Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 15.2.2016

pjakin

Ruský analytik se ve svém pravidelném pořadu věnuje těmto tématům: Setkání moskevského patriarchy s papežem na Kubě, nezdařené a nově aktualizované plány globálního prediktora, historie pokusů o rozložení Ruska, zmaření úspěchu mírových rozhovorů o Sýrii v Mnichově a nejasnosti v identifikaci legální syrské opozice, výročí minských dohod, plán na odstranění Erdogana, odpálení severo-korejské rakety, a další.
15 Komentářů k Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 15.2.2016

 1. kolkobudeszit napsal:

  So záujmom budeme ešte dlho sledovať zvodky zo Sýrie a tešiť sa ako Rusi pomáhajú všetkým, ale kto im pomože proti Číne a jej 25 miliónovej armáde? (médiá odoberajú 0)A tu tie smiešne aliancie Popa a Pápeža, ktorí chcú ešte viac podlomiť Slovanstvo ktoré ich-parazitov svojím humanizmom drží nad vodou. Číňanov nebudú zaujímať ich povídačky o 10 prikázaniach, keď si pochutnávajú aj na ľudských embryách! S podpíleným konárom sa sklátia obaja „veľký“ pro GP náboženskí „stratégovia“-figúrky vypasené na zakáľačku. https://youtu.be/cxDTcv4Uobs
  Načo im asi taká armáda je? A úplne mimo pozornosti médií?
  Ak USA padne, už Čínu nikto nezastaví. Ak USA neurobia preventívny útok proti Číne, už nič im nepomože. Preto aj ich aj Rusov smerujú kamsi ku kúsočkom prehnitého arabského světa a najbohatšiu časť světa Sibír si postupne obsadzujú tichúčko Číňania.Už majú 4 000 000 ha poľnohospodárskej půdy v „prenájme“, 250 rubľov/ha také vačšie Slovensko. Niekto povie, že aspoň je prínos, že tam Číňania pracujú oproti úchylným vyžierkam Arabom v EÚ. Avšak pestujú aj zeleninu na chémii- jedovatú, ktorú sami nejedia a pre Ruský trh.
  4min. https://youtu.be/mgxFEcROVJk.Tu ak „investujete“ do drahých kovov kúpených v Číne Aliexpres upozornenie
  6min. striebro https://www.youtube.com/watch?v=6msNbUWBsNw

  • emila napsal:

   kolkobudeszit napsal: ….Slovensko má 4 000 000 ha.(tj. Asi 400 km2 (také vačšie Slovensko)…Ach tie počty…,treba ešte chodit do školy

  • Milan Durica napsal:

   Toľko hlúposti sa nevyplatí komentovať.

   • Ivana napsal:

    Vždyť ani nevíš, co vlastně komentuješ. Na to video jsi se ani nepodíval, tím jsem si jistá, jinak bys zpíval jináč.

  • Ivana napsal:

   Tak to je hodně zajímané video. Že by se Rusko chtělo propojit s Čínou? Pronajmout Číně území na 50 let, to už musí počítat s tím, že jim tam vyrostou dvě generace Číńanů. Pochybuji, že se budou chtít vracet zpět do Číny po těch padesáti letech.

 2. Drak napsal:

  Jak je známo, na summitu G-20 v australském Brisbane měl Putin čtyřhodinovou schůzku s Angelou Merkelovou, během které mu řekla: “Vladimíre, no tak, Vy jen blafujete, nemáte síly na to přetahovat se s Amerikou. Vaše rakety prostě do Ameriky nedoletí.” Na to ruský lídr, po tříminutové pauze s pohledem na kancléřku, vytáhl z aktovky v Pentagonu vytvořený a potvrzený hlavami hlavních evropských států – členů NATO – plán “Barbarossa-2” (naše rozvědka se vynasnažila).

  Podle plánu se Rusko dělí na zóny vlivu a okupuje se vojsky NATO v klíčových centrech. “Je to váš podpis?” – zeptal se merkantilního andílka. Rozčílená, zrudla a kývla. “Tak, tedy, může být, že do Ameriky nedoletí. Ale na základny USA na území Německa doletí přesně, to vám garantuji. No, možná se další desítka raket netrefí a místo na základny spadnou v Mnichově nebo ve Frankfurtu, podle toho jak to dopadne.”

  Tetičce se po těch slovech udělalo špatně a schůzka byla ukončena. Putin odletěl z Brisbane předčasně, po téhle schůzce ho nepozvali na společnou snídani. A tak problémy se zdravím kancléřky zůstávají. Stejně jako s jednotou vládnoucí koalice v Německu ..

 3. Všímálek napsal:

  To se mi nějak nezdá. Takovéto schůzky jsou mezi 4 očima a najednou je z toho veřejné tajemství. Jinak dobrý stratég jako Putin by neprozradil protivníku, že zná jeho plán, aby mu dal šanci plán změnit a zvýšit jeho bezpečnost utajení. Dobrý stratég dělá, jako že o plánu neví a má tak výhodu přípravy.

 4. Drak napsal:

  http://euroasie.info/plk-pavel-sviridov-rozvedka-ziskala-tajne-plany-operace-barbarossa-2-proti-rusku/
  Zaujalo mně to pro zrůdnost myšlení a jednání tzv. euroatlantických elit.

 5. David Višňovský napsal:

  hehehe

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!