Hoax: Pilot MH370 se vynořil na Tchaj-wanu, tedy dva roky po zmizení letadla

PilotDo dnešního dne nikdo opravdu neví, co se stalo s letounem nebo pasažéry letu Malaysia Airlines MH370, který zmizel v březnu 2013, avšak jedna věc vyšetřovatele ohromila, jak se jeho pilot záhadně zase v pondělí znovu objevil v Tchaj-wanské nemocnici, ten trpí amnézií. Počínaje spácháním sebevraždy pilotem, přes mimozemšťany až k druhému „Asijskému bermudskému trojúhelníku“ se video níže zabývá 10 nejpopulárnějšími teoriemi o tom, co se snad mohlo s letem MH370 Malaysia Airlines stát.

 1. Sebevražda pilota: Žádný důkaz až dosud nenaznačil, že by to byl pravděpodobný výsledek
 2. Teroristé ho nechali havarovat v moři, ač nikdo nenašel nic věrohodného pro havárii
 3. Únos do Afghánistánu – Rusové říkají, že posádka a pasažéři jsou v Afghánistánu
 4. Podvod s životním pojištěním
 5. To letadlo má Severní Korea jako součást krycích testů
 6. Přistálo na Andamanských ostrovech
 7. MH370 skryté jako jiné letadlo
 8. Letadlo sestřelila US vojska
 9. Asijský bermudský trojúhelník
 10. Únos mimozemšťany

Ztracený pilot letu MH370 Malaysia Airlines, který zmizel v březnu 2013, se v pondělí záhadně znovu objevil v nemocnici na Tchaj-wanu a trpí amnézií.

Kapitána Zaharie Ahmada Shaha převezli do Adventistické nemocnice v Taipei vesničané, kteří tvrdí, že nalezli muže ležícího v bezvědomí na břehu řeky Tanghui.

Worldnewsdailyreport.com hlásí:

Nakonec se probral 16 hodin poté, co dorazil do nemocnice, ale nemohl si vzpomenout ani na své jméno, ani jak se dostal do Taipei. Byl však díky svým otiskům prstů rychle identifikován, čímž okamžitě přilákal hodně pozornosti jak médií, tak různých asijských vlád.

Doktoři, kteří jej od jeho příchodu léčí, si myslí, že by mohl trpět regresivní amnézií způsobenou značným stresem nebo situací ohrožující život.

„Tento pacient zjevně v poslední době prodělal spoustu stresu a amnézie je pravděpodobně nevědomým sebeobranným mechanismem,“ tvrdí Dr. Syed Boon Sulong. „Pacient je pořád velice slabý a nemocný, a jeho mozek vypadá, že blokuje přístup k některým částem jeho paměti, aby jej ochránil před utrpením, které by tyto vzpomínky vyvolaly. V tomto okamžiku je jeho zdraví příliš křehké, ale časem by si měl být schopen na všechno vzpomenout.“

Mnozí lidé doufají, že kapitán Shah bude teď schopen poskytnout odpovědi týkající Boeingu 777-200ER Malaysian Airlines, který 8. března 2014 zmizel při letu z Kuala Lumpur do Pekingu.

Přes veškeré úsilí mezinárodní komunity zůstává i 2 roky po těchto událostech osud tohoto neblaze proslulého letu nejasný. Doufejme, že se panu Shahovi jeho paměť zotaví, takže bude schopen poskytnout odpovědi na mnoho otázek týkajících se 12 členů malajské posádky a 227 pasažérů z 15 zemí, kteří byli na palubě.

Friday, February 12, 2016 22:42

Zdroj: http://beforeitsnews.com/alternative/2016/02/mh370-pilot-resurfaces-in-taiwan-two-years-after-flight-disappearance-3301300.html
21 Komentářů k Hoax: Pilot MH370 se vynořil na Tchaj-wanu, tedy dva roky po zmizení letadla

 1. Karel 4 napsal:

  Pohádka o záhadě zmizení letadla v provedení herců USA a EU brzy začne. Novodobý návrat ztraceného syna se bude realizovat s tím, že jediný přeživší z 239 lidí na palubě, tento “ chudák pilot kapitán letadla “ si na nic nebude moci po dvou letech vzpomenout.

  • boris napsal:

   A vůbec bych se nedivil,kdyby si ten muž najednou vzpomněl a tvrdil, že je sestřelila Ruská stíhačka. Anebo si vzpomene na něco jiného a potom náhle spáchá sebevraždu, předávkuje se drogami nebo ho postihne tragická nehoda…

   • Jan Jinsky napsal:

    Kdepak, tvrdil, že ho sestřelili Američané. A to sice BUKem z Ukrajiny, šípy Apačů a taky HAARPEM. A nespáchal sebevraždu – on byl jen virtuální na takových serverech jako tento.
    Prý se znovu objeví, až přijde jeho čas.

    • Alena napsal:

     A dokonce se prý odvolával i na nějakého Jana Jinského, který podle něj jako jediný zná úplnou pravdu.

     • Jan Jinsky napsal:

      V tom jediném měl pravdu.

      • rezultator napsal:

       Ale jinak okolnosti toho co se deje s tim pilotem ti neprijdou ani trosku divny jo? Zmatky kolem mh 370 a to nestaci, pilot sam je jedna velka zahada. To je uplne normalni, ze jo? Vsechno je tak jak ma byt. Proc se vzrusovat.
       Zajimalo by mne, kde te Jinsky objevili co? To si psanim privydelavas na skole? No podle toho kolik toho napises uz to ma jako full time.

       • Jan Jinsky napsal:

        My jsme cela kancelar, abychom zvladli poukazovat na vsechny blbosti zde uverejnene. Nrco jako v Saturninovi.

    • slovan napsal:

     je to tak byl sestřelen jinským,vysokotlakým prdem jinského análu když předtím pozřel nějaké žvásty západní rozvědky v čele s USA

 2. Jan Jinsky napsal:

  To jsou nesmysly… Fakt se tu předkládá k uvěření každý drb.

 3. Carlos IV napsal:

  Zdravim kolego, ono je zajimave jak rychle identifikovali ty otisky prstu zejmena pote co byl patrne v dosahu vody z reky.
  BTW – jsem prave na hotelu v Kuala Lumpur a kupodivu – na mistnich zpravach ticho po pesine.

 4. Deratizér napsal:

  Tak už to konečně pochopte. MH370 leží na východní Ukrajině.

  • Josef Švejk napsal:

   Proto mu také trvalo dva roky než doplaval na Tchaj-wan!

  • Jaris napsal:

   …i s mrtvolami. Souhlas Deratizer.

  • jan napsal:

   Pro mně je jasné,to letadlo nad Ukrajinou muselo spadnout za každou cenu.Jsou neustále dohady,čím bylo sestřeleno.protože tak raketa nešla zezadu,ani zespodu.Také to letadlo mělo shořet důkladně a aby dopadlo skoro v celku.

 5. Carlos IV napsal:

  Sobotko a vi zasobujete hoaxamy celej svet uz minimalne od francouzsky revoluce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!