Kdo zapálil Kliniku?

koordinatorJiž celkem dlouho se u nás nedělo na veřejných akcích typu demonstrací nic moc zvláštního. Tuto sobotu se však udály nejméně dvě akce, které jsou stále plné záhad a čekají na vysvětlení. Šlo o napadení účastníků pochodu na podporu migrantů na Malé Straně a útok na komunitní centrum Klinika. Stále není prokázáno, kdo tyto útoky provedl, i když spekulací jsou již plná média.

Začněme videozáznamem s analýzou střetu obou skupin zde:

Jak lze toto video vykládat, je poměrně rozsáhle popsáno např. zde:
http://www.svetkolemnas.info/novinky/domaci/3780-neuveritelne-se-opet-stalo-skutecnym-policejni-provokace-jako-z-listopadu-1989-tragicky-selhaly

http://leva-net.webnode.cz/products/policejni-provokace-molitanove-dlazebni-kostky-falesni-nackove-a-antifasiste-kdo-zautocil-na-neziskovku-klinika/

http://aeronet.cz/news/video-dustojnik-ministerstva-vnitra-koordinoval-provokacni-akci-skupiny-maskovanych-muzu-behem-sobotni-demonstrace-proti-islamu-v-praze-neuveritelna-inscenace-rezimu/

http://paragraphos.pecina.cz/2016/02/provokateri-aneb-jak-to-asi-bylo-na.html

http://jaroslavnovak.blog.idnes.cz/c/494472/policejni-provokace-osvedceny-trik-na-vyrobu-nepratel-statu-a-lidu.html

Centrum Klinika hned v neděli zveřejnila prohlášení, kde se předpokládá, že útočníci na žižkovskou Kliniku byli tatáž skupina, která útočila již na Malé Straně.

Naproti tomu Antifa zveřejnila text, ve kterém identifikovala několik osob ze skupiny útočící na pochod jakožto známé členy různých neonacistických skupin.

Policie ČR v pondělí potvrdila, že muž v hnědé bundě, který útočníky na Malé  Straně koordinoval a neustále komunikoval s uniformovanými policisty, skutečně k Policii patřil.

Jaký efekt budou tyto události mít, shrnul stručně mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček:

"Je bezpodmínečně nutné téma migrace sebrat z rukou extremistů pravicových i levicových. Ti první se nyní jistě zrůdně radují, jak to Klinice nandali, druzí teď budou útok paušálně zneužívat proti odpůrcům bezbřehé migrace,"

Taková jsou prozatimní známá fakta a vše ostatní jsou jen spekulace. Položme si tedy některé důležité otázky:

 

Je používání takovýchto forem účelových provokací, jako je útok na demonstrující nebo relativně neškodný útok na budovu v repertoár u státních bezpečnostních složek?

Bezpochyby ano. Útoků pod falešnou vlajkou je plná dávná i nejaktuálnější historie.

Jsou takovéto akce běžné u české policie?  

Zdá se, že ne. Ale pokud se mýlím a existují nějaké potvrzené případy (až po agentu Zifčákovi), nejlépe z poslední doby, dejte vědět. To samozřejmě neznamená, že by s tím nemohli začít.

Je možné, že si Antifa při identifikaci vymýšlí a je tak spoluhráčem konspirace?

Nemám s touto skupinou blízké kontakty, ale znám několik lidí, kteří se v tomto prostředí pohybují. U tohoto typu organizace lze předpokládat několik málo (do 10) lidí ve vedení, několik desítek pravidelných spolupracovníků a pak třeba i několik set sympatizantů. Vzhledem k tomu, že Antifa se monitorování neonacistické scény věnuje dlouhodobě a systematicky, tak lze předpokládat, že útočníky bude schopno identifikovat třeba i více, než 10 lidí a pokud by účelově lhali, tak na to dříve nebo později někdo přijde a tak lze jejich tvrzení pokládat spíše za pravdivé.

Je možné, že se jednalo o policejní provokaci, i když Antifa některé lidi identifikovala?

Je to možné pouze v případě, že někteří lidé z Policie ČR mají kontakty na osoby z neonacistické scény a jejich přítomnost na demonstraci 6.2.2016 v Praze si objednali nebo ji koordinovali. Nikdo z Antify nebo organizátoru pochodu na podporu migrantů o tom vědět nemusel.

Kdo mohl nařídit policejní provokaci?

V případě skutečné policejní provokace je nejpravděpodobnější řetězec - konkrétní policisté v civilu, vedoucí místního útvaru, policejní prezident, ministr vnitra Chovanec, premiér Sobotka, Merkelová, Kerry, ilumináti (gaunerelita).  Mohlo se též jednat o individuální návrh Sobotky ve stylu "udělejte s tím něco".

Je možné, že se jedná o samostatnou akci neonacistů bez podpory policie?

Teoreticky to možné samozřejmě je. Ale jak již bylo zmíněno v bezpočtu komentářů po internetu, tak chování Policie bylo tentokrát naprosto neobvyklé. Vždycky se totiž snažila o zabránění kontaktu nepřátelských skupin a to dost důrazně a také úspěšně. V tomto případě to vypadá úplně jinak.

Pomohly tyto útoky nějaké z konfliktních stran? 

Zdá se, že mírně pomohly hlavně Centru Klinika. Dostávají peníze na opravy a potvrzení sympatií od spousty dobromyslných lidí. Mají pocit, že jejich činnost má smysl a nepřítel, proti kterému bojují, se hmatatelně projevil, což napomáhá semknutosti kolektivu.

Dozvíme se někdy pravdu?

S velkou pravděpodobností ne, resp. až se dopracujeme k jasnovidnosti a to už nám to bude jedno. Nemáme šanci zjistit pravdu, pokud jsme se dění přímo neúčastnili a pokud se někdo z pachatelů přímo veřejně sám neudá. A i tak to bude jen jedna z dalších možných verzí.

Dá se očekávat vyšetření útoku na Kliniku a odsouzení pachatelů od Policie ČR?

To bude teď na celém případu to nejzajímavější. Po identifikaci zamaskovaných mužů od Antify by je měla Policie předvést k výslechu. Nějaká videa či fotografie z útoku na Kliniku zřejmě neexistují, nebo zatím nejsou zveřejněna. I kdyby se nejednalo o policejní provokaci, ale normální vandalismus, tak bude vyšetřování obtížné. Ale pokud nejsme součástí vyšetřovacího týmu, nemůžeme si činit žádné závěry. Je tedy mimořádně důležité sledovat, jak se bude vyšetřování vyvíjet a jestli nedojde k nějakému úniku informací.

 

Doplňující analýza zde:
73 Komentářů k Kdo zapálil Kliniku?

 1. Michal napsal:

  Třeba zde televize natáčela film Vrchní prchni: Chovanec by měl vyhlásit soutěž na nejdůvěryhodnějí lež ke zdůvodnění, proč neuniformovaný policista se snažil vystupovat jako policista, když mu to nemusel přece vůbec nikdo věřit, a proč uniformovní policisté vystupovali jako civilisté

 2. Všímálek napsal:

  Takový Aeroflot č.2 po hokejovém utkání.

  • contumax napsal:

   Všímalek

   Vím o tom rok 1968... Václavské náměstí...

   • prumysl-nemoci_zalozeno-na-vire napsal:

    Popravde-ani tato uměle nastolená témata cizích zájmů nás příliš nezaujímají..

    To nemáte nic svého?

    Něco z běžného života?

    Něco praktického?

    Něco nestátního a nenakažené tím politickým mentálním virem? - Asi máte, ale je pro Vás pohodlnější namísto vlastní tvorby přebírat rovnou podstrčená a načasovná "témata" určená k odbavení a rozpatlávání (a zabavení čtecích intelektuálů a trollujících "přispěvatelů"?:)

    • prumysl-nemoci_zalozeno-na-vire napsal:

     Je to žalostný pohled na alternativní (dříve možná) "proud" - uniformní témata nejen mezi "alternativními" weby ale dokonce i s "mainstreamem".

     TO RADŠI 1 ČLÁNEK za týden než 5 denně sloužící zájmům které nedohlédnete. Originalita NULA. Nestačí se jen "vymezit" hlásáním "opaku"-TO JE PŘÍLIŠ JEDNODUCHÉ A TAKOVÁ REALITA NENÍ.
     Je to přátelské a nikoli škodlivě míněné pošťouchnutí.

    • juro napsal:

     Presne to iste bolo na pochode v Bratislave proti islamizacii, kde Kalinak nasadil policajnych provokaterov aby znemoznil akciu a na druhy den ich s Ficom vyznamenaval a daval penazne dary aby mlcali. Na nete su aj fotky tych policajtov prezlecenych za neonacistov. Akcia z 20.6.proti kvotam bola zamerne dehonestovana zo strany vlady a policie aby mohli oligarchicke "standardne" strany zavadzat totalitu voci obcanom pod zamienkou boja proti extremizmu, zakon uz Fico schvalil v protiteroristickom balicku, ide o obmedzenie zakladneho prava vyplyvajuceho z ustavy, zakon o slobodnom zhromazdovani.

   • konzerva napsal:

    Správně je 28.3.1969 ....

   • Justass napsal:

    1969! To vím zase já - a to prosím nestudii "knihu knih".

 3. who cares napsal:

  ale hovno antifa identifikovala,vycucali si to z prstu.

 4. Pepi napsal:

  "Kdo zapalil Kliniku?"Resite blbosti.
  "Je mozne ze Antifa pri identifikaci vymysli a je tak spoluhracem konspirace?"Neni vyloucene nebo je spis pravdepobne ze obe strany jsou soucasti konspirace,mozna hlavne ta "antiislamska".Ale to je zde politicky nekorektni tak zprominutim.
  Misto rvani a hazeni dlazebnich kostek bych spise doporucoval uvedomit si zavaznost situace a sjednotit se za vyhozeni NATO z Evropy.Vsechno ostatni muze pockat.

 5. Rudolf napsal:

  Nebuďme naivní. Na Slovesku se policejní provokatéři proháněli po Blavě už vloni a že by ti naši byli pozadu je zcela nemožné.
  Kliniku zapálili sami policajti s cílem utužit represivní zákony proti občanům. Víc bych v tom nehledal.

  • Eschatolog napsal:

   Vzhledem k tomu, ze fa i antifa jsou rizeny z jednoho panelaku ve Stodulkach, je logika veci jasna i hostinskemu Palivci.

  • Pepi napsal:

   Naivni je ode mne asi hlavne ocekavat hromadne protesty proti NATO.Ale ja uz je vlastne ani neocekavam.
   Migranti jsou vuci Cesku imaginarni nebezpeci,Konvicka atd.bojuji se stiny(nebo s mlyny jako Don Qiuchote).Cesko je v NATU a NATO je v Cesku a kvuli NATU jsou v Evrope migranti jenomze to tem klaunum nedokazi nebo to spis delaji schvalne(muj nazor)a chteji jen eskalaci konfliktu tak jak si preje jejich Pan Dabel.A pokud se opravdu cechum povede zle tak to nebude kvuli migrantum ale kvuli konfliktu s Ruskem.

   • boris napsal:

    Souhlas Pepi. Ještě se řeší tak vystoupení z EU ale na NATO se zapomíná.

   • arachnid napsal:

    My z našeho protektorátu NATO sami vyhodit nemůžeme, a to ani v případě že by nás bylo 99% proti setrvání v této zločinecké organizaci!
    A i kdyby tu proběhla nějaká neo-heidrichiáda tak jsme stále v Prdeli z velkým P. NATO svá dobytá území prostě nepouští! Hlavně ta strategická která získalo bez boje díky hlouposti domorodých ovcí.
    A pokud se jim opravdu podaří vyprovokovat konflikt z Ruskem tak to už rozhodně nebude na konvenční úrovni a zle se povede ÚPLNĚ VŠEM, ne jen nám.
    To si ale ti imbecilové z NATO ve svém šílenství nechtějí uvědomit!

    • Samo napsal:

     Americania si myslia ze sa im ruske rakety podari odchytit, preto maju odvahu rozputavat vojnu, lebo znicena Europa im nevadi, dufaju ale ze tym znicia rusko. Co ale v pripade, ze aj napriek radaru v polsku tie rakety neodchytia? Potom uz nebude u koho v USA vyvodzovat zodpovednost za tuto hrubu chybu. Toto si v USA uvedomuje malo ludi, alebo nemaju odvahu proti tomu zasiahnut. Amerike chyba starch z obdobia studenej vojny, ked mali pred Ruskom respect, to je cely problem...

   • weissbach napsal:

    "A pokud se opravdu cechum povede zle tak to nebude kvuli migrantum ale kvuli konfliktu s Ruskem."

    Jedno po druhém...

   • weissbach napsal:

    "Naivni je ode mne asi hlavne ocekavat hromadne protesty proti NATO.Ale ja uz je vlastne ani neocekavam."

    Naivní je ode mě očekávat, že byste pochopil, že NATO a řízená migrace jednou jsou. Ale vám vyhovuje to překlápět do té Sorošovské roviny, že jsou to váleční uprchlíci. To chápu.
    Mám dva dotazy:
    1/ Navštěvujete tyto stránky z území České republiky?
    2/ Pomocí jakého zařízení navštěvujete tyto stránky?

    • Pepi napsal:

     A proc bych to Weisbachu 9.2(20.49)nemel chapat???Protoze se migrantu zastavam,zvlast zen a deti a vubec vsech co se s nima manipuluje?Protoze lituji tech podvedenych a zabitych(napr.utopenim)?
     Castecne to valecni uprchlici jsou,castecne i zlocinci.Tvrdit,ze za to ze se nekoho zastanu,dostavam penize od Sorouse,nechcete?Zidem mne nenazvete?
     Zakladni rozdil je ze ja vidim NATO jako tu silnejsi stranu(toho kdo ridi NATO)a uprchliky(vetsinu)za ty podvedene.
     Je rozdil mezi zlocincem a obeti,i kdyz obet nemusi zrovna byt svatousek.A tzvn."vlastenci" samozrejme(hrdinove,silaci)utoci na tu slabsi stranu,dokonce na tu stranu ktera ani neni pritomna(v CR).

     • Paul Durham napsal:

      "Žid" je totiž pokrytecký způsob myšlení - na účet jiných. A ten předvádíte dokonale. Takže je na místě otázka : jste takový trouba nebo jste placen ?

      O to , že NATO je partička kriminálních zločinců pochybuje jen retard, to víme a důkazů je dost.

      Nazývat najaté útočníky jako "uprchlíky" může proto jen člověk ducha mdlého nebo placený agent majitele NATO.

      App. Turecko, Itálie i Řecko jsou bezpečné země, tedy země cílové. Vše ostatní je kriminální jednání a schvalování kriminálního jednání.

      • Pepi napsal:

       "Zid je pokrytecky zpusob mysleni-na ucet jinych."Ano,jsem zpusob mysleni.Na ucet Vasich vznesenych myslenek.A trouba.S tim placenim to bude mozna horsi,slechetny Paule.

       • contumax napsal:

        Paul Durham

        Žida jsi viděl nejspíš na svém zadku či na zátylku nebo podbradku...

        A vůbec zná tady někdo někoho židovské národnosti, zvlášť ti, kteří mají nenávist k židum...???

        • Ridge napsal:

         Stejne hloupe prirovnani jako to, jestli zname nejakyho nacistu, kdyz fasismus nenavidime.

     • proud napsal:

      Evidentne mame pro vyraz "vlastenec" naprosto odlisny definice a chapeme ho kazdej jinak.Naznac mi rozdil mezi vlastencem a nackem,bud tak hodnej,protoze to jsou dva pary bot,ja to vim,vis to i ty??!

     • weissbach napsal:

      "Tvrdit,ze za to ze se nekoho zastanu,dostavam penize od Sorouse,nechcete?Zidem mne nenazvete?"

      Někde jsem napsal, že berete peníze od Soroše?
      Sice chápu, že to potřebujete nahrát na antisemitismus, ale se mnou to nezkoušejte.
      To je takový typický troling: Odvádět pozornost od nebezpečí skutečného k domnělému. Viz vaše urážky vlastenců, kdy je dáváte do jednoho pytle s opilci a nácky. Toho si vážně nejde nevšimnout. Takže se nezlobte, že jsem se zeptal přímo.
      "Částečně váleční uprchlíci, částečně zločinci". A jaký je ten poměr? To nepovíte? 80% mladých chlapů, kterým někdo nasliboval, že dostanou auta a baráky a nové manželky? To mají být oběti? A že ty oběti nezůstali v islámských zemích, ale fofrem se stěhují do Německa a Švédska odkud je bude mamá Merkel přerozdělovat ostatním natěšeným.
      Ale souhlasím, že je někdo podvádí a oni se rádi nechají, protože se to dobře poslouchá. Pohádka o Eldorádu, Zlaté opojení s Chaplinem znáte? Kdopak jim to maluje pečené holuby. Pašeráci? Ti na tom jistě vydělávají, ale to je sekundární problém. Ten primární je organizovaný chaos spuštěný barevnými revolucemi, likvidací států pomocí cvičených teroristických buněk a jejich další použití, nyní již defacto v Evropě. Příliv migrantů do Evropy je plán na naši likvidaci a každý, kdo tento fakt bagatelizuje a podporuje je spoluviník budoucích hrůz. Realita je naprosto neúprosná a nebude se měnit podle opakovaných manter.
      Ty lidi, co chodí na demonstrace zcela určitě nejsou opilci, podporovatelé NATO, neonacisti a nevím jak je tady nálepkujete, ale lidi nepostrádající selský rozum, který jim říká, že se na ně valí pohroma. A ta je za dveřmi. Vy se sice smějete, že tady bojují s větrnými mlýny, ale jsem zvědav, co budete říkat až Anděla podle plánu zavře hranice a vypukne peklo.
      Ghetta, dlouhodobá závislost na dávkách, odpor k integraci a kriminalita všeho druhu jsou nepopiratelný fakt, nikoli hesla sloužící ke strašení stáda.
      A ta konstrukce o odvádění pozornosti od TTIP a války s Ruskem je nesmyslná. Protože tady bude TTIP, teror a chaos a válka je už na spadnutí i tak. Jestli to rozehrají přes Turky, nebo Ukrajinu, nebo obojí, to je úplně fuk. To jde ruku v ruce.
      S muslimskými migranty to selský rozum těch "opilců a nácků" chápe podle mě mnohem lépe než ten váš: "Není nositel problému, není problém."

    • Pepi napsal:

     Weisbachu
     nechapu duvod k Vasim dotazum.
     Zde jsou odpovedi ktere Vas mozna nemusi uspokojit:
     1/Rozhodne nenavstevuji tyto stranky z USA ani z Izraele ani z kancelare Sorouse.
     2/Navstevuji tyto stranky pomoci PC.Microchip zatim do hlavy voperovan nemam.

     • Pepi napsal:

      Weisbachu
      stejne otazky si dovoluji polozit i ja Vam.

     • weissbach napsal:

      Weisbachu
      nechapu duvod k Vasim dotazum."

      Já zase nechápu vaše konstrukty odporující zdravému rozumu a zdokumentovaným reáliím.

      Jestli pomocí PC tak si zapněte českou klávesnici, protože píšete jak Marie se Sobotkou, ale ti jsou za mořem.

      Bydlím v Jeseníkách a píšu česky na PC. Dokonce i z mobilu s háčky a čárkami...

      • Pepi napsal:

       Ty konstrukty odporujici zdravemu rozumu jsou moje nazory,tak nejak to vidim.Nemohu nikoho nutit aby se mu libily.Muzete nad tim kroutit hlavou,muzete mne proklinat,je to Vase vec.A jeste se Vam vyznam k necemu co se Vam urcite nebude libit:MEJSEM VLASTENEC!

       • weissbach napsal:

        "A jeste se Vam vyznam k necemu co se Vam urcite nebude libit:MEJSEM VLASTENEC!"

        Toho jsem si nemohl nevšimnout. Já ano, takže jsem si dovolil vaše urážky okomentovat.

        • Pepi napsal:

         Omlouvam se za chybu:NEJSEM nikoliv MEJSEM.
         Ac se vlastencem nenazivam mam rad slovanske narody a preju jim vzestup a duchovni vyvoj.Ale to stejne preji vsem narodum a etnikum.Nekde ten vzestup ale zacit musi(proc ne v Rusku?)
         Urazil jsem Vas?I Vy citlivko.Snazim se uzivat mirnych vyrazu,ale vztahovacnym lidem je nemozne se uplne vyhnout.
         Mne byla od dvou dam na techto strankach doporucena kastrace(a to je bolestiva operace!)duvod?Kritizoval jsem potrat(nikoliv damy).Vsimete si ze se mnou temer nikdo z komentatoru uplne nesouhlasi.
         Nebylo by trochu jednostrane kdybychom porad ve vsem byli za jedno?Jaka by to pak byla vymena nazoru,byt nehezkych?

        • Robo napsal:

         Proud Ti položil správnu otázku.
         Nielen ja totiž vidím, že si predstavuješ vlastnenectvo tak, jak nám ho predstavuje mejnstrém: vlastenec = nácek.
         Prezradím Ti tajomstvo - je to LOŽ.
         Vlastencom nazývam napríklad Putina, všetci ho poznáme (preto si beriem za príklad jeho). Je to podľa Teba nácek?

        • kontrarozvedkonetrolluj napsal:

         Vtip začíná tam ?Kde končí "vlastenectví":)?

         Respektive proč ne vlastenectví BEZ státních (umělých-mocenských-jak se té které vrchnosti zrovna hodí) HRANIC a nebo jen NĚKTERÝCH státních hranic a nebo... je v tom maglajs a to je zábava. Stejně je to totiž vymyšlená ptákovina. Kdysi někomu dobře posloužila, byť je to fikce.

        • weissbach napsal:

         Trolujícíkontrarozvědce
         "Vtip začíná tam ?Kde končí „vlastenectví“:)?

         Respektive proč ne vlastenectví BEZ státních (umělých-mocenských-jak se té které vrchnosti zrovna hodí) HRANIC a nebo jen NĚKTERÝCH státních hranic a nebo… je v tom maglajs a to je zábava. Stejně je to totiž vymyšlená ptákovina. Kdysi někomu dobře posloužila, byť je to fikce."

         Vlastenectví se netýká vrchnosti a státních umělých nevimcocjstetímchtělříct. To je vztah k domovině, domovu, rodině, společné historii atd. Ale chápu, že v tom máte maglajz...

        • weissbach napsal:

         Definice:
         Vlast (starším označením otčina) je země narození, ke které cítíme sympatie a chováme ji v jisté úctě. Latinské slovo patria (otčina) dalo vzniknout slovu patriot a patriotismus, které zdůrazňuje lásku ke své zemi až po její vynášení nad jiné, což je znakem nacionalistických radikálů. Německé Vaterland, které hojně používal nacismus, se tak stalo synonymem extrémní úcty.
         Jiné verze jsou domovina či matčina (ženský rod) - například „Matka Rus“ či metropole („mateřské město“). Na Slovensku ale i dedovizeň či babovizeň, jako dědictví po prarodičích.

         Patriotismus je společensko-politický postoj vycházející z emotivního kladného a podpůrného postoje jednotlivců či skupin k 'otčině' (latinsky patria ← řecky patrida, πατρίδα). 'Otčinou' (či 'domovinou') může být oblast nebo město, obvykle se jí však míní národní stát nebo vlast, patriotismus pak lze ztotožňovat s českým výrazem vlastenectví.
         Termín patriotismus je často definován jako oddanost domovské zemi, která má své specifické projevy dle jednotlivých zemí.[1]
         Patriotismus na rozdíl šovinismu nevylučuje úctu k jiným zemím a národům.

         Těžko vysvětlit dobrovolně vykořeněným...

        • Pepi napsal:

         Vlastencem nejsem a nebudu,nemuzu byt nicim co by me omezovalo.
         To neznamena ze bych nemel rad Cesko,Slovensko,Nemecko ci Rusko.
         Nebo Brazilii.
         To Brazilske vlastenecvi je mi bliz nez to ceske,norske ci polske,protoze Brazilci jsou hrdi(samozrejme vyjimky potvrzujici pravidlo,zamindrakovani kriplove se najdou vsude),mavaji temi svymi nadhernymi vlajkami,rvou,ale nikoho nevyhaneji.Kristus nad Riem ma naruc otevrenou pro vsechny,nikomu nehrozi,nikoho nestrasi.
         Zeme je tady pro cloveka a my se mame o ni starat,ne ji nicit a znasilnovat.Jine vlastenectvi neznam,ty Vase novotvary o slunickach si strcte za sombrero.

        • tis napsal:

         A co má být něčí specifický "vztah k domovu a rodině" -což je věcí značně "privátní" a co je komu do toho BÝT ZNEUŽÍVANÝ JAKO POLITIKUM?

         Ne ne- tím to nebude... JDE TU U ZÁMĚRNOU ZÁMĚNU...

         ...

         Vrchnost nakecala, že ty city, které má jedinec nezávisle na ní a nezávisle na plnění jejich panovačných zájmů..(zájem o/panovat).
         mají prý cosi společného s nějakým fiktivním pojmem označujícím cosi co má pod kontrolou ona vrchnost.

         Ne, to co máte rádi každý po svém - rodiny, lidi, domovy, atd. - to nemá se státním "vlastnectvím" jako falešným pojmem nic společného - jen chtějí abyste si to zaměňovali

         A PŘENESLI TAK SVÉ CITY, LÁSKU A "OBRANNÉ REAKCE" DO NÁSTROJŮ PRO VRCHNOST - STÁTNÍCH APARÁTŮ, ZŘÍZENÍ A (SEBE)MANIPULACE.

       • Eschatolog napsal:

        Vy splnujte uplne definici internacionalisty, jde jen o to, ktereho, tedy koho si vas fenotyp internacionalismu vybral za sveho nepritele, ktereho je nutno anihilovat, aby jste vymezili sve nesmirne dobro pro lidskou planetu.

        • Eschatolog napsal:

         vlakno pro Pepi

        • kontrarozvedkonetrolluj napsal:

         Co církevmediální manipulátoři ("sedmá velmoc" v "sedmém nebíčku" v duchu něčím) a

         konkurencenesnášenliví kryptonásilníci z dalších státních sfér

         nenávidí

         jest pravá-nikoli jen předstíraná

         -NEZÁVISLOST (alter_-_nativita) OD NICH A OD JEJICH BLUDŮ A ŘÍDÍCÍCH PROGRAMŮ.

         K tomu jedinec kteréhokoli druhu potřebuje sur0vinovou, prost0rovou a také "sp0lečenskou" (MOŽNOST-ROZHODNUTÍ NA DANÉM JEDINCI NAKOLIK JI KDY VYUŽIJE K ČEMU, určitá míra dobrovolného "SDÍLENÍ POKROKU" CELÉHO LIDSKÉHO PLÉMĚ- "ÚROVNĚ".) - včetně prostředků a nástrojů
         - základnu.
         Toho jsou si milí úlisní druzi dávno dobře vědomi a proto především hospodářsky v ekonomickém jednání člověka omezují - ovádáním POSTÁTNĚNÉ ekonomiky.

         Ne, opravdu nežije se ve "vzduchoprázdnu"-ať se vám to líbí nebo ne, ať vám někdo namlouvá něco jiného nebo ne.

  • contumax napsal:

   Rudolf

   Správně...

 6. jogín napsal:

  Príma jsou i opakovaná tvrzení ČT že na Kliniku byly použity zápalné lahve. Přitom i jeden z anarchistů do záznamu řekl, že od petardy chytla záclona.

 7. weissbach napsal:

  To je vyšší hra. Ty figurky se kterýma se tahá vědí houby. O tom, že to byla inscenace podle napsaného scénáře není pochyb. Stačí se pozorně dívat na ta videa. To nebyli žádní rowdies a neonacisti. To byli vycvičení bojůvkáři zvyklí poslouchat velení. A ty gumové dlažební kostky a házení měkkých věcí nikoho netrká? A útok na kliniku, kde se rychle mluvilo o vypálení, lahvích s benzínem a byly to přitom údajně /nebyl jsem u toho :-)/ světlice od kterých chytila záclona.
  Verze jednotlivých účastníků se budou přizpůsobovat potřebě z toho vytěžit mediální kapitál. Celé vyšetřování to zamete pod koberec, aby se něco neprolátlo. To je obvyklý postup. A jestli někdo bude mluvit? To určitě, leda pět minut předtím než s betonovýma holínkama zmizí ve Slapech.

  Taková malá ukázka jak se to procvičuje a jak jedni příslušníci nacvičují pacifikaci jiných příslušníků. Je to jak ze šablony. I na transparenty a skandování nezapomněli...

 8. arachnid napsal:

  No zkrátka už dříve se někde na půdě MV našly manuály StB!

  • Paul Durham napsal:

   Víte, co je to revoluční tradice čeky ? :-)
   Nic nehledali ani neoprašovali, pouze vybalili ze sametu ...

 9. Kolemjdoucí napsal:

  17. listopad 89 se opět opakuje. Jak lépe odklonit pozornost nespokojené populace od několikatisícové demo proti uprchlíkům, než fiktivním pálením jakéhosi squatu, který nikdy nezahořel?

  Antifa identifikovala 3 lidi v kuklách podle očí, takže vlastně nikoho neidentifikovala. Jen se připojila k informační linii PČR, která jí ovládá. Tváře 80% z té skupinky jsou vidět na začátku toho videa a oni řeší zakuklence. Trapné..

  Mediální pozornost je účelově odkláněna od masové nasranosti lidí...

 10. Liška J. napsal:

  Všichni víme co jse udelaly se souduhem Ramcdolfem!!! Tohle je jen třešnička na špičce ledovce!!!!

 11. sobol napsal:

  Já si dovolím přednést vlastní verzi. Budu se snažit držet principu logické úspornosti. To, že anarchisté i pravicový extremisté budou mít akce u příležitosti 6.2. se vědělo jednak z médií a jednak má policie svoje lidi v těchto organizacích. Takže byly známé i trasy obou skupin. Policie vyslala své lidi v civilu do obou táborů, toto se dělá zcela standardně. Bylo jasné, že čekajících pravicových extremistů bude pouze 10 až 20 a anarchistů cca 200 takže k opravdovým pravicovým extremistům se převlékly policisté, aby tuto skupinu kontrolovali a nemusely do křivolakých uliček vysílat težkooděnce. Následně pak tzv. chránily málopočetné pravicové extremisty před anarchisty a vlastně se jim to povedlo a nedošlo k velkému střetnutí. Problémem však je, že to pravý extremisti museli vědět a není logický, aby si o svojí vůli ještě týž den střihli kliniku. Nebo je zde možnost, že plánovali ostrý útok ve stylu zápalný lahve, možná nějaké zbraně a policie to zneutralizovala pouze na petardy a kostky.

  • Robo napsal:

   Sobul, videl si to video?
   Ak áno, musí Ti byť jasné, že Tvoja teória má veľké medzery. Ak si ho ešte nevidel, doporučujem..

   • Boris napsal:

    Nesmis slepe verit vsemu co nekdo sestriha do videa. Chce to pouzivat vlastni hlavu.

    • Robo napsal:

     Takže mám veriť, že tie hodné tajné služby nám spolu s políciou pomáhajú a chránia nás.. :-)))
     Áno, až sa udriem do palice tak, že na chvíľu zabudnem, čí som, uverim ti aj to, že niesi troll.. :-)))

  • Eschatolog napsal:

   Vase uvaha vychazi z mylneho predpokladu o funkci policie. Potom je i samotna uvaha mylna.

 12. Vaclav Pražák napsal:

  Antifa jsou nacisti!!jejich praktiky jsou praktiky SAS Německa třicátých let.Nekoukejte na název a ani to co vykřikují do Světa.Jsou to kovaný nacisté jako všichni levičáci.Hitlerova NSDAP byla levicová,největším poválečným kouskem komunistů bylo vecpat lidem do hlav že nacismus je pravicový.A je veřejně známé že Antifa je přímo napojená na BIS a je používána jako SAS havlistocké kavárny ke které patří i vládní a parlamentní strany(vyjímkou Usvitu a Okamurovcu) A lidi co odmítají islám nejsou ultrapravice ale Český a Moravský národ.Je nás odmítačů 91%

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!