Briefing ruského Ministerstva obrany z 16.2.2016

brifing16-2

Mluvčí ruského MO informuje v 8 minutovém videu i výsledcích aktivit ruského letectva v Sýrii za poslední týden, dále o humanitárních dodávkách do osvobozených měst, o útěku bojovníků IS do Turecka a dodávkách zbraní pro IS z Turecka, o tureckém ostřelování Sýrie, a především o lživých obviněních Ruska Tureckem z útoků na nemocnice.
3 Komentářů k Briefing ruského Ministerstva obrany z 16.2.2016

  1. houbeer napsal:

    Prosim pekne-me muj net nedovoli se divat na videa…-rekl tam tedy kdo to lital nad aleppem a temi nemocnicemi?musi to preci vedet presne kdyz „kontroluji“nebe nad syrii.

    • Justass napsal:

      Označil to celé za holý výmysl Turecké propagandy. Žádná nemocnice, která „ta zpráva“ uvádí bombardována vůbec nebyla natož potom pět nemocnic!! I Lékaři bez hranic od toho dali ruce pryč. A tomu už se může věřit jako faktu, protože dokonce i naše masmédia o této věci jako napovel zmlkla. Jinak by jsme tím byly krmeni už minimálně týden.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!