Masový exodus – více Američanů než kdy jindy v historii se vzdává svého občanství

record-amount-of-people-fleeing-usa „Nelíbí-li se vám v Americe, nemůžete odejít!“ Okay.
Zároveň co se Donald Trump a jemu podobní chlubí výstavbou obrovské zdi, aby zabránili imigrantům ve vstupu do USA, víc Američanů než kdy předtím utíká. Podle nové analýzy velký počet amerických občanů obracejících se zády ke Spojeným státům  v posledním desetiletí prudce vzrostl, lámajíc rekordy každý rok. Od roku 2008 počet Američanů, kteří se vzdali svého občanství, vzrostl 18x a učinil tak rok 2015 třetím rekord překonávajícím rokem v řadě.

Vláda USA nadále šíří válku po celé planetě a schvaluje legislativu udělující daňové úlevy mega – korporacím, zatímco ždímá malé podniky pro každý poslední cent a lidé říkají ´dost je dost.´

Podle  CNNMoney, na rozdíl od jiných zemí USA zdaňuje svoje občany ze všech příjmů bez ohledu na to, kde jsou vydělané nebo kde žijí. Pro Američany žijící v zahraničí to má za následek horu papírování tak komplexní, že jsou často nuceni hledat profesionální pomoc a vydávat vysoké poplatky na účetní a právníky.

Toto nadměrné břemeno odvádění 30 – 40 % svého příjmu je neudržitelné, a nyní vidíme jeho efekt.

Ti, kdo se však vzdávají svého občanství tak činí proto, že si mohou dovolit uprchnout do jiné země. S jejich odchody bude daňová zátěž nadále předávána na střední třídu, jak se stát snaží vyždímat více krve z tuřínu.

Ironií zde je, že ti, kteří utíkají, nejsou tou super bohatou elitou, která by se mohla méně starat o daňové zákony – které sami napsali. Zrovna minulý týden Free Thought Project přinesl reportáž o nově založeném daňovém ráji pro superbohaté – umístěném uvnitř USA.

Slova Andrewa Penneyho, výkonného ředitele Rothschild & Co., jsou extrémně jasná elitě, která nepotřebuje utíkat; USA je nyní největším daňovým rájem na světě. V konceptu pro prezentaci v San Franciscu Penny napsal, že USA je fakticky největším daňovým rájem na světě.“

Mezitím ten samý překroucený daňový kód nutí malé podniky pryč ze země, aby si mohly vydělat na holé živobytí.

Ani majitelé malých podniků a horní střední třída nejsou jedinými, kteří utíkají v rekordních počtech. Podle zprávy Pew Research Center stále více mexických imigrantů odchází ze Spojených států, než jich do země přichází.

Negativní změna v přeshraničním toku se děje poprvé ve více než čtyřech desetiletích. Zdá se, že Země svobody se rychle stává zemí, z níž je třeba utéci.

Je-li historie nějakým indikátorem, americké impérium se bude nadále rozšiřovat a jako následek toho též domácí tyranie a zdaňování. Tento masový exodus lidí z USA je kanárkem v uhelném dole pro to, co má přijít.

Jak politici a jejich podporovatelé tlačí na uzavření hranic, pamatujte si jednu věc. Zeď dost vysoká na to, aby je udržela venku, je také dost velká na to, aby vás udržela uvnitř.

8. února 2016, autor: Matt Agorist

Zdroj: http://www.activistpost.com/2016/02/mass-exodus-more-americans-than-ever-before-in-history-are-renouncing-their-citizenship.html
79 Komentářů k Masový exodus – více Američanů než kdy jindy v historii se vzdává svého občanství

 1. Pepi napsal:

  No nedivim se jim.Nekolik znam osobne.Skveli lide. :-)

  • Jan Jinsky napsal:

   A madam Kurí a Hynajse taky znáš osobně?

   • kolkobudeszit napsal:

    Nechápem prečo p.Sobotka tvrdí, že Rusi robili genocídu v Čečensku. Pritom záškodníci tam poslali tanky bez naplnenej dynamickej ochrany a tak Čečenci mohli rozstrieľať 60 vozidiel v Groznom, pričom teraz v Sýrii sa to nepodarilo ani jednému! Záškodníci vtedy při moci poslali mladých Rusov cielene na jatky do Grozného! Už len k úcty k týmto ľuďom ak ju nemátek pravde čítajte prosím informácie, ktoré máte na tanieri.
    Zdroj:http://technet.idnes.cz/debakl-ruskych-tanku-v-groznem-dzu-/vojenstvi.aspx?c=A140224_131850_vojenstvi_kuz
    Mnohí sa tešia, že USA končí a ľudia utekajú. Uteká len ten kto má peniaze. Okrem mixu zostávajú v USA potomkovia Slovanov (viď video 1) i keď zhyzdení angličtinou a systémom. Od koho máte množství pravdivých informácií na internete – od americkej inteligencie, výskumníkov, hnutí… toto je nebezpečenství pre GP. Aké informácie máte z totalitnej EU? A pozrite aké informácie máte od tých „zaostalých“ Rusov. Rusom by stačilo pár rokov bez okrádania a sú špička na svete!

    3:51hod. https://youtu.be/SuwMXCsgLh0 – komplet, tartaria, činske pyramidy, zhoda sanskrit rusky jazyk, bitka činania, Peter1 jeho výmena a genocída rusov 7208 zamenil za 1700, tartarii patrila Aljaška územia štátov Kalifornia, Havajské ostrovi, Washington, Oregon, archív USA-dohoda len vo francúzskom a anglickom jazyku aféra 19stor. (teda romanovci), 1773-5, Kopolsk hl.m. Tartarie, Ajašku 1867 kúpili USA za 7,2ml. dol. zaplatili 2,2mil. šekom, 2:50až potom mohli američania uchvátiť západ 2:40 ten nekúpili ale ukradli-teda skoro polovica USA patrí stále Rusku, 2:53 USA mali mapu Južnej ameriky komplet, ale severnej len východ ale západ nezakreslený i keď bol známy-bez názvu komu tá zem patrí, ruština základ 500 000 slov plus variácie-kultúra…

 2. Jan Jinsky napsal:

  Je to asi v hajzlu…
  https://www.sovereignman.com/trends/americans-renouncing-us-citizenship-soars-to-yet-another-record-high-18134/

  Za 5 let už je to 14.000 lidí, toho minulý rok přes 4.000!!!
  Americká vláda neví, jak masový odliv zastavit. Loni překročil 0.001% a stále stoupá!!!

  • proud napsal:

   :-)))))))))))))))))))),ba,ba,ale ze se jich ozeni do zahranici,co? :-)))))))))))))

  • Adolf Balík napsal:

   Bývaly časy, kdy si Američané, co odešli ze země, radši ponechávali i nadále US občanství. Teď se ho ale v čím dál větší míře zříkají, a to i přesto, že za to musí platit, jako když se otroci na jihu vykupovali z otroctví nebo koncem feudalismu se šlo vykoupit z poddanství.

  • Tykva Bukvatyr napsal:

   Je úžasné ťa sledovať. V tebe musí byť veľká zloba, ktorá je umocnená tvojou tuposťou.

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   To je podobné, jako tvrzení o tom, že z ČSSR 40 let utíkali hromady emigrantů a že za ně musíme být Západu nekonečně vděční, že je k sobě brali… Za těch 41 let to bylo prý celkem přes 210 000 lidí!!! Ročně tedy cca 5 000 lidí!!! Zároveň do ČSSR přicházeli i imigranti! Za tu dobu cca 120 000 osob! Obě strany z nás dělají blbce. Nebýt 2 vln – 25 000 lidí v roce 1948 a 70 000 lidí v roce 1968, nedalo by se o nějaké emigraci z naší země ani mluvit! To větší byla za 1. republiky!

  • Pepa z Depa napsal:

   Karliku pozor už je tady zas

 3. Pepi napsal:

  Proude
  je to pravda.Nektere zeme kam se Americane stehuji davaji povoleni k pobytu vice mene pouze na zaklade snatku.V kazdem pripade je chapu(ty americany) a preji jim vse dobre.

  • proud napsal:

   Kdyz to vezmu bez legrace(tu z toho zatim mam,protoze vim),ono se da cekat ze to teprve prijde,jestli se tam stane nejakej maler,jeste se zdaleka zadnej nestal.V cirka 400 milionovym state se da o necem podobnym mluvit az tak na zaklade 100 tisicovejch migraci s tendenci zvysovani………nejakejch 14000 je jeste porad „pod stav“ :-).Kdyz to teda vezmu politicky.Neco jinyho by samozrejme byla prirodni katastrofa.

   • martin bareš napsal:

    Mě spíš proude děsí jiná věc.
    Ty počty nejsou nijak velký, ale:

    Jak píšeš, oni se někde oženěj či provdaj. A zanášej ten svůj americkej humus, myslím svoje povýšený vidění světa a svůj pocit nepostradatelnosti a neochoty absolutní (!!!) se podřídit zvyklostem země a do všeho kecat a všude radit, kde se uhnízděj.
    Věř mi, že vím o čem mluvím. Jsem a byl jsem s mnoha zde ve styku.
    Angloamerická civilizace je mor. A jak se rozlejzá po světě, tak se tahle rakovina šíří.

    Uvádím příklad: pro mnohé z nich je a byl Havel bůh. Vzpomínám na jednoho jinak normálního Kanaďana, který mi jednou s pocitem největšího štěstí a jazykového umu docela srozumitelně v hospodě přeříkal větu:
    „Láska a pravda zvítězí nad lží a nenávistí.“
    Pak zdvihl palec nahoru a přátelsky mě poplácal po rameni očekávavši co na to řeknu a jak to ocením.
    To ti povím byla to pecka.
    Taky už tady má chlapec dvojčata, světoběžník.

    Oni ani po letech, Angličani to samý, nepochopí, že to může být trochu jinak.
    Tady u nás znám jednoho Angličana a v podstatě blba, co tady žije od jednadevadesátýho roku.
    Česky se ještě nenaučil a furt si jede tu svou anglickou písničku o demokracii s drobnými chybami, ale v podstatě all right.
    Samozřejmě, že poblouznění z osvoboditelů z komunistickýho teroru, z Amíků, Angličanů, Skotů, Australanů který tady vládlo v devadesátých letech, hlavně v Praze, a hlavně mezi mládeží, kteří z nich byli na větvi,trochu opadlo.
    Ale obdiv k těmhle lidem, mezi nimiž bylo často i velký procento „missfits“, lidí, co doma do společnosti nezapadnou a tak jdou jinam, je velký a jejich vliv stále velikej.
    Jsou mezi nima samozřemě výjimky. Znám např.jednoho Ira, od něj o Irsku vím spoustu zajímavejch věcí, atd.
    Ale jinak, dost bída.

    Člověk má sedět na svým nočníku. My tady v Česku, oni za vodou. Tam ať si držkujou. Spasitelé světa a přinašeči štěstí.

    Asi tak.

    • Jan Jinsky napsal:

     No vidíš. A já znám zase Američany, co jsou fajn lidi. Nepovyšují se, jsou milí a v pohodě. Holt si narazil na blba – to se stane i mezi Čechy nebo Rusy.

    • Marie napsal:

     Vseobecne se da tvrdit, ze Amici jsou nafoukani a chovaji se nadrazene vsude. Samozrejme, ze jsou vyjimky, ale vetsina to prebije…

     Je to vychovou a tim, co porad slysi v televizi, jak jsou nej nej nej, a to ma vliv na lidi uz od detstvi.

     Jednou v Pasadene byl pruvod a ja tam oslovila malou holcinu, co viditelne jeste nechodila do skoly, a mela na sobe tricko s napisem „Jsem pysna, ze jsem americka divak“. A ja se ji ptala, jestli vi, co ma napsano na tom tricku. A ona, ze jo. A zopakovala tu vetu. A ja ji rikam, a proc jsi pysna. Ona odpovida, ze protoze jsme nejlepsi. A ja se ptam: a jak vis, ze jste nejlepsi, kdyz jsi nikde nebyla a ani nechodis jeste do skoly. A ona mi nastvane odpovedela: To vi prece kazdy…

     Takze tato se pozdeji, kamkoliv se vyda, bude chovat podle toho, respektive v teto dobe uz je dospela. To s nimi roste, ta nadrazenost. A navic, ti starsi veri, ze pomahaji celemu svetu, to mne vzdy vytocilo… Ano od penez a do valky, to pomahaji uplne vsude, kam jejich ohnute siofrnaky je poslou….

     • Marie napsal:

      amaericka divka, pardon, preklep

     • Pepi napsal:

      Marie ta divka je asi tak inteligentni jako mnozi komentatori na techto strankach(nebo na opak?),kterym je kolem padesatky.Porad tady omilaji ze nejlepsi jsou cesi(byt tomu sami neveri,coz je problem)nebo ze nejlepsi je bila rasa,nebo Rusove.
      Kdyby to rekla mala ruska,to by se tady vyskalo radosti.To by nebylo vyplachovani mozku.

    • contumax napsal:

     Martin Bareš

     Naprosto trefné a hlavně je to pravda…!!!

     1 ***

   • contumax napsal:

    Martin Bareš

    P. S.

    Mám tu samou zkušenost s anglosasy, v Phe jich jeden čas bylo nejmíň 100 000 a všichni se z nich mohli poto… všichni podobní jim…

  • Bogus Sobotka - dobre zpravy napsal:

   Pepi

   „V kazdem pripade je chapu(ty americany) a preji jim vse dobre.“

   Vsech tech 4000 Americanu z 300 milionu Americanu co minuly rok masove „exodusovali“ ,ti dekuji Pepi :D

   Doufam, ze poprejes i tem 1.2 milionu Rusum co odesli z Ruska za poslednich 10 let :D

   • Pepi napsal:

    To ano,tem Rusum taky.Taky bych i upozornil ze nekteri „rusove“kteri migruji nejsou vlastne rusove ale uzbeci a dalsi „exsoveti“kteri se za rusy vydavaji,aby delali o trochu evropstejsi dojem na okoli.
    Nikde netvrdim ze Rusko neni koruptni a vicemene diktatorska zeme.Nikdy bych tam bydlet nechtel.
    Zaroven neuznavam demonizoveni Ruska nebo vmesovani zapadu a Illuminatu do zalezitosti teto zeme.

   • Pepa z Depa napsal:

    Karliku pozor už je tady zas
    já opakuji
    Karliku, Karliku, pozor už je tady zas.

 4. Jan Jinsky napsal:

  Tenhle článek je přímo klasickou ukázkou manipulace. Čísla se v něm záměrně neuvádějí, aby vypadal dramaticky. A to tu nadáváte na zkreslování na mainstreamu :)

 5. Marie napsal:

  Musim se smat, protoze je to jenom nekolik dnu, co jsem o tom odchodu lidi z USA psala a dva trolove, ktere neni potreba jmenovat, se do mne pustili propocitavanim, jak male procento z celkoveho poctu amiku to je… hahaha…, o vsech se nevi, protoze az v poslednich letech zacali registrovat ty, kteri se vzdali obcanstvi, ale tech, kteri odesli jeste bez vzdani se obcanstvi, jsou dalekonasobne vetsi pocty, a cini tak az se dostanou tvari v tvar dvojimu zdaneni, ktere USA zacaly provozovat na lidech v zahranici, ac to vetsina mezinarodnich zakonu nemoznuje…

  Ale co by se tim USA zabyvaly, ony nerespektuji jina, dulezitejsi mezinarodni pravidla a zakony, jako je nelezt do cizich zemi s vojskem bez pozvani, ze…

  Zpatky k otazce odchodu lidi z USA… psala jsem, ze jsem na vesnici, a oni se vetsinou cpou do mest a k mori, ale kdyz jsem zacala vidat okolo, tak mi doslo, ze to musi byt hodne zle, a samozrejme se jich ptam, ze… nejde jenom o penize, jde o bezpecnost, ktera tam neni a doslova policejni stat, kdy nevite, kdo tim policajtem vubec je, protoze si to dovoli tvrdit dnes kdokoliv, tika se jim vladni agenti a jsou mezi nimi i privandrovalci… ano, nejen do Evropy je globalizatori tahaji, ale i do USA..

  Kdyz jsem byla v roce 2011 kvuli nejake drobnosti na imigracnim v Mexiku, tak jsem se tam zapovidala s urednici, a ta mi rekla, ze v tom roce prislo vic lidi z USA zadat o domicil nez za poslednich 10 let dohromady!
  No a doslo k zmene pravidel. Do toho roku stacil mesicni prijem 800 dolaru, abyste mohli ziskat domicil a nebo koupit nemovitost.
  Pak to zmenili na 2250 prijem mesicne a nemovitost nad milion pesos, takze to omezili.
  Ovsem amici si nasli jinou cestu, a sice pres byznys. Drive stacilo dat praci jenom jednomu mexikovi, a mohl jste dostat docasny domicil ( ktery lze prevest pozdeji, po 3 z 5 letech na trvaly). Ted musite dat praci 10ti, coz jim ale nijak nevadi, protoze prichazeji stale a stale..

  • Marie napsal:

   pokracovani:

   USA jsou na tom ekonomicky v riti, akorat do sveta lzou. Dukazem toho je, ze honi penize dokonce i u chudaku duchodcu, co jsou v zahranici, a to tak, ze dokonce vloni zablokovali vsem ucty v Belize, ani nevim, na jak dlouho, a navic Belize nesmi doposud menit ani bankovne ani nebankovne mezi sebou menu mexickou a belizskou, coz je silene, nebot je to sousedni stat a lidi tam dojizdeji i do prace.
   Pro zajimavost: drive jste si koupili jizdenku na autobus do Belize a zaplatil ji v pesos, zpatecni z Belize zase v jejich dolarech a nikdy nebyl problem. Ted musite si koupit listek jen na hranici, ikdyz pokracujete stejnym autobusem a na te hranici zaplatit v belizskych dolarech zbytek cesty, takovy blbakov zavedly USA…

   Pri teto prilezitosti pripomenu dalsi dementni zakon te tzv. nejdemokratictejsi zeme na svete. Cizinec, ktery odpracoval na uzemi USA dostatecny pocet let na penzi, ji nedostane po dobu, kdy si zajede na Kubu ( musi to nahlasit, a o to dobu je mu duchod kracen, tj. ukraden, a pokud by tam chtel zit, tak ho nedosta ne vubec!!! Takovi jsou to curaci, podelani z kazdeho dolaru… tak na tom jsou..

   A jeste perlicku: pry ekonomika roste…. to urcite, kdyz vloni zvedli lidem hranici odchodu do duchodu na 68!!

   A jeste nekdo bude plivat po Rusku??? Tam chodi zeny v 55, muzi v 60, a stejne tak je tomu na Kube… a americky duchodce kdyz potrebuje nove zuby, tak hezky na pujcku za 40 tisic dolaru, zatimco jak Kubanec tak Rus nezaplati ani n…

   A to bychom mluvit jeste dal, ohledne tzv. zdravotni turistiky, kdy si amici jezdi resit zdravi do zahranici, nejcasteji do Kanady..

   USA stoji na zlodejina a s ni i padaji… to je totiz choroba, ktera se nedal lecit, honicka za mamonem je nesmrtelna…

  • proud napsal:

   Lzes jako kdyz tiskne a vubec ti to neni hanba :-(((((((((.Kdybys aspon mluvila pravdu jak to opravdu je! Ten Americkej policejni stat je svobodnejsi a volnejsi nez ten nas,a to naprosto nesrovnatelne!!! Ti policajti v ulicich,na kazdym rohu tam jsou pro lidi,ne na paradu jako u nas,oni skutecne makaji,a svete div se,skutecne pomahaji!,taky maji nejvyssi umrtnost.Ze jsou tam hovada,to jsou,jako vsude ve svete,ze jsou ovlivneny jejich mediama,jsou,taky jako vsude ve svete,kdo se necha zblbnout,necha se. Libi se mi jak se je snazis ocernit vsechny,ackoliv se jedna jen o tech par spatnejch,bohuzel tech nejmocnejsich…………je zajimavy,ze me prestoze jsem vlastenec,se po americe a zivote v ni,svobodnym zivote,stejska,cim to asi muze bejt,co?Premejslej,nez zas napises svou obvyklou PICOVINU!

 6. jan napsal:

  Snad by bylo potřeba uvést,že Američané působící v zahraničí jako žoldáci,tak nemají Americké občanství a těch může být také hodně.

 7. konzerva napsal:

  Jinak Donald Trump prohlásil ,že nezaměstnanost v USSSA je ve skutečnosti 30% a ne jak uvádí statistiky 4 %….a hlavně jaké je složení těch co se vzdávají občanství…

  • proud napsal:

   A taky by me moc zajimalo kam emigrujou a jakyho jsou veku,protoze je obecne znamo,ze penzisti tahnou do teplejch a levnejch krajin,protoze je faktem,ze penzi nemaji amici zrovna stedrou,to je fakt.Tam se mas velice dobre,dokud muzes makat,pak uz je to horsi,sice prezijes,umrit hladem a te nenechaj,zakladni zdravotni peci ti taky daj,ale zadna slava to neni.

 8. MartinT napsal:

  děláte tu z komára jebouda…musel jsem zatlačit slzu nad tím počtem odevzdaných stranických průkazů USA…dyť je to kapka v moooři…to je jak se lekat mravence za velkým zvětšovacím sklem

 9. Vlastenec napsal:

  Placení provokatéři a vlastizrádci(Jinsky, MartinT, Sobotka), zde mlží, jak mohou a stejně je jim to prd platné!

  Byli přednostně „nahnáni“ na tuto diskuzi, protože se Amerika nemůže takto prezentovat, ikdyž JE PRAVDA, ŽE uSSa JSOU V PRD_ELI !!!!!!!
  ..to už je jasné, jak ekonomicky, tak společensky.

  Vláda uSSa LŽE ve všem !!!!!!!!
  1) tedy i v číslech jako je počet občanů uSSa, kteří jsou nezaměstnaní vláda:4% Trump=30%, tedy i číslo bývalých občanů uSSa, kteří se vzdali v r.2015 „uSSa BLAHOBYTU“ bude né 4000, ale 40000 a to teď poroste geometrickou řadou !!!!
  ekonomicky je uSSa taky v pr. = viz Detroit město duchů

  2) uSSa se doprošuje Ruska raketových motorů, protože jejich krámy nevyletí ani na oběžnou dráhu !!!!
  3a) ze zbraní Ruska jsou pos_raný ..viz přelet SU24 nad torpédoborcem, který byl bezbranný = stateční vojáci uSSa šli k psychiatrovi a odešli do civilu !!!!!
  3b) kvůli nasazení Ruska v Sýrii odplula letadlová loď = bála se protivzdušné obrany Ruska
  3c) Dragounskou jízdu nevydrželo několik „skvělých“ vozidel uSSa

  4) dolarem si za chvíli budou jen vytírat řiť = země BRICS ruši dollar jako rezervní měnu = židobanksteři budou na pracáku

  5) evropané ani Syřané, Lybijci, Jugoslávci, Ukrajinci atd. nikdy uSSa nezapomenou tu jejich bombodemokracii !!!!

  6) až se prolátne 11.9., tak už udrží Američany jen v těch lágrech co mají „uSSa demokrati“ připravené pro „zlobivé“ po celých státech

  ..atd..atd

  Teď ještě JADERNÁ HAVÁRIE = V NEWYORKU STOUPLA RADIOAKTIVITA VODY 65000 = slovy šedesátpěttisíckrát !!!!!
  ..tak to se asi taky nic neděje – žejo – trolové !!

  ..tak TO JE TEN váš VZOR – vy trapní trolové – styďte se a už nežvaňte !!!!!

  ..už se na vás a na uSSa voda vaří !!!

  • Jan Jinsky napsal:

   Troll jsem, protože upozorňuji na realitu. I kdyby těch Američanů bylo 40000, tak je to pořád 0.01%.
   To, že dolar končí je zdejší písnička, která se tu zpívá léta. Faktem je, že brazilská a ruská měna jsou na tom zle a juan taky nezáří. Atd, atd.

   Prostě chcete vidět svět tak, aby vyhovoval vaší představě. Ale svět na to kašle. Tak jsem troll, když vám ukazuju realitu :)

   • Pepa z Depa napsal:

    Karliku pozor už je tady zas
    já opakuji
    Karliku, Karliku, pozor už je tady zas.

   • rohlik napsal:

    Ježkovy voči ! Honzo ! Vykašli se na ty „komunistické“ pohrobky :-) … Oni skočili na „program“ „úchyláků“ (propagandu) :-) a tudíž to nejsou a ani nemohou být lidé při zdravých smyslech ! Nejsou to NORMÁLNÍ lidi ! … Rodověrci , ateisti , socialisti , komunisti atd. Lidský odpad ? :-)

   • Jan Jinský napsal:

    Já jsem troll a kdo je víc?
    Jste tu všichni banda komoušů, rusofilů, putinovců, zemanovců a jiných šmejdů! Ale já vás všechny převychovám.
    Já z vás usofily udělám, UDĚLÁÁM!
    Kdyby to četl soudruh Soroš tak se z toho posere…

 10. Anna napsal:

  No a to stejné se stává z EU. Útlak administrativy všeho druhu, primitivní imigranti, krádeže dětí, bezpráví, vlády, které jen lžou, kamery i na záchodech, chemtrails nad hlavou, povinná očkování kdoví čím, výplachy mozku už od malička – tak je to tu k žití? V prvé řadě jsou tu volby…

  • contumax napsal:

   Anna

   Volby… který nepomůžou…???

  • Pepi napsal:

   No kdyz neni zajem o reseni,informace,tak k Vam samy od sebe neprijdou.Jakmile prijde nejaka zprava o reseni,o prednasce(informaci) nebo aktivite,hned je zavrhnuta.A ty vakciny povine nejsou v rade zemi,dokonce ani v Norsku.Jsou pouze doporucene(Nemecko stejne tak),CR je na tom podobne,informace ale chybi.

  • Jan Jinsky napsal:

   A kde to je podle tebe lepsi?

 11. Pepa z Depa napsal:

  Tak, jestli jako myslíte, že v zájmu celku snad.
  Tak já bych to teda do počtu, kdyby to radši vzal někdo jinej.

 12. Vaclav Pražák napsal:

  Tak kolik jich vzalo roha?Proč autor nenapsal číslo,protože je vzhledem k počtu obyvatel USA směšné a k číslu každoročních udělení USA občanství k smíchu.Nacistickou politiku USA nenávidím ale zchlaďte hlavy,USA nevymře,nezkrachuje a bude vždy v první trojici Světových velmocí(pokud nedojde k jaderné válce)

 13. Definitiva napsal:

  Toto nadměrné břemeno odvádění 30 – 40 % svého příjmu je neudržitelné, a nyní vidíme jeho efekt.

  I nás pracujúca fyzická osoba odvádza štátu na daniach a poplatkoch asi 70% príjmu a nič sa nedeje. /dane, odvody, DPH, PHM…/.

  Marc Faber, finančný guru, predpovedal finančné krízy, aj tú v 2008. Na dopyt, čo má Američan robiť v súvislosti s krízou? Odpovedal: Odíďte z USA kým sa ešte dá! Dnes už začína byť neskoro.

  Pre nás platí poučenie: Odísť z EÚ, kým sa ešte dá!
  Sračkomet RTVS zase spustil reklamu o EÚ, kúpili sme x autobusov, y vagónov, postavili xy diaľnic… výpočet dlhý ako deň pred výplatou, samozrejme za všetko ďakujeme len a len EÚ, našej milovanej fašistickej diktatúre. Ide to pri každom reklamnom vstupe, po treťom pokuse dozvedieť sa niečo z RTVS som to riešil vypnutím sračkometu, vždy keď som prepol Country rádio na TV, tak ma prizabila reklama o EÚ.

  Ak ľudia začnú masove vypínať masmédiá, tak bude zavedená TV, ktorá sa pri reklame o EÚ automaticky sama zapne a každá domácnosť bude vlastniť TV povinne, zo zákona! Tešte sa, povinne si zakúpite nevypnuteľnú TV, porušenie tohoto zákona sa trestá.

 14. contumax napsal:

  1*******

 15. Justass napsal:

  No – vzdát se občanství, když je možné minimálně dvojí – by bylo hloupostí. Když si ale původní nechtějí ponechat, tak asi májí k tomu dozajista důvod. Asi se nechtějí dočkat blížících se časů, kdy bude celosvětově zakázána statní vlajka USA ( podobně jako vlajka nacistického Německa) a ty bude platit reparace většině světa za ty prasárny co mu způsobily, Holt někteří v hlavě rozum ještě nepozbyli – řek bych.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!