Při teroristické útoku v Ankaře bylo zabito 22 pilotů tureckého letectva

Podle turecké televizní stanice Ulke bylo z 28 smrtelných obětí teroristického útoku v Ankaře ze 17. února 22 pilotů Tureckého letectva. Turecká vláda nevydala oficiální potvrzení, naopak podle tureckých médií, se Erdogan tento fakt pokoušel záměrně zakrýt.

K explozi došlo hned vedle budovy ústředí Tureckých ozbrojených sil ale i budov parlamentu a vlády. Ze smrtelných obětí bylo 26 vojáků a 2 civilisté. Dalších 60 lidí bylo zraněno.

Odpovědnost za to nepřijala žádná teroristická organizace.

Původně vyšlo na Zvezda;

Zdroj: http://southfront.org/22-turkish-air-force-pilots-killed/

 
12 Komentářů k Při teroristické útoku v Ankaře bylo zabito 22 pilotů tureckého letectva

 1. jan napsal:

  Která složka armády je Erdymu v Sýrii úplně na nic?
  Letectvo! Proč? Protože S400!
  Tenhle atentát je false flag jako z učebnice přátelé.

  • jan napsal:

   Nevím kdo to píše pod mim heslem,ale klidně může,souhlasím s jeho příspěvkem.
   Snad by to někdo mohl doplnit,pokaždé před nějakým důležitým zasedáním hlav států,je způsoben atentát.Tenhle v Ankaře velice smrdí účelovostí až vydíráním na summitu EU.Erdogan nutně potřebuje něco,aby mohl vstoupit do Sýrie.

  • weissbach napsal:

   To je nesmysl ohledně těch pilotů. Výcvik takového pilota je náročný a drahý a rozhodně je tisíc lepších cílů k false flag, pokud by to udělali Turci sami. False flag to být může, ale nehledal bych autora u Erdogana.

   • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

    Určitě to udělal osobně Putin! Jako pomstu za sestřeleného Ruského pilota :-))) V tureckém letectvu aktivně slouží 60 000 osob a provozuje přibližně 736 letadel (porovnejte to s naším letectvem :-)))! 20 pilotů může být pořád přijatelná ztráta pro false flag útoky – zvláště tehdy, když mezi Tureckou armádou a politickým vedením nepanuje příliš soulad… Já sám však tipuji nejspíše na akci Kurdů jako pomstu za bombardování jejich zemí…

    • Kolemjdoucí napsal:

     Velmi nebezpečné pro světový mír, ať už to udělal kdokoliv. To se jako odveta FSB přímo nabízí… i když to tak nejspíš není.

     • Justass napsal:

      .. „To se jako odveta FSB přímo nabízí… i když to tak nejspíš není.“

      No tak to určitě není. Oni si počkají a budou je zcela regulérně sestřelovat v syrském vzdušném prostoru i s jejich letadly. Až se rozhodnou to tam spustit. Moc bych se nedivil, kdyby na to Rusové dost toužebně nečekali.

  • tojefuck napsal:

   nazor = demence.

   Vycvik pilota je nejdrazsi, nejdelsi a nemuze to delat kazdy. Inside job nebo false flag je totalni blbost u tyhle nejdrazsi slozky armady. Takze takovy nazor muze napsat jen nekdo, kdo nema absolutni predstavu o armade, jestli to mel byt vtip, tak se povedl.

   Ja to vidim jako odvetu za SU-24, netvrdim ze to udelali rusove, to by asi neriskovali, ale urcite by dali radi informace o case a miste treba kurdum.

 2. jan napsal:

  Aby to takhle klaplo,že zrovna pojedou piloti,tak to muselo být mnoho informací,spojení teroristů,to nemohl udělat jeden člověk.

 3. Miloslav Dědek napsal:

  Svět dříve či později pochopí, že proti teroristům je třeba postupovat jednotně a koordinovaně: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!