Vypadá to, že „vrchním velitelem“ IS je ve skutečnosti turecký prezident Erdogan!

erdogan-isisZ Turecka proudí do Sýrie stovky těžce vyzbrojených ozbrojenců na pomoc ISLÁMSKÉMU STÁTU v boji proti Kurdům a syrské armádě! Turecké dělostřelectvo střílí přes hranice na území Sýrie a turecká letadla tam nebombardují jen proto, že se bojí Rusů! Vypadá to, že karty se pomalu odkrývají a je čím dál tím více vidět, že Turecko bylo celou dobu možná nejen podporovatelem teroristických islámských organizací v občanské válce v Sýrii, nýbrž 100% také aktivním utajeným hráčem v tomto konfliktu a možná dokonce společně se Saudy iniciátorem celé této války a loutkovodičem zabijáků z Daiš bojujícím proti legitimní syrské vládě a prezidentovi Asadovi!

Viz: http://cz.sputniknews.com/svet/20160218/2403684/turecko-syrie-stovky-ozbrojenci-is.html

Jen od 14 února proniklo do Sýrie z Turecka minimálně 850 těžce vyzbrojených bojovníků, kteří mají pomoci svým bratrům z IS a Al Kaídy bojovat proti těm, kteří se snaží Sýrii od těchto teroristů očistit! Snad nikdo nepochybuje o tom, že přes přísně hlídanou tureckou hranici, která je plná tureckých vojsk připravených k invazi do Sýrie, mohlo tolik ozbrojenců v klidu přejít jen se souhlasem Turecka!

Viz: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/395276-spoluprace-s-tureckem-je-pro-eu-v-migracni-krizi-dal-prioritou.html

Přesto všechno na právě probíhajícím zasedání EU v Bruselu opět zaznělo, že prioritou pro EU je spolupráce s Tureckem! Tak to ale ve skutečnosti není, jediný způsob jak jednat s teroristy a vyděrači jako je Erdogan je síla! Na hranicích se zeměmi, odkud mohou přijít islámští teroristé, je třeba postavit ploty a vojsko a ten nejvyšší a nejvíce hlídaný plot je třeba postavit právě na hranicích s Tureckem, protože Erdogan hraje s Evropou vysokou hru a jak sám řekl, pokud Evropa neudělá to, co chce, zaplaví ji běženci!

Nejlepším východiskem však není dělat kompromisy uvnitř morálně zkažené EU, ale prásknout dveřmi, odejít z ní a stát se suverénní zemí, která bude hájit své hranice a vlastní zájmy a obchodovat pouze s těmi, kteří to budou respektovat (třeba s BRICS).

Toho se však, dokud bude u vlády ČSSD, ANO, TOP09, nebo ODS rozhodně nedočkáme (ani jedna z těchto stran z EU odejít nechce)!
6 Komentářů k Vypadá to, že „vrchním velitelem“ IS je ve skutečnosti turecký prezident Erdogan!

 1. jan napsal:

  No vrchní velitel. J
  á myslím že jen polní.
  Praví vrchní velitelé jsou … vy víte kde.
  V Mordoru Usrael!

  • Marie napsal:

   Presne.

   Vycvik prvnich velitelu IS provadely izraelske specielni komanda v Jordansku v roce 2012, to vam rekne na Blizkem vychode i kazde dite. To se neda utajit..

   Izrael je had, ktery se vzdy bude schovavat za druhe, taky je nastrci a potopi, jak bude potreba..

 2. medved napsal:

  Ničit tych turecko-saudskoarabskych-islamskych hajzlov raz a navždy,a snimi aj europskych politickych riťolezov ameriky,..!MOR HO,!

 3. Ikema Monika napsal:

  Islámský šmejdi financuje a verbuje převážně Saudí Arábie proto se jim nelíbí že jsou zabíjení a ničení a jejich peníze tají jako sníh ! Turecky prezident byl od začátku určen za obětního beránka jak se strany USA tak i NATO ! Dnešní Pjakin —-

 4. Justass napsal:

  „Vypadá to, že „vrchním velitelem“ IS je ve skutečnosti turecký prezident Erdogan!“

  Omyl pane Kašuko. Tím vrchním velitelem je stále pan Obama.
  Erdogan je teď jen jím dočasně jmenovaným zastupujícím říšským protektorem pro Blízký Východ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!