Tomáš Drahoňovský – neúchylná posila zpravodajství ČT

1-origin-2275771Je nesmírnou posilou každé redakce sdělovacích prostředků, když do ní přijde člověk mladý, ale ideově už dohotovený, s hranami jak diamant pevnými a s plochami opracovanými do takové hutnosti a lesku, že na nich žádná nepřátelská idea nejen nedokáže přistát (o uchycení už vůbec není řeč), ale mají navíc i sílu nepřátelskou ideu přímo zneškodňovat. Jakmile totiž jejich oslňující lesk padne zlé ideji do očí, ta na okamžik zmrtví, zmámeně se otočí a pak už jen kouká, kde nechal tesař díru.

V praxi to pak vyhlíží asi takto: Pozvaný host moderátorovi Drahoňovskému právě vysvětluje, jak by se složitá mezinárodní zápletka dala co neschůdněji vyřešit. Ale moderátor sleduje jeho vývody zamračeně a stále zamračeněji (proboha, který idiot sem tohohle vyvrhele pozval?), až z něj posléze jako špunt z láhve vyrazí:„Ale nesmysl, takhle by to nešlo, to by přece pomohlo Rusku!“

Tím debata končí, host uzná, že uvedená okolnost, i když pro meritum věci absolutně nepodstatná, je aspoň na půdě ČT, momentálně reprezentované tímto nenávistníkem, neprůchodná – a zmlkne. Jak ostatně zmlkají desítky na toto místo omylem pozvaných vážených hostů, kteří se však poté bez výjimky loučí se svým účinkováním na obrazovce ČT pokornou frází: „Děkuji za pozvání.“

Člověk by čekal, že zvlášťmladý moderátor na tohle opáčí: „Děkuji, že jste mezi nás přišel.“, ale nic takového nečekejte nejen od Drahoňovského, ale i od žádného z jeho kolegů a kolegyň, protože ti už vždy v okamžiku loučení věnují pozornost něčemu úplně odlišnému. A slyší-li onen stále stejný podřízený dík hostů – stokrát a tisíckrát – může to s jejich psychikou udělat – a taky to občas dělá – pěknou paseku.
33 Komentářů k Tomáš Drahoňovský – neúchylná posila zpravodajství ČT

 1. weissbach napsal:

  ČT je nefalšovaná žumpa za peníze občanů.

  • Žabák napsal:

   Žumpa je užitečná, čt škodí.

   • kolkobudeszit napsal:

    Tu je vojak rovnakého charakteru jako Drahoňovský

    dvojtvárna svoloč vrahov civilov kárneho práporu donbas https://youtu.be/MZDpWpE5sFo

    Teror na zajatcov, v zajatí prosenie o milosť-ja som nebojoval proti civilom, jeho civilná obeť francúzsky občan žijúci v Moskve hovorí o deťoch čo napádali a jemu dolámali nohy– prísľuby a danie slova, že bude robiť „dobro a ľutuje…“, ale už na slobode “ mal som šťastie že tam nebola regulárna Ruská armáda ja by som zahynul“. a zosmiešňovanie svojich obetí- „aké to bolo smiešne slzy, zasoplený „Francúz, žijúci v Moskve“… „bol rovnaký jako opolčenci, ozbrojení boli všetci, on padol na svou nohu, aby si ju „zlámal“…

  • trtkuss napsal:

   utok na CTv, rozhlas a neziskovky predevsim ve fasisticke Praze je jako prvni krok podle vseho zasadni a nevyhnutelny…

 2. slovan napsal:

  Nejen Drahonovský ale i Dolanský,Tvarůžková a další výkvět amerických studií“žurnalistiky“takhle balamutí český národ za peníze,které jsme nucení platit této páté koloně SSA.Co s tím?NEPLATIT POPLATKY !!!!!

  • Žabák napsal:

   A předtím Drtinka, Veselovský, Železný atd. Jede to už od 89 a od spacákové „revoluce“ v čt si tam už dělaj co chtěj.

   • mimozemstanka napsal:

    ty debile v ct je dvojita kontrola redaktori muzou prijit s cim chtej 2 lidi nezavisle na sobe vse cenzurujou odvisilat se smi jen propaganda mam to potvrzene od pracovniku ct

    • Žabák napsal:

     Dobrovolně se rozhodli tam pracovat a ty sračky kdákat, takže tenhle argument je o ničem. Podle slovníku tam asi pracuješ taky.

   • contumax napsal:

    Žabák

    Správně

    Řekl bych, že jsou jako sekta, stát ve státě…

 3. Jaroslav Tichý napsal:

  Každý není sice stejně výřečný, ale zarazit hned na začátku redaktora s tím, že do ČT nepřišel proto, aby tam za něj vykládal nějaký redaktor své nesmysly a lži, snad umí každý.
  A krom toho, za co tam na závěr děkují? Za pozvání nechat se zkompromitovat ze strany ČT?
  Není již na čase začít ČT ignorovat, jako to dělá prezident?

 4. Jarda napsal:

  Já nesleduji zprávy čt delší dobu a je to pro mne výhodnější
  než bezmocně zírat na lži a zkreslené zprávy
  Jarda

 5. more napsal:

  Chce to, aby už konečně někdo změnil zákon o zrušení povinnosti platby ČT-džazíry. Ať si to propagandistický bulvár platí Brusel, jak se ten hnus řídí jeho notama.

  • Josef napsal:

   chce to aby jsi zacal u sebe a prestal platit a hlavne na to koukat..

   • Eschatolog napsal:

    A to je kamen urazu, ten pan “ nekdo “ , jak vidite pane Josef, tak pan “ more “ a s nim 99% cekaji na pana “ nekdo „. Ovsem pana Godota alias pana Nekdo se nedockaji.

 6. Artizan napsal:

  Na každú sviňu sa voda varí…dúfajme

  • Eschatolog napsal:

   A zde pan Artizan ceka, az pan Godot uvari vodu, tez marne.

   • Paul Durham napsal:

    Myslím si opak, Godot již dorazil a vaří vodu a žáby jsou v té vodě a modlící se svině pomáhají nosit dřevo na oheň.
    Je to moderní Godot, žádný nelida, zavedl žábám do kotle internet a televizi.

 7. Žabák napsal:

  Ty mladý vystilizovaný zombie xichty, vyštudovaný made in SSa chrlící hnus, lži a demagogii sou jak z nějakýho scifi filmu.

  Bez špetku studu, citu nebo zaváhání plní úkol. Skuteční bioroboti, produkt NWO.

 8. Drak napsal:

  Ona ta posila je úchylná a ne neúchylná.
  Ostatně, týká se to prakticky všech televizních úchylů. Takovou bandu idiotů, aby pohledal.

 9. Svobodný napsal:

  Njn ale zas na druhou stranu nemusíme platit ještě za cirkus. Opičáky máte předplacený na celý měsíc. Kam se s odvahou a blábolením na ně hrabe brouk pytlík vzhledem k jeho velikosti je to hrdina :-D

 10. J. Hruška napsal:

  No, nechci rejpat, ale snad spíš úchylná podpora zpravodajství ČT.

 11. stefan goga napsal:

  Kazdy moderator je in.Vykonny praporcik:poslusne hlasim provedu.Blbi,prisprosty hlavne ze drzi liniu chlebodarcu.50 tisic je 50 tis. Politici z nasich dani prispevaju stedro.Slava CTv a STv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!