Musíme zastavit šílenství Merkelové a Erdogana dříve než zničí celou Evropu!

merkelTahle dvojice se může stát pro Evropu větší katastrofou než Hitler a jeho nacisté! Nesmyslnost současné německé politiky a zášť, zákeřnost a velikášství Turecka může Evropu dovést k totální zkáze! Snad nikdy v historii lidstva nebylo blíže k tomu, že nastane válečný konflikt s celosvětovými důsledky, než je tomu dnes. V minulosti, kdykoli nastala podobná situace, byla poslední štací dohoda velmocí v OSN! Dříve neexistovalo, aby nějaký stát NATO, nebo Varšavské smlouvy podnikal nějaké samostatné akce bez ohledu na následky a bezpečnost pro ostatní členy aliance, jako je tomu dnes.

Nikdy v blízké, ani v dávné historii se žádná říše, nebo aliance také sama úplně nevzdala ostrahy svých hranic a nepouštěla dovnitř miliony cizinců a barbarů, aby mohla být pak snadno rozvrácena zevnitř! Jakou logiku má podporovat v Africe a v Asii násilné převraty a pak brečet před lidmi, že tam přece nemůžeme ty chudáky jenom tak nechat, když je tam ta hrozná válka! Ty války tam ale vyvolala politika Bruselu a Washingtonu, stejná, která vyvolala také občanskou válku a ekonomické zhroucení na Ukrajině!

Příčina toho všeho je jediná, totiž že ti, kteří vládnou půlce světa, ho chtějí ovládnout celý a ukořistit pro sebe lidské, nerostné a ekonomické bohatství zemí jako jsou Čína, nebo Ruská federace a všech těch, kteří s nimi obchodují! Merkelová je jako ošklivá zlá loutka ovládaná silou a duchem jiných jako Chuckie ze slavného hororového filmu a díky ní a těm co stojí v pozadí, se z Evropy, pokud brzy lidé něco neudělají, stane válečná zóna dvou nesourodých, vzájemně neadaptabilních kultur!

Turecký prezident Erdogan je zase výsledkem politiky USA a NATO! Turecko je zemí, kde jsou menšiny utlačovány a vražděny vládou, zemí, která ukradla zemi Arménům, Kurdům a Syřanům a přesto proti ní OSN nezavede žádné sankce a dokonce je členem rádoby obranné (ve skutečnosti již dávno útočné a zločinecké) vojenské aliance NATO! Z těchto důvodů se Erdogan a Turci cítí mocnými a beztrestnými a jejich drzost a arogance každým dnem stoupá!

Turci klidně vyhrožují, že napadnou suverénní Sýrii, sestřelují ruská letadla a pak se zaštiťují NATO, když jim hrozí trest a odveta, vydírají Evropskou unii, tahají z nás peníze a hrozí zaplavením Evropy uprchlíky s posměšnými slovy, že s tím nic neuděláme, protože střílet do nich přece nemůžeme! Nevím přesně, jak je to s administrativou EU, ale pokud vím, když někdo překročí hranice, bourá ploty a neuposlechne výzvy, tak se střílet může, protože obrana vlasti vždy byla svatým právem lidí, kteří v ní po svém žijí! Pokud tomu tak dnes není, je to jen dalším důvodem proč vystoupit co nejdříve z EU, abychom mohli bránit v případě potřeby aspoň naše vlastní hranice, když schengenské nikdo nebrání!

Za poměrně krátký čas budou ve většině zemí EU volby, nebo referenda o setrvání v EU. Proto Vás lidi prosím, pokud chcete, aby Evropa zůstala takovou, jakou jí znáte a máte ji tak rádi, volte pouze strany, které budou mít ve svém programu buď rovnou vystoupení z EU (nejlépe i z NATO), nebo aspoň vyhlášení pro vládu ZÁVAZNÉHO LIDOVÉHO REFERENDA o vystoupení, či setrvání v Evropské unii. Další čtyři roky jinak už Evropa nepřežije a jak se bude jmenovat a co s ní bude, pokud nyní jako vlastenci selžeme opravdu nevím a arabsky psát bohužel neumím…
26 Komentářů k Musíme zastavit šílenství Merkelové a Erdogana dříve než zničí celou Evropu!

 1. pedros napsal:

  Z těch dvou by byl,nebo už, je ideální páreček!Muslimskej debil a židovská štětka!Multikulti jedna báseň!

  • Jana napsal:

   Naprosto pravdivý článek.Po volbách už bude na všechno pozdě.Musí se začít něco dělat už nyní.Formuje se domobrana ale hlavně stát by měl něco dělat.Proto přece platíme daně.

  • Jaris napsal:

   Havarie Merkelova vypada moc spatne a mustafa Erdogan velice ustarane a ani se nedivim. Na jejich miste by mi nechutnalo jist. Podle mne je to otazka par mesicu, kdy oba pujdou od valu a budou mit stesti, pokud se nebudou houpat na lampach.

 2. Torena napsal:

  Makrela a osmanský pes, pro jejich zájmy máme umírat… Pryč z NATO pryč z EU

 3. Všímálek napsal:

  Ale popravdě si řekněme, že toto je práce tupých voličů. Bez nich by se tito do čela států nedostali. Na začátku zkázy vždycky stojí tupý volič, který to celé umožnil.

  • contumax napsal:

   Všímalek

   Vždyť se nadarmo neříkává jaký lid, takový král, jaký soudce, takový úředník..

  • boris napsal:

   To proto, že většina lidí žije v umělém domnění přebytku a blahobytu. Spoustou zábavy anebo naopak spoustou práce aby měli ten blahobyt. Tu nejnovější mobil,televizi apod. To je ta konzumní společnost. Většina vidí jen obal. Někteří ho rozbalí. A jen hrstka se podívá na jádro věci…

 4. contumax napsal:

  Zastavit vlak už nelze i když jede po slepý koleji…

  • Peter Schilling napsal:

   Lze! Rozumem!
   Možná se to bude zdát jako primitivní klišé, ale všem je už dnes naprosto jasné že každý člověk obsahuje i Dobro i Zlo.
   Je to prostě podstata lidské existence a nedá se to změnit! (možná stotisíciletou výchovou, ale ještě jsme nezačali)
   A je opravdu jen na jedinci, kterou cestu si zvolí, tedy co on sám dá navrch.
   Ne, vůbec to není jednoduché a každý má naloženo úplně jinak, což je asi všem zřejmé!
   Bohužel co se týče prostředí kterému člověk podléhá, rozkol mezi vnucenou patologickou=špatnou doktrínou (společenskou, náboženskou, politickou, a bůhví jakou ještě..) a realitou lidské existence si jedinec uvědomuje jen zřídka.
   Jsou ovšem extrémní situace kdy si to člověk opravdu uvědomí, ale z důsledků svých minulých činů už bohužel nemůže nikterak couvnout.
   Asi nejlépe to je vidět tu:
   http://www.liveleak.com/view?i=30a_1443048716
   Je to opravdu hrozné video!!!
   Mám kluka v jeho věku a opravdu se mi na to nedívá dobře!
   Tenhle kluk na videu není hloupý a evidentně už v koutku duše ví, že nedělá dobrou věc i když používá islamistickou brain-washing retoriku. Neuvěřitelné ale je že těsně před jistou smrtí se tento kluk začíná chytat stébla jakékoliv možné lidskosti a v slzách se loučí s těmi kteří ho vlastně poslali na smrt a sami nemají „koule“ na to aby to udělali z něj. On sám už nemá na výběr, buď se vyhodí do vzduchu (s nadějí na 70 panen) nebo ho jednoduše zabijí, ale i přes to se snaží o utvrzení jakéhosi přátelského vstahu (lásky?!) ke svým krátkodobým „kamarádům“. Tak svůj žal zastírá „nejistotou splinit svůj úkol“. Hrozné!!!

   Jsem si vědom skutečnosti, že problém volby Dobra a Zla je daleko složitější a existuje na mnoha úrovních.
   Na co jsem ale chtěl poukázat je to, že v převážné většině lidí je víc Dobra než Zla i když se to na první pohled tak nejeví.
   Těch skutečně zlých lidí je vlastně jen hrstka! A jejich síla tkví v (dnes už vypěstované) hlouposti dobrých lidí!

   A ještě si uvědomme že dnešní RADIKÁLNÍ Islam je 100% made in USA (potažmo Izrael). Avšak pokud by dnes existovala ještě katolická Inkvizice a upalování kacířů tak největším sponzorem by byli opět USA (potažmo Izrael). Jmenuje se to weaponization a zájmy USA!

   PS:
   Ještě poznámka. Abych se vyhnul všelijakým zbytečným obviněním, dávám na vědomí, že nejsem žádný sluníčkář a trvám na tom, že imigranti tu nemají co dělat a to v jejich vlastním zájmu!
   Hezký večer všem!

 5. slovan napsal:

  Jak se koukám na ty dvě kreatury tak je to na zvracení.Nevím odkud frau Merkel vyhrábali v bývalé NDR,ale je to totální kobyla bez rozumu.Pokud si Německo nesjedná pořádek s touto bábou tak si myslím,že za několik lét bude „Germoislamistán“ se vším všudy a Merkel bude vládnout nějakému eros klubu pro araby.Konečně tam bude spokojena.Možná že i ona si konečně s nějakým imigrantem užije…

 6. tomas napsal:

  otazka znie: Ako vysvetlit vsetkym ludom, ze to co zrovna pusta nova alebo markiza prima alebo jojka (a ine ) nie je pravda ako ich o tom presvedcit? piste napady ja si myslim ze je nas tu dost hlav co maju mozog

 7. jan napsal:

  Také s tím souhlasím,že Merkelová s Erdoganem něco kují.
  O Řecko se postarali Němci,kdyby to dělalo Turecko bylo zle.Bálkán je také jasný.Francouzi dostali Libyi.Egypt snad Anglie a Německo chce podíl v Sýrii.

 8. Jura napsal:

  Musíme zastavit šílenství Merkelové a Erdogana dříve než zničí celou Evropu!
  Přeloženo pro hrdý český národ:
  Nebudeme si pouštět Wágnera a skoncujeme s tureckým medem!

  A hlavně, HLAVNĚ: Budeme si držet palce!

 9. EUROPSYCHO napsal:

  … tu ide o jasnu „instalaciu“ planu Coudenhove-Kalergi !!! Ludia ved si to naguglite – je tam o tom tolko informacii ze…VSETKO TO „NEPOCHOPITELNE“ DIANIE SA ZRAZU „VYJASNI“ …
  napr. http://afinabul.blog.cz/1506/slobodomurar-richard-coudenhove-kalergi

 10. jan napsal:

  Snad by bylo dobré uvést,zrovna když útočí Turecko,tak dojde k napadení nemocnice.Podobně to bylo i s tou nemocnicí v Iráku,jen to nevyšlo,aby to svedli na Rusko.

 11. Paul Durham napsal:

  význam pojmu „demokracie“ v praxi : pár úkolovaných psychoušů rozhoduje o existenci stovek milionů demokratů – chá, chá, chá

 12. Carlos IV napsal:

  „Kazdy narod ma takove vudce, jakych je hoden“ – T.G. Masaryk

  • Jaris napsal:

   Carlosi, to je i neni pravda. Nekde jsem cetla moudry nazor, ze nezalezi na poctu hlasu, ale zalezi na tom, kdo je scita. Navic, volby jsou svindl a je to takova komedie pro lidi. Do kola se daji dva kandidati (Zeman/Svancnberk), kteri jedou podle planu EU a je naprosto jedno, kdo z nich volby vyhraje. Ten treti, ktery zastupuje lidi, nema sanci a obvykle vypadne v prvnim kole.
   Jeste musim dodat, ze z nejakeho duvodu mi Masaryk byl proti srsti. Sesty smysl mi rika, ze neni vsechno zlato, co se trpyti a obvykle se nemylim.

   • Ada napsal:

    Ten, kto hlása pravdu, musí za ňou stáť.Celým životom. A u Masaříka-Redlicha to tak nebolo.Jeho svätý obraz vytvorili médiá vlastnené Nimi. Dodnes je český národ popletený.Obklopoval sa „svojimi“ a svojim dával výhody. Ani Slováci to nevedeli, ale šiestym zmyslom vycítili.Hoci, keby sa dali fakty dohromady,dávalo by to obraz. (Študovať vo Viedni, bývať v drahej štvrti za „kondície“ jednému-dvom spolužiakom? Nezmysel…Veď preto sa o svojom „otcovi“ ani nevyjadroval…)

 13. Carlos IV napsal:

  Jaris to ja mam vyhrady spis k Benesovi a to z jednoho duvodu: proc dal ceske zlato odsafovat prave do Londyna a do Bank of England, ktera patrila Rothschildum a ktera nejenze bohate vyfinancovala Hitlera, ale i v ni nakonec skoncilo veskere zlato z Hitlerem anektovanych zemi (pres jeji svycarskou „pobocku“ BIS – Bank for Investment Settlement – existujici dodnes)? Benes tak vlastne umoznil pro Nemecko – Zidacke konsorcium peknou „zkratku“. Ze by byval tohle nevedel? Pochybuju. Ostatne – jak vim od otce, jak Masaryk tak i Benes byli zednari. Ten Masarykuv vyrok jsem uvedl jen proto, ze ma dost nadcasovou platnost.
  Jinak k tomu zlatu – uz trochu „otrepane“, ale stale platne:
  https://www.youtube.com/watch?v=veQfroRUWdM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!