Nouzový francouzský zákon umlčí kritiky islámu

00000Ve Francii byl po krvavých útocích dne 13. listopadu 2015 prodloužen výjimečný stav do května 2016. Jeden dodatek k ústavě, který vyboxovala socialistická parlamentní většina, to umožňuje. Oficiálně nouzový zákon umožňuje noční domovní prohlídky bez soudního příkazu a slouží především k boji proti islámskému teroru. Nedávné události nicméně ukázaly, že to v zásadě může umlčet veškerou opozici vůči politice, kterou provádí stále nepopulárnější vláda.

17. února časně ráno stálo policejní komando v pařížském bytě známého katolického kněze a bloggera Abbé Guy Pagès. Zabavilo mu jeho server.

S tímto počítačem populární padesátiosmiletý klerik, který svou křesťanskou víru žije příkladným způsobem, už nějakou dobu provozuje kritický blog vůči islámu s názvem Islam & Vérité.

Kdo dnes na tento odkaz klikne, dostane pouze zprávu, že webová stránka je ,,v údržbě“. (poznámka: zdá se že opět funguje) Drakonická cenzurní opatření jsou odůvodněna článkem 5461-2 / 227-24 a 225-17 pozměněného francouzského trestního zákona (Code pénal). Podle něj, je přísně zakázáno šířit obrazy a zprávy, které velebí násilí a mohly by vést k teroristickým činům.

Ve skutečnosti Abbé Pagès na svém blogu ukazoval také fotografie a videa, která měla jen varovat proti agresi a nelidskosti politického islámu.

Christine Tasin varuje, že případě doslovného výkladu trestního zákoníku, by žádný novinář nemohl adekvátně informovat o zvěrstvech islamistů. Christine Tasin je předsedkyní občanské iniciativy Riposte Laïque, která je kritická vůči islámu.

Také internetové platformy, které jsou vůči vládě a islámu kritické např. Boulevard Voltaire nebo Nouvelles de France, by se snadno mohly stát obětí cenzury.

Christine Tasin připomíná zajímavou věc. Socialistická vláda zároveň schválila, že militantní islamista Mourad Benchellali, kterého v Afgánistánu vyškolila al-Kajda, bude mít po svém návratu z amerického internačního tábora na Guantánamu na pozvání Amnesty International přednáškové turné na bretaňských školách.

(Zdejší článek: Amnesty International: Dítě západních tajných služeb a nástroj propagandy)

Na honu za muslimskými hlasy ve volebním roce 2017 měří sužovaná socialistická vláda samozřejmě dvojím metrem.

Autor: Edgar Gärtner

Zdroj: http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/europa/edgar-gaertner/franzoesisches-notstandsgesetz-bringt-islamkritiker-zum-schweigen.html
11 Komentářů k Nouzový francouzský zákon umlčí kritiky islámu

 1. jan napsal:

  Mám dojem že Francouze čeká další Francouzská Revouce…

  • Paul Durham napsal:

   jste se asi splet‘ v pojmenování a čase, revoluce už dávno je a je to islámská revoluce, úžasný národ ti francouzi, kolik revolucí již dali světu

   • weissbach napsal:

    A má to tendenci ke „zlepšování“..

    • weissbach napsal:

     Člověka by skoro napadlo, jestli to není tím množstvím zednářských lóží… Ale asi ne, ty jsou přece orientovány na univerzální hodnoty a humanismus….

     • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

      Francouze čeká hodnotový univerzální humanistický masakr! Víte, k problému, a Islamizace problém je (a ten problém nejsou jen nepřizpůsobiví muslimové, ale především svobodozednářstké lóže řídící Francii směrem k jejímu skonu) se můžete postavit těmito způsoby:
      1. Zaútočit na ten problém. Což je jediná šance, jak jej vyřešit. To nemusí být jen o násilí, jde o nalezení řešení. Příkladem je: ozbrojený boj proti nacismu, nebo nalezení léku na choroby…
      2. Utéct před ním – což je zbabělost, a navíc před ním neutečete… Příkladem je: politika appeasementu, nebo úprk lékaře z oblasti s morovou epidemií do jiné části světa…
      3. Dělat, že zde žádný problém není…! To dělají vlády Západních států již hodně dlouho! Příkladem je, že židé z Německa neodcházeli, a pak šli holt do koncentráku…
      4. Snažit se problém obejít. Třeba Rusko si své muslimy různě uplácí, staví jim mešity a tím se snaží mít vliv nad kázáními duchovních v mešitách… Z dlouhodobého hlediska ten problém taky nevyřeší.
      5. Podlehnout problému!!! Nu a to je ten nejbláznivější způsob. Lehnout si a nic nedělat a čekat na smrt… To dělá současná Evropa a tedy i Francie.

      • weissbach napsal:

       Popsal jste to dobře.
       Poznámky k bodům:
       1/ Útok na problém existuje. Je však veden entitou fragmentovaných jednotlivců, kteří pro systém kontrolující informační pole nepředstavují vážnější problém dokud v informační poli nenastane trhlina patřičných rozměrů, což může kontrolovanou většinu donutit ke konfrontaci mezi realitou a uměle tvořeným obrazem /ve filmu Oni žijí je to výstižně předvedeno v narušeném televizním vysílání a v případě brýlí/.
       2/ Utéct před tím nelze a útěk v tomto případě znamená rezignaci na vlastní myšlení a do budoucna i na jakoukoli individualitu.
       3/ Dělat, že žádný problém není lze jen ze dvou důvodů. První jsem zmínil v poznámce k bodu 2. Druhý důvod je účelové zastírání problému s cílem realizovat plán /to se týká plánovačů a jejich prodloužených chapadel, což mohou být jednotlivci, ale i jimi kontrolované instituce/
       4/ Problém nelze obejít. To je axiom s absolutní platností. Problém buď je a narůstá, nebo není. To jste v závěru zmínil.
       5/ Tento bod je fůze bodů 2,3 a 4…

      • Definitiva napsal:

       Francúzsko a Nemecko sú dva piliere EÚ, u oboch dôjde ku zrušeniu štátnej a národnej suverenity, oba štáty sa stanú pilierom pri realizácii Chalifátu v Európe, z pozície mocných v EÚ budú realizovať zánik bieleho človeka v Európe, zánik národov a ich kultúr. Stret náboženstiev je plánovaný, je realizovaný, nech je výsledok stretu mierový, či vojnový, na tom nezáleží. V Európe sa zmení obyvateľstvo, ktoré bude vyhovovať svetovláde,
       bude nová národnosť: Európskym korporáciám prajúci kríženec,
       superštát Európa, kultúra bude Konzumná materiálna a sexuálna, blahobyt na dlh, dlhové otroctvo.

       Nevzdelaný, silne veriaci, chudobný, sexuálne nadržaný, po EÚ konzumnom blahobyte bažiaci moslim je ideálny materiál na vládnutie. Nebude treba ani drahý parlament EÚ, stačí jeden imám, čo povie, to je sväté.

       Celý svet zažíva krízu hodnôt, morálky, ducha. Neutečiete!!! Ste neslobodný, ste otrok, váš osud je predpovedateľný a známy.
       Iba malý ostrovček v Rusku ponúka alternatívu hodnôt, Putinova politika a niekoľko málo jeho stúpencov, ktorí rozumejú procesom vo svete.

       • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

        Souhlas. Ale považte, není to pro nás Evropany výzva, tento systém rozjetý proti nám porazit? Pokud jde o mě, volil bych útok se všemi riziky…

 2. Jan B.D. napsal:

  docela by mě zajímalo o čem ten chlapík vycvičený al-kajdou bude dětem ve školách vyprávět. nepozve ho člověk v tísni a tomáš halík i k nám?

  http://resistancerepublicaine.eu/2016/02/17/un-ex-pensionnaire-de-guantanamo-fait-des-conferences-dans-des-ecoles-bretonnes/

 3. uplnej vypatlanec napsal:

  asi jsem hnidopych, ale je skoda, kdyz clanek, co ma myslenku, je gramaticky blbe … proc treba „Podle něj, je přísně zakázáno…“ no nic, ale timdle se jen cmoudum nahrava, kdyz se vytraci cestina

  • Marie napsal:

   Co se ti nelibi, clovicku: podle toho zakona je prisne zakazano…
   jedna o preklad, a jestlize tyto formulace se v te zemi pouzivaji, tak se proste prelozi a mas je po jejich…

   Ano, kdyz prekladam, tak taky kolikrat mam tendence to pocestit vice, ovsem musis opatrne, abys neuhnul tomu ucinku puvodnimu. Jinymi slovy, drzim se co nejvice presneho prekladu a jenom tam, kde to nejde, to pocestim.

   Zkus to sam, tomu se rika jazykova bariera a je to tezsi nez si myslis, nekdy i nespravna spojka dokaze zkreslit obsah…

   Kdyz je neco prisne zakazano, tak tim se naznacuje, ze jsou na to zrejme vysoke tresty…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!