FARAGE PRO BREITBART: Nepřátelé se sjednocují

DSCF8092-640x480Tak se zapojujeme do bitvy a začal velký boj za budoucnost naší země. 23. června učiníme nejdůležitější politické rozhodnutí svých životů. Já jsem odhodlán učinit vše, co je v mé moci, abychom zvítězili. V pátek v noci byla akce aliance euroskeptiků napříč politickým spektrem GrassrootsOut (GO) v centru QE2 ve Westminsteru pozoruhodnou záležitostí. V dějišti se tísnilo přes 2 000 lidí s tím, že přes 300 jich kvůli požárním předpisům vázlo venku.

Nikdy jsem na politickém meetingu necítil takovou elektrizující nabuzenost. Ti lidé toužili po změně. Chtěli svou zemi zpět.

Od zformování GO jsme usilovali o autentickou kampaň napříč politickými stranami a slibovali jsme, že odložíme stranou své předchozí půtky a rozkoly. Britská média příliš často Euroskeptický tábor líčila jako debatu mezi Toryi a centro-pravicovými.

Tak to ale není. Tradiční rozdíly mezi levicí a pravicí jsou irelevantní. Je to to o správném a špatném.

Pro GO je to o vítězství ve jmenování do Volební komise a pro nás je to vítězství v referendu, pro které potřebujeme i miliony lidí na politické levici, aby se připojili k naší ohromné věci. S tím jak se úžasná Labouristka poslankyně Kate Hoey stala zakládající členkou GO, se této strategii dostalo dobrého startu.

V pátek jsem některé ze svých dlouhodobých příznivců překvapil, ba snad až ohromil, když jsem představil překvapivého hosta: George Gallowaye.

Já s Georgem jsme ve spoustě záležitostí ve sporu. Nemohli bychom mít kamarádský pokec u kafe o Izraeli, ekonomické politice nebo spoustě dalších záležitostí. Ale v životě občas přijdou věci, které jsou daleko větší než cokoliv jiného a tradiční oponenti se tak stanou spojenci.

Churchillovi se hnusil strýček Joe Stalin stejně, ne-li víc než ten německý kaprál. Ale spojili se spolu, aby porazili společného nepřítele. K tomu samému pochopení jsme s Georgem a s některými dalšími v GO dnes dospěli také.

Věřím v naši zemi v to, že by měla být vedena našimi vlastními lidmi přes volební urny.

Budeme všichni bojovat bok po boku, abychom v tomto referendu zvítězili, a mohli se pak vrátit k vzájemné rivalitě.

Tomu se říká demokracie. Za tu stojí zato bojovat. Přijďte nám pomoct.

by NIGEL FARAGE MEP 20 Feb 2016

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/02/20/farage-for-breitbart-enemies-unite/
6 Komentářů k FARAGE PRO BREITBART: Nepřátelé se sjednocují

 1. Adolf Balík napsal:

  Jedna z nejvlivnějších postav britské levice – londýnský starost Boris Johnson – vyhlašuje zapojení do kampaně za vystoupení z EU.
  http://www.zerohedge.com/news/2016-02-21/uks-european-future-jeopardy-london-mayor-boris-johnson-will-campaign-brexit

  • Sojuz ! napsal:

   nemí šance. Britové nepochopí- neví co chtějí !! Skotsko ti uz jsou uplně beznadějní- neco jak svedove. Staci na ne pár reklamních kampaní a budou oslavovat, jak zachránili jednotu EU a že už se můžeme zase věnovat ničení všech národů

   • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

    Obávám se, že máte pravdu. I nám stačilo málo… Víte, že „jakoby“ dostáváte od Bruselu cca 10 Euro měsíčně na Eurodotacích? Na všech těch koninách, jako je fotovoltaika, biopaliva, energetické štítky na budovy atd. Vás Brusel vyjde měsíčně daleko více!

 2. Sojuz ! napsal:

  kdyz nekdo nevi, ze ve spolecnosti se sundava klobouk, tak u mne skoncil :) Na co si to hraje? Jak maly decko machruje. Nesnasim i bejbolky- strasny jak to vypada ve spolecnosti- umastena bejzbolka furt na palici. To jsme taky ztratili- styl, šarm, vychovani. Ale za to muzou rodice- kdo jinej. Vy za to muzete

 3. Sojuz ! napsal:

  Zasraní rovnokšilťáci. Dřív zas byli hřebínkáči. Šli jsme po nich. Dneska bychom šli po těch s kšiltem- strhávali bychom jim z nich nálepky, co tam jsou kvůli falsifikátum a na které jsou tak hrdí- rapeři. Byli jsme dobrá grupa, měli jsme šmrnc a styl.

 4. Kolemjdoucí napsal:

  Je to pravda, že Cameron spojí referendum s přijetím jakéhosi zákona o sociálních dávkách? Tak aby přitáhl ty správné voliče k volbám?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!