Studio REPORT 22.2.2016

cntv-report2Syrská armáda za podpory ruského letectva osvobozuje provincii Aleppo podobně jako sovětská armáda osvobozovala v letech 1942-1943 okupovaný fašisty Stalingrad – Al-nusra, jedna z teroristických skupin, bojujících proti Assadovi a Rusku, požádala OSN o vyhlášení příměří, aby se mohla přeskupit – NATO varuje Turecko: „V případě konfliktu s Ruskem nepočítejte s podporou – I dnes ostřelují Turci severní část Sýrie – Dánská totalita: Kritizoval islám – soud jej odsoudil k pokutě; Muslim urážel Židy a to soud nechal být – Příslušníci ukrajinské Národní gardy, dohlížející na veřejný pořádek v Kyjevě, hovoří o pokusech činit na ně negativní psychologický nátlak, informuje tisková služba Národní gardy v neděli – V Indii propuklo násilí. Islamisté obsadili vládní budovu, demonstranti plení města – My jsme národ! Dav v Sasku „vítal“ uprchlíky. Došlo i na incident s německým policistou – Putin, hrdina naší doby? Proč je ruský prezident tak populární? – Cyril Svoboda se touto ignorancí děsuplně ztrapnil. Dokonce i moderátorská hvězda ČT byla občas zaskočena… – Sluníčkářský web Brics.cz uveřejnil černou listinu údajných vlastizrádců, kde jsou uvedena jména a další údaje o vlastencích.
14 Komentářů k Studio REPORT 22.2.2016

 1. Paul Durham napsal:

  Proč děláte reklamu takovému čurákovi ?

  • weissbach napsal:

   Šílené je, že nedokáže nezkomolit jedinou větu. Já nemám nervy to sledovat.

   • Rudolf napsal:

    Není nic snažšího, než nic nedělat a kritizovat a plivat špínu na ty, co něco dělají, nicméně na ČT tolik vět nekomolí, tak směle do toho. Ortek ani NWOO nikoho nenutí se dívat ani poslouchat.

    • contumax napsal:

     Rudolf

     Správně správně pane vedoucí máte pravdu, všichni do všeho každému mluví a pak se diví, že si nerozumí…

    • weissbach napsal:

     Vážený, jen jsem napsal holý fakt, jestli tomu říkáte plivání špíny, to je vaše volba. Jestli nejsem schopen formulovat rozvinutou větu nebo souvětí tak, aby mělo hlavo a patu a dávalo smysl, neměl bych se snažit dělat moderátora a komentátora. Buď by toho měl nechat, nebo to nechat moderovat někho jiného.
     Po obsahové stránce je to jen výše uvedeným způsobem okomentovaný obsah alternativních webů.
     Jestli chcete vidět jak se to dá amatérsky dělat aniž by se člověk styděl tak třeba zde: https://www.youtube.com/channel/UCOhTqqhSxJwPn1_NdX7cEUQ
     Takhle je to sice dobrý úmysl, ale medvědí služba.
     Jinak, jestli to tady na NWOO je nebo není mi je absolutně jedno. Ale když něco dělám ve veřejném prostoru, tak si musím být vědom, že to přinese kritiku. Ta je na počátku konstruktivní, ale pokud je ignorována stává se méně konstruktivní.

     • Rudolf napsal:

      Většina médií jen překládá vybrané zprávy vybraných tiskových agentur. Ortek není dokonalý, ale kdo je, že? A jestli někdo žije v modle dokonalosti a perfekcionismu, tak by na takové zdroje, jako je CNTV neměl vůbec narazit. A když tak jen omylem.
      Jinak, odpověď byla pro oba. Durham plive špínu a vy kritizujte. A na to, že jste perfekcionista, tak se zabýváte kritikou (čti sledujete) CNTV už celkem dlouho. Ale na druhé straně ano, jsou na světě i takoví masochisti, jako vy.
      Já jsem názoru, že když se lidem CNTV nebude líbit, na rozdíl od ČT sama zanikne.
      PS: vaše vyjádření, není schopen neskomolit jedinou větu i vám musí dnes připadat, jako zaručená informace největší drbny v obci a všimněte, že jsem ho nechal být. Jde to.

      • weissbach napsal:

       Uznávám, nachytal jste mě na hruškách. Nevyjadřoval bych se, ale vždycky mě na to někdo upozorní. Asi proto, že jsem ten projekt na počátku obhajoval. To mám za to.

   • ferko napsal:

    tak pal do pi.. buzerant

    • weissbach napsal:

     To si protiřečíte:
     V případě, že bych byl buzerant, nepálil bych do … ani v případě, že byste mi to doporučoval nebo mě o to žádal.

   • Marie napsal:

    Paul a weissbach: hlasite se smeji, bohuzel je to spontanni… Predposledni dil mne rozpalil tak, ze na tento uz jsem se nedivala, takze nevim, co bych asi napsala ja, co tady platim za sprostandu a jeste horsi jmena…

    V poslednim dile zase tam nechal bezet Zemanovu onanii, na coz nemam nervy, protoze ten had mistrne manipuluje lidi, naoko hraje vlade opozici, ale ve skutecnosti ji chvali a v poslednim dile pro zmenu zase omloval EU predstavitele, jako ze si neuvedomuji ve sve dobrote, co cini, coz je urazka nad urazky, protoze ti curaci maji vse naplanovano a domluveno a tento hajzl o tom moc dobre vi, jenom si dela z nas prdel, a to mne urazi a vytaci….takze uz jsem to psala Ortekovi nejmene desetkrat, ale holt on bude delat dal to, co mu dela dobre, takze k cemu je?

    Doba je vazna natolik, ze napomahat udrzovat ovce ve lzi je opravdu ubohe a skodlive…

    Udelal by nejlip, kdyby s tim zpravodajstvim prestal a venoval se pouze emailum a vyreseno. Neumi delat zpravodajstvi. Postrada schopnost vyberu podstatnych veci. Toci se na malych a velke mu unikaji.

    Nad dopisu divaku a staci…. ale to nepotrebuji.

    Takze, nevim uz, co povida, jak povida a komoli. Jako by se v nem neco mlelo, nevim jestli je to strach. Pokud ma clovek strach a nucene se brzdi ve vyjadrovani, tak to je opravdu lepsi jit od toho… ovsem je skutecnosti, ze se na to clovek divat nemusi.. a ja to tak resim….

    Psala jsem pod vetsinu jeho dilu stejne jenom ponejvice kritiku, pochvalila jsem jen minimum.

  • rur napsal:

   mysliš jako tobě…že tu nechame tvuj koment?

 2. Josef napsal:

  Dobrý den. Vážení občané, pokud nejste spokojeni s TV info, tak Vám nic nebrání odhlásiti se, a přestat platit koncesní poplatky. Podle mne je to mnohem lepší řešení než demonstrace. Televizor už nemám cca 15let a nechybí mi. Tzv. veřejnoprávní media harmonicky vyplňují zadání systému a nemohou ze své podstaty být jiná. Je třeba změnit systém na skutečnou občanskou, rovnoprávnou společnost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!