Fašisté křičí: Pozor – fašisté!

fridrichovaAno, nedělní pořad 168 hodin, reprizovaný i v pondělí dopoledne, to dokázal! Starý trik převzatý od zlodějů je tady. Fašisté, aby od svého fašizmu odvrátili pozornost, z něj obviňují ty, kteří na jejich fašizmus léta upozorňují. Cožpak není fašizmem prosazovat a lidem oznamovat jedinou politickou pravdu, a to pravdu neokonzervativní americkou, z níž byla pro české poměry coby odnož vypěstovaná jediná pravda havlisticko pražsko-kavárnská, přičemž všechny možné pravdy ostatní byly a jsou před veřejností tvrdě a systematicky zamlčovány? Cožpak náš tisk a naše televize hlásá víc pravd – a ne tedy jen tu pravdu havlistickou a jedinou – abychom si mohli z pravd nabízených pro sebe vybrat tu, která se nám jeví jako nejpravdivější a též nejspravedlivější?

Nikoliv, je do nás horem i dolem a dnem i nocí pěchována pravda jediná, tak jak byla pravda jediná pěchována německými nacisty do jejích volksgenossen a italskými fašisty do jejich cittadinos, a žádná pravda jiná se k naším uším či očím nedostane, aspoň ne z těch sdělovacích prostředků, které jsou nám normálně nabízeny. Naopak, všechno spíš vyhlíží tak, že si z nás tato mainstreamová média dělají zcela nezřízenou bžundu, když nám např. ČT ve svých stanovách slibuje, že nám chce poskytovat informace nestranné a vyvážené, abychom si z nich mohli vybrat tu pravou a tu svoji, _ale dělá pravý opak a krmí nás pící k umdlení stále stejnou a tím stále víc a víc otravnou.

A pozor! Když naše nespokojenost s takovýmto nestoudným a nedemokratickým informováním, dosáhne pro panstvo mediální a snad i vládní? – jak by naznačovala účast na shora pojednávaném pořadu vedle politika Kroupy i ministra Dienstbiera – už dost slyšitelné i viditelné úrovně, spustí všechna ta fašizoidní média a lidé na ně napojení sladěný povyk, že je tahle naše nespokojenost vlastně fašizmem, a tím pádem jsme my všichni, kteří tu nespokojenost vyjadřujeme, či se k ní aspoň souhlasně připojujeme, fašisty, a pomalu abychom si už začali balit zubní kartáčky.

Ale byla to ve 168 hodinách, přátelé, pravděpodobně jen předehra, a mám z několika indicií za to, že ta pravá „honička na fašisty“ začne teprve v pořadu Reportéři ČT.

Tak se připravte.
57 Komentářů k Fašisté křičí: Pozor – fašisté!

 1. contumax napsal:

  ČT je každým coulem nacistická a ať na mě nadává jako kdo chce a jak chce…!!!

  • Frantisek1 napsal:

   Spojení politiky a nadnárodních korporací = fašismus. Tady to spojení nelze zpochybnit. Zajímavé je to, že různé ty NGO neomarxistické jim v tom pomáhají.

   • martin bareš napsal:

    Františku, pojem neomarxismus je blbina vymyšlená fašisty z Hájkova protiproudu a dalších „nezávislých “ serverů, kteří svůj antikomunismus schovávají za maloměšťáckou kritiku současných vládců.
    Totéž s pojmy levice a levičák.
    Vedení KSČM je sociálně demokratické a ČSSD je trochu skrytě, ale jasně fašistická strana představovaná slabošským Sobotkou. A levičáci – například Tsipras v Řecku – to je perhubální onanie, skutek utek.
    O řadových členech KSČM mluvit nemohu, neznám je. I když mne postoj k „uprchlíkům“ jako celku, dávám do uvozovek, udivuje a taktéž zvláštní snaha některých pomáhat. Často se ptám komu.

    • Miki napsal:

     Proč je ta pravda tak krutá,nebo osvobozující?

    • Masrtin napsal:

     No Martine Bareši, když lidi z Hájkova Protiproudu
     označujete za fašisty, kdo jste potom vy ? Pedofilní transfestita ? Nebo volně pohozená chlévská mrva ?
     Když použijete takové označení, slušelo by se to nějak doložit, já si nejsem vědom toho, že by Hájek a jeho lidi podporovali fašismus v jakékoli podobě,ale pokud máte ten pocit,doložte to, prosím. Pokud to byla jen nadávka, tak potom jste opravdu nechutnej balvan.Vůbec celé to souvětí, kde se takto vyjadřujete, je ujeté někam do kanálu,nešibe vám ?

   • Žabák napsal:

    Problém je ten, že spousta alternativců pořád zmatečně používají pojmy jako pravice, levice, neomarxismus atd.
    Nic takového dávno neplatí, jestli vůbec kdy platilo.

    Dnešní korporátní fašismus řízený za účelem světovlády, používá všechny směry a prostředky podle hesla účel světí prostředky. Použije zblblá anarchistická sluníčka z NGO a použije ultra pravicové psychopaty z bank, politiky a management, jen aby dosáhl svých cílů a to je, novodobý feudalismus horší než ten středověký, protože tento je počítačově a průmyslově řízen.

    Žádná pravice anebo levice, tak jak je známe z dějin nám v tomhle nepomůže, protože oba tyto klasické směry vedly tam, kde sme teď.
    Proto je načase se odprostit od stranických dogmat pravice a levice a začít používat normální selský rozum, kdy člověk se chová ne dogmaticky jako blbec, ale racionálně a empaticky jako člověk.

  • contumax napsal:

   Jura

   Nedělej že sebe blbce, lidi TV milují, nejraději by si jí vzali na onen svět…

   Neříkám všichni ale většina šílí, jednou jsem za reálného socialismu navrhnul doma v rodině,že se nebudeme dívat na TV, nedovedeš si představit jak vyváděli…

  • Holy napsal:

   Podporte nas!
   Vyvedeme nasi zemi z EU i NATO, nedovolime zadny TTIP, vyhlasime neutralitu a spravedlive zuctujeme se vsemi dle zasluh.
   http://narodnidemokracie.cz/strana/program-ve-zkratce/

   http://www.narodnidomobrana.cz

  • Pepi napsal:

   David Icke o svetovem turne 2016-17.
   http://www.davidicke.com/headlines/the-david-icke-world-wide-wake-up-tour-20162017-united-states-and-europe-tickets-now-available/

   David Icke:“Its time humanity comes to gether.“
   Presne tak,Davide.

  • blázen napsal:

   Nejdříve byste si měli říct co vidíte za pojmem fašizmus. Protože pokud je pro vás fašizmus být vzdělaný, inteligentní pochybující tak pak článek nelže pro váš ometený rozhled. Ale to fašizmus není tedy historicky.

 2. Jura napsal:

  GoebbelsTV ještě někdo sleduje?

  • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

   Měl bys protože je důležité vědět co říká nepřítel. Abys poznal kdy ti lže. Aha je to moc těžký přemýšlet. Třeba tak že každá strana sporu prezentuje svoji verzi pravdy. A skutečná pravda je schovaná někde mezi. Ale tady se nevěří západu šmahem ale pokud to napíše nějakej ivan nebo jeho poskok tak vám nikdy nelže. Už vidím jak rusáci dělají cokoliv nezjištně. Naivní myšlenka které tady věří spousta diskutujících. A hlupáci jsou vždy ti druzí.

   • Jan Jinsky napsal:

    Tak, od toho tento web je :) Nepřemýšlet a přitom si připadat děsně undergroundově a chytře. Co na tom, že to není pravda :)

    • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

     Vážně sranda by byla kdyby se lidé diskutující tady sešly v realu a udělali si fotku. Asi by to vypadalo jak v děshasu. Hromada vylitých kryptofašounskokomunistyckých zrůdiček. mohl bych tím strašit děti že takhle vypadá čerti nebo pověstná pražská kavárna.já to tady mám jako terapii. Takových hlupců na jedný hromadě to dokáže pobavit. Hlupce poznáte tak že když mu k nohám hodíte nezvratný důkaz čehokoliv třeba odřízlou hlavu nějakýho zemana. Tak popře že je to tak a hned začne vyhrožovat. Jak málo mi stačí k radosti.

     • weissbach napsal:

      „Vážně sranda by byla kdyby se lidé diskutující tady sešly v realu a udělali si fotku. Asi by to vypadalo jak v děshasu. Hromada vylitých kryptofašounskokomunistyckých zrůdiček. mohl bych tím strašit děti…“

      Myslíte, že by se s vámi byl ochotný někdo fotit? S vylitou kryptofašounskokomunistickou zrůdičkou?

      • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

       Já se nechtěl s nikým fotit já navrhoval aby si společnou fotku udělaly ňoumové jako ty nebo contumax, pedros a spousta dalších kryptofašounskokomunistyckých zrůdiček. Já sám sebe považuji za dobře sešněrovaný monstrum jemuž takový jako vy nesahají ani po paty.To co vy tady vymýšlíte jsem znal jako puberťák a s věkem se to jen zhoršuje. Ukázal bych vám rázná řešení že by vám lezli oči z důlků.

     • contumax napsal:

      bůh určený (k) umučení lidí

      To je fakt sranda s tou uřízlou hlavou…???

      Sranda je povýšenecky snižovat a degradovat druhé …???

      Jen se posmívej, ono Tě to časem dožene to Tví posmívaní…!!!

 3. pedros napsal:

  Takhle na ty bojovníky za demokracii!Pár těch ruských šípú by se velice hodilo poslat i na kavčí-čubčí-hory!
  https://www.youtube.com/watch?v=0WwVltCoY2I&feature=youtu.be

 4. Paul Durham napsal:

  zrovna ta zobrazená (|) s rypákem po ben gurionovi je učebnicovou ilustrací lidového přísloví : drzé čelo lepší než poplužní dvůr

 5. Justass napsal:

  ..“a tím pádem jsme my všichni, kteří tu nespokojenost vyjadřujeme, či se k ní aspoň souhlasně připojujeme, fašisty, a pomalu abychom si už začali balit zubní kartáčky.“

  Nutno jednat tak pane Mane, aby si ty zubní kartáčky balili oni – řek bych

 6. martin bareš napsal:

  pane Mane: přestaňte,prosím, s tím svým žvaněním.

  Vy objevujete Ameriku, ale jenom kousek, který se Vám hodí.

  Havlistická kavárna – to je Váš celej fašismus.

  Hlavně, že jste si to hezky ohraničil.

  Co takhle přidat:
  -Hájkův protiproudkontrarevoluční přesně s triky o kterých píšete. Upozorňuji, že Hájek byl hradní mluvčí Klause, tedy ODS, tolik pro neználkapana mana. Jsou tam další skvosty: Místopředseda senátu přemysl Sobotka, Němcová, kandidátka na prezidentku a tady u nás celá ODS všude po krajině.
  - Co takhle úspěšný komediant nižších kvalit, náš prezident Zeman, který nás chrání a ochrání. Pod křídly Izraele, židů, eura a EU a hlavně pivních plků z jeho uslintané huby.
  - Co takhle nenápadná ČSSD s dalším Sobotkou v čele.
  - Co „komunista“ Dolejš.

  Začal jsem číst, obrátil se mi žaludek a začal jsem radši psát. VÁM, blbe!!!!!!! Šlo mi to hladce obrace.

 7. Paul Durham napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=8VRZqk-adv8&feature=youtu.be

  mohl by mi nějaký fízl, který tu okouní, napsat, jestli mají fízli v hlavinkách hovna nebo „jen“ chcánky , dík kámo

 8. contumax napsal:

  Ta smradlavá ČT TV 26 let páchnoucí žumpa moru a zkaženosti by už měla být zasypána…!!!

  Hádejte čím…???

  • contumax napsal:

   Jak tak koukám, prakticky ve všech médiích šílej… dobře jim hrabe co…???

   To je armáda fašounů, to je něco, to se jen tak nevidí…

   Připadají mě jako fňukny, uřvaný, hysterický…

   Co to je za divnou pakáž, to nevědí, že si řežou pod sebou větev…???

  • Laco napsal:

   Proč se rozčilujete. Přestaňte platit koncesionářské poplatky a budou se rozčilovat v ČT.

   • contumax napsal:

    Laco

    Já TV nemám nejméně 24 let…
    Ale zajdeš do krčmy, tam mají dvě i tři TV…

    Neujdeš tomu, matka má TV taky dvě… bojím se jít už i na WC…!!!

   • ledňáček napsal:

    Odhlásit televizi a přestat platit koncesionářské poplatky je prakticky nemožné.

 9. contumax napsal:

  Ještě se vrátím k tomu jejich bláznění v médiích , chvílemi mě napadá jestli nejsou pod vlivem drog…

 10. Všímálek napsal:

  V r.90 běželo na TV úchylné pásmo výstupů různých lidí kteří byli unešeni z Havla. Např. seděla ženská s kytarou na židli a zpívala kolem dokola refrém „Drahá paní Havlová, závidím Vám manžela“, v další scéně zase mladý pár, kde on byl furt smutný a najednou jí řekl že by chtěl mít v sobě všitou kůži Václava Havla ….

 11. Rudolf napsal:

  Ale no tak, to není otázka 26ti let. Televize, co pamatuju, vždy souložila se systémem, takže co tam tak asi může být za spratky, když papaláši jen vyměnili kabáty? Přesně to, co tam je.

 12. Jura napsal:

  Jura tentokrát nejsem já
  Co s tím 2. Juro uděláme?

 13. contumax napsal:

  Mediální hon na čarodějnice, jsme ve středověku, jsme ve třicetiletý válce…

  • weissbach napsal:

   Ať si lůza zvyká poslouchat a chodit pěšky. Jen houšť. A to si nemyslím, že by ty hovada začali jezdit slušně.

   • Paul Durham napsal:

    To skutečně nehrozí, ale budou volat po implantaci čipu do prdele, až si zapomenou tu plastovou kartičku za 75L, a o to jde, vůle lidu je svatá.

 14. Marco napsal:

  No, kdyby jste viděli interiér nějaké TV, měli by jste ihned kudlu v kapse, jelikož oni námi prostě pohrdají, jsme pro ně Zemanovým termínem modelína, kterou rádi tvarují a pak se plácají po ramenou, že se jim to podařilo. Znal jsem jednoho reportéra ale kvůli rozdílným názorům se mi přestal ozývat. Víte co mě fascinovalo nejvíce, jak je přesvědčený, že koná ve jménu dobra a každý, kdo se mu staví do cesty, je čiré zlo. Nesnášel, když mu někdo oponoval a i když jsem mu uvedl fakta, spíš mi vynadal do komunistů, než aby reagoval a co je nejdůležitější, přemýšlel. Opravdu si nedělám iluze, co tam pracuje za lidi. Na pivo bych s nimi rozhodně nešel, nemám si s nimi ani co říct a debata o VIP nebo prachách mě nebere.

  • contumax napsal:

   Marco

   Takových jsem potkal v Phe, když jsem tam žil pár let, opravdu hodně…

   Zneuznalí pseudoumělci… často na alkoholu a na jiných drogách…

   Zničili tak krásný holky, že jsem se až divil, co na nich ty holky viděli…???

   Nebyli ty děvčata trochu ujetý…???

   Nejsem závistiví, naopak lidi, kteří se milují těm moc přeju…

   Podle toho co jsi o něm psal,vypadá to, že bude možná i násilnická povaha, a vychází mě i částečná hysterie s psychopatií…

 15. Investor napsal:

  CT ovladla pravdolaskarska mafie. Vymyva lidem mozky, siri polopravdy a lzi, snazi se manipulovat obcany podle prani svych loutkovodicu a platcu proti zajmum nasi vlasti i jejich obcanu. Neobjektivni publisticke porady, nevyvazeni hoste, navadejici otazky, ucelove odpovedi vkladane do ust… Jednoim slovem, HNUS !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!