Daniel Landa / Marek Černoch – Afghanistán – Debatní klub

landa-cernoch

Když se řekne Afghánistán, co vás napadne? Předpokládejme slova, jako Taliban, mudžahedíni, Bin Ládin, opium, terorismus, válka se Sovětským svazem, válka s USA – zde je nutné podotknout, že válek na území Afghánistánu proběhlo hodně a ač útočící velmoci vyhrály řadu bitev, nikdy žádnou válku. Nejdůležitější jsou nakonec války občanské, kdy ta poslední pokračuje s různými přerušením prakticky dodnes a účastní se jí na jedné straně zmíněný Taliban, původně islámští bojovníci, mudžahedíni proti sovětské invazi a na straně druhé tak zvaná Severní aliance, což by měly být vládní síly, ale jak je to s vládou v Afghánistánu ví asi jedině samotní afghánci.

Nezbývá než si vybavit i slova jako hrdost, nepoddajnost a nakonec i starobylost, protože Afghánistán patří do regionu kolébky zrodu civilizací.

Debata pánů Daniela Landy a poslance českého parlamentu za stranu Úsvit – Národní koalice Marka Černocha, má za cíl zodpovědět otázky, týkající se aktivit Daniela Landy v Afghánistánu.
23 Komentářů k Daniel Landa / Marek Černoch – Afghanistán – Debatní klub

 1. sobol napsal:

  Tak tohle se alespoň blíží konstruktivní debatě, která přináší nějaký řešení než populistický žvásty.

 2. Rudolf napsal:

  Napřed Drtinová, teď Černoch.
  …tak udělá s tím Landou konečně rozhovor někdo jiný naž hnida?

  • Rudolf napsal:

   Pročetl jsem si komentáře pod youtubem a do kolen mě dostalo vyjádření autora – kolektifa1:
   „…..Rolí Debatního klubu je umožnit vystoupení těm, kteří jsou ochotní dodržovat zákony ČR…..“

   Když vědí, že parchanti si pro sebe vytvořili sparchantělé zákony, tak to je opravdu hodně vysoký standard! Ale snad jen pro lidi bez morálky a etiky.

   Opravdu maras.

   • rad napsal:

    Kolektif je jak se rika v pravem slova smyslu SLUSNY CLOVEK. Da se rict svym zpusobem trochu magor. Je to ten typ co neumi rict ani slovo vole. Mirek Dusin se vsim vsudy. Hodne si na tom zaklada. Typicky suchar co se muze splest v cloveku, kdyz bude vystupovat slusne a naopak. Z toho potom castecne vyplyva to co napsal.
    Tady jste ho trosku chytnul za slovo. Jiste tim mysli pouze- slusne jednani. Nic vic. Blbe to formuloval, to mas pravdu.

 3. Kolemjdoucí napsal:

  Manipulace s voliči. Potřebují štěpit hlasy nacionálně zaměřených voličů protože Okamura jim přerůstá přes hlavu. Tak vezmou populárního Landu a dají ho dělat rozhovor se zrádcem Černochem z Úsvitu, který má velmi podobné názory. Lidi,kteří si to pustí kvůli Landovi jsou potencionální voliči jak Okamury, tak Černocha (ktérého do té doby třeba ani neznali).

  Rozděl a panuj..

  • Paul Durham napsal:

   1*

  • Bobas napsal:

   Nádherná a pravdivá myšlenka !
   Jinak k aktérům debaty. Landu moc nemusím ačkoliv se spoustou jeho názorů souhlasím.Černoch je politik který rozvrátil opozici v parlamentu a ted brečí že nic neprosadí.

  • gugga napsal:

   Jdi se léčit, ty zrádče. V Usvitu to byla demokraticka volba, a tu volbu Okamura prohral.
   K te volbě by ale nedošlo, kdyby se Okamura nechoval jako diktátor. Nejdřív sliboval, že bude nabírat členy do strany, a pak to nedělal. A když už chtěl, tak si vymyslel 2letou čekací lhůtu, aby měl jistotu, že do strany se dostane jen jeho souvěrec, který mu nebude oponovat

 4. Kolemjdoucí napsal:

  teď je otázka, jestli je k tomu Landa propůjčenej, nebo to dělá nevědomě… dle jeho předchozích aktivit s Bartákem a jinými v OLT hádám to první…

 5. weissbach napsal:

  Černoch je projekt a Landa Žito co chrání krále Karla /Schwarzenberga/. Na tyhle dva nemám žaludek.

 6. Carlos IV napsal:

  Ne tak docela od veci – zajimalo by mne kdo plati Landovi jeho drahy sport. Na jeho autickach jsem nikdy nevidel zadnou reklamu. Tuseni souvislosti?

  • gugga napsal:

   když uděláš tolik desek jako on, nebo jine projekty, tak budes mit taky takove prachy a konicky

 7. Samo napsal:

  Tak v tomto je Landa mimo. Afganistan , Iran byli Arijci ale tak 1000 let zpet , ale to byli I v Iraku ( Mesopotamia , Sumeria) Babylonie ,Palestina, Syrie , Izrael … To bylo ,ale dnes to sou Arabove I kdyz nekteri nemluvi arabsky. Jestli nekdo vypada jako kachna a kvaka jako kachna tak je to kachna !

 8. IxEl napsal:

  Narážka na Okamuru asi Černochovi moc nevoněla…:-)

 9. Čech napsal:

  Fujtajksl ! To je sešlost !
  Janečkův poskok po neúspěchu s kohoutem a Pozitivní polucí změnili taktiku na oblbování ovcí ?
  Ovce opravdu netuší, kdo toho s-áče převlečeného za hrdinu sponzoruje a kdo stojí za Janečkem a nadacemi ?
  Před polointeligenty si hraje na drsňáka, ale je to jen —pl který neví na čem se napást !
  HNUS !
  Pokud tato země uvěří lidem jako jsou ti dva je s námi ÁMEN !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!