Agenda 21 – Sestřih z přednášek

Earth-Summit-Rio-1992

9ti minutové video, ve kterém různí přednášející vysvětlují základní účel oficiálního dokumentu OSN - Agendy 21, jenž slouží ke globální koordinaci procesu zotročení lidstva do Nového světového řádu pod kontrolou malé gauner-elity.
29 Komentářů k Agenda 21 – Sestřih z přednášek

 1. arachnid napsal:

  Chce se mi zvracet!

  • miška napsal:

   já zvracím celý den. Nic nechápu. Jak lidé mohou být tak zlí. A ti přistěhovalci jsou vůbec lidé?
   M

   • Pepi napsal:

    Norove horekuji,nebot jsou srovnavani s nacisty.Tezka situace pro ambasady.Pise se v clanku na ktery jsem dal odkaz.

   • soudce napsal:

    Jak mohou být lidé tak zlí ? ... Klidně mohou . Moudré knihy píší o tom , že v člověku jsou zastoupeny všechny "sféry" , které existují ve vesmíru (člověk= mikrokosmos) ... Když všechny tak všechny :-) Od těch nejvyšších božských až po ty nejčernější pekla ... A když kouknete na lidské charaktery , pak těm knihám musíte dát za pravdu !

    Jsou lidé , kteří jsou nad pomyslně zlí a naopak velmi dobří , třeba křesťanští a jiní světci ... Vždy záleží na tom , co převažuje v mysli člověka . A v tom je ta svobodná vůle člověka . Být pekelníkem nebo ...?

    Mnoho lidí si to nedává do souvislosti a proto se mohou divit ; "jak mohou být lidé tak dobří" , nebo , "jak mohou být lidé tak zlí" ... Je to zákonité :-) Dobro plodí dobro a zlo plodí zlo .

  • Pepi napsal:

   Tento komentar je trochu mimo tema,avsak velmi aktualni-o barnevernetu,uz jsem ho dal pod jiny clanek.
   Norske urady znepokojuji demonstrace proti barnevernetu:
   http://www.vg.no/nyheter/utenriks/romania/varsler-ny-protestbolge-mot-norsk-barnevern/a/23613038

  • Naplnuhubu napsal:

   "Když se vrátím na začátek rozhovoru, uznáváte vůbec, že listopadová revoluce některým lidem skutečně nepřinesla zlepšení života? A nemluvím o té třetině pitomců.

   Listopad 1989 byl tak převratný, že lze hovořit hlavně o pozitivních věcech. Dám vám příklad, co Listopad komu přinesl a odnesl. Po revoluci jsem byl na ministerstvu zdravotnictví. Úřad zřizoval na 200 zdravotnických zařízení. V těch velkých bylo 20 ředitelů, kteří spolupracovali s komunistickou StB. Jeden jediný z nich uznal svoji vinu a řekl mi: "Já jsem se mockrát v životě zachoval jako svině." Ostatní se mě snažili přesvědčit, že to udělali kvůli lásce k práci, že potřebovali jezdit na Západ na konference a že měli ženu a děti. To byl pro mě neuvěřitelný psychoterapeutický zážitek. Pochopil jsem, že k reflexi minulosti se takto dopracovat nemůžeme.

   Co dělali ti ředitelé po revoluci?
   No právě! Skoro všichni odešli do farmaceutického průmyslu a mnohonásobně zbohatli. Tím odpovídám na vaši předchozí otázku, že revoluce některým lidem nepřinesla zlepšení života. Je to tak, ale někteří bývalí ""komunisté"", svazáci či estébáci /PROSTĚ STÁTNÍ/ se dostali k ohromným majetkům."
   /Nikoliv že se teprve dostali k majetkům, nýbrž že přestali předstírat že patří všem a tak nějak už "všechny" vyloučili...aby si je zmonopolizovali/

   Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/psycholog-hubalek-nedivte-se-nicemu-tretinu-naroda-tvori-pitomci-p93-/domaci.aspx?c=A091120_152459_domaci_lpo

 2. hajnej napsal:

  nu co k tomu dodat. buď se najde sjednotitel a podaří se lidstvu zlikvidovat tyto zrůdy, nebo budeme zlikvidováni my a následně vyhynou i tyto zrůdy neboť zjistí že sami nic neumí a nebude nikdo kdo by jim sloužil a staral se o jejich blahobyt. zůstanou tedy jen lidé z pralesů a kdo ví, za nějakých 100000 let se bude situace v podstatě opakovat.

  • Paul Durham napsal:

   Spolu s Janem Drdou říkám : neusmrcení těchto zločinců jeví se z hlediska vyššího principu mravního nanejvýš principiálně neudržitelné.

   • weissbach napsal:

    Vypravěči pohádek ze stáje Agenda 21:

    Nr.1: http://www.novinky.cz/komentare/394110-komentar-primy-pohled-na-uprchliky-jaroslav-sonka.html /doporučuji nahlédnout do diskuse pod článkem :-) /

    Nr2: https://www.youtube.com/watch?v=2yNJ-jrdgZg

    Ne, vůbec to nesouvisí s válkami, revolucemi, migrací, globalizací, gauner-elitami, světovládou a agendami x-21.... Fakt vůbec... Věřte tomu, buďte hodní, milí a nenechte se strašit :-)

    • Paul Durham napsal:

     Nr.1: šonka je evidentně vyvolený od narození a xenofobní diskutující to nechtějí pochopit :-)
     Nr.2: ta je taky vyvolená , moc bych chtěl naživo vidět, jak nařizuje zdejším plyšákům Pepi_mu a contumax_ovi denní úkoly pro služebnictvo , panáčkování jim zde jde na chvalitebně , pak bychom byli svědky úžasného představení stockholmského syndromu , vstupné k nezaplacení

     • soudce napsal:

      Zřejmě se ti , Paule , matou pojmy ... Chtělo by to větší "odstup" :-)

      Nevidím a nečtu , že by Pepi nebo contumax byli lokajové či služebníci "kohosi" ! Máš to trochu přeházené :-) ... Oni jsou silní , protože mají "záštitu" ! To ovšem jako materialista nemůžeš pochopit :-)

      Mně se naopak ty jevíš jako poskok temných sil :-)

      • Paul Durham napsal:

       Zajímalo by mne vy kluci ušatí, jestli jste vůbec schopni bez Ježíše vykonat nějaký úkon duševní i tělesný. Tedy bez "záštity". Představte si tu hrůzu, kdyby Ho pro vás pejzatci nevymysleli, que maleur ...

 3. Oto napsal:

  No Agenda21 jede v celé Evropě na plný plyn!
  Degeneráti ale nedomysleli že Rusko na to nikdy nepřistoupí.

  • contumax napsal:

   Oto

   Kéž by jsi měl pravdu...

   • contumax napsal:

    Paul Durham

    Máš v hlavě temno, nedokážeš rozsoudit dobro od zla, takže vše co jsem psal jsi vnímal skrz sebe, tzn. nepřijal a vyrobil jsi si o člověku špatný mínění, prostě jsi si to mozku vyrobil i když nemáš pádné důkazy...!!!

    A protože nikomu sloužit nehodlám...!!!

    Svou svobodu si vysoko cením...!!!

    A jestli mám sloužit tak jedině Pánu Bohu...

    Pomůžu člověku ale ne tomu, který se obrátí a znovu by páchal zlo, takový ať pomáhají jim podobní...

 4. Jajo napsal:

  Ale mi sme v Europe v norsku a vo svedsku uz jednu generaciu deti ukradli pripravuje sa bezhotovostna mena a nakoniec cipovanie v australii a v amerike su pripravene zariadenia pre neprisposobyvich ale ani poslusny nemaju vyhrate plan je znizit populaciu

 5. SUDETENFRANZ napsal:

  tak zbývá pár dnů a budou se dít věci,vladimir vladimirovič někdy koncem roku skazal čto 19.2. přijde kolaps usd a particky co chtela vladnout svetu. vypada to na burzach,že to bude tak a na den přesně. ein mann ein wort.
  váš nazor Mr. JINSKY(Dwejse,..)? chápu být troll1cka na více webech je honicka ,zde však mate fanclub který se těší na další smysluplné vysvětlení .
  P.S. ta soutěž o nej trollavola co ziska koncem unora cash od SCHAPITÁcirkus 5.000 usd sice platí ,ale asi si toho moc nekoupíš NAZDAR

 6. Drak napsal:

  Takže ti hoši chtějí komunismus po kapitalisticku. Děkuji pěkně, to bude lepší tyhle zrůdičky zlikvidovat, dokud je čas.

 7. Frantisek1 napsal:

  Mnoho z těch co akcentují tuto zvrhlou globalistickou agendu jsou jen užitečnými idioty pro siožidy, kteří stojí na úplně samém vrcholu pyramidy. Ale proč se toto děje? Z jednoduchého důvodu. Je to prostě důsledek svobodné volby. Odmítnutí společenské vlády Ježíše Krista a přijmutí vlády toho zlého. Šíří-li se ono zlo světem, pak je to jen důsledek. Lidi odvrhli sladké jho Ježíšovo tak budou otročit belialovi.

 8. contumax napsal:

  Podívejte se na dokument na youtube : Arrivals...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!