Briefing ruského Ministerstva obrany z 4.2.2016

brief42

Mluvčí ruské MO vysvětluje v 8 minutovém videu, že Turecko nepovolilo přelet ruských letadel přes své území, ačkoliv NATO pozorovací lety přes Rusko uskutečňuje. Podivuje se, proč západní média, politici a NATO nereagují na důkazy o tureckém ostřelování Sýrie a přípravu invaze do Sýrie. Dále informuje o výsledcích činnosti ruské armády v Sýrii.
9 Komentářů k Briefing ruského Ministerstva obrany z 4.2.2016

 1. gandalf napsal:

  Trochu starý :-(

  • Jan napsal:

   Nevíte náhodou, kolik je už nových jednomístních stíhaček Su-35S v Sýrii? Na videu jsem zahlédl tak asi čtyři kousky. Děkuji.

 2. jogín napsal:

  Podle posledních zprán serveru Alalam se zdá, že se odpor Al Núsry hroutí- zpráv z front je třikrát víc než obvykle.

 3. Jaris napsal:

  Pokud je to aktualni zprava, at Rusko vyda take zakaz preletu nad Ruskem a v pripade neuposlechnuti, US letadlo sestreli.

 4. Jarda napsal:

  Když se přejímají aktuální zprávy odjinud tak by to nemělo být týden po funusu! Zvlášť když se jedná o vojenský brífing.
  V tomto případě je to pro nwoo.org spíš na škodu. :(

  • contumax napsal:

   Jan

   V Sýrii jsou momentálně 4 stíhací bombardéry 35 S a jsou dvoumístní Jane…

   Četl jsem to někde před pár dni na RF stránkách…

   • Jan napsal:

    Su-35S je jednomístná. Ale Su-35UB je dvoumístná. Pak je ještě nějaká ve vývoji Su-35BM, ož by měla být údajně Su-37. Já jsem odborník na bývalé MIG-29, na kterých jsem dělal. Suchoje beru jen okrajově.

    • Jan napsal:

     Pokud jsi viděl dvoumístnou verzi, tak to mohl být Su-30SM, jenž jsou v Sýrii.(Jinak je toto vlastně verze jako pro Indii Su-35MKI)

  • admin napsal:

   jasně, že je to trochu s odstupem, v tomhle případě jde o dokumentaci tureckých manévrů na podporu IS. Toho není nikdy dost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!