Výsledky dlouhodobé tolerantnosti v britkém Rotherhamu: 1400 znásilněných děti během 16 let

Britain-First-Rotherham-protest

V britském městě Rotherham docházelo během řady let k opakovaným znásilnění od skupiny Pakistánců, kteří jsou již odsouzeni. Ukrajinský novinář Anatolij Šarij vyzpovídal v Rotherhamu na ulici jejich obyvatele a zjistil, že k tomu došlo kvůli strachu policie před nařčením z rasismu. 11 minutové video s českým dabingem o neuvěřitelné situaci, ke které může vést extrémní politická korektnost, propaganda a pokrytectví.
12 Komentářů k Výsledky dlouhodobé tolerantnosti v britkém Rotherhamu: 1400 znásilněných děti během 16 let

 1. Paul Durham napsal:

  vskutku ilustrace degenerace poddruhu

 2. .lak napsal:

  Talent podnikavosti taharush.

 3. Jura napsal:

  Největšími rasisty dneška jsou tvz. „antirasisti“. Jako Čech se cítím ohrožen.

 4. to je jedno napsal:

  Tak už chápu proč si o sobě muslimové myslí, že jsou nad Evropskými muži nadřazení! To není jen o jejich ideologii, prostě se cítí být povzbuzeni slabošstvím a nevšímavostí Evropských mužů k tomu, co dělají Evropankám! A ty odpovědi! Když slyší Evropany i Evropanky mlet podobné hadry, ani nemusí mít maturitu, aby věděli, že Evropané jsou prostě úplní hlupáci, protože rasismus je rasismus a má mnoho forem (Každý rasista ví, že je rasista! Je jednou jakou má barvu pleti…) = další povzbuzení! A další důvod k pocitům pohrdání Evropou! To pak celkem dává smysl, proč drsní Čečenci s Rusy v Rusku celkem vycházejí. Oni ctí a respektují sílu, která je součástí jejich kultury ať se nám to líbí či ne. A když se dozví, že někde na nějaké diskotéce nějací chlapi, jedno kdo, se chovali neuctivě k Ruskám, a dostali za to přes držky, cítí k Rusům úctu! Ano, oni sami by udělali to samé a tak to ctí! Kdo může mít rád slabošství? Ublížil jsi mé dceři, ženě, tetě…? Jsi syn smrti… takto nějak přemýšlí. Co dělali otcové, bratři, strýcové atd. těch znásilňovaných školaček v Birminghamu? A dělají něco teď? Mám dojem, že ne! Že přemýšlí dle linie: „Znásilnil jsi mi dcerku? Odpouštím Ti, jen aby mě nikdo probůh neoznačil za rasistu a nácka! Toho se bojím víc než smrti. Nechceš si ještě znásilnit mou druhou dceru a k tomu manželku? Klidně ti dám do užívání i můj dům pro tvou početnou rodinu, když máš ty 4 manželky a s každou 6 dětí + zasadím se o to, aby vláda z mých velkých daní na ty děti a jejich vzdělávání v madrásech či na cvičišti dala více peněz… jen si probůh o mě nemysli, že jsem nějaký xenofob a rasista…“

 5. Jaris napsal:

  Pokud se stat nepostara o bezpecnost vlastnich lidi a mhouri oci pred spachanymi zlociny, je treba vzit zakon a spravedlnost do vlastnich rukou a zlocince zlikvidovat vlastni nebo organizovanou rukou.

 6. Žabák napsal:

  Pokud nějaký národ stále volí ty samé politiky po dobu desítek let!!!, kteří ve velkém importují do státu vrahy těchto voličů, tak se dá říci s trochou smutné ironie, že jde o proces darwinismu v praxi, kdy pitomej občan, který ani nezpracuje signály základního pudu sebezáchovy, dojde konce svého působení na planetě zemi, respektive jeho potomci jsou určeni k nevolnictví „hnědého“ biorobota podle Kalergiho plánu.

  • Jaris napsal:

   Zabaku, ja mam delsi dobu pocit, ze volby jsou rizene a manipulovane. Nekdo moudry rekl, ze kdyby volby neco vyresily, uz davno by byly zakazany. Do kola se totiz davaji pouze vybrani kandidati, ktere vetsina lidi ani nezna a kteri nenarusi plan mezinarodniho zida – v tomto pripade plan EU. Aby se nereklo, nastrci se tam take lidi, kteri by radi pracovali ve prospech statu, ale ti nemaji sanci a jsou predem vyrazeni. Jsem presvedcena, ze demokraticke volby jsou pouze spinavou hrou pro obcany, kteri vlastne mezi kandidaty nemaji vubec zadny vyber.Marne je pak davat vinu lidem.

   • Žabák napsal:

    Nakolik sou volby manipulovaný na tvrdo nevim. Volby jsou manipulovány především penězi a psychologickou masírkou prostřednictvím médií. Pokud by lidi začali místo Babiše volit třeba toho Okamuru, tak je možné, že by se tam Okamura mohl dostat. Ale v této chvíli to už nemá smysl řešit. Kostky sou vrženy a v létě si držte klobouky.
    Teď už je to každej sám za sebe a pokud bydlíte v nebezpečné oblasti možného tranzitu nebo shromaždiště, tak se podle toho zařiďte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!