Štátna štúdia dokazuje:  Neočkovaní sú zdravší!

titelbild-30-700x438KIGGS je najväčšia štúdia o zdraví detí a mládeže, aká bola kedy v Nemecku vykonaná. Zodpovedný  je nemecký úrad pre nákazlivé choroby,  Inštitút Roberta Kocha  (RKI). Od takmer 1800 účastníkov bolo získaných 1500 údajov, ktoré boli za použitia  vysokých  nákladov krok po kroku vyhodnotené.

Veľa kritikov očkovania bolo samozrejme zvedavých, čo prinesie porovnanie očkovaných a neočkovaných detí. A skutočne štúdia ukázala štatisticky významné  plus pre neočkovaných – hneď po tom, ako boli odklonené  nežiaduce zásahy RKI – autorov, ktorí chceli očividne  túto súvislosť  zatajiť.

Angelika Müller  je informatička, štvornásobná matka – a jedna z popredných kritikov očkovania v Nemecku. Matematika a štatistika boli vždy jej koníčkom. A tak si zaobstarala  oficiálne prístupné prvotné údaje štúdie “Public Use Files” , ako náhle boli poskytnuté k dispozícii na CD.

Už  jej prvé vyhodnotenia ukázali prednosti neočkovaných, okrem iného v súvislosti so sennou nádchou, neurodermitídou, alergiou na nikel, ADHS, skoliózou, zápalom stredného ucha, zápalom pľúc, s častosťou mnohých infekcií a potrebou logopédie, ako aj s nosením okuliarov.

graf1

 

Výsledky ležali z väčšej časti pod prahom tzv. “ štatistickej signifikancie”, matematického hodnotenia relevancie výsledku. To znamená, že  v štúdii bolo pomerne menej neočkovaných ako očkovaných. Čím menší je ale počet testovaných osôb, tým nepresnejšia je samozrejme štatistická výpoveď.

graf2

Vo svojich ďalších rešeršiach Angelika Müller zistila, že autori štúdie s výsledkami jednoznačne manipulovali. Tak bol, už aj beztak nízky počet neočkovaných, dodatočne znížený svojvoľným vylúčením migrantov. Pri iných vyhodnoteniach autori migrantov zasa zohľadnili.

Druhý  trik kreatívneho žonglovania RKI s dátami pozostával v tom, že vypustili pri porovnaní očkovaných a neočkovaných tzv. “hmotnostný faktor”. Hmotnostný faktor  má korigovať odchýlky medzi  účastníkmi štúdie a celkovým obyvateľstvom  - čo bolo pri všetkých ostatných výsledkoch vykonané. Aj tento trik stlačil počet neočkovaných pod hranicu štatistickej signifikancie (Baby-Affen entwickeln Autismus nach Impfungen).

dvd3

 

Sfalšoval teda príslušný spolkový úrad štúdiu financovanú z daní, aby ututlal zápory masového očkovania?

Vyhodnotenia Angely Müller sú teraz ešte preverované nezávislými odborníkmi. Už teraz sa ale ukazuje, že počítala správne – a RKI nie (Pre očkovací priemysel ste len pokusný králik).

Zdroj: http://www.pravda-tv.com/2016/01/staatliche-studie-beweist-ungeimpfte-sind-gesuender/
10 Komentářů k Štátna štúdia dokazuje:  Neočkovaní sú zdravší!

 1. .lak napsal:

  a ploč

  • openeyes napsal:

   prvé "očkovacie látky" obsahovali živého pôvodcu (baktériu, vírus). Riziko takéhoto očkovania bolo síce veľké, no získaná imunita bola dlhodobá. Teraz tam nasekajú jeho časti (proteínové úseky a pod) - ašak imunitný systém (IS) nie ne hlúpy - vidí, že to je len mŕtvy odpad a tak to zlikvidujú čistiace procesy tela. Čo teda urobili farmaceuti? Pridali do takejto vakcíny tažké otravné látky - pekne im hovoria aditíva - napr. hliník, či ortuť. Po vpichnutí takejto dávky IS identifikuje rozsiahlu devastáciu v mieste pichu a až panicky hľadá pôvodcu. Keď má človek šťastie, IS identifikuje len ten mŕtvy proteín, ak nie (napr. človek bol chorý, či má v krvi zvyšky nejakej požívatiny), máme tu alergiu ako vyšitú...

   • Pepi napsal:

    Vakciny:tak si kladu otazku je spravne je vzdy odmitat?Treba proti tetanu nebo vztekine kde vlastne jina moznost zachrany neexistuje?Antroposoficti lekari davaji obsahlejsi rady nez "normalni".Mimo jine doporucuji ockovat az starsi deti po 3.roce protoze jejich autoimuni system je uz vyvinutejsi.
    Jedina moznost jak prezit pokousani vzteklym psem je ocisteni/desinfekce rany a aplikace vakciny do bricha(velmi neprijemne,jeden muj znamy Ind tim prosel)pred projevem priznaku nemoci.
    Ale samozrejme vakcina napr.proti praseci chripce slouzi pouze k vydelku producentu+manipulaci obyvatel.Cas od casu je treba postrasit obyvatelstvo nejakym "nebezpecnym virem"napr.Zikou(podle poslednich zprav na nej zemreli 2nebo 3 lide),je to prospesne k zmapovani reakce obyvatelstva,vydela se na tom,je to politicky korektni ted treba v pripade Brazilie je mozno povzbudit odpor proti Dilme a pokazit Olympijske hry.Brazilie=oskliva,spinava,chuda,samy virus a mor.Zadne plaze,Slunce,kokosaky,pralesy,radost ze zivota,krasne zeny.Jak nekdo poznamenal na jinem prispevku(Marie),Brazilie se pohadala s nejakym vlivnym zidackem,takze sup tam s tim morem,a strasit,a strasit.Nejlepe zacit uz ted,v dobe karnevalu,zastrasit turisty,treba nekdo i strachy umre a treba se podari pokazit Olympiadu.No a pak vymyslet nejake svinsto a pichat to stuj co stuj do lidi,hlavne do tehotnych zen!Dr.Mengele by se nemusel stydet.

 2. Carlos IV napsal:

  Ne*erte se do odbornych debat dokud neprijde Bio-Robot Sobotka a nevysvetli vam to !

 3. Definitiva napsal:

  Neexistuje žiadne odôvodnené riziko nákaz na vykonávanie vakcinácie v dnešnom rozsahu. Ľudia sú zastrašovaní a farmaceuti ovládajú politikov a diktujú občanom povinnosť očkovania, len aby zarobili miliardy ročne.
  Najskôr sa vyrobí vakcína, potom sa vymyslí príčina, prečo je očkovanie potrebné a to len preto, aby farmaceuti získali späť náklady na výskum a pri tom ešte zarobili, chrapúnsky okradli občanov.

  Vírus Zika. Objavil sa naraz, študenti sa o ňom neučili, do minulého roku nerobil žiadny problém. Virológovia mlčia, ako je vírus klasifikovaný? Vírus Zika bol objavený v 1947 v Ugande a dnes je všade a za celú dobu existencie nespôsoboval žiadne ochorenie u ľudí. Niekto vírus vymyslel, cieľom je poškodiť zdravie človeka, depopulovať. Niekto na vakcíne zarobí. Ono sa tí svetovládcovia dopĺňajú, vzájomne si pomáhajú a genocída ľudí je šikovný nástroj.

  Z jednej diskusie:
  klarika5 • pred dňom
  ZIKA vírus nie je neznámym vírusom, ktorý sa zjavil niekde v pralesoch Afriky alebo Južnej Ameriky. Je to produkt 2 spoločností: LGC Group, ktorá sídli v Británii a ATTC sídliacej v USA a bol vytvorený už pred 69 rokmi! A ďalšie "prekvapenie" na vás čaká, keď zistíte, kto má patent na tento vírus - je to Rockefellerova nadácia! Áno toho Rockefellera, ktorý je členom Bilderbergu a korý sa už dlhé desaťročia snaží o vytvorenie Nového poriadku, kde by krajinám nevládli ich národní politici, ale globálne "elity" - globálna finančná oligarchia! Prečo o týchto skutočnostiach médiá nenformujú??!! Žeby preto, že tí istí ľudia, ktorí stoja za podobnými špinavosťami vlastnia nadnárodné mediálne spoločnosti, ktoré vlastnia všetky najväčšie západné médiá? A tie naše médiá sú buď tiež súčasťou týchto skupín (ako CME...) alebo od nich len bezhlavo preberajú správy!

  Ešte jedna čerešnička na torte: Virus Zika je klasifikovaný ako komodita a môžete si ho od spoločnosti ATCC-LGC kúpiť dokonca aj online! A cena? Len 599 dolárov!!! Tak čo, naletíme ešte Svetovej zdravotníckej organizácii (WHO), ktoré podobne ako v roku 2009 Prasačiu chrípku včera ZIKU vyhlásilo za globálnu hrozbu? Nejde tu náhodu len o ďalšie strašenie obyvateľstva a najmä o opätovné roztočenie biznisu s vakcínami? Ten od roku 2009, keď farmaceutické spoločnosti zarobili na vakcínach proti vírusu Prasačej chrípky miliardy (podotýkam. že väčšina z nakúpených vakcín dodnes stojí v jednotlivých štátoch na skladoch a nikdy sa nespotrebovali ani nespotrebujú) nejako stojí. Treba teda prísť s novou hrozbou a roztočiť to nanovo, no nie?!

  • Josef Švejk napsal:

   Nejsem virolog, ale přesto se domnívám, že tu šíříte bludy z informačního kanálu JPP. Budete-li z každého diskusního příspěvku takto vyděšený, může se vám přihodit prasklá cévka.

  • Jan Jinsky napsal:

   Společnosti, které byly schopny vyrobit virus před 70-ti lety mají můj obdiv. Výrazně předběhly dobu. A pak raději 70 let čekaly než ho vypustily.
   Je to logické a uvěřil jsem tomu na první přečtení. Jen se bojím, až své viry vypustí společnosti založené Janem Žižkou z Trocnova neřkuli svatým Václavem.

 4. Libuše napsal:

  Chcete vědět více o viru zika-po levé straně máte nabídky--odkazy-Orgonet--zde ty informace máte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!