Francouzská pravice zajedno v odsouzení zatčení bývalého generála na pochodu PEGIDY jako „dvojích standardů“

GettyImages-508744184-e1455039768952-640x480Bývalý velitel francouzské Legie generál Piquemal byl minulý týden zatčen na pochodu PEGIDY, což je krok, který je francouzskou pravicí odsuzován jako „dvojí standard“. Bude-li shledán vinným, mohlo by stíhání tohoto generála vyslat rázové vlny celou Francií, jelikož Cizinecká legie, to jsou nesmírně vážení skuteční francouzští vlastenci.

Generál, který tuto prestižní Legii vedl mezi lety 1994 až 1999 a před tím pracoval na ministerstvu obrany za tří po sobě následujících socialistických ministerských předsedů, byl zatčen v sobotu za účast na jediném pochodu organizovaném Vlasteneckými Evropany proti islamizaci Západu (PEGIDA), který úřady zakázaly.

Obvinili jej, že v tomto pochodu zaujímal „vůdčí roli“ a žalovali ho za „účast na srocování, které se po výzvě nerozešlo.“ Včera byl předvolán k soudu spolu se čtyřmi dalšími, kteří byli při této události zatčeni, ale nebyl schopen účasti, neboť byl odvezen do nemocnice s nějakým záchvatem. Jeho slyšení bylo odloženo na 12. května.

Včera řekl reportérům prokurátor Hervé Krych, že generálova nemoc byla „zákonitým“ důsledkem „podmínek během jeho vazby, které byly drsné.“

Generál sám mohl včera po svém propuštění z nemocnice poskytnout více podrobností, když Nord Littoral řekl: „Museli jsme spát na betonu s 24 hodin rozsvícenými světly. Sebrali mi opasek z kalhot a boty. Bylo to peklo.“

Dodal, že mu dávali jídlo, ale říkal: „Policie se mnou zacházela velice dobře v rozporu s instrukcemi, které dostala.“

Když se ho ptali, jak tohle prohlášení myslel, tak zasáhl bodyguard a reportérovi řekl, že „je unavený.“

Generál Piquemal pokračoval, že měl v úmyslu požádat srocení, aby se rozpustilo, zabránili mu v tom však jeho zatčením.

„Vydal jsem se na pódium, abych k nim promluvil (účastníkům pochodu PEGIDY) a poděkoval jim, že jsou tady. Když jsem promlouval podruhé, chtěl jsem jim říci, aby se rozešli. A to byl právě ten okamžik, kdy jsem byl zatčen,“ řekl.

Je to ve Francii vysoce vážený muž a jeho zatčení vyslalo rázové vlny celou francouzskou pravicí s tím, že mnozí zejména z Národní fronty se vrhli k sociálním médiím, aby rozhodnutí o jeho zatčení odsuzovali.

Francouzský starosta Frejus za Národní frontu David Rachline na Twitter vystavil: „Jsou tu nepřijatelné dvojí standardy v porovnání opatřeními přijatými vůči účastníkům nepokojů „Žádné hranice“ a těmi, kdo demonstrují proti imigraci.“

Vicepresident Národní fronty Florian Philpott tweetnul: „Podporuji vykonavatele ohromné služby Francii generála Piquemala, 4 hvězdičkového generála.“

Starosta Beziers a zakladatel Reportérů bez hranic Robert Ménard tweetnul: Migranti se propouští, francouzský generál se zatýká, vítejte u Hollanda (odkaz na francouzského presidenta Hollanda).

Starostka Calais Natascha Bouchart, která byla první, kdo podnítil zákaz PEGIDY, však už vyhlašovala svůj souhlas tweetnutím: „Nemohu připustit, aby se Calais stalo hřištěm pro extremisty, ať na té či oné straně. Zákonnost se musí udržet.“

Další prováděli srovnání s nedávnými protesty levičáků. V sobotu odpoledne se dav asi 1 000 levičáků v Renne střetl s policií a na protest proti letišti metali barvu. Pět jich bylo zatčeno, dva z nich byli následně propuštěni – jeden z nich byl 41 letý muž, jehož zdraví bylo shledáno jako „neslučitelné s vazbou“, hlásí Telegramme.

A přede dvěma týdny se podařilo v Calais shromáždit velkému počtu krajních levičáků, zohavili sochu Charlese de Gaulle, zastrašovali pohotovostní policii a prorazili do přístavu tohoto města.

Mluvčí mainstreamové centro-pravicové Republikánské strany Guillaume Peltier řekl France Info: „Toto je jasný příklad dvojích standardů. Máme tu beztrestnost pro „Žádné hranice“, kteří jen před pár týdny stříkají graffiti na sochu generála De Gaulle v Calais. Pak tu máme totální beztrestnost tento víkend z Rennes (…), kde městské centrum vyrabovali extrémně levicoví militanti. My však tady útočíme na tohoto generála, který býval velitelem Cizinecké legie.“

Apeloval na presidenta Hollanda, aby ve Francii obnovil pořádek, slovy: „V Calais máme apokalyptickou situaci, když to si už vlastně zabrali rebelové a mafie. President musí tuto oblast navštívit, rozpustit krajně levicové organizace, které toto město zamořily, zastavit pašeráky, vyhostit ty, kdo této zemi ničím nepřispívají, a zajistit velký evropský plán k řešení migrace.

Mezitím je pan Krych plný nadějí na pozitivní výsledek pro svého klienta. Generál je „dost klidný muž,“ komentoval to s dodatkem, že „fyzicky je sice už zdrchaný, ale morálku má vysokou a kvality jeho břitkého intelektu jsou pořád na výši. Tak teď nastal čas připravit si kvalitní obhajobu.“

Proces se čtyřmi ostatními zatčenými spolu s generálem Piquemalem proběhl už před tím včera v Calais na pozadí hlasité podpory pro obžalované od ostatních příznivců PEGIDY. Všichni byli obviněni z držení zbraní včetně mosazných boxerů a Taseru. U dvou bylo rozhodnuto o vazbě na dva a tři měsíce.

by DONNA RACHEL EDMUNDS 9 Feb 2016

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/02/09/arrest-of-foreign-legion-general-slammed-as-double-standard-by-french-right-wing/

 
9 Komentářů k Francouzská pravice zajedno v odsouzení zatčení bývalého generála na pochodu PEGIDY jako „dvojích standardů“

 1. contumax napsal:

  Cizinecká legie si nabrala i kriminálníky, kteří dostali novou identitu, a to co zažil údajný generál dělávala cizinecká legie svým obětem zcela běžně…!!!

  V zájmu svých kolonií vraždili civilní obyvatele jako by byli psy…

  • amstaf napsal:

   Cizinecká legie je nedílnou součástí armády Francie. Zkus říci to, co tady pindáš 14. července v Paříži na Avenue des Champs – Elysées! Historii má i katolická církev a německý národ, historii nevymažeš, jen ji nemusíš pochopit.

 2. jop napsal:

  tento generál ako aj celá francúzska cudzinecká sú krvaví vrahovia, ktorí zabíjali v afrike bez akejkolvek kontroly, a na príkaz takých istých zmrdov, ktorý sú naďalej aj vo francúzskej vláde, aj medzi bohatými francúzskymi kapitalistami.
  Krvavé zrúdy, keby všetci legionári pozdochýňali, neľutoval by som ich

 3. contumax napsal:

  V Debilizátóru alias TV dnes hlásili, že Francie zavádí “ NWO “ … !!!

 4. novapalo napsal:

  Západu sa už nedá pomôcť. Západ je duševne chorý z ich totálnych hlúpostí o demokracii a humanizme. Každému duchovne osvietenému je jasné, že taká tuposť, ako demokracia, ktorá vznikla z Vatikánskeho kresťanstva, je duševná choroba. Všade v našom vesmíre vládne hierarchia a preto čínsky systém aj indický kastovný systém je podstatne pravdivejší, ako západný duchovný odpad a stoka.
  Západu sa už nedá pomôcť. Západ je už totálne šialený zo svojich idealistických predstáv, ktoré sú absolútne mimo realitu. Vatikán aj Západ budú zničené z vnútra. Západ je ako nakazený leprou, alebo malomocenstvom. Západ sa už nedá vyliečiť. Nechajte týchto prašivých psov Západných a Vatikánskych, nech trpia pri zomieraní, ako ich kresťanská ideológia ich k tomu presviedča.
  A nesmieme pustiť na Slovensko týchto šialencov a prašivých psov nakazených (ako písal už C.G.Jung pri analýze duše Západného človeka), s ktorými my Slovania nemáme nič spoločného. Ale Západ chce za svoje zločinecké peniaze, aby sme ich zachraňovali. A to ale ako podriadení ich EU vedeniu !!!!
  Zatvorme hranice na Slovensku proti Západnej degenerácii a duševnej chorobe. Zatvorme hranice – samozrejme aj proti islamu, ktorý je duchovne podstatne menejcennný, ako staré predrímske Slovenské náboženstvo. Naši Slovenskí predkovia žili na tomto území už minimálne 3000 rokov pred Kristom. Tak pošlime do pekla tie Západné a Vatikánske svine, kam aj patria!!!!!!!!!

  • Jaris napsal:

   Novapalo, ja s Tebou souhlasim. Take chci,aby hranice byly bezpecne, aby hned kdejaky vandrak s rancem na zadech a bez dokladu prisel a dozadoval se vselijakych vymozenosti. Prvni krok je totiz v sesazeni vlad, ktere teto emigrantske vlne napomahaji. Vim, ze reseni je ve vystoupeni z EU a NATO, jenze jak to udelat? Jak sundat ty zradcovske vlady, ktere jsou napojeny na NWO system?

   • arachnid napsal:

    Už nijak! Je příliš pozdě!
    Zevnitř jo už nejde jen zvenčí.

    Jo a nejedná se o ty vandráky, ale o nás!
    O to že musí být zlikvidováno jakékoliv národní cítění, kultura, historie, zvyky atd. v KAŽDÉM evropském státě.
    A eurohajzlové to dokonce sami říkají. Právě proto jsme v EU a v NATO hošánkové.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!