Německo: Svaz chce získat uprchlíky na povolání vychovatelů (v mateřské škole)

64272476-860x360-1455621786Německý svaz vědy a vzdělávání (GEZ) se vyslovil pro kompenzaci nedostatku vychovatelů (učitelů) prostřednictvím žadatelů o azyl. ,,Měli bychom zjistit, zda jsou mezi žadateli o azyl lidé, kteří ze země svého původu mají pedagogické vzdělání. To se musí zjistit.“ řekl šéf GEW Marlis Tepe pro noviny Neue Osnabrücker Zeitung.

Dokonce i lidé bez odborného vzdělání by se v budoucnu měli věnovat dětem, což Marlis Tepe podporuje. ,,Mohou se přijmout i lidé bez odborného vzdělání. Potom budou potřebovat profesní výcvik.“ To však vyžaduje tříleté vzdělání a nejméně tři roky odborné praxe.

Současná situace v mateřských školkách není uspokojivá. ,,V celostátním měřítku je poměr vychovatel – dítě nepříznivý“ řekl Tepe. V ideálním případě by poměr měl být jedna ku sedmi, ale zejména v nových spolkových zemích je počet dětí, o které vychovatel musí pečovat, je podstatně vyšší. ,,Musíme vytvořit takové podmínky, aby pedagogové v této profesi pracovali déle, než dosud.“

Zdroj: https://jungefreiheit.de/politik/deutschland/2016/gewerkschaft-will-fluechtlinge-als-erzieher-anwerben/
40 Komentářů k Německo: Svaz chce získat uprchlíky na povolání vychovatelů (v mateřské škole)

 1. Paul Durham napsal:

  geniální :-)

 2. jan napsal:

  Podle tempa jakým to v Merkellandu jde tak do léta budou schválené i genitální mutilace holčiček!

  • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

   Tak o tom pochybuju. Protože německá komunita bojující proti tomu jak jsi to nazval genitální mutilace je značně velká a určitě by nebyl problém sehnat další lidi. Stejně jako byste chtěli uzákonit pedofilii. Tak v tu ránu se víc jak devadesát procent populace jakéhokoliv západního státu zmobilizuje a nedovolí takovouhle nepravost. Vo tom je totiž demokracie nemůžete si jen užívat možností ale musíte hlídat jestli vám ty možnosti někdo nechce vzít.

   • weissbach napsal:

    „Stejně jako byste chtěli uzákonit pedofilii. Tak v tu ránu se víc jak devadesát procent populace jakéhokoliv západního státu zmobilizuje a nedovolí takovouhle nepravost. Vo tom je totiž demokracie nemůžete si jen užívat možností ale musíte hlídat jestli vám ty možnosti někdo nechce vzít.“

    To je otázka času a demografického vývoje. Nic víc. Za 20-30 let se pedofilie klidně může demokraticky uzákonit. A hlídat to můžete třeba každý den.

    • weissbach napsal:

     Může to být klidně i dřív, když to bude mít potřebný pí ár a mediální krytí. Nevšiml jsem si, že by demokraticky zvolení zástupci brali v potaz přání svých voličů počínaje sečtením hlasů.

    • bágl napsal:

     Jo a víš vůbec jaký je procento pedofilů v populaci? Abys něco uzákonil tak potřebuješ vliv a ten pedofilové nemají. Víš proč? Protože krom pedofilů a boha přijde každému normálnímu člověku špatné šoustat děti. A nevytahujte tady sňatky s dětmi kdekoliv dějinách. Těm je většinou dost aby pedofila nezajímali.

     • weissbach napsal:

      Jistě. Pán taky má svou definici pedofílie :-)
      Ne, sňatky vytahovat nebudu, protože brát si děti za manželky jistě není pedofílie, ale tradice, náboženský zvyk, případně snížená hranice dospělosti.
      Pobavil jste mě. Opravdu!

      • Žabák napsal:

       Mě spíš překvapuje, že i tady se najdou takový koumáci jako tenhle bágl. Ano pedofílie se za 20-30 let neuzákoní, pouze se sníží hranice věku, kdy je možno pojmout holčičky za manželky :D

       • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

        To se může odehrát rychleji než řeknete švec – stačí právo šárii pro určitou komunitu nadřadit nad domácí právo…

   • Karel napsal:

    bůh určený (k) mučení lidí
    Jste úplně vedle!
    Pedofilie je v Německu pro imigranty (= onedlouho občany první kategorie) už legalizovaná. Mohou beztrestně sexuálně zneužívat své nezletilé „manželky“.

 3. Ikema Monika napsal:

  To se bude rozvíjet pedifelii rovnou ve školkách a Němci toho budou sami strůjci !!

  • bůh určený (k) mučení lidí napsal:

   To jako že všichni co pochází z blízkého východu jsou pedofilové?Jak jsi na tuhle blbost přišla? Aha jeden znasilněnej kluk je toho důkazem. Vážně jste tak hloupá nebo vymytá?

   • Karel napsal:

    Všichni ne, ale má to hluboké kořeny v jejich „tradicích“.

    • Jan Jinsky napsal:

     Karle, vy jste někdy byl na Blízkém Východě nebo aspoň v Německu? Píšete tu blbiny. V Německu se sňatky nezletilých nepovolují. A že by na Blízkém Východě bylo běžné mít nevěstu, co jí nebylo 15 a ve většině případů 18 let) je taky ptákovina.

     Tohle je fakt o omezenosti. Je štěstí, že lidé s podobnými názory nejsou u vesla.

   • contumax napsal:

    Ikema Monika

    V Norsku, Německu, Švédsku propagují sexuální výchovu mateřských školkách už od 4 let, vychází příručky od “ expertek a expertů “ že tatínek si může hrát se svou dcerou,nebo maminka se synem s genitálimi dětí…

    Před mnoha léty jsem si uvědomil, že humanisté – přeloženo zvrácený lidé budou prohlašovat, že je to normální mít pohlavní styk rodičů se svými dětmi a budou se ohánět tím, že je to jejich svobodná vůle…

    Totéž jsem věděl před více jak 12 léty, když jsem pracoval mimo ČR a po návratu sem, jsem pochopil, že když budu proti sňatku homosexuálů či lesbiček, že budou v budoucnu za toto stíhat a pronásledovat všechny bez rozdílu…

    To druhé se stalo, to první nechci vidět…

  • host napsal:

   Ve většině států evropy je PEDOFILIE DÁVNO UZÁKONĚNÁ ale pod jiným názvem. Stačí když dva úchylové uzavřou registrované partnerství a pak legálně můžou adoptovat libovolný počet dětí ke zneužívání. Bohužel si toho drtivá většina občanů ještě nevšimla.

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Ano, takto to je i vymyšlené – a když budou rodiče protestovat, budou potrestáni juvenilní justicí!!!

 4. jan napsal:

  Kdyby to bylo řečeno muslimské ženy,možná.
  Pokud ale víme,že muslimské ženy rodí rok co rok,tak na práci ani nešáhnou.

 5. Definitiva napsal:

  Islamské vychovávateľky pre nemecké deti. Aká to dobročinnosť a pomoc Nemecku.

  Ako nenápadne sa falšuje skutočný zámer autorov, ktorým nie je nič iné, ako urýchliť proces islamizácie Nemecka a páchať genopcídu bielej rasy, skrížiť bieleho človeka s islamistom, vznikne nová rasa pre potreby korporácií a svetovej moci. Plní sa cieľ migrácie, CHALIFÁT V EURÓPE.

  Dokonca článok nemenuje islamských utečencov-vychovávateľov, ale len utečencov-vychovávateľov. Žeby to boli banderovskí utečenci z UA, ktorí utekajú za lepším zárobkom?

  Klasicky nenápadne sa nehovorí o migrantoch, ale o utečencoch.

  Chceš poraziť neporaziteľného nepriateľa? Vychovaj jeho deti a tie ti budú verne slúžiť a bez výčitiek svedomia zabijú aj vlastných rodičov.

  To isté sa deje tisíc rokov so Slovanmi, kresťanstvo zničilo duchovné hodnoty Slovanov a dodnes vychováva Slovanské deti podľa kresťanskej otrokárskej sociálno parazitickej ideológie. Z generácie na generáciu, proces zotročovania Slovanov beží zotrvačnosťou. Stačilo „prevychovať“ jednu generáciu detí.

  Môže nás len tešiť, že kresťanstvo aj islam sú odsúdené na zánik, nebude pápež ani Vatikán, bude nové náboženstvo, možno scientológia, možno marxistický socializmus, ktorý bol započatý v Rusku po VOSR.

  Čaká nás veľa nešťastia, kým sa dožijeme nového veľkého celosvetového nešťastia. Nič sa nedeje náhodou, tvrdí zakladateľ teórie náhod, ekonóm Staněk.

  • weissbach napsal:

   „Ako nenápadne sa falšuje skutočný zámer autorov, ktorým nie je nič iné, ako urýchliť proces islamizácie Nemecka a páchať genopcídu bielej rasy, skrížiť bieleho človeka s islamistom, vznikne nová rasa pre potreby korporácií a svetovej moci. Plní sa cieľ migrácie, CHALIFÁT V EURÓPE.“

   1***
   Je to tak průhledné, že to nevidí a nechápe opravdu jen duševní mrzák.

 6. Jan Jinsky napsal:

  To je fakt zabedněnost až to bolí… Kecy o pedofilii nemá cenu komentovat. To si fakt myslíte, že mezi imigranty nejsou lidé se vzděláním, kteří mají rádi děti? Že být z Blízkého Východu = být vrah a extremista?

  Je to fakt o MČČ který se bojí všeho, co nesmrdí jeho rodnou hospodou… Neobhajuju imigrantskou vlnu, ale tohle házení všech do jednoho pytle – esence Korálova pohledu na svět.

  • weissbach napsal:

   To jste mi připomněl jeden vtip:
   Víte jaký je rozdíl mezi pedagogem a pedofilem? Pedofil má děti opravdu rád…

   Jistěže tam nejsou všichni pedofilové, nicméně když někdo tvrdí, že je možné si kupovat manželku, třeba i starou 9 let apod, tak možná není pedofil z hlediska sexuologického, ale z hlediska morálního zcela určitě. No a sňatky s dětmi, nebo snížení hranice pro pohlavní styk byste jako pedofil neuvítal? A kdyby vám to ještě radil bůh a jeho prorok? Jako pedofil byste to bral všema deseti, nebo ne?
   No a co jiíný aspekt? Třeba islamizace? Rovnou do mateřských škol, ať si zvykají. Skvělý koncept rozsévání myšlenkového viru.

   • Jan Jinsky napsal:

    Weissbachu… vy tu zůstanete zabednění do konce tohoto webu.
    To si myslíš, že ve školkách v Sýrii znasilňují malé holčičky?

 7. Ada napsal:

  To si tu iste nikto nemyslí. Ale Mohamed si vzal Ajšu v šiestich rokoch a „vstúpil k nej“ AŽ v deviatich!! Hádam by si nepovažoval Mohameda za pedofila??? A kto činí ako Mohamed, predsa dobre činí…??? To nemôže byť hriech??? Už sa u vás vyskytol jeden imigrant s 9-ročnou manželkou…

  • Jan Jinsky napsal:

   Ado, tohle jsou prostě kraviny. Před Mojžíšem se moře rozestoupilo a nevšiml jsem si, že by křesťané páchali sebevraždy tím, že se topí v moři a diví se, že před nimi neuhne.

   • Ada napsal:

    Áno, to sú kraviny: lebo my sme o pol druha storočia ďalej!

   • Jaris napsal:

    Jinsky neni nezajimave, ze exodus se podle nedavnych archeologickych nalezu pry odehral v Gulf of Aquaba. Snimky v mori ukazovaly kola faraonskych vozu obrostle koraly a ze jich tam bylo! Navic tam vystupuje jakysi hrbet, po kterem po odlivu mohli zidi projit na druhy breh. Kazdopadne je tento objev velmi zajimavy.

 8. Zuzana napsal:

  Prosím, to je nějaký nejapný vtip? Nebo pravda? To bychom měli za sousedy pomatence. Že by legální pedofílie?

  • contumax napsal:

   Zuzana

   V Německu se nenápadně propaguje pedofilie už pár let… ještě před tím než vůbec byla nějaká migrace, válka v Sýrii…

 9. host napsal:

  To je strašný, jak to mají židáci všechno v německu ošéfované.
  Pesimisti kdysi tvrdili, že německo zaniklo v roce 1936. Možná, že opravdu definitivně zaniklo až v roce 1945 jeho „osvobozením“.

  • Jochen napsal:

   Bohuzel,ne jenom v Nemecku. Tady za morem je to jeste o neco horsi! Muzete mi verit,mam 30 let zkusenosti.

 10. contumax napsal:

  Izrael, Vatikán povolují sex od tzv. “ pohlavní zralosti“ a ještě nedávno do r. 1977 byl dovolen sex v Dánsku – tolerován od 12 let i dříve “ pokud dívenka byla úúúž ženou „…

 11. Jan Jinsky napsal:

  A kde se v tom článku píše něco o sexuálním zneužívání? Fakt vidíte blbosti.

 12. Jara napsal:

  Z okupačních nájezdníků učitelé mateřinek,no to je ale gol.Multikulti jedou. podle starších slovanských kronik se o Lásce učilo jako o mocné Energii,kterou si vyměňovali zamilovaní,ale nejen oni.Láska léčila,vychovávala,pomáhala,byla mocnou vesmírnou silou darovanou člověku.A sex bez Lásky neexistoval a byl krásný a dokonalý až tehdy,až k němu přistoupila Láska,atd… Uplně sex zdegeneroval až v pojetí divokého západu v USA a zmutovaných individuí v jejich brakových filmech a brakové US kultuře.Tam neustále ,,učeně“ žvaní,že sex mezi mužem a ženou je jen výměna tělovývh tekutin a problém hormonů. takhle se vyjadřují dnešní mutanti,s podobou člověka a ůrovni opic v zámoří.Navíc nám do Evropy posílají ještě lepší odborníky,slovutné mistry,lékaře a vědce-akademiky imigranty,které doporučují do škol za pedagogy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!