Co, propánakrále, pohledáváme my v NATO?

ceska-republika-v-natoJe už dost velkým šílenstvím, vzniklým snad z jakési formy celonárodní schizofrenie, že jsme v EU, ale prozraďte mi, vy ve vládě či v Radě obrany státu, jaký to vyšší a nebezpečnější druh duševního vyšinutí nás přivedl do NATO, čili do North Atlantic Treaty Organisation? Vždyť už ten název nám napovídá, že jde pro nás o cizáckou organizaci, protože co my Středoevropané a Slované navíc máme společného se severním Atlantikem?

Tvrdí se nám, že jde o organizaci obrannou, ale její název (proč asi?), nic takového neprozrazuje. Ale i kdyby tomu tak nakrásně třeba i bylo, což ovšem není pravda, proti komu by nás tohleto NATO mělo tak asi bránit? Snad proti záplavě migrantů, kteří se v těchto dnech v několika proudech valí do Evropy, aby ji nejdřív rozvrátily a pak, spolu s těmi, kteří ten rozvrat přežijí, v ní vytvořily zgruntu novou světlehnědou rasu, jak o tom už na začátku tohoto století snil proslulý americký sociální inženýr a poradce ministra Rumsfelda Thomas Barnett? Takovou obranu si už představit umíme, ale kdo ví, možná i proto, že nápad se světlehnědou rasou se zrodil právě v Americe – a to nejen tak někde, ale přímo v jejím nejvyšším vládním kruhu – pospíšilo si už NATO s oficiálním prohlášením, že od toho, aby nás zbavovalo migrantů, zde v žádném případě není. Takže od čeho zde pak je? A od čeho zde je speciálně pro nás Čechy? Aby nás tedy přece jen proti čemusi bránilo, jak se opatrně a skoro stydlivě tu a tam z řad jeho příznivců a podporovatelů stále ještě ozývá?

Bránilo – a proti komu či čemu tedy, když ne proti těm migrantům, prosím? Dokáže nám tuhle otázku někdo z rozhodujících činitelů republiky zodpovědět? A když odpověď na tuto otázku nenalezne, přizná se nám konečně a chlapsky k tomu, že NATO zde ostatně není v žádném případě pro obranu, ale míří útočně? A to nejen chtivým zrakem, ale už i raketami středního a krátkého doletu, čili už dnes z největší blízkosti zacílenými na Rusko? Tak nespravedlivě bohaté na nerostné bohatství, jak neopatrně sklouzlo ze rtů Madlen Albrightové.

Čímž je řečeno vše a všechno ostatní je jen hra na schovávanou. Zůstávat zkrátka dál v NATO, když už tak dobře víme, že je to jen do pěkných uniforem převlečená banda loupežníků, se tak stává otázkou svědomí nejen našich vrcholných politiků, ale celého národa. Který měl Husa a Masaryka, před Druhou světovou válkou byl jedinou skutečnou demokracií ve Střední Evropě, a už proto mu to mezi dnešními moderními raubíři stále jaksi nechce správně pasovat.

Není-liž pravda, naše vládo a parlamente?
40 Komentářů k Co, propánakrále, pohledáváme my v NATO?

 1. Frantisek1 napsal:

  "...Který měl Husa a Masaryka, před Druhou světovou válkou byl jedinou skutečnou demokracií ve Střední Evropě..."

  Neustále nechápete příčiny vámi popisovaného důsledku. Masarykova republika byla skrz naskr zednářská a sám "tatíček" byl přinejmenším zednář bez zástěry. A kdo nám naordinoval demokracii? Siožid. Proto pokácel vladařské trůny v Evropě. Demokracie již z principu vytváří chaos a nasadí-li zednář své lidi do všech stran, pak se o svou světovládu nemusí strachovat. Mnohé o tom mluví sionské protokoly. Marasmus je právě důsledkem demokracie. Tam, kde odmítají Kristovu společenskou vládu, nemůže být mír.

  • contumax napsal:

   František

   Výtečně...!!!

   • proud napsal:

    Vy se panove jednou z tech falesnejch berlicek co vam kalej zrak jednou poserete,to bude nechutny vystrizliveni:-)

    • contumax napsal:

     proud

     Nejdřív si přečti alespoň něco málo z Písma proude a pak můžeš povykovat... plivat... vždyť Ježíš Kristus byl bez hříchu...

     • admin napsal:

      To by sis Contumaxi, mohl vzít z Krista příklad a přestat hřešit slovem. Jedeš to tady v jednom kuse :-D

      • contumax napsal:

       Administrátor

       Jo máš pravdu, naštvala mě, to se stává...

      • Bogus Sobotka napsal:

       Admin,
       jenze ta bazenova Maruska je v blede modrem.
       A ke vsemu s nadavanim tady zacina vetsinou sama.

       • contumax napsal:

        Bogus Sobotka

        Pravdu díž...!!!

        A díky, že jsi se mě zastal, většina tu na webu chce něco řešit a nedokážou ani pochopit to základní, že je tu bába, která nemá mozek a chce dělat ze sebe ministra války... chce dirigovat muže...

        A kupodivu jí to žerou...

        • Justass napsal:

         no tedy! To jsi contumaxi- bratře slovanský dopad. Bereš už za vděk tomu, když se tě zastane kdejaký prodejný troll. Asi to máš z té své "knihy knih". Jak by Villon řekl:
         "Nuzota rozumu z lidí blbce činí" "Sbohem"

   • Pepi napsal:

    skutecne protesty proti NWO:
    http://www.vg.no/nuheter/utenriks/romania/varsler-ny-protestbolge-mot-norsk-barnevern/a/23613038
    Solidarita,nenasili,rozhodnost,nabojacnost+mezinarodni odpor.Zadne dlazebni kostky.Tak to ma byt.Mnoho lasky a svetla preju.

    • Pepi napsal:

     To je snad poprve co tam o tom pisou.Az dosud mlceni.
     Drive ale asi uz pred 10lety psali i kratke clanky o tajnych bratrsvech...

  • Novapalo napsal:

   No mám skutočne pocit, že Frantisek 1 čítal knihy od Kysuckého, alebo možno len tú poslednú?
   Tento článok je vynikajúci - stručný a jasne hodnotí veci :
   - Česi sú Slovania (aj keď mnohí nimi nechcú byť?)
   - NATO je vojenská organizácia Západu proti ostatným, teda aj proti Slovanom, teda aj proti Čechom?????????
   - Načo teda má zostať Česko (aj Slovensko) v NATO, keď táto organizácia je zameraná proti Slovanom??!!
   - Túto otázku o NATO treba jasne predniesť aj národom Balkánu, Maďarsku, Rumunsku ....... aj Poľsku. Hoci Poliaci sú duševne chorý národ z Vatikánskeho kresťanského šialenstva (ako píše pán Kysucký). Ale aj Poliaci,ako Slovania, majú vysoký Slovanský potenciál duchovný (ktorý iné národy nemajú, ako píše Kysucký), že budú schopní sa vyliečiť z hlúpostí demokratických a kresťanských. Len sa treba duchovne vrátiť do obdobia pred Kristom a dokázať a objasniť, že naše staré Slovanské náboženstvo pred Kristom, bolo nekonečne pravdivejšie, ako absolútne mylné kresťanstvo. To už nehovorím o zločineckosti Vatikánu aj proti Slovanom po celých posledných 1500 rokov.

 2. Justass napsal:

  Jaksi mezi Kristovou společnou vládou a zmutovanou dnešní demokracií nemohu najít žádného rozdílu stran zachování míru.
  O tom nás i svět už snad dostatečně poučila minulost a nejen ta dvoutisíciletá ( +15,16 roku ).

  Jinak v NATO, zločinném spolku, samozřejmě nemáme jako Slované co pohledávat. K smíchu jsou řeči našich zaprodaných politiků, politologů, historiků, novinářů.. o článku č.5 smlouvy NATO. Nikdo by kvůli nám, ale i jiným a Slovanům obzvláště, do války s nikým nešel. Prodali Poláky i nás Hitlerovi a vůbec si s tím nedělali vrásky. Prodali tehdy, prodají znovu. O tom každý s rozumem v hlavě nemůže pochybovat.

  • Paul Durham napsal:

   1***

  • contumax napsal:

   Justass

   Vláda Ježíše Krista bude ať chceme nebo ne, kdo jí nepřijme nemusí ale bude mimo...

   • admin napsal:

    Nějak jsem si nevšiml, že by tady chtěl J.K. vládnout. A vůbec se mu nedivím :-D

    • contumax napsal:

     Administrátor

     Ale jó přijde Jeho vláda, vláda Ježíše Krista v určeným čase...!!!

     • Marco napsal:

      Zdravím Contumaxi, tedy nic proti víře ale nechtěl bych být v kůži věřících, když na zklonku života zjistí, že strávili svůj život čekáním na něco nereálné. Viděl jsem bohužel na vlastní oči podobné probuzení, kdy věřící před skonem vyhodil i faráře z baráku. Prostě měla vztek, že jí to modlení v ničem nepomohlo. Dle mého je jakékoliv náboženství stvořeno jen k ovládání mas. Však se podívejte kupříkladu na seriál Starověké objevy, kde je jasně vidět, jaké fígle používali představitelé různé víry už na počátku kalendáře nebo daleko před ním. Pokud již tehdy chtěli vzbudit v lidech falešné ideály, je to podvod jako hrom, jelikož skuteční sluhové něčeho většího, by se za prvé k ničemu takovému nesnížili a za druhé by podvádět ani nepotřebovali, jelikož by za nimi stála síla, která nezná hranice. Všimněte si ale v lidských dějinách, kolik lidí mělo v hlavě boha a konalo ve slepé víře. Dnes by jsme takového zavřeli do blázince a nikdo by ho neposlouchal. V blázinci je mnoho lidí s vnitřními hlasy a rovněž prorokují atd. Opravdu se nechci nikoho dotknout ale spíš bych věříl v sílu obklopujícího vesmíru, která ale nepotřebuje žádného překladatele nebo vykladače, který to podá ostatním, to je základ. Pokud něco takového skutečně je, tak bych věříl, že je v každém z nás a každý z nás se umí spojit s bohem. Jakýkoliv jedinci, kteří se vydávají za proroky jsou jen lidé, kterým se nechce makat a tak hledají cestičky, jak se přiživit na většinové společnosti.
      Ale k článku, NATO se změnilo v útočnou organizaci ihned po rozpadu SSSR. Dle mého to byla spící organizace, která měla od začátku jasný cíl ale maskovali to obranou doktrýnou. Stále nad tím doma přemýšlím a bohužel docházím k stále stejnému závěru, byli jsme v 89 podvedeni a elita zvolená v USA převzala tento stát. Pokud existovala nějaká svoboda, byla to ta, která nezahrnovala exekutory, nenažrané banky, loupeživé podnikatele a úplatnou policii. Když si jen vzpomenu na 80 a 90tá léta, je mi na nic, jelikož jsem si skutečné svobody nevážil a jako všichni jsem uvěřil tomu žvástu o sblížení se Západem, který nás bral vždy jako sluhy. Nebudu to rozepisovat ale vše tehdy bylo velmi logické, kupříkladu lodní doprava, kde jsme nakoupili kupříkladu kakaové boby a dovezli do ČSSR ke zpracování. Výsledkem byl kakaový prášek + kakové máslo, které stvořili výborné čokolády všeho druhu. Dnes si všimněte, že boby již nezpracováváme a k výrobě se používá jakýsi záhadný nízkotučný kakaový prášek a samozřejme z 99% tuk z palmy, který ani nedosahuje kvality kakaového másla. Prostě si zde Západ mastí kapsu apodstrkává nám šmejd, který bude mít neskutečné následky, jelikož palmový tuk je ve všem a proto jsme se rozhodli, že budeme raději péct a ten šmejd necháme neinformovaným. Zamyslete se ale nad tou cestou produktu, přímo z plantáže, do naší čokoládovny, bez jakýchkoliv prostředníků, či meziskladů. Přímá cesta je samoizřejmě lepší jak pro zboží, které podléhá zkáze ale i pro zákazníka, jelikož je cena minimální. Navíc již po válce se zde hlásalo, že musíme být soběstační, bez závislosti na Západním kapitálu a rozhodně to mělo důvod!

     • contumax napsal:

      Marco

      Též Tě Marco zdravím...

      Zvětšiny bych řekl máš cele pravdu a to menší a o to důležitější a právě v tom s Tebou prostě nemůžu souhlasit...

      Ježíš Kristus byl a je a bude...!!!

      Proč člověk existuje pár desítek let a umře...???

      To přeci nedává žádný smysl...!!!

      Vyšší moc tu je a tou je Bůh...

      Do blázince bys mohl potom zavřít víc jak 1 miliardu lidí...

      Není to pravda, že mě někdo zotročuje, Slovem Božím, naopak jsem víc svobodný než si umíš představit...

      • Marco napsal:

       Nechtěl jsem se dotknout tvé víry:o) Ale vzal si v potaz lidská osídlení stará desítky tisíc let? Proč ještě dnes nalezneš v Rusku hrobky s rokem 7000, 8000 atd. Kristus do toho nezapadá už jen z hlediska matematiky. Pravá víra byla zde potlačena násilím, existují staré destičky, kde je popsáno, jak kupříkladu kněz, aby Slované vůbec zavítali do jakéhosi kostela, nechal zavraždit našeho druida. My chodili prostě do přírody, nepotřebovali jsme svatostánky a proto církev vyhledávala a kácela naše sváté lesy se staletými i tisíciletými stromy, kam celá pokolení Slovanů chodila nabrat dušebních sil. Četl jsem, že ještě za JosefaII církev nechala vykácet snad poslední takový svatý les v ČR, kde se prý provozovali pohanské rituály. No a nyní věř víře, která byla mnohdy vnucována násilím a popři víru, která vzešla ze samotné matky přírody. Nedávno jsem myslím od Roba získal knihu Zvonící cedry a zatím tedy čtu první díl ale hodně věcí tam má hlavu i patu, zatím! Je tam kupříkladu dobře popsaná včelařina, určitě mě to inspirovalo k včelaření po staru ve vydlabaném kmeni, je tam popsán i zásadní problém dnešního včelaření. Také mi jdou daleko lépe stromy i květiny, které pohladím a pochválím je, jak jsou krásné, takže i to mi ve zmíněné knize dává smysl. Co bude dál se uvidí, rozhodně mi ale více dává smysl víra v přírodu a vesmír kolem nás.

       • contumax napsal:

        Marco

        Atomový rozpad uhlíku času už dávno neplatí...!!!

        Nedá se jím určovat stáří, nedávno někdo vylovil, našel na dně mořském láhev ještě z ekitetou a že spoda asi do 1/3 byla láhev obalená kamenem a to trvalo jen 7 let dle etikety protože tam byl datum výroby...

        To samé jsou podmořské sopky, vypadá to starý pár milionů let a přitom ono bahno ztvdne na kámen za pár dní...

        Lidstvo je starý 6 000 let, déle není, nejlepší letopočet má Izrael...

        I dnešní datum je chyba, jsme o 4 roky pozadu, správně se nacházíme v roce 2012 a ne v roce 2016...

        Marco takových všelijakých omylů, setrvačních omylů je nespočet...

        Teorie relativity... relativně jsem tam a tam, ale nemusím ... nedává to žáden smysl...

        Nebo rozdělení dne a noci...

        Jak může nastat den po půlnoci, když je stále tma, tedy noc...???

        To taky nedává smysl...

        Nenastává den prvním paprskem slunce...???

        Marco matematika je dobrá věda ale na Boží věci je krátká...

        • Marco napsal:

         Contumaxi, víš co povídal Einstein těsně před smrtí???? Vypočítal jsem boha ale nic neprozradím, jelikož by toho lidstvo opět zneužilo. To jen na téma matematika:o) Kdybys mě znal osobně, věděl by jsi, že mě nějaké oficiální závěry historiků a vědců netrápí, jelikož mnohdy melou pouze to, co vyhovuje elitě a veškeré informace se upravují dle politické situace. Historie je celá zkreslená, představ si jen, že by se měli děti učit o 11.září v USA ale nikdo jim už neřekne, že to byla střelba do vlastní nohy, takže se logicky lidstvo ani nemůže nikdy poučit a napravit své chyby! Není ale zajímavé, jak církev skrz různé spolky a spřízněné duše potlačuje ještě dnes důkazy o neexistenci boha? Zpochybňují přesně to, co jsi uvedl...uhlíkovou metodu a snaží se jak je vidět dobře. Však Vatikán je plný takových důkazů. Nedávno třeba unikla informace o umělém stvoření Islámu Vatikánem, jako klacek na Židy a Pravoslavné, které mimochodem zastupují nejstarší křesťany, které Řím potlačoval dlouhá staletí. Není to zajímavé? Důkazy o tom nalezneš v dnešním Turecku, kde jsou i podzemní města Pravoslavných. Takže tu máme židy a pravoslavné, vše ostatní vzniklo potom většinou na základě židovských či pravoslavných povídaček. Vem si bibli a zjistíš, že vychází ze židovských příběhů, není tam prostě nic, co by nezmínilo jiné náboženství, kupříkladu i Egyptské. Dnes by ti na škole řekli, že duplikuješ:o) A jelikož bible vychází z příběhů jiných náboženství, byla logicky napsána později a jako vzor posloužili ostatní a moc toho nebylo. Contumaxi, Řím měl tehdy velké problémy a potřebovali sjednotit obyvatelstvo, které uctívalo i zlaté tele, když na to přišlo. Prostě Vatikán vznikl uměle aby zničil Židy a pravé křesťany, kteří se stále úspěšně ukrývali(dalo by se tvrdit, že Vatikán ukradl víru), tudíž nemohu věřit něčemu, co vzniklo na záchranu Říma. Četl jsem kupříkladu, jak Vatikán vysílal své falešné proroky, kteří oznamovali příchod proroka arabům. Všimni si, že Korán uznává papeže jako proroka Mohameda, není to zvláštní? Dle mého je to pojistka, aby se Islám neobrátil proti Vatikánu, vložený samotným stvořitelem toho cáru. Máme tu tedy krásné lži...Bibli a Korán. Musíš pochopit Contumaxi, že nenapadám tvou víru, napadám její falešné proroky a upravené nebo zfalšované písma. Pravoslavní nepořádali křížové výpravy!!! Ba naopak, veškeré zlo šířil a šíří stále Vatikán, už myslím 4 křížová výprava zničila většinu Byzantské říše ale co je nejhlavnější, likvidovali hlavně "pohanské" Slovany, dnes by to byla genocida. Už jen na základě prvotního chování Vatikánu lze jasně rozpoznat, že subjekt vznikl pouze na ovládnutí světa, něco jako NWO. Likvidovali ve jménu Krista celé národy a všude zakládali křižácké státy. Takové násilné víře věřit opravdu nemohu, ani jejich prorokům.

       • Robo napsal:

        Marco, som rád, že si tú knihu vzal do ruky. Ďakujem.

        • Marco napsal:

         Zdravím Robo, moc dík za Zvonící Cedry, zatím nacházím mnoho inspirace:o)

 3. jan napsal:

  Už přece někde zaznělo od vedení,že NATO není nato,aby hlídalo hranice schengenu proti utečenecké vlně.

 4. Josef Švejk napsal:

  Při čtení podobných článků mám čím dál silnější pocit, že jde o plácání slámy. Být či nebýt v NATO, být či nebýt v EU... Co je to za otázky když v dnešní době už i malé dítě zná odpověď! Podobné otázky jde zjednodušit na jedinou: Být, či nebýt? Nic víc, nic méně!
  Pokud máte pane Man nějaké pochybnosti, či tápete, stačí si přečíst něco z dějin a seznámit se s vývojem za posledních 26let. Nic víc netřeba.
  Co se nepodařilo za tisíc let, to jsme zvládli za pouhých 26. ČEZko kráčí směr kouřící h..no.

  • Putinka napsal:

   ....A tak to přesně je. Máte naprostou pravdu, pane Švejku!

  • weissbach napsal:

   Přesně tak.
   Analytik Štefec:
   "Do tohoto stavu dokázaly dostat politické reprezentace zemí EU včetně ČR své armády za pouhých 25 let od rozpadu SSSR. Pod hesly jako „snižování nákladů na armádu“ nebo „profesionalizace armády“ a s neustále se opakující mantrou „NATO nás ubrání“, odvolávající se na zlopověstný článek č. 5 o společné obraně zemí NATO v případě napadení, byly celoevropsky rušeny, rozprodávány a rozkrádány zbraně a zbraňové systémy, vozidla, výcvikové prostory, kasárna, sklady, nedotknutelné zásoby, zásoby pro záložníky, a nakonec pod heslem „profesionalizace“ i samotní záložníci. Pod taktovkou USA byl promyšleně zlikvidován evropský bezpečnostní systém a nahrazen absolutní závislostí evropských zemí na armádě USA. Možná se někomu bude zdát toto tvrzení přehnané, ale byl jsem u toho. Jako ředitel Národního úřadu pro vyzbrojování jsem to v 90. letech viděl z první řady, hezky zblízka, jenže jsem, stejně jako naprostá většina mých tehdejších kolegů, vůbec netušil, na co se to vlastně dívám.

   Současné politické vedení ČR si viditelně neuvědomuje, že na ochromení země rozvratem zásobování, dopravy a funkcí státu stačí pouhých několik dnů a několik stovek dobře organizovaných a ke všemu odhodlaných bojovníků. Není ani schopné vyvodit závěry z porovnání schopností AČR a policie, akceschopnosti a rychlosti aktivace jednotek, jejich vycvičenosti a motivace s počty, schopnostmi, bojovými zkušenostmi a motivací potenciálních islámských bojovníků, ilegálně se pohybujících na území Evropy a pravděpodobně i na území ČR. Zatím nejsou vyzbrojeni, ale nic jim nebrání získat zbraně a munici z chabě střežených skladů soukromých firem obchodujících s vojenským materiálem a koordinovanými přepady policejních stanic a vojenských skladů, na které není ani česká policie, ani AČR nijak připravena a nedokázala by jim pravděpodobně zabránit. S něčím takovým se v růžové bublině pravdy, lásky a multikulturalismu prostě nepočítalo."
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Merkelova-mi-pripomina-Hitlera-na-konci-valky-Stejne-ztrhany-vyraz-stejne-roztekany-pohled-stejne-okousane-nehty-uvedl-analytik-421209

 5. Definitiva napsal:

  Co, propánakrále, pohledáváme my v NATO?

  Pohledávame, kto za nás u nás vybuduje blahobyt, my sa nebudeme brániť, radi sa budeme prizerať.

 6. Pepi napsal:

  "Co pohledavame v NATO?"Konflikty a problemy,valky.Nic jineho z toho neplyne.
  Problem je zde pouze jeden a to ten ze vetsine obyvatel CR to vyhovuje nebo jim to prinejmensim nevadi.Proto neexistuje temer zadna zivotaschopna opozice.Lide radeji resi hazeni flasek a dlazebnich kostek.

 7. medved napsal:

  Marco,Pepi,Contumax.uplny suhlas,len tak dalej,...!

 8. Brekeke napsal:

  NATO - NAPADNEM A TRESTÁME ODPŮRCE -NATO A USA

 9. niky napsal:

  To mi dnes poslal známý, sametový propagátor demokracie v devadesátých letech minulého století :

  Venku je ještě kosa ale pomalu můžem přemejšlet , kam letos na dovolenou . ?????

  tak do západní Evropy , kam jsme skoro celej život nemohli , tak tam to asi nepude. Německo , Fránc , Ángli , Švédsko aj. to asi nebude ono , samej lágr , samej muslim , domácí se tam sami bojí ven a navíc většina památek , kvůli čemu bych tam jel , je ve velkých městech a tam je jich jak nasviňu , nejvíc. A s babou , dcerou , vnučkou už vůbec ne. S děckem raději ani do Norska ne. Dám mu na prdel a domů jedu bez nich. Na jih Evropy raději taky ne . Všude černo a plno. Tam bych se bál i bez bab. Fčíl už to nepude ani do jihovýchodní Asie. Už i tam řádí IS, hoří a bouchají sebevrazi.Tam , kam se ještě nedávno jezdilo , Egypt , Tunis , Afrika a Arábie , tak tam ani náhodou.

  Zbývají velcí bratři. Ten nový mně nechce , chce vědět proč , co tam chci , nač tam chci , jak tam a kde a proč budu a jak dlouho a s kým a s čím tam budu. Když si na letišti kýchnu , o tom , že bych si prdnul ani neuvažuji , tak mně na letišti vrátí a kufry pošle do USA. Tak mi zbývá to Rusko. Když se mrknou do pasu a uvidí , že jsem z Kocábova , tak dostanu na budku a pomažu zpět , jak poslanec.

  Tak jsem ještě ve větší prdeli jak před revolucí. Hável řikal , že se nemám bát. Nezaměstnanost , že nebude , abych se nenechal zastrašit.
  Zdražovat se nebude , abych se nenechal zastrašit. Že budu moct cestovat po celým světě , abych se nenechal zastrašit. Že budu moct říkat , co si myslím , o všem , že budeme rozhodovat v referendu , abych se nenechal zastrašit. Potom prdnul do hliny a zůstalo po něm jméno na korejským letišti a na nějaký lavičce.

  Až na jaře vyrazí další várka doktorů a inžinýrů do Němec , až to Makrela přebere a podlidi pošle k nám , tak se opět nenechám zastrašit. To se rovnou poseru. To už nebudu moct vylízt ani před barák. Tam by mě umyli vodním dělem ti , co mně mají pomáhat a chránit.

  Nejsme na tom hůř než za bolševika ?

  • Marco napsal:

   Také jsem přemýšlel Niky o dovolené a asi to bude Česko, maximálně bratři Slováci z velmi podobných důvodů. Jinak jsem ti chtěl říct, že nedávno u nás srovnali se zemí dětský tábor a rekreační středisko, které postavila pro své zaměstnance nejmenovaná fabrika. Možná se na výstavbě sami zaměstnanci v rámcí akcí Z podíleli. Myslím, že i lidé měli z takového zařízení větší radost a vážili si ho. Tak jsem si zrovna pomyslel, kolik takových zařízení bylo a dnes to jsou ruiny, jelikož nás režim upozadil doma na gauči. Nyní si nestěžuji na svůj život, jelikož jsem naopak jezdil skoro každý rok ale vidím ty lidi kolem, co ne a to je ten průšvih, jelikož se ani nemohu kolikrát pochlubit s fotkami. Dřív prostě byli jistoty a když už jste nejel k moři, mohl jste do rekreačního střediska v ČSSR a děcka jste poslal za pár korun skrz ROH na dětský tábor, lidé se měli čas více zregenerovat, než je tomu dnes. Proto jsou všichni naštvaní, že nemohou polevit ale to věděl už i Baťa, že jedině spokojený zaměstnanec odvede kvalitní práci. Však dnes v průmyslu jsou samé nedodělky a reklamace z důvodu chyby s lidským faktorem, slyším to ze všech stran.

  • kontrarozvedkonetrolluj napsal:

   Je to smutné vnímat (jen ten státní "svět") svět PRIZMATEM STÁTNÍCH BREJLÍ tlustých jak dno lahve od piva.

   Skutečný - ten reálný - ne vymyšlený svět není "jen" o státech (fikce).

  • weissbach napsal:

   1***

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!