Vrchní rada ratifikovala vytvoření „zastoupení NATO“ v Kyjevě

verkhovnaya-rada-ratifitsirovala-437-4469334Na zasedání 4. února pro toto rozhodnutí hlasovalo 251 poslanců, pouze 7 jich bylo proti a 13 se jich zdrželo. Dohodou je stanoveno vytvoření zastoupení NATO v Kyjevě, které bude zahrnovat komunikační úřad NATO a Centrum informací a dokumentace. Předtím 2. února Rada nedokázala najít dostatek hlasů pro ratifikaci dohody mezi kabinetem ministrů a NATO o statusu zastoupení Aliance.

Šéf ukrajinského ministerstva zahraničí Pavel Klimkin zdůraznil, že zastupitelství bude plnit funkci velvyslanectví. Skrze něj budou koordinovány všechny projekty, které nyní probíhají ve sféře interakce země s NATO. 27. prosince 2015 země podepsaly cestovní mapu obranně-technické spolupráce. 22. září minulého roku se generální sekretář Aliance poprvé v historii zúčastnil zasedání Služby národní bezpečnosti Ukrajiny. Petr Porošenko řekl, že vztahy Ukrajiny a NATO nikdy nebyly na tak vysokém stupni partnerství, jako tomu je nyní.

Zdroj: http://politrussia.com/news/verkhovnaya-rada-ratifitsirovala-437/

 

 
20 Komentářů k Vrchní rada ratifikovala vytvoření „zastoupení NATO“ v Kyjevě

 1. Josef Švejk napsal:

  Vysoký stupeň partnerství je naprosto nutný, kvůli Ruské agresi, jen mi trošku uniká proč kvůli tomu podepsaly cestovní mapu a ne smlouvu na křídovém papíře?
  „Rusko napadlo Ukrajinu ne méně než 47 krát za posledních 12 měsíců. Nevíme, proč napadnou Ukrajinu a zase se stáhnou a pak znovu, ale víme, že to dělají, protože jsme to sledovali na Twitteru a Facebooku a taky to říkal Arsenij Jaceňuk. Je důležité si uvědomit, že ruské neútoky mohou být považovány za součást jejich pokračující agrese,“ Washington, tiskový mluvčí ministerstva zahraničí.

 2. pražská vlaštovka napsal:

  Ksindl..

 3. Pepi napsal:

  No jo,zase ten Jens „2minutestomidnight“Stoltenberg.Na tom obrazku nahore v rohu.Kat malych deti z Tripoli.Clen mocneho Norskeho klanu Stoltenbergu,otec Thorvald naruzivy bilderbergian a ucastnik satankych ritualu( to posledni nemohu potvrdit;clanky o tom jsou napr.na http://www.nyhetsspeilet.no ale v nortine).
  Jens „2minutestomidnight“ horlive podporuje rovnez Erdogana.Udajne ma zidovke predky+manzelku(nemohu potvrdit).
  Nechame-li ty obludy na pokoji,mame se na co tesit.

 4. medved napsal:

  diabol a satan si podavaju ruky,cesta je vdaka nim do horucich pekiel pre Ukrajinu otvorena,..!Ukrajinci,ktory mate vo svojich srdciach slovansky cit a mudrost, nedajte sa ohlupovat,povstante proti tym zrudam a beštiam,…! MOR HO..!!

 5. Marie napsal:

  Prasarna! Prasacenko, siozidovske ani nic jineho neumi…

  Ukrajina neni clen NATO, a proto tam nema zadne zastoupeni NATO co delat. Mne to indikuje, ze uz je na Ukrajinu nalezlych dostatek bojovniku IS, ktere bude to „zastoupeni“ zasobovat, a samozrejme i za nase penize.

  To je dalsi vlastizrada vlady u nas, nejen s privandrovalci.. To uz je skutecne na vrazdu tech „nasich“ zrud…

  Pred Ruskem se mame za co stydet! Nasim rodicum dali svobodu za cenu nesmirnych obeti na zivotech a my ted jim oplacime nejen zradou, ale i spolufinancovanim jejich vrahu… mne uz to leze krkem, ze se u nas chlapi nenajdou, co by s nimi zatocili, se zmrdy…

 6. Svobodný napsal:

  Mě to spíš připadá jako obkličování V4

 7. Jaris napsal:

  Dva degenerati ve svetle reflektoru slavy. Jak dlouho jeste bude vitezit zlo nad dobrem, lez nad pravdou, loupez a destrukce zemi, ktere nesouhlasi s mezinarodnim zidovstvem? To si opravdu od tech prokletych zidovskych certu nechame neustale s.at na hlavu?

 8. Rudolf napsal:

  Velvyslanectví NATO? ….tož to je teda pojem jak sviňa!

 9. jop napsal:

  čo myslíte, ako dopadne ukrajina?
  Môj odhad je, že to bude dlhodobo udržiavaný konflikt na hraniciach ruska. Myslím že rusko nezasiahne otvorene a vojská nevovedie, ale ak bude ťažká situácia tak tam potichu pošlú hoci aj desiatky tisíc ruských vojakov, aby Donbas nepadol naspäť do rúk prasačenka.
  Nadnárodní bankstri potrebujú konflikt medzu ruskými a americkými elitami.
  Vidím to na dlho, niekolko rokov, minimálne 2-3.
  potom asi tichá fáza konfliktu, bez bojov, tichá federalizácia ukrajiny.

  Čo vlastne asi chcú nadnárodní bankstri?
  dajte scenáre, pokecáme aj my nad možným vývojom situácie, nielen nad naším súčasným hodnotením situácie.
  Čo vlastne chceme my tu na serveeri, ako by mala ukrajina dopadnúť, tak aby to bolo výhodné pre nás?
  Brainring

  • tomek napsal:

   Ten konflikt by uz davno nastal . Putin mal na to dostatocny pocet podnetov od protistrany .

   • jop napsal:

    veď ten konflikt nastal, len ty ho nevidíš.
    Sýria je čo?
    Donbas je čo?
    Buď si slepý, alebo nevidíš.

    mimochodom, ja tu na vašej stránke naozaj skončím, moje komentáre už čakajú na schválenie adminom

    • tomek napsal:

     Neboj sa vidim dobre co sa deje .Myslel som pokusi o vytvorenie velkeho konfliktu na europskom uzemi a narazam na to ze Putin on nema zaujem pretoze tych podnetov mal uz nespocetne vela .

   • contumax napsal:

    Věci neuvěřitelné se stávají uvěřitelnými, a “ co je uvěřitelné je až neuvěřitelné “ …

    Anebo jinak,všechno nemožný se stává možným ačkoliv se protivý možnostem nemožnosti…!!!

  • Pavel napsal:

   Ono to za chvíli i ukrajince přestane bavit.
   A až si začnout vyřizovat účty mezi sebou nebude to hezký pohled.
   Proto má taky Porky svůj jet stále v pohotovosti.

 10. jop napsal:

  áno, americké elity aby sa udržali potrebujú konflikt v europe,
  ruske elity aby sa udržali potrebujú Európu bez konfliktu
  nadnárodní bankstri aby sa udržali potrebujú konflikt medzi ruskými a americkými elitami, aby si energiu vybili medzi sebou e nenasmerovali ju proti tým nadnárodným
  Putin aby sa udržal musí potlačiť snahy amerických elít o získanie výhody voči jeho klanu, takže musí nedopustiť konflikt v EU. Preto podľa mňa presmeroval konflikt do Sýrie, odviedol pozornosť od EU do Sýrie, takže aj americké elity musia viac svojich síl venovať tam a nie do EU. Či sa im to páči alebo nie, musia sa sýrii viac venovať, aj viac zdrojov tam nasmerovať. To všetko ale vyhovuje nadnárodným bankstrom, lebo konflikt v nižších úrovniach riadenia pokračuje.

  Americké elity majú potrebu zničiť EU aj ako konkurenta, aj ako ekonomického partnera ruska. Preto sa tu podpisujú tie dohody, TTIP aj ostatné, to je protieurópsky a aj protiruský krok.

  V politike sa mnoho záujmov mnohých klanov a skupín prelína, aj si naopak protirečí. Ruské klany viacmenej potrebujú Európu, ale zároveň si protirečia v tom, že časť ruských elít je proamerická, a časť iba proeurópska.
  časť sa chce iba udržať hore je jedno s kým.

  najbližie roky bude konflikt na Donbase udržiavaný v stave ozbrojeného konfliktu, Európa bude v stave sociálneho chaosu a občianskych nepokojov, zatiaľ bez vojny.
  Je to celé viditeľne nedobré pre nás obyčajných ľudkov, sme v prdeli.

  Vieš prečo nevieme vzdorovať tým hore?
  Oni majú plán čo chcú a ako to chcú, a my nevieme čo chceme, Marxa sme zavrhli, iný plán neexistuje.
  Nie je plán, nevieme čo robiť, prehrali sme.
  Marx vedel čo chce, Lenin vedel čo chce, bankstri vedia čo chcú, Stalin vedel čo chce.
  My máme len politikov, nemáme národného vodcu, sme len štatisti v cudzom scenári.
  Každá politika je len cesta di záhuby, lebo vždy niekto prehrá. Prehrá vždy nejaká skupina obyčajných ľudí, čo dopláca na politické hry a rozpory medzi vládnucimi klanmi rôznych úrovní.
  Kým peniaze budú riadené bankstrami, kým budeme voliť politikov, dovtedy sme len tupé neschopné stádo volov-Žiadny spoločný plán ako sa vzoprieť bankstrom však nemáme

 11. contumax napsal:

  V Debilizátóru alias TV hrdě hlásí, že v Polsku bude v létě cvičit NATO s 25 000 vojáky-bioroboty…

 12. Karel napsal:

  Neznám nikoho kdo by chtěl jít s jednotkami SS a ukrofašisty do válečného dobrodružství proti Rusku. Zato, ale znám spoustu nasraných lidí, kteří nebudou váhat jít nakopat amíkům zadky jak tu svojí hru začnou. Dostali přes držku od zaostalých domorodců jak v Koreji tak ve Vietnamu a nepoučili se! Po celé planetě platí, že kam se SS naserou tam je jen zmar, bolest, krev, zabíjení a rozval fungujících států. Ukrajina není vyjímkou. Je to pořád ten samý způsob parazitismu jejich elit. Je to národ, který bez lži, manipulací, válek a globálního zločinu ve velkém nedokáže žít. Dějiny SS začaly úplně stejně. Vražděním, loupením a genocidou původních obyvatel. Zřejmě je ta agrese už jejich genetickou výbavou.

 13. stefan goga napsal:

  Do polska 25000 zoldakov na vecne casy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!