Zika odvádí pozornost od skutečné škody: Scénář; „Lékařská CIA“ poskytuje titulní příběh

virus-1024x5511-1024x551Existuje několik důvodů, proč píši o „fenoménu Zika“. Jedním z nich je: Chci odhalit scénář. Chci ukázat, jak tato skrytá operace rozptyluje lidi od skutečné probíhající škody způsobené jinými faktory.

Dva příběhy z pozadí:

Když jsem zkoumal HIV v roce 1988, mluvil jsem se zkušeným pracovníkem veřejného zdraví, který strávil roky na Haiti. CDC zařadila Haiťany na seznam jako jednu ze skupin s vysokým rizikem AIDS. Tento zdravotnický pracovník mi v podstatě řekl, že nemám ponětí o tom, co se na Haiti děje: extrémní chudoba; ukradená zemědělská půda; žádná základní hygienická zařízení; přelidnění ve velmi malých domech; hladomor a zničující podvýživa; represivní policejní zátahy na ovládání chudých. Jinými slovy, nebylo vůbec nutné evokovat HIV jako důvod pro všechny nemoci a smrt na Haiti. HIV byla „vzpomínka“. Krycí příběh.

Zavolal mi lékař, který založil malou AIDS kliniku v Africe. Měl dilema. Poskytl svým pacientům klidné čisté byty, výživné jídlo a odpočinek. Vyčlenil malou oblast země pro pěstování sóji. Když byli pacienti schopní, tuto půdu obdělávali, pěstovali si pro sebe jídlo, prodávali přebytek, aby vydělali trochu peněz a – nakonec, jak řekl, všechny jejich „symptomy AIDS“ zmizely. V podstatě eliminoval všechny podmínky, o nichž mi říkal zdravotnický pracovník na Haiti. Takže nyní lékař v Africe chtěl vědět: Má započít léčení AIDS? Má poprvé poskytnout svým pacientům (vysoce toxické) léky na AIDS? Byl na rozpacích, neboť dosud věřil na virový model příčiny AIDS. Tak byl vyškolen. Neviděl, že vyřešil skutečné problémy.

V Brazílii, takzvaném centru „Epidemie Zika,“ existuje mnoho problémů v oblastech zasažených chudobou, které zahrnují více než pouze mimina narozená s malými hlavami a poškozením mozku. Zdrcující chudoba samotná, samozřejmě. Ukradená zemědělská půda. Rozšířené korporátní používání jedovatých pesticidů, z nichž některé jsou zakázány ve 22 dalších zemích. Kontaminované zásoby vody. Nedostatek základní sanitace. Přelidnění. Předchozí očkovací kampaně, v nichž byly toxické látky vstřikovány přímo do těl lidí, jejichž imunitní systémy byly již na hraně kolapsu. Toxické léky. A nyní máme polní zkoušky geneticky vytvořených komárů, vypuštěných proto, aby ukončili komáry, kteří přenášejí nemoc dengue – tyto pokusy byly zahájeny bez jakýchkoli studií týkajících se zdravotního rizika pro lidi. Mám jednu zprávu ze severovýchodní Brazílie prohlašující, že do vakua vytvořeného zničením komárů dengue se nastěhoval větší druh komára. To by mohl být hmyz Asian Tiger, který také údajně přenáší dengue a rychle se množí. A v roce 2014 byla vakcína Tdap (tetanus, záškrt, černý kašel) doporučena pro těhotné ženy. Kromě jiných toxických látek tato vakcína obsahuje sloučeniny hliníku. Hliník může překonat bariéru mezi krví a mozkem a způsobit poškození. Pracovníci zamořují oblasti toxickými postřiky, aby zabili komáry. Vojáci obcházejí domy a rozdávají více toxických sprejů proti komárům pro domácí použití.

Zkombinujte všechny tyto faktory a máte trvalou katastrofu.

Jak jsem rozvedl v předchozích článcích (zde a zde), počet potvrzených brazilských případů mikrocefalie (mimina narozená s malými hlavami a poškozením mozku) je dosud velmi malý: 404. A z těchto byla „souvislost s virem Zika“ shledána pouze u 17 dětí.

Dává však velký smysl vyzdvihovat, propagovat a vinit Zika virus z toho, co se v současné době děje v Brazílii, chcete-li rozptylovat, odvádět pozornost a mlžit.

Pokud byste zastavili očkovací kampaně, postřiky a napravili podmínky, jež jsem uvedl výše, zdraví populace by se vrátilo a obnovilo bez lékařské intervence. Lidé by se uzdravili – stejně tak, jako se uzdravili na té malé africké AIDS klinice.

Samozřejmě, vlády a jejich spřízněné korporace nemají žádný zájem navracet ukradenou zemi lidem. Nemají žádný záměr zastavit užívání jedovatých pesticidů. Lékařské autority nemají zájem na tom přiznat, že vymýšlejí příběh o neškodném viru Zika jako titulní příběh pro své korporátní a vládní spojence a jako záminku k tomu, aby měli „novou nemoc“, kterou by mohli léčit a řešit. Nemají žádný zájem zastavovat kampaně toxického očkování.

Před dávným časem mi vědecký pracovník vlády USA řekl, že rozdělil výzkumníky nemocí na dva typy: „skupinovače“ a „štěpitele“. Skupinovači vždy hledali jeden virus, aby vysvětlili celou řadu symptomů. Štěpitelé hledali více příčin.

Řekl jsem, že u kormidla jsou bohužel skupinovači. A je to tak. Také operují jako specialisté na dezinformace.

Představte si toto: obrovské území dominované několika korporacemi. Jejich budovy a továrny a výzkumná zařízení a mediální operace se tyčí do oblak a sahají stovky stop pod zem. Jejich bezpečnostní síly provozují obrovské farmy, které sahají až k obzoru. Sprejování pesticidy nikdy neustává. Korporace zaměstnávají velký počet místních lidí za otrocké mzdy. Místní lidé jsou udržováni chudí a nemocní. Jednou za čas je uvařen scénář o „vypuknutí epidemie.“ Do toho se vloží lékařská CIA a „objeví virus.“ Všechna pozornost se soustředí na to. Titulní příběh o viru se prodává. Byl k tomuto účelu vyroben. Celkový probíhající zločin neobdrží žádnou publicitu.

A na okraj, lidé se dohadují o tom, co mohlo „skutečně“ způsobit „epidemii,“ jako kdyby to byla hlavní událost, zatímco je to přinejlepším pouze fragment velkého obrazu.

„Dívejte se sem. Nedívejte se tam.“

To je hra ve skořápky.

8. února 2016, autor: Jon Rappoport

Zdroj: http://www.activistpost.com/2016/02/zika-distracts-from-real-damage-the-playbook-medical-cia-provides-the-cover-story.html
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!