Pár vygumovaných stupidních Turků vydá povel a začne třetí světová válka!

erdogan-davutogluTěmi tureckými „stupidy“ nemyslím nikoho jiného, než premiéra Davutogla a prezidenta Erdogana! Málokdy píši tak ostře, ale tihle „lidé“, si žádnou slušnost a ohledy nezaslouží a turecký lid by je měl sám co nejdříve oba odstavit od moci, nebo, kvůli nim pocítí zničující peklo války se silnějším a technicky vyspělejším soupeřem!

Všechno totiž díky militantní politice výše jmenovaných hňupů směřuje k velkému vojenskému konfliktu Turecka s Ruskem, což může díky tomu, že Turecko bohužel patří do NATO, tedy do vojenského paktu, ke kterému patří také USA, Německo, Anglie, Francie a mimo jiné i naše malá země nakonec skončit jadernou, třetí světovou válkou!

Turecký prezident a jeho premiér jsou buď naprostí šílenci, nebo loutky v rukou někoho, kdo chce zničit, nebo aspoň oslabit Rusko za každou cenu, i kdyby tou cenou měli být miliony mrtvých Turků a Rusů! Jinak si totiž lze těžko vysvětlit prohlášení, které z obou vrcholných tureckých představitelů poslední dobou padají častěji, než bobky ze staré kozy!

Řeči takového typu, že Turecko může během 14 dní dobýt Rusko nebo, že Turecko hodlá vojensky pomáhat obráncům Aleppa (kterými jsou teroristé z Daiš a Al-Kaídy) totiž nemůže vypustit z úst žádný normální soudný člověk! Turci nemají v Sýrii, ani v žádné jiné suverénní zemi bez pozvání co pohledávat! Tito dva šílenci si zřejmě berou příklad v zahraniční politice USA a nedokážou pochopit, že co si (bohužel) můžou dovolit Američané je pro Turecko přece jen trochu příliš velké sousto!

Rusko je přes všechna štvavá turecká prohlášení a nepřátelské akty, jakým bylo sestřelení ruského bombardéru bojujícího proti islámským radikálům v Sýrii doslova nebetyčně trpělivé a snaží se zachovat mír a nedat se vyprovokovat, stejně jako se nedalo vyprovokovat ani na Ukrajině! Jsem si však jistý tím, že pokud Turecko překročí určitou mez a ruskému medvědovi dojde jeho příslovečná trpělivost, bude celé Turecko hořce litovat a ronit slzy lítosti nad tím, že nechalo dva blby dovést zemi ke zničující a předem prohrané válce!
16 Komentářů k Pár vygumovaných stupidních Turků vydá povel a začne třetí světová válka!

 1. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  Ti dva dokazují,že šílenství je přenosné a od nich to chytla i ta kráva Merklová….Ti dva Turci se asi moc nadejchali toho smradu z tý kradený ropy…
  No,pokud se to rozjede,bylo by záhodno první ranou obrátit v puch a prach ten Erdoganuv fungl novej palác,ale spíš si myslím,že se zvednou nějací turečtí generálové,udělají převrat a ty dva evidentní nebezpečné šílence zavřou do toho nejtužšího blázince v zemi….

 2. dj napsal:

  Rusove se zastavi až v Bosporu,Temnota již nema tu silu a Rusko je a bude nejsilnejšim statem sveta.Musime si udelat poradek v Evrope,zadne demonstrace,narodni domobrana a pujdem stražit hranice.V Lybii je nachystano 4000000 imigrantu ze zemi kde se nevalči,na zničeni a rozklad Evropy.

 3. kolkobudeszit napsal:

  Podstata je, že INFORMÁCIE o PRAVDA sa šíria rýchlo. Preto ich musia zastaviť i vojnou. A máte tu i príklad, že tak robia kontinuálne i dnes! VŽDY to tak robili. Najbližšie si vezmite 1. sv. v., před kterou sa svet skultúrňoval a úroveň poznania a života bleskovo stúpala. Erdogan a opička sú len totálnymi zločinnými hlupákmi, minifigúrkami.
  Vyjadrujem VĎAKU všetkým tým, ktorí sa postarali o to, aby sa internet rozvinul fungoval a rozširoval informácie. Postarali sa o to tí, ktorí vedia, že „Informácie sú moc“, jako upozorňuje Pjakin a niekto si ich mýli s nepriateľom. Preposielam informácie, kterých sa boja aj keď sú mnohým známe, čerpajme zo zdroja. Pre GP je problém, že Čína obsadila Mandžusko a Tibet protizákonne – ukradla územia Tartárie, rovnako jako USA ukradli západ Severnej Ameriky a za Aljašku doteraz nezaplatili plnú sumu.
  Prepošlite ďalej, nešetrite časom na oboznámenie seba a priateľov. Ozaj hodnotné – vedecké.
  Objavenie Slovanskej Hyperborei už před 10 r. – zatreli mapy googla už v r. 2010, originály sa zachovali. Všade na severe na morskom dne sú pyramídy mestá, cesty…
  VIDEO č.1a.1:04:00 КАК СКРЫВАЮТ ПРАРОДИНУ ДААРИЮ. ПИРАМИДЫ. СЛАВЯНО-АРИЙСКИЕ ВЕДЫ. Jako skrývajú pravlasť Dáriu. https://youtu.be/OE1rB2mHoTQ
  VIDEO č. 1b. 5min. Даария (Гиперборея) https://youtu.be/NpxG5FEbdgc, Valerij Uvarov, před 13600 asteroid posunul náklon Země tá sa prevrátila 2xvychádzalo slnko, tam kde zapadalo. Severný pól sa posunul o 15 stupňov, teda cca o 1000 km južnejšie. To bol zánik Dárie-Hyperborei.
  Najvačšiu stavba světa na morskom dne sú „múry“ vysoké 1 km a široké 10 km od pólu k pólu.
  https://youtu.be/2XyCuAWjbTs
  VIDEO č. 2. Komplexný a veľmi kvalitný materiál. Dejiny Ruska, Tartarie 3:51:00hod. История России или как скрыли наше прошлое https://youtu.be/SuwMXCsgLh0 – Tartaria, slovjenske-činske pyramidy, zhoda sanskrit ruský jazyk, bitka s čiňanmi, Peter 1 jeho výmena-genocída rusov, r. 7208 zamenil za 1700, Tartarii patrili štáty Aljaška, Kalifornia, Havajské ostrovi, Washington, Oregon, archív USA-dohoda o kúpe Aljašky len vo Francúzskom a Anglickom jazyku je to aféra 19 stor., r. 1773-5, občianska vojna Tartaria proti Moskve, až potom mohli Američania uchvátiť západ 2:40 h., 2:53 h. USA mali mapu južnej ameriky komplet, ale severnej len východ a západ nie-bez názvu komu tá zem patrí, Ajašku v r. 1867 kúpili USA za 7,2ml. dol. ale zaplatili „šekom“ len 2,2 mil., mali zabezpečiť i kultúrnu slobodu 2:50 h. Kaliforniu, Oregon, Washington nekúpili, ale ukradli a tak právne dnes skoro polovica USA patrí stále Rusku, ruština má základ 500 000 slov plus variácie, teda slovjenske jazyky sú najbohatšie a to určuje ich postavenie a kultúrnu úroveň vo svete…
  VIDEO č.3 -19 min. Правда о Великой Китайской Стене https://youtu.be/EtjxFBfI5YU Prečo je to dnes nerozrušená stavba, aj keď do 17. stor nebolo v Číne nič veľké z kameňa postavené, nemohla plniť obranné poslanie – nemali dosť vojska aby obsadili veže, ktoré boli každých 60-100m. Múr bol postavený jako hranica mezi dvomi štátmi a v 17 stor. V 1689 prijatá dohoda o severnej hranici číny, dokazuje to mapa z 18. stor. Holandskej kartografie min. 10:34, to isté mapa z r.1856,…aj na globuse v Sank Peterburgu je múr jako hranica, neexistuje iný príklad kde je opevnenie zanesené do kartografie. Už aj starí číňania před 2000 r. vedeli, kde je hranica a v r 1689 len prevzali za hranicu stenu „čínského“múru.
  VIDEO 4 https://youtu.be/rCORvPx9cR4 Dejiny klamstva, akého na Zemi niet! Pravda o „pijanstve“ rusov, keď v skutočnosti poslední podľahli z Európskych národov tomuto psychickému stavu. Ešte na začiatku minulého stor. pili najmenej.
  VIDEÁ 5. Na pochopenie, že Ruský živel je konštruktívny, hľadá kladné hodnoty, aj keď je i dnes vystavený tvrdému prenasledovanie v Rusku.
  Тайна природы женщины – фильм организации Общее Дело https://youtu.be/ZOqohiNifK0 – tajomstvo ženského šťastia
  Красота по-русски (2015) Документальный фильм https://youtu.be/8Q0YK0ewS6Q – sposob nazerania Holywoodu a Rusov, jako protiklad prázdnych bezduchovných idolov voči komplexnej duchovno- duševnej osobnosti ako idolu krásy v Rusku – nielen vonkajšia, ale i vnútorná krása!
  A najdoležitejšie nám známe vedecké objavy, ktoré zmenili svet, ale GP ich nechce využiť v prospěch ľudí. . Vodíková štruktúra Země, teda ropa a plyn sa obnovujú. V zemi sa vytvára neustále voda – teda vody máme dosť. Gravitačné pohony a čerpanie energie z vákua, existencia „mnohých svetov“, jako hlásal Giordano Bruno aj s formovaním poznatkov, čo dnes nazýváme „teória relativity“. Čo „inspirovalo“ Einsteina vo Švajčiarsku. Prednášky Nassima Harmeina dopĺňam o Levašova, ktorý vysvetlil nadteóriu, aby sme si uvedomili komplexnosť problematiky. 26min. fyzikálne animácie – люди вас обманули вселенная далекий космос высщий разум создатель https://youtu.be/s-brabMjgf0. Čerpajte z informácii tam kde sa snažia PRAVDU hľadať.

  • dj napsal:

   Pekne schrnuto,musi vyjit na povrch pravda o tartarii a Slovanech.tychle narody byli zmanipulovani krestanstvim,ted jsou Rusove manipulovani taky pravoslavnou cirkvi.Temnota tychle dejiny pohřbila a prepsala.Ježis rikal židum,ja nemusim jit na sever,tam jsou pohanske slovanske narody ktere uctivaji prirodu,všichni jsou si rovni a maji sve skutecne rodiče ktere uctivaji.Vy,žide byste jse meli zmenit a nesloužit temnote.

 4. gandalf napsal:

  Dočetl jsem to až k tomu „tureckému lidu“. Už vidim „lid“ jak odstavuje od moci kohokoli. To myslíte třeba „lid“, který se nebyl schopen dohodnout na jednotném protestu třeba v Praze? Nebo v Turecku je jiný „lid“? Spíše bych řekl, že tam jsou jiné represivní složky a nová Osmanská říše oslovuje spoustu Turků /stejně jako Velkopolsko, Ukrajina, Maďarsko, Albánie, …../.

  • Jarda napsal:

   Ano lid je dnes vzácný druh, který se ještě vyskytuje v některých málo zemích. U nás ale už vyhynul!

   A k tomu článku: Autor se absolutně nevyzná v pojmech.
   Je obrovský rozdíl mezi šílenecem, hňupem, stupidním člověkem a hajzlem!!!

 5. Justass napsal:

  „Pár vygumovaných stupidních Turků vydá povel a začne třetí světová válka!“

  Vygumovaní a stupidní jsou. Ti dva na foto určitě. Nechají se
  pošťuchovat sio- USA, k tomu aby vletěli na Asada. Tady by potom nastala prověrka čl. 5 Smlouvy NATO.

  Jak by to dopadlo? Samozřejmě by je v tom sio USA nechaly.
  Odůvodnění: Válku začali Turci – bez pozvání legitimní vlády Syrie překročily jejich vojáci hranice. Byla by to tedy válka jednoho člena NATO proti Sýrii a Rusku.
  Takže nemyslím, že by z toho byla 3. světová. Na to jsou Amíci příliš zbabělí. Pošťuchovat někoho někam to jo, ale válčit? Protože vědí, že žádnou válku ještě nikdy nevyhráli a rovněž vědí, že v této by vítězové taky nebyli, páč tato by vítězů neměla – řek bych.

 6. Všímálek napsal:

  kde jsou ty časy velkých mužů, kdy kcáb ukázal zoubky a sověti se staženým krkem zdrhli z Evropy.

 7. viliam napsal:

  …tito dvaja nie su stupidni turci…uz vobec nie turci…su len ubohi sluzobnici baala…toho ktoremu chystaju tretiu krvavu obet ludstva…v tomto duete vsak naozajstni tragikomicki idioti pouziti najodpornejsou humanoidnou teda svojou entitou ktora sprznila vsetky religie pocnuc judaizmom…ktory pouzila ako prezervativ ci ovcie runo…avsak 1000 rokov dost bolo…

 8. Jaris napsal:

  Davutoglu manzelka se jmenuje Sara. Navic podvodnicka zidule Merkelova by se jen tak pronic zanic nedomlouvala s nejakym tureckym otomanem a necpala mu balik penez.

  • Jaris napsal:

   Jen si dobre vzpomente, jak merkelova nemilosrdne jednala s reckou Syrizou. Byt tam zidovske obsazeni, Recku by urcite pomohli. Videt takovou sikovnou spolupraci zidovske mafie je priklad Ukrajiny. Nikomu jaksi nevadi, ze Ukrajina je davno bankrot. Zidak zidakovi vzdy nahraje.

 9. Michal napsal:

  Je třeba zastavit Bohůše s Chovancem, než se dopustí na radu Šapira ještě větší prasárny vůčí českému národu. Další demonstrace by už měla být za demisi české vlády, to je nebezpečná smečka amerických agentů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!