Na virech Zika a HINI není nic kontroverzního, pusťte to z hlavy…

who_1-1024x5751-1024x575V mém článku vydaným v červenci minulého roku, s názvem „Proč potřebuje Pentagon laboratoře na Ukrajině?“ jsem já napsal: „Dalším stádiem vývoje ukrajinské demokracie může být nechtěné vypuknutí virové epidemie“. A jsme doma: „Více než 20 ukrajinských vojáků zemřelo a více než 200 vojáků bylo hospitalizováno za krátkou dobu kvůli novému a smrtelnému viru, který je imunní vůči jakýmkoliv lékům.“ Zpravodajská služba Doněcké Lidové Republiky oznámila, že Kalifornská chřipka unikla ze stejného místa, kde byl prováděn výzkum týkající se tohoto viru. Laboratoř se nachází poblíž Charkova a základny pro US vojenské experty. Informace ohledně hrozící epidemie je hlášena zástupcem velitele Doněcké armády, Eduardem Basurinem.

Na Ukrajině již desítky lidí zemřely a virus se dostal do Polska. Nicméně, zde je k tomu přistupováno, jako k něčemu, co se běžně vyskytuje v období ledna a února. Virus zika je rovněž takovou náhodnou infekcí. „Nyní prohlašuji, že aktuální svazek mikrocefalie a dalších neurologických anomálií, hlášených v latinské Americe, následující za podobným výskytem ve Francouzské Polynésii v r. 2014 představuje hrozbu pro lidské zdraví v mezinárodním měřítku,“

Zdejší článek: http://www.nwoo.org/2016/01/27/americka-laborator-na-ukrajine-vypustila-smrtici-virus-20-mrtvych-a-200-vazne-zranenych/

Všechno to vypadá poněkud více komplikované.

Existuje na věc několik různých pohledů. Musejí být zohledněny pro lepší pochopení záležitosti. Jak nás John Rappoport  informuje v rozhovoru pro Infowars: „Brazílie znovu otestovala případy mikrocefalie a pouze u šesti z 270 našli virus zika. Podle mých informací se ukazuje, že každý rok se musíme potýkat s tisíci případy mikrocefalie, z toho 25 000 případů v samotných Spojených Státech.“

Na druhou stranu, jak můžeme číst v trinity8.com „Koncem roku 2014 brazilský ministr zdravotnictví oznámil, že nová TdaP vakcína bude povinná pro všechny budoucí matky již v roce 2015. Jelikož je to povinné, matky s dětmi s porodním defektem přijaly tuto nově ustanovenou vakcínu v těhotenství. Načasování TdaP vakcíny a náhlého nárůstu porodních defektů je více než malá náhoda. Následky této neotestované vakcíny se zametají pod koberec. To nás opět dovádí k Billu Gatesovi, králi Eugeniky a vakcín.

V roce 2015 program Vanderbiltova Výzkumu Vakcín obdržel grant v hodnotě 307 000 dolarů od Nadace Billa a Melindy Gatesových ke studiu imunitních reakcí těhotných žen přijímajících TdaP (redukovanou dávku acellular pertussis vakcín v kombinaci s toxiny tetanu a záškrtu) vakcínu. Skutečné výsledky nelze najít.

Je to nějak překvapivé, že se spěchalo s uvalením této viny za epidemii porodního defektu na něco jiného? Fakt, že Brazílie vystavila své těhotné ženy této neotestované vakcíně je genocidou, a oni o tom ví. Podlehli nátlaku, aniž by provedli preventivní výzkum nebo dostali dost zaplaceno, aby se podívali druhým směrem. Následkem je, že se nyní Spojené státy zasazují o rozvoj vakcíny na virus zika. Neměli jsme již podobnou zkušenost se zastrašováním mainstreamových médií Ebolou a předvídatelným spěchem vydělat na lukrativní vakcíně (která na ně už čekala za kulisami) pro všechny ty bojící se o svůj život ?

Dalším zajímavým faktem je, že podle portálu prisonplanet – se případy mikrocefalie vyskytují pouze v oblastech, kde byli nasazeni GMO komáři společností Oxitec. Oxitec, jak víme z tohoto dokumentu, je také spojený s Billem Gatesem.

V roce 2005 se Ruscoe připojil k Executive and Scientific Committees spadajících pod Innovative Vector Control Consortium (IVCC) k vývoji komerčních partnerství a uplatnění grantů (včetně 50 milionů dolarů od Nadace Billa a Melindy Gatesových) k objevení a doručení nových chemických produktů a informačních systémů k eliminaci hmyzích přenašečů malárie a dengue. Oxitec získal své konsorciální financování od Grand Challenges v Globálním Zdraví, vedených Gatesovou Nadací v r. 2005. IVCC také poskytuje finance společnosti Syngenta k vyvíjení nových insekticidů k ovládnutí komárů přenášejících malárii.
Toto vše udělalo Billa Gatese terčem veřejného opovržení, navzdory jeho filantropickým snahám okolo světa. Co se týče GMO komárů, New York Times citují tato jeho slova: „Co se týče zabíjení lidí, žádný jiný živočich na ně ani zdaleka nemá.

Jak je možné najít v Business Insideru, „25. dubna Bill Gates uveřejnil ilustraci níže na svém blogu. Ukazuje tam, kolik lidí je každoročně zabito různými druhy živočichů. Ten velký červený blok vespod vás může překvapit.“Číslo smrtí, způsobených komáry je skutečně ohromující. Kromě lidí zabíjejících lidi v dobách válek, většinu let vyhrává komár,“ říká trailer na Mosquito Week (Týden s komáry).

V tomto rozhovoru Bill Gates obratem vyjádřil obavy z nákazy, která, podle něho, na nás může padnout ještě za jeho života. V tomto videu nám JAMES CORBETT říká, že následkem odmítnutí vakcínových programů některými zeměmi třetího světa, poskytne program vakcíny proti komárům, sponzorovaný Billem Gatesem, populaci vakcínu i bez souhlasu zúčastněné vlády. Nadace Billa a Melindy Gatesových rozdala ve středu vědcům v každé z 22 zemí 100 000 dolarů, včetně financování japonského návrhu přetvořit komáry v „létající injekční stříkačky“ doručující vakcíny – jak čteme na stránce Infowars.

V tomto videu Gates říká, že „můžeme dosáhnout neuvěřitelné změny k lepšímu a dát světu šanci“, jestliže využijeme specifické „inovace“.

Tyto inovace zahrnují tuto vakcínu. Podle Billa Gatese jsou výhody této vakcíny následující: zlepšení zdraví, redukce nemocí u dětí o polovinu a redukce populačního růstu. Jeden komentátor pod videem položil otázku, která může taktéž znepokojovat některé z vás.

Jak tím, že lidi uzdravíme, zredukujeme populaci? Odpověď: Jestliže se nikdy nenarodí …. nemohou nikdy zemřít.

Jestliže jsem správně pochopil Gatese a jeho ženu Melindu, tak čím více je společnost vyspělá, tím méně dětí se rodí. Veškerá snaha Nadace Billa a Melindy Gatesových je směřovaná k dávání lidem, žijícím v zemích třetího světa možnost, kolik dětí budou mít. Podle nich to, že jsou více sociálně vyspělí, bude počet dětí snížen, tak jak tomu kdysi bylo v Evropě. Díky těmto aktivitám chce Bill Gates zredukovat populaci o 10-15% – jestliže, jak on říká, se nám podaří odvést opravdu „dobrou práci“. Takže, jestli rozumím Billovi správně: redukce populace o 10-15% je očekávána díky faktu, že lidé, žijící život ve vyšší kvalitě nebudou chtít mít tolik dětí.

Mám tomu rozumět tak, že s vakcínami se sníží nebezpečí onemocnění dětí a jejich potenciální počet úmrtí, což vyústí ve zlepšení životní úrovně, čímž se sníží porodnost, což obratem povede k redukci populace o 10-15%?

Slova Melindy jsou zde poměrně významná: „Existuje globální hnutí čekající již na prahu a připravené postavit se za tuto zcela ne kontroverzní myšlenku“ (kontrola porodnosti).

„Myslím, že cíl je zde skutečně jasný: univerzální povolení k populační kontrole, kterou si ženy přejí, a k tomu je zapotřebí, aby se jasnou prioritou bohaté i chudé vlády stala antikoncepce.“ To je to, co Melinda řekla během své přednášky na TED v r. 2012. Přednáška nesla titul „Zařaďme kontrolu porodnosti opět do agendy“. Bill Gates ve snaze distribuovat vakcíny říká, že to, co jej motivuje, je to, že země třetího světa nemají dostatek jídla a práce pro tolik lidí – čímž vysvětluje svou dobročinnost. Nicméně, podobné obavy také směruje k více vyspělým zemím.

 „Softwarová náhrada, jestli již za řidiče, číšníky, nebo zdravotní sestry … dělá pokroky … Technologie v průběhu času zredukuje poptávku po pozicích, obzvláště co se týče dělnických profesí apod. … Za 20 let bude poptávka po různých dělnických profesích podstatně nižší. Nemyslím si že to lidé mají ve svém mentálním modelu.“ Řekl Bill Gates ve Washingtonu D.C.. ekonomickém think tanku The Economic Enterprise Institute. Když vezmeme tyto tendence v úvahu, budou nějaké jiné země, než země třetího světa schopny spoléhat se s překonáváním těchto problémů na jakoukoli pomoc od Nadace Billa a Melindy Gatesových?

Konrad Stachnio je nezávislým žurnalistou se základnou v Polsku, hostoval několik programů v rádiu i TV pro polskou edici Prison Planet,exkluzivně pro online magazín „New Eastern Outlock“.http://journal-neo.org/2016/02/11/the-zika-and-hini-nothing-controversial-here-move-forward/

Zdroj: http://journal-neo.org/2016/02/11/the-zika-and-hini-nothing-controversial-here-move-forward/

 
14 Komentářů k Na virech Zika a HINI není nic kontroverzního, pusťte to z hlavy…

 1. Jarmila napsal:

  Keď chce niekto redukovať počet obyvateľov Zeme, nech začne od seba. Prečo ešte žije?!

  • Pepi napsal:

   Jarmilo!Nadherne napsano!Vrele diky :-) :-) :-)

  • contumax napsal:

   Jarmila

   Přesně, nikdo nemá právo rozhodovat o životě a smrti druhého člověka…

   Nebo smí li se narodit nebo ne…

  • Paul Durham napsal:

   To jsou zlá slovíčka, když chce někdo cokoliv redukovat, vždycky má od velkého třesku boží právo redukovat vše kromě sebe. Tak to stojí ve všech svatých knihách.

   • contumax napsal:

    Paul Durham

    Vy jste četl svaté knihy anebo je znáte jenom z vyprávění báby zvané Bába Pavlačová… alias oko a ucho StB…???

 2. Bóďa napsal:

  “Na virech Zika a HINI není nic kontroverzního, pusťte to z hlavy…“
  .. ehm.. tak například mě žádná zika absolutně nebere. Zatím ani nemám důvod věřit.Nic takovýho sem neviděl,nesetkal. A pokud se s něčím lidi nesetkávají-pak to existuje zorvna jako “Zika“ jen na internetu a z dohadů. Vážení- co takhle důkaz? Ono už se začíná zdát totiž, že různý média a to nejen mainstream si vykládají absolutně cokoliv,co se jim vkrade momentálně do mysli.Už vidim, jak za půl roku přesně ty samý alternativní a mainstreamový média řeknou, že vlastně šlo o něco ouplně jinýho :-D Když vidim 1000 odkazů nalevo, tak si spíš říkám, že největší válka , která probíhá je válka mediální ( tím myslím všechna média ) Ve skutečnosti ví všichni takňák hovno.
  Aneb k těmto věcem nestačí a nikdy nebude stačit prachpouhý psaní.Ale sežeňte jednoznačný hmatatelný důkazy, zařiďte rozpravu jak ste k tomu přišly,udělejte sezení s analytiky a chemiky a biology a podobně. Pokud né, tak fůrt se to bere jen jako vákla médií, kterej že server přinese něco exkluzivnějšího? Hm???!

 3. jogín napsal:

  Bohužel nejen mainstream, ale i alternativní media píší cokoliv, stačí že je to dost „alternativní“. Samozřejmě není vakcina na nove se šířící infekci a postupy pro testování vakcin jsou tak důkladné a zdlouhavé, že její dostupnost je otázkou řady let, i když je díky molelekolární technice konstrukce vakciny nesrovnatelně jednodušší a rychlejší. Objektivní zprávy se v mediích nevyskytují, najdeme tam sbírky senzačních blbostí a jediný spolehlivý zdroj jsou impaktované vědecké časopisy.

 4. Jan Jinsky napsal:

  Už zase kalifornská chřipka. Nikdo o ní nikdy neslyšel, ale zaručeně existuje. To jsou blbiny…

  A ten ďábel Gates to asi fakt myslí tak, že když si rodiče budou jistí, že jim polovina dětí neumře, tak jich budou mít méně. Aspoň v Evropě se to stalo…

  Fakt hnůj, jako obvykle, když se tu píše o tomto tématu.

 5. Mirek napsal:

  Pyriproxyfen, Monsanto !!!
  v Kolumbii ani jedna mikrocefalie z důvodu nákazy virem Zika!

  A teď když to prasklo, vznikla obrovská tzv. „Damage control“ kampaň
  např. http://www.huffingtonpost.com/entry/zika-monsanto-pyriproxyfen-microcephaly_us_56c2712de4b0b40245c79f7c
  Mimochodem tenhleten článek je opravdu vzorem korporátního lhaní. Každý bod se dá dokonale vyvrátit.

  A co dál?
  No vyšumí to stejně jako všechny ostatní svinstva…
  A pak se najde ještě něco lepšího.
  Vždyť výzkum pro blaho lidstva jede na plné obrátky.

 6. Pepi napsal:

  Jene:Brazilci maji nejcasteji 2 deti,a to i ti chudi.Drive tomu tak nebylo.Brazilie je prelidnena pouze na vychode.Velka vetsine velkych mest lezi na vychode,vice mene podel morskeho pobrezi,zapad je budto obydleny velmi ridce nebo prakticky vubec.Zajimave je ze velka vetsina Brazilcu se ziky vubec neboji(rovnez ja ne,a nebojim se ani dengue a to jsem procestoval i oblasti kde se to komary jen hemzi,a moje telo bylo slite komarim stipnutim).Kalifornskou chripku neznam,ale znam praseci chripku.Na nasledky vakciny proti praseci chripce dostala spousta deti v Norsku narkolepsii,coz otevrene a verejne pripustily i Norske urady.Pry ale za nic nemohly protoze vakcina byla nova a nedostatecne vyskousena.Stalo to proste zato(pro nekoho chleb,projineho totez smrt.Norske prislovi:Den enes bröd,andres död)
  Nektere zeme jsou prelidnene,treba Indie,Cina,Nigerie a nektere staty v Evrope-napr.Belgie.Afrika jako kontinent ale vubec prelidnena neni,mohla by dokonce zasobovat zbytek sveta potravinami kdyby misto toho aby se sekali mezi sebou si vyhrnuli rukavy a zacali obdelavat pudu(proto tam Cinani kupuji zemedelskou pudu).
  Proc nejaky Vas idol jako je Bill Gates neinvetuje do promeny Sahary v zemedelskou pudu,jako s tim zacal Kadafi(zly diktator)?Proc se „filantrop“Bill gates nepricini aby se vsem lidem v Africe dostalo pitne vody?
  Vite ze 1 bomba ktera dopadne na Afganske pastevce muze stat stejne tolik jako narodni rozpocet celeho Mongolska za cely rok?
  Neni Vam trochu hanba zastavat se porad jen prachacu kteri vydelavaji na muceni,nemocech a smrti jinych?Nezarvenate se aspon trochu? :-(

  • Jan Jinsky napsal:

   nečervenám se. A Brazílie je zrovna z těch zemí, které velmi pokročily, c se týká zdravotní péče atd. Takže jim tolik dětí neumírá – naštěstí.
   A zavlažování Sahary je stejná pitomost jako pěstování zeleniny ve velkém v Kalifornii. Je to „Poručíme větru dešti“

   • Pepi napsal:

    Jene,Sahara byla urodna(aspon v nekterych castech)v Egypte,uz za rimanu,ale ti ji vycerpali monokulturou(psenice).V Egypte se rovnez pracuje na zurodnovani pouste, a nekdy dokonce za pomoci ekologickeho zemedelstvi a vyuziva se k tomu stromu Sekem.
    Napr. http://www.sekem.com
    Brazilie skutecne patri k zemim ktere pokrocily a dokonce poskytuje rozvojovou pomoc jinym zemim napr.Haiti nebo Kenye.Brazilie je rovnez jednou z mala zemi na svete kde prakticky neexistuje etnicka/rasova/nabozenska nenavist.
    Ale toho Gatese,Monsanto a ostatni certy by meli vykopat.
    Jeste jedna poznamka:hodne brazilskych lekaru se zaroven zabyva i alternativni medicinou/bylinami apod.Muze se dokonce stat ze predepisou treba i konvencni medicinu napr.proti strevnim parazitum podle fazi mesice.
    Znam osobne brazilske lekare(nikoliv lidove lecitele)kteri maji vazne vyhrady proti vakcinam,hlavne nekterym.

    • Jan Jinsky napsal:

     Pepi… Sahara byla úrodná, ale to Římané jestě dávno nebyli. Ale nebudu ti to vyvracet

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!