Austrálska „Area 51“: Údajne sa tu nachádza UFO – základňa a svetová vláda s Aliens /mimozemšťanmi/

bild1-2„Pine Gap“ je tajná vojenská základňa v Austrálii, ktorá je oficiálne prevádzkovaná  USA a Austráliou a kontrolované iba satelitmi. A predsa je čoraz častejšie nad základňou pozorované UFO. Môže sa jednať o základňu pre mimozemšťanov. Tí môžu prichádzať a odchádzať a spolu s ľuďmi tvoriť určitý druh svetovej vlády (18 najneobyčajnejších vojenských základní sveta (videá)). Môže sa jednať aj o obrovskú podzemnú krajinu s morami a bazénmi Môže tu byť aj tunel, dlhý asi 2 000 km, ktorý vede až k pobrežiu.

 

Nachádza sa v Down Under UFO-základňa?

Základňa je označovaná ako „Area 51“ USA a Austrália prevádzkujú od roku 1967 v vo vnútrozemí Austrálie vojenskú základňu s názvom „Pine Gap“. Zo začiatku to bolo kontrolné a odpočúvacie zariadenie, ktoré prevádzkovalo Ministerstvo obrany USA.  Medzitým tu pracuje 800 zamestnancov.

Základňa je dnes známa ako „Joint Defense Space Research Facility“ a pozostáva z viacerých anténnych, komunikačných a odpočúvacích zariadení, ktoré vyhodnocujú dáta z celého sveta. Okrem toho je aj súčasťou globálnej špionážnej siete ECHELON.

Osem obrovských radarov – smerové rádiové antény pod jednou kopulou – tu stoja uprostred Ničoho. Z „Pine Gap“ je sledovaný celý rad satelitov.

bild1-1

Základňa bola označená ako „Area 51“ („Oblasť 51“; pozn. preklad. (Video)). Ľudia chcú čoraz častejšie vidieť UFO  pri cestách cez Outback (austrálske vnútrozemie; pozn. preklad) v blízkosti „Pine Gap“  :

 • V októbri 1996 boli uprostred noci nad „Pine Gap náhodou spozorované oranžové svetlá“. Ľudia videli na vlastné oči kruh s 19 svetlami, ktorý sa vznášal štvrť hodinu nad „Pine Gap“. Ďalšie svedectvá informovali o viac ako 21 svetlách, ktoré tvorili spolu dlhý pás. Obidve svetelné formácie putovali  na západ. Niektorí  ľudia ich prenasledovali autom, potom ich ale stratili z dohľadu.
 • V novembri 1996 podľa „UFOinfo“, uvidela doobeda Mary Adams s priateľmi v údolí „Honeymoon Gap“, desať km západne od Alice Springs, v diaľke nad „Pine Gap“ modré svetlo. Svetlo bolo veľmi nízko a osvetľovalo zem. Mary Adams si bola istá, že to pristáva neznámy objekt. Potom sa vzniesol znova hore. Bol  asi 14 m dlhý, mal ploché dno a špicatý predok“. Nad ich hlavami odletel preč.“Nič sme nepočuli, nebol tam žiaden hluk. Svetlo po stranách blikalo, a vyzeralo to, akoby sa kolísalo, hoci bolo obrovské“. Mary Adams pokračovala autom ďalej a spozorovala, že objekt sa kolísal nad ňou a prenasledoval ju. Potom zmizol.
 • V novembri 1997 videlo päť svedkov v 100 km vzdialenej Santa Tereze veľmi jasné biele svetlo nad oblasťou, kde sa nachádza Pine Gap. „Vyzeralo ako cigara“. Svedkovia ho mohli pozorovať dlhých 20 minút, potom zmizlo.
 • V apríli 1998 videla iná skupina letiaci trojuholník, ktorý bol označený piatimi svetlami. Zmizol veľkou rýchlosťou smerom na juh.
 • 30. augusta 1998 stanovali tri rodiny s ôsmimi deťmi v Maryvale, juhovýchodne od Alice Springs. Svetlá strieborná guľa plávala nad ich hlavami. Z gule  blikalo biele svetlo obklopené tancujúcimi svetielkami, ktoré boli väčšie ako hviezdy.

Ale aj v nedávnej minulosti boli zaznamenané ďalšie pozorovania.

 • 10. septembra 2013 neskoro popoludní videli obyvatelia Alice Springs  v neskoré popoludnie na oblohe svetlo: „Nado mnou bolo intenzívne biele svetlo, ktoré akoby explodovalo a zmodrelo. Potom zmizlo“, referoval jeden svedok.
 • 10. marca 2010 zažil pán P. Jason z Alice Springs niečo podivuhodné. Hovoril o oranžovom svetle, ktoré sa náhle vynorilo nad ním. „Keď zastavilo nado mnou, zavolal som svoju ženu a pozorovali sme ho spolu. Pohybovalo sa veľmi rýchlo doľava a potom znova doprava. Potom zostalo stáť nad našou strechou a blikalo tam desať sekúnd. Nakoniec zmizlo na západ. Nebola to fatamorgána. Prišlo z východu a zmizlo na severozápade. Nemám predstavu, aké bolo veľké, lebo bolo veľmi ďaleko. Ale myslím si, že mohlo mať priemer väčší ako 20 metrov“.

Mnoho ufológov je presvedčených o tom, že „Pine Gap“ je základňou UFO, ktorú USA poskytuje k dispozícii mimozemšťanom. Údajne ide o svetovú vládu – vládu zo zástupcov Zeme a mimozemšťanov (Astronaut potvrdzuje: Mimozemšťania  zabránili jadrovej vojne na Zemi (Video)).

Mimozemšťania chcú pomôcť ľuďom pri rozvoji technológií a na oplátku chcú pristávať na tajných základniach po celom svete. „Area 51“ v Nevade a „Pine Gap“ v Outbacku majú patriť do tejto siete.

Ale to nie je všetko: stanica ukrýva ešte mnohé ďalšie tajomstvá. Niečo sa údajne skrýva pod Zemou. Bývalá upratovačka povedala, že sa tam rozprestierajú  plochy až do  šírky 13 km (Vládou utajované - tajné miesta a experimenty – (video))

Majú sa tam nachádzať podzemné moria a celé krajiny. Údajne sa tam pestuje aj ovocie a zelenina. Celé zariadenie je postavené tak, aby sa v ňom dala prečkať aj atómová vojna. Hovorí sa, že sa tam nachádza podzemný tunel, ktorý vedie až k pobrežiu Austrálie a vraj je dlhý viac ako 2000 km.

Neustále pribúdajú informácie, že pracovníci „Pine Gap“ sú utajovaní. Aj napriek tomu, že sa - okrem 23 km vzdialeného malého mesta Alice Springs -, v blízkosti nenachádza žiadne iné mesto, v Alice Springs ich nevidno.

Život tajných pracovníkov „Pine Gap“ musí byť ostatne veľmi príjemný. Na leteckých snímkach sa dajú rozoznať záhrady a bazény. Celý „Pine Gap“ pôsobí ako zelený raj uprostred vnútrozemia. Z toho všetkého vyplýva, že „Pine Gap“. by bolo zaujímavé navštíviť.

15.septembra 1991 urobila  skupina Space Shuttles Discovery zaujímavé pozorovanie. Zo zemskej atmosféry sa oddelili biele fľaky a potom bleskovo zmizli (Spozorované UFO? CIA zverejňuje tajné dokumenty).

Spozorovali tu astronauti odlet UFO?

Biele fľaky boli zachytené video kamerou a potom celé roky neustále analyzované. NASA si vysvetľuje fľaky ako  „ľadové krištáliky“ . Ale profesor  Jack Kasher z univerzity v Nebraske, ktorý spolupracuje s NASA, odporuje podľa  strany  „Inquisitr“ tejto teórii:

„Ľadové krištáliky  nemenia smer. Okrem toho sme vypočítali, že objektom veľmi narastala  rýchlosť. Najväčší objekt zrýchlil  v priebehu  jednej sekundy na 4923 km/hod. “

Video:  40th výročí krytí základen Skylab/Pine Gap:

Pozorovanie bolo ešte tajomnejšie, keď sa zistilo,  že niektoré objekty vystúpili priamo nad austrálske vnútrozemie.

Literatura:

Verschlusssache UFOs

Dimensionen. Begegnungen mit Außerirdischen von unserem eigenen Planeten von Jacques Vallee

UFOs und Atomwaffen von Robert L. Hastings

UFOs – Generäle, Piloten und Regierungsvertreter brechen ihr Schweigen von Leslie Kean

Geheimdossier UFOs: Die Akten der Schweizer Luftwaffe von Luc Bürgin

Zdroj: http://www.pravda-tv.com/2016/02/australiens-area-51-angeblich-gibt-es-hier-eine-ufo-basis-und-eine-weltregierung-mit-aliens-videos/
61 Komentářů k Austrálska „Area 51“: Údajne sa tu nachádza UFO – základňa a svetová vláda s Aliens /mimozemšťanmi/

 1. Paul Durham napsal:

  Převážně neškodná upratovačka a její světelný mop na stráži před emzáky.

  • Josef Švejk napsal:

   Na svědectví upratovačky se můžete 100% spolehnout. Při upratovaní plochy až do šírky 13 km si to na jejím místě zafixujete mezi ušima tak, že si to budete pamatovat i po smrti!

  • novapalo napsal:

   Tento článok je totálny nezmysel. Ja osobne som si istý, že UFO existujú a dokonca aj že UFO sú prítomní na Zemi a nás neustále sledujú. Ale UFO sa určite nemôže kontaktovať a komunikovať s duševne chorým obyvateľstvom tejto planéty!!!!
   UFO nemôže jednať s niekym, kto je nesvojprávny a nedokáže ovládať ani sám sebou a to už nie svojim okolím. Súčasné civilizácie na Zemi sú doslova duševne choré. To už nechcem ísť do podrobnosti vyšinutosti kresťanov a potom aj islamu, alebo hoci aj budhistov, alebo hinduistov. Súčasní ľudia (okrem ojedinelých výnimiek) sú doslova duševne chorí a sú to šialenci ...... a s takým duchovným odpadom sa určite UFO nespojí, nebude s týmto hnojom komunikovať, nedá týmto chudákom degenerovaným nič ....... určite nikomu z týchto degenov UFO nepomôže. To by muselo byť UFO na tej nízke duchovnej úrovni ako ľudstvo, ale potom by už dávno zaniklo a určite by sa na túto planétu duchovne degenerovaná civilizácia, ako je ľudstvo, nemohlo žiadne UFO dostať!!!
   Takže tento môj komentár považujte za definitívne odrovnanie tohto debilného článku, aj totálne hlúpeho autora tohto článku.

 2. B.O.B napsal:

  Teorie o tom že se mimozemštani dohodnou s nějakou skupinou lidí na světovládě je směšná. Z prostého důvodu civilizace která k nám je schopna přicestovat vesmírem se nemusí a nebude nikoho ptát jestli může. Prostě by se stali vládci světa pokud by chtěli. A nikdo by s tím nemohl nic udělat ani hrdinní ivani.

  • Oto napsal:

   Směšná je vaše analýza!
   Váš pohled ne věc je, řekněme "západní - demokratický":
   Zničit, zabít, zabrat! Nesporně máte v sobě až příliš Hoolywoodu.
   Pokud by se sem tahali z takové dálky tak rozhodně nebudou na takové primitivní úrovni.

  • Pepa z Depa napsal:

   B.O.B nejak se v tom vyznas ...ty jsi jiste mimo - zemstan?

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Máte na věc ryze materialistický pohled. UFO vědí, že jsme v podstatě spirituální bytosti, tak jako oni. Zákony karmy platí pro ně stejně jako pro nás. Nechtějí se do toho zamotat. Z gnostického hlediska jsou naše duše za dlouhý pobyt ve Vesmíru v mnoha životech více degenerované, než jejich. Tudíž se s námi nechtějí stýkat. Na vyřizování agendy s pozemšťany mají své agenty na Zemi a vyřizují si zde potřebné věci přes ně. Věci jako výzkum, získávání nějakých surovin... Naše vybití není z jejich pohledu žádoucí. Ostatně, když někdo z "hmyzologů" studuje třeba zajímavá mraveniště, a jak se tam perou jedni mravenci s druhými, tak taky do toho moc nešťourá a jen studuje + občas udělá nějaký ten pokus na nějakém mravenci, když si to dobře vědecky a eticky zdůvodní... Tak takto nějak může být nahlíženo na nás...

  • mimozemstanka napsal:

   blbec a co kdyz sem nemuseli cestovat?

 3. ochránce napsal:

  Moji přátelé se s nikým takovým nebratříčkují.Pokud člověk nemá čistou duši a čisté svědomí,tak u nich nikdo nemá šanci.S nějakými politiky ani vládci z pozemské rasy,by se nikdy nešpinili.To vám můžu garantovat.Ještě jsem nikdy neviděl,aby někdo dával špinavé prádlo dohromady s čistým,vypraným.Zloději těchto technologií,které jim byly ukradeny, brzy poznají krutý dopad svých zlodějen sami na sobě.Taková je pravda.Pro další poznání není nikdo z vás dostatečně zralý.Mír s vámi.

  • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

   Jestli máš mezi mimozemšťany kámoše tak přestaň žrát to LSD nebo si zajdi k doktoroj protože máš asi pořádnej problém a tam se nech zavřít do bezpečí. Nepotřebujeme aby další magor vyrazil do Brodu nebo někam jinam do hospody.

   • Pepa z Depa napsal:

    v tom brodu to bylo jinak - vedelo se to predem takze to byl ucel toho chlapa nechat par lidi postrilet - ale holt ma nekdo omezene vnimani takze se neda nic delat

    • contumax napsal:

     Pepa z depa

     Jo v Brodu...???

     Tam to bylo hezký, za 90 min. se tam policejní velení změnilo 4 x...

 4. dj napsal:

  George Kavalasisas otvorene mluvi o GP a jeho sidlo je v Australii.ma tam byt nejvetši podzemni instalace na svete-Pangea a tyhle lide jsou skutečne napojeni na ne fyzicke bytosti a pomoci treba Saturnu vyvolavaji valku.Astrologie ma velikej vplyv na život na zemi,jsou to struny rizeni osudu cloveka na plenete zemi.George Kavalasisas projel všemi dimenzemi a vyššiho pohledu řika že tohle zlo je pro nas skouška,proste je to tak,je to tady tvrdej trenažer.

 5. Jan Jinsky napsal:

  Taky je zaznamenáno svědectví dědka, co vybíral 20 centů na záchodcích v tom tunelu. Spolu se svědectvím uklízečky tvoří jasné a nezvratitelné svědectví o tom, že tam mimozemšťané jsou a Pjakin tam drbe záda Globálnímu Prediktorovi.

 6. Pepi napsal:

  Na jinych planetach mozna existuje zivot v ruznych formach,tezko rict.Zivot na Marsu v podobe ras,mechu,bakterii nebo mensich "bezobratlych"by nemel byt velkym prekvapenim.
  Na druhou stranu UFO urcite existuji,ale osobne neverim ze jde o obyvatele jinych planet.Muze(nemusi)jit o materializace z jinych rozmeru(astralniho planu)nebo o to co krestane povazuji za demony nebo antroposofove za manifestace Ahrimana(podobne krestanskemu pohledu)nebo o nezname pozemske technologie.Rovnez W.Reich se zminoval o techto(nepratelskych)fenomenech.
  Australie je dulezitym centrem NWO.Podobne podivne zakladny existuji v ruznych castech sveta.

  • Frantisek1 napsal:

   Nepovažujeme, my víme, že jsou to manifestace satana a jeho druhů (padlých andělů) za účelem odvést lidi od křestanského náboženství. Není to jen ufologie, ale různé filosofické směry a názory. To vše odvádí od spásy, která je jen skrze Ježíše Krista.

   • Pepi napsal:

    Frantisek 11.2(14.38)
    To nepopiram.Pokousim se jen prezentovat ruzne nazory.

    • Pepa z Depa napsal:

     Pepi napsal:
     11.2.2016 (15.06)
     Frantisek 11.2(14.38)
     To nepopiram.Pokousim se jen prezentovat ruzne nazory.

     nic proti tobe ale pokud nepiopiras tak se ani nepokousis presentovat "bludy" - rekneme neci nazory

     frantisek by napsal jiste: .. svadet z cesty ..

   • contumax napsal:

    Pepi

    O UFO bylo víc napsáno tolik výmyslů, že se v tom pomalu nikdo nevyzná...

    LIDÉ VĚŘÍ KDEJAKÝM LŽÍM,JEN ABY BOHU NEVĚŘILI...!!!

    Nacisté měli létající talíř Vril,přes médium jim byla nadiktovaná konstrukce motoru a jiné detaily létající mašiny ...

    Často se zjistilo, že nám podávají poselství a to dokonce přesně podle Bible celý verše, nebo i zaznamenané magnetofonové pásky s hlasy...

    Ale přišlo se na to, že je to časté u spirituálních seancích stejné jako se vzkazy od UFO...

    Tedy tu jde o jeden zdroj...

    Můj názor na toto je, že UFO je obrovský podvod na lidstvo... také díky Hollywoodu,který
    řídí satan přes svý oddaný sluhy, šéfy Hollywoodu...

    I ty obrazce na polích, mají v rukou démonické síly, temní padlí andělé...

    Jde o to aby lidé věřili v satana, který se bude vydávat za návštěvníka z hvězd...

    Ano v tom nelhal, protože z nebe svržený byl..

    Nastražil různým civilizacím všelijaké podvrhy...

    V Babylonu Anunaki, že pochází z hvězdy té a té...

    V Egyptě byl Horusem z dalekých hvězd ...

    V jižní Americe byl Opeřeným vousatým hadem opět z hvězd...

    V Indii byl přišlý z hvězd Šiva...

    Důkazů je dost, opět podfuk na lidstvo...

    Našlo se spousty keramiky a jiné artefakty, o údajných Božích synech z hvězd...

    Nevěřící nevědí, že ďábel velmi rafinovaně napodobuje Boha Otce a satan bytostně touží aby byl uctíváný jako Bůh...

    A to často úspěšně v různých zemích světa byl uctíváný a až dodnes je uctíváný nejen vyloženě satanisty ale i jinými národy ve formě soch,nebo i katolickou pannou Marii nebo hor či vod, nebo i lidí ...

    Panna Marie nemůže být pannou, protože s ní měl Josef další děti mimo Ježíše Krista, tedy od narození Ježíše Krista ...

    Ještě o UFO, našli se i různé části údajně havarovaných létajících talířů...

    No to je podobný jako s archeologií nějakéj vzdělanéj vohňous najde čelist nějakého údajného prapředka lidí a nařídí laboratoři napište, že je to starý 3 milióny let...

    Takhle se vydělají peníze, všichni ti výzkumníci a pseudovědci jsou celoživotně zajištění na podvodných archeologických průzkumech...

   • contumax napsal:

    František1

    Přesně tak...

   • Pepa z Depa napsal:

    Frantisek1 napsal:
    11.2.2016 (14.38)
    Nepovažujeme, my víme, že jsou to manifestace satana a jeho druhů (padlých andělů) za účelem odvést lidi od křestanského náboženství. Není to jen ufologie, ale různé filosofické směry a názory. To vše odvádí od spásy, která je jen skrze Ježíše Krista.

    Pepa z Depa napsal:
    moc krasne jsi to napsal Frantisku

    To vše odvádí od spásy, která je jen skrze Ježíše Krista.

  • contumax napsal:

   Josef Švejk

   Opět omyl...

   Pán Bůh stvořil člověka v posledku,po veškerém stvoření co vše stvořil...

   A člověk byl a je vrchol stvoření, v očích Božích klenotem všeho co Bůh stvořil...

   Člověk má větší hodnotu v Božích očích nežli Boží andělé... proto satan zuří a žárlí na člověka...

   • Josef Švejk napsal:

    Vaše poznámky se vinou diskusním fórem, jako vlnovka vytvářená býkem, který za chůze chčije. Máte-li se za vrcholné dílo boha, neměl byste mu dělat ostudu a ustarané vrásky na čele.

   • Jan Jinsky napsal:

    Pak ale mimozemšťané neexistují, popřípadě jsou na úrovni zvířat. Jinak by člověk nemohl být vrcholem stvoření.

    A nebo to mimozemšťanům zapomněli řict... a oni se ausgerechnet nastěhovali na planetu stvořenou Bohem.

  • contumax napsal:

   Josef Švejk

   Sebemrskač, který ví houby s voctem a není mu nic svatý...

   Žere vepřový hlavy a podle ty vepřový hlavy i tak uvažuje...

   Po prasečím způsobu bude jednou kvičet jako podsvinče až na něho přijdou velký zla...

 7. Josef Švejk napsal:

  Když tak člověk pročítá NWOO tak je mu jasné, proč pán bůh po stvoření člověka už na nic dalšího neměl chuť.

  • Paul Durham napsal:

   Otázkou zůstává to stvoření k obrazu svému. Do jaké míry ? Zarůstající nehty byly či nebyly v božím plánu ?

   • Josef Švejk napsal:

    Samozřejmě byly v božím plánu. I zuby! To abychom se mohli svého přesvědčení držet zuby nehty. Navíc se pomocí nehtů dá báječně loupat banán.

   • Frantisek1 napsal:

    Toto není otázka, která by byla nezodpovězena. Jen to chce trochu přemýšlet nad důsledky pádu člověka.

    Ohledně "ufologických fenomenů", které se stupňuje a postupem zla lze jen usuzovat do jaké míry jsou se satanskými silami NWO -prosazovatelé spojeni. Rozhodně tyto fenomeny nevyvracím, ale vím, že jsou od satana.

  • tojefuck napsal:

   Ty chytraku, kdyz ti to cteni tolik vadi, tak proc sem lezes? Asi jako vetsina ostatnich lezou do prace s nechuti, takze je jasne jaka je tva motivace. Informovanost to ocividne neni ... zacina vas tu byt jako sracek! Obcas se nejakemu clanku take musim zasmat, ale urcite mit o nestoji za to, abych tu spal 47 prispevku do kazdyho clanku, na to proste neni cas. Takze hura pro vyplatu a uz drte ...

 8. weissbach napsal:

  Každý obejmi svého emzáka...

 9. sslavek napsal:

  Domnívám se, že i mezi různými druhy mimozemšťanů funguje politika (dnes se můuví o nějakých 6-7 druzích, které nás navštěvují)...a tak jako na Zemi je diktátorský stát Severní Korea a naproti jiné demokratické státy, např Švýcarsko..navzájem se všichni drží v nějaké napůl patové situaci vůči Zemi. Druhá věc spočívá v tom, že vlastníme jaderné zbraně...sice bychom my nevyhráli ale pokud by Oni stáli o Zemi, bylo by to Pyrrhovo vítězství...

  • Josef Švejk napsal:

   Dokud Švýcarsko bude držet diktátory z Koree pod krkem nemůže se nic stát. To je jasné. Navíc z ministerstva herectví řekl vrchní herec Stropnický, že jsme připraveni na všechny eventuality a naše stíhačky jsou v plné pohotovosti. Nejspíš bychom tedy asi vyhráli. Všechny druhy mimozemšťanů to vědí a nic si netroufnou. Jediné co nám opravdu hrozí, je Zeman na hradě a agresivní Rusko.

 10. Slovak napsal:

  ...som presvedčený,že Ufo neexistuje.Ufo je klam,ktorý používajú
  elity a diabol na oklamanie ľudí.Veď keby sa nám diabol ukázal
  v pravej podobe,tým by nepriamo dokázal existenciu Boha,a to on
  nechce.Už dávno sú objavené technológie,ktoré vyzerajú ako z iného
  sveta,ale elity si ich držia pre seba-vynálezy N.Tesly,magnetické
  motory,motory na vodu,3d holografické veľkoplošné projekcie a pod.
  Ak sa nám v blízkom čase celosvetovo ukáže antikrist ako "vesmírny
  brat" bude to divadlo na oklamanie sveta,aby sa všetci zriekli viery v pravého Boha...
  ...pár zaujímavých odkazov k danej téme...
  https://zahadyaproroctva.wordpress.com/2015/02/13/mimozemstania-z-krestanskeho-pohladu/
  http://www.granosalis.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2469198&mode=nested&order=0&thold=0
  https://sites.google.com/site/milann77/boh-a-mimozemsrania

  • Josef Švejk napsal:

   "..tým by nepriamo dokázal existenciu Boha,a to on nechce." Ten je ale prefíkaný, naozaj! Zatracený diabol!
   "magnetické motory, motory na vodu,3d holografické veľkoplošné projekcie a pod." o tom jsem už slyšel. Co mi není jasné z posledního odkazu "..boh-a-mimozemsrania" kdo že to sere mimo zem? Mě se to nikdy nepodařilo, vždycky to spadlo na zem.

  • contumax napsal:

   Slovák

   1*******

  • solium napsal:

   Treba vidiet kolega, ja som s vojakom - letectvo!!

   • Slovak napsal:

    ...ja som nikdy netvrdil,že ľudia,ktorí mali kontakt s ufo,nič nevideli.Ide o to,že čo videli.Mohla to byť
    holografická projekcia,tajná vojenská technika,alebo to
    mohli byť démoni/lucifer-nositeľ svetla/.Pre diabla nie je
    žiadny problém ukazovať sa v podobe ufo a pod.,aby svet
    oklamal...
    Pri špiritistických seansách sa tiež dejú pre nás
    nepochopiteľné veci...

 11. vilon napsal:

  chechech, no panstvo, dnes je to tu poriadne zatrolene švejkovinou,durhaminou, jinskinou,ale musím uznať, že satan nas zamestnal mlátením slámy. Ak nejaký insider vynesie von tajne info o tuneloch, záhradách, vodách, a laboratóriách, tak preto, že mu to vrchnosť schválila. Ovce treba balamútiť priebežne a novými údajmi. Ostatné doplní ľudská a novinárská fantázia. Skrátka U.F.O. je dnes neaktuálná. Vesley Clark, gen.US Navy, povedal, že neindentifikovaných bolo iba 3-5% všetkých lietajúcich objektov (na mori). Pre nás to značí, že drvivá väčšina t.j.95% sú "naše" tajné výtvory, ktoré musíme nejako odskúšať! Kto dodal know-how, nahlas nepoviem, lebo neviem, a ufónov som ešte na vlastné oči nevidel. A vôbec, nie je to divné, že Rusi nebalamutia mozgy svojich občanov svojími "ruskými" UFami?

  • Josef Švejk napsal:

   Jakýpak nějaký insider? Všichni dobře víme, že jde o uklízečku! Nedementoval to ani veslující Clark z NAVY!
   Rusové své lidi nemůžou balamutit, páč jde o naše tajné výtvory a tudíž o nich vůbec nic nevědí!

 12. Slovak napsal:

  ...odkaz pre admina: Prečo bol zmazaný môj príspevok? Pravdu neumlčíte! Boh bude konečný víťaz!

 13. gandalf napsal:

  No, já když jsem byl na vojně, tak jsem cosi takového "vedl". Šli na to stihači z Budějovic, Plzně, Čáslavi a stejně jim to uletělo. Musel jsem to překreslit z planžetu na pauzák a druhej den si to odvezli. Letělo to tak 3-4 Mach, potom to nabralo vejšku na 30 kiláků a bylo to fuč. Mělo to trasu Č. Budějovice, Plzeň, Praha.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!