SYRSKÉ VÁLČIŠTĚ 5.2.2016 – VIDEO A JEHO PŘEPIS

Russian-MoD_Turkey-ready-to-invide-Syria_5_02_16-0Ruské aerokosmické síly během posledních tří dnů 1.- 4. února provedly 237 bojových vzletů se zničením 875 teroristických cílů v Sýrii. Syrská arabská armáda (SAA) spolu s místními milicemi pokračuje v postupu do severní části země.

Kurdské YPG zabraly v provincii Aleppo vesnice Khuraybah a Shatal az Ziyarah. Kurdští bojovníci mezi tím postoupili do města Dayr al-Jamal, jehož jižní okrsek zabrali. Střednědobým cílem YPG je zabrat velkoměsta Azaz a Jarablus. To rozšíří kontrolu této skupiny na hranicích s Tureckem a odřízne to zásobovací trasy přes ně.

Připomínáme, že proražením obležení měst Nubbul a al-Zahraa odřízla SAA se svými spojenci kriticky důležité zásobovací trasy teroristů propojující Idlib s teroristy ISIS na území severovýchodně od města Aleppo. Teď už jsou teroristé v Idlibu odříznuti od svých hlavních dodávek paliva.

Místní zdroje hlásí, že na severu země opouští teroristé své pozice a ustupují k syrsko-turecké  hranici, tj. blíže ke svým zásobovacím trasám. Očekávají tudíž, že si tímto udrží bojeschopnost svých formací.

SAA se svými spojenci pokračuje ve vedení vojenských operací kolem Daraa a v zabezpečování strategického trojúhelníku Damašek-Quneitra-Daraa. Armáda teď vede ofenzivu jižně od Daraa stejně jako severozápadně ve směru na Al-Quneitra. Srážky probíhají rovněž i v Athman.

Podle zpráv zorganizovali militanti al-Nusra a Harakat Ahrar ash-Sham jednotku teenagerů, kteří dokončili speciální výcvikové kurzy v provincii Idlib. Nejstarší z těchto „kadetů“ jsou pouze 16 letí. Tato jednotka je určena k vedení teroristických útoků proti civilistům v provinciích Damašek, Homs a Latakia.

4. února hlásilo ruské ministerstvo obrany, že současná aktivita na turecko-syrské hranici naznačuje, že Turecko připravuje invazi do Sýrie. Podle ruského ministerstva obrany je turecké odmítání umožnit ruské inspekci přelety přes své území pokusem ukrýt ilegální vojenské aktivity Ankary.

Turecko rovněž zintenzivnilo dodávky zbraní a rekrutování teroristů do severovýchodních regionů Sýrie.

Zdroj: http://southfront.org/international-military-review-syria-feb-5-2016/
70 Komentářů k SYRSKÉ VÁLČIŠTĚ 5.2.2016 – VIDEO A JEHO PŘEPIS

 1. Bogus Sobotka napsal:

  Ruské letecké údery a Asadova ofenzíva vyhnaly z Aleppa desetitisíce nových uprchlíků

  OSN odhaduje, že se na pohraničním přechodu Bab al-Salam shromáždilo asi 20 000 lidí. Většinou jsou to nejchudší obyvatelé ze severní Sýrie, kteří dosud zůstávali doma v konfliktu, v jehož důsledku se vyprázdnila krajina mezi městem Aleppo a syrsko-tureckou hranicí. Většina uprchlíků jsou sunnitští muslimové a snaží se útěkem zachránit holý život sobě a svým rodinám.
  „Ruská letadla pokračují v intenzivních náletech,“ uvedl syrský aktivista Abhaa al-Halabi. „Každou minutu dochází k leteckému úderu. Dosud Rusové zasáhli více než tři místní trhy a způsobily velké množství civilních raněných a mrtvých.“
  Rozhlas BBC interviewoval lékaře z nemocnice na okraji Aleppa, která se v posledních týdnech stala opakovaně terčem vojenských útoků.
  Hrozí nebezpečí, že Assadovy jednotky plánují kompletní obležení Aleppa a vyhladovění jeho obyvatelstva, stejně jako se to praktikuje v jiných částech syrského konfliktu.

  • jan napsal:

   Bogušu,že nám BBC nehlásila nikdy,kolik uteklo před tím z Aleppa.Kolik z těch utečenců,jsou příznivci,vojáci IS.Jak známe propagandu BBC,tak možná těch utečenců bylo 200.

  • tomas napsal:

   OSN BBC o com to tu vlastne toci? co tu mele este pridaj vyhlasenia z Pentagonu a je to kompletka

  • Jan napsal:

   Bogušu Sobotko, co to tu plácáš za velké hlouposti. Jak může nechat syrská armáda vyhladovět své obyvatelstvo. Když syrská armáda obklíčí město, má možnost ISIL se vzdát. Několikrát jim už syrská armáda umožnila odejít a jak to dopadlo. Velení ISIL okamžitě nechalo všechny vlastní teroristy- bojovníky, odevší z obleženého města (přítele USA) popravit. Nemají na vybranou. Vlastně ano. Mohou dovolit obyvatelstvu aby odešlo. A pak dál bojovat a vraždit. Proč to neudělají?. Syrská armáda obyvatelstvu neublíží. ISIL – Zaštiťují se nevinnými lidmi. A ty jako známý magor zdůrazňuješ při útoku syrské armády, kolik při tom zahyne civilního obyvatelstva. Mluv o popravách ze strany ISIL. Víš Ty jeden zarputilý ignorante, že Alávisté – tady Asadovci jako jediní umírnění islamisté uznávají křesťanské vánoce?. Nevadí jim vánoční stromek. Vycházejí taktéž dobře s Židy. Ale to je škoda s Tebou o tom mluvit. Hlavně lhát, demagogu americkej, to umíš pořádně.

  • Jaris napsal:

   Bogus, lzes jak BBC.

  • pavel napsal:

   To jsou žabaři. Američtí kamarádi vyhnali 4 miliony

 2. Bogus Sobotka napsal:

  Specialne pro fnukajiciho Pepi a jine Koralovce:

  Ještě nedávno se různí autoři předháněli v prognózách , kdy například Brazílie předhoní tu či onu vyspělou ekonomiku Zapadu a hlavne USA. Protože byl však růst tzv. skupiny BRICS založen do značné míry jen na několika málo položkách – v případě brazilské ekonomiky zejména na mědi, železe a dalších surovinách – a jejich ceny se v posledních dvou letech výrazně propadly, očekávaný ekonomický rozvoj se do značné míry zasekl a hned tak se nedostaví. Jako první ovšem hrozí zkolabovat takové chronicky neefektivní ropné emiráty, jako Venezuela či Rusko.
  Pokud by se chtěly rozvíjející ekonomiky vyhnout bludnému kruhu v podobě vzájemného srážení cen svých komodit na světových trzích, musely by začít klasicky inovovat a obsazovat jiné niky na světovém trhu. To lze ovšem čekat od Číny nebo Indie, ale dost málo od Ruska inovujícího prakticky jen výrobu zbraní, a zřejmě také ne od Brazílie (o Venezuele vůbec nemluvě).

  minimálně je jasné, že Rusko si již vybralo: Namísto do modernizace ekonomiky investuje do zbrojení a vytváří předpoklady pro další vojenskou expanzi do zahraničí. Írán je druhý takový případ usilující o vytvoření „šíitského půlměsíce“ na území několika sousedních států, kde již vycvičil desítky tisíc ozbrojenců a posílá tam zbraně. Další mohou následovat.

  • ja napsal:

   a ty si aky pripad?

  • otik napsal:

   Myslim si, ze USA je opravdu jednicka v tom co dela a jen tak je nekdo dohnat nemuze. Na to vyrobit 19 bilionu USD dluh, to chce vekyho fistrona.
   A kdo kolik investuje do zbrojeni se da lehce zjistit treba zde. https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_military_expenditures
   Takze od boguse zase jen standartni blaboly :-)

   • jan napsal:

    Také na to mají nejvíc ekonomů,oceněných Nobelovou cenou,tak se nedivím ,že jsou na tom,jak jsou.

   • Bogus Sobotka - geneticky odbornik napsal:

    Upovidany Otik,
    podle toho linku Otiku usatej vidis, ze USA dava na zbrojeni 3.5% ze sveho HDP a Rusaci 4.5%
    jasne videt kdo vydava vic zbrojeni

    • otik napsal:

     Presne takhle funguje demagogie. O HDP se tu na cele strance nikdo nebavil, psal jsem o tom, kdo a kolik investuje do zbrojeni, jestli mas problem i s pochopenim jednoduche vety, je mi te uprimne lito. Jasne je videt, ze USA vydava na zbrojeni 7x tolik penez co Rusko.
     pro ty mene chapave zase jeden link: http://goo.gl/ViFLJJ

     • Bogus Sobotka napsal:

      Otiku,
      Jenze zapomels ze treba takovy raptor stoji vic nez rusky SU a takhle muzem pokracovat dal.
      A za druhe ty hloupej demagogu, ty vydaje nejsou jen na zbrojeni ale jsou to o vydaje na vyplaty, udrzbu, nemocnice VA atd.
      Uz jen takovej americkej vojak stoji rocne minimalne 20tisic dolaru. Takovej ruskej dovolenkar stoji nekolikrat min.

      Samozrejme ze se tady kretene o HDP nebavi, protoze to nepasuje tve demagogii.

      Jen na vyplaty je nakych 135 miliard.

      http://www.businessinsider.com/how-the-us-military-spends-its-billions-2015-8

      • otik napsal:

       Hlavne bacha na pumpicku!
       Kde nejsou argumenty, prichazeji urazky, nic jineho bych ostatne ani necekal. Nastesti takovej inteligent a geneticky odbornik me nemuze urazit :-)
       Jeste par prispevku a presvedcis me, mozna i vsechny okolo, ze 84 > 610
       Pokud takhle kvalitne pocitaji i v USA, neni divu, ze maji 19 bilionu dluh :-D

       • Bogus Sobotka napsal:

        Otik si mysli ze 4.5%<3.5% :))

        Otik mozna veri na chemtrails, zlaty rubl a NWO zvasty.
        Jeste par tvych prispevku a opravdu me o zlatym rublu presvedcis :D

        • otik napsal:

         aspon jde videt, jak jsi prostoduchy …

        • šchita napsal:

         To snáď nemyslíš vážne ty vymletý nácek. Ty tu ideš niekoho poúčať, k tomu máš tú drzosť, že si dáš k menu prívlastok genetický odborník a neovládaš ani matematiku zo základnej školy. O relatívnych číslach alebo zlomkoch si nepočul?

         Tu je kurz pre amerických trolov z elementárnej matematiky. Keďže percento vyjadruje pomer k celku, v niektorých prípadoch môže skutočne byť 4,5% menej ako 3,5%. Polovica z 1000 je samozrejme viac ako celok z 10.

        • more napsal:

         Trotle Socbotko, na tobě už chemitrails nechalo nedozírné následky, to už víme podle tvých havloidních propagand, najivko.

      • Abukadusander2 napsal:

       Bavis mne trotle , tim jak vydavas svy iluze za skutecnost, hnupe, Pro Tvou informacu debile—-Podle mezinarodniho Stokholmskeho ustavu pro vyzkum se ma na zbrojni prumysl v Rusku vynalozit roce 2016 vynalozit 91 miliard dolaru co je 3,8 procenta,.HDP, zatimco v
       USA maji vynalozit na zbrojní průmysl 682 miliard , co je 4,4 procenta HDP,
       je to více peněz, než ma byt pouzito na modernizaci ruské armády od roku 2011 do roku 2020.“!!!!!! V Rusku dnes 25% vyroby zbrojarskeho prumyslu v Rusku tvori ,,nevojensky charakter, prikladem je vyroba ,,,civilniho SU-100JET zatimco v USA tvori podstatny podil na zbrojeni,,,,podpora teroristu po celym svet, !!! V kongresu se provalilo ze ejn na islamske teroristi v Syrii vynalozili USA pres 5 miliard dolaru, ! Demente, kolit Ti plati Schapiro za ty nezmysly co tady pises ???

    • šchita napsal:

     Ty si genetický odborník? Hovno, ty si vymletý rasista a matematický magor!

     Ak hdp usa bude 1 milión dolárov a dajú na zbrojenie 100% hdp, tak to bude 1 milión dolárov.
     Ak hdp Ruska bude 100 miliárd dolárov a dajú na zbrojenie 1%, tak to bude 1 miliarda dolárov.

     Podľa teba ty rasista bude Amerika dávať na zbrojenie viac ako Rusko. Ty si podarený.

    • pavel napsal:

     Novidis, k cemu je dobre jedno procento. Je to prave ten rozdil, kdy jeste isil pomahas a kdy uz je vlastne likvidujes.

    • henryho napsal:

     :)))
     nezklamal, opět mě rozesmál

     Zdá se, že kontrola planety od Cabal/RKM přichází k úhoně: s Putinovou smělou intervencí. Je-li tomu tak, pak Rusko nejenže ukončí zákeřné plány na zapříčinění naplnění devastujícího konce věků světovou válkou, ale i obhájí slavného amerického proroka Edgara Cayceho, který v roce 1935 předpověděl, že Rusko se po zhroucení komunismu stane ‚nadějí světa‘.

     http://www.exopolitika.cz/pouziva-rusko-v-syrske-obcanske-valce-zbrane-vyvinute-s-mimozemskou-pomoci-dohoda-ruska-s-jinou-mimozemskou-civilizaci-nez-v-usa/2987

  • šchita napsal:

   Kukám, že pán je rasista! Takže keď Brazília, India a Južná Afrika sú čierni, tak nemôžu dobehnúť USA?

   Ty rasistická sviňa, nájdeme ťa a podrežeme! Nemusíš sa báť, rituálne podrezanie považuje 9 z 10 rabínov už stáročia za veľmi humánnu smrť. http://domov.sme.sk/c/6575087/rocne-u-nas-ritualne-zabiju-tisicky-zvierat.html

  • Franta napsal:

   Ty investice do zbranovych technologií se Rusku vyplácí, zvlást poté, co zacali bombardovat v Syrii, to se nové zakázky na ruské zbrane jen hrnou, protoze kazdy vidí, jak ty ruské zbrane jsou úcinné. Ale rusové jsou jednicky v jaderné energetice, západ je v tomhle oproti Rusku pozadu, v Indii napr. postaví 6 atomovych elektráren. Jinak Bogusu Sobotko neboj, ty ceny komodit se jeste letos zvednou.

  • Jaris napsal:

   Bogus, zasekla se cela svetova ekonomika a bude hur.

  • Abukadusander2 napsal:

   Specialne pre pohadkare Boguslava Sobotku. –Krasna pohadka, nelze uprit ze mas skutecne velkou fantasii, ted nam jeste napis pohadku o Karkulce

 3. slovan napsal:

  boguš již zase po ránu slintá a slintá.Dle mého názoru je to starý senilní dědek,který místo aby se vyřadil na své nafukovací panně ejakuluje každý den na těchto stránkách.

  • Bogus Sobotka - geneticky odbornik napsal:

   ejakulat Slovan,

   Slovane, tak kdy konecne ten BRICS dobehne ten Zapad a nebo kdy aspon bude ten zlaty rubl? :D

   • jiri napsal:

    kadáfí už ho mále mněl … zlatem podložený dinár a jak to dapadlo víme

   • šchita napsal:

    Rasist Sobotka!

    • Bogus Sobotka napsal:

     Nemohli by na te Ruske ambasade zamestnavat aspon trosku normalnejsi trolly?

     A ne takove okate retardy jako schita.

     • šchita napsal:

      Zlodej kričí chyťte zlodeja. A keby aj, lepšie zamestnávať okatých trolov ako dementných trolov, ty duckspeaker. Páničkovia asi nebudú spokojní. Že vraj čierni sú neschopní, odhalili ste sa pekne.

      • Bogus Sobotka napsal:

       Schita,
       A kde pisu, ze cerni nejsou schopni??
       Pozadej ruskou ambasadu at ti zaplati kurs cestiny ty somar jeden :D

       • šchita napsal:

        Kurz češtiny si nechaj zaplatiť ty a k tomu aj kurz matematiky zo základnej školy. Ja nie som Čech, ale ako vidno rozumiem viac česky ako ty :) Ty nerozumieš ani tomu, čo sám píšeš. Si prečítaj 1984 od Orwella a nájdi si tam pojem duckspeak.

        Protože byl však růst tzv. skupiny BRICS založen do značné míry jen na několika málo položkách – v případě brazilské ekonomiky zejména na mědi, železe a dalších surovinách – a jejich ceny se v posledních dvou letech výrazně propadly, očekávaný ekonomický rozvoj se do značné míry zasekl a hned tak se nedostaví.

        Pokud by se chtěly rozvíjející ekonomiky vyhnout bludnému kruhu v podobě vzájemného srážení cen svých komodit na světových trzích, musely by začít klasicky inovovat.

        Len preto, že Brazília, India a hlavne Južná Afrika sú čierni, tak nie sú schopní inovácii? Ty rasista! Len Amerika je schopná? Ty tvrdíš, že nie všetci ľudia sú si rovní!

     • šchita napsal:

      Ináč to si pekne napísal – retardi jako šchita. Šchitu môžu robiť len retardi.

   • more napsal:

    Prý genetický odborník, na tobě genetika zanechala nedozírné následky, ještě jsi se zapoměl pašovat na toho anál- lytika, to sedí na tebe blbe ještě přesněji, negramoto.

 4. konzerva napsal:

  V lihovém domě asi včera oslavovali , ale asi jím není veselo až tam vlítne šapiro komando…
  http://www.novarepublika.cz/2016/02/jak-se-falsuji-udaje-o-nezamestnanosti.html usssa naš vzor….jak za bolševika…

 5. konzerva napsal:

  A bbc veří maximálně jejich pedofilní redaktoři….

 6. Tartar napsal:

  Je načase navždy sa zbaviť medzinárodneho terorizmu, to znamená, že je treba teroristov v Sýrii dojedného vyhubiť, pretože v opačnom prípade sa presunú do iných častí Zeme napr. do Líbye, Jemenu a pod. S tými teroristami netreba mať zľutovanie a to bez ohľadu na pohlavie a vek.

 7. Bogus Sobotka napsal:

  Stupidni rusky ideolog: „Prokremelský ideolog: Evropská unie se může stát součástí Ruska“

  http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-s-ideologem-starikovem-d4d-/zahranicni.aspx?c=A160205_144213_zahranicni_jw

 8. Marie napsal:

  Cela diskuze je tady zasrana vyblitky Vladimira Kulika pod nickem bogus sobotka a vy mu na to, lidi, odpovidate. Proc?

  Divala jsem se na nekolik ruznych serveru, a tam shodne konstatuji, ze do Syrie uz se cpou pozemni sily jak z Turecka, tak Saudske Arabie.
  To znamena, ze ty izraelske isisaky tam Rusko s Assadem rozprasuji uspesne…

  A to taky znamena, ze se tyto dve zeme hlasi k terorismu, tj. doznani, ze isisaci jsou jejich zoldaci, vcetne izraele.

 9. Marie napsal:

  Rusko poskytlo Syrii 4 nove bombardery SU-35S. Tato letadla obvykle funguji v parech a jsou schopna znicit 8 cilu najednou. Jsou schopna pri jednom letu zustat ve vzduchu 24 hodin a pokryt oblast 400 kilometru. Sputinik v patek napsal, ze tyto bojove letouny jsou v permanentni pohotovosti…

  Rusko monituruje situaci v Turecku a SA, potvrzuje jejich pripravy na pozemni vstup do Syrie…

  V tydnu se seli vsichni ministri zahranici EU… a vysledek? Sefka EE tymu pro zahranicni veci poleti na velmi dulezitou navstevu ( jak sama rekla ) do IRANU… ano, to je jasne, tam jde o to, ze Iran a Syrie maji spolu smlouvu o vzajemne pomoci v pripade ohrozeni zeme. A Syrii jde opravdu do tuheho. I Rusko rika, ze vstup Turku a Saudu do Syrie bude znamenat otevrenou valku vsech zucastnenych, a to je i pro nas velice zle….

  • Marie napsal:

   Iran razantne vzkazal Saudske Arabii, jestli do Syrie vkroci jejich „noha“, tak bude SA zlikvidovana..

   Problem je v tom, ze Daesh a al Nusra utrpeli znacne ztraty jak v Iraku (Ramadi ), tak v Syrii ( Aleppo ), a nemaji se jak udrzet, takze USrahell tam potrebuje nutne dodat posily, jinak se Takfiraci neudrzi…

   • pedros napsal:

    Zasranej židák dostává přes ten svůj dlouhej klofák,tak tam klidně nechá rozpálit 3.světovou přes tupé turky a imbecilní saúdy!

 10. Amstaff napsal:

  Výborne SAA a spojenci .. len tak dalej až do absolútneho vítaztva vašej suverénnej krajiny. S pomocou ruskeho letectva pobite tie teroristické hyeny plne sponzorované Katarskou stokou , US korporatokraciou a Saudi Aramco. Vela vela zdaru !

 11. Marie napsal:

  Rusko taktez VARUJE Saudskou Arabii, a v momente, kdy na uzemi Syrie vstoupi pozemni vojsko, bude to povazovat za vyhlaseni valky Syrii, a podle toho se SA bude nalozeno…

  A dobra zprava ( trochu od tematu ), Brazilie otevrela prvni palestinskou ambasadu! Izrael zuri…

 12. konzerva napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=kcMaDTTr8_E#t=32 kvalitní americká tow….allah agbar…

 13. Marie napsal:

  A jeste takova zprava pro vsechny, kteri stale citite potrebu odpovidat cechoemericanovi Kulikovi, co si rika bogus: neverte mu ani slovo, co se USA tyka, protoze ja v Mexiku sleduji neustaly priliv lidi z USA, dokonce uz ze dvora slsim z opacne strany sousedni ulice anglictinu denne, a to jsme na vesnici…

  Amici utikaji ze zeme, a vzdavaji se obcanstvi, a jejich pocet neustale narusta.

  http://www.presstv.ir/Detail/2016/02/06/448895/US-citizens-renounce-citizenship

  z roku na rok, narust 25% oproti predchozimu, konkretne v roce 2015 vice jak 4200 lidi…

  Jo a drive se platilo za zruseni obcanstvi 450 dolaru, ted 2.350!!

  hahaha…

  • pražská vlaštovka napsal:

   Maruško ,
   obdivuji Tě,že se vůbec namáháš s těma debilama..
   …..já Tě obdivuji ,Ty to víš…jsi informovaná a màš pravdu!
   To,že jsi někdy moc hrrrr,Ti v mých očích samozřejmě vůbec neškodí,ale ti idioti tady si to kolikrát vyklàdají jinak a tak Tě potom uráží …ser na ně -jsi lepší!
   Mám Tě ràda a vím jak jsi poctivà holka!
   Pa a napiš mi !
   jituš

  • jan napsal:

   Paní Marie.
   Já se přidám k jituš.
   Trefila jste Boguše přímo na hlavu,tím posledním příspěvkem to dokládá.
   Jistě i Vás napadá,jakoby se na něco čekalo,jen mám obavu,že to nebude nic příjemného.

 14. Bogus Sobotka napsal:

  Bazenova Maruska,
  takze 4,279 americanu (USA ma vice nez 300 milionu obyvatel) v roce 2015 se vzdalo obcanstvi kvuli danim a bazenova blazniva Maruska to reprezentuje jako hromadny utek haha

 15. Bogus Sobotka napsal:

  pražská vlaštovka

  „…..já Tě obdivuji ,Ty to víš…jsi informovaná a màš pravdu!“

  Problem je, ze totalne neprijemna jezibaba Maruska Dikyova nelegalne smradici v USA zadnou pravdu nema a tuhle tu starou tlustou vyhulenou svini (kouri krabicku denne) hnaly do Mexika svinskym krokem a ani na tom Novym Zelandu tuhle starou svini nechteli :D

  • Robo napsal:

   Kulik, chápem ťa.
   Keby som boo malý tlusty smradlavy čechaček v juesej nútený si privyrabat pár drobných na diskusiách, tiež by som bol možno zatrpknute hovädo. Keby ti aspoň nejaká…aspoň jedna ženská dala zadarmo, ono by sa to možno trochu zlepšilo.
   Držím ti pästi.

  • šchita napsal:

   Pán nie je len rasista, ale aj nepriateľ rodovej rovnosti. Stará vyhulená sviňa? To je porušovanie ženských práv!

 16. konzerva napsal:

  Asi je to vážné s těma amíkama….40% nezaměstnaných tak to je ranec….

 17. konzerva napsal:

  A dokonce už mají fukušimu u new yorku….

 18. konzerva napsal:

  A ten státní dluh usa jsou prý vlastně reparace za zničenou ruskou ponorku kursk americkým námořnictvem kdy usa šéfoval Clinton a upláceli putina, aby držel pusu a neroztroubil to do světa. Proto to rusko za jeho presidentování skvétá.

  • Bogus Sobotka napsal:

   Konzerva,
   s tebou uz je to hodne spatny.
   Napred pohadky o Cook a ted jeste zniceni ponorky Kursk americkym namornictvem :D
   Na koho by jste to vsechno svedli kdyby USA neexistovalo? :D

 19. nevěřícněkoukající napsal:

  admine,proč tady trpíš sluníčkářské trolly???
  Osobně jsem zkusil napsat kritickej,velice slušnej,příspěvek na „hlídacího psa“-NÁSLEDEK-okamžitej BAN!Označili mne jako spamovacího.
  Být „otevřeným“,přece neznamená být blbým!

  • jan napsal:

   Pro nevěřícněkoukající.
   Hlídacího psa hlídá Stejskal,tak se nedivte.
   Je to také placeno Sorosem,tak jim to nesmíte kazit.

 20. Bogus Sobotka napsal:

  Kde jsou nedávné časy, kdy se Putin s Erdoganem líbal, a tvrdil, že jediným přítelem Ruska je člen NATO Turecko – 25.11.015 Lavrov Turkům vzkázal, že jejich spojenci jsou teroristé, a oznámil obnovení víz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!