Neodkladné prohlášení Vladimíra Putina celému světu z 22.2.2016 o příměří v Sýrii

putin-22-2

Ruský prezident v 5 minutovém videu informuje o právě uzavřené dohodě s představiteli Spojených států amerických o zastavení bojových akcí mezi ozbrojenou syrskou opozicí a vládou Sýrie v Damašku od půlnoci 27.2.2016. Boje proti IS a dalším teroristickým skupinám budou pokračovat. Jedná se o první šanci na reálné ukončení války v Sýrii, na kterou budou navazovat politická vyjednávání pod OSN. Bude mít tato dohoda úspěch?
68 Komentářů k Neodkladné prohlášení Vladimíra Putina celému světu z 22.2.2016 o příměří v Sýrii

 1. Čech napsal:

  Satani mají nějaké dohody v paži a Putin není hlupák

 2. Ivan napsal:

  Zapani genozlocinci natahovali vojnu proti syrkemu ludu dlhe styri roky…, aby zbrojarski zlocinci mali odbyt…!

  Rusku stacilo pat mesiacov aby takmer uplne zlikvidovali nasadenych medzinarodnych teroristov, ktori tie zbrane od zapadu dostavli, a tak donutili USA ku kapitulacii…

  Uz zajtra genozcinci cez goebbelsovke media budu do sveta vytrubovat…, ze ISIL poraziala zapadna koalicia na cele s USA…

  Zapadnemu zlocincovi nikdy never…!!!

  • Marie napsal:

   Vite, jak se to rika. Prohrana bitva neni prohranou valkou, a tim se USA ridi, ovsem vzdy po ustupu, okamzite rozjedou „frontu“ jinde.

   Pripravte se na eskalaci v Evrope. USA uz poslaly do Nemecka pres 5 000 TUN zbrani a munice! Je to nejvetsi zasilka za vice nez 10 let…pry na ochranu spojencu..

   Jenom za leden pribylo v Nemecku dalsich 200 000 vetrelcu ( rozumej potencionalnich bojovniku ), a do konce roku 2017 jich Evropu zaplavi celkem 10 000 000! To je plan. Takze kyzena armada EU uz se formuje, prida se k NATO, ktere si je potrenuje uz v cervnu na velkem cviceni v Polsku, nazvanem ANAKONDA..

   Kdo ma mozek, tak je mu naprosto jasne, ze ta prehnana pece a tolerance vuci privandrovalcum je dostatecne vypovidajici o tom, ze se s nimi pocita jako s likvidacni armadou v Evrope a posilou proti Rusku.

   Pomatencum, co si hraji na pomahajici uprchlikum (viz contumax ) pripomenu malou matematiku: kde se naberou penize na 149 milionu privandrovalcu, zvlaste za situace narustajicich vydaju na valku a postupujici hospodarske krize?

   No prece se jim daji majetky belochu, ktere si mohou privlastnit kdykoliv je pozabijeji, uplne stejne, jak to provadeji v Syrii a Iraku.

   • Marie napsal:

    Takze na rade je eskalace valky na Ukrajine… proto to Polsko..takze nova vlada tam jsou akorat komedianti.

    Pripomenu postupujici valku jinde: Venezuela a ted uz i Bolivie, proti Moralesovi jedou podplacenci uplne stejne jako to zacalo proti Assadovi. Brazilie ma nejvyssi pocet onemocneni virusem Zika( proc zrovna Brazilie je snadne odvodit ). Je to zakerna biologicka zbran a vsichni vime, kdo ji vypustil. Deti, ktere se rodi infikovanym matkam maji male hlavy a brzy umiraji!!!

    Aktiviste v Kanade vydali seznam zen ( pres 4200 ), ktere zmizely nebo byly zavrazdeny v poslednich 2 dekadach. Kanada je uvrzena do chudoby uplne stejnym zpusobem jako CR a nebo Mexiko pres devalvaci meny vuci dolaru, coz ma za nasledek prudky rust cen.

    Svetova valka postupuje, ale lidi s tim nic nedelaji…cekaji na smrt….

    • weissbach napsal:

     S tím virem zika je to podivné, může jít o jeho laboratorní mutaci, což napovídá množství případů, kdy byl zika potvrzen, ale bez následků pro plod.
     Ohledně eskalace konfliktu na Ukrajině:
     Snaha by byla, evidentně je tam snaha lifrovat materiál i lidi, ale to je spíš o posilování vlivu na oblast ve snaze ji udržet, než o snaze konfrontovat Rusko vojensky. Oni doufají ve změnu režimu v Rusku zevnitř, vědí, že toho nedosáhnou vojensky přímo. Evidentně je snaha urvat co největší kus Ukrajiny a do budoucna ho udržet. Jenomže to stojí šílené peníze a ty docházejí na všech stranách. Dají se sice tisknout, ale ne do nekonečna. Nůžky se rozevírají a nejen tady ale i na západě a za mořem se kupní síla rapidně snižuje. Stačí se mrknout do potravin a porovnat ceny před rokem, před dvěma a to se nám údajně ekonomicky daří a pohonné hmoty jsou na minimu!!!/úplný evropský tygr haha…/. Ten plán byl dokonalý, včetně migrační krize, ale spíš to vypada, že se něco podělalo. A řekl bych, že nejspíš časová posloupnost a věci ožívají vlastním životem a začíná improvizace. Podívejte jak jsou nervózní a ztrhaní /Merkelová, Obama, Schulz/, protože se na ně tlačí, ale zasekává se to. Ani s tou migrací jim to nejde, jak by si přáli, protože ten odpor narůstá a provalilo se toho už hodně na to, aby masírka jela bez zastávky a náruč mohla být otevřená bez neřízeného výbuchu kotle. Takže čas plus ekonomika plus žádná návratnost plus výdaje a zase výdaje a Putin jim zatím na špek neskočil ani jednou. Stačí mu čekat až se oheň sám zadusí. Dochází totiž palivo.

     • weissbach napsal:

      A to zvláštní ticho v Tel Avivu po letech vyjrožování a štvaní. To mluví samo za sebe.

      • Marie napsal:

       To oni se melou mezi sebou, nic vic v tom nehledej. A myslim si, podle toho, jak je Putin nastvany, tak jim zamichal hlavy on.

       OSN je pod palbou z Ruska ve vice smerech, nejen ohledne Syrie, ale taky Palestiny a prave Izrael tam vrazdi jak pominuty. Strileji neozbrojene deti, na dalku, zrovna vcera dalsi chlapec, 15 let. A samozrejme Izraeli jde o nedavno objevenou ropu na Syrskem uzemi, ktere chce anektovat, ovsem nedohodl se na tom s USA, jak to provedou.

       Maji zamotane hlavy, podivej se, jak zohavneli vsichni. Odprone ksichty cim dal vice. A i Putinovi pribyvaji vrasky, jde totiz do tuheho.

       Co se tyka Ruska, tak samozrejme zajem o primy stret nebyl, neni a jeste nejakou dobu nebude, protoze to by znamelo nuklerni valku, USA to moc dobre vedi, ze on se s nimi srat nebude, nakonec to rika.

       Jde o postupne obklicovani Ruska, a to se deje v jednom kuse. A ted jeste do toho Cina. Je to skutecne tak rozjebane, ze slusne slobo pouzit nelze…

       • Zighartice napsal:

        Taktéž jsem ve videu zaregistroval, jak to jen popsat, netypický výraz ve tváři Vladimíra Vladimiroviče vyjadřující:Před tváří západu bude zachována tvář státníka, který kvůli zachování míru dlouho balancoval na hraně politické bezvýznamnosti…

      • milan šramek napsal:

       mneli by se smyžit co nejdřive,,aby byl mezy všemi mir,,na celim svietemm,, kařdy uř toho ma dost ,,jeden jak druhy se nenavydieji mezy szebou,,jeto hruza co se to dieje na tady tom sviete,,sama valka ale proč se nesmižeji mneli by uř pšestat,,kařdy chce jen valku ale proč,,coje k tomu vede,,kdo je vede,, vždyt uř buch to nemuře vydrřet že cose to dieje na tyhle planete,,kařdy je nervozni zybijeji se mezy szebou,,sami ,,sami zbranie bomby,,jeden druheho podporuje dodava jim zbranie, jeto hruza čim dal jeto horšy na celym sviete,,a co ty dieti matky ,,koukaji na nie ,,kdyř bombarduji mezy szebou,vřdyt buch žika zastavte valky dokud je čas,,inač bude konec svieta,,nezustane kamen na kameni,,všechno zmizne ze svieta,,otevže se zem a vše bude padat,,zem to nevydrři,,boři slova jsou pravdive,,piše ježiř pravdu v bybli,,u armagedonu se zjevy ježiř, a bude sviet ukončen,,všechny boje zastavyt co nejdřiv,,všechny se mezy szebou musej smyžit,,

     • Zighartice napsal:

      Odhad situace je v podstatě správný. Rusko ví kdo je jeho nepřítel a stejně jako v případě Ukrajiny se nepustí do boje s nastrčenou figurou.
      Takže Rusko v klidu povede svůj boj proti FEDu dál, bude se chovat tak aby sázky a náklady na případnou eskalaci konfliktu stoupaly……. …..A bude se pečlivě starat aby náklady útočníka byly podstatně vyšší než obránce.
      V čase vliv Ruska sílí a vliv USA slábne. Jedním z důvodů je stoupající neschopnost USA na světové scéně prosadit ,,svoje“ řešení. Přeloženo do srozumitelné řeči to znamená že KLESÁ schopnost USA prosazovat zájem us korporací které PATŘÍ FEDU.
      A dalším důvodem je stoupající uvědomění či chcete li nespokojenost lidí na planetě s tím že již podstatná část se na USA potažmo FED dívá jako na tyrana.
      K tomu evropské elitě dochází že byla stejně použita jako Ukrajina a teď se dívají v přímém přenosu jak je používáno Turecko. A začínají chápat že až poslouží tak půjdou……..
      Myslím že na některých muslimských nepokojích se aktivně podíleli části evropských silových složek vědouc že je to dnes jediná cesta jak lidi vyhnat a shodit elitu která je již přímo podřízená FEDU.
      Jedním z nejdůležitějších cílů je politika Merklové a možná i osoba Merklová. A virus ZIKA? Dokud o tom nebude zveřejněno více informací, uvádím zde proto aspoň některá zjištěná fakta. S virem dlouhodobě pracují dvě spřátelené firmy Tento sexuálně přenosný virus je znám již 69 let a obchodují s ním dvě společnosti: britská LGC Standards a firma ATCC se sídlem ve Spojených státech.
      Vlastníkem patentu na virus je Rockefellerova nadace.
      Jak vidno, virus Zika je produktem, který si od ATCC-LGC můžete on-line koupit za 599 eur (více než 16 000 korun). Honorář z prodeje plyne do Rockefellerovy nadace. Je namístě si položit otázku, proč se média o vlastnictví patentu na virus Zika nikde nezmiňují. Odpovědí můžou být slova Davida Rockefellera, která pronesl při svém projevu v červnu 1991na jednání Trilaterální komise. „Jsme vděční Washinton Post, New York Times, magazínu Time i dalším velkým vydavatelům, jejichž šéfové navštěvují naše setkání již téměř 40 let a vážíme si jejich slibů a diskrétnosti … Kdybychom byli během těchto let vystaveni plné publicitě, nebylo by možné plně rozvíjet naše světové plány. Nyní je svět mnohem sofistikovanější a připravenější na cestu ke světové vládě. Nadnárodní svrchovanost intelektuálních elit a světových bankéřů je jistě vhodnější než národní sebeurčení, které bylo praktikováno v minulých stoletích,“ pronesl tehdy David Rockefeller.

      • Marie napsal:

       hezky….to je porad stejne, je potreba uz je konecne vypraskat…
       Merkelka je jenom figurka, ale je docela mozne, ze ji hodi davu za ucelem, aby se koza nazrala ( lidi ) ale vlk pokracoval dal s jinou ovci… ktera davy uklidni pomoci slibu, ze vse bude jinak, ale ono nebude.

   • contumax napsal:

    Krvavá Méry alias Marie Dikyová

    Ťuky ťuk… na hlavu já na babu nehraju…!!!

  • contumax napsal:

   Krvavá Méry alias Marie Dikyová

   No kde by se vzali peníze na “ milióny a milióny přivandrovalců “ … ???

   No přece z Tvé penzičky…!!!

   Na hrubý pytel, hrubá záplata…!!!

 3. Robo napsal:

  Gosudar Putin, máte moju podporu.

  Ivan, nepocbybuj, že by Putin nevedel, ktorá bije..

 4. MartinT napsal:

  ..věřím, že to Putin ví o tom kříváctví USA, ale zároveň musí učinit tu část diplomacie pro mír i kdyby to nemělo vyjít a to čekání něco stát…po této dohodě vpád Turecka a SA má najednou jiný charakter a tudíž i odveta ze strany RF a Sýrie je více v právu v době příměří

 5. Jura11 napsal:

  Tzv. umírnění nechtěli jednat s Asadem.

  Tímto dostali ultimátum se do 26. 2. přihlásit k příměří (ultimátum je dáno i s požehnáním USA) nebo budou označeni za džihádisty ….

  Asad s Ruskem pak budou mít uvolněny ruce … boj proti cca 1/2 bude snažší než proti všem.

  Když to umírnění poruší (jakožto že Turci určitě), tak doufejme, že budou odsouzeni i od OSN.

  • MartinT napsal:

   ..SKVĚLE NAPSANÉ

  • weissbach napsal:

   Jistě. Vyplývá z toho to, že Rusové dali jasně najevo, že Sýrii nepustí a USA vzkázalo Turecku a Saudům, že s nimi nemají počítat. Hlavní důvod je ten, že USA má hromadu nevyřešených problému na krku, které tlačily před sebou jako buldozer v naději, že přes Ukrajinu, embarga a džihád rozloží Rusko a vytlačí ho definitivně z Blízkého a Středního východu, izolují Irán, přes něj budou tlačit energeticky na Čínu a petrodolar vystartuje novou éru a z kolonií poplynou zisky. A ono to krachlo. Hospodářství před kolapsem a těžko říct jestli to zachrání TTIP, protože čas kvapí a vypadá to, že brzo nebude co zachraňovat. Zbrojní firmy sice trhaly za posledních 25 let rekordy v zisku, ale platil to stát a udržet se to dá jen když bude návratnost a ta se hroutí. Asi si těžko dovedeme představit jak nákladné je válčit v kuse 20 let a udržovat celou kapelu Pentagon-CIA-naši zlí hoši v chodu. Afgánistán – krach, Irák-krach, Sýrie-krach, Libye sice vykradená, ale taky reálně krach. Proto taky asi hodili financování a logistiku IS na Turky a Saudy a něco jim za to rozhodně slíbili. Rozparcelování Sýrie, vliv v Iráku, kus Jemenu, islamizaci Evropy? Kdo ví… nicméně ve všech těchto bodech se jejich zájmy spojují.

   • jan napsal:

    Pane weissbach.
    Má Váš příspěvek něco do sebe.
    Američané jsou ochotní dodat cokoliv,ale vojáci kteří se vracejí v urnách,už nemají od občanů pochopení.

   • Jaris napsal:

    Weisbachu, skvele napsano a pohled z jineho uhlu beru.

  • jan napsal:

   Co když se k příměří přihlásí pod vlajkou USA i někteří ISIS,tak vlastně nebude na ně útočit Rusko.Možná i o to jde USA,zachránit x bojovníků IS.

  • Marie napsal:

   Poslechla jsem si Putina a pak jsem si sla poslechnout, co rikaji USA. Mluvci Belidla rika, ze to bude tezke realizovat, coz znamena, ze to neni hotova vec. Vzpominate, jak Obomba rikal, ze boj proti ISIS je na dlouho, nejmin 20 let? A to jich tehdy bylo nejakych 20 tisic, zhruba. V roce 2013.
   Jsou to zoldaci ( USraele ), kterych neustale pribyva, protoze mohou drancovat a delat si i s lidmi, co je napadne….

   Ja tu celou dohodu chapu jako rozdeleni si sfer ovlivneni skupin, ktere tam valci, ale vysledek jisty neni, tj. oni nemuseji poslechnout.

   Docela zajimava souvislost: Putin rekl, ze doufa, ze nebude muset pouzit nuklearni bomby…. takze si myslim, ze v momente, kdyz uz postupovala pozemni armada z Turecka ( ikdyz v malych skupinach ), Putin na to zareagoval bombardovanim prihranicnich oblasti mezi Syrii a Tureckem, takze mohlo dojit i k tomu, ze jim pohrozil timto zpusobem, protoze soucasne s dohodou o primeri se objevil pozadavek na Rusko ze strany USA o snizeni stavu jadernych zbrani… urcite to neni nahoda, ty neexistuji.

   Uvidime, co udelaji… o Ukrajine byla prece taky dohoda o primeri a nedodrzuje se…

   Navic Putin jasne rekl, ze boj proti ISIS a dalsim teroristickym skupinam jako Nusra POKRACUJE. Takze si myslim, ze dojde k preskupeni sil tim zpusobem, ze se spoji s IS, ktery uz dlouho vola po pomoci a posilach, a toto je zpusob, jak to nenapadne provest… otazkou je, jestli se dohodnou mezi sebou, protoze se perou mezi sebou o korist,o nic jineho v Syrii nejde…

 6. Slonda napsal:

  Francouzské televize ráno sřihla prohlášení V.V.Putina v krátkém šotku a končila jeho větou bombardovat nebudeme… Nic o tom, že ISIL a další tlupy ,,tvarů´´ jsou z toho vyloučeny… V.Putin ví s kým jedná a ví proč..

  • Marie napsal:

   To je zajimavave, ze prave to nejdulezitejsi vynechali, ale ma to vypovidajici hodnotu.

   Chteji do lidi dostat o Putinovi obraz podvodnika, ktery porusuje dohodu!

   Putin jasne rekl, ze primeri se netyka boje s teroristy ISIS a dalsimi! Ty povede tak, jak uzna za vhodne…

   Tady vidite, jak jsou polovicate informace, vytrzene z kontextu nebezpecne.

   Bud meli dat tu rec celou ( trvala jen nejakych 5 minut ) nebo nic. Ja bych uz davno trestala za takova svinstva, protoze jde o masove uvadeni v omyl a zneuziti toho omylu.

   • peter napsal:

    To by si musela trestat cely ten zapadny odpad,aj nas politicky ansambl ktory je na nich napojeny,po r.89 nas zapredali nasi politici a predhodili nas ako ovce vlkom,zial toto sa uz neda inac vyriesit len vojnou.

  • jan napsal:

   francouzská televize je 100% židozednářská

 7. Ikema Monika napsal:

  Prezident Putin má vždy připravené tahy daleko do předu tým inteligentních lidi kteří stojí při něm a nic neurychluje přemýšlí ! Ví také hlavně co může čekat od té černé huby v bíle boudě !

 8. jan napsal:

  Ještě bych dodal,naprostý rozdíl zdělení světu od Putina,než od Obami.Také jak to překrucují média,snad už to pochopí každý,jak nás oblbují.

 9. Miloslav Dědek napsal:

  Uvedená dohoda mezi Ruskem a USA je prvním převratným krokem ve vývoji politického uspořádání světa. V boji proti mezinárodnímu terorismu se nyní mohou k Rusku a USA připojit další mocnosti, čímž se vytvoří předpoklady pro dohodu o nastolení globální vlády popsané např. v článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

  • Marie napsal:

   Blbecku…. ta je tak prevratna asi jako ta ukrajinska…

   Jdi do riti s globalizaci, ja te potkat, tak mas K.O…

   • soudce napsal:

    Už jsem si myslel , že se tvůj psychický stav lepší :-) … Věšet, dávat K.O. , to by ti šlo , primitive :-)

    • Marie napsal:

     podle mnozstvi tech smajliku, ktere vsude vylepujes to vypada, ze ty jsi tech K.O. dostal uz nekolik…

   • contumax napsal:

    Krvavá Méry alias Marie Dikyová

    Diagnóza :

    Histrionská porucha osobnosti s psychopatií…

  • jan napsal:

   už je tu zas…

  • Vladislav napsal:

   Pane Dědku,
   nepřipadáte si už trapně, jak tady (i jinde) děláte neustálou křečovitou reklamu svému blogu?
   Chytřeji by to nešlo? No … asi ne, že?

   • Marie napsal:

    On to dela soustavne a nejen na tomto webu, uz jsem na to narazila i na jinych.

    Jsem proti jakekoliv cenzure, ale v tomto pripade bych se primlouvala, aby byl zablokovan, protoze tento web je proti NWO, a tento ho propaguje zpusobem tapetovani k ruznym clankum neustale dokola. Jednou mi, dement jeden, napsal, ze pry mu moje negativni reakce zvysuji navstevnost… takze dekuji vsem, kteri na tu jeho stranku nepujdou.

    Ta jeho drzost mne primo vytaci. Propagovat NWO na opozicnim webu… to je primo arogance ukazkova…

  • Marie napsal:

   Tady se podivej, ty globalisto, co podporujes:

   Stredoveka siozidovska vykopavka, ktera byla v patek znovu zvolena na dalsich 5 let sefkou Mezinarodniho menoveho fondu a diktuji zemim Perskeho zalivu nove dane, konkretne zvyseni dani z pridane hodnoty kvuli jejich zkurvene valce o ovladnuti sveta, kdy ty naklady na ni musi nest vyvrazdovani, ze..

   Jde o i o takove zakladni veci, jako je voda! Toto ty podprujes, zrudo!

   Tady se se na ni podivej, a misto agitaci v jejich prospech ji radsi nabidni otapetovat ksicht….to udelas pro lidstvo dobry skutek, protoze svym vzhledem strasi deti…a dovolim si odhadnout, ze kazdy muzsky by se v jeji dlouhodobejsi spolecnosti nutne stal impotentem :-)..

   Umyslne snizena cena ropy vedla k hospodarskym krizim v zemich, ktere jsou na prijmech z ni zavisle, narustajici sankce taktez, a to nejen vuci Rusku, ale i Severni Korei.

   A ty budes vypisovat lidem dopisy, aby tomu zatleskali? Jdi uz fakt do riti, zrudo.

   http://www.presstv.ir/Detail/2016/02/22/451730/International-Monetary-Fund-IMF-Christine-Lagarde-Persian-Gulf-

  • Jaris napsal:

   …tedy s vetsim nesmyslem snad nikdo jeste ne trh nesel, Dedku.

 10. Ikema Monika napsal:

  Uvedena dohoda mezi Ruskem a USA je až moc rychla proto mně napadá co když jde úplně o něco ??jiného ??? USA je již dlouho rozdělena na dvě strany ! Osobně jsi myslím že jsou vydírání Saůdi Arábii za nízké ceny ropy ! Saůdi mají také na svoji straně celou CIA a podplácení všude kam se podívá ! USA se potřebuji Saudí zbavit a Turků také ! Otázka je co dostane Rusko ??

  • Marie napsal:

   Spravna pripominka, Moniko. Saudi se proto bratrickuji s IS, aby si tu snizenou cenu aspon trochu kompenzovali pridelem te kradene v Syrii.
   Lidi se nechaji opit rohlikem, ze jde o valku opozice proti diktatorovi Assadovi, ale to je kravina. Jde o rabovacku, o ovladnuti ropy a zisku z ni.

   USA snizenim ceny ropy sleduji poskozovani Ruska a Iranu, ale tim, samozrejme, poskozuji i vsechny ostatni, a uz to trva dlouho, takze je jasne, ze jich cim dal vic lidi ma doslova plne zuby…

   Pritom znicit USA hegemonii neni vubec tezke. Stacilo se zbavit vlad, ktere jim lizou rite, vcetne te nasi. Lidi jsou lini, a tak zaplati zivoty.
   Ja nevim, jak to vidis ty, ale podle mne nase sance na vymaneni se z otroctvi letos definitivne konci ( jenom cvok si muze myslet, ze volblby v pristim roce mohou neco zmenit ).

 11. Andy napsal:

  Docela zásadní prohlášení. Ovšem v našem mainstreamu ani zmínka, takže to bude asi pěkná bouda, jako všechno, co se domluví se SSA. Na konečný úspěch proto moc nevěřím. Nejspíš se to celé zvrtne a bude za to moci opět Putin a Rusko.

 12. Zighartice napsal:

  Že by se pár měsíců po zásahu RF zločinci v jůesej polekali, že jim nezbude nic z toho, co rozvrátili. Alespoň nabídnou velikou pomoc, armádě zbraně, potraviny, vyšlou neziskovky, natisknou dolary, za ně nakoupí v Kanadě pšenici, za vysoké úroky si podmaní rozvrácenou zemi budou dál požírat hamburgery. Za těch tisíce mrtvých jůesejáci nezodpovídají, vždyť jim teď přinášejí mír. A ČT nám bude ve vymývárně mozků ukazovat sílu a moudrost USA. USA, spolu se svou,,, slavnou,, 60 člennou koalicí bombardovali v Sýrii víc jak rok a půl „pozice teroristů“ a jediným výsledkem je, že teroristi rozšířili trojnásobně své území, své řady rozšířilo o tisíce nových bojovníků a,,, zbohatli minimálně o miliardu amerických dolarů z kšeftů z prodeje ukradené ropy, prodeje historických památek a vydíráním civilního obyvatelstva. Marně se LHÁŘI celému světu snaží vnutit svojí lež, že Rusko s Putinem je diktátorské, válečnické, na Západ invazivní a ejhle. PRAVÝ OPAK je pravdou. Bude banda PROPAGANDY pseudopravdy a pseudolásky Západu celému světu lhát????? KDO JE TU VÁLEČNÝ ZABIJÁK, DIKTÁTOR, INVAZISTA na Východ a LHÁŘ je všem naprosto jasné. O jakémkoliv brzkém ukončení války nebylo možné vůbec uvažovat. Na druhé straně stačilo ruské podpoře par měsíců bombardování a náznak příměří a uspíšivší likvidace IS je na světě. Kvituji akceschopnost RF, zatímco „náš“ Brusel jen stále žvaní, pořádá mejdanovité summity a prokazuje absolutní nemohoucnost, nevyjímaje OSN, která je zalezlá pod stolem a vyčkává. Těch 28 vlád, i kdyby byly demokratické, což bohužel nejsou, se nerozhodne vůbec. A co dnes můžeme očekávat na kanálu 24? Rozhodně tam bude zajisté sedět živoucí PROPAGANDA – Romancov, Jefim-Jefimovič, Štětina, Ženíšek, Langšádlo, možná přijde i kejklíř Mitrofanov !!! A večer jistě zakončí Oksana ze Svobodné Evropy – s tvrzením, že Putin a Asad jsou de facto agenti Islámského státu !!! …………..

  • weissbach napsal:

   1***

  • mimozemstanka napsal:

   je to trochu složitější

   • Zighartice napsal:

    A jak to vnímáte Vy, jste spíše zastánkyně komplexity, nebo primitivity? Čili vzniká logická otázka – mají větší šanci na úspěch jednoduché, nebo ty složitější mechanismy? Nikde jsem totiž nezaregistroval váš příspěvek.

   • Slonda napsal:

    v čem to vidíte Vy ?

    • Zighartice napsal:

     Mimo jiné v bodech, které jsou ve vlákně uvedené od Čecha, Pepiho, Ivana, Marie, Weissbacha, Roba, MartinaT, Jury11, Jana, Jaris, od Vás, Ikemy Moniky a částečně od Andy.

    • Zighartice napsal:

     Vidím zaoceánskou metamorfózu poživatin, jejíž dluh nesplatí ani sedm zeměkoulí…

 13. Ikema Monika napsal:

  Abe do Soči leti odmítl návrch Obamy ale Japonska letadla budou lé tat dolu jako včera spolecnost JAL. Začal hořet motor letadlo připraveno ke startu !!!

 14. Zighartice napsal:

  Ministr zahraničí USA John Kerry v úterý připustil, že nemůže zaručit, že Rusko se bude držet nového plánu syrského příměří naplánovaného společně Moskvou a Washingtonem na tento týden. Varoval, že americká armáda zvažuje „Plán B“ a bude i nadále podporovat povstalecké úsilí o svržení syrského prezidenta Bašára al Asada v případě nespolupráce Ruska…. lol

  • Andy napsal:

   A to potvrzuje, co jsem napsal výše, že je to jenom bouda Washingtonu, jak potopit Rusko a udělat z něj agresora, který nedodržuje dané dohody. Nevěřím v úspěch této dohody, protože od samého začátku je to ze strany Washingtonu podvod.

   • Zighartice napsal:

    Vysocí vojenští úředníci a členové amerických tajných služeb na posledních setkáních v Bílém domě stále ostřeji vystupovali proti Moskvě. Šéf Pentagonu Ashton Carter, předseda Společného výboru náčelníků amerických štábu, generál Joseph Dunford, stejně jako ředitel CIA John Brennan jsou přesvědčeni, že příměří v Sýrii selže a stane se tak vinou Moskvy. Proto již předem výzývají k posílení protiruských akcí, to jest k „vytvoření Rusku skutečné nepříjemnosti“, uvádí se list The Wall Street Journal s odvoláním na zdroj v americké administrativě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!