Turecko zavedlo víza pro zaměstnance ruských médií

turtsiya-vvela-vizy-675-4478222Turecko od 15. února zavádí víza pro ruské novináře. Týká se to zaměstnanců médií, přijíždějících na dobu kratší než půl roku, informuje TASS s odkazem na tiskovou službu tureckého ministerstva zahraničních věcí.

Kromě toho novináři budou muset informovat o termínu cesty a jejím plánu, například o rozhovorech, plánech natáčení a všech pohybech.

Informace budou předávat diplomaté do Hlavního úřadu pro tisk a informace při vládě Turecka. Teprve po jejich odsouhlasení bude uděleno vízum.

Po příjezdu do Turecka se zaměstnanci médií budou muset obrátit na úřad pro získání časové tiskové karty, která opravňuje k vykonávání odborné činnosti na území republiky.

Zdroj: http://politrussia.com/news/turtsiya-vvela-vizy-675/
7 Komentářů k Turecko zavedlo víza pro zaměstnance ruských médií

 1. Jochen napsal:

  To aby si podala zadost o viza i ruska pechota,ne?

 2. Jan Jinsky napsal:

  Neni se co divit.

 3. Hum napsal:

  Takto tie lepsie vztahy z Rusmi nevybuduju…

 4. Ikema Monika napsal:

  Co možná nevíte ? Dohoda je na světe ! Saůdi a Rusko se dohodli na zmrazení těžby ropy ! Ropa poletí nahoru ! USA jsou s toho nahraný dolar poletí rychleji dolu !!

  • pedros napsal:

   ikema-cena nepoletí nahoru,ani náhodou.Saúdská zlotřilá tlupa je maňáskem vošingtonských židů,a ti hodlají dostat ruské zdroje za jakoukoliv cenu.
   Apropo-víš kolikrát saúdi už podrazili Rusko?A nejenom je,každého.Cena ropy by vylétla jedině kdyby rusové odpařili saúdské ropné terminály.Jak to tak vypadá,brzy se toho dočkáme!

  • Jan Jinsky napsal:

   http://www.xe.com/currencycharts/?from=USD&to=RUB&view=2Y

   Dolar letí dolů jak splašenej… A Rubl posiluje a posiluje – sice do mínusu, ale to je určitě taky dobře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!