Rusko vzneslo na jednání Rady bezpečnosti OSN otázku ostřelování syrského území Tureckem

rossiya-vynesla-v-888-4479237Rada bezpečnosti OSN 16. února posoudí otázku pokračujícího ostřelování syrského území Tureckem. Jak informuje Interfax, s iniciativou k posouzení tohoto problému přišlo Rusko. „Ruská delegace při OSN je hluboce znepokojena používáním síly Tureckem proti územím Sýrie,“ – cituje agentura návrh Ruska o zvážení projednání tohoto problému Radou bezpečnosti.

Očekává se, že na zasedání se zprávou vystoupí jeden z představitelů OSN, který přednese zprávu o situaci v Sýrii.

Konání Turecka již dříve odsoudily USA. Viceprezident Joe Biden v telefonickém rozhovoru s premiérem Turecka Achmetem Davutoglu vyzval Ankaru k ukončení dělostřeleckého ostřelování území Sýrie.

Zdroj: http://politrussia.com/news/rossiya-vynesla-v-888/

 

 
25 Komentářů k Rusko vzneslo na jednání Rady bezpečnosti OSN otázku ostřelování syrského území Tureckem

 1. eva napsal:

  Vyzbrojit Kurdy tak, aby mohli opětovat palbu…..

  • contumax napsal:

   Eva

   To RF už udělalo a dělá, tak se to totiž má…

   Všechna ta křivda, kterou Turek prováděl kurdům se jim vrací…!!!

   A nejen to, kurdové jsou komunisté, vzhlédli se ve Stalinovi, i já Evo…

  • Paul Durham napsal:

   jistě, ale nejen špuntovkama, Kurdové to pak vybojují v prstem v nose

  • Pepi napsal:

   Na jednu vec se tady ale zapomna:diky ktere rakete nebo bombe chcete zemrit?nemecke,kurdske,ruske,arabske,turecke,umirnene,humanitarni,americke,zidovske,isis,havlisticko/humanitarni,korejske,slovanske,anglo-saske,anglo-sionisticke,s OSN pravomoci nebo s prikazu NATO?
   nebo to vyjde zajedno?Ma lidsky zivot nejakou cenu?A vubec vsechny formy zivota?
   Valka je vul.

 2. Bóďa napsal:

  Žádná novinka. Do sýrie může jít dělat kdokoliv,cokoliv. Ne? Ale já žádně námitky nevidím. Na činy se nedá reagovat slovy,nýbrž činy. Nezajímá mě upozorňování věčný. Upozorňovat je třeba děti ve škole. Ankara,Erdogan,Daeš,USA- ti jsou velmi pozorní. A přesně vědí co dělají. Je najivní si stěžovat na OSN. Půdě Bilderbergu! Je to výsměch lidem! Tato zločinecká organizace je to samý, jako CFR třeba. Skreze OSN vychází NWO. Celá ta situace znamená, že Turecko může ostřelovat sýrii,kurdy. Celá ta situace taky znamená, že neexistuje žádnej koncenzus, že Rusko je jediná legální armáda.Ne,bohužel. Kdyby legálně tam bylo Rusko jako jediné-ostatní lelegálové, tak se domnívám, že by Turci nebo američani se takto nechovaly. Já když někam půjdu nelegálně, tak mě vyvedou,budu-li se vzpírat,tak mě zatknout. Dnešní fízl spíše zastřelí. Ale v sýrii nic takýho nepltí. Sou to jenom zasrný kecy pro veřejnost. Zatim je jasná jedna věc. Rusko bude muset zatalčit na Ankaru. Nemá smysl s nima stále vyjednávat.Čekat omluvy,atd. Oni prostě s Ruskem kámošit nebudou. Nemá to v plánu ani USA.Rusko je zatím až moc hodné.Mírné.Předřečnice Eva tvrdí vyzbrojit Kurdy tak, aby mohly opětovat palbu. Souhlasim. Niméně to je nedostatečný vzhledem k Síle Turecký armády.Obrana je velmi špatné postavení- v podstatě šach.Kurdů není tolik, co Turků.Kurdi na to stačit nebudou.Ale to není věc, kterou by si Kurdi neuvědomovaly nebo Rusko.Mě znepokojuje jiná věc.Že Turecko a USA stále páchají to páchají.A nikdo neví, jak to řešit.Sami vidíte, že z Ruska utichl hlas, jenž opakoval, že jediní, kdo v Sýrii sou legálně a na pozvání sou Rusové.Všimly ste si? Dnes je ten kec tak zcestnej, že Rusové ho opatrně přestaly používat, páč tohle prostě nefunguje. S teroristy sem myslel, že se nejvyjednává.Samozřejmě že vyjednává! Ba co víc? Zatím, je situace taková, že slovům nedostávají činy. Změní se to? Ne. Né dokud se bude vyjednávat z USA,Tukama,Daešem,a jinýma prasatama!Já chápu Rusko. Z ruskem je možné jednat a držet slovo. Rusové vždydrži slovo.A osobně bych se nebál podrazu z jejich strany. Ale rusko taky musí pochopit to, že USA i Turci neumí a nebudou držet slovo.Oni se chovají podle momentálního rozpoložení a asimetricky. Zde nemá cenu slov.Jen činů.Je to blbý, ale to tak.

 3. Jura napsal:

  OSN v létě pravděpodobně vytvoří komisi která bude pověřena vyšetřením. Tahle komise nominuje dalších dvacet podkomisí každou s územním plánem vyšetřování ve které budou muset být zastoupeny všechny zůčastněné strany kromě Kurdů, Rusů a vládních vojsk Sýrie.
  Povinnou výbavou vyšetřujících na místě budou matné černé brýle a sluchátka na uši. Plánované zasedání podkomisí bude určeno na listopad příštího roku a definitivní zpráva komise na únor 2020.

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   1***

  • Werner napsal:

   Musia to tam (v BR OSN) predlozit aby formalne dodrzali postup…potom by ich prave ti co nedodrzuju postupy kritizovali ze jednali nezakonne….potom mozu a budu konat…su jedini kto dodziava stabnu kulturu…

 4. contumax napsal:

  OSN

  Je účelově založená, má okultně nacistický program, odzbrojit všechny státy a ti co nechtějí zničit a vymazat z mapy, zničit rodinu, zničit právo, zničit soběstačnost… atp. atd.

  • martin napsal:

   nicméně v chartě je zakotven základ mezinár. práva…a platí že musíš konat v této oblasti tak jak chceš aby bylo konáno tobě

   RF musí jednat s tímto orgánem a Putin to ctí ač se to líbí či né

   ber to tak, že celej svět je po 11 století nastartovaný zničit rusko a tady musí platit alespon tyto dané pravidla mezn . práva až pak ta šestá priorita

   viz řeč Putina na OSN na podzim 2015..prostě nádhera

 5. martin napsal:

  turek nakonec udělá chybu a dostane po čuni jak to udělal Švejk..dal mu přes držku

 6. Karel 4 napsal:

  Rusové musí pouze jednat a ukazovat na nepravosti, kterých se dopouští v dnešní době Turecko tím, že bombarduje, či lépe ostřeluje Syrské Kurdy na území Sýrie. Kdyby se jednalo pouze o Tureckou armádu, nebyl by to pro 150 milionové Rusko tak velký problém, ale Turecko je členem NATO a zde se již jedná o společenství států, které představují cca 1 milion obyvatel. V tomto případě je vítěz jistý a nebude to Rusko. V případě použití zbraní hromadného ničení tu nezůstane vůbec nic.

 7. Carlos IV napsal:

  Karle skoro-jmenovce, sdilim nazor ale s tim 1 milionem jsi asi trochu ujel, ne :-)?

  Jinak – velmi dobra analyza:
  http://www.zvedavec.org/komentare/2016/02/6777-osmnacty-tyden-ruskeho-zasahu-v-syrii-dramaticka-eskalace-se-zda-byt-na-spadnuti.htm

 8. Bogus Sobotka - hlavni ostrelovac napsal:

  Snad se nic nedeje ne?
  Rusove ostrelovi ze sveho uzemi Ukrajinu, Hizballah z Libanonu ostreloval Isreal a Turecko ostreluje ze sveho uzemi Syrii.
  V cem vidite Putinkari problem? :D

  • more napsal:

   Socbotko, ty jsi nyní odstřelovač, kde v CoD? Ty jsi přece anál-lytik, sám jsi se tak nazval. Zakrývat to můžeš za co chceš, všichni tu víme co jsi za blba, negramoto. Víš co je to diakritika? Těžko.

  • Ivana napsal:

   Problém je oslíku v tom, že umírají lidé. Zbytečně. Ty to snad nevidíš?

  • konzerva napsal:

   Zkušenost z lihového domu kde byly kdysi instalováný kulomety a lenin….

 9. Jana napsal:

  Snad nikdo těm americkejm kecům už nevěří.Putin čeká,že pod tíhou důkazů se ostatní státy pochlapí a přidají se k nim.Skorumpované vlády by neměli by mít takovou moc.

 10. Ikema Monika napsal:

  Putin hraje o čas čeká až spadne FED ! Saůdska Arábie začala prodávat aktiva USA dluhopisů v hodnotě 8. Bilionů ! ( hází USA kladsky pod stůl ?? )

  • Jaris napsal:

   Moniko, myslim si, ze FED nepadne. Maji pripraveny plan a s nejvetsi pravdepodobnosti odepisou ty hrozitanske dluhy a pojede se dal. Dolar bude dal existovat, ale nebude mit uz takovy vliv. Budou mu konkurovat jine meny. Pak se bankeri nastvou a zrusi kompletne hotovost a jednotnou menou se stanou pouze cisla. Tak to vidim ja a nebude to tak dlouho trvat.

 11. medved napsal:

  Buguši,v ramci zlepšenia celkovej situacie,odporučam rychle a kvalitne ukončenie pôsobenia na tejto našej matičke Zemi,je to pre tvoje a aj naše dobro,Boguško šťastnu cestu do večnosti,…!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!