Radost z Vladimíra Kučery? – až v budoucnu

Na první pohled vypadá za svými vousy jako docela hodný a přívětivý děda, ale jakmile ve svém pořadu Historie.cs. na ČT otevře ústa, a to nejen svoje, ale znásobené čtyřmi či pěti, neboť tolik je jím do pořadu obezřetně vybraných a stejně jako on tedy smýšlejících hostů-historiků, (jiné by těžko snesl), člověk žasne, kolik nenávisti se pod jeho nenápadnou a o to promyšlenější taktovkou vyhrne náhle na obrazovku.

 

Nenávisti proti všem hloupým a nechápajícím, že jediné zlo světa jsou Rusko a Putin, jedinou světovou pravdou je pravda neokonzervativní americká, a jediná pravda česká – z této světové pravdy odvozená a na na české poměry poctivě nasazená – je pravda havlistická a pražsko-kavárenská. Pravda jediná a proto posvátná, kterou musíme jako zorničku oka střežit, a všechny řečičky nepoučených, které by ji chtěly třeba i jen slůvkem zlehčit či zpochybnit, je nutno hnát klackem nejtlustším za hranice naší země. A to nikoliv kamkoli, ale jen a jen na východ. Tam v sibiřských tundrách a močálech nechť tyto zlovolné hovory řivoří, než docela a potichu zajdou.

To už ovšem nad světem zaplane zář amerického míru Pax Americana, a jediný světový duch, vycházející z budovy Kapitolu a Bílého domu, ovládne zeměkouli od severu k jihu a od západu k východu, ustanou mezinárodní půtky i války, které dřív tak drásaly svět, a všichni lidé, kteří tomuto cíli přinesli své nejlepší schopnosti – mezi nimi bezesporu i Vladimír Kučera – budou moci odejít na zasloužený odpočinek.

Což bude pro nás všechny (pokud ovšem shora popsané přežijem), na celé té věci jediná a opravdová radost i útěcha.
23 Komentářů k Radost z Vladimíra Kučery? – až v budoucnu

 1. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  To je ten pahistorik,pohrobek Kalergiho a milovník Panevropské unie a Sudeťáků,prostě typický zrádce,kolaborant s nepřítelem a miláček ČT…
  Kdybyste ho náhodou potkali na ulici,tam u dejte „hrsťó“,že to má ode mně….já ho furt vyhlížím,ale marně.

 2. Jura napsal:

  OPAKUJI, nekoukejte na GoebbelsTV.

  • Justass napsal:

   A dívejte Juro. Nepřátele a vlastizrádce je třeba sledovat a hlavně si je zapamatovat – to je myslím důležité.
   Já na toho Kučeru občas koukám – dlouho to sice nevydržím, ale jeho „hosty“ za tu dobu postřehnout stačím.

 3. proud napsal:

  A pritom vypada tak inteligentne,i ty usiska ma „vysoko“,coz je znak vysokyho IQ………kde to proboha vyhrabali?,neco takovyho se musi vyslovene hledat…..a dlouho hledat. :-))))))))))))))))))

 4. Lex DRUID napsal:

  Tenhle sráč musel zatáhnout nadávání na komunisty i do dílu o Keltech, čímž ho zcela znehodnotil. To není historik, ale antikomunistický hysterik co si může podat ruku s Kalouskem, Laudátem a jejich pussynami Langšádlovou a Němcovou.
  Je to šmejd stejného zrna jako ukrajinský žid a agent CIA Jefim Fištejn, proto si ho TOP09 v České televizi drží.

 5. SUDETENFRANZ napsal:

  a mě se libí ta „teta“ domina co tam občas vysedává,ta převezme žezlo , frage:hat die, oder hat die nicht? MFG

 6. Jan B.D. napsal:

  zdravím,
  chybí tady tah na branku. prostě televizi darovat sousedům nebo příbuzným, přestat platit poplatky a poslat čestné prohlášení, že TV přístroj se už v domácnosti nenachází. rozhodují ne slova, ale činy. finito!

  • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

   Jene,Váš návod je dobrý,ale jen z poloviny….to chce tu bednu žádnejm sousedům….,odvézt rovnou do sběrnáho dvora,ale napřed z ní utrhnout přívodní kabel.

  • smrt napsal:

   Problém je v tom, že většina těch tlučhubů, co nadávají na ČT má doma na leesing nějaké dělo za 20 litrů a ikdyby tam vysílali furt dokola místo monoskopu rypák ředitele ČT, tak to budou očumovat do nekonečna.

   Ještě není doba na klid a mír.

 7. petr366 napsal:

  Těši mne,že i druzí mají na toho holomka podobný názor.Sejří mne uz řadu let.Ještě ten lempl lampasák co si hraje na historika.

 8. Robo napsal:

  Neblbnite, nespochybňujte hisTorické pravdy ani žiadnych hisTorikov.
  Diskutér Josef Švejk sa nad vami spravodlivo pohorší a ironicky vás poučí..

  Švejku, kde si? Bráň svojich kolegov v zbroji!

 9. Pravdoláskař Havlista z kvárny napsal:

  Co jste to tady za sebranku debilů?
  To jako myslíte vážně, nebo jen do blázince zavedli internet?

 10. kavárenská havlistka napsal:

  Je velmi zábavné sledovat reakce na jeden z mála skutečně kvalitních pořadů, které jsou dnes vysílány. Myslím, že je velmi poučné občas nahlédnout do světa, kde jspu inteligentní lidé vysmíváni a uráženi. Je to hloupost, omezenost nebo strach? Všichni se tady vyjadřujete k tomu, že pan Kučera je nepřátelský k jiným názorům. Není to pravda, velmi dobře ho znám. Zato vy jste banda nesnášenlivých prasat.

  • Marie napsal:

   Siozidovka se ozvala….

   To ty mas problem, s tvou neinteligenci pochopit, ze zidovsti zlodeji, pocinaje zmrdem Havlem si preji byt za likvidaci druhych jeste navideni a milovani…

   Hitler vam jasne rekl, ze pri treti svetove valce, kterou bezpochyby vyvolate, budete eliminovani…ale ani na to ti inteligence nestaci, aby sis to spocitala, ze?

   • Marie napsal:

    Doplnuji: to ty mas problem pochopit, ze to proste nejde nekoho za zlodejinu snaset, jak by sis prala!!

  • Marie napsal:

   havlistko, jen pro dolozeni, jak vy siozidaci radi nadavate lidem do prasat, si tady precti, co mi jeden tvuj soukmenovec napsal, a bezpochyby taktez si preje, aby ho za to lidi milovali..:

   “ Vyhladovte a umrete, prasata!
   Skrty funguji tim, ze stahnou ekonomiku do bankrotu a deprese, aby majetek zemi se dal ziskat za pakatel bohatymi cizinci. Potrebujeme vice casu zhroutit ekonomie zemi na takovou uroven, kdy budeme citit, ze lide uz jsou na kolenou dost na to, aby od nas prijali jako sve spasitele, kteri je zachrani z naseho vlastniho drancovani jich a hlad vyvolavajicich taktik. Jeste neni dost mrtvych tel na ulicich. Potrebujeme videt 10 az 20 procent populace hladove k smrti a pachajici sebevrazdy. Chceme krev! Bavte nas dal svou mizerii vy bezcenna prasata! „“

   Tady sama vidis, siozidovska kravo, jak jste si podobni vy ve svem mysleni a vyjadrovani, coz neni zadnym divem, nebot svou nadrazenost mate v krvi….

   • Marie napsal:

    Vladimir Kucera je proste nadrazeny siozidak, ktery vystudoval novinarinu a pritom si se svou povahou za socialismu neskrtl.

    Neobjektivni zrudka hrajici si na soudce, ktery popira a neumoznuje pravo obou stran se vyjadrit, nema v mediich co delat, tady jsou jeho vyroky:

    Valenta prohlásil, že by uvítal, kdyby byl do pořadu o lidových milicích pozván nějaký milicionář.

    Odpoved usaka Kucery: Nevím, co by mi takový milicionář povídal…Milicionáři jsou zodpovědní za spoustu věcí, pravděpodobně včetně mrtvých ze srpna 1969, na který jsem zvlášť citlivý. ..

    Vidis to, havlistko z kravarny? Pravdepodobne? Hovno. Zadny milicionar v roce 1969 nemel na svedomi zadnou smrt, ale urak nadrazeny proste neda moznost ani se vyjadrit nikomu z milionaru. Ale soudit, to bude…

    A ty tady budes rikat neco o nasi omezenosti? Jisteze je nepratelsky k jinym nazorum, protoze nesnasi pravdu, stejne tak jako ty, havlistko, podelana..

    Tady jsou dalsi jeho vyroky:

    Nemyslím si, že objektivita je dát pět minut Hitlerovi a pět minut Židům. A nikdy bych vedle sebe neposadil popírače holocaustu a Žida, který byl pět let v koncentráku. Asi jsem staromilský, nedostatečně svobodomyslný, ale některé věci jsou pro mě prostě za hranou. “

    Na vlastni oci jsem videla porad, kde Zid, ktery byl v koncentraku, poprel holocaust sam a odvysilala to svycarska televize. On sam zije ve Francii.

    Takze tady je jasne, ze cely ten program, co zidak Kucera provadi, je manipulace, kdyz nenecha mluvit obe strany a jenom proste protlacuje verze, ktere chce, aby ostatni brali za jedinou pravdivou.

    Ten potrebuje akorat nakopat prdel…a ty s nim… za trestny cin klamani verejnosti..
    Co je nam do toho, ze ty ho znas, ja ho znam taky…

 11. Marie napsal:

  Dalsi vyrok siozida, co predelava dejiny:

  Kdyby i Rusové ke svým dějinám přistupovali racionálně, možná kus té úzkosti ztratí. Třeba kdyby otevřeně přiznali, že druhá světová válka nezačala 22. června 1941, že tomu datu něco předcházelo, a kdyby za to „něco“ převzalo Rusko jako nástupnická země SSSR plnou odpovědnost.““

  Vidite ho? Stejny rukopis jako z jejich vymyslene Bible s dedicnym hrichem po Adamovi a Eve, ze? Stejny rukopis placeni Nemeckem dodnes za vymysleny holocaust. Jak to, ze Nemecko neplati i ostatnim narodum? Nejvic by zaplatili Rusku…. ze…..zrovna tak vnucuje KSCM „dedicny hrich““ po KSC…. SioZid se nezapre, ja je poznam, jenom kdyz otevrou prolhanou drzku, nemusim je ani videt.

  P.S. doufam, ze se krestane konecne chytnout za frnak, a uvedomi si, ze zerou jenom zidovskou pohadku o svem panbickovi, kteremu presne podle svych nadrazenych mozku prisili i jeho nadrazenost…

  Oni vam pred vasima ocima prepisuji dejiny, ale vy ne a ne se poucit, ze totez delali i s Bibli, aby to vypadalo, ze se naplnuje..

  Kdo hazi spinu na Rusko si zaslouzi poradne pres drzku, protoze mne nikdo nebude vypravet zkreslene dejiny, ktere jsem sama zazila.

  Jedine, co Kurecorvi verim je to, ze ma k dejinam osobni vztah. To tedy ma! Ma potrebu ve svem chorem mozku, aby ji lidi videli stejne chorym zpusobem, tj. prevracenou ve prospech siozidaku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!