Zika odvádí pozornost od skutečné škody: Scénář; „Lékařská CIA“ poskytuje titulní příběh

virus-1024x5511-1024x551Existuje několik důvodů, proč píši o „fenoménu Zika“. Jedním z nich je: Chci odhalit scénář. Chci ukázat, jak tato skrytá operace rozptyluje lidi od skutečné probíhající škody způsobené jinými faktory.

Dva příběhy z pozadí:

Když jsem zkoumal HIV v roce 1988, mluvil jsem se zkušeným pracovníkem veřejného zdraví, který strávil roky na Haiti. CDC zařadila Haiťany na seznam jako jednu ze skupin s vysokým rizikem AIDS. Tento zdravotnický pracovník mi v podstatě řekl, že nemám ponětí o tom, co se na Haiti děje: extrémní chudoba; ukradená zemědělská půda; žádná základní hygienická zařízení; přelidnění ve velmi malých domech; hladomor a zničující podvýživa; represivní policejní zátahy na ovládání chudých. Jinými slovy, nebylo vůbec nutné evokovat HIV jako důvod pro všechny nemoci a smrt na Haiti. HIV byla „vzpomínka“. Krycí příběh.

Zavolal mi lékař, který založil malou AIDS kliniku v Africe. Měl dilema. Poskytl svým pacientům klidné čisté byty, výživné jídlo a odpočinek. Vyčlenil malou oblast země pro pěstování sóji. Když byli pacienti schopní, tuto půdu obdělávali, pěstovali si pro sebe jídlo, prodávali přebytek, aby vydělali trochu peněz a – nakonec, jak řekl, všechny jejich „symptomy AIDS“ zmizely. V podstatě eliminoval všechny podmínky, o nichž mi říkal zdravotnický pracovník na Haiti. Takže nyní lékař v Africe chtěl vědět: Má započít léčení AIDS? Má poprvé poskytnout svým pacientům (vysoce toxické) léky na AIDS? Byl na rozpacích, neboť dosud věřil na virový model příčiny AIDS. Tak byl vyškolen. Neviděl, že vyřešil skutečné problémy.

V Brazílii, takzvaném centru „Epidemie Zika,“ existuje mnoho problémů v oblastech zasažených chudobou, které zahrnují více než pouze mimina narozená s malými hlavami a poškozením mozku. Zdrcující chudoba samotná, samozřejmě. Ukradená zemědělská půda. Rozšířené korporátní používání jedovatých pesticidů, z nichž některé jsou zakázány ve 22 dalších zemích. Kontaminované zásoby vody. Nedostatek základní sanitace. Přelidnění. Předchozí očkovací kampaně, v nichž byly toxické látky vstřikovány přímo do těl lidí, jejichž imunitní systémy byly již na hraně kolapsu. Toxické léky. A nyní máme polní zkoušky geneticky vytvořených komárů, vypuštěných proto, aby ukončili komáry, kteří přenášejí nemoc dengue – tyto pokusy byly zahájeny bez jakýchkoli studií týkajících se zdravotního rizika pro lidi. Mám jednu zprávu ze severovýchodní Brazílie prohlašující, že do vakua vytvořeného zničením komárů dengue se nastěhoval větší druh komára. To by mohl být hmyz Asian Tiger, který také údajně přenáší dengue a rychle se množí. A v roce 2014 byla vakcína Tdap (tetanus, záškrt, černý kašel) doporučena pro těhotné ženy. Kromě jiných toxických látek tato vakcína obsahuje sloučeniny hliníku. Hliník může překonat bariéru mezi krví a mozkem a způsobit poškození. Pracovníci zamořují oblasti toxickými postřiky, aby zabili komáry. Vojáci obcházejí domy a rozdávají více toxických sprejů proti komárům pro domácí použití.

Zkombinujte všechny tyto faktory a máte trvalou katastrofu.

Jak jsem rozvedl v předchozích článcích (zde a zde), počet potvrzených brazilských případů mikrocefalie (mimina narozená s malými hlavami a poškozením mozku) je dosud velmi malý: 404. A z těchto byla „souvislost s virem Zika“ shledána pouze u 17 dětí.

Dává však velký smysl vyzdvihovat, propagovat a vinit Zika virus z toho, co se v současné době děje v Brazílii, chcete-li rozptylovat, odvádět pozornost a mlžit.

Pokud byste zastavili očkovací kampaně, postřiky a napravili podmínky, jež jsem uvedl výše, zdraví populace by se vrátilo a obnovilo bez lékařské intervence. Lidé by se uzdravili – stejně tak, jako se uzdravili na té malé africké AIDS klinice.

Samozřejmě, vlády a jejich spřízněné korporace nemají žádný zájem navracet ukradenou zemi lidem. Nemají žádný záměr zastavit užívání jedovatých pesticidů. Lékařské autority nemají zájem na tom přiznat, že vymýšlejí příběh o neškodném viru Zika jako titulní příběh pro své korporátní a vládní spojence a jako záminku k tomu, aby měli „novou nemoc“, kterou by mohli léčit a řešit. Nemají žádný zájem zastavovat kampaně toxického očkování.

Před dávným časem mi vědecký pracovník vlády USA řekl, že rozdělil výzkumníky nemocí na dva typy: „skupinovače“ a „štěpitele“. Skupinovači vždy hledali jeden virus, aby vysvětlili celou řadu symptomů. Štěpitelé hledali více příčin.

Řekl jsem, že u kormidla jsou bohužel skupinovači. A je to tak. Také operují jako specialisté na dezinformace.

Představte si toto: obrovské území dominované několika korporacemi. Jejich budovy a továrny a výzkumná zařízení a mediální operace se tyčí do oblak a sahají stovky stop pod zem. Jejich bezpečnostní síly provozují obrovské farmy, které sahají až k obzoru. Sprejování pesticidy nikdy neustává. Korporace zaměstnávají velký počet místních lidí za otrocké mzdy. Místní lidé jsou udržováni chudí a nemocní. Jednou za čas je uvařen scénář o „vypuknutí epidemie.“ Do toho se vloží lékařská CIA a „objeví virus.“ Všechna pozornost se soustředí na to. Titulní příběh o viru se prodává. Byl k tomuto účelu vyroben. Celkový probíhající zločin neobdrží žádnou publicitu.

A na okraj, lidé se dohadují o tom, co mohlo „skutečně“ způsobit „epidemii,“ jako kdyby to byla hlavní událost, zatímco je to přinejlepším pouze fragment velkého obrazu.

„Dívejte se sem. Nedívejte se tam.“

To je hra ve skořápky.

8. února 2016, autor: Jon Rappoport

Zdroj: http://www.activistpost.com/2016/02/zika-distracts-from-real-damage-the-playbook-medical-cia-provides-the-cover-story.html
24 Komentářů k Zika odvádí pozornost od skutečné škody: Scénář; „Lékařská CIA“ poskytuje titulní příběh

 1. Jan Jinsky napsal:

  Klasicke a velmi nebezpecne lzi. Tohle, narozdil od ideologickych clanku, ma potencial zabijet.
  Víra v to ze AIDS lze potlacit spokojenym zivotem a pod. To je cesta smrti.

  Takze NWOO Korala - lzes...

  • Paul Durham napsal:

   Slovo : symptom
   Význam : příznak

   Symptom (z řeckého συμπτώμα – 'shoda okolností, nehoda') je příznak, vnější projev, průvodní jev nějakého jinak obtížně pozorovatelného děje, stavu nebo procesu. Umožňuje tedy rozpoznání čili diagnózu například určité nemoci, i když není její příčinou. Tak je zvýšená teplota symptomem zánětlivého onemocnění, rozšířené zorničky symptomem vzrušení, kouř symptomem ohně, trhliny v omítce symptomem narušené statiky budovy a podobně. Odtud také běžné označení symptomatický – příznačný. Symptomatická léčba pak označuje léčbu příznaků, ne (nutně) příčin nemocí.

   Symptomy v medicíně se dělí na symptomy subjektivní, které může zpozorovat jen pacient sám, a symptomy vnější, intersubjektivní. Souhrn vnějších symptomů tvoří klinický obraz nemoci. Symptomy se dělí na specifické (svědčící pro určitou nemoc nebo skupinu nemocí) a nespecifické (nesvědčící pro určitou nemoc nebo skupinu nemocí). Některé specifické symptomy už samy o sobě stačí pro diagnózu, většinou je ale třeba hodnotit celý soubor symptomů a hledat ještě další potvrzení např. laboratorními testy. Proto je laické hodnocení symptomů často zavádějící a podporuje hypochondrii.

   Soubor charakteristických symptomů tvoří komplex, pokud je navíc známa skutečná příčina nemoci, je to syndrom. Oba pojmy se často vyskytují také v psychologii i v dalších oblastech.

   Prodrom (z řeckého prodromos) je počáteční, nespecifický příznak nemoci.

   Filosof Ernst Cassirer rozlišuje mezi

   symptomy jako nechtěnými průvodními jevy (kouř – oheň),
   signály jako záměrnými znaky, které samy o sobě žádný význam nemají, a
   symboly, které mají kromě svého bezprostředního ještě další významy.
   ............................................................

   Naučte se to, osle.

   • Jan Jinsky napsal:

    Kopírovat umím taky. A jak to souvisí s článkem nebo s tím co jsem napsal? Stále trvám na tom, že říkat o AIDS jak se vyléčí jen změnou životního stylu je lež se smrtelnými následky. A článek je kravina, to snad nemá ani cenu komentovat.

    • Paul Durham napsal:

     Souvisí to s vaší retardací, kdy nejste schopen rozlišit význam pojmu "nemoc" oproti významu pojmu "symptom" (nemoci). To jsou 2 různé věci ( dokonce i v reklamě na paralen).
     To , že jsou odstraněny symptomy nemoci a kvalita existence nemocného se dramaticky zlepší, ještě nic neříká o (vy)léčení nemoci - tak je to chápáno mezi těmi, co mají mozek a ne jen symptomy mozku.

     • Jan Jinsky napsal:

      "Byl na rozpacích, neboť dosud věřil na virový model příčiny AIDS. Tak byl vyškolen. Neviděl, že vyřešil skutečné problémy."
      Tak vám nevím...

     • HU napsal:

      Symptom mozku.
      Nádherný pojem!
      Budu si ho půjčovat...

  • xxx napsal:

   Jinsky na tebe taky dojde ty trolle.

   • Jan Jinsky napsal:

    A v čem trolím? V tom, že říkám, že změnou životního stylu se AIDS nevyléčí? Za pitomce jsi spíš ty se svou odpovědí..

    • Milan napsal:

     Jinsky: Ty ani nevíš, co to AIDS je, ty joudo.

     Jinak co se týče všech různých nemocí, ať už to je AIDS nebo Ebola, nepochybuju, že už jsou na světě prostředky, který dokáží tyhle nemoce vyléčit. Ale světoví elitáři toto všechno tají, aby měli moc nad lidmi. Čínská a jimi podobné medicíny jsou budoucností, ne západní.

 2. Ikema Monika napsal:

  Ale to se ví již dávno že se využívají chudobné oblasti jako laboratoře pokusných králíků na vymýcení lidi v Africe ! Ve Švýcarských laboratořích byl naočkovan opicim virus Eboli a všechny opičky byli záhadné vypuštěny v Africe ! Tato skupina lékařů byla vedena a financována židem rovněž lékařem který se zřítil v USA svým letadlem ( nebo mu bylo pomoženo) ! Proslavil tím že rovněž v Africe dal očkovat malé holčičky 10-12 let které už nikdy neporodi děti ! Podporoval i Rapuchy manžel za vymýcení lidstva na planetě !!

 3. martin bareš napsal:

  Paní autorko, dobrý článek. Velmi dobrý, bez ohledu na předpoklad, že chudobou či jejím odstraněním můžeme / nemůžeme léčit či infikovat.

  • contumax napsal:

   Martin Bareš

   Mrázková není autorka...

   A v rozvojových zemích se toto děje naprosto běžné, v tom má Ikema Monika pravdu...

 4. Pepi napsal:

  Norsko(+Finsko) nejsou rozvojove zeme,ale patrily k tem ktere nejvic strasily pred praseci chripkou.Obyvatelstvo,zvlaste v Norsku,z velke casti odmito vakcinu.Hodne z deti v obou zemich dostalo narkolepsii jako vedlejsi ucinek,coz bylo nakonec i priznano urady.Vymluva:pry tato vakcina nebyla dosti znama/dlouhodobe vyskousena tak to nikdo nemohl dopredu vedet.
  Zbytky nepouzitych vakcin (diky odporu obyvatel)Norsko dodalo do Brazilie(filantropove,humaniste).
  Jenze Brazilci nejsou tak hloupi a chudi jak se nekdo snazi naznacovat.Neznam osobne zadneho Brazilce ktery by se bal zika virusu a hodne lidi vi o co se jedna navic vim ze mnoho se jich neockuje.

 5. Ikema Monika napsal:

  Jan Jinsky : ten pán byl doktor a jeho jméno bylo Richard Rockefeller z neznámých důvodů zemřel při pádu malého letadla 14.6.2014 !!! A tento šmejd měl i ve Švycarsku svoji soukromou laboratoř kde se testovala na opicich virus Eboli ! Navíc v Africe jeho tým prováděl očkováni děti ! Byla to lidská zrůda a také tak skončil !! Pokud jsi nevíte rady doporučuje se zajít na Google a vyjasnit jsi o co jde ! Ale to podprůměrný člověk jako jste vy neovládá vy jste tu jako místní šašek již zavedeny a umíte pouze urážet ostatní jinak napsat něco kloudného zvás ještě nevypadlo !!! Děkuji všem za pozornost !!!

  • kolkobudeszit napsal:

   Pekne Monika, to čo produkuje pán Jínsky sa nazýva sofizmus, žial už v našom zmysle nie v starogréckom, čo staroslovanskom, kde sofisti boli učenci predávajúci vedomosti terz to má pejoratívny význam - využívať polopravdy, zamlčovať pravdu a zdanlivo logicky dospievať k falzifikátom. V článku som nečítal, že by niekto potvrdil, že dané osoby MAJÚ AIDS, oni tak boli len označené, pretože boli životnými podmienkami na hrane života. Aby korporácie od seba odvrátili pozornost, že tak okradli tých ľudí, že zomierajú tak ich označili módnym AIDS-čo nepopiera, že i AIDS zozšírili na mnoho ľudí, ale zu je poukaz na hroznejšiu skutočnosť, že chorobami chcú zakrzť vlastnú vinu. Korporácie rozhodli, že im na druhý svet ešte pomožu očkovaním, rozstrekmi jedovatých látok... a inou "lekárskou" pomocou.
   Pán Jínsky si vybral nepravdivé tvrdenie a začal ho podsúvať ostatním jako "základnú" premisu. Skúmajte vždy logické štruktúry a operátori, kterými takýto "diskutujúci" možno i z nevedomosti operujú tu,alebo i v bežných médiách.

 6. Fanny napsal:

  Správně Moniko,on je tu jen od toho aby zasvinil diskuzi.Bylo by asi lepší na něj vůbec nereagovat a nechat ho ať si cintá pentli,ono by ho to přešlo a šel by jinam.

 7. host napsal:

  V Africe se masivně testují nové, potenciálně nebezpečné léky. Jeden den přijde do vesnice chlápek, který rozdá černouškům pilulky a nějaké cetky za odměnu. Za týden tam přijde znova a spočítá ty co přežili a ty co leží nemohoucí na lůžku. Pak výsledky přepošle do centrály farmaceutické firmy.

  Ale to je jen špička ledovce, co všechno se tam na lidech opravdu testuje, to se asi nikdy nedozvíme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!