Syrské válčiště 19.2.2016 – video a jeho přepis

19.02.16_Turkish-vehicles-crossed-border-with-Syria18 února Syrská arabská armáda (SAA) osvobodila vesnici Kinsibba, čímž vyhnala Al-Nusra, HarakatAhrar Al-Sham a Svobodnou syrskou armádu (FSA) z jejich významné bašty v provincii Latakia. Teď se syrské síly rozestavují do pozic k osvobození vesnice Kabani západně od vojenské bašty v Al-Sirmaniah.

SAA se svými spojenci postupuje ve směru na metropoli provincie Idlib. Syrské síly byly podle zprávy už do oblastí u tohoto města vyslány. Tato nová velká ofenziva armády přišla spolu s tím, jak Syrské letectvo zaútočilo na bašty militantů poblíž měst KhanSheikhoun a Mardik na předměstí Idlibu.

Turecká vojenská vozidla18. února přejela do Sýrie v kurdské oblasti Afin. Turecká vojska rovněž údajně začala vykopávat příkop mezi městy Sorka a MeydanEkbis v provincii Aleppo. Turecké dělostřelectvo mezi tím nadále pokračuje bombardování pozic kurdské YPG v severní Sýrii.

17. února přešlo nejméně 500 Tureckem podporovaných militantů tureckou hranici na hraničním přechodu Bab al-Salam, aby směřovali k městu Azaz v syrské provincii Aleppo. Tato skupina je posilou, protože skupiny militantů utrpěli z rukou kurdských milicí YPG ztráty.

V posledních dnech je to už podruhé, kdy velká skupina Tureckem podporovaných militantů překročila hranici. 14. února jich asi 350 přešlo přes hraniční přechod Atme s těžkou i lehkou výzbrojí.

Zdroj: http://southfront.org/international-military-review-syria-feb-19-2016/
6 Komentářů k Syrské válčiště 19.2.2016 – video a jeho přepis

 1. Art napsal:

  Přeji Kurdským bojovníkům aby vypráskaly tu tureckou islamistickou verbež ze Sýrie.

 2. Ikema Monika napsal:

  Shock : Saůdska Arábie uvedla že vlastní jaderné zbraně a nukleární bomb které budou chránit podzemní invazi do Syrie Turecka a Saůdi Arábie ! Navíc oznámila dodávky Syrskym povstalcům Surface-to-Air na sestřelení Syrských a Ruských letadel !! Takže bude veselo ten Arabsky blbec o tom mluví v TV jako by šlo o dovozu rohlíku !!!

 3. John_Pitralon napsal:

  Cesta ke 3. Světové Válce – Český Překlad
  https://www.youtube.com/watch?v=YGOM3SLHijQ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!