Pozvánka: Pokus o porozumění spirituálních témat českého národa na základě interpretace obrazů z Kosmovy kroniky

220px-KosmasPřednáška filosofa, matematika a lektora Akademie Tabor Martina Semeráda se koná tuto sobotu 13.2. od 10 hodin v sídle Anthroposofické společnosti v ulici Hošťálkova 392/1d, Praha 6 – Břevnov

 

 
132 Komentářů k Pozvánka: Pokus o porozumění spirituálních témat českého národa na základě interpretace obrazů z Kosmovy kroniky

 1. Pepi napsal:

  Zajimave.Doporucuji.Na Antroposofii nemam konecny nazor.Tento smer se rozviji na vsech kontinentech.
  Na rozdil od mnohych dalsich „duchovnich smeru“prinasi i plody,nejen teorie a prazdna slova.Studuje minulost,ale hledi do budoucna.
  Muze byt Steineruv politicky system deleni spolecnosti na 3-inspiraci pro novy impuls vyvoje spolecnosti?Steiner predpovidal dulezitou ulohu Ruska.
  Steiner mel zajimavy nazor na krestanstvi:mluvil o mysteriu na Golgate,o krestanstvi jako o kosmicke udalosti,v jejimz svetle si vykladal i jina nabozenstvi-budhismus,zoroastrismus atd.
  Zajimava antr.aktivita napr.v Egypte: http://www.sekem.com
  Dalsi aktivity po cele Evrope,v Brazilii,Chile,Australii,Japonsku,Indii,Armenii,Jizni Africe….
  Waldorfovy skoly,medicina,eurytmie,sbor krestanu,proste kulturni obohaceni.
  Timto koncim,a predem dekuji za nadavky.

  • kolkobudeszit napsal:

   Antropozofia je snaha konštruktívnych ľudí. Prelieva sa do škol Sofia. Čítajte RNDr. Páleš Angelológia… Ale, tak jako Svedenborgovci mnohí sú stále v zajatí ducha – v bilickom koncepte. Neuvedomujú si že A.Horák „O Slovanech plne jinak“ im jasne z prvej ruky dokázal, že spasiteľ nebol žid, ale Slovjen… Pridávam video jako to bolo s Adamom ústřednou postavou divadla Biblie, keďže i Kosmasova kronika súvisí s biblickým konceptom. (úplne dole)

   Myslím, že je dostatočne známe, že už Přemyslovci spálili korešpodenciu Veľkej Moravy a „Kosmas“ teda banda prepisovateľov dejín pod tým názvom, čo napísali za takýchto okolností svoju kroniku tá má výpovednú hodnotu horšiu jako večerníček. Spirituálne hodnoty nemá žiadne okrem podvodu a skutočnú spiritualitu hľadajme v pravde nejstarších písomností véd napr. Zákony harmónie stvorenia (2013) https://youtu.be/rLMRJODHS7M, milosrdenstvo-vegetariánstvo, čistota tela, ovládanie chtíčov v pravdivosti. Radšej nemrhajme čas na páchnuce his-torické mŕtvoly a oboznámme sa s prvopočiatočnou Kronikou véd s Dějinami od počiatku a usporiadaním najskor vesmíru a potom v ďalších videách sú informácie o pravdivých dějinách, ktoré sú stále neúnavne falšované.

   1:36 Štruktúra vesmíru podľa véd-prenáška https://youtu.be/MRzv_aRU_c8 Z obsahu: Ruské rozprávky v sanskrite před 5000r. Védy uvádzajú, že sú trilióny vesmírov. Nepopisujú jednu zem, národ…ale všetkých svetov v našom vesmíre. Karma-zákony přírody, vikarma-dejstvo mimo pravidla v tomto materiálnom vesmíre-žiadne plošné vyrubovanie stromov premiestňovanie národov, 14 planetárních druhov systémov, vyšie stredné, tri svety-galaktiky, velka medvedica-svet mudrych mala hviezda-najvyšší systém, 64 rozmerný vesmír.Védy popisujú miesta kde možno vstupovať.Hovoria, že na jednom mieste može byť viac civilizácii, džana loka-tí čo viac životov netrácali smeno, ..iné planéty, popis plnetárnych systémov, napr. bytosti na 12. systéme príjmu formu akéhokoľvek života, na 13. je rasa démonicka tiež naberá i ľudskú formu, Zem je najnižšia vo vyšších svtoch, 4mlrdy mil má zem – Zem to sú svety nie jeden podľa véd.

   A toto video pekne ukazuje chápanie priestoru védami….

   dobře-26min. fyzikálne animácie – люди вас обманули вселенная далекий космос высщий разум создатель https://youtu.be/s-brabMjgf0 – Levašov doplnenie Harameina na vyššej úrovni

   VIDEO č.1a.1:04:00 КАК СКРЫВАЮТ ПРАРОДИНУ ДААРИЮ. ПИРАМИДЫ. СЛАВЯНО-АРИЙСКИЕ ВЕДЫ. Jako skrývajú pravlasť Dáriu. https://youtu.be/OE1rB2mHoTQ

   1.2.20.. z prekladu „židia sa sami usvedčili zo lží a tým potvrdili pravdivosť Slovjenskych dejín o Hyperborei a o tom, že sami vedia čo musia zakrývať!… Robia začistku teraz podmorských objektov země Hyperborea, ktoré sa našli presne podľa véd, tak ako stáročia tak i dnes falšujú dějiny. Zatierajú mapy na google. Pyramídy, cesty a mestá na dne mora-Grónsko, Novaja zemľa…, sever Ruska, Kanady.

   VIDEO č. 1b. 5min. Даария (Гиперборея) https://youtu.be/NpxG5FEbdgc, Valerij Uvarov, před 13600 asteroid posunul náklon Země tá sa prevrátila 2xvychádzalo slnko tam kde zapadalo. Severný pól sa posunul o 15 stupňov, teda cca o 1000 km južnejšie. To bol zánik Dárie-Hyperborei.

   VIDEO č.2-3:51:00hod. История России или как скрыли наше прошлое https://youtu.be/SuwMXCsgLh0 – Tartaria, slovjenske-činske pyramidy, zhoda sanskrit ruský jazyk, bitka s čiňanmi, Peter 1 jeho výmena-genocída rusov, r. 7208 zamenil za 1700, Tartarii patrili štáty Aljaška, Kalifornia, Havajské ostrovi, Washington, Oregon-tie USA nekúpili-ukradli právne dnes skoro polovica USA patrí stále Rusku, archív USA-dohoda o kúpe Aljašky len vo Francúzskom a Anglickom jazyku je to aféra 19 stor., r. 1773-5, občianska vojna Tartaria proti Moskve, až potom mohli kolonizátori uchvátiť západ 2:40 h., Ajašku v r. 1867 kúpili USA za 7,2ml. dol. ale zaplatili „šekom“ len 2,2 mil., Rusku, ruština má základ 500 000 slov plus variácie, teda slovjenske jazyky sú najbohatšie a to určuje ich postavenie a kultúrnu úroveň vo svete…

   VIDEO č.3 -19 min. Правда о Великой Китайской Стене https://youtu.be/EtjxFBfI5YU Prečo je to dnes nerozrušená stavba, do 17. stor nebolo v Číne nič veľké z kameňa postavené, nemohla plniť obranné poslanie – nemali dosť vojska aby obsadili veže, ktoré boli každých 60-100m, múr bol postavený jako hranica mezi dvomi štátmi v 17 stor. v 1689 prijatá dohoda o severnej hranici číny, dokazuje to mapa 18 stor. Holandskej kartografie to 10:34, to isté mapa z r.1856,…aj na globuse v Sank Peterburgu je múr jako hranica, neexistuje iný príklad kde je opevnenie zanesené do kartografie

   VIDEO č.4 https://youtu.be/rCORvPx9cR4 historický podvod o dávnom pijanstve Rusov

   VIDEO 5. 16min. Dejiny o Eve a Adamovi vo védach https://youtu.be/qOL4A2FWCtE – Mudrci ušli aby neboli degradovaní prišlým Kálí. Iní šli do doliny v Himalájach-aby zachránili poznanie. Kalí sa objavuje jako žijúce, energia, Kalí prišiel na základe Krišnu-a vraví – nech ľudia sa zaoberajú tým, čo si vyberú. Jako rozšíříš misiu vo svete Kalí? Kalí odpovedal – „Ja to urobím cez Adama“. Mudrci cítia, že na ľudi už vplýva energia, čo ich odkláňa od čistého. Král 5 synov-mleč mesojedov vyhnal těchto synov na druhú južnú stranu Himalájií ich vyhnal za himaláje-civilizácia mléčov-kristus dal religiu pre mesojedov-mlečkov, od nich ušiel jogi Adama -“ten čo kontroluje svoje pocity“ ušiel s mlečkami so sentimentálnosti. Padlí Žreci sa chceli očistiť, lebo ľudia začali jesť maso. Žreci-z ohňa vyšla dievčina-nezakrývala sa, Káli vytvoril plod-sexuálne problémy jako dosledok mesojedenia. Vyhnali Adama s tou dievčinou- Kalí im radil „musíte ísť do Iránu, uvídiš sad (opisuje to purána) mudrci mišaráni to videli Kali sa premieňa na Nága (zmiju) od dikambara Kali ukázal plod-mlečov. Mudrci vravia „on je jogi a ona z ohňa, nepodarí s ti ich rozložiť. Káli prišiel k Eve a sľuboval,keď zje plod pochopí všetko,zo zvedavoti Eva jedla tento plod, keď tam nebol Adam a táto žena sa stala nositeľkov tohto genu. A Kali povedal „ja cez túto ženu zavediem bezbožnosť-neporiadok-úpadok na Zemi“. A toto je napísané tisíce rokov před bibliou-v bavište puráne!

  • Vašek napsal:

   Byl jsem členem Anthroposofické společnosti od 90. roku asi 15 let. Ale Steinera jsem četl už 5 let před tím a doposud jsem s některými členy v častém kontaktu.
   Problém anthroposofie je stejný jako jinde. Velmi dobrá idea, celá řada slušných a poctivých lidí, ale ve vedení – škoda mluvit.

   Steinerovi jsem věřil hodně, ale jeho chápání germánství jako synonymum pro němectví odmítám. Stejně jako odmítám jeho víru ve stěhování národů v tom pojetí, jak nás už přes 200 let učí.

   Přitom genetika mluví zcela jasně. Jsou tu původní několik tisíc let usazeni staří evropané – slovani, keltové, balkánci a skandinávci, ale v genech evropského obyvatelstva jaksi chybí cokoli německého. A tak když to neměli jejich poddaní v genech od rodičů, tak jim to vtloukli do hlavy ve škole rákoskou.
   Podobně, jako se to odehrálo se vznikem maďarského národa před 150 lety.

 2. Pepi napsal:

  Koho tak mi ten cosmas dekanvs pripomina?Ze by…ty kudrnate cerne vlasy…Barva kuze nikoliv snehobila…

  • Pepi napsal:

   Odpovim si sam:Cosmas podle zobrazeni zde na strance pripomina spis severoafricana(araba)nez evropana.Barva+tvar vlasu,oci,kuze tomu nasvedcuje.Neni nepodobny Kadafimu za mlada.

 3. Pepi napsal:

  http://www.obec-krestanu.cz jedna z antroposoficky inspirovanych aktivit.

 4. Žabák napsal:

  No ve zkratce je to asi takhle. Žili byli na území Evropy tisíce spokojených slovanských kmenů. Žili si v klídku, protože se jednalo většinou o usedlé, zemědělstvím se žívící kmeny. Čas od času na ně vlítli nějací mongoloidní pastevci, kteří se živili buďto pasením koz anebo se sdružovali do obrovských loupeživých band, ve kterých pak napadali ve velké přesile slovanské kmeny, kradli, znásilňovali a zabíjeli.
  Když Slovany zrovna nesrali mongoloidi z dálného východu, tak je pro změnu zase srali zženštilí záprdci z jihu, kteří dělali to samý co ty mongoloidi.

  Slovani ale vydrželi a všem dali po zásluze přes držku. Až jednoho dne přišli dva teplý bratři a posrali nám to na dalších 1000 let.
  Z hrdých Slovanů se stali češi a slováci a dnes si tu jak blbci vypisujem blbosti na netu.
  A to je tak ve zkratce vše :D

  • Robo napsal:

   Žabáku, z Teba sa stáva znalec alebo som doteraz v Tebe znalca ešte neobjavil! :-)
   Pekne! :-)

  • contumax napsal:

   Žabák

   Dobrý…

  • Pepi napsal:

   Treba to vsechno tak jednoduche a jednostrane neni Zabaku,a treba je ok si vyslechmout i jine nazory.Ten krasny cas mozna nebyl tak krasny(tisice spokojenych slovanskych kmenu)a v kazdem pripade se minulost uz nikdy nevrati.

  • Pepa z Depa napsal:

   celkem dobre… ale az na to ze :

   trosku jsi smrnclej tou euroussackou kulturou- prej mongoloidi .. zapomel jsi na zlatou hordu ???

   ..a emeriku take obsadili pres aljasku mongoloidi? oni se totiz tak se vyucuje vsude na zapade uz na „zakladce“

   ted by ale asi nejen mne zajimalo kde jsi to vzal ty ?!!!

  • Justass napsal:

   Žabák

   vítej na palubě! Kde ses toulal?

 5. Petr napsal:

  Kosmas byl údajně německé národnosti. Vše slovanské bylo církvi zničeno ve jménu křestansví , které bylo násilně vnuceno slovanům. Doporučuji si přečíst knihu ZEMĚ MORAVA. nebo:http://www.tartaria.sk/

  • Vladislav napsal:

   Ano, přesně tak.

  • Pepi napsal:

   Petr12.2(7.45)
   Videl jsem video na „Tartarii“ktere ma dokazovat belost starych egyptanu.V zadnem pripade nebyli belejsi nez dnesni migranti,vetsina zobrazenych soch/maleb.Navic ma velka vetsina z nich „afro“vlasy,cerne,kudrnate,huste,podobne „cepici“jako cernosi-i kdyz je tatarka uvadi jako dukaz.Dokonce jednen zaber ukazal sochu uplne cernou s negroidnimi rysy.Barva a hlavne tvar vlasu je dulezity rasovy znak.Rovnez malo vyvinuta brada(nekterych soch) poukazuje spise na negroidni typ .Egyptane sami sebe povazovali za „cervene“a znali i bilou rasu,cernochy a asiaty.
   Egyptane(koptove,ziji v Egypte sodnes) mluvili semitskym jazykem jako zide a arabove.
   Nejpravdepodobnejsi ze sochy ukazuji misence nekolika ras,vzdyt je to jasne videt.Tak proc ty lzi/manipulace?

 6. Paul Durham napsal:

  Tak jo, pokusme se spirituálně porozumět si s touto partičkou parazitů přisátých na státní cecek : M.Stropnický, T.Tožička, T.Bednářová – obohatí vás to :

  http://www.ceskatelevize.cz/porady/10175540660-mate-slovo-s-m-jilkovou/216411030520005/

  ( ke sledování doporučuji 0,4L digestivu )

  a jako nášup si dejte tohle, abyste věděli do čeho jdete :

 7. Vladislav napsal:

  Od druhé půle 9. století přišla změna časů. Zachtělo se nenažraným parazitům s křížkem na krku nebo jarmulkou na temeni bohatých slovanských zemí. I vyhlédli si „své lidi“, ambiciózní jedince toužící po moci či jejím upevnění, a začali je křtít. S ukřižovanou mocí jištěnou silnou Říší na západě za zadkem pak tito vyvrhelové šířili „Ježíšovu lásku“, přičemž samozřejmě neopomněli přibrat si k tomu i příslušná území. Vznikala opatství, biskupství, kláštery, odkud se jako hnis rozstříkával tento jed mezi prosté, nic netušící lidi, kteří se během pár generací změnili ze svobodných v poddané a nevolné – nevolníky.
  Představme si takového normálního člověka té doby, nějakého zemědělce Svatoslava žijícího pokojně se svou rodinou a ze své dřiny někde v úrodné části Moravy nebo Čech. Žije nejlépe, jak umí, v souladu s tisíciletou tradicí svého rodu ctí své předky a rodné bohy, vedoucí jej i jeho rod hodnotami, které se tisíciletími ukázaly jako prověřené. Žije dobrý, čestný a spravedlivý život.
  Najednou k němu vtrhnou jacísi psychopati s kvalitními zbraněmi a brněním, na dobře živených koních, s křížky na krku. V jejich středu je jakýsi pošuk s vyholeným temenem, který ho i jeho rod vybízí k přijmutí jakési Boží lásky a odevzdání všeho, co jeho předkové vytvořili, do lůna křesťanské církve či místního feudála.
  Jak asi mohl takový Svatoslav zareagovat? Nejspíš řekl: nic nepotřebuju. Mám svou víru, která mě i mé předky vede k lásce a pravdě, jinak by mému rodu bohové nedovolili dojít ve zdraví a síle až do dnešních dnů. Běžte pryč!
  Následuje masakr. Otec i jeho starší synové jsou zavražděni, žena a dcery odvlečeny do kláštera. V klášterní kronice (pokud se nějaká dochová) se o tom později objeví pouze zmínka, že daný kraj obývali zatvrzení pohané, kteří si však nakonec uvědomili pravdu Ježíšova učení a přijali je.
  Nejspíš se ale neobjeví nic. A pokud, bude to smazáno.
  Toto bylo NWO, verze 1.0. Nyní probíhají přípravy a zčásti i implementace verze 2.0.

  • contumax napsal:

   Vladislav

   Pchééé…

   • Robo napsal:

    Ak sa hlásiš ku slovanstvu, mal by si sa o nás snažiť dozvedieť pravdu.
    Nie „pchee“….

    • contumax napsal:

     Robo

     Pchééé patřilo někomu jinému, víš…

     • Robo napsal:

      Ak vidím správne, tak pod Vladislavov príspevok.

      V obraze, ktorý popísal, môžeš aspoň trochu vidieť, kto v skutočnosti sme.
      „pcheee“ je tu absolutne nemiestne, ak je niekto Slovan..

      • contumax napsal:

       Robo

       Znovu

       Nebylo to tak jak si to Ty myslíš…

       • contumax napsal:

        Robo

        Jinak jo…

        Mě vůbec nezáleží na tom kdo je jakého vzdělání, rasy, jazyka,původu nebo postavení…

        Jde mě především o to jaký ten člověk je…

        • Robo napsal:

         Teraz rozpravas, ako Pepi.

         Na jednu stranu Ti rozumiem.
         Lenže tu ide o to, že Slovania vždy (a úspešne) vychovávali svoje deti k láske k sebe samým, k prírode, k ostatným ľuďom. Skrátka ku všetkému živému i „neživému“. Okrem toho sme boli nesmierne múdri – už som niekde napísal, že teraz sme úplní negramoti…

         Nechali sme si to vziať, jak to popisuje Vladislav a dnes sa pozri okolo seba, k čomu sú vychovavane naše deti..

         A ja som presvedčený, že musíme spoznať, kto sme. Iná csta k slobode na celej Zemi neexistuje. Nie nadarmo sa vyvinulo a ešte vyvíja toľko úsilia, aby naše dejiny boli nahradené hisTóriou..

        • contumax napsal:

         Robo

         Možný to je, že píšu jako Pepi ale tento svůj názor mám snad od dětství…

         Prostě mě zajímá charakter lidí, to ostatní mě nezajímá…

         Je mě to úplně jedno jestli je někdo “ vznešeného “ původu nebo méně vznešeného…

         Pijeme stejnou vodu a máme stejný potřeby…

         Před Bohem jsme si všichni rovni ať obyvatel Afriky nebo EU nebo Asie…

         Záleží na srdci, a tomu dávám já přednost přede vším…!!!

        • contumax napsal:

         Josef

         “ Někteří křesťané se jen hlásí ke křesťanství… „…!!!

         To by jsi snad jako dospělý člověk mohl už konečně pochopit a nejen Ty…

         Ale i ti druzí, kteří hledí a přesto nevidí, kteří poslouchají a přesto neslyší a přesto … nechápou…!!!

        • Robo napsal:

         Edo, ja sa predsa nebavím o vznešenom pôvode!
         Bavím sa o tom, že rovnako, ako na nás páchali násilie lred cca 1.050 rokmi, to isté násilie na nás páchajú aj dnes! Len viac skryto a rafinovane!
         Aj PRETO je dôležité spoznať vlastné násilie, chápeš?!
         Inak vždy budeme skákať na špek rôznym Pepi!! A vyhynieme úplne!
         Už tisíc rokov nás zabíjajú, Edo!!! Pepi a jemu podobní!

        • Robo napsal:

         .vlastné deniny, nie vlastné násilie – pardon…

        • contumax napsal:

         Robo

         Tisíce roků ničí i jiný národy a některý zcela vyhubili…

         Znovu Robo, je to neustálá válka od úsvitu dějin…!!!

       • Robo napsal:

        Iste, posledných asi 5.000 rokov furt tí istí.

        Už sme na Zemi najmenej 600.000 rokov, Contumaxi..

        • contumax napsal:

         Robo

         Ale Robo…

         Co to vidím,že slovan není křesťan…???

        • Robo napsal:

         Vieš niečo o kresťanstve, Edo? Asi áno, však?
         Byt Slavianom nieje len genetika, je to aj a predovšetkým záujem o odkaz našich predkov, Edo.

        • proud napsal:

         Contumaxi,to si teda pis,ze Slovan neni puvodne pobouchanej krestan!!!! Puvodne neni zajatcem zadny cirkve ktery jsou vsechny naprosto stejny,stejne krvelacny a zlodejsky,jen se jinak prosazujou!!! Slovan ma viru,nepotrebuje kreteny co mu diktujou a predepisujou „nabozenstvi“ po svym.

      • contumax napsal:

       Robo

       Vždyť jo, znovu Ti píšu, že mě to je jedno kdo je jakého původu, už jen tím, že máme jednoho Boha Otce Stvořitele všech lidí, tím pádem považuju všechny lidi za bratry a za sestry…

       Všichni sme Boží děti…

       • Vladislav napsal:

        Jistě. Ale nejsme děti toho boha, kterého popisuje tvoje Lžibible.
        Jednoho rodnoverce kdysi v Rusku napadl jakysi evolucionista – to jsou většinou bývali křesťané, kteří zatim nebyli schopni začít hledat spiritualitu jinde.
        Prý:
        - přestante už šířit ty bludy o těch vašich bozích! Všichni jsme se vyvinuli z opice!
        Na to se přednášející, tuším, ze šlo o známého zrece Veleslava, zamyslel a odvětil:
        - každy, jak se cítí, příteli. Mými předky byli bohové, vašimi opice. Je dobre znát své kořeny;-)

        • contumax napsal:

         Vladislav

         “ Lži Bible “

         2 200 000 000 křesťanů na světě, věří že jeden trouba na NWOO zpochybní – zničí Pána Ježíše Krista…???

        • Robo napsal:

         Asi do tých 2.200.000.000 započítali i mňa, keďže žijem v strednej Európe.
         Zo zvyšku len zlomok naozaj čítalo Bibliu.
         Mimochodom, táto kniha hrubo pošliapava odkaz toho „vášho“ Ježiša..

        • Vladislav napsal:

         Mily Contiku níže,
         Pred nějakými 75 lety věřilo cca 90% Němců pravdivosti Mein Kampfu. Znamená to, dle tvé tradičně brilantní logiky, ze je ta kniha pravdivá?
         Jinak, ja osobně jsem byl taky, omylem svých předků, pokřtěn. Takže pro vás cernoprdelniky patřím k těm 2,2 miliardám taky.
         A takových „křesťanů“ je nas v tom tvém čísle většina.

        • contumax napsal:

         Vladislav

         Dobrý by bylo abychom si vyměnili emaily a napsali si telefony a potom se sešli, protože Ti dám normálně do držky…!!!

        • contumax napsal:

         Vladislav

         Buď budeš respektovat druhý, tzn.jejich svobodu vyznání a přestaneš s tím nebo se sejdeme a vyřídíme si to ručně, nasral si mě Ty buzerantskéj zku.venče nebudeš pořád někomu zpochybňovat jeho víru a ponižovat si můžeš svýho buzíka … !!!

        • contumax napsal:

         Vladislav

         jozue137@gmail.com… !!!

       • proud napsal:

        Respektuju sice vsechny lidi,vsechny kdo respektujou me,ale ze bych povazoval kdekoho za brachu a segru,to rozhodne ne :-)

        • contumax napsal:

         proud

         A to já jo, nedávno jsem byl v Mnichově v Německu a bavil jsem se s dvěma afgánci a přišli mě naprosto normální a zdali se mě, že to nejsou žádní blbci podle toho jak mluvili…

         Připadali mě blízcí…

        • proud napsal:

         To vidim jak ty jo,jak ses pustil do Vladislava……..ubozaku…..Je nacase udelat nejakej prima srazik …..abysme se mrkli na nektery ty „silaky“ ;-)!

      • contumax napsal:

       Robo

       Jo jsem slovan, mluvím česky, cítím se tak ale cítím a ctím i jiné národy a rasy a plemena a jazyky…

       • Robo napsal:

        To sme ctili vždy.
        Bavíme sa ale o inom.
        Byť Slovanom (Slavianom) neznamená byť súčasne kresťanom.
        To sa priamo vylučuje.
        Nemôžeš by zároveň „partizánom“ i „náckom“, ak použijem prvý primer, čo ma napadne..

        • contumax napsal:

         Robo

         Ale ale jak to můžeš napsat, že bych neměl být křesťanem, víra je dobrovolná a nikomu Bůh nestraní…

        • Robo napsal:

         Ver, čomu chceš, Edo. Tiež to dovoľ ostatným.
         Len by si mal vedieť, že Slavian (Slovan) nieje kresťan..

        • Vladislav napsal:

         On to nepochopí, Robo. Podívej se na jeho slovnik a vůbec projevy – to je proste primitiv a nic než primitiv.
         On si mysli, ze my toho Afgance mít rádi narozdíl od něho nedokážeme. Ze proste jediná láska, která existuje, je možná pres toho jejich Ježíše:-(
         Naši předkové dělali tu chybu, ze si křesťany pousteli k tělu. Mysleli si, ze to oni ocení, ze jim vyjdou vstříc. Jenže se prepocitali, a kdyz jim to došlo, bylo už pozdě.
         Platí jednoduché pravidlo: hajis křesťanství? Dobre, ale potom tahni, s tebou spolupracovat nebudeme! Dobre jsi to napsal o par příspěvku níže:
         - nemůžeš byt zároveň partyzán a zároveň nacek…

        • Robo napsal:

         Vlado, ale čo s tým, ak prijmem Tvoj názor?
         Nemôžeme sa tu furt mydliť.
         Verím Anastázii, že to nejak pôjde, len hľadám cestu..
         A už sme inde, než pred 1.000 rokmi, už niesme naivní…

        • Vladislav napsal:

         Robo, ja taky věřím, ze se nebudeme už mydlit.
         Pravda je, ze takových fanatiků, jako Contumax, je mezi nimi dnes už možná o dva rady min, než jeste pred 100 lety.
         Takže věřím, ze ti „normální“ křesťané“ časem pochopí, kdo byli původně a toho jedu se postupně vzdaji.
         My je nutit nebudeme. Oni sami to pochopí.
         Sám jich par takových znám. Nejsou špatní. Dojde jim, jakou roli hráli.
         Contumaxove vymírají. Dneska už mohou jen prskat ty své hrubky a vyzývat na souboj. Byt to pred 300 lety, tak už oba dávno shorime.
         V tomto názoru vidím u Anastasie idealismus. Ja ji beru jako úžasnou, inspirativní babu, ale i takové se někdy v něčem myli. Nebuďme jako oni, nedělejme z našich autorit vzdy neomylne.
         I ji by došlo, jaks napsal, ze nemůžeme byt zároveň partyzáni a nacisti. Podle me ale ona možná věří, ze ti nacisti si časem uvědomí svou chybu a daji se k partyzánům.

        • Robo napsal:

         Jak píšeš. Asi by sme sa tu obaja mali menej rozčuľovať..
         Páčilo sa mi, jak si tu „namaľoval ten obraz“. Toto je správna cesta. Je treba ľuďom priblížiť, kto sme.

         Anastáziu si neidealizujem a ani si nemyslím, že je naivná.
         Naopak o nás si myslím, že sme oproti našim predkom zatiaľ ešte úplní negramoti. No a Anastázia je ako naši predkovia…

        • Robo napsal:

         Jo a mimochodom, „..nacisti k partizánom“ – veď na Donbase sa presne toto deje predsa!! :-)

    • Pepi napsal:

     Teorie o Slovanech se zacinaji mnozit hlavne v poslednich letech.Nic proti Slovanum jako takovym ale vetsina tech teorii jsou jakousi formou New Age,nic vic.Podobne bajky jako Viking Nev Age atd.Existuji i jihoamericke varianty New Age nebo Britske.Nepodlozene bajky zalozene na polopravdach nebo na vymyslech.
     O Slovanech je mozno spekulovat,protoze neexistuji temer zadne dochovale zpravy o jejich puvodu,nemeli zadnou pisemnou rec(nic se aspon nedochovalo,z obdobi pred nl.ani v pozdejsich stoletich).Bez dukazu je mozno dosadit prakticky cokoliv hlavne to tvrzeni o slave,moudrosti a velikosti.
     Ma li se clovek dozvedet o historii nebo o cemkoliv vice PRAVDY,mel by uzivat vic pramenu,nez pouze „tartaria“.
     Treba i ta prednaska muze prispet k rozsireni horizontu.

     • proud napsal:

      Ty ses proste Pepi blbej,kdyz uz to tak musim napsat,navic ignorant,kdyby ses staral nez zacnes kvakat,nenapsal bys ze nejsou dukazy,je jich plnej svet,navic mas i DNA studie,hledej smudlo:-))))))))))))).Mimochodem,ty zrejme Slovan nebudes,nebo se jim alespon bejt necejtis,predpokladam podle stylu tvyho psani,jsi cernej?…..

      • Pepi napsal:

       proud 12.2(16.23)
       kdyz jsem blbej proude,tak proc ty moje prispevky ctete nebo se dokonce snizujete na ne odpovidat?
       Obcas mi kladete pomerne osobni otazky(nejenom Vy).
       Asi takhle:komentare pozaduji pouze vyplneni jmena+plus emailu.To znamena ze nemusim uverejnovat ani prijmeni. Rasovou ci etnickou prislusnost ode mne administrator rovnez nevyzaduje.Proc bych mel uvadet rasu,kdyz to povazuji za nedulezite(az na to ze se mi libi mulatky a jine exoticke zeny? :-) )
       Rovnez moje nabozenske vyznani mam li jake neuvadim,ac se za ne nestydim.Tyto veci prenechavam fantazii ctenaru,ac nekdy sem tam neco naznacim.
       Ne vsechno co pisu znamena ze tomu musim verit,snazim se o diskusi ale to neni snadne,pokazde to nakonec skonci na Tartarii coz mo prijde trochu jednostrane,nebo na novinkach ktere uz jsem cetl.

      • proud napsal:

       Proto Pepi,ze tady tu svou blbost tak rad,casto a okate vystavujes a blbnes hlavu „okolojdoucim“ ctenarum,ze kterejch se snazime udelat obcany.Proto musime na pomyleny,trolly,nebo blbce,nebo oboje v jednom,reagovat!Je tu vic tech pomylenejch,nez tech blbejch,nebo trollu,doufam.Takze se nediv,ze se snazime ty pomyleny chranit.

  • Jozef napsal:

   Karol Veľký krstil mečom. To je tá ich láska k bližnému.

   • contumax napsal:

    Zajímavý jev jsem objevil…

    V EU i v Austrálii nebo v Asii jde pasák ovcí za stádem…

    Na středním východě jdou ovce za pasákem… pasák vede ovce… kamkoliv jde, jdou přesně za ním…

    A ne ovce pasáka…

    Něco podobného dělají psy na vodítku , vedou své pány a paničky…

    Přemýšlejte o tom co je v tom skryté…

    • proud napsal:

     S ovcema nevim,ale pes co je na voditku,panicka bez jeho svoleni rozhodne nevede,jen si smajda kam mu voditko dovoli:-))))))))))))

     • contumax napsal:

      proude

      Tak to jsi se špatně díval, pes táhne a vede často člověka…

      • proud napsal:

       To rikas me,kterej se psema vyrostl a ted vedle me lezi dalsi „sluzebak“ ? :-))))))))))))))))))))

       • proud napsal:

        Kdybych mel chodit za psem na voditku kam se mu zamane kdyz vecne cte noviny(pocurany patniky),nikam bych nedosel a brzo by nas prejelo nejaky auto :-))))))))))

       • contumax napsal:

        proude

        Myslíš, že tím myslím Tebe…???

        Tak se pořádně divéj kolem sebe, že pes táhne paničku, vede jí on a viděl jsem i muže vedený psem a ne jednou…

        A psy jsem měl taky…

      • proud napsal:

       Pes kterej „tahne“ ma panicka „vocasa“ co si ho neumi naucit ani chodit na voditku:-))))))))))

       • contumax napsal:

        proud

        No přesně, to si o těch lidech taky myslím… jaký pes takový pán, jaký pán takový pes…

        • Vladislav napsal:

         Fakt se nepoustej do hlubších úvah;-) Zeman v červených trenýrkach na startu půlmaratonu by působil presvedciveji.

    • Pepa z Depa napsal:

     no …ovce (zde jde spise o kozy v tomto pripade) z E55 maj pasaka nekde jinde asi za nejakym bukem..
     ovce v CR jsou jiste oba dva typy jedni chodi prvni a druzi za pasakem …

     ps mam takovy pocit ze ti psaci na strednim nemaj psy neb tenkrat jeden vorech kousl mohameda kdyz delal hluk v medine nebo kde to tenkrat bylo mozna jeste v mekce…

   • Svobodný napsal:

    Jenže DNA tedy podle vědců říká že všichni pocházíme z afriky a jak víte že slované nikomu neubližovali když se mohli podle vás údaje o tom jak žili smazat proč by se nemohli smazat udaje o tom že to třeba nebyli uplně mírumilovní chlapíci Podle mě si jen vyživujete ego a jemu to dělá dobře a idealizujete si je příliš ale samozřejmě morální ideály jsou pro každého plus a to hlavně dnes a nezáleží příliš na tom jestli to je o slovanech nebo křestanech pravda či ne protože tu asi nedozvíte ani ze všech knížek co jsou na světě prtože jste tam nebyli. Důležitý je jejich odkaz a to je láska k sobě a ostatním.

    • Pepi napsal:

     Svobodny:souhlasim.O slovanech se toho vi malo a podle me to popouzi nektera ega k spekulacim.
     Podobne jako treba Mayove i kdyz o tech se mozna vic nez o slovanech(urcite)tak jejich nejasna minulost povzbuzuje k spekulacim.
     Slysel jsem ze slovane by mohli byt mozne pribuzni Skythum nebo Persanum.Zajimave.Ale co s tim proboboha mam delat?
     Nebo ze Mayove meli kontakt s dynastii Chan v Cine.Jeste zajimavejsi(z meho hlediska).No ale co s tim?Kam dal?Koho mam nenavidet abych se zavdecil hlupakum?

   • Svobodný napsal:

    omyl to je láska pouze Karla velikého

  • contumax napsal:

   Vladislav

   Ty buzerantskéj kriple, nemůžeš srovnávat nějakou knížku s Biblí…!!!

   Už po třetí Tě vyzývám na pěstní souboj…!!!

   • Robo napsal:

    Vladislav nenapísal nič, čo by nebola pravda.

    Ak v tom pestnom súboji vyhrá, zahodis Bibliu?
    Ak vyhrás Ty, zaprie Vladislav vlastných predkov?
    Nezmysel jedno i druhé.

   • contumax napsal:

    Svobodný

    Správně…

    Ještě jedna poznámka, tvrdí se zde níže Vašek psal něco o lidských rasách…

    Na konci je psáno, že žádné mongolské prvky u nás nejsou…

    Ale to není pravda, protože tzv. mongolská skvrna na kostrči narozených dětí ukazuje právě na asiaty…

    Je velká asi jako pětikoruna modrofialové barvy…

    • Svobodný napsal:

     contumax

     zajímavé ale ani na tom podle mně nezáleží. Spíš mně mrzí že kvůli tomu že byla bible zneužita jsou lidi stále zamrzlí v nenávisti ke křestanům. Hlavně že furt remcaj o tom jak se musí všichni lidi spojit proti nadvládě korporací a bank a vůbec si neuvědomují že ty nakladatelství jsou taky korporace a že i oni mohli být uvedeni v omyl a ted si jen mastí ego jak byli slovani vyjímeční a ostatní lidi jsou pro ně povl se kterými se nebudou bavit a pak se s nimi máme naučit mít společnou řeč. Ale když se němcům vyčítá třeba i dnes ten nacismus atd tak hned říkají oni nemůžou za to co dělali jejich předci ale křestani ano …

   • Vladislav napsal:

    Kdybych se měl mydlit s každým primitivem s IQ bublajiciho bahna, nedělal bych nic jiného.
    Ano, Einsteine. Bible ma hodnotu nějakého kuchyňského receptare nebo sebraných spisů Lva Trockeho.
    Omlouvám se oběma uvedeným knihám za to, ze je tímto srovnáním urazim.

    • contumax napsal:

     Vladiskav

     Moc se povýšuješ duševní kriple, potřebuješ dostat normální výprask…!!!

     • proud napsal:

      Rozciluj se jak chces,ale vzdycky kdyz jsem vlezl do kostela a zrovna jsem trefil kazani,prisel mi plnej prave tech dusevnich kriplu ten kostel………..mimochodem vzdycky s poradne ohrazenym nadvorim,aby z nej nekdo neukradl nakradeny!!!Kostel je peknej,dokud je prazdnej.Jak do nej nalezou ovce s pasakem,je zle…

 8. Paul Durham napsal:

  Tohle video si nenechte ujít, abyste viděli jak vypadá svoboda pohybu :
  http://www.novinky.cz/koktejl/394539-pusobivy-pohled-na-nahaneni-stada-ovci.html

  A ten doprovodný text mi roztrhal bránici :-)

  • weissbach napsal:

   Z diskuse pod článkem:
   -Já nevím, ale směrování stáda ovcí je spíše tradiční, zatímco směrování stáda zpravodajců je velmi netradiční určování, o čem a jak psát.

   -jako migranti valící se na ČR!!! :-)

   -No a teď řekněte,jaký je rozdíl mezi českým lidským národem a tímto stádem ovcí?Já bych řekl,že žádný.

   -skvela vizualizace zacházení s občany EU. I zde je patrne, co dokaze jen nekolik stekajicich psů.

   -

  • Pepa z Depa napsal:

   vidim tam same oploceni … tomu nerikam svoboda a uz vubec ne v pohybu..

  • Žabák napsal:

   Je to takový srandovní pohled na nás. My sme ty ovce, nahánějí nás ti psi aneb politici a represivní složky a za vším tam stojí v pozadí člověk aneb globální prediktor, který dává těm psům povely kam mají to stádo hnát.

 9. Vašek napsal:

  Bylo by dobré se na dějiny osídlení střední Evropy podívat objektivně – podle množství výskytu jednotlivých otcovských DNA Y halposkupin. Objektivita spočívá v tom, že syn dědí VŽDY Y-halposkupinu po svém otci.
  U nás je skoro
  40% původní populace R1a (slovanské)
  30% původní R1b (keltské)
  20% původní severo evropské a balkánské I1 a I2
  zbytek E původem ze severní Afriky
  G – původem z Kavkazu
  J – původem ze středního východu a severní Afriky.
  Žádní potomci mongolů nebo jiných asijců nejsou nejen v Čechách a na Moravě, ale dokonce ani na Slovensku a Maďarsku.
  Nemyslíte, že by bylo na čase se zamyslet nad tím kde udělali historici chybu?
  http://ziva.avcr.cz/files/ziva/pdf/geneticke-koreny-stredoevropske-populace-z-pohledu.pdf
  https://dalsimoravak.wordpress.com/2012/12/04/neznamy-pramen-moravskych-dejin/
  http://www.moraviamagna.cz/zajimavosti/abc-modlitba.pdf

  • contumax napsal:

   Vašek

   Mám staženo, a díky Ti…

  • Pepa z Depa napsal:

   Vašek napsal:
   12.2.2016 (14.29)

   40% původní populace R1a (slovanské)
   30% původní R1b (keltské)
   20% původní severo evropské a balkánské I1 a I2
   zbytek E původem ze severní Afriky
   G – původem z Kavkazu
   J – původem ze středního východu a severní Afriky.
   Žádní potomci mongolů nebo jiných asijců nejsou nejen v Čechách a na Moravě, ale dokonce ani na Slovensku a Maďarsku.

   moc pekne diky

 10. Pepi napsal:

  Skoda,ze vsechny komentare na techto strankach se zvrhnou na rasu/etnkum.
  Pozvanka na zajimavou prednasku se zase zvrhla na rasove teorie(bohuzel jsem k tomu mozna prispel i sam vtipkovanim o Cosmove etnickem puvodu)
  Komentatori techto stranek nemaji nikoho radi:nesnasi migranty,zidy,domele chazary(dost chazaru zije v dnesnim Afganistanu a jsou muslimove),cernochy,puvodni obyvatele australie,sudetaky,krestany,New Age,americany,jakoukoliv zminku o mimosmyslovem vnimani,duchovno,komunisty,vegetariany,jakekoliv mozne i nemozne navrhy nebo aktivity se setkavaji s kritikou a odporem.Jedine nadavani a vyzivani k revu+nasili a nadrazenosti bile rasy se setkavaji se souhlasem.Co je to tu za bandu prestarlych skinhedu,napada mne?

  • contumax napsal:

   Pepi

   1*******

  • Paul Durham napsal:

   Ále kolego, říkával náš zootechnik: geny nevychčiješ. Přeberte si to jak chcete.
   A co se nadřazenosti bílé rasy týče, vy že jste zcestoval celý svět ?

   • contumax napsal:

    Paul Durham

    Geny sic nevychčiješ ale vysranéj seš až až…!!!

   • Pepi napsal:

    Paul Durnham 12.2 (16.35)
    Norove,napriklad jsou potomci slavnych Vikingu,a jsou na to i hrdi,ale jak se to projevuje,k cemu to slouzi?Hrdi byt muzou,ale chovaji se jako parta poslusnych buziku a jejich zeny davaji nezridka prednost nikoliv pouze turkum ale i tem nejcernejsim moureninum z Ghany nebo z Konga.Mam se nad tim pohorsovat?Mam je chtit trestat?A co kdyz je mi to uplne jedno?

  • Pepa z Depa napsal:

   Neber úplatky, …

  • Svobodný napsal:

   Pepi

   1* Hlásím že jsem potomek obrů jejichž hroby byli údajně nalezeny :-D

   • contumax napsal:

    Svobodný

    Nephilim…???

   • Vladislav napsal:

    Tak to asi šlo o nějaké nechtěne mutanty. Kdyby totiž šlo o vyspělou civilizaci, podedil bys po nich minimálně schopnost ovládat rodný jazyk.

    • Svobodný napsal:

     ale mně je uplně fuk jestli byli vyspělý nebo ne to jen tvoje ego touží být v nějaké vyjímečné skupině. a co když základy jejich jazyka jsou v každém dnešním jazyku a ty snad ovládáš staročeštinu nebo keltštinu?

 11. Jan Jinsky napsal:

  Mam otazku. Jak se vlastne pozna Slovan? Jak je definovan?

  • Pepa z Depa napsal:

   Karliku pozor!!! už je tady zas

  • contumax napsal:

   Slovan smrdí po cibuli a žid po česneku…???

   • Vladislav napsal:

    Slovan cítí přirozenou nedůvěru (přinejmenším) ke křesťanství. Lepší definice neexistuje.

    • Paul Durham napsal:

     absolutně

     • contumax napsal:

      Justass

      Lámete nade mnou hůl…???

      Husité si nechali líbit útlak…???

      Ani náhodou…!!!

      Bojovali a nepřítelem až se jich obávala tehdejší půlka Evropy…

      A proč bych se neporval s intelektuálním chcípákem…

      Co se furt strefuje do Božích věcí…

      A neříkejte mě, že to nemá nic z mou vírou společnýho…

      Nebudu zmekčiléj debil, budu bránit pravdu ať ti stojí co to stojí…

    • Jan Jinsky napsal:

     Aha, tak to jsou asi všichni muslimové Slované – cítí přinejmenším nedůvěru ke křesťanství. Vladislave, zkus přitlačit, soutěžíš o největší kravinu roku.

   • Pepi napsal:

    1****Contumax, :-)

  • Vašek napsal:

   Slovan má Y- halposkupinu R1a

   • Pepi napsal:

    Vasek:to je zajimave;ale treba Zid muze byt kdokoliv,kdo nema ty spravne myslenky.Tak nejak to vyjadril slovansky mudrc proud :-) :-) :-)

    • Vašek napsal:

     Že slovan má R1a byla moje odpověď na dotaz po definice slovana.
     Samozřejmě, že dnes celá řada slovanů už slovenský jazyk neumí, ale v krvi ten slovanský potenciál má stále. To je podle mě taky hlavní důvod genocidy slovanských národů.

    • proud napsal:

     Bud tak hodnej a najdi mi kde jsem se jak vyjadril o zidech ve smyslu kterej tu naznacujes :-)))))))))))))))))))),vzdyt ty uz moulo ani nevis ktera bije,natoz abys chapal napsany prestoze to mas primo pred ocima:-))))))))))

 12. :) napsal:

  https://en.wikipedia.org/wiki/Slavs
  Je to v AJ, tomu rozumíš asi lépe.

 13. Justass napsal:

  Tak jsem tu diskusi letmo proletěl. Především pak příspěvky
  contumaxe, Vladislava a Roba. No, contumax je na tom čím dále tím hůře. To studium „Knihy Knih“ ho nenávratně poznamenává. Myslím, že teď už čeká jen na to až ho podpoří troll Boguš – jako onehdy. A ještě mu za to poděkoval.
  Slovy Villona: Nuzota rozumu z lidí blbce činí.

  • Robo napsal:

   Zaregistroval som to, už keď to napísal a radšej som to ani nekomentoval.
   Snáď má ešte šancu..

   • Justass napsal:

    Snad – je ho škoda.

    • Robo napsal:

     Tak veru.
     Potom sem príde akýsi Pepi, Švejk, jop a rôzni podobní šmejdi, ktorí vedome zabíjajú našich ľudí, ktorí si to do smrti zväčša ani nestihnú uvedomiť..

     Zároveň s tým ale už vidím i kvalitatívny posun späť k Pôvodným Prameňom a napriek všetkému som vďaka tomu dobrej mysli..zväčša..

    • Robo napsal:

     pred chvíľou som sa dozvedel, že včera zomrela jedna moja kolegyňa na rakovinu.
     Myslíš, že si šmejdi uvedomia, že aj oni osobne tomu „pomohli“ a pomáhajú?
     Ani náhodou, parazity jedny..

     • Justass napsal:

      Upřímnou soustrast Robo.

      Nicméně si myslím, že Švejkovi dost křivdíš – možná špatně chápeš jeho ironii – i ironií se bojuje. A Pepimu? – nemám ho ještě zcela zmapovaného, ale myslím, že jemu rovněž. Jo jop, to je jiný kafe, to je troll jak vyšitý.

      • Robo napsal:

       Justass, máme tu už dávno (možno od začiatku) aj iný druh trollov, jak len vysitych.
       Príde mi, že určití sa špecializujú na rôzne oblasti, v ostatných sa tvária, že sú „naši“ / úprimní.

       Švejk tú svoju iróniu vytiahne vždy spoľahlivo pod každým článkom, ktorý spochybňuje oficiálnu vedu, všimni si.
       A ak by Ti to nestačilo, pozri teraz pod článok o Sysife vs. 9/11.. Tam už sa odkopal pekne..

       • Vladislav napsal:

        Jo, tos trefil přesně.
        „Jsem Váš … ale jsem křesťan … proč bych nemohl být?“
        Té uniformy SS si nevšímejte. Jsem partyzán jako vy.

     • Vladislav napsal:

      Možná je to naivní, ale víš, čemu věřím?
      Ti lidi se „tam“ dozví, na co umřeli a kdo jim to způsobil.
      A až se vrátí sem, budou podle toho jednat.
      Den Svaroga se najednou rozjasní o dalších 200%.
      Ti, co to lidem dělají, nechápou, že tady to sice utají, ale „tam“ už ne.

      • Robo napsal:

       Dokonca si myslím, že sa začne rodiť (podľa určitých ľudí už sa tak deje) čoraz viacej detí, ktoré pôrodom NEZABUDNÚ (možno píšeš o tom istom).
       A áno, Deň Svaroga je proste Deň Svaroga a nikto s tým nič neurobí.

       Držme si klobúky…..

  • proud napsal:

   Spis se uz pomalu,ale jiste blizi k bodu,kdy bude cekat uz jen na „ranu z milosti“ :-)

 14. Pepi napsal:

  Cetl jsem kdysi Horakovu knihu Slovane zcela jinak.No,tvrzeni vedle tvrzeni,dukazy zadne,touhy,pocit menecenosti i nadrazenosti.A vy se smejete Ickovi kvuli reptilianum?
  A kdo to nebere,toho by nekteri komentatori nejradeji pretahli prinejmensim holi…

 15. Justass napsal:

  Robo, napiš mi datum, kdy tady ten článek vyšel a jeho přesný název. Mrknu na to. Ale myslím, že se v NĚM nemýlím- to já při svém věku tuze nerad.

 16. Paul Durham napsal:

  ano žijeme v zajímavé době, „anály“ se otevírají, a není to vůně :

  http://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/sokujici-rozhovor-expremiera-jana-straskeho-v-hospodarskych-novinach.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!