Ukrajina: Psychotropní chemické zbraně – technologie masového zombírování CIA v akci

2990_500_300_1 (1)Podle zdrojů FSB RF existují fakta o "zombírování" obyvatel Ukrajiny ve velkém měřítku. Na úpravnách pitné vody se již více než dva roky používá nový dezinfekční prostředek dodávaný na Ukrajinu americkými chemickými společnostmi. Činnost těchto společností je aktivně podporovaná ministerstvem zahraničí USA v rámci propagace ekologických projektů světově proslulých Greenpeace.

Tato chemická činidla nové generace umožňují čistit vodu, změkčit ji, odstranit nečistoty a pachy a udělat z ní vodu použitelnou pro běžné pití bez zastaralého používání chlóru.

Jak však tvrdí odborníci, není to nic jiného než "psychotropní ZMZ" (zbraň masového zombírování). V kombinaci s informačním televizním vysíláním a publikacemi médií se tu uplatňuje na Ukrajincích zavádění konkrétních myšlenek, cílů a nastavení.

S odkazem na dokumenty o dodávkách "neškodného" činidla jsou západní regiony Ukrajiny: Ivano-Frankovsko, Ternopol, Lvov, Vinica, Luck, Žitomir, Kyjev, Rovno a Černovce - "tráveny" touto chemií už od října 2012. Regiony Nikolajev, Dněpropetrovsk, Čerkassy, Poltava, Charkov, Záporoží, Kirovograd, Luhansk, Krivoj Rog, Cherson, Oděsa a Doněcka od března 2013.

Dávka na jednotku objemu je zanedbatelná a odpovídá všem normám a požadavkům kontrolních hygienických a epidemiologických orgánů. Avšak při dlouhotrvajícím užívání takovéto "vyčištěné" vody je dosaženo požadovaného kumulativního výsledku už za 3 - 4 měsíce.

Také se provádí kontrola balené pitné vody vyrobené na Ukrajině. Vyšetřovací orgány mají podezření na použití "psychotropní ZMZ" americkou společností Coca-cola a švýcarskou Nestlé.

Mnozí Krymčané vyjadřují obavy o své příbuzné na Ukrajině. Při komunikaci s nimi prakticky všichni projevují neadekvátní chování, agresi a dokonce vyslovují hrozby osobního charakteru z naprosto bezdůvodných příčin. Jakékoli argumenty nebo pokusy vysvětlovat situaci končí obviněními a agresí. Je pozorováno úplné ponoření lidí do jakéhosi nepochopitelného informačního pole s jasnými rusofobními příznaky, ignorují se dokonce i pokrevní příbuzenské vztahy.

Vzhledem k tomu se stává pochopitelná situace s aktivním blokováním vysílání ruských kanálů orgány Ukrajiny, protože ty přinášejí alternativní vysvětlení událostí, to znamená materiálů vysvětlujících použitou technologii manipulace vědomí občanů Ukrajiny.

Taková je chemie převratů. Arabské jaro a židovský puč v Kyjevě byly provedeny pomocí amfetaminů nebo "pilulek hrůzy".

big10050897

Za krutostí hrdlořezů ISIL a "ukrokaratelů" jsou "tabletky hrůzy" - silný amfetamin captagon ubíjející soucit a posilující fyzickou výdrž.

Vydání Il Giornale publikovalo článek Joana Mikalessina, který vyprávěl, že captagon byl poprve použit v Káhiře. "Mix hrůzy" se šířil spolu s arabským jarem jako eleixír rošíření a posílení revolucí, dodávající zuřivost davu, který pak byl připraven se obětovat - od Tunisu po Egypt, od Líbye po Sýrii.

Vražedný amfetamin se stal noční můrou Blízkého východu: v extázi lidé řežou a vraždí s úsměvem na tváři a vakuem v hlavě. Kurdové svědčí, že ho nacházeli v kapsách stovek bojovníků, kteří zemřeli v Kobani. Americkou rozvědkou provedená analýza audiozáznamu, na němž je natočen Džihady-John, britský voják, který provedl popravu západních rukojmí - dokázala, že kat se nacházel pod vlivem amfetaminu.

Jako první o přijetí amfetaminu vyprávěli manifestanti, kteří se ocitli v rukou policie v roce 2011. Mnozí z nich přiznali, že od organizátorů demonstrace dostali "zázračné tabletky", které jim dodaly odvahu a sílu. Preparát "bratrům-muslimům" tehdy dodávali z Dubaje a Kataru.

První chemické testy provedli italští karabiniéři. Po příchodu do Líbye v roce 2013, kdy se měli pokusit proměnit skupiny ozbrojenců v pravidelnou armádu, díky rozborům krve zjistili, že nejméně 30 % potenciálních kurzistů jsou narkomani.

Dnes captagon mění fanatismus bojovníků ISIL ve zvířecí dravost. Tyto pilulky, které se nyní už vyrábějí na území ovládaném ISIL, se proměnily v současné pohonné hmoty pro vojáky a teror, - uzavírá autor článku.

O tom, že nikoli súry Koránu, ale amfetamin nutí bojovníky páchat těžké válečné zločiny, i o tom, jak se dostal do Kataru a Dubaje, jsou důkazy. Ideology jejich použití jsou žido-oligarchové kontrolující země Západu i z východoevropských satelitů.

arton183125-06862 (1)

Captagon vyrobený v roce 2011 v laboratoři NATO v Bulharsku se nyní vyrábí po celém Blízkém východě, včetně syrského území. Začátkem dubna 2014 syrská armáda zajala vozidlo plné tabletek captagonu a nádoby obsahující tuny captagonu (fenetylline hydrochlorid) - amfetaminu, který probouzí euforii a tlumí pocity bolesti. Smíchaný s dalšími preparáty, takovými jako hašiš, představuje "základ stravy" pro džihádisty, kteří přestávají cítit svoje i cizí utrpení a se smíchem se dopuštějí těch nejhorších zločinů.

V únoru roku 2014 v článku "Psychotropní léky jako nástroj manipulace veřejným vědomím obecně, a na euromajdanu zejména", autoři nejen zveřejnili přehled použití umělých psychostimulancií ve válkách, ale především zdůraznili, že ex-boxer Kličko pod rouškou sportovních preparátů vozil na majdan celé pytle bojových psychostimulantů z USA, které patří jen do lékarničky speciálních jednotek.

Tyto preparáty jsou narkotiky, která nejen že zvýší sebedůvěru, ale také zbavují potřeby spánku a odpočinku. Při velkých dávkách pak nastává intenzivní duševní vzrušení a aktivní bdělost může trvat až 3 dny. Při delším používání psychostimulantů však začínají psychózy, které jsou často doprovázeny halucinacemi a bludy, probouzejícími krajní stupeň agrese (což sledujeme na okupované Ukrajině).

Také jsme psali, že "bojovníci majdanu" dostávali ze zahraničí nejen peníze, ale i drogy, které také bylo možné snadno a levně koupit přímo na majdanu. V dubnu roku 2014 bývalý starosta Kyjeva V. Bondarenko přiznal, že v okupované radnici byla během euromajdanu výrobna drog. Potom byly preparáty masivně rozdávány vrahům v Oděse 2. května.

V průmyslovém množství byla chemie pro výrobu captagonu na Ukrajinu dodána konkrétně 11. května, když na letiště v Kyjevě v režimu přísného utajení přistálo nákladní letadlo, z něhož vyložili nádoby s chemií a balení s hotovými tabletami amfetaminu. Zásilku doprovázel pracovník CIA USA Richard Michael a 70 žoldáků z polské ČVK. Podle pokynů kyjevské SBU vojáci náklad a nádoby s chemickými látkami pod dohledem naložili a v uzavřených vozidlech opustili budovu letiště. Pak následovalo ještě několik dodávek, než byla výroba tablet pro karatele rozmístěna po celém území Ukrajiny.

Dnes pod vlivem drog ozbrojené síly bývalé Ukrajiny a nájemní žoldáci na příkaz režimu domorodých židovských oligarchů a jejich zahraničních spolupracovníků vykonávají přímou genocidu Rusů v Novorossii.

Zdroj: http://cont.ws/post/203987

 
159 Komentářů k Ukrajina: Psychotropní chemické zbraně – technologie masového zombírování CIA v akci

 1. mimozemstanka napsal:

  jsou to teda pěkný fetaci no nám to zacnou sypat do všeho pomoci chemtrailsu uz nejsme daleko od 3 svět války a přitom to šlo zastavit

  • contumax napsal:

   mimozemșťanka

   Šlo by to zastavit i nyní, žel..

  • jan napsal:

   Všimli jste si tu neuvěřitlnou manipulaci?
   "bez zastaralého používání chlóru" !!!!!!
   Chlór je jednoznačně nejlepší prostředek pro dezinfekci vodovodní vody. Jednoduše proto že necháte vodu odstát a chlór je fuč. Když ji převaříte je to ještě rychlejší.
   Ovšem rozpuštěná chemická činidla z vody už nedostanete!

   Podle EU je voda komodita a není základním lidským právem.
   Na vodu pohlíží jako na fantastický biznys a zároveň prostředek pro kontrolu populace.
   A jinak Česko už dávno prohrálo tichou válku o svou vlastní vodu.
   Na řadě je Slovensko.

   • Tomas napsal:

    V tom chlóre sa myliš.Chlóru je pripisovaných vela vedlajších učinkov (civilizačné choroby) Existujú dravšie ale drahšie možnosti .

    • ascharad napsal:

     Rozhodně je chlor lepší jak fluor, choval jsem akv. ryby, vím o čem mluvím.-

    • Jiriep napsal:

     Jan se s chlorem nemýlí!

     A s vodou v Česku má taky pravdu. V jiných zemích šli lidi proti Veolia na ulici!

   • qwjecmir napsal:

    Podivejte se na pravdaovode.cz, kde se pan Novotny zasazuje o deprivatizaci vodnich zdroju. A take je potreba prijit k volbam a volit SPD Tomia Okamury, ktery prosazuje deprivatizaci vody zpet do rukou kraju, mest a obci!!!

  • Karol napsal:

   Ale sátle to ide zastaviť.

   Tu sa pozri čo robí monstanto.
   https://picuscapital.sk/klamstva-o-potravinach-skutocne-jeme-jedy/

   ŠPINY sú to riadné..

 2. kolkobudeszit napsal:

  Preto skupujú zdroje vody i u nás - Veolia. Príprava na rovnaké udalosti. Už si uvědomme, čo asi znamená Coca-Cola a iné "potraviny"... "drogy a psychotrópne látky". Nakupujme to, čo poznáme, naše, kvalitnejšie, menej a může to byť potom drahšie, ale ušetríme zdravie - vyčíslením milióny.95% sú v potravinách jedy, ale stále zostáva niekoľkonásobné množství zdravých produktov, vo veľkom sortimente. Potrebujete 1000 druhov čokolád ? - nie stačí jeden a dobrý atď... A dažďová voda nám nestačí? Alternatívy. Kto sa o nás postará? Len sami!

  • kolkobudeszit napsal:

   A ešte si umedomme, že i mnohí "politický" činitelia sú rovnako zombiovaný "liekmi", "podpornými prostriedkami", teda mnoho ich je nesvojprávnych a robia, čo je potřebné, inak nedostanú "svoj liek".To vidno i na švédskej ministrini, čo sa fotí s "mladistvým", ale ten má viac jako 30 rokov a ona sa usmieva akože je to normálne... Množstvo "poradcov" novinárov, štárnych činiteľov sú nafetovaní a závislí na drogách a "liekoch"...

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Vidím to podobně... Systém ve kterém žijeme je zrůdný... Je třeba jej změnit... Ví ale kdo jak? Já tedy ne. Ale zrovna mě napadlo, jak na to, jak to zjistit. Říká se prý, že když chceme zjistit, kdo v zemi/firmě apod. má největší moc, pak se musíme ptát, koho nesmíme kritizovat - je jedno jestli je dotyčný hodný či zlý, je to o kritice. A že to platí i naopak: Kdo by danou moc mohl nejvíce ohrozit? Zjistěme, o kom se nesmí mluvit, nebo když smí, tak jen ve zlém... A protože moc je o informačním poli, tak jaké důležité informace jsou nám s dotyčnými utajeny? Opět neřešme zda dotyčný je osobně zlý či dobrý, jde o myšlenky a nápady...

   • weissbach napsal:

    "A protože moc je o informačním poli, tak jaké důležité informace jsou nám s dotyčnými utajeny?"

    Přesně!

 3. Jura11 napsal:

  To vysvětluje, proč šli Majdanovští tak nebojácně v plastových moto přilbách proti střelným zbraním.

  Pak u nich byl diagnostikován postraumatický stres (akorát s příznaky spíše absťáku po tomhle amfetaminu)

 4. pozorovatel napsal:

  Ja by som upriamil pozornosť aj na to, že psychotropné látky sa pravdepodobne nachádzajú aj v chemtrails, ktoré nám v posledných mesiacoch bohato sypú na hlavu.

  Z nasledujúceho článku:

  https://diskuter.wordpress.com/2016/01/17/rozne-typy-chemtrails-a-ich-zdravotne-prejavy/

  "...do očí človeku udrie, že veľké množstvo chemtrails vyvoláva v človeku pocity pasivity, únavy, neschopnosti učenia a sústredenia sa, ospalosť, oslabenie vôle. Pôsobí to dojmom, že nás elita sprejuje látkami s cieľom, aby sa ľudia nebúrili proti niečomu, čo sa na nás chystá. Znova a znova ma napadá úvaha, že toto sprejovanie v Európe súvisí s prebiehajúcou inváziou moslimov a elity sa takto snažia udržať domácu populáciu čo najdlhšie nevedomú, ľahostajnú a hlavne sediacu doma."

 5. Definitiva napsal:

  Zdravý spôsob života káže vylúčiť z jedálnička takmer celý potravinársky sortiment supermarketov. Pred 1989 sme poznali "len" základné potraviny prírodného pôvodu, mäso, mlieko, múku, ovocie a zeleninu. potraviny sa z nich vyrábali len s nevyhnutnými!!! konzervantami.

  Potraviny konzumného kapitalizmu obsahujú celú škálu chemikálií, aj takých, ktoré sú klasifikované ako jedy, ale v malých množstvách sú povolené. Ďalej sú to chemické arómy, vylepšovadlá chuti, návykové látky, ktoré zvyšujú žravosť a telo si vyslovene pýta "potravinu" ošetrenú návykovou látkou. Ľudia sú obalení riedkym tukom, sú akoby vodnatí, opuchnutí, v duchu amerického sna.

  Vyškrtnite z jedálnička všetky balené vody, malinovky s chemikáliami, pepsi a coca vhodné na umývanie autosúčiastok a nie na pitie. Do vody a do soli sa začal pridávať FRLUÓR, nikto sa neobťažuje vysvetliť jeho "blahodárne" účinky.
  Nekonzumujte výrobky na báze kukurice, pesticídy, mykotoxíny, škrob je pre telo nežiadúci.
  Do pekárenských výrobkov sa pridávajú vylepšovadlá, podiel múky sa znižuje, náklady u výrobcu klesajú. Niektoré keksy požujete a nemáte čo prehltnúť, lebo škrob sa rozpustí a máte prázdnu hubu.
  Mäsové výrobky sú pravidelne vylepšované vodou, bežne nad 50% obsahu, sójou, kolagénom, múkou, atď. a dochutené sú chémiou.

  Vodu pite z vlastnej studne, starajte sa o životné prostredie, aby bola voda zdravá.
  Namiesto malinoviek pite nealko pivo, jemne nahorklé a s chuťou sladu, z pivovaru, ktorý: ne, ne, nezměnil recepturu, ne, ne, neprodal značku do zahraničí.
  Mäsové výrobky si vyrábajte doma, nemusíte údiť, klobásky na pečenie, tlačenku... dať do mrazáku, mäso kupujte z malých bitunkov, ZARUČENE ČERSTVÉ, škvarkový pagáč je vždy lepší, ako tie návykové svinstvá, keksy, krekry... zo supermaketov.
  Chlieb, pečivo, si pečte doma, žiadny problém.
  K tomu zeleninovú záhradku a hrobľu na prezimovanie.

  Toto, spolu s fyzickým cvičením, potením a dychčaním 2 x týždenne, je základ zdravej výživy a životosprávy.

  Ten kto vie, pozná, ten bude zdravo žiť.
  Ten kto nechce, ten si nezaslúži slušný život, ten je odsúdený na zombie život, ten tvorí zisky supermarketov a zločineckých korporácií na úkor svojho zdravia, aj svojich detí.

  • weissbach napsal:

   Naprostý souhlas, Definitivo!

   • tomek napsal:

    Mozes si zit ako chces , aj tak to uz dnes na planete nieje mozne . Mozno ak by si si na kraji sveta nasiel niaky kut zalezeny v horach , uplne mimo civilizacie . Vzduch je otraveny ktory dychas od chemtrails a kadiakych svinstiev z aut ,teplarni a ani nevieme este od coho.Dazd ktory pada takze aj to co si dopestujes nebudes mat uplne zdrave , podzemna voda detto kedze sa to vsetko vstrebe do pody.Nehovoriac o tom ze uz dopestovat nieco je problem . V lete velke horucavy a sucha , vela toho co si zasadis sa ti ani neujme .Chod do lesa kde uvidis na kazdom desiatom metry niaku odpadku . Potok zasrany od kadiakych umelych svinstiev a pneomatik.

    • Paul Durham napsal:

     bohužel 1*****

    • contumax napsal:

     tomek
     1***

    • proud napsal:

     Otraveno sice je,ale porad muzes alespon sam pro sebe a svy deti eliminovat z jedu co se da,jen se o ne zajimat a poznavat je,hledat protijedy!!! Muzes vzdycky zit zdraveji.Takze hlaska "muzes zit ako chces....." je porazenecka a to je spatne od zakladu.Je treba "bojovat" a jde to vybojovat,dokud si uvedomujes a mas zajem tak to porad pujde.

     • proud napsal:

      Jak pise Definitiva,bojuj,poznavej jak a pomahej ostatnim,je treba spustit tuhle retezovou reakci poznavani a pomoci.......pak s nima a s tim vsim proste "zatocime".

  • contumax napsal:

   Definitiva

   1***

  • medved napsal:

   Definitiva,super,otvaraš oči tym ktory ich maju privrete,..!

 6. martin bareš napsal:

  Není to novinka. Vojáci Wehrmachtu na východní frontě, pouze zde, dostávali pervitin, aby se nebáli vraždit a nepřemýšleli.

  Jak se civilizované lidstvo "změkčuje" v ovládané ovce, to znamená nechce se nechat ve válce zabíjet jako například v první světové v klasické zákopové válce boje muže proti muži, tak právě USA, které vždy nejdřív všechno rozbomardovaly, aby výrobci letadel a bomb měli největší zisky, a pak teprve vypustili pár vojáků, aby taky USA měli oběti a byli za hrdiny, tak právě takhle věda USA zkoumá a vyrábí.
  A kontroluje světový obchod s drogami od Afganistánu po Kolumbii, občas někoho zatkne a pak pustí.
  A tohle je jeden z následků.
  Programovaná změna člověka v ovládanou šelmu.

  Díky překladateli za tento článek.

  • weissbach napsal:

   "A kontroluje světový obchod s drogami od Afganistánu po Kolumbii, občas někoho zatkne a pak pustí."

   Jistě. Zatknou malé ryby a ty které narušují kšeft těm velkým pod kontrolou. Z drog se pak financují různé neoficiální akce a terorismus. To už jede od vietnamské války.
   Afganistán, Vietnam...heroin.
   Zombifikace za účelem nezvladatelné agresivity ve válce ve Voetnamu /doporučuji film Jakubův žebřík http://www.csfd.cz/film/15745-jakubuv-zebrik/prehled/, bombardování Jugoslavie, kdy svědci popisují smějící se piloty při bombardování civilního vlaku /toho, o kterém je řeč ve filmu Ukradené Kosovo/. Člověk v normálním stavu nedokáže většinou taková zvěrstva páchat /pokud není psychopat/.

 7. host napsal:

  JPP - a zdroj žádý. Ani název té látky, co přidávají údajně do vody tam nenapsali. Ten zbytek o nafetování bojovníků stimulanty, je ale pravdivý a natolik profláknutý, že je i na oficiální wikipedii.
  Co není, může ovšem být. DOvedu si živě představit, že na území s MUKLy budou schopni přidávat něco, co způsobí záchvaty agrese a nekontrolovatelné zuřivosti, a předtím, v průběhu okupace by přidávali naopak sedativní látky.

  Vzhledem k elektrochemické povaze mozku bych se soustředil na zcela nenápadné ovlivňování pomocí mikrovln (mobily, vysílače všude kolem nás).

  Nejrozumější vysvětlení ale je, že se masivní zombifikace provádí pomocí podprahových signálů z televiza a rádia, to už je vyzkoušené a prověřené. Schválně, kolik lidí ve vašem okolí nevlastní televizi?

  • weissbach napsal:

   "Vzhledem k elektrochemické povaze mozku bych se soustředil na zcela nenápadné ovlivňování pomocí mikrovln (mobily, vysílače všude kolem nás).

   Nejrozumější vysvětlení ale je, že se masivní zombifikace provádí pomocí podprahových signálů z televiza a rádia, to už je vyzkoušené a prověřené. Schválně, kolik lidí ve vašem okolí nevlastní televizi?"

   1*
   To se ví, ale oficiálně nepřizná. Na těchto vychytávkách systém stojí a padá. Pravda je, že ti, kteří jsou na TV a mobilních technologiích závislí si to nikdy nepřiznají a taky se o nějaké podprahové ovlivňování zajímat ani nebudou....

   • Paul Durham napsal:

    Myslíte, že se lidi motají po chodnících a silnicích jak idioti sami od sebe ? Už pouhá procházka po městě a můžete diagnostikovat masovou psychózu, kam se podíváte.

    • host napsal:

     No vidíte. A já si myslel, že se mi to jenom zdá, že pěší zóna občas připomíná zombie walk.

     Jenže, kde je hlavní zdroj toho všeho? Jde o psychologické programování, podprahové programování nebo ovlivňování radiovým zářením?

     • Paul Durham napsal:

      nevím, ale když vás někdo praští po zádech holí, patrně nezkoumáte jesli byla borová, dubová nebo mahagon

      • host napsal:

       Pokud zjistím, odkud ta hůl pochází, tak se pro příště dá zabránit, aby se další k materiálu na výrobu hole dostali. Obrazně řečeno.

    • weissbach napsal:

     :-)

   • contumax napsal:

    weissbach

    Souhlas...

   • proud napsal:

    Kdovi jak to je,klidne muzou chemtrailt obsahovat "jenom" stimulanty ktery podporujou jedy z jidla a umocnujou pusobeni podprahovejch reklam.Je pravdepodobny ze uz kvuli svy vlastni "obrane" proti vlastnim vynalezum to funguje nejak takhle podobne,po kapkach a po vic slozkach,tim jde mixovat konecnej vysledek.Tim by se dalo i vysvetlit,proc to pustej i na sebe sama,staci jim vyhnout se jediny slozce kterou znaji a lze se ji vyhnout a uz to na ne nemusi pusobit.....jen takova uvaha....

    • proud napsal:

     Takze chem muze "jenom" jak se rika "pripravovat pudu,podminky"....pak zalezi na tom ostatnim.

     • weissbach napsal:

      Vzhledem k tomu, že zlo má v povaze se exponenciálně šířit je možná kombinace všeho se vším...

  • contumax napsal:

   Host

   I ti může být, souhlasím...

  • contumax napsal:

   host

   Zapoměli jsme na obyvatelstvo pod oficiélnimi drogami, tzv. léky... léky na utišení...

   • tomek napsal:

    Drogy su prevazne zmixovane z niekolkych druhov liekov ako trebars Pervitin .

   • host napsal:

    Léky na utišení fungují podobně jako za bolševika (i toho dnešního) pivo, které je levnější než voda. Prostě sedativně. To způsobuje spíš jen obyčejnou stádovou docilitu, než skutečnou zombifikaci s příznaky agresivity až šílenství.

  • Marie napsal:

   Taková je chemie převratů. Arabské jaro a židovský puč v Kyjevě byly provedeny pomocí amfetaminů nebo „pilulek hrůzy“.

   xxxxxxxx

   Naprosto. Neni nejmensich pochyb, ze ti lide dostavaji drogy, na kazdem videu je to znat, i to neprirozene vyrvavani alahu akbar, nelze to prehlednout. Ovsem s tim se neda bojovat, jsme proti tomu bezmocni. Proto kricim: vlada musi dolu, pochytat tu sebranku, co nam k nam taha nase vrahy!

   • host napsal:

    A místo pochytané Sobotko-Babišovy sebranky tam ihned nastoupí kádrové rezervy, které budou ještě horší. Bolševický sametový puč nebyl o ničem jiném, než o nahrazení současných bolševiků jejich kádrovými rezervami, a ovčané si chrochtali, jak odstavili od moci ty zlé komunisty. Výsledek řádění kádrových rezerv můžete vidět dnes kolem sebe.

 8. Carlos IV napsal:

  Bez TV je blaze pratele. Prave slavim 10. vyroci ode dne kdy jsem ji vyhodil z okna. Horsi je ze na mne cumi i mimo byt. Pred par dny jsem na hotelu jen tak ze zvedavosti zapnul TV na ktere byla "predladena" CNN abych se z podtitulku dozvedel, ze "migranti do Evropy jsou z 90ti % zeny a deti". Tak to stacilo.

  • contumax napsal:

   CarlosIV

   Blahopřeji...

  • Marie napsal:

   Ja uz 17 let, nebo i o neco dele... presne to nevim...

   Kdyz jsem byla v USA, tak mne spolecnost, se kterou jsem mela internet opakovane telefonicky otravovala s nabidkou televiznich kanalu, zidohadovsky snizovala cenu a ja byla nastvana, ze obtezuji a provolavaji mi minuty. Tak jsem jim ostre rekla, ze na ty jejich sracky se nehodlam divat ani kdyby mi oni za to chteli platit a at si konecne udelaji u mne poznamku "nikdy nevolat", protoze jestli jeste jednou zavolaji, tak s nimi zrusim internet.

   Carlosi, tezko asi uverit, ale pred lety jsem byla slusna a uhlazena dama, ovsem s tim jsem nemela sanci.. USA mne naucily..

   A s temi vetrelci: prave proto, ze jsem mela moznost na vlastni oci tam videt, co dokazou s lidmi delat drogy, proto taky tak strasne rvu a nadavam, ze lidi nejsou schopni se zvednout a jit te vlade rozkopat drzky, protoze na nas tahaji zdrogovane vrahy, kteri budou i u nas provadet presne to, co vsude jinde!

   • Bogus Sobotka - bořič bazénových mýtů napsal:

    Maruska,

    "Carlosi, tezko asi uverit, ale pred lety jsem byla slusna a uhlazena dama, ovsem s tim jsem nemela sanci.. USA mne naucily."

    Marusko, ty jsi nikdy nebyla slusna a uhlazena dama, ale vzdycky nenavistna a zakomplexiovana swine!!
    V USA te nikdo nic ucit nemusel, ty sis tu tvoji zakomplexovanou menecenost privezla ze sebou uz z Ceska. V USA si akorat tvrde narazila na svoji stupiditu a stahla ses do mexicke vesnice do tve podobne spiny jako jsi ty sama. To je celej tvuj smutny zivotni pribeh.

 9. konzerva napsal:

  Na zakarpatské ukrajině 15.2. zavraždili 2 ruské řidiče kamionů a náklad spálili....

  • contumax napsal:

   Souhlas se všemi komentáři...

   Už jsem to tu popisoval párkrát, že mě udivilo, že Telekom či jak se nazývají, nainstalovali skoro na všech základních školách mobilní vysílače - doslova malým dětem smaží mozek...

   Vysílače mají být min. 500 m od obydlených míst...

   I obyčejný elektrický okruh v bytě by bylo dobré jej na noc vypnout, mám zjištěno, že se lépe spí...

   Kuchyňská "čištěná" je naprosto k vyhození, nejlepší sůl je tmavá pro zvířata, která má barvu buď šedou nebo až do rezava, obsahuje mineráli, je jich kolem 99, který denně potřebujeme...

   Nejlepší voda je z hor nebo ze studní anebo studánka ze skály...

   Jídlo se dá pěstovat a i malá zahrada s několika ovocnými stromy a keři užíví celou rodinu...

   Souhlasím s tím co jste zde psali ,že mě je podezřelá ta únava a labilita lidí a dokonce i malých dětí...

   Všiml jsem si,že mnoho dětí je opožděných, převažuje mentální i rozumová opožděnosta a to i ve vývoji řeči, mluví dost pozdě oproti dětem narozených před 20-25 léty...

   Drogy v armádách používají nejvíce tzv. civilizované země, možná od I . světové války...

 10. Tomi napsal:

  Veľa je povolaných, no málo je vyvolených.
  Hŕstka po pravde lačných stojí proti hordám bezduchých.
  Ich zbraňe sú pravda a láska. A pravda na koniec zvýťazí, no koniec ešte nenastal.
  Bojujte. Bojujte pravdou a láskou pre pravdu a lásku a nemáte sa čoho báť. Môžu vám zlámať všetky kosti v tele, ale vášho ducha nezlomia. Telo je slabé a zmení sa na prach, ale duch je silný a večný. Preto vedzte, že ten kto chce svoj život zýskať, stratí ho. Avšak ten kto svoj život stratí pre pravdu ten svoj život zýska.

  • Marie napsal:

   Kraviny pises...uz kdyz nekdo pristupuje na pomyslnou vyvolenost, je dement. Nic takoveho neexistuje. Mluvis o pravde, ale tu zakladni videt nechces: jsme vsichni akorat chodici semeno a na lasku si jenom lidi hraji. Ani ta neexistuje.

   Kdo svuj zivot ztrati pro pravdu, rikas, ze ho ziska? Jsi uplne stejny poblbanec jako ti muslimove a zidi. Kazdy si hrajete na vyvolenost, plnou hubu lasky, ale tou vyvolenosti je primo vyloucena, coz ti asi nikdy nedojde!

   • jan napsal:

    Merie, máš znaky nadcházející deprese.
    Být tebou tak to řeším.

    • Pepi napsal:

     jan 18.2(20.52)
     Myslite,jene?
     Neda mi to a pripojim se trochu k pomlouvani pani Marie:to,co pise,mi nekdy pripomina budhismus(ani laska neexistuje=vsechno je iluze=laska je iluze?).
     jindy a casteji zase gnosticke/katharske mysleni-priklad:Mariin nazor na rozmnozovani(jako neciste,podobne vymesovani moce).To neni kritika nikoho,pouze observace(moje).Rovnez nazor Marie Boha Stvoritele muze pripominat nazor nekterych gnostiku na boha stvoritele-Demiurg,Yaldabaoth-zle,nebo spis nevedome bozstvo(byt Marie v zadne bozstvo neveri,ale formuluje se podobne jako ti katari/gnostikove.Kteri rovnez odmitali Stary Zakon a vyvoleni Zidu(existovali vsak ruzne smery.
     Dale:nektere budhisticke smery odmitaji posmrtny zivot(nebo se to tak aspon vyklada).

     • Marie napsal:

      co tady nacvicujes na mne? LOL. LOL....za kazdou cenu mne potrebujes nekam skatulkovat? Namahas se zbytecne. Ja se nikam radit nenecham, a uz vubec ne temi, co radi prekrucuji.

      Lasku vidis kde? Ja nikde, proto rikam, ze neexistuje.

      Nikde nepisi, ze rozmnozovani je neciste. To prekrucujes. Ja rikam, ze jde o telesnou potrebu, tak jako je telesnou potrebou i curani. A ze o bohu zacnu premyslet az pote, kdy se lide budou plodit z lasky.
      Takze priste, prosila bych presnost...

      A na zadne bozstvo ani vyvolenost neverim a ani na posmrtny zivot z toho duvodu, ze je to nelogicke a ne ze to nekdo jiny rika, protoze je v nejakem "smeru" ci vire. Ja nejsem v zadne vire. Verit v cokoliv je slabost. Uz mi rozumis?

      Zdravy clovek nepotrebuje v nic verit. Proste zije realitou. A resi zivot v souladu se zakony prirody, protoze ty jedine jsou skutecne....

      • Pepi napsal:

       Marie 19.2(7.22) nenacvicuju vubec nic,pouze jsem si dovolil pri cteni nekterych Vasich komentaru vzpomenout si na neco jineho z jine souvislosti a prirovnat to k tomu co pisete Vy.
       Kde tvrdim ze laska existuje???Rovnez netvrdim ze verite na nejake bozstvo jen poukazuji na to jak si vysvetlovali existenci vesmiru gnostikove/katari.
       Prekrucovani se ale uplne nevyhne asi vubec nikdo.

      • Ekklesian napsal:

       Z lásky (k lidem) se přece zrodil Ježíš, syn člověka.

       Marie za Tomovým příspěvkem již šlo dodat jen Amen. Zamysli se nad Janovým doporučením. U nás by jsi to mohla svalit na nedostatek slunce, poslední dny nás dorážejí.

       Když ti tak vadí vyvolenost, tak proč jí věříš (když jí ani nechápeš)?
       Většina lidí co se hlásí k věřícím, na ni prostě nevěří a ignorují ji; většina pak ještě tvrdí že Ježíš už spasil všechny, většina to pak chápe doslovně a z nich polovina si dokonce troufá hřešit protože jsou již omilostněni.

       • Marie napsal:

        Jan mi nema co doporucovat... promin, ale to je nadrazenost.

        Vadi mi vyvolenost, protoze presne ta vede k nadrazovani a krestane si mysli, ze kdyz veri v boha, tak jsou lepsi nez ti, co neveri a hned jim rozdavaji rady, a tim se mi hnusi jeste vice, cela ta banda, co nechce videt, ze viry v bohy jsou ucelove k postvani lidi jednoho proti druhemu.
        A to hreseni po omilostneni, to je mi k smichu i placi.. nesnasim pokrytectvi.

        A buh nezajima, protoze se mne neptal, jestli na ten jeho svet chci, a to je pro mne prioritou ho odmitat, i kdyby nakrasne existoval...

    • Marie napsal:

     Podlehas dojmum, o me deprese nemej peci...

  • contumax napsal:

   Tomi

   1 *******

  • contumax napsal:

   Tomi

   Ta poslední věta, blahodárná slova Ježíše Krista...

  • contumax napsal:

   Tomi

   Správně správně...

  • medved napsal:

   Tomi,som s tebou,super,..!

  • Vladislav napsal:

   NIKDO není vyvolený.

 11. maya napsal:

  no zastavit sa to uz neda, tak nech sa to aspon zrychli..

  • contumax napsal:

   maya

   I na to pán Ježíš Kristus pamatuje a prohlásil, že se zlý časy zkrátí...

   • Jaris napsal:

    To je pravda, Contumaxi.

    • contumax napsal:

     Jaris

     Jak Ti jde k duhu změna stravy...???

     • Jaris napsal:

      Mne jde, Contumaxi, k duhu vsechna strava. Ja miluji jidlo, protoze je to dar bozi :-). Maso jsem hodne,hodne omezila. Ted nam zraji rajcata na zahrade, ktere konzumuji a delam z nich protlak na spagety. Sousedka mi dala kos merunek a svestek, ktere jsou uz v mrazaku nebo uvarene v marmelade a povidlech. Nesmirne mne ta prace tesi ikdyz dzemy skoro nejim, ale mam manzela, ktery je konzumuje rad a ja mu rikam Marmeladovy Joe. :-)

     • contumax napsal:

      Jaris

      To je moc hezký o čem píšeš... o jídle, jídlo je lék Jaris...

      Byl jsem po spousta letech nastydlý a jasně že jsem zažil v rodině trápení a stalo se, onemocněl jsem...

      Byl jsem sic h doktora ale pomohlo mě jídlo, lněná semínka,slunečnicový semínka,ovesný vločky, med, křen,zázvor... a jiné ...

      Marmeládový Joe...

 12. kakadoo napsal:

  Odporucam dokument CT2 s nazvom "LSD made in CSSR".
  Je to o dobe komunizmu pocas ktoreho sa v Ceskoslovensku experimentovalo s LSD. Dozviete sa aj o tom ktory CR prezident papal LSD na chate :)

  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10463665003-lsd-made-in-cssr/

 13. Tomi napsal:

  Vsetci sa na koniec vrátime k bohu (do zdroja všemocnej energie lásky). Jedny z nás po ceste pravdy, lásky a dobra (po ceste bohom schválenej a podporovanej) a tý druhý po ceste lži, strachu a chaosu (po ceste povolenej avšak nie podporovanej). Tý prvý sa vrátia s vedomím . A tý druhý bez vedomia. Tý prví budú žiť a tý druhý zhynú. Zhynú v plameňoch svojej vlastnej zloby.
  Aj ja som horel. Stále horím. Ako mi všetci sme horeli či stále horíme. No nastal čas ten oheň uhasiť, pretože čas sa kráti a cesta sa uzatvára. Tieto plameňe však voda neuhasí. Tieto plamene uhasí len láska, ktorá je v bohu a boh ktorý je vo vás. Preto nehladajte boha v kostoloch a sinagógach, v chrámoch s kameňa a zlatom zdobenými. Ale v chráme vášho tela, pretožo ono telo je chrám boží. Tam prebývajú bohovia, ktorý nepoznajú nemožné, pretože pre nich je možné všetko.

  • contumax napsal:

   Tomi

   Výborně výborně... amen...

   • Marie napsal:

    No tedy, contumaxi, tak ty budes v te druhe skupinu, co zhyne v plamenech sve vlastni zloby a jeste to nazves vybornym?

    To, co jsi psal Vladislavovi u clanku o mlece, tak takovou zlobu u udajneho krestana jsem v zivote nevidela!!

    P.S. Kam se na tebe hrabu, ja nekrestanka....

    • contumax napsal:

     Krvavá Méry alias Marie Dikyová

     Hrabej se v sobě, a nehrabej se za mnou buď toho srdce ...!!!

     Jestli nějaký máš...!!!

     Nenechám se od frocka neustále ponižovat ani od Tebe...!!!

    • Vladislav napsal:

     Křesťanství je duševní nemoc. Stejně jako třeba maniodepresivní psychóza nebo schizofrenie.
     Sama vidíte, kolik ti lidé mají v sobě skutečné "lásky" - a to jim přitom skloňují skoro v každé druhé větě:-(

     • contumax napsal:

      Vladislav

      Křesťanství je duševní nemoc...???

      Ty jsi opravdově dementní...!!!

      • Vladislav napsal:

       Prosím tě, vždyť ty ani nevíš, co to je "dementní". Chybí ti vzdělání, je to fakt DOST vidět...

     • Marie napsal:

      To je logicke. Je tam ta vyvolenost, co z nich dela dementy. Proste tim, ze spolkli tu bachorku i s navijakem, vystoupali do vyvolenosti pouze a jenom na zaklade toho, ze jsou verici. Tim padem se druhym nadrazuji, a jakmile na nekoho koukate seshora, tak tam neni prostor nejen pro nejakou lasku, ale je zaplnen pohradanim tim druhym.. takze ano, plne drzky lasky a pravdy, a pritom jde o pohrdani... a samozrejme utoky a nenavist, kdyz jim nekdo tu jejich vizi rozbiji...

      Navic oni tu svou chorobu neustale vnucuji druhym, aby si dokazali, ze jsou lepsi nez oni, pritom jsou to dementi... schizousi. Rozpolceni uz jenom tim, ze ani jeden z nich podle te viry nedokaze zit. Takze si onanuji ego pouze tim, ze jsou proste verici v boha a to uplne staci...

      • Marco napsal:

       Máš částečně pravdu Marie, jen se zdržuji tvého tažení proti Židům i když s nimi nemám nic společné. Nedávno jsem viděl dokument, kde rabín vycházejíc na ulici se musel v současném Německu maskovat, jinak je hned napadnou uprchlíci. Povídal s povzdechem, že jsou opět terčem, jako před válkou. Víš, od té doby mám takový silný dojem, že podpora Vatikánu uprchlíkům sleduje nenápadný cíl a tím je opět jejich dominance a likvidace Židů, jak za Hitlera. Proč stvořili korán? Protože potřebovali hordu fanatiků na likvidaci Židů a pravoslavných.

    • contumax napsal:

     Krvavá Méry alias Marie Dikyová

     To je zajímavý, že Ti ušlo, že administrátor sem občas dal i křesťanské dokumenty...

     To je podle Tebe administrátor také onen...

  • Tomi napsal:

   Nech každý kto číta tieto riadky nájde toho všemocného boha, ktorý neslúži strachu, ale strach slúži jemu. Pretože, tak ako oheň je dobrý sluha, ale zlý pán. Tak je to aj zo strachom a všetkými emóciami, tak dobrými ako aj zlými. Preto sa im nebránte a nebojujte snimi, ale prímite ich a nechajte ich plynúť. Nechajte ich tiecť, ako tečie voda, ktorá dáva život tomuto svetu a aj vu budete žiť. Žiť v pokoji, ktorý budete prímať i rozdávať tým, ktorý ho príjmu. Požehnaný ste, ako i tý ktorý žehnajú vám. Milujem a Ďakujem.

   • contumax napsal:

    Tomi

    Já děkuji Bohu za Tebe...

    • contumax napsal:

     Krvavá Méry alias Marie Dikyová

     Jsi neuvěřitelně blbá a ani o tom nevíš, posílej si svý děti do kostela Ty a k islámu se přidej Ty ...!!!

     Řešení všech problémů a všeho zla je v Ježíši Kristu...!!!

     Pokud někdo nechápe Písmo je to jeho problém, a nedávej laskavě za příklad satanisty jako je Bush mladší, to Ty jsi duchovně mrtvá...
     Proto Ti hrabe a proto jsi mimo...

     • Vladislav napsal:

      Už jsem opakovaně vyzval administrátora této diskuse, aby tě zabanoval. Bohům že se tak zatím nestalo.
      Jsi exemplární případ pomateného křesťanského fanatika, který druhým tu vaši ježíšovskou pseudolásku, odpuštění tzv. hříchů, které potřebujete jako prase drbání a pokoru projevující se především vulgárními útoky, vnutí třeba s nožem v ruce - nebo pěstmi, jak jsi mi už několikrát velkoryse navrhoval;-)

      Administrátore,
      rozumím tomu, že někteří lidé mají potřebu ventilovat své frustrace a že tys tu hranici sprostot, kterou ještě toleruješ, nastavil tak, jaks uznal za vhodné. Zkus ale zvážit, čeho dosáhne tento server a komu ve skutečnosti nahrají diskuse tohoto typu na něm, pokud budou zaplevelovány hysterickými výlevy agresivních křesťanských fanatiků, formálně plnými hrubek a obsahově plnými výhružek zbitím, zmrzačením nebo i něčím horším:-(

      Toto prospěje totiž někomu úplně jinému, než máte zřejmě v plánu...

      Úplně teď vidím pana Jinského a lidi jeho krevní skupiny, jak si spokojeně mnou ruce.

      Polopatě: když chce Systém v očích lidí zdiskreditovat hnutí XY bojující např. proti imigraci, pošle tam pár fašounských provokatérů. Když chce zdiskreditovat tento server, nasadí sem Contumaxy a jim podobné.

      Nad tím by bylo fakt dobré začít se zamýšlet.

      • contumax napsal:

       Krvavá Méry alias Marie Dikyová

       Čím víc nenávidíš Ježíše Krista, tím víc se usvědčuješ o svý blbosti...

       Já mám přivézt Ježíše Krista...???

       Seš duševně chorá...???

       On je hej počkej...???

       Takže On by měl skákat jak Ty budeš pískat...???

       • contumax napsal:

        Vladislav

        Ty chcípáku kdo sem koho nasazuje ty idiote...!!!

        Vymýšlíš si, je to má svobodná vůle sem na tento server chodit chcípáku a když Ti vadí hrubky tak si piš spisovně jak Tobě libo ...

        A když se Ti tu nelíbí najdi si svý buzíky na jiným webu se spisovnou češtinou...!!!

        Ty mě chceš určovat jak o čem a co mám psát...???

        • Marie napsal:

         Zklidni hormony a chcipaky a idioty si nech pro svoji rodinu, jestli ti to bude trpet!

         A svobodnou vuli si taky strc.

         Pokud mas v hlave aspon trochu mozku, tak si vzpomen, ze kvuli tomu, aby se tady nezaplevelovala diskuze, vam, fanatikum, otevrel administrator nove diskuzni forum, kde si muzete otevirat sami temata, tak se obtezuj, laskave, tam odcvalat se svymi nabozenskymi kecy!

         A vem si s sebou i sve ostatni nicky...

         Takze tam se muzete vzajemne rvat ty nabozenske kecy nejen do hlav....

        • Vladislav napsal:

         Myslím, že si skoro každý o tobě už obrázek udělal.
         Kdybys měl nějakou zpětnou vazbu, tak bys třeba viděl, že na většinu tvých příspěvků nikdo nereaguje, a to ani ti, kterým dáváš jedničku s hvězdičkou.
         Komentuješ všechno, jako bys měl ke všemu co říct a všemu rozuměl. Přitom tvé obzory jsou poměrně dost omezené.
         Proč to píšu? Protože projevy lidí jako ty jsou právě to, co má Systém moc rád. Systém přijde a řekne: podívejte, nwoo.org - diskuse tam ovládají agresivní křesťanští fanatici, co mají problém se spisovnou češtinou. TAKOVOU my máme "opozici".

       • Vladislav napsal:

        Ježíš Kristus NENÍ. NEEXISTUJE. Existuje pouze historicky doložená osobnost židovského kazatele Ježíše z Nazaretu, i když i ta je řadou zdrojů zpochybňovaná.
        Ježíš Kristus, to je jen NWO verze 1.0, řečeno počítačovou terminologií. Teď máme verzi 2.0, možná už 3.0 - pro upřesnění.
        Nemůžu nenávidět někoho, kdo je vymyšlený, kdo neexistuje. Nemůže mě pokoušet žádný Satan, který rovněž neexistuje - minimálně ne v rovině, kde by mohl škodit slušným, poctivým lidem.
        Neměl bys být na této diskusi, protože a) na tvé křesťanské pohledy není 90% lidí tady zvědavých, b) z diskuse se stává žumpa a celý server tak ztrácí vliv a možnosti, které by jinak u veřejnosti mohl mít.

        • contumax napsal:

         Vladislav

         Ježíš Kristus neexistuje...???

         To seš v tom případě největší chudák na světě...!!!

        • Marie napsal:

         Presne tak.... a contumax mne prohlasuje za zplozence dabla....musim se vzdy rechtat... nemuze mne nic ovladat, protoze v nic neverim... takze presne, nemuze mne ani pokouset :-)))

         Jenom si predstav: byl bys buh a nechal sveho jedineho syna zemrit za takove dementy jako je contumax? Je to nepredstavitelne....

      • soudce napsal:

       Nejde přece jen o křesťanské fanatiky ! Jde přece i o komunistické fanatiky (Švejk :-) ), rodověrecké fanatiky , ateistické fanatiky , muslimské , židovské , jezuitské , českobratrské , satanistické a další a další !... Jak to má asi tak , "chudák" , admin řešit aby zachoval svobodu slova či názorů :-) ?

       • Marie napsal:

        Neresit, to totiz ani nejde...jak uz jsem nekolikrat napsala, kazdy, kdo v neco veri, je na tom spatne s psychikou. Verit je nesmysl. Vedet ma smysl. A kdyz neco nevim, tak to mohu pouze zkonstatovat.

        Kdezto verici ti sve nazory neustale vnucuji a kazdy ma jineho boha a jine stranictvi a do prdele s nimi vsemi, tot jedina odpoved.

        Vsechno, co jsi vyjmenoval, ma spolecnou zakladnu.
        Pocinaje vsemi - ismy, stranictvim, padesatero bohu, atd.
        A tou zakladnou je zamerne rozdeleni lidi za ucelem dostat je proti sobe.

        A tady vidis, ze se jim to povedlo, zmrdum sionistickym...

        Ted jde vsem o zivot, kolem nas tece krev a zadnemu, absolutne zadnemu z tech vericich nepomuze vubec nic krome toho, ze zvedne prdel a ty zrudy odchyta a zneskodni. To je docela obycejny pud sebezachovy, a nikoliv nejaka vira.

        Kazde zvire ho ma a podle nej jedna, jenom zmagoreny clovek nejenze ceka na nejakeho spasitele, jeste se hada o sveho boha, a kvuli nemu i vrazdi...

        • soudce napsal:

         Majko ! Věření je předstupeň vědění :-) Copak ty asi skutečně víš a znáš ? Tedy , čeho jsi se , Ty sama, skutečně sama , dopátrala či dozvěděla bez pomoci ostatních :-) ?

         Vše , co zdánlivě víš , jsi přejala od druhých :-)... Nemůžeš tedy v žádném případě psát , z pozice "autority" , v tom smyslu , že "vědět má smysl" ! I ty jsi přece jen propagátor cizích myšlenek či názorů , které ti zrovna imponují .

         Nemáš ani tušení na jakém základě se vše (ve světě lidí) odehrává ! ... Kolik je na světě jazyků ? 150 ? ... Kolik jazyků , tolik názvů Boha :-) Indiáni mu říkali Manitů? Velký Duch ?

         Jsi "posedlá" Sionisty ? Tak se na ně raději vykašli ! Zaměř se na vnitřní pohodu :-)

         "Proud" tady kdesi zmínil něco málo o egregorech :-) ...V podstatě jde o to , že se myšlenkové energie shlukují do jakýchsi útvarů , egregorů , kteří pak ovlivňují vše živé na zemi ! Dobré myšlení, dobré myšlenky , tvoří "světlého" egregora a naopak... Ty přispíváš do kterého "pytle" ?

         Věz , že na onen svět odejdeš sama ! Nikdo ti nepodá pomocnou ruku , nikdo ti neporadí ! Smrt ti vezme vše na čem ti ve světě záleželo a zůstane ti jen to , co převládalo ve tvé mysli , ve tvé duševnosti ... Tvé svědomí tě pak bude soudit :-( ... Kolik jsi nastřádala DOBRA , které by tě mohlo "chránit" v procesech smrti ???

        • proud napsal:

         soudce: Tak to nefunguje!

       • Vladislav napsal:

        Je rozdíl mezi člověkem pevně hlásajícím své názory, a člověkem nadávajícím za jiné názory, než má on, druhým těmi nejsprostšími výrazy. Entita Contumax už řadu lidí s odlišnými názory proklela těmi nejsprostšími slovy včetně jejich domnělé sexuální orientace, a dokonce jim přála utrpení či smrt.
        Udělal snad někdo z jeho odpůrců něco takového jemu??
        Pokud se z diskuse stane žumpa, je otázkou admina, aby to řešil. Pokud neřeší, musí přijmout i následky, které to zřejmě pro jeho server bude mít.

        • soudce napsal:

         Vláďo :-) Muslimové za každou urážku "proroka" vyhrožují smrtí , vyhlašují "fatvu" ! Poučení ?... Nedotýkat se víry , nezesměšňovat !

      • Marie napsal:

       Neboj, aspon je videt, ze ten New World Order je ve skutecnosti Jew New Order...a tihle paskove, pocinaje Jinskym a contumaxem konce jsou jejich poskoci, takze kazdy, kdo si to tady precte ma primo pred ocima, co ho pod jejich nadvladou ceka...

       presne to, cim ti vyhrozuje...

       Jestli si nekdo slehne a pak se chova jako zruda a nebo je "slehnutej" vymyslenym bohem, je tady naprosto zretelne videt, ze ve vysledku je to stejna uchylnost, neslucitelna s normalnim zivotem...

       Prd na nej, ignorace na nej plati... to si pak pise sam se sebou pod dalsim jmenem... ten jeho styl a pravopis, to je jednoduche to zjistit...

     • Marie napsal:

      Kdyz rikas, ze reseni je v Jezisi, tak sakra uz ho konecne prived, at neco dela a ne jenom kecy!!!

      Ty jedno reseni, ukecane...

     • contumax napsal:

      Vladislav

      Kde jsi vzal ten nůž demente, co si vymýšlíš...!!!

      Seš idiot, kdo psal kdy o noži idiote...!!!

      Pokud mě paměť neklame to Ty jsi tohle všechno začal a vidím, že Ti to nedá pokoje...!!!

      Nech Ježíše Krista a křesťany a mě na pokoji buď tak laskavá...

      A co se týče Tvý rodiny, ono jablko daleko od stromu daleko nepadá...

      Takže buď toho necháš anebo mě napiš na email a tam se" domluvíme "...!!!

      • Marie napsal:

       Ty pises Vladislavovi, aby byla laskava???

       Primo uchvatne! Tady jsi na nwoo serveru a ne v kostele, tak si ty sve recicky o panu bohu a nebo Jewzisi strc vis kam... tady to nema co delat.

       Otravujes lidi s kravinami, kvuli kterym se po svete zabijeji a rezou si krky, tak sakra uz zalez s temi vymysly.

       • contumax napsal:

        Krvavá Méry alias Marie Dikyová

        " Ó jak jsi neomylná a bez jediný chybičky "...

        Chytáš se kde čeho, hlavně blbostí...!!!

      • Marco napsal:

       Ahoj Contumaxi, nezlob se, že se ti cpu do diskuze ale já si také myslím, že Kristus je falešný prorok. Podívej jak budou za chvíli blahořečit bývalého papeže Piuse a co ten chlap za sebou zanechal krve. Četl jsi Vatikánské války? Jakým způsobem se podíleli na první i druhé světové? Je to hnus velebnosti, jim jde a vždy šlo pouze o moc a dojení lidí. Víš třeba, že katolíci byli proti založení našeho státu a ještě řadu let vyvolávali v naší zemi občanské nepokoje, které řídili jednotlivý kněží, faráři a biskupové? Čert vem víru, která zabíje ve jménu čehokoliv. V Rakousku převzali katolíci moc v roce 1934 postřílením davu dělníků, pak předali moc Hitlerovi. Jak to bylo se Slovenskem víme všichni a pak mě vykládejte něco o pochybení jedinců, když v tom jeli všichni. Jim Contumaxi šlo vždy jen o moc a prachy, bibli i korán si sepsali sami dle svých potřeb. Nyní náš škubou církve na kost a my jim vracíme majetek, který jim mnohdy ani nepatřil ale slovo boží je přece nezpochybnitelné a oni přece ani nemohou lhát a tak nás pěkně potichu připravují o budoucnost našich dětí. Ale koho by nějaká budoucnost zajímala že, hlavně, že se vše vrátí k feudalismu a s tím spojené moci katolické církve. Oni rozklad demokracie přímo podporují, dočteš se o tom v různých encykliích papežů.

       • contumax napsal:

        Marco

        Díky, že jsi se ozval, teď zrovna nemám moc času psát a vysvětlovat Pána Ježíše Krista...

        Ještě jednou, už nevím po kolikátý to píšu...

        Ježíš Kristus nepřinesl zmatek, ten zmatek, to zmatení v lidech dělá satan, protože lidé mu podléhají, pokud člověk ať papeženec nebo jen sedlák si vykládá Písmo po svém, okamžitě se vše kazí, hroutí...

        Ježíš Kristus přinesl rozdělení, věděl, že se lidé rozdělí na dva tábory jedni, kteří Ho budou popírat a nenávidět a druzí Ho budou milovat...

        Jinde Ježíš Kristus praví,nepřinesl jsem pokoj ale meč...

        A jinde praví přinesl jsem Vám pokoj, který Vám dávám...

        Onen první verš je o tom, že Ježíš Kristus věděl, že na světě budou lidé,kteří na žádný mír nepřistoupí a věděl, o druhé skupině lidí, kteří se budou muset bránit...

        Ten druhý verš o pokoji, který nám dává, je o tom abychom se nestrachovali, protože veškeré zlo bude zničeno...

        Zničeno Ježíšem Kristem Marco...

        • Vladislav napsal:

         Žádný Ježíš Kristus ani Satan neexistují, fanatiku.
         Vymysleli jste Ježíše, který pak ale nefungoval, jak jste potřebovali, takže jste si dovymysleli Satana, který to má jakože zdůvodnit.
         Kdysi to kdosi sepsal, pak se to jak na potvoru ztratilo, a dneska máme "zdroje" - stopadesátý opis opisů opisů...
         Vždyť to je k smíchu, kdyby to nebylo k pláči - jak říká klasik...

       • contumax napsal:

        Marco

        Též Tě zdravím...

        Podívej se prosím Tě co znamená můj nick, jaký má význam...???

        Já ty služebníky ďábla taky nepřijímám, ty kteří pod zástěrkou víry v Krista vraždí, loupí několik století...!!!

        A to, že s jídlem roste chuť, to přeci známe...

        Proto jsem se musel a musím bránit, pokud to někomu nedochází, že si jako věřící nechám líbit od potrhlý báby nebo od intelektuálního retarda urážky a aby do mě slovně kopali, tak to rozhodně v žádným případě jim nebudu trpět ...!!!

        • Marie napsal:

         A to jako proc nechces trpet,ty "nasledovniku" Jezise, co trpel... ty prece chces do nebe ne? K smichu, ale jeste vic k placi...

         Ty si konecne zapamatuj, ze kdyby existoval nekdo, kdo stvoril cely vesmir, nebe i peklo, tak by stroprocentne nepotreboval nejake zdrogovane pisalky, aby sdelovali jeho vuli, vole...komunikoval by s kazdou bytosti naprimo...

       • Marie napsal:

        Marco: naprosto vystizne receno. Prehledne a strucne.

        Toto jsou vsechno viditelne veci, a magor ti bude vypisovat,ze nema cas psat a vysvetlovat PANA Jezise krista, kdyz se ho na to vubec neptas.

        Pojmenoval jsi to spravne: jde o navrat k feudalismu. Zid Babis uplne sam vlastni pres polovinu obdelatelne pudy CR, dalsi na Slovensku, v Polsku a take v Nemecku... cela ta podelana cirkev, to jsou kryptizide. Viz Duka. A papez Frantisek, to je zid jako prase, ale jako jediny to priznal, jeho predchudci nikoliv, ikdyz byli take.

        Proste je to cele vymyslene a je to videt, tak videt, ze i ten poblbany contumax to vidi, ale on se proste nechce smirt s predstavou, ze smrti vse konci. Ono ho to desi.

        Je rozjeta treti svetova valka spojena s likvidaci lidi, a on tady bude prednaset o nejakem Jezisovi, ktereho zidi ukrizovali za kritiku zlodejiny a presvedcovat vsechny, ze prijde na svet udelat poradek?
        Poblbani muslimove dnes a denne se modli, volaji boha, ale toho muslimskeho si take vymysleli zidi, a nevzdaji se ho, ani kdyz vidi pres milion pozabijenych Iracanu, a v Syrii uz to taky bude pomalu mul milionu, vzdyt je to silene... a ted jeste dostali lidi proti sobe, aby tu likvidaci meli co nejjednodussi..

        Upalovani lidi - Odesa, stejne jako ve stredoveku, byli opet zidi, i Jana Husa upalili oni.

        Uz kdyz nacpali do Stareho zakona, ze jsou bohem vyvoleny narod to muselo byt kazdemu jasne, ze jde o podvod. A tu vyvolenost nabidli i krestanum pres blabol o nebi, hlavne kdyz budou poslusni a ochotni trpet> to je proste velice jednoducha matematika si to spocitat...

        • Vladislav napsal:

         Je to přesně, jak říkáte. Křesťanství, islám a samozřejmě židovství - všechno ŽIDOVINY par excellence.
         Naivní bílé ovce skáčou na Židy vytvořeného Ježíška a strachy učůrávají před Židy vymyšleným Satanem, snědý Arab je v křeči před Židy zavedeným Alláhem schopen vyvraždit půl Evropy - a v dálce se uchechtává Žid a spokojeně přepočítává peníze.
         Dobrá práce, Kohn Pěkně se jim podařilo ten gójimský dobytek rozdělit a poštvat proti sobě! A kdyby to přestalo fungovat, nevadí, voni zas něco vymyslej! Šalom.

        • Paul Durham napsal:

         pro Vladislav 10:56

         ... voni zas něco vymyslej...

         vidíte, a to je to vítězství ducha nad hmotou :-)

         Psychotropní chemické zbraně zněl titulek článku, absolutně nejdrtivější psychotropní zbraní je bible.

        • weissbach napsal:

         Paul Durham
         "Psychotropní chemické zbraně zněl titulek článku, absolutně nejdrtivější psychotropní zbraní je bible."

         Jakékoliv náboženství je de facto myšlenkový virus.

      • Vladislav napsal:

       Ty nechej laskavě mě a 90% tohoto serveru na pokoji se svými řečmi o jakémsi Ježíši, Bibli a podobných židovinách.
       Jestli sis nevšiml, tak skoro nikdo na ně není zvědavý.
       Jestli jsi to nezaregistroval, tak jak ti píše Marie, tady nejsi v kostele, ale na nwoo serveru.
       Na tvé příspěvky skoro nikdo nereaguje.
       Proč asi?

   • Marie napsal:

    Heled, nech si ty agitace, tady nejsi v kostele!!!

    Doufam, ze uz jsi pripraven na konvertovani na Islam a mlaceni hlavou o zem ve jmenu Alaha... hihi...cvoci, vsichni stejni..

    • Marco napsal:

     No jo no ale to mi tu opakuješ něco, co si vymyslel Řím na záchranu římské říše, kterou v rámci EU opět obnovují. Víš co to je římský klub? Přečti si Vatikánská politika za 2.svět.války od L. H. Lehmanna. To napsal člověk, který dělal řadu let v jejich řadách a jeho poslední post byl advokát Vatikánu.
     Na Ježíši se určitě neshodneme, jelikož jsem kdysi sám věřil ale už bych takovou blbost nikdy neudělal, protože jsem poznal podstatu církví. Už jsem toho přečetl moc, abych věřil na jejich tisícileté báchorky. Údajná potopa byla jen pouhé zatopení dnešního středozemního moře, které bylo v té době pevninou, pozůstatky osídlení jsou všude v moři dodnes. Tehdy to byl přírodní úkaz a jak to vyložila bible? Rozhodně v té době nežili lidé pouze ve středozemí, takže opět podvod, že se zachránil jen Noe s partou. Všude kolem nově utvořeného středozemního moře byl život už před zmíněnou potopou. Na Ladě Nivě se ale stále shodneme:o)

    • contumax napsal:

     Krvavá Méry alias Marie Dikyová

     Jsi typická SS...

     Štěstí jediný, že nemáš žádnou moc...

     Kolik etnik by na světě zůstalo,když by jsi likvidovala křesťany, židy,romy, islamisty, indiány,afričany...???

     • Marie napsal:

      Spatne jsi se ucil cestinu, chlapce.

      Ja mluvim o zneskodneni, ne o likvidaci. Chodil jsi do pomocne skoly, ze nerozumis rozdilu ve vyznamu techto dvou slov?

    • contumax napsal:

     Marco

     Díky Ti...

     Nic není ztracený, myslím si, že se shodneme ve více myšlenkách a názorech...

     Ozvu se později a Niva mě taky baví...

     Marco Řím si prosím Písmo ani Ježíše Krista nevymyslel...

     • Marco napsal:

      Nechám ti tvou víru, někteří po její ztrátě pak dělají šílené věci, asi je to duševně drží pohromadě ale každopádně bible je uměle sepsaná a je k tomu řada důkazů, nezlob se na mě. Myslím si, že žádný bůh neexistuje a pokud tu něco je, je to vesmírná síla v každém z nás, která nepotřebuje proroků, ani žáná písma. Možná se ještě Contumaxi dožijeme oby skutečné pravdy, která je ale zamlčovaná samotným Vatikánem. Naštěstí ale v jeho odtajněných spisech přiznali, že korán sepsali uměle, však si vem, že papež je v koránu prorok Mohameda. Víc ani snad už nemusím dodávat. Ve Vatikánským archívu je i postup, jakým způsobem už tehdy šířili Korán. Nejdříve vyslali zvěstovatele, ti mezi arby šířili, že jejich prorok se blíží a poté vydali Korán. Když si přečteč podrobný popis, jakým způsobem stvořili Korán, zjistíš, že se manipulace nelišila od křesťanské. Pochop Contumaxi, že skuteční křesťané neměli v té době na růžích ustláno, existuje mnoho podzemních měst, kde se ukrývali před Římem nebo Araby. Křesťané byli trnem v patě samotného Říma a tehdy se zrodila ta geniální lež. Řím ukradl víru a zmastil z ní politickou agitačku. Křesťané skutečně byli, Židé rovněž! Řím jim ale ukradl víru a napsal bibli takovým způsobem, aby neohrožovala tehdejší elity. Však nastav druhou tvář, nezabij se, když musíš zadara robotovat, to by tě pak nepohřbili na hřbitově. Vše v bibli tě vybízí k poslušnosti a slibuje ti něco, co bohužel ani nepříjde. Hlavně musíš poslouchat pány a dělat co se ti říká.

  • Marie napsal:

   Tobe v tele prebyvaji bohove? No to je prdel..... predstav si, ze toto tvrdi i vrahove...

   Zrovna jsem si vzpomnela na to prebohovane tele jmenem Bush.

   Ten verejne, do kamer rekl, ze buh ho poslal do Iraku!!!!!!!!!!!!

   Vsechny nabozenske fanatiky vyvezt na pusty ostrov, at se tam ubohuji az se z toho poserou ci vyvrazdi...

   Posahanci. Cely svet je v prdeli a ti vasi bohove jsou s tou laskou kde??? Nikde. Vymysl to je.

   Bordel na svete je proto, ze lidska rozezranost v kombinaci s fantazii je bezmezna a ti, kteri by meli se ridit prirodnim pudem sebezachovy si ho nechali potlacit kravinami o bozi lasce a nedelaji nic nez blbe kecaji a nechaji se povrazdit...

   Kazdy, kdo vola panbicky at si to vykrikuje doma a ne na verejnosti, kuwa! Mne uplne staci to podrezavani krku a usekavani hlav ve jmenu panbicku zasranych a jeste abych o nich cetla i tady...

  • contumax napsal:

   Krvavá Méry alias Marie Dikyová

   To Ty jsi zplozenec pekla...!!!

   Ty Tvoje čarodějnický slovní tanečky Ti nežeru...!!!

   Spoustu lidí obluzuješ, ale já Tě prohlédl...!!!

 14. Jaris napsal:

  Nejhur na tom budou lidi ve velkych mestech. Voda je mockrate prefiltrovana a chemicky upravovana. Obyvatelstvo je zavisle na obchodnich retezcich, ktere jim podstrci i smejdy a obyvatele to vdecne skonzumuji. Jedine reseni je odstehovat se do mensiho mesta nebo jeste lepe na vesnici.Prijde doba, kdy tam lidi z velkomest budou hledat utociste a budou si vetsinu jidla pestovat sami a budou mit vlastni zdroj pitne vody.
  Pro lidi ve mestech doporucuji filtr na vodu a specielne ten, ktery odstranuje fluor.

 15. Bogus Sobotka napsal:

  Hmmmm Rusko na tom musi byt hodne bidne, kdyz pousteji takovy rusky orwellismus.
  Pred par tydny to byl smrtelny virus neexistujici "kalifornske chripky" asi to moc nezabralo, tak ted pustili do eteru "psychotronicke zombirovaci zbrane" ala CIA :))))) a Koralovci spokojene predou :D

 16. proud napsal:

  Tak si nekdy rikam,kdoze je ten pravej troll !.Opakovane se tady do sebe pousti par lidi a totalne svejma nadavkama zahlcujou diskuse.Par prispevku k veci a zbytek nadavani prokladany nabozenskym fanatismem s dalsim nadavanim.Nechteli byste se zamyslet? To je teda uroven!!! Na vas ty "jedy" pusobej asi nejvic......

  • Marco napsal:

   Proude i když to není kolikrát k věci, jde o to si zde pokecat se spřízněnými, kolem nás samá zombie, tak to někudy ven musí:o)

   • proud napsal:

    Pak jsem pro,zalozit mistnost: "Nadavame si" , aby zustali cistsi diskuse pod clankama :-))))))))))

 17. Marie napsal:

  Pro soudce: pod tvym prispevkem nejde odpovedet, tak to udelam az tady:

  Vereni ze je predstupen vedeni? S tim nesouhlasim. Duvodem je to, ze pro mne je vedenim az prokazana vec. Neprejimam nazory, ani nepropaguji cizi myslenky. To jsem delala asi do nejakych 20ti let, pak uz ne. Neustale jsem zjistovala, ze jsem obelhavana a jako prvni jsem skrtla razne viru v boha, ve ktere jsem byla vychovana... samozrejme az po zkusenostech.

  Od ty doby uz si nenecham nic nakecat. Co nelze overit, tak se tim proste nezabyvam. Reknu nevim a tim to konci.

  Na sionisty se vykaslat nemuzu a troufam si rict, ze nemuzeme, pokud chceme prezit..

  Dale pises:
  Věz , že na onen svět odejdeš sama ! Nikdo ti nepodá pomocnou ruku , nikdo ti neporadí ! Smrt ti vezme vše na čem ti ve světě záleželo a zůstane ti jen to , co převládalo ve tvé mysli , ve tvé duševnosti … Tvé svědomí tě pak bude soudit :-( … Kolik jsi nastřádala DOBRA , které by tě mohlo „chránit“ v procesech smrti ???
  Nepotrebuji verit, ze na "onen"svet odejdu sama, to vim. To je vedeni, dane logikou. Nikdo mi nepomuze ani neporadi, a ani mne to nenapadlo, ze bych to cekala. Ja uz ted nemam nic z toho, na cem mi ve svete zalezelo, coz bylo me potomstvo a na vecech jsem nelpela ani je nehromadila v zivote. Se svedomim jsem srovnana.. komu jsem kdy ublizila, uz jsem se omluvila, i tem, o kterych nevim, tj. ublizujeme vsichni, aniz bychom si to uvedomovali..

  Pocitam se smrti kterykoliv den... a ta tvoje otazka, kolik jsem nastradala dobra, ktere by me melo ochranit v procesech smrti mi prijde prilis detinska...ochranit pred cim? Pocitam i s tim, ze muze byt nutna i sebevrazda. Smrti jsem unikla uz trikrat, a vim, ze ta hranice mezi zivotem a smrti je priserne krehka...az prekvapive..

  • Paul Durham napsal:

   "Vereni ze je predstupen vedeni? "
   Autor tohoto výroku směšuje víru v bludy ( Ježíšek) se zkušeností druhu ( Obvod kruhu O = π × d = 2 × π × r [m] )

  • soudce napsal:

   "Vereni ze je predstupen vedeni? S tim nesouhlasim. Duvodem je to, ze pro mne je vedenim az prokazana vec"

   No vezmi to jinak . Než někdo vylezl na nejvyšší horu světa , musel nejprve věřit , že se na ni dá vylézt :-) . Našli se odvážlivci , kteří krůček po krůčku zmapovali horu , nalezli postupy , získali zkušenosti a tak se zrodilo vědění jak na horu vylézt :-) Rozumíš tomu ?

   Jiný případ . Někdo věřil , v šerém středověku , že tam někde na západě , za mořem , musí být přece nějaká země :-) Našel se odvážlivec , který vyplul na moře , zapisoval zkušenosti , zmapoval počasí , proudy . Po doplutí nakreslil mapy atd. atd. - Zrodilo se vědění , že opravdu za mořem existuje země a vědělo se jak se k ní dostat ! Rozumíš tomu ?

   Jiný případ . Někdy , někdo , za úsvitu dějin lidstva věřil , že musí být nějaká vyšší moc nad lidmi ... Našli se odvážlivci , kteří zkoumali sama sebe , podrobovali se askezi , svou mysl povznášeli na "hlínu" a ejhle . Našli to co hledali ! Vzniklo vědění , jak dosáhnout té vyšší moci ! Dokonce vznikly různé věděcké postupy , jak dosáhnout vyšších sfér , vyššího poznání ! - Rozumíš tomu ? Věřím tomu , že tomu porozumíš , neboť je to logické :-) Nevěřím ovšem , že ten OSEL pod tebou , Paul Durham by to mohl pochopit . Jeho IQ je na úrovni pětiletého děcka :-)

  • soudce napsal:

   Marie

   "Nepotrebuji verit, ze na „onen“svet odejdu sama, to vim. To je vedeni, dane logikou. Nikdo mi nepomuze ani neporadi, a ani mne to nenapadlo, ze bych to cekala. Ja uz ted nemam nic z toho, na cem mi ve svete zalezelo, coz bylo me potomstvo a na vecech jsem nelpela ani je nehromadila v zivote. Se svedomim jsem srovnana.. komu jsem kdy ublizila, uz jsem se omluvila, i tem, o kterych nevim, tj. ublizujeme vsichni, aniz bychom si to uvedomovali.."

   Já nepsal , že máš věřit , že na onen svět odejdeš sama atd...Já ti to podal jako skutečnost a ty to , jak píšeš víš ! ... Možná jsi se svým svědomím srovnaná teď , dokud žiješ , protože si vše můžeš intelektem překrucovat , omlouvat či vysvětlit dle tvého rozumu ! Ve smrtných procesech tohle neplatí !!! - Tam se všechny skutky , myšlenky , dojmy , "přání" , převládající duševní stavy projeví v plné "nahotě" a pak nastává SOUD . Lhaní a vykrucování nepomůže :-( Ještě máš čas na pokání , nikdy není pozdě :-)

 18. Tomi napsal:

  Čo má viera spoločné s náboženstvom?
  A prečo je podľa vás fanatik, každý kto verí v pravdu lásku a dobro?
  Áaaaaach vy bezduchý pokrytci! Beda vám!
  Je mi vás ľúto.

 19. Tomi napsal:

  A mimochodom. Ja niesom Krasťan a už vôbec katolík. A nehlásim sa k žiadnemu náboženstvu, politickej strane ani žiadnej skupine... Iba vydím a viem. Ale vy nevydíde a neviete... Ja viem čo bolo, je a bude. Vy to neviete a preto máte strach. Neviete a nevydíte, pretože neveríte.

 20. Tomi napsal:

  Omluvam sa slovencinom za gramatik, ale niesom jazykoví fanatik.

  • proud napsal:

   Na to abys umel jazyk a pravopis nemusis bejt hned fanatikem :-)

   • Tomi napsal:

    Pravda. Vidím.

   • Tomi napsal:

    A uvedomuješ si že tie pravopisné/gramatické pravidlá slúžia k tomu aby človek ich učením sa márnil čas? Kto chce počuť počuje. Kto chce rozumieť rozumie. A kto nie súdi človeka na základe pravopisu a nepočúva jeho slová - to je fanatik, preto robým chyby abi ma počuli ib@ tý ktorý majú

  • contumax napsal:

   Tomi

   Správně správně...

 21. Tomi napsal:

  Hlásate o mne to čo ja sám o sebe nehlásam a vkladáte mi do úst slová ktoré som nepovedal (nenapísal) a na základe toho ma súdite. Ale vy nesúdite mňa, ale seba. Pretože každý je sám sebe sudcom. Tak ako súdite za života. Sami budete po smrti fyzického tela súdený.
  Nech je vám odpustené. Milosť vám.

 22. Tomi napsal:

  Ale ja viem aké to je byť ako vy. Pretože aj ja dom bol taký ako vy a preto vás nesúdim.

 23. Tomi napsal:

  Keby ste len vedeli koľko anielov je v týchto časoch madzi vami a keby ste ich počúvali a žili ako oni. Nikto s vás by viac netrpel. Nikto by už neumrel. Ale vy ich nevydíte, neviete o nich pretože vaše zlé myšlienky, slová a skutky vás zaslepujú. Radšej následujete pokrytcov, ktorý vás vedú do záhuby. Preto ešte mnoho utrpenia čaká tento svet, mnoho krvy ešte bude tiecť. Mnoho bude žialu. No aj to raz skončí.

 24. proud napsal:

  .....a vsude samej prorok a zkaza :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!