Kosovo je Srbsko – 17.2.2016 /VIDEO

kosovopozvnka

Videozáznam z demonstrace proti Uloupení Kosova Srbsku. Vystoupili: Václav Dvořák, Jaroslav Foldyna, Jan Korál, Eva Novotná, Karel Janko. Pořadatel: kosovoonline.cz

12783802_581277122025810_9093894858089377807_o
9 Komentářů k Kosovo je Srbsko – 17.2.2016 /VIDEO

 1. weissbach napsal:

  Kosovo je Srbije!

 2. Jaris napsal:

  Samozrejme, ze uz podle nazvu KOSOVO(slovansky nazev a Srbove jsou Slovane) je jasne, ze patri Srbsku a opet jednou bude patrit. Kosovsti Albanci za pomoci „uslechtileho“ NATO tento kus zeme sproste a nasilim ukradli ve jmenu demokracie. Rika se tomu spravne zlodejna a podobna situace je i s krvavym Izraelem. Z Kosova se stalo doupe teroristu, zbrani a drog, coz je dle Zapadu chvalyhodne, jelikoz mu to prinasi urcity uzitek. Tihle zaniceni Albanci patri do Albanie, kam stejne jednou budou utikat, az se jim jednou zapali za patami srbsky granat.

 3. hitlary clifton napsal:

  Kosovo bolo, je a bude srbske. Teraz sa tam sice roztahuju albanski intelektuali, ked vsak zacne mat usa veeela problemov a ich postavenie sa oslabi, zacne pravdepodobne v Kosove srbska kindzalica a kalasnikovica.

  A pravdepodobne sa uvedene slavnosti ponesu v duchu „Praca kvapna, malo platna“, „2x mieraj a raz strielaj“, „Co mozes urobit dnes, neodkladaj na zajtra“ „Urob pracu poriadne, aby si sa k nej nemusel vracat“ a „Remeslo a masovy hrob maju zlate dno“.

 4. Anna napsal:

  Kosovo byl převrat v režii NATO.
  ČR byla přijata do NATO v březnu 1999 jen 12 dnů před agresí proti Jugoslávii. NATO slibovalo, že budou bombardovány výhradně vojenské cíle. Ale místo toho zničilo tisíce srbských civilních domů, škol, nemocnic, továren a infrastruktury, zůstaly po nich tisíce mrtvých a zmrzačených civilistů v Srbsku, to ohavné dílo zmaru je důkazem toho, jak NATO a všichni ti, kteří jeho úlohu obhajovali, lhali. NATO při své agresi používalo i zakázané zbraně: kazetové bomby a střely s ochuzeným uranem.
  Bývalá žalobkyně haagského tribunálu Carla del Ponteová v knize “Lov: Já a váleční zločinci” popisuje vraždění Srbů a prodej jejich tělesných orgánů. Premiér Kosova Hashim Thaçi byl předákem vražedné organizace UCK, byl také hlavou kosovské mafie a obchodník s lidskými orgány.
  Je dnes již známo, že během bombardování Jugoslávie byl Thaci jedním z hlavních spojenců NATO a jednou z mála osob, se kterými NATO koordinovalo své útoky. Thaci veřejně prohlásil: „Není pravda, že NATO nemělo pěchotu. Pěchota NATO – to jsme byli my! UÇK!”
  Internetem koluje řada snímků, na nichž se ministryně zahraničí USA Albrightová, která přímo organizovala zločin agrese proti Jugoslávii, s tímto zloduchem líbá. Tato krvavá řeznice se podobně vyznamenala například i v tureckém Kurdistánu, Východním Timoru a Rwandě. Albrightová a další vedoucí osoby, které se podílely na převratu, získaly místní firmy, jako telekomunikace aj., a NATO si tam postavilo základnu.
  Kosovo využilo svou přidělenou „nezávislost“ tak skvěle, že tam v podstatě všechno přestalo fungovat, je tam minimálně 50% nezaměstnanost, která vyhání Kosovské Albánce ze země. Jejich bezvýchodnou situaci uchopila mafie, která rodiny pašuje do EU k životu na dávkách.
  Je naprosto ohromující, že nezávislost Kosova prý považuje Schwarzenberg i Albrightová za svůj největší politický úspěch.

  • hel napsal:

   ale jdi domů, trolle a nepiš nesmysly..už jen ten tvůj nick ukazuje, že jsi jen bezduché dítě propagandy…škoda slov, svůj mozek k myšlení musíš přinutit sám

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!