Amnesty International: Dítě západních tajných služeb a nástroj propagandy

Amnesty-International-620x330Amnesty International si ráda přisvojuje to, že po celém světě bojuje za lidská práva a demokracii. Kvůli svojí zaujatosti je ovšem tato nezisková organizace (NGO) často podrážděná a v současné době, víc než kdy jindy, slouží jako vlajková loď západní propagandy. Není tedy divu, že tento spolek šíří lži o Rusku a tím pádem hraje na ruku západním lžimédiím.


Když Amnesty International (AI) ve velkých městech verbuje nové členy, pak se dá často získat dojem, že v této organizaci pracují dobrovolníci a idealisté. Na důležitých místech ve velkých městech jsou často vidět nápadné informační stánky, které poukazují na nespravedlnost ve světě. Za touto prací s veřejností nestojí ale žádní idealisté, ale dobře placení promotéři, kteří za své služby dostávají štědrý základní plat a provizi.

Tato Agentura v současné době v Německu hledá pracovníky na ,,kontakt a dialog“ s veřejností s měsíčním platem asi 2000 euro. U budoucích zaměstnanců se předpokládá flexibilita a ochota cestovat, protože by měli získávat nové dárce po celém Německu. Vyvíjejí při tom morální nátlak na kolemjdoucí a líčí jim osudy různých lidí a skupin, současně při tom poukazují na význam neziskových organizací (NGO). Pro Amnesty International je důležitá především západní propaganda, protože to není poprvé, kdy této organizaci různé země vytýkají jednostrannost či zaujatost. Profesor práv Francis Boyle tuto organizaci obvinil z toho, že v první řadě provozuje zejména propagandu. Propaganda ve vlastním zájmu, protože s ní se získávají dary a noví členové. Hovoří z vlastní zkušenosti, protože mnoho let stál na vrcholu této organizace v USA. Lidská práva jsou u AI až na úplném konci. V této údajné lidskoprávní organizaci totiž dominují každodenní vnitřní boje o moc. Především jde o to, dostat se k tolika penězům, kolik je jen možné. Není proto divu, že se k náboru nových členů uchyluje ke zkušeným promotérům, kteří mají zkušenosti s oslovováním lidí na ulici. Prostřednictvím prodejního rozhovoru tak nic netušící kolemjdoucí získají ke členství.

Rovněž se nepíše, že země jako Rusko a Čína neobviňují tuto organizaci z jednostrannosti teprve od včerejška. Z jednostrannosti je organizace také obviňovaná proto, protože přinesla jen velmi málo informací o obětech bombardování na východní Ukrajině. V Sýrii takové oběti ale organizace uviděla. O aktuálních obviněních proti Rusku napsal časopis Contra-Magazin.

Renomovaný kanadský institut Global Research organizaci obviňuje z toho, že provádí „americkou státní propagandu“. Tento článek je tři roky starý a mimo jiné se zabývátématem Pussy Riot, protože se za ně tehdy mimořádně bojovalo. Ačkoli podmínky jejich vězení se jistě dají kritizovat, v kampani okolo této ruské punkové kapely se vyprávěla jen jedna polovina příběhu.

Punkovou kapelu již president Vladimir Putin omilostnil. Víc toho pro tuto kapelu Putin udělat nemohl. Na průběh soudního procesu neměl vliv a když na sebe dvě ženy neustále rušením veřejného pořádku upozorňují, musel soud nakonec zareagovat odnětím svobody. Před tím, než Pussy Riot měly v katedrále Krista Spasitele slavnou ,,punkovou modlitbu“, provozovaly ve veřejných budovách skupinový sex a v supermarketu před si očima malých dětí strkaly mražené kuře do vaginy.

V Německu nebo v Rakousku se za takové činy musí počítat s odnětím svobody, pokud by se takové ,,politické akce“ opakovaly a skončily u soudu. Ale pokud se z médií dozvíme jen polovinu příběhu, tak to přece ještě není lež. A obvinění proti ruské politice a ruské spravedlnosti jsou v západních médiích hlavního proudu téměř stejně tak časté, jako je Amen v kostele.

Selektivní výběr lidských obětí, by byl ale ještě ospravedlnitelný. Někdy si organizace takové oběti vymyslí. Tak je tomu i v současné době, kdy jsou to ,,tisíce civilních obětí“ během ruské vojenské intervence v Sýrii. To je dar z nebes pro západní pisálky, kteří mají rádi AI a využívají ji jako zdroj pro své lživé zpravodajství.

Skutečnost, že organizace byla vynalezena jedním zaměstnancem britské tajné služby, by už nemělo být překvapením. Zakladatel této údajně lidskoprávní organizace Peter Benenson, byl od roku 1941-1945 zaměstnán v Bletchley Parku v oddělení Testery, kde mimo jiné rozluštil německou šifru Lorenz. Právník, který zemřel v roce 2005, založil v roce 1961 Amnesty International. Nyní má po celém světě na 3,2 milionu členů. Získat členy je snadné, pokud se údajně zasazuje za dobro na tomto světě. Lidská práva a demokracie se staly bojovými hesly Západu.

Rádo se prstem ukazuje na Rusko, Čínu nebo Írán. Často se ignoruje, že USA a jejich spojenci lidská práva pošlapávají. Mučení ve věznicích CIA nebo svévolné zabíjení civilistů prostřednictvím dronů na programu Amnesty International nějak chybí.

Novinářka Alexa O’Brien mohla před rokem na různých akcích mluvit o případu Chelsea Manninga. Avšak čtyři roky poté, co byl bývalý voják v Iráku mučen nejkrutějším způsobem. Nakonec byl soudem v USA odsouzen na 35 let ve vězení.

Podobný proces v Rusku nebo v Číně neexistuje. To ale v budoucnu tuto organizaci neodradí z šíření lží a polopravd o těchto zemích. Ačkoliv tato organizace pořádá také z části smysluplné akce a kampaně, určitě není tato organizace to, co nám na ulici chtějí prodat její promotéři.

Autor: Christian Saarländer

Zdroj: https://www.contra-magazin.com/2015/12/amnesty-international-ein-kind-westlicher-geheimdienste-und-ein-propaganda-instrument/
9 Komentářů k Amnesty International: Dítě západních tajných služeb a nástroj propagandy

 1. kolkobudeszit napsal:

  Neustále niečo zakrývajú, falšujú a vieme, že toto je len tisícina ich falšovatelských organizácií. Klamstvá Amnesty slabý odvar proti zničeniu prototypov Tesly od toho istého zdroja. Tesla už dávno získaval energiu z vákua, čo cielene zabrzdili a dnes, keď majú moc, už to „objavuje“ například „dobrý“ moslim Haramein „sám“ a vo svojom karavane.V súlade s „dobrým“ Islámom a Iránskzmi „mudrcami“? Je to úprimné, alebo nie? Neviem. Ale veľa napovie deštruktívny plán zničenia diela Slovjenského génia Teslu. Tiež bol na to najatý Einstein, teraz Haramein? Tu je video kde je Haramein mladý, ale poznatky, ktoré interpretuje už boli:2:12hod. ПРОЦВЕТАНИЕ! Запрещён к трансляции по ЦТ во всём мире. https://youtu.be/55AdvVbR-Fw. Od Teslu všetci židia len kopírovali, pretáčali schémy, tu pridali kondenzátor tam cievku, aby si mohli patentovať, čo Tesla vymyslel.
  Aký je to rozdiel v myslení – konštruktívne pre ľudí Slovjenske Teslove (a už máme spojitosť A.Horák „O Slovanech úplne jinak“) a deštruktívne pre ľudí „obetníkov“. Ak by sa Teslove poznatky realizovali nemáme vojny, hlad, dlžoby a máme sa jako v raji … a kto to zničil, ten čo zase robí arabský chalifát v Európe.
  5minПочему запретили открытие Теслы и кто такой на самом деле Эйнштейн https://youtu.be/JX1xB8pcDAk, OBSAH-: Tesla vytvoril rezonančný transformátor, z kterého dostával viac energie – z priestoru, jako dodával. Keď to médiá rozniesli mladý bankár žid Werner Baruch prišiel za Morganom a povedal, – „tu v médiách píšu, že niekto chce predávať elektrinu skoro zadarmo, ak to tak pojde ďalej dostaneme sa na mizinu“. A bolo prijaté riešenie o zakázaní tejto technológie! Morgan zastavil podporu Tesovi a všetky Teslove knihy zmizli z knižníc a dokumenty sa utajnili. Bankári dostali inštrukciu – „nepodporovať vývoj, večných zdrojov“.Při akadémiach podporovaných Rothschildom, Rockefelerom… v roznych štátoch, boli vytvorené „vedecké“ komisie, ktoré dodnes potláčajú (aj Sizifos v ČR…) rozvoj těchto technológií! Práce vedcov v tomto smere sa rýchlo ukončovali! Jako to robili fyzici, v kterých strede stál sám Poincaré. Boli zabití talentovaní ruský fyzici-experimentátori Pilčikov, Filopov… A nakoniec rozplánovaný plán odstránenia z fyziky samotného pojmu „éter“. S týmto cieľom bol vytvorený plán, pod názvom – „špeciálna teória relativity“. Zorganizovali to cez svojho rodáka bankára Openheimera ktorý poznal Einsteinovu matku a vedel, že jej syn sa zaoberá fyzikou. Matka mu našla takúto robotu. (z kníh autobiografických, a zabúda sa na srbskú manželku matematičku Markovič, bez ktorej by nič poriadne matematicky nevyjadril!) Táto teória bola vytvorená, čo sa od začiatku javí ako najhrubšia filozofická chyba. (potvrdené Nassim Harameinom a spol) Je dnes dokázané, že mnohé častice sa pohybujú rýchlejšie jako svetlo. A to vyvrátilo teóriu relativity a dokázalo, že bola vytvorená a rozšírená, aby nasmerovala fyziku falošným smerom. Hlavný cieľ tejto teorie je dokázateľná objednávka na popretie rozvoja fyziky , aby zastavili rozvoj technológií pre prax. Pretože kyždý štát,ktorý by mal dostatok energie sa stane nezávislým. Tým bankári stratili časť trhu a peniaze súpre nich život, nehľadiac na život druhých ľudí!

  A nič nového, vidíme kto rovnakou retardačnou filozofiou riadi cirkev a islám.

 2. Marco napsal:

  Kdysi dávno, cca před 3roky, jsem viděl výplatnici jedné pracovnice z nejvýznamnější NGO u nás a spadla mi huba, bylo tam 65000kč čistého. Do té doby jsem si já hlupák myslel, že neziskový sektor takové platy nemá a ze své podstaty by ani neměl mít, jelikož to vypadá, že vydělávají nemalé peníze na obyčejném lidském utrpení.

 3. Anna napsal:

  Prodali své duše ďáblu, nebo jsou blbí a duchovně leniví, nakonec to vyjde nastejno. Tak se o ně nestarejte, protože jejich trest přijde po zásluze i bez nás. Kdo se protiví Božím záměrům, propadne svému nezvratnému osudu. Oni to nechtějí pochopit, jsou pyšní, ale to je jen jejich věc, protože se každý soudí svými činy sám.

 4. Jaris napsal:

  Amnesty international? Banda vsiva plna blech! Kteripak gauneri je financuji?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!