NATO není demokratickou obrannou aliancí, nýbrž paktem agresorů a vrahů a OSN je úplně k ničemu, když to toleruje!

NATO-Terrorist-OrganizationJá prostě vůbec nechápu, jak může ve světle událostí posledních 20 let ještě někdo vědomě obhajovat NATO, západní kulturu a politiku USA! Kolik zemí, včetně slovanského Srbska bylo za tu dobu napadeno, zničeno a rozvráceno ve jménu „přínosu západní demokracie“?!

Svět se po rozpadu Sovětského svazu stal jen jakousi hračkou v rukou politiků USA a ostatních větších zemí NATO a Američané, kteří jsou vedoucí silou této nemravné žoldácké soldatesky vrahů napadajících bez jakéhokoli mandátu OSN jiné země, získali za tu dobu pocit vlastní všemohoucnosti a neporazitelnosti a začali bez rozmyslu rdousit a vraždit (ať už ekonomicky, nebo přímo vojenskou silou) každého, kdo se jim jakkoli protiví!

Tyto manýry hodné středověkých loupeživých banditů od Američanů pochytilo Turecko a jiné země, které sní o svých vlastních velkých říších a o podílu na světovládě! Tak se dnes každý den můžeme dočkat zprávy, že ta, nebo ta armáda se chystá vstoupit do Sýrie (nebo jinam), jako by země, která chce tu armádu vyslat, mluvila o tom, že si doma skočí na záchod, nebo si dát skleničku terasu a ne podniknout invazi do cizí suverénní země!

OSN je úplně k ničemu a dělá mrtvého brouka, ačkoli byla založena právě proto, aby si každý nedělal, co se mu zachce a nebyla rozpoutána další světová válka. Spoléhat na to, že někdo z OSN v současnosti nějak zakročí proti militantním plánům NATO a USA je však naivní a nereálné! Jediným řešením je vytvoření nové vojenské aliance, která by se stala oficiální protiváhou NATO, a která by byla minimálně stejně silná, jako ta banda vrahounů s Amerikou v čele!

Američtí a bruselští politi již dávno nevědí, co je to čest a svědomí a pochybuji, že by se tomu chtěli znovu učit! Jediné, čemu by taková smečka mrchožroutů, jako oni rozuměla, je STRACH z někoho silnějšího, kdo jim, když budou moc prudit „nakope zadek“! Rusko s Čínou a dalšími zeměmi, které nechtějí jen vylizovat zbytky, co vypadnou z koryta, které si chce jen pro sebe a své služebníčky zabrat USA, by měli podepsat smlouvu o kolektivní obranně a založit pakt, který by obnovil světovou rovnováhu tak, jako tomu bylo kdysi za SSSR a Varšavské smlouvy!
48 Komentářů k NATO není demokratickou obrannou aliancí, nýbrž paktem agresorů a vrahů a OSN je úplně k ničemu, když to toleruje!

 1. slovan napsal:

  NATO je zločinecká,gangsterská organizace,která byla vybudována pro podporu Pentagonu a jejich židovských vůdců(Soros,Rockefeller,Rotschild,Morgan,Kochové a další loupežníci světa.Jen Evropa slépě poslouchá a má vidinu,že NATO Evropu ochrání.To je pouhý blud,kterým Evropu a její vazaly, SSA trvale opíjejí.Jaká je skutečnost?Vyvolení lumpové z Wolstrítu(píši záměrně česky)ovládají přední evropské politiky(Merkel atd)a ti pod tíhou vydírání a slibu blahobytu v Australském vnitrozemí u města Alice Springs,kde je vybudováno podzemní město se zahradami bazény,apartmány ,v případě třetí světové,přístupují na vše.A lidstvo mlčí!!!!!

  • Pepi napsal:

   Jens Stoltenberg,ac pripomina spis nejakeho krejciho,ucitele nebo urednika(na prvni pohled),je ve skutecnosti valecny zlocinec,ktery nevahal napadnout Lybii jako prvni (nebo vedle Francie jeden z prvnich)ackoliv vubec nekonzultoval tento krok s norskou vladou.Protesty proti tomu pak byly(ve vlade)ale byly spis vlazne a nesmele.Jens pochazi z dynastie Stoltenbergu kteri si mezi sebou predavaji moc(trosku jako Bushove v USA).
   No a ted kdyz je valka na spadnuti,tak se tady narika nad rozlitym mlekem.
   Dokud maji obcane co zrat,nestesti druhych je nezajima(Afganistan,Jugoslavie atd.)a kdyz pak nakonec jde vsem dohromady o kejhak,tak uz je nejspis pozde.
   Tedy o sorosovce a rotchildovce se nemusime obavat,ti uz maji svoje mista v podzemnich ukrytech.Nektera se maji nachazet i v Norsku(Mosjoen).

  • mimozemstanka napsal:

   vsichni lidi v čr jsou teroristi diky nato

   • Pepi napsal:

    mimozemstanka:
    „vsichni lidi v cr jsou teroristi diky nato“presne tak jenom bych dodal ze nejenom v cr ale ve vsech clenskych zemich NATO.Vymluvy nepomuzou,kdo mlci ten souhlasi a basta.

 2. Definitiva napsal:

  Kašuka tvrdí:

  NATO není demokratickou obrannou aliancí, nýbrž paktem agresorů a vrahů

  Teda aj SR aj ČR bijú bandu a agresormi a vrahmi!
  A má pravdu! Zodpovednosti nás nikto nezbaví.

  Že to tak nevnímate?
  Nefunguje vám zmyslové vnímanie, funguje vám len systém zombie otroctva, počujete a vidíte len to, čo je „politicky korektné“.

  Napr. Beneš a Stali videli udalosti, ktoré sa nestali, videli vojnu a spojenectvá ešte pred Hitlerovým útokom, videli demokraciu, aká na svete ešte nebola! Aj Stalin to videl. Prekvapenie?

  Prekvapenie len pre toho, kto je zmierený s tisícročia trvajúcimi klamstvami a ničením a falšovaním dejín. To je dôkaz, že naozaj ste zombie, vidíte a počujete len to, čo vám odsúhlasia vaši páni, politici, EÚ, svetovláda. Tam kde sú páni, sú aj otroci.

  • weissbach napsal:

   „Že to tak nevnímate?“

   Jasně, že vnímáme. Jen je třeba aby to pochopila potřebná většina zlblblá strachem z exekucí, seriálů a hoven zabalených do barevných kartonů…

  • Marie napsal:

   NATO odsouhlasilo expanzi vojenskych sil do vychodnich statu okolo Ruska!!!
   Tady se podivejte na fotku z jejich setkani ze dne 10.2. tohoto roku, jak jsou vysmati, a co jsou to tam za ksichty, to by meli byt obranni ministri a co v jejich ocich ctete? Magori, jeden vedle druheho, a zarazi mne, ze tam pribylo bab, jedna blbejsi nez druha, to je samozrejme jasne, ze ty jsou tam kvuli hlasovani a odkyvou vse, nebot baby rozumi valceni jako kozy petrzeli…
   http://www.presstv.ir/Detail/2016/02/11/449742/NATO-Russia-Eastern-Europe-military-buildup

   A proto taky se tak protlacuje baba Clintonova, ktera bude pro nesmyslne akce daleko aktivnejsi nez Obama.

   Mimochodem, Rusko vyslalo do Syrie dnes valecne lode. Kerry drze tvrdil, ze az doposud Rusko utocilo na opozicni rebely vuci Assadovi a ne na IS, ovsem spojit se pri utocich s Ruskem odmitaji.
   A Saudska Arabie hlasi pripravenost k vpadu do Syrie…

   • Jan Jinsky napsal:

    To o tom válčení platí i na tebe? Taky jsi koza v petřželi?

   • Marie napsal:

    Saudi tento tyden oznamili, ze maji pripraveno 350 000 vojaku, ze vsech arabskych zemi, vcetne Egypta, Sudanu a Pakistanu.
    Priblizne 2450 letadel, 20 000 tanku a 460 helikopter se soustreduje na hranici s Irakem.
    Akce ma i svuj nazev: Severni hrom.

    • Josef Švejk napsal:

     Business as usual se bude moci rozjed. Čína koupí libovolné množství šrotu a EU s USA zase libovolné množství lidských orgánů.

 3. slovan napsal:

  Pokud má být Evropa zachráněna je nutné okamžitě z NATO vystoupit,taktéž z EU,vytvořit v rámci W4 novou obrannou alianci,za pomoci Ruska,vytvořit ekonomickou organizaci,pozvat do W4 další Slovanské státy a sympatizanty a to hlavní je přimknout se k Rusku.To je jediná možná záchrana.Západ je před kolapsem a Evropa bude spolknuta USA.Slovanské státy musí držet pospolu.Že to jde,ukazuje Maďarsko ač neslovanský stát je vysoce loajální ke Slovanům.

  • Definitiva napsal:

   Opravím názor o Maďaroch. Existovala Veľká Morava, Uhorské kráľovstvo, Česko, Rakúsko Uhorsko a turecká okupácia.

   Uhorské kráľovstvo boli osídlené Slovenmi, dnes sa im nadáva aj Slováci. Vraj český paradox je to, že Slovinci žijú v Slovinsku a SlovÁci na SlovEnsku a ich ženy sa volajú SlovEnky a nie Slováčky. Na Morave je Slovácko a kultúrou sú Západoslováci a Moravania spriaznený dodnes, čiže v minulosti jeden národ bol umelo rozdelený hranicou. Boj o územia je starý ako ľudstvo samé, hranice sa menili, obyvatelia ostávali. To je aj prípad Maďarov, Slovenov, aj Moravanov.

   Maďari a Maďarsko je výplod „moderných“ dejín, dejiny ich nepoznajú, neexistovali. Oskár Cvengrosch, Tajné dejiny Slovenska, hovorí o maďarskom jazyku ako o umelom jazyku, ktorý vznikol na objednávku slovenskej šľachty, ktorá v Budapešti slúžila tureckým okupantom a pomocou ktorej Turci vládli Slovenským územiam.

   Časy sa zmenili, Turci odišli a poturčenci v Budapešti ostali, hovorili turecko slovenskou žvatlanimou, mali povolenie Turkov na vládnutie, chceli sa udržať pri moci a objednali si novú slovnú zásobu pre nový, Maďarský národ, ktorý pred 200 rokmi ešte nebol, „ale vznikne“!!! Maďarský jazyk bol rozšírený o slovnú zásobu zo Šariša, lebo odtiaľ pochádzal autor.
   Silná maďarizácia bola uskutočnená koncom 19. a začiatkom 20.stor.
   Vták Turul je bájka požičaná z dejín vzniku Osmanského osídlenia, aj to svedčí o nešťastnom opičení sa po Osmanoch, za každú cenu sa odlíšiť od Slovenov a udržať si moc.

   Všetci „veľkí“ a čistokrvní maďari, po našom poturčenci, sa narodili v Uhorsku, v dnešnom Slovensku, mali slovenských rodičov, chodili do slovenských škôl a niektorí ani nehovorili maďarsky, ale naučili sa.

   Franz List bol Slovák ako repa, ostro vystupoval proti pomaďarčovaniu, odmietol sa učiť maďarsky.

   Dnešní Maďari majú gény zhodné so Slovenmi, tzv. Slovákmi, nemajú žiadnu prímes ázijských prisťahovalcov.
   Jeden z vedcov sa vyjadril o Maďaroch ako o svetovom unikáte, lebo sú to genetickí Sloveni, ktorí dobrovoľne /nasilu/ prijali cudzí jazyk.

   Maďarčina, turecko-šarišská žvatlanina, podľa Cvengrosha nemá žiadnu spojitosť s ázijskými jazykmi a jedine je podobná! tureckému jazyku.
   Pred zavedením maďarčiny bola úradným jazykom Slovenov latinčina, božský to dar podlej svätej stolice rímskej, ktorá ovládla uhorských kráľov, ale až po Nemcoch a Francúzoch, preto sú títo takí svätí dodnes a nesmieme im protirečiť ani v EÚ.

   Týmto poznatkom neprotirečí ani Jonáš Záborský, Dejiny kráľovstva uhorského, ktorého kniha trpela 200 ročnou cenzúrou a vyšla prvý raz až nedávno.

   Cvengrosh opisuje iné dejiny osídlenia Európy Slovenmi, ako nás učí nemecký dejepis vyučovaný dodnes v našich školách.

   • Josef Švejk napsal:

    Lisztova matka Anna, rozená Marie Anna Lager nar. 9. května 1788, Krems, Rakousko. Otec Adam Lista (nebo Liszta) z obce Unterfrauenhaid v dnešním Burgenlandsku. Je tedy nad slunce jasné, že „..bol Slovák ako repa“ a jeho mateřskou řečí byla němčina.

    • Definitiva napsal:

     Pre Švejka, Franz Liszt:
     „Narodil sa v roku 1811 v Uhorsku, pri Šoprone, v dedinke Doborján (dnes Raiding, Rakúsko) ako syn Adamusa Lista a Marie Anny Lagerovej. Otec, správca dvora kniežaťa Esterházyho bol Maďar (aj napriek tomu, že väčšinou rozprával po nemecky a mal za rodičov nemeckých prisťahovalcov) a matka „Rakušáčka“. Liszt sám maďarčinu veľmi dobre neovládal,…“

     Uhorsko bolo odvekou krajinnou Slovenov a Liszt sa narodil v Uhorsku, jeho otec bol „Maďar“, pod tlakom modernosti konvertoval na Maďara. Liszt aj keď žil v zahraničí, tak Maďarov nemusel a hlásil sa k Uhrom, teda ku Slovenom.

     Uhry, Uhorsko je originálne slovenské pomenovanie a existovalo v rôznych podobách od počiatkov osídlenia Európy Slovenmi. A dejiny Maďarov si doštuduj!

     Ani tak nejde o Liszta, ide o Maďarov, ako si všetkými spôsobmi nárokujú na Liszta, ako na originálneho Maďara /čo je blud/, ako na človeka, ktorý sa všetkými desiatimi hlásil k Maďarom, ako pracne prekladali Lisztove diela do maďarčiny a vyhlasovali ich za originál!!!, čo sú tiež len ich zbožné priania. Liszt Maďarov NEMUSEL!!!

     Na Slovensku platí: Poturčenec horší turka. „Náhodou“ to pasuje na Maďarov po tureckom odchode z Panónie?

     Je dobré si pozrieť aj iné zdroje, ako Wikipédia, tú až na poslednom mieste.

     • Josef Švejk napsal:

      „Napriek mojej poľutovaniahodnej neznalosti maďarského jazyka, mi bude snáď dovolené byť Uhrom/Maďarom v srdci aj v mysli od narodenia až po hrob“ Franz Liszt 7. mája 1873

 4. Všímálek napsal:

  Chrchla viděl v NATO dobro, prý měl radost když ho pochválili v Americe. Dbal na to, abychom vyhověli vždy přání Západu. Když se jednalo o radaru, Chrchla byl nadšen, ukázali mu tam totiž obrázkovou knížku a radar se mu zalíbil. Protože obrázky byly moc pěkné a vypadalo to jako taková pěkná koule.

 5. Michal napsal:

  Chrchla má štěstí, už se ho bohužel nepodaří pověsit jako Mussoliniho v Miláně. Alespoń se půjdu s chutí vymočit na tu jeho lavičku a udělám to s gustem, jako to udělal ten herec alkoholik v té jeho debilní hře Audience.

  • Karel napsal:

   On Mussolini byl nejdřív zastřelenej až pak „vyvěšenej“.
   Ale to je jedno, oba se škvaří v pekle!

 6. konzerva napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=eUXIs9Hh4Nw saudský abrams zničený jemenskými povstalci…napřed prohlídka…

 7. Paul Durham napsal:

  „Já prostě vůbec nechápu, jak může ve světle událostí posledních 20 let ještě někdo vědomě obhajovat NATO, západní kulturu a politiku USA! “
  A to je právě pane autore chyba, to nechápání přísloví „koho chleba jíš, toho píseň zpívej“. Nechápete-li submisivní podstatu podlidí a arogantní dominanci nadlidí, nikdy nepochopíte, že u masy školou vycvičených a médii debilizovaných otroků nemá smysl apelovat na rozum, ale jen na pudy – ovšem nesmíte jim to říci ( že jsou blbí), musíte jim přes jejich IQ 70 podstrčit politickou „myšlenku“ stejně obratně jako bezmasé fitpárky z hoven ( žrát fitpárky je chytré a proto volte nás) . Pokud chcete uskutečnit nějaký cíl, musíte tu masu použít a ne ji „vychovávat“. Jinak zmrdy neporazíte nikdy. To věděl i ten Stalin.
  Mimochodem pisatel „svobodný“ u jiného článku ( Zneužití chytrých telefonů…) dal odkaz :

  https://www.youtube.com/watch?v=faZr6GJcAm8

  Kolik z vás si to pustilo, poslechlo a pochopilo ? Za účastníky smlouvy si můžete dosadit KOHOKOLIV.

  • Karel napsal:

   No promiňte, já když mi někdo mluví o reptilíánech, růžových slonech nebo bílých myškích ve špajzce tak mu radím aby navštívil psychiatra.

  • Všímálek napsal:

   Přesně, já se vždycky musím smát, když vidím ty submisivy v listopadu zapalovat svíčky na Národní. Ten odevzdaný pohled v očích, jako vídám z filmů o období středověku na tamních lidech v kostele.

  • Marie napsal:

   Za ucastniky smlouvy se daji dosadit jedine zidaci, kteri ji ale nemaji s zadnymi reptiliany, nebo je to jejich vymysl. Maji se tak za co schovat, kdyz na ne lidstvo zacne poukazovat. Takova mala obrana pred pronasledovanim. Vse se svede na mimozemstany…

   Video samozrejme popisuje nam viditelnou skutecnost. Totez je v podstate ale v Protokolech sionskych mudrcu, a nejsou tajne…

 8. Alena napsal:

  Neuvěřitelné je hlasité ticho OSN, když člen NATO =Turecko + spojenec =SA se chystají zítra napadnout Sýrii.
  Obě země deklarují, že jdou bojovat proti IS (které oficiálně podporují) tím způsobem, že jedni chtějí odstranit Kurdy a druzí Asada.
  Hezké že?
  OSN je dnes už na horší úrovní než kdysi jeho předchůdce Společnost Národů.

  • Marie napsal:

   No a jeste maji uhybny manevr: chteji vyvolat dojem, ze jde pouze o cviceni, jak jsem pochopila…

   Jenom blbec naleti na takovou kravinu v dobe valky. Nejde o cviceni, jde o kamuflaz napadeni… hezky po zidovsku… hadim zpusobem.

 9. Andy napsal:

  Zkratka NATO znamená North Atlantic Terror Organization.

  • Brekeke napsal:

   česky

   Napadnem Anektujem Trestáme Odpůrce

   Lžeme, rozvracíme, pomlouváme, vraždíme, zatýkáme, připravujem převraty a likvidaci prezidentů, vychováváme tresty na Quantanamo, dokud nenajdem ty pravé teroristy, ale ty nemůžeme najít protože s nimi obchodujem se zbraněmi ap.
   Táhněte do jUSA nebo lépe mimo Zemi.

   • Marie napsal:

    Z jUSA by stale pokracovali v tom, co delaji. A poslat je do vesmiru by bylo moc nakladne a pomale…staci pusty ostrov, kde budou mit jenom rucicky k obstarani si strechy nad hlavou a potravy. neexistuje lepsi trest pro ne… vyzabijeji se behem kratke doby kvuli tomu, kdo bude pan a kdo otrok. Tak to je…

 10. Dušan napsal:

  V momente, keď začnú byť napadané a likvidované ruské vojenské sily v Sýrii na zemi, vo vzduchu i na vode, o osude Zeme sa rozhodne ruskou reakciou – buď sa Rus podvolí a ošklbaný sa stiahne – alebo sa pokúsi vzdorovať, lenže konvenčne to neustojí…, všetko sa to však potom zomelie rýchlo.

  • Marie napsal:

   Kdyz zabrousite na ruske stranky a poctete si, tak zjistite, ze vetsina ruskych lidi si uvedomuje, ze jsou jiz ve valce. Svetove. Ono se to nikde v mediich verejnych nepise, ale je to tak.

   Hadi rozjezd svetove valky zacal uz Irakem, ikdyz jako predehra poslouzila Jugoslavie. Proc tomu tak je? Protoze jde o rabovani zemekoule, a neexistuje zadny duvod k vyhlaseni valky Rusku, o ovladnuti jehoz zdroju ve finale jde.

   Jak zastavit valku? Vybombardovat Hellaviv a Washington. Prekvapive ovsem, jedine tehdy to muze mit ucinek v likvidaci tech zmrdu, co ji organizuji.

 11. Jaris napsal:

  Tohle rikam leta, ze OSN/UN je k nicemu. A neni divu, kdyz ji zalozil zid Rockefeller, ktery koupil a „daroval“ pozemek, kde se dnesni doupe UN naleza. Samozrejme je to takovy tyatr pro svet, jen vybira tucne poplatky od vsech statu na svete za neschopny provoz, kde o vsem rozhoduje opet zidovsko-chazarska klika. Jak je vidno, Izrael s US, ovladane zidy, mohou vse a zadne sankce je nepostihnou, zatimco na Rusko, Iran a jine „neposlusne“ zeme maji zeleznou metlu. UN nikdy nic duleziteho nevyresila a spise je v dnesni dobe pro smich. Ovsem nenechte se mylit, jelikoz je hlavni soucasti NWO planu a teprve ceka az ji bude udelena svetovlada absolutni kontroly neco jako EU 10x horsi.

  • Paul Durham napsal:

   „…ze OSN/UN je k nicemu…“

   nó, osn vyřešila namnožení afroafričanů z 1 mrd na 3 mrd házením us žrádla z us letadel za peníze chudiny celého světa, jó a potom taky vyřešila trafiky různých nacistů a fašistů, a potom taky agenda 21 , takže něco „vyřešila/řeší/ bude řešit“

 12. Ikema Monika napsal:

  To že USA a NATO jsou zločinci dávno rozumní lidé vědí. Pjakin také mluví 8.2. Otom že OSN vydalo přes milion Syrskych pasů pro potřebu utečenců jelikož do Evropy poušti hlavně lidi se Sýrie ! Takže je škoda zde psát co je to za hajzli všichni také víme ! Lodní zásobování a přístavní aktivity skončili v prosinci od té doby se vybírají potraviny ze skladů a více nebude ! Tak jak oznamují ambasády lidem co žiji v cizině : zásoby cukru soli konzervy těstoviny trvanlive potraviny nežli vznikne panika nakoupit !! Nebude absolutně nic a lidi budou dělat cokoliv za jídlo !! Ale o tom TV nikde nemluví !!

 13. Carlos IV napsal:

  Slovane a jak si to „vystoupeni z NATO“ predstavujes“ Ty jsi zrejme zapomnel na rok 1968 – ovsem otoceny o 180 stupnu. Stejne tak vystoupeni s EU – ma CR na to se z unie vyplatit? To je otazka pro ty rozhodujici cinitele, kteri si nechali zaplatit od EU i kadibudku na zachode. Oni to ale vracet nebudou.

  • proud napsal:

   Nase clenstvi v tech „spolcich“ je pokud vim tak jako tak pravne nezakonny,ruku v ruce s rozdelenim statu,nebo CeskoSlovensko nekam vstoupilo? A zacit poradne pocitat,mozna bysme se divili kdo komu by mel jeste platit……..

   • proud napsal:

    Navic,videls nekdy ze by se odsouzenymu kriminalnikovi platilo z toho co se mu sebralo z jeho lupu?

 14. Carlos IV napsal:

  Marie – sorry ale vybombardovani Telavivu by melo za nasledek likvidaci par ruskych emigrantu tak akorat. Nebo si vazne myslis ze nekdo z tech, co tahaji za paky tam zije? A ono s Washingtonem DC – mam obavy – to nebude o moc jine. Ackoliv – ano, nekde se zacit musi.

  • proud napsal:

   JJ,presne.A bombardovani je k tomu uplne nejlepsi,takova bomba si dokaze vybrat kdo si ji zaslouzil a kdo ne,ze vseho nejlip.Neni tezky sehnat na netu fotecky vsech tech roztrhanejch deti co si ji nesporne zaslouzily ze vsech nejvic.Bravo Marie.Njn.

 15. konzerva napsal:

  Bombardování Dražďan 13-14.1944 první zločin proti lidskosti budoucího nato..píše se o tom na jednom serveru…

 16. Paul Durham napsal:

  tak jsem si přečet :
  http://zpravy.idnes.cz/diskuse-a-prednaska-na-cevro-o-zprisneni-zbranove-legislativy-pb4-/domaci.aspx?c=A160212_124342_domaci_jw

  a rozsvítilo se mi : orgán EU považuje za teroristy občany EU , pak je vše jasné jak facka

  • proud napsal:

   Kdyz to tak vezmes kolem a kolem,ma onen organ vlastne pravdu,vsak se na nej chystame,ne? Maly teroristi vymlatej ty velky :-))))

 17. eva napsal:

  NATO, na co?, NAHO……….

 18. Ikema Monika napsal:

  Turci dnes ráno bez vyhlášeni valky napadli Syrii ! Chystají se iSaudi v padnout do Sýrie 18.000 vojáků připravených na hranicích ! Saúdský ministr obrany prohlásil::Assád musí odejít nebo ho sundáme silou ! U Sevastopolu je plno vojenských kolon které se hromadí v přístavu na odplutí !! WWW. SUPERSTATION 95.

 19. medved napsal:

  Moloch potrebuje žradlo,za kratko začne požierať sam seba,nenasitnosť americko-europsko- židovskeho molocha nepozna hranic,..! Beda tym ,ktory s nim spolupracuju,zožerie aj ich a bez milosti,…! bojujme proti tomu NATO-molochovi a jeho poskokom.!! MOR HO !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!