatuře. Tento virus je postaven jako „miniaturní terorista“ v této divadelní hře.

Ve své první knize, AIDS INC. (1988), jsem naznačil, že medicínské tajné operace jsou těmi nejnebezpečnějšími, protože se tváří jako politicky neutrální, neletí pod žádnou vlajkou, a tvrdí, že sledují pouze humanitární cíle. Ale ve skutečnosti, moderní „Rockfellerská medicína“ je postavena do role neodmyslitelného partnera v globalizaci planety. Její vize je univerzálním systémem „z lůna do kolébky a do hrobu“ pro lidskou rasu: každý člověk jde svou bezútěšnou životní cestou lékařské diagnózy za diagnózou, dostává toxické léky a vakcíny na každém kroku, což oslabuje jeho mysl a tělo a dělá jej neschopným uvědomit si, co se děje za hranicí jeho životního utrpení, nebo neschopným vzdorovat politické totalitě.

Medicínská svoboda znamená: svoboda odmítnutí lékařské péče, a je založena na tom, že jsme si vědomi jejích ničivých následků. Svoboda musí zvítězit, přes všechny překážky.

„Oficiální věda“ je kontradikcí termínů, a ohromnou iluzí.

(K přečtení Jonovy mega kolekce, Power Outside The Matrix, klikni zde.)

Autor třech explozivních kolekcí, EXIT FROM THE MATRIX, a POWER OUTSIDE THE MATRIX, Jon byl kandidátem na křeslo US kongresu ve 29. okrsku Kalifornie. Pokračuje ve svých konsultacích pro soukromé klienty, účelem kterých je rozšíření osobní kreativní síly. Byl nominován na Pulitzerovu cenu za jeho práci jako investigativní reportér po 30 let. Psal články o politice, medicíně, a zdraví pro CBS Healthwatch, LA Weekly, Spin Magazine, Stern, a další noviny a magazíny v US a Evropě. Jon přednášel a dělal semináře o globální politice, zdraví, logice, a kreativní síle posluchačům z celého světa. Můžete se zaregistrovat k jeho bezplatným NoMoreFakeNews emailům zde, nebo jeho bezplatným OutsideTheRealityMachine emailům zde.

Autor: John Rappoport

Zdroj: http://www.activistpost.com/2016/01/zika-freakout-the-hoax-and-the-covert-op-continue.html
33 Komentářů k Zika panikaření: Hoax a tajná operace pokračují

 1. Paul Durham napsal:

  Jižní Amerika je brutální korporativismus v masivní praxi už přes 50 let. Za všech tzv. politických režimů. Ale však se euroodboráři brzy dočkají téhož.

 2. Jan Jinsky napsal:

  Bod 1 – nikdo s jistotou netvrdí, že za mikrocefalii může ZIKA – je to hypotéza
  Bod 2 – máte odkaz na tu studii?
  Bod 3 – geneticky byli modifikováni samci. Jak samec dokáže nakazit člověka, když chudák sosá nektar a akorát ošuká komářici, co pak porodí nebohé larvičky. Nemá to logiku
  Bod 4 a 5 – souhlas
  Bod 6 – repelenty neobsahují organofosfáty ale benzamidy – fosfor v nich pohledat

  • boris napsal:

   Jak víte,že vypuštění geneticky modifikovaní komáři byli jen samci? Máte studii?

   • Jan Jinsky napsal:

    A vy máte studii o tom, že za ziku mohou geneticky upravené komářice? Tohle je o Occamově břitvě.

    • jan napsal:

     Nejdřív by mě zajímalo,kde jsou naši odborníci,nějak jsou z ticha vědci,odborníci akorát na výzvy.Skutečností je,že máme málo odborných posouzení,jestli to vůbec způsobuje virus zika a jak.Jestli ty maminky prodělali nemoc,nebo stačilo jen bodnutí.Pak bude zajímavé zjištění,jestli i další dítě může mít poškozený mozek,nebo ne.

    • Marco napsal:

     Vážený trole, do dnes tu máme klíšťata s boreliózou, to je nezpochybnitelný fakt! A rovněž je nezpochybnitelný fakt, že se tak děje od 2.světové, kdy je úspěšně použili nacisti při útoku na Rusko, to je také fakt, dokonce běžel i na čt2 dokument, kde se zmínili o borelióze přenášené klíšťaty a nacistech. Tak proč by to mělo být jinak s komáry? Nebo Mandelinkami, které mají dle DNA prokazatelně americký původ, jelikož se do té doby tento druh v Evropě nevyskytoval ale najednou se objevil v obrovském počtu, jaká to náhoda. Pomocí hmyzu se válčí už dávno a děje se tak stále.
     Ps: nezapomeňme, že veškeré podklady z těchto výzkumů nacistů odvezli do USA. Dokonce jsem četl, že se nacisti zaobírali i zmíněnou mandelinkou, která měla v nepřátelském táboře způsobit hlad, což opravdu ve velkém počtu dokáže.

     • weissbach napsal:

      1*

     • Jan Jinsky napsal:

      Tak, mandelinka má americký původ asi proto, že brambory jsou z Ameriky. Aspoň si to jako blb myslím.
      A ke komárům. Geneticky upravení byli jen samečci. A ti nebodají, protože jaksi nemají čím.
      Borelióza se přenáší tak, že klíště má boreliózu v sosáku a tím se to dostane do krve. Čím to přenáší komáří sameček? Upřeným pohledem z očí do očí?

      Jo a proč jsem troll – píšu k tématu :)

   • Marie napsal:

    Za třetí: Geneticky modifikovaní komáři, kteří již byli vypuštěni v Brazílii, aby „bojovali“ s horečkou dengue—projekt implementovaný Oxitecem, společností zásobovanou penězi z grantu Billa Gatese:

    xxxxxxxxxxxxxxxxx

    Je mi lito, ale znovu zopakuji: ZA VSIM HLEDEJ ZIDA.

    Ted nemyslim jenom Billa Gatese, ktery v likvidaci lidi jede pocitano na desitky let.. a kvuli kteremu jsem se pohadala s jednou z rodin v USA, kdy jsem byla u nich a v televizi zrovna bezel nejaky porad, a tento siozidovsky zmetek tam prednasel, ze je treba snizit populaci zeme o 2 tretiny. Ja jim rikam: slyseli jste to? No jo, slyseli. A vy na to nic nereknete a vubec s nim nehodlate nic udelat? A oni, ze to se tyka barvnych lidi. Tak jsem jim rekla, ze jsou blbejsi nez jsem si umela predstavit, protoze toto se tyka uplne vsech…

    Zaujalo mne, proc si vybrali sioni k vypusteni noveho viru prave Brazilii… a ze je Brazilie clenem BRICS mi jako duvod nestacilo, a tak jsem se divala po zpravach v Izraeli… A ejhle!!

    Brazilie odmitla prijat do sve zeme na izraelskou ambasadu Dani Dayana, izraelskeho bankere na protes proti pokracujici okupaci palestinskeho uzemi, kde tento had pusobil..
    Bibi se tak rozcilil, ze pohrozil zmrazenim vztahu…

    A to jeste musime pridat fakt, ze se Brazilie paktuje s Iranem, na coz Izrael reaguje kazde zemi jako byk na cerveny hadr.

    Takze odvozujme….

    Izrael je potreba zrusit, a vsechny lidi poslat do USA, protoze ty je stejne vydrzuji jako sve devky, tak at si je tam vezmou…

    • Marie napsal:

     Dodatek: omlouvam se za chybu, nejde o bankere, ale o byvaly zeleny mozek a diplomata..

    • Pepi napsal:

     Kratce po Beivikove „akci“v Norsku Izraelsky vyslanec prohlasil,ze Norsko si Breivika vlastne zaslouzilo.Norsky kral byl (naoko?)sokovan.
     Zaslouzilo proc?Mozna ze proto ze v mladeznicke casti Strany prace(kterou Breivik decimoval)byl durazny odpor proti okupaci Palestiny?Na rozdil od vedeni te strany?
     Stoltenbergova(=kat z Tripolisu) rodina je zapletena s Rockefelery a vakcinami,hlavne proti praseci chripce.
     V Norsku byl v dobe praseci chripky velky odpor proti teto vakcine,hodne velka cast obyvatel ji odmitla i pres histerii a ockovani zaku na skolach.Hodne deti pak trpelo narkolepsii,nejen v Norsku ale i ve Finsku.Nepouzity zbytek techto vakcin Norsko darovalo hadej komu?Ano,spravne;Brazilii.

 3. Pepi napsal:

  Bod 1-nikdo s jistotou netvrdi,ze za mikrocefalii muze Zika-je to hypoteza.Zcela spravne Jene Jinsky.

  • Robo napsal:

   Pepi, o to nejde. Ide o to, že v mejstréme beží masívna kampaň, že to zika JE..

   • Pepi napsal:

    Robo:souhlas.

   • Jan Jinsky napsal:

    Nikoli, nikdo to na mainstreamu netvrdí Robo.

    • Pepi napsal:

     Jene4.1(23.16):To sice netvrdi,pravda,ale zaroven se chova tak jako by tomu tak skutecne bylo..Zadne kriticke hlasy v mainstreamu.Sice ukazou pravdu,ale zaroven manipuluji ctenare k vire ze za vsechno muze (hlavne)Brazilie a ten virus.Dobbelthinking!
     Pritom mikrocefalie uz existuje desetileti vsude na svete.nezavisle na Zice,podle Ickeho stranek(prevzaty clanek)bylo napr.v USA kolem 20 tisic pripadu M.C.loni!V Brazilii 2-3tisic loni,mozna i proto ze zacali lepe registrovat kazdy pripad!

  • Pepi napsal:

   Pred zimni olympiadu v Soci se mainstreamovci za kazdou cenu snazili ocernit Rusko:bordel,spina,chaos,kriminalita,korupce.Ani slovo povzbuzeni nebo pochvaly.
   To stejne nam ted zmetkove vtloukaji do hlavy o Brazilii:chaos,spina,korupce,vredy,mor.Bojte se lidi!Po….. se strachy!15minut nenavisti proti Rusku,10minut nenavisti proti Cine,10 strachu z Braziliie,den co den.Heil NWO!

 4. jogín napsal:

  Mašíbl.

 5. Pepi napsal:

  Taky bych rad dodal ze neni uplne nemozne ze ti Illuminatsti kriplove zabiji nekolik much jednou ranou,nebo se o to aspon pokusi.Za prve vydelat prachy na strachu(vakciny),uskodit Brazilii jakozto clenu BRICS,a rovnez pokazit Olympijske hry v Riu.To by tak hralo aby nejaka rozvijejici ekonomika zacala operovat samostatne!
  Kdyz nekdo pozdvihne hrde hlavu,snazi se ti kriplove mu ji useknout,nebo ho aspon dostat na kolena.
  Nejenom Slovane nebo Cina jsou trnem v oku tem bestiim.Uz od roku 2013 se snazi vyvolat v Brazilii „barevnou revoluci“,pokazit mistrovstvi sveta ve fotbalu a ted pomoci zastrasovani/psychologickeho valceni i O.hry.O tom jsem se rovnez uz nekolikrat zminoval,i o otevrenem a neskryvanem pusobeni Zednaru na udalosti v Brazilii.

 6. Bogus Sobotka napsal:

  „Za páté: kritická a endemická podvýživa, nedostatek základní hygieny a zoufalá chudoba:

  Toto jsou základní faktory u všech nemocí a smrtí, v oblastech kde jsou rozšířené (např. většina území Brazílie).“

  Zajimave, uz nekolik let od Koralovcu ctu jak BRICS v cele s Ruskem prevalcuje ekonomiku USA a Zapadu a pak se clovek docte,ze Brazilie je tak trosku lepsi Afrika – podvyziva, chudoba a bez hygieny :D
  Asi to neradi slysite, ale cekani na to jak zrovna BRICS nekoho prevalcuje je jako cekani na zlaty rubl :D

 7. Pepi napsal:

  Bogousi,Brazilie se meni k lepsimu.Skutecny hlad zde prakticky neexistuje,podvyziva ano ale ta existuje i ve „vyspelych“zemich,treba i v podobe obezity,kdy se lide preziraji,ale svinstvem chudym na vyzivne latky/vlakninu/vitaminy/mineraly.
  Brazilie je obrovska a neprehledna zeme,a i to ze prakticky vsichni maji pristup i pitne vode a jidlu/lekarske peci zakladnimu vzdelani je uspech,a rovnez i to ze nejruznejsi etnika zde ziji v miru(Portugalci,Cinane,cernosi,Indove,Indiani,Japonci,Nemci,Holandane,Korejci,Americane,Ukrajinci,Arabove,ex-Jugoslavci,Zide,muslimove a misenci vseho druhu).
  Divne mi spise pripada ze Evropske“vyspele demokracie“ jako je Norsko s 5.miliony obyvatel,jeden z nejbohatsich statu na svete,ma bezdomovce i deti zijici na ulici!A to uz nezminuji Cesko(podelane z Romu ci v dnesni dobe z moznych pristehovalcu).
  Samozrejme ze Rotchildovcum(„lidem“kteri „neco dokazali“ vadi Brazilie nebo kdokoliv kdo by jen naznakem teoreticky mohl prekazet jejich planum!)
  Bogousi,kdo se smeje naposled….

 8. Bogus Sobotka napsal:

  Pepi,

  „,podvyziva ano ale ta existuje i ve „vyspelych“zemich,treba i v podobe obezity,kdy se lide preziraji,ale svinstvem chudym na vyzivne latky/vlakninu/vitaminy/mineraly“

  Pepi ty si me opravdu rozesmal hahhaha :D

  Pry podvyziva existuje v podobe obezity??? To jako vazne Pepi? :D

  To snad ani neni pravda jak zdejsi mikrospolecek nema poneti co to podvyziva vubec je!

  „Podvýživa: Podvýživa je stav, který nastává v době, kdy organismus nedostává dostatečný přísun potravy. Projevuje se oslabováním tělesné stavby, větší náchylností k onemocněním a v extrémním případě k úmrtí jedince.“

 9. Bogus Sobotka - geneticky odbornik napsal:

  Nechapavy Pavel,

  specialne pro tebe a ostatni (co si mysli, ze podvyziva je v podobe obezity) jeste jednou a pomalu:

  „Podvýživa je extrémním a dlouhodobým projevem organismu na HLAD. Termín se využívá jak pro označení období strádání u zvířat, tak současně i pro lidi.“

  Prosim Pavla, Pepi a dalsi zdejsi Koralovce, aby me uvedli aspon jeden pripad, kdy komu dlouhodobe HLADOVENI zpusobilo obezitu? :D :D :D :D

 10. Carlos IV napsal:

  A hele, Bio-robot je tady!

  • Marie napsal:

   geneticky odbornik = sobotka- alias soude….si zase verejne onanuje ego…

   Maly vzrustem, ale velky ve svych ocich, cechoamericanek se prave projevil, ze jinak nez v rovine mnozstevni, se pohybovat neumi..

   Podvyziva neni jenom v mnozstvi, ale i take v kvalite, tj. v nedostatku potrebnych latek.

   Potkavam mlade lidi (mexicke ), kteri nemji vyvazenou kostru a viditelne proridle cizkazene zuby, tudiz podvyziva…

   A pritom vetsina z nich jsou tlusti, a to je tim, ze ziji na kukurici , ktera je levna, ale na zdrave jidlo, bohate na vsechny latky, nemaji… Nebo na zivocisnych tucich… to je take nezdrave, ale zazene to pocit hladu.

 11. Pepi napsal:

  Norske/skandinavske urady zastavaji rovnez nazor ze obezita je formou podvyzivy.Clovek prezrany cipsy,cukrem,popr.burgery,pijici colu misto vody,nehladovi.Ale rozhodne nema dostatek vyzivnych latek v tele.Toto se deje v zapadnim svete(hlavne USA),ale rovnez i v Mexiku a v Brazilii.V Brazilii jsem nikdy nikoho hladovet nevidel a to pres muj dlouhodoby pobyt.Tim netvrdim ze tam neexistuji socialni problemy.Ale taky tam existuje pokrok,a problemy se resi,nekdy rychle,nekdy pomalu.
  Jidlo v Brazilii rozhodne nechybi.Ten „mudrc“ ktery si preje kolaps a rozklad teto zeme by si mel uvedomit ze treba na brazilskem zemedelstvi zavisi produkce masa v Evrope.
  Takze,skodoliby Bogousi,podari-li se tvym idolum znicit Brazilii,zande veprove k obedu,ani svickova!Vtipalku.

  • Bogus Sobotka napsal:

   Pepi,

   „Norske/skandinavske urady zastavaji rovnez nazor ze obezita je formou podvyzivy“

   Co zastavaji norske/skandinavske urady neni podstatne.
   Podstatne je co definice „podvyziva“ znamena a tim to je zcela jasne.

  • Bogus Sobotka napsal:

   Pepi,

   “ „mudrc“ ktery si preje kolaps a rozklad teto zeme by si mel uvedomit ze treba na brazilskem zemedelstvi zavisi produkce masa v Evrope.
   Takze,skodoliby Bogousi,podari-li se tvym idolum znicit Brazilii,zande veprove k obedu,ani svickova!Vtipalku.“

   Je ironii, ze nekdo kdo si preje kolaps a rozklad Zapadu a hlavne USA a skodolibe slinta nad kazdou spatnou zpravou o USA
   najednou fnuka nad osudem schudle Brazilie.
   A jen omezeny vtipakek si mysli, ze by jsme bez Brazilie nemeli ani to knedlo,vepro, zelo haha

 12. pozorovatel napsal:

  V.V.Pjakin na tému vírusu Zika

  Konstantin prosí okomentovat situaci okolo informační kampaně o nemoci z viru Zika. Proběhla informace, že Rusko ta nemoc neohrožuje, protože naše klima pro ni není vhodné, zato severní Amerika prý je v rizikové oblasti. Je to pouze dezinformace pro odvedení pozornosti nebo nějaký manipulační nástroj? Je také zajímavé, jak se ty informace o této nemoci prolínají s informacemi o chřipce u nás i na Ukrajině.

  Schválně se to všechno prolíná i s ebolou a MERS, všechno se to prolíná. Ještě jednou opakuji, že globální prediktor se nezajímá o ekologii a divokou přírodu jen tak bezdůvodně. A princ Filip, podle mě (zase jsem to jeho jméno zapomněl) snil, že se vrátí jako smrtonosný virus, který sníží počet obyvatel planety. To je také to, oč se snaží.

  Probíhá vývoj, plánovaný vývoj různých virů, které se mají postarat o snížení počtu obyvatel na planetě Zemi. Přičemž ten vývoj je selektivní, kde co nakazit, aby to nepoškodilo něco jiného, protože z hlediska řízení není cílem spálená země.

  No, v Latinské Americe podle nich žijí lidé třetí kategorie, na kterých je možné experimentovat. Nejenom experimentovat, i s likvidací je třeba začít, a to samé platí pro Afriku. V Africe ještě zbylo příliš mnoho nerostných surovin, které se nesmí dostat do rukou místnímu obyvatelstvu. Co kdyby tam najednou zmizely problémy, a začaly se budovat normální státy, které by byly schopné bránit své surovinové zdroje? Do Ruska se stále ještě dostat nedokázali. Takže je třeba zbavovat obyvatelstva ta území, kde ještě přírodní zdroje jsou. To je jak Latinská Amerika, tak i Afrika, jihovýchodní Asie, Thajsko.

  zdroj: http://leva-net.webnode.cz/products/otazky-a-odpovedi-v-v-pjakina-ze-dne-1-2-2016/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!