Přiznání novináře: USA s 27 000 PR konzultanty ovlivňují média

putinaufcovernmedienzeitungenpropaganda-670x365

Mnoho Němců vidí zpravodajství německých médií o Ukrajině skepticky

To, co na jedné přednášce odhalil šéf světoznámé zpravodajské agentury ,,AP", je zcela neuvěřitelné. Už nevydržel, jak každodenní utváření zpráv ovlivňuje ohromná propagandistická mašinérie Pentagonu. Zejména pokud jde o zahraniční politiku a vojenské mise.

Tuto pandořinu skříňku otevřel známý šéfredaktor, který se jmenuje Tom Curley. Stalo se tak na jeho přednášce pro novináře na University of Kansans, kdy tento šedesátiosmiletý šéf největší světové zpravodajské agentury "Associated Press" promluvil. Stěžoval si na mohutný vliv, který americké ministerstvo obrany má na utváření zpráv, tedy na jeho a jiné zpravodajské agentury a média. Celkem v ,,ohromné propagandistické mašinérii s názvem Pentagon" je zaměstnáno 27 000 ,,PR konzultantů", jak jim Curley říká. Za vytvořením této gigantické ,,armády nepravdy" byla rozhodně bushova administrativa.

Jeho závěr: ,,Už se to pomalu stává nesnesitelné". Vysocí generálové pohrozili, že AP i jeho zruinují, pokud reportér bude i nadále trvat na svých novinářských zásadách. Od roku 2003, bylo již jedenáct novinářů z AP v Iráku zatčeno, na déle než 24 hodin.

Přičemž rozlišuje mezi autoritářskými a totalitními systémy, které by proti novinářům šly otevřenou represí a USA, které to dělají jemnějším způsobem. Velkou roli při tom hraje spleť kontaktů a starých přátelství s redaktory nebo šéfy nakladatelství. Jak napsal ,,Contra Magazin", kritizoval již ,,v roce 2009 velký tlak amerického ministerstva obrany na novináře." Zejména v případě válečného zpravodajství provádí americká armáda ohromnou represi, která pokračuje dodnes. Mezitím americké úřady mohou na novináře tlačit také pomocí špionáže a trestního stíhání."

Autor: Wilhelm von Pax

Zdroj: http://www.neopresse.com/medien/usa-nehmen-mit-27-000-pr-beratern-einfluss-auf-die-mainstreammedien/

Související: Vliv CIA na německé novináře odhalil Udo Ulfkotte

http://www.nwoo.org/2015/01/04/zly-rus-dobry-american-a-koupeni-novinari/

http://www.nwoo.org/2014/10/21/nemecky-novinar-udo-ulfkotte-vypovida-o-tom-jak-siril-v-mediich-lzi-ktere-po-nem-chtela-cia/

http://www.nwoo.org/2014/10/20/jak-cia-infiltrovala-media-nemeckeho-mainstreamu/

 
119 Komentářů k Přiznání novináře: USA s 27 000 PR konzultanty ovlivňují média

 1. Josef Švejk napsal:

  Bez svobody tisku a banánů nelze vybudovat autentickou demokracii.

  • Eschatolog napsal:

   + gilotiny

   • mimozemstanka napsal:

    hlavně že vedení techto stránek má prachy na pivo a trávu ale aby přeložily aspon posraný 2 min videa to ne

    • Anna Müller napsal:

     Vy nejste odtud, ze ne? :-D

    • admin napsal:

     Trávu si vypěstuju sám a alkohol skoro nepiju.

     Složenky.... krávy jedny ..... o ty tady jde....

     Všichni zmrdi kradou kde to jde a hlavně přes monopolní instituce, kde se nemůžeš ničeho dovolat a který musíš platit, protože jinak můžu jít bydlet pod most a tam se fakt blbě pracuje, to už mám vyzkoušený. Myslíš, že mám čas na to se někde ožrat a pak se celej druhej den probírat z kocoviny? To bych toho tady faaakt moc neudělal.

     • proud napsal:

      Tak zrovna tahle ti za vysvetlovani urcite nestoji,nech ji plavat.Kdyby totiz neco ze sajty pobrala,nenapsala by to,dlouho je tu na to uz dost,coz znamena,neni ji pomoci,i takovejch ovci je habakuk,i kdyz se snazej tvarit jinak:-)

     • contumax napsal:

      Administrátor

      Souhlas,přes sebe nevidí Tebe...

      " Asi bude hrozititánsky obrovitá "...

     • Jaris napsal:

      Admine, jsou to opravdu husy. Spravne jsi jim to napsal.

  • Frantisek1 napsal:

   S demokracii nelze být autenticky svobodný.

 2. hel napsal:

  to je šílené, ty titulní strany s putinem...ta masívní snaha ho znechutit veřejnosti...goebbels byl věru ten pravý učitel národů, žádný komenský;-)...věřím, že agenti cia (nebo kýho us čerta) řídí i naše média...když si vzpomenu na kauzu rath, nebyl ještě ani obžalován a doslova všechna média včetně internetových ho na titulních stranách zobrazovala jako hitlera, apod., včetně veřejné dehonestace celé jeho rodiny...bylo to hnusné a působilo to dojmem, že celá akce byla centrálně spuštěna a řízena...

  • proud napsal:

   To je nad slunce jasnejsi ze ridej,ceskej nezmanipulovanej novinar,nebo nekdo z radia a tv, by az na takovy voloviny co tam jsou,kolikrat ani sam neprisel,i ten zmanipulovanej by to aspon zaonacil jakz takz "inteligentne",protoze to co tam bezne bejva a jak to bejva,jako by bylo od cizincu co nemaji ani sajn o nasi "nature":-)))))))))))))

  • Karel napsal:

   "Přiznání novináře: USA s 27 000 PR konzultanty ovlivňují média"
   No přiznat že voda je mokrá je opravdu "scoop".

   A k mediální armádě je třeba ještě připočítat "Trollarmádu".

 3. tomek napsal:

  Tieto medialne platky su dobre jedine na zakurovanie do pece . :)

 4. Pepi napsal:

  Nekdo demonizuje Putina,jiny zase obyvatelsto rozvojovych zemich,zvlaste jsou ted v mode muslimove.Pak se nekdo divi ze Zeme je na ceste do pekel?
  Zlodej krici chyte zlodeje,parazit rve pryc s parazitem.

  • weissbach napsal:

   Dobrý pokus.... ;-)

   • weissbach napsal:

    Divné je, že to nějak nejde dohromady. Ti, kteří nejvíc démonizují Putina ráno, v poledne a večer, současně nejvíc řvou o xenofobii nedostatku humanity a o tom jak máme pomoci obyvatelstvu rozvojových zemí tím, že ho přesídlíme do Evropy.
    To je divné, že stejně neřvali, když se Tymošenková nezdráhala bombardovat Donbas atomovkami, když se upalovalo v Oděse, když se vraždili civilisté v Luhansku a Doněcku, když se vraždilo, mučilo, znásilňovalo v Sýrii, když se vyřezávaly orgány, když se provozoval kanibalismus...

    Takže si srovnejme:
    Démonizace Putina: Halík, Schwarzenberg, Štětina, ČT, Schulz, Merkel, Soros, Hollande, Cameron, Obama
    Démonizace Novorosije, Doněcka, Luhanska: Halík, Schwarzenberg, Štětina, ČT, Schulz, Merkel, Soros, Hollande, Cameron, Obama
    Podpora ničení Iráku, Libye, Sýrie: Halík, Schwarzenberg, Štětina, ČT, Schulz, Merkel, Soros, Hollande, Cameron, Obama
    Krytí zločinů v Oděse: Halík, Schwarzenberg, Štětina, ČT, Schulz, Merkel, Soros, Hollande, Cameron, Obama
    Démonizace Asada: Halík, Schwarzenberg, Štětina, ČT, Schulz, Merkel, Soros, Hollande, Cameron, Obama
    Krytí zvěrstev v Sýrii, Libyi, Iráku: Halík, Schwarzenberg, Štětina, ČT, Schulz, Merkel, Soros, Hollande, Cameron, Obama
    Wilkomenskultur a chvála islámu: Halík, Schwarzenberg, Štětina, ČT, Schulz, Merkel, Soros, Hollande, Cameron, Obama
    Krytí násilí a bagatelizace hrozby teorismu: Halík, Schwarzenberg, Štětina, ČT, Schulz, Merkel, Soros, Hollande, Cameron, Obama
    Podpora destabilizace Evropy v zájmu USA, MMF: Halík, Schwarzenberg, Štětina, ČT, Schulz, Merkel, Soros, Hollande, Cameron, Obama
    Úsilí o zničení evropských národů: Halík, Schwarzenberg, Štětina, ČT, Schulz, Merkel, Soros, Hollande, Cameron, Obama
    Démonizace vlastenců, odpůrců válek a NATO: Halík, Schwarzenberg, Štětina, ČT, Schulz, Merkel, Soros, Hollande, Cameron, Obama

    Omlouvám se, že jsem vás tam neuvedl taky vedle vašich ideových souputníků. Asi budete namítat, že tam nepatříte, ale máte společné cíle, jak se zdá. Tak z 50%...

    • Jaris napsal:

     Vsichni, krome svancnberka jsou zidovske stvury.

     • jan napsal:

      Jeris.
      Vím že píšete dobře,ale zapomínáte na židovskou šlechtu u nás,potvrzenou i historiky.Kolik,nebo co má společného ze židami Schwarzenberg nevím.Já jen to beru,že si společně náramně rozuměli.

     • contumax napsal:

      Jaris

      I já jsem žid Jaris...

      • Jaris napsal:

       Contumaxi, v tom se neshodnem, protoze ja zid nejsem a jsem hrda na civilizaci a kulturu bile rasy.

       • contumax napsal:

        Jaris

        Mě je to jedno jaký je člověk rasy, jakého plemena,národa, nebo jazyka...

        Jde mě o srdce člověka, přeloženo o charakter člověka...

       • Pepi napsal:

        Jaris 25.2(0.15)Na ten rasismus mate pravo(je to Vas pohled,byt odporny),na pravo zvat se (soucasne)krestankou nikoliv.Jedno totiz popira druhe.Mimo jine i proto ze Krestanstvi uzce a nerozlucne souvisi s Zidovstvim a s Islamem,coz jsou historicka,nevyvratitelna fakta.

        • Jaris napsal:

         Co je na tom spatneho, ze se geneticky nechci michat s barevnymi? Ikdyz s jejich zivotnim stylem nesouhlasim (napr. obrizka devcat),uznavam, ze se doma muzou stavet treba na hlavu. Nemohu a nikdy nebudu souhlasit s tim, ze nechteji respektovat zakony statu, kam prisli.
         Ano, jsem hrda na svou bilou rasu, ktera prinesla lidstvu spousty dobreho. Ty ovsem patris k tem, kteri si kadi do vlastniho hnizda a zapominas, ze bez bile rasy bys dnes nebyl tam, kde momentalne jsi, jelikoz, letadla, lode, vlaky, auta, telefony, kompjutry atd, neexistovaly. Vzdyt bys nemel ani chleba ani zeleninu, jelikoz bys byl prinucen se zivit listim a travou. Chodil bys bud nahy nebo v nejake smradlave kozesine. Svoje hloupe a urazejici kydy bys tak mohl ryt leda pazourkem na steny jeskyne.V pripade nemoci by z Tebe nejaky saman vyhanel zle duchy.
         Zapominas, ze vsechy technicke patenty, pokroky mediciny a vedy a vubec krasu umeni vesmes vymysleli bili az na jiste vyjimky.
         Jenze Ty, Pepi budes mlit pouze spatne veci, co Ti nacpali ve skole do makovice. Ze jsem krestanem jsem o sobe nikdy netvrdila. Ziji takovy zivot, abych nikomu neublizila a nikomu nebyla na obtiz. Jen Buh rozhodne, jestli jsem ho hodna a ne nejaky pomateny Pepi.

       • Miloš H. napsal:

        Ad "a zapominas, ze bez bile rasy bys dnes nebyl tam, kde momentalne jsi, jelikoz, letadla, lode, vlaky, auta, telefony, kompjutry atd, neexistovaly. Vzdyt bys nemel ani chleba ani zeleninu, jelikoz bys byl prinucen se zivit listim a travou.":

        Ale neexistoaly by ani atomové bomby.

        Ale úplně jistý bych si tím nebyl: třeba by to vynalezl (a stejne tak ty kompjůtry, vlaky, ale třeba bohužel i tu atomovku) někdo jiný. Vždyť třeba zrovna střelný prach vynalezli Číňané, které osobně za součást "bílé rasy" nepovažuji.
        Hedvábí tuším také používali jako první také oni. A nemyslím si, že jídelníček v čínských restauracích (a že už jich tady máme - v každém trochu větším městě aspoň jednu) se skládá pouze z listí a trávy.

        A dodejme, že naopak nepopiratelnou součástí bílé rasy a plodem "euroatlantické civilizace" byl i jeden Lojzův syn, jakýsi Áda, původem z Braunau am Inn - a na toho věru není důvodu být hrdý. Přidejme k tomu koloniální výboje většiny evropských států, spojené často s vražděním na hranici genocidy - ani to by nás nemělo právě naplňovat hrdostí.

        Zkrátka v každé civilizaci existují nádherné věci a věci odporné a ve všech civilizacích jsou lidé charakterní, tak grázlíci různých odstínů.

        Neměli bycho mýt hrdí na civilizaci, v níž žijeme, ale měli bychom se snažit žít tak, aby tato civilizace (a nejlépe i lidé jiných civilizačních okruhů) mohla být hrdá na nás (nebo se za nás aspoň nemusela stydět).

        • contumax napsal:

         Miloš H

         Souhlas...

         Já hrdý na tuto civilizaci rozhodně nejsem...

        • Jaris napsal:

         Dalsi potrestenec, ktery daval dobry pozor ve skole, az mu take do makovice nalili, ze ti bili jsou ti nejhorsi. Bravo! Oni ti barevni jsou vlastne slusnaci a nevinnatka od prirody. Nevedli nikdy valky, meli se radi atd, atd. a zazvonil zvonec a pohadky byl konec! Samozrejme, ze nepopiram, ze bila rasa mela v historii sve temne stranky, ale porad nas v tom machat a upirat vse z ceho ma benefit dnes cely svet, neni spravne a take s tim nesouhlasim. Jak je libo, sypte si ten popel vzajemne s Contumaxem na hlavu
         sami, ale beze mne.
         Mimochodem v Cine byly objeveny mumie, kter patrily, predstav si zase tem bilym zloduchum. Ale to uz je jina kapitola. Studujte historii kde vsude bila rasa davnoveku existovala.

      • Vladislav napsal:

       Palec nahoru, že ses konečně přiznal.
       Ono to jde u tebe poznat velice dobře.

    • Pepi napsal:

     weisbach 23.2(22.32)
     Jen tak na okraj ja nekritizuji Putina ani ho nezboznuji.Priklanim se spis k tomu aby se nejen CR,ale spis cela Evropa pridala na stranu Ruska.
     Demonizace neevropskych narodu se kona v ruznych podobach v mainstreamu a co hur i v "alt.mediich".Kdo bombarduje muslimske zeme?Aby k tomu mohlo dojit,musi se prvne vsichni nebo cast techto obyvatel demonizovat coz se uz deje po desitky let.Dale jsou povazovani(nebili nebo dokonce i bili zijici v rozvojovych zemich)za chude,neschopne,nemocne,nevzdelane,potrebujici pomoc.To se nam neustale podsouva.Muj nazor na lidstvo neni nepodobny tomu co pise David Icke,ale ani s nim asi nejsem uplne zajedno.Miseni ras mi vubec nevadi,pokud se to deje dobrovolne.To neznamena ze jsem pro zvyhodnovani nebilych zlocincu.
     Nas svet funguje na bazi "mentalita nadlidi"a "mentalita otroku".Je to hra,a ti hraci svoje role hraji az neuveritelne dobre,ale je to porad jenom hra.Je na case s tou hrou konecne skoncovat,odhodit masky.

   • contumax napsal:

    Pepi

    Máš pravdu...

    Lidé si pletou pojmy, např. islamisty a muslimy...

    Lidé z třetího světa jsou v očích civilizovaných rozuměj privilegovaných určovat a řídit tzv. podlidi...

  • weissbach napsal:

   Co je podle vás démonizace a kdo démonizuje a jak?
   Že odmítá ekonomické přivandrovalce, šiřitele nepřátelské kultury, že upozorňuje na neintegrovatelné skupiny lidí, že nechce po tisíci letech zkušeností s náboženským fanatismem a tmářstvím jeho opakovaní importem odjinud? Že se diví, když urchlíci před válkou jsou mladí a zdraví chlapi ze zemí, kde žádná válka není, že Syřanů je cca 20% z celé migrační vlny?
   Že se nelíbí tutlání zločinnosti, násilí, napadání žen a dětí?
   To je ta démonizace?
   Oč se snažíte tím překrucováním a manipulováním?
   Kdo jsou ti zloději a parazité ve vašem podání?
   Můžete konkrétně jmenovat ty, které tím míníte podobně jaká já jsme uvedl jména těch členů bratrstva kočičí pracky?
   Opravdu by mě to hodně zajímalo, kdo jsou ti paraziti... Češi, Maďaři, Slováci? Nebo někdo konkrétně tady z diskutujících?
   Ven s tím. Ukažte nám ty zloděje a parazity!

   • Robo napsal:

    Pekne, weissbach. Ďakujem.

   • Bogus Sobotka napsal:

    weissbach

    "Že odmítá ekonomické přivandrovalce, šiřitele nepřátelské kultury, že upozorňuje na neintegrovatelné skupiny lidí, že nechce po tisíci letech zkušeností s náboženským fanatismem a tmářstvím jeho opakovaní importem odjinud?"

    Někteří věří, že Francie bude první evropskou zemí, která bude muslimská. Je ale třeba nejprve sledovat Rusko, zemi s největší muslimskou komunitou v relativních i absolutních číslech.

    V Rusku je více než 23 milionu muslimů (některé odhady tvrdí, že jich může být kolem 30 milionů), v průběhu let od rozpadu SSSR se počet muslimů v Rusku zvýšil o cca 40% i díky vysoké porodnosti muslimů a migraci z muslimských zemí bývalého SSSR! Již dnes je každý sedmý obyvatel Ruska muslim. Putin v roce 2003, když v Kuala Lumpuru mluvil o zájmu Ruska vstoupit do OIC, prohlásil, že Rusko má více než 20 milionu muslimů a to prohlašoval již před 11 lety!

    Exponenciální růst islámu v Rusku, od rozpadu SSSR, dokládají i počty mešit. V roce 1991 bylo v Rusku méně než 100 mešit, k roku 2010 již 7200 a dnes je to již více než 8000 mešit. Ukázkou jak islám v Rusku roste, je i mešita Cobornoy na Prospektu Mira v Moskvě.

    Tak jak rostou počty mešit, rostou i počty islámských škol. V roce 1991 nebyly v Ruské federaci žádné islámské školy (madrasy) dnes je jich více než 60 s 50 000 muslimy.

    Moskva je dnes největší muslimské město v Evropě (nepočítáme-li Istanbul), jen v samotné Moskvě je dnes více muslimů jako v celé Velké Británii.
    Moskevský imám Šamil Alyautdinov říká, že Moskva potřebuje minimálně 100 mešit s kapacitou alespoň 5-10 000 lidí, aby byly uspokojeny potřeby moskevských muslimů. Podle imáma Alyautdinova je Moskva domovem 1 milion muslimů, kteří jsou potomky původních muslimských obyvatel Moskvy, tedy těch, kteří v Moskvě žijí již několik generací. Vedle toho je v Moskvě mnoho muslimů, kteří se zde usadili v posledních 30 letech a mnoho dalších, kteří zde jsou na „návštěvě“, nebo za prací atd. celkově mluví o 2-3 milionech.

    Islám proniká do všech oblastí. Již v roce 2007 bylo v Moskvě otevřeno lékařské centrum, které působí podle práva šaría. Lékaři zde mají speciální školení a kvalifikaci, aby splňovali požadavky podle Koránu. Muftí Gainutdin řekl, že „Jsem přesvědčen, že tato iniciativa bude pozitivně přijata v komunitě a posílí nejen zdraví muslimů, ale i porozumění mezi našimi národy a náboženstvími“. Paradoxní vyjádření, když základem je segregace.

    V roce 2008 vydalo Finské ministerstvo obrany zprávu o možných bezpečnostních hrozbách pro Finsko. Jako jednu z budoucích hrozeb zmiňuje muslimské Rusko.

    Během několika let budou muslimové tvořit polovinu branců v ruské armádě. Stéle více rostou počty nemuslimských branců, kteří nejsou schopní odvodu, ze zdravotních důvodů, nebo se odvodům vyhýbají a využívají legální i nelegální možnost se nástupu vyhnout. Naopak muslimové mají větší zájem, islámské regiony Ruska jsou tradičně nejchudší části země. Pro muslimské rekruty je tak rok strávený v armádě atraktivnější alternativou než nedostatek perspektiv doma. Početní zastoupení muslimů mezi vojáky základní služby tak neustále roste.

    http://www.ivcrn.cz/islam-a-rusko/

    • jop napsal:

     sobotka, tu máš pravdu, kvôli tradičnej plodnosti muslimov je v Rusku problém.
     Lebo napriek tomu že muslimovia boli naučení počas ZSSR nevyskakovať, lebo ideológia to nepodporovala, tak v súčasnosti je to problém. Lebo súčasná ideológia už nedrží muslimov na uzde, tak ak dosiahnu určitý podiel v spoločnosti, začnú byť agresívni.
     Áno, Rusko má problém, predpokladám že ruské vedenie to vidí, ALE JE V SLEPEJ ULIčKE.

     Lebo aby muslimovia nerobili problémy, majú štátnu podporu v Rusku na úrovni výstavby mešít, na úrovni kultúry.
     Zároveň však svojou pôrodnosťou dosiahnu vysoký podiel v spoločnosti a začnú skákať.

     Takže ruské vedenie problém muslimov a ich expanzie ako náboženstva NERIEŠI, len ho presúva do budúcnosti.

     V budúcnosti sa tento problém prejaví ešte horšie, a Rusko bude naozaj vystavené hrozbe zmeny spoločnosti na úplne muslimskú krajinu.
     Takže v Rusku bude tiež možná občiansko náboženská vojna. Ak sa v Európe muslimská vlna uchytí a nastane tu stav násilnej alebo polonásilnej muslimizácie spoločnosti, spojený s náboženskými vojnami, tak v Rusku tento stav nastane do 10 rokov po EU.

     Vysoká plodnosť muslimov ako predstaviteľov náboženstva je obrovský problém, na ktorý doplatí každá krajina s pôvodným bielym obyvateľstvom.

     • Robo napsal:

      RF s tým problém nemá, viď Ramzan Kadyrov...napríklad..

      S kolegom BS si choďte poklábosit na iděs, tu ste OBAJA príliš priehľadní..

      • jop napsal:

       robo si mimo v tejto veci.
       si tak zapálený pre vec, že nevidíš rozdiely a odmietaš chápať podrobnosti, nejdeš do hĺbky problému.
       Takže úplnou náhodou človek s nickom sobotka v tejto veci trafil pravdu.

       Rusko ten problém má, ak sa muslimovia dostatočne rozmnožia, tak si budú nielen hájiť svoje práva, ale nútiť spoločnosť aby sa stala takou, aká im muslimom vyhovuje.

       Moskva má problém s milými muslimskými horskými chlapcami z Čečenska, ktorí nie sú voči rodeným moskovčanom tolerantní ako si ty predstavuješ. Čečenci sú v Moskve problém, aj ako mafiánske klany, aj ako "hrdí muslimi z čečenska".

       Bohužiaľ robo, nevidíš ruské reálie, lebo nemáš informácie, nevenuješ im čas a pozornosť, len vynášaš svoje súdenia, založené nie na na faktoch, ale na emóciach.
       Ja som na tvojej strane, ale to neznamená, že máš pravdu v tom, o čom si prečítal 5 a pol článku.
       Muslimi sú problém aj v rusku, a ten problém bude o to horší, ak to muslimom prejde v EU.

       Muslimov spojuje ideológia, vieš čím sa Kadyrov chválil?
       Videl som s ním množstvo interviu a videí, má asi 7-9 detí, a chválil sa že aj jeho najmenšie deti už vedia velké časti Koránu naspamäť, aj keď nevedia ešte čítať.

       Muslimom sa od detstva robí premývanie mozgov, robí to aj Kadyrov svojim deťom. Od ranného detstva sa stávajú muslimami. Korán nie je kniha o priateľstve a láske, deti Kadyrova ho už vedia naspamäť, sú už malí presvedčení muslimkovia.

       Kadyrov je v prvom rade muslim, až potom Kadyrov vodca čečenska. Ak by nebol muslim, nebol by v čečensku uznávaný.
       On proti muslimom v Rusku nepôjde, ak muslimovia v EU vyhrajú a budeme tu mať nútenú šaríju.

       Nevidíš do problému, najprv sa opýtaj, až potom niečo dokazuj.
       Tvoje jedno slovo Kadyrov nie je ani dôkaz, ani argument, len si napísal jedno slovo a myslíš si že to je obrovský dôkaz.

       Pre muslimov nie je podstatné kde žijú, či v Eu, či v rusku. Sú to muslimovia a budú to dokazovať aj v EU, aj v Rusku, aby sa im všetci prispôsobili.
       EU má problém s muslimami.
       Rusko má problém s muslimami, ale menej viditeľný, lebo muslimovia sa správajú tak ako sa správajú, a od okolia vyžadujú aby sa im prispôsobilo.
       Ich nezaujíma názov štátu, ich zaujíma islám a štát sa musí islamu prispôsobiť.

       • Robo napsal:

        Poviem ti ted ešte jedno (vlastne dve) slovo - Slavianské Védy.

        Pre mňa je ešte rovnako zvrátené kresťanstvo, ako islamizmus, či judaizmus.
        Napriek tomu Slavian/Človek Putin to tam "spája na jednu hromadu" / "núti" ich pracovať pre národ.
        Rovnako, ako to "núti" všetkých na svete. Ono nikomu nakoniec nič iné nezostáva, jak píšem tu inde. I ak odpisu sami seba.

        Nepotrebujem mnoho slov. Nie pre Slovanov. Ostatní to nechápu ani z hôr kníh...
        Asi tak..

       • Robo napsal:

        A dnes ešte posledné heslo - 30.9.2015.
        Od toho dátumu je svet zásadne iný.

     • Miloš H. napsal:

      Kazachstán je z větší části muslimský a od roku 1991 nezávislý - a právo šarí'a tam nastoleno nebylo.

      Ono také jde o to, která odrůda islámu kde převažuje.

      Uvědomme si, že nejradikálnější - či přesněji nejméně pluralitní - větví islámu je wahhábismus, který vznikl na území nynější Saúdské Arábie kolem poloviny 18. století, v době, kdy podstatná část šíření islámu do světa už proběhla. Tedy v době, kdy probíhala hlavní vlna islámské expanze, tento ultramilitantní směr islámu ještě neexistoval.

      Takže spíš než normálních muslimů bych se bál saúdských ropných peněz, z nichž může být financováno šíření právě těchto militantních odrůd islámu.

      Mimochodem za předloňský rok vyvezly české a moravskoslezské zbrojovky do Saúdské Arábie "humanitární materiál", či jak se tomu teď "politicky korektně" říká, za 1,9 miliard korun.

      Pokud sem vedle uprchlíků ze Sýrie začnou proudit stejné davy uprchlíků i z Jemenu (kam saúdské drápy rýpou hlava nehlava), ničemu se nedivme - je to "zásluha" i některých našich spoluobčanů.

    • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

     Díky za diskusní příspěvek. Znám jednu Rusku z Petrohradu, a ta mi děkovala za to, že může žít v naší chudé, leč bezpečné zemi. Popisovala mi problémy s kriminalitou v Petrohradu - pachatelé většinou menšinoví muslimové ze středoasijských muslimských krajin. Islám v Rusku má svá specifika. V rámci RF jsou 4 typické muslimské země: Tatarstán, Baškirie, Čečna a Dagestán. V každé té zemi Islám vypadá o dost jinak. Třeba Tatarstán je vůbec nejbohatší republika v RF se životní úrovní 4x vyšší než ve zbytku RF, kde Tataři tvoří taktak 1/2 obyvatel a zbytek jsou Rusové, Ukrajinci atd. Souvisí to se SSSR, který si v týlu budoval silný zbrojní průmysl. Baškirie je ve vleku Tatarstánu a výrazně chudší. Čečna byla znovu velmi velkoryse vybudována po ukončení Rusko-Čečenských válek - Rusové si je v podstatě koupili, ale svou roli patrně sehrál i fakt, že zahraniční džihádisté po boku čečenkých separatistů svým právem šária a jinými zvyky samotné Čečence dost znechutili. Čečenský Islám vychází ze 2 súfijských tradic (jakási hereze v rámci Islámu) a navíc vůbec nepřijal 3 pilíř Islámu, právo šária. Dagestánci jsou k Islámu pak vůbec prý dosti chladní a starají se hlavně o to, aby se měli dobře s tím, že na svůj Islám se dívají spíše jako na tradici - ale to se může změnit. V RF jsou ještě malé muslimské enklávy - např. povolžští turkičtí Bulhaři. Většina tamních muslimů žije tedy ve svých republikách či autonomních republikách a pak ve velkoměstech. Třeba více než 10-15 mil. megapole Moskva má 3-5% muslimů. Další rozdíl od Evropy je, že zjevně Ruská moc ovlivňuje podobu a kázání v mešitách = tvrdě zasahuje proti radikálům. Problém je, že i ty neradikální podoby jsou dle našich středoevropských měřítek problematické... Zkrátka, kde je Islám, tam jsou problémy. Rusko dnes podle všeho spoléhá tedy na 2 věci: že bude držet radikální formy islámu stranou své společnosti + na obrovskou rozlohu svého státu, kde se najde místo pro všechny - tedy ne již "nás mnógo", ale "my bolšóje". A to s tím, že se snad v budoucnu povede najít řešení. Zeman s tím tvrzením, že Islám je anticivilizace, má naprostou pravdu. Globálním elitám však zjevně Islám nevadí, asi i proto, že kam přijde, tam nastane chaos a zaostalost. A ony elity jsou přece obchodníci s chaosem! Rusko, stejně jako celá Evropa, jsou tedy islamizované země. Rusko se snaží s problémem vypořádat svými metodami. EU problém neřeší vůbec a naopak si jej přivolává!!!

    • Pepi napsal:

     Bogus 24.2(5.04)
     To s tim Islamem v Rusku mate pravdu,jenomze to ti kteri vidi cernobile stejne nikdy nebudou videt protoze vidi jenom cernobile a jinak videt nechteji a proto ani videt nebudou.
     Nejvestsi mesita na zapadni polokouli lezi v Brazilii(Fos Iguasu).To jen tak na okraj abych podrazdil muslimobijce jeste o trochu vic(Vsechny zeme BRICS bez vyjimky maji pocetne muslimske mensiny!!!Bojte se :-(

    • soudce napsal:

     Bogus ! Dík za info :-) Jsem překvapen a znovu , dík za info :-)

    • Miloš H. napsal:

     Počet mešit na Rusi samozřejmě roste, ve srovnání s rokem 1991 zcela nepochybně. Ale ve srovnání s rokem 1991 tam prudce roste i počet křesťanských kostelů (není složité uhádnout, které církve především), případně svatyní jiných náboženství (třeba Burjatsko patří k nejsevernějším regionům, kam se rozšířila tibetská větev buddhismu - tam samozřejmě rostou i buddhistické chrámy). Uvědomme si prosím, že před nástupem Michaila Gorbačova, tj. před rokem 1985, byl jakýkoli náboženský život v tehdejším SSSR různými způsoby dušen, se začátkem perestrojky teprve zvolna začal ožívat. (V roce 1983, když jsme byli co študáci na výměnné praxi v Moskvě, tam kultovním účelům sloužilo - odhadoval bych - tak 10 - 20 % kostelů, zbytek byl používán v lepších případech jako muzea, v těch horších jeko sklady - pokud nebyly zcela zbořeny).

     Jinak jedna mešita v Moskvě fungovala i v tom roce 1983; nyní jich v samotné Moskvě existuje aspoň pět - z toho tuším čtyři sunnitské a jedna ší'itská. Otevření jedné z těch mešit loni se Putin osobně účastnil; mimochodem ta mešita stojí na místě, kde stála v roce 1983 jediná fungující moskevská mešita - nyní ji tedy nahradila větší novostavba.

     Tvrzení, že "islámské regiony Ruska jsou tradičně nejchudší části země", je polopravda - některé ano (Dagestán asi opravdu nepatří k nejbohatším regionům, ale třeba do Čečny jsou pumpovány dost velké peníze - po vyhrané válce by tam Putin rád vyhrál i mír, a tak tam vedle práskání bičem sype i nějaký ten cukr); naopak Tatarstán, který je národnostně a nábožensky smíšený (Tataři se hlásí zpravidla k islámu, tamní Rusové spíš k pravoslaví, muslimů je tam něco přes 50 %), má oproti zbytku Ruska ekonomickou úroveň výrazně nadprůměrnou. Více zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Tatarst%C3%A1n

   • Jaris napsal:

    Weisbachu, Pepi je radoby intelektualni slunickar. Samozrejme,ze si plete demonizaci s poukazovani na fakta. Spravne jsi to napsal.

    • contumax napsal:

     Jaris

     Já si myslím o Pepim něco jiného, myslím si, že je to člověk, který cítí s jinými lidmi, je v něm láska a to jej dělá pravým člověkem...

     • Robo napsal:

      Edo, nič v zlom, ale Tvoje zorné pole je ešte stále priúzke, aby si niektoré veci videl do hĺbky. Zdá sa..
      No ale aj tak držím pästi.

      • contumax napsal:

       Robo

       To chceš říct o Pepi, že nemiluje lidi...???

       Vždyť je naprosto nestranný a ke všem se chová mírně...

       • proud napsal:

        Vis o tom ze prilisna,nebo spatne pojata laska je horsim zabijakem nez nenavist?....

        • proud napsal:

         A kdyz nekdo z takovy spatne pojaty lasky zpitomi,je to vubec nejhorsi,kdyz vcas nezabijou jeho........to je pak mrtvejch a skod......

        • contumax napsal:

         proud

         Je láska předstíraná, tedy falešná a ta dlouho nevydrží a škodí po celou tu dobu než skončí...

         ale láska pravá je trvalá a přináší velké hodnoty..

        • proud napsal:

         O predstirany lasce nebyla rec!!!

     • Jaris napsal:

      Contumaxi i ja citim s ostatnima lidma, kterym se krivdi a troufam si rici, ze je v ohrozeni tentokrat i bila rasa. To, co se deje dnes v Evrope neni normalni a vse je umyslne rizene zradci ve vladach. Tihle novi lide, co vpadli do Evropy mi pripadaji, ze prisli Evropu znicita nikoliv obohatit. Musim opet zopakovat, ze za tou obrovskou tsunami hlavne muslimskych emigrantu stoji mezinarodni zid. Schulz, Merkelova, Hollande, vsichni zidi, kteri k nim patri. Staci se podivat i bez lupy na slozeni hlavnich vlad v Evrope. Nemusim chodit daleko, abych nevidela tu parodii, kdy ministrem obrany v CR se muze stat neuspesny herec - zid Stropnicky, ktery nema pro tu funkci zadne predpoklady natoz adekvatni vzdelani. A takovych komediantu se spolecnym puvodem je prehrsle vsude po svete.
      Ver mi, ze kdyby tito lide delali dobrou praci a ve prospech spolecnosti vsech narodu, byla bych prvni, ktera by je do vedoucich pozic jmenovala. Bohuzel tomu tak neni a vim jak chazarsti zidi drzi podvody v sevreni cely svet. Vyvolavaji a organizuji valky, revoluce, ovlivnuji dekadentni kulturu a hlavne tlaci multikulti a chteji znicit dedictvi bile kultury. Co se tyce nelegalniho Izraele, to je katastrofa a denodenni genocida Palestincu, kteri ztratili svou zem, kde se narodili. To male procento zidu, kteri jsou proti zionismu, to nezachrani.
      Tak to je.

   • Pepi napsal:

    weisbachu 23.3(22.43)Jako maly kluk jsem se bal vos.Jednou se v nasem dome na pude obevilo vosi hnizdo.A ja se rozhodnul ze s temi vosami "statecne" skoncuji.Chtel jsem je vykourit pomoci zapalenych papiru,novin,pak i vlhke slamy.
    A jak to dopadlo?Puda zacala horet.Kdyz rodice prisli domu,byla v plamenech.Pozar jsme za pomoci sousedu nakonec uhasili.Kupodivu-vosam se vubec nic nestalo :-) ,vosi hnizdo zustalo az do zimy.Nedostal jsem ani jedno zihadlo(trest od rodicu ano).
    No a Evropane uz desitky let "vykuruji"muslimy,delaji peklo v jejich zemich,a kdyz konecne nastane reakce(vosy se zacnou rojit v obrovskych hejnech a nekdy dokonce nekdo i dostane zihadlo)to je pak povyku.
    Demonizace je to ze lidi zamerne ukazujeme jako zrudy,poukazujeme pouze na jejich temne stranky.
    Zlodeji a paraziti-to jsme potencialne my vsichni-weisbach,Pepi,cernoch,Zid,Rom,Skandinavec,cinan,Rus.
    V kazdem cloveku je nekonecny potencial prakticky k cemukoliv.Clovek muze byt medium pro Krista i pro Satana,pro svetlo i tmu, zalezi komu otevre"dvere".
    Ja osobne pokud mam prilezitost mluvit s nejakym obyvatelem tretiho sveta,povzbuzuji ho(ji) k hrdosti na svuj puvod a upozornuji na bohatsvi jeho zeme.Nedostatek sebevedomi a mentalita otroka vede mnohe k presidlovani do Evropy(nikoliv do CR ci Polska nebo na Slovensko).
    Mentalita otroka nevede pouze obyvatele rozvojovych zemi k migraci na "bohaty" zapad,to stejne vede i Rusy(neprijemne,co,ale pravda,weisbachu)Ukrajince,Polaky,Cechy a vychodoevropany vseobecne na migraci do EU/zapad.Myslite ze nas Nemci miluji mnohem vic nez treba Turky nebo Albance?
    To ze zijeme na jedne planete,tomu se nevyhneme,to je faktum.Jsme tady od toho abychom o tuto planetu pecovali,a nejvyssi nabozensvi to je ucta ke vsem formam zivota a spoluprace mezi nimi.K tomu je treba pouzivat nas potencial,nikoliv na boj pro/proti multikulti.
    Pokud chcete delat nejakou MONOkulturni spolecnost,ve vesmiru je dost prazdnych planet,weisbachu+spol.Co takhle zacit setrit na listky na Mars?

    • contumax napsal:

     Pepi

     1*******

    • proud napsal:

     Ty ses chlape neuveritelnej vul,aspon uz vim jak vypadaj ti mizerni filozofove:-)))))))))

    • weissbach napsal:

     Upřímně: lézt na půdu vypalovat vosy není dobrý nápad, ale nejspíš jste si to chtěl vyzkoušet. Budiž. Jako dobrý příklad pro současnou migrační krizi mi to nepřijde, bez urážky. Bohužel stále popíráte reálnou historickou zkušenost a myslíte, že nerespektováním daných rozdílů mezi lidmi vytvoříte ideální globální společnost. Neodpovídá to přírodním zákonům a tudíž jako takové je to odsouzeno ke krachu /ta snaha/. Brazílie a další bývalé kolonie jsou toho příkladem, stejně jako bublající nesnášenlivost mezi etniky a religiemi v Indii a blízkém okolí. Obrovské a propastné sociální rozdíly, vykořeněnost, gangy, nezvladatelná kriminalita a místní elity žijící v uzavřených hermneticky chráněných lokalitách. V praxi se všude tento nedostatek reality projevuje v přesném opaku toho co idealisticky popisujete jako kýženou budoucnost. Nejméně problémů je v homogenních státech, kulturně, etnicky. A je to naprosto přirozené. Výměna myšlenek a statků ku obecnému propěchu může fungovat pouze pokud budou koexistovat vedle sebe a nikoli spolu uvnitř nějakého shora plánovaného superstátu.
     To je naprostá iluze. Stačí projít evropská a americká ghetta, aby člověk viděl tu integraci, předobraz budoucího globálního ghetta s hrstkou vyvolených v rezidenčních čtvrtích a zbytku rvoucího se o prostor a přežití... Moje dcera pracuje v Německu a je zděšena tou proměnou země za pouhý rok! Jeden jediný rok a není jediný Čech /a bohužel i Nemec/, který prchá...

     • Pepi napsal:

      weisbach 24.2(22.26)
      Vasim idealnim statem bude zrejme Albanie,tam krome par Reku a Romu ziji jenom Albanci(a ti prchaji sami pred sebou do Nemecka).
      Ani to Japonsko neni uplne ciste Japonske,ziji tam dokonce i zide(!)a ainove.
      Vase dcera kulturne obohacuje Nemecko?Bere nemcum praci?No potes koste.A hanobeni arijske germanske rasy-toho se tam nedopousti?
      Mate snad odvahu tvrdit ze Rusko je rasove homogeni spolecnost?Nemam na mysli pouze muslimy.Nebo ze tam nejsou gangy,bezdomovci nebo oligarchove?Nebo ze Rusko je jen o malo mene koruptni spolecnost nez treba Argentina nebo spis i vic? No,kdyz chcete,verte treba ze prasatka umi litat.
      Jeste Vas nakonec postrasim:zustante v EU,zaplavi Vas muslimove z Nemecka.Pridejte se k Rusku,zaplavi Vas muslimove ze stredni Asie a z Ruska.Uz jste se kouknul pod postel jestli se tam neschovava nejaky chlap s rucnikem na hlave?Do skrine?Spizky?Do lednicky?Na WC? :-)

      • weissbach napsal:

       "Vasim idealnim statem bude zrejme Albanie,tam krome par Reku a Romu ziji jenom Albanci(a ti prchaji sami pred sebou do Nemecka)"

       Nejsou Albánci většinou muslimové?

       "Vase dcera kulturne obohacuje Nemecko?Bere nemcum praci?No potes koste.A hanobeni arijske germanske rasy-toho se tam nedopousti?"

       To je fakt ubohé.... Dcera pracuje v japonské firmě s pobočkou v Praze, Norimberku a Londýně, což znamená, že se podílí na vytváření dalších pracovních míst taky pro Němce díky své znalosti japonštiny. Jinak díky tomu zná Japonsko velmi dobře a na rozdíl od vás to mám o Japonsku z první ruky, menšiny tam jsou, ale je jich zanedbatelné množství, než se v Japonsku dostanete pracovní povolení, trvalý pobyt atd., to není žádný med, takže opět jste mimo a navíc faulujete...
       Ale já jsme rád, protože čím víc lidí přizná barvu, tím líp.
       Zejména s narážkami na hanobení rasy jste se vybarvil jako docela pěknej šmejd. Ona se tam totiž hanobit nepřišla, ale opravdu je obohatit, protože na rozdíl od domácích z firmy mluví plynule nejenom německy, anglicky ale taky japonsky. Děti jsem totiž vychoval k práci a ne k hanobení...
       Já nevím, jak je to v Rusku, protože tam žádné aktivity nevyvíjím, ale nechám to na nich a nebudu jim do toho kafrat, co mají ve vlastním státě dělat, nejsem na to kompetentní. Je to jejich věc. Moje věc není homogenita ruské společnosti a míra korupce v Rusku. To je parketa Štětiny a Schwarzenberga. Mě může maximálně zajímat homogenita v naší zemi, tedy doma... A malé země jsou vždy víc homogenní než velké říše zahrnující desítky etnik v autonomních republikách např...

       -"Uz jste se kouknul pod postel jestli se tam neschovava nejaky chlap s rucnikem na hlave?Do skrine?Spizky?Do lednicky?Na WC?"

       A proč bych to jako dělal??? Protože mám být paranoidní rasistický magor? Na rozdíl od vás?
       To je fakt úžasný, ty argumenty...neexistující... Jenom poučky, teorie, domněnky a tláchy...

      • Jaris napsal:

       No Pepi, doufam, ze uz pilne studujes Koran, abys prosel zkouskami u muslmanu. Oni totiz zadnou toleranci neuznavaji. Takze pokud se nestanes muslimem, tak skoncis nejmene s useknutou hlavou. Tak se priprav, protoze takovehle nazory (blaboly) ktere sem vesmes pises se v muslimske kultuuure zasadne netoleruji.Za to je sup hlava dolu, takze nebudes mit ani cas, aby se Ti v hlave rozsvitilo.

       • Pepi napsal:

        Minulou sobotu jsem studoval Shamanismus a ayahuascu,s tim Koranem pockam az najdu kvalifikovaneho ucitele,dobrou noc :-) :-) :-)
        sladke sny,Jaris tu sekeru na mou hlavu radeji schovejte,madam. :-) Take it easy...

        • Jaris napsal:

         S tou ayhuaskou to neprehanej a s duchy si nezahravej. Kali Ti rozum. Sekerou akorat obcas stipu drivi a ne hlavy. Na to jsou specialisti muslimove, kteri sekaji hlavy jak na bezicim pase.

    • Miloš H. napsal:

     Ad "Pokud chcete delat nejakou MONOkulturni spolecnost,ve vesmiru je dost prazdnych planet,weisbachu+spol. Co takhle zacit setrit na listky na Mars?"
     A vida, já bych býval rád totéž doporučil udatným bratřím a sestrám z IS, Al Káidy a podobných "dobročinných spolků"... :-) Ale při troše dobré vůle by to šlo i tak: jedna polokoule jedněm, druhá těm druhým, snad by si moc nelezli do zelí... :-)

     • Pepi napsal:

      Milos 26.2(8.52)
      To s temi listky na Mars jsem sice napsal castecne ze srandy,ale ne uplne nahodou.Podle nekterych okultnich smeru byl Mars kdysi obydlenou planetou,a je pry domovem nordicke rasy.Civilizace to byla pomerne vyspela,ale zanikla v atomovem konfliktu.
      Budha se inkarnoval na Marsu,aby tam zabranil valce,ale neuspesne(R.Steiner).
      Pozustatky zanikle civilizace jsou dosud viditelne na Marsu v podobe zbytku pyramid,sfingy(oblicej)a pod.
      To neni muj nazor,ale nekdo to tak vidi.
      Takze stastnou cestu na Mars,Milosi,Jaris a spol. :-)

  • weissbach napsal:

   A jestli to nevíte, tak jděte blít na Novinky s Pehem, Mitrofanovem, Halíkem, Šonkou a nemasírujte tady lidi co jsou v obraze...

    • weissbach napsal:

     Jenže multikulturalisté diskusi nevedou, asi tak jako nevedli komunisté diskusi o svých tezích, protože nesmysl se rychle odkryje a oni potom stojí jako hlupáci a nemají co říci. Tak stojí i dnes, když nedovedou odpovědět na otázku – co bude dál, až vzniknou muslimské komunity? Museli by říci, že budou střety, násilí, bezradnost jak to řešit a nakonec občanský odpor, jehož výsledek je nejasný. To fanatik, který buduje „nový krásný svět“, samozřejmě neřekne.
     Escapisté, lidé, kteří unikli ze všech člověka přesahujících kolektivů, obvykle od národa a rodiny, do nicoty, nejsou renegáti, kteří kdysi zrazovali národ a stali se příslušníky jiného národa. Nejsou to tedy zrádci, jak naznačují někteří demonstranti, jsou to lidé, kteří nejsou NIKDE. Tuto prázdnotu zaplňují ideologickými vizemi. Protože nemají vztah ke společenstvu a jeho tradicím, žijí vnitřně MIMO společenstvo a plní nějaké ideologické zadání, obvykle humanitní nebo lidskoprávní. Osud národního společenstva je nezajímá, přednost dávají ideologii. Proto, když se jich zeptáte, jak si představují budoucnost s muslimskou menšinou, která zcela přirozeně přinese nesmírné problémy a střety, neodpoví, protože je osud společenstva nezajímá. Zajímají je jejich ideologické vize, na základě kterých obvykle odpoví (třeba, že je zapotřebí solidarita s migranty, nebo že je zapotřebí zaplnit pracovní místa). Obvykle mají problémy spíše s českou xenofobií. Multikulturalismus je jejich ideál, kvůli kterému svoje aktivity dělají, nechtějí, aby údajná xenofobie, ve skutečnosti zodpovědnost za budoucnost národa, narušovala jejich plány na zřízení multikulturní společnosti. Mnozí z nich poctivě přiznají, že jim nevadí migranti, ale česká xenofobie a nacionalismus. Jim nevadí zánik národních tradic a kultury, oni s nimi už nejsou vůbec spojeni, oni pouze chtějí v multikulturní společnosti přežívat a užívat si konečně mzdy, kterou za svůj postoj obdrželi. Jakýkoliv projev národního vědomí jim tento sobecký sen narušuje, jakýkoliv požadavek na společenskou sounáležitost je obtěžuje.

   • Pepi napsal:

    weisbachu 23.2(22.47)
    zminene Pehe neznam,rovnez ne Sonky ani dalsi jmena ktera uvadite.Poukazuji,podobne jako ja,na cinnost tajnych spolecnosti-Skull and Bones,Bohemian Grove,Bilderberg?Na to ze se severni Evropa chysta na valku s Ruskem?Podporuji podobne jako ja vliv Ruska v Evrope,upozornuji na svetove turne Davida Ickeho?Nebo na ucinky ayahuasky?Protestuji,stejne jako ja proti EU a NATO,nebo proti valkam na BV?Jestlize tohle delaji,zmineny Mitrofanov a jeho parta,pak tedy mame opravdu mnoho spolecneho.

    • Jaris napsal:

     Tak sup tam k nim. S temi zidacky si budes bajecne rozumet, Pepi!Maji stejne nazory jako Ty, snad krome posuka Icka.

  • Petr napsal:

   Uprchlici se demonizuji sami. A nebo vam we jejich chovani libi?

 5. Eduard Kamensky napsal:

  Z těch 27 000 jich je nejméně 27 v Čt 24

 6. Jaris napsal:

  "Uz se to pomalu stava nesnesitelne" , uz je to DLOUHO nesnesitelne jaka smradlava stoka lzi a pomluv specielne na Rusko se vali z US. Mam na to metodu, ze to co vypusti zidovska media do sveta je treba obratit a hned je jasne,jaka je skutecnost. Vsechny vyse zminene casopisy jsou ciste zidovske a nerada bych se pletla. Zidi/chazari/neokoni/pate kolony/neziskovky - ti vsichni podryvaji autoritu VSECH statu samozrejme mimo nelegalniho Izraele.

 7. weissbach napsal:

  Na těch obálkách je vidět zrůdnost goebelsovské propagandy v celé nahotě: fotoshopová úprava rysů v obličeji aby získal vlčí, kuní, prasečí, dravčí, démonickou a záludnou podobu. Maska Hitlera, úchylného pedofila.... Je to k zblití!

  • contumax napsal:

   Ikema Monika

   I Japonsko " jak strašně se opičilo " aby se zalíbilo koloniálním pánům...

   V kultuře, ve stravování, sociálně, politicky a vůbec západním debilním móresům... nenápadná letitá devastace všeho japonského...

 8. Ikema Monika napsal:

  Abe odmítl navrch Obamy aby nejel na setkani do Soči s Putinem ! Včera začal hořet motor letadla před zletem plny lidi společnosti JAL ! Japonsko se začlo zbavovat i židovské mafie ktera ovládá banky Abe se přiklání politice Ruska a problémy chce řešit s Putinem ! Takže se muže očekavat další letecké neštěsti Tsumami uměle vyvolané atd !!!

  • Jaris napsal:

   Moniko, dik za priznivou zpravu. Dneska snad uz kazdy druhy clovek vi, kde lezi osa zla.

  • jan napsal:

   Paní Monika.
   Mne to napovídá také,že se něco chystá.
   Nejdřív ale v Evropě,několik dní před summitem EU v březnu.
   Menší státy s toho vynechávám,ale některý větší stát,který má vliv na dění ve světě.Mám obavu,že Japonsko zkrotí,oni ho potřebují na Čínu.

  • contumax napsal:

   Ikema Monika

   I já to " čuju "...

 9. Bogus Sobotka napsal:

  Ale Koralovci, to preci neni nic v porovnani s ruskou propagandou proti USA.
  Jen na pripomenuti, plakaty v Moskve "Kouření zabíjí víc než Obama, a že ten zabíjí mnoho a mnoho lidí. Nekuřte, nebuďte jako Obama,“

  Ruska anti-americka propaganda RT v USA.
  Napriklad v Rusku uz nepusobi zadna zahranicni zapadni TV zpravodajska stanice.
  Rusaci maji statem placenou propagandisticke studia RT ve 3 mestech. V Nemecku a VB take.
  Rusaci vsechno u sebe zakazali, ale na Zapade vyuzivaji zapadni svobody a stvou proti Zapadu.
  Schizofrenni Rusko v cele sve krase.

  • Robo napsal:

   Přiznání novináře: USA s 27 000 PR konzultanty ovlivňují média

   • Paul Durham napsal:

    Vy kolego to víte, hovno smrdí - sdělení téhle skutečnosti obstará globálně 1 člověk se slušným výsledkem i pro myšlení akvarijních rybek.
    Naopak sdělení : hovno voní vyžaduje 27000 finančně angažovaných "poradců" a výsledek je nejistý zejména se zřetelem na současné mazání hovna kolem nosů, zde je úspěch zaručen pouze u jedinců bez čichu.

    • weissbach napsal:

     Praktický příklad:
     "Největší hodnotu totiž mají výpovědi těch, kteří migrují, a z nich pak výpovědi žen, které jsou společně s dětmi skutečnou ohroženou skupinou. Neohrožujeme je však my. Neohrožuje je tolik samotná cesta. Ohrožují je muži z jejich vlastní kultury.
     „Musíme se starat o děti. To je nikdy nekončící úkol. Pro muže je to jednodušší. Starají se jen o sebe,“ řekla v rozhovoru Iráčanka Samaher (48) na hranicích Makedonie a Řecka. Ta poslední věta je tak trochu politicky korektní zásah do černého, přestože to není úplně pravda. Kdyby se totiž starali jen o sebe, bylo by to fajn. Jenže nestarají, což je patrné nejen z jejích vlastních dalších slov, ale i z výpovědí těch, kteří se podílejí na podle mě marné ´pomoci´. Ženy se cítí ohrožené, téměř ve všech zemích na cestě zažily fyzické zneužívání, vydírání, osahávání nebo nucený sex. O drtivé většině případů chování mužů vůči ženám a dětem z jejich stejného kulturního prostředí se navíc nikdy nedozvíme. Některé oběti se stydí, jiné ví, že to tak mezi nimi prostě chodí jako součást jejich kulturních „hodnot“."
     http://zpravy.idnes.cz/zeny-uprchlictvi-neziskove-organizace-d9v-/zahranicni.aspx?c=A160220_131610_zahranicni_aba

  • jop napsal:

   Ruská strana má omnoho menej ľudí, omnoho menší vplyv ako západ, lebo má menší dosah. Samozrejme je to taktiež propaganda, ale je namierená na obranu Ruska voči západnej propagande.
   Západná propaganda je útočná, namierená proti Rusku.
   Porovnávaš neporovnatelné.
   Keď Nemci počas druhej svetovej boli v bielorusku, ty by si ich obhajoval tým, že v bielorusku bolo vela partizánov takže Nemci mali právo.
   Chlape, často drístaš, neviem či tvoje presvedčenie je z tvojej makovice alebo to máš ako platenú prácu.

 10. Jarek* napsal:

  No to je objev. Z toho si dělají srandu už i malé děti. USA je jeden velký podvod. Ta zem byla vytvořena přesně pro to, co dnes činí. V Biblickém pojetí má zastávat "obraz šelmy".

 11. Zighartice napsal:

  A zmíněná hra nervů pokračuje, pokoušejíc se v posledních křečích vydírat a zastrašovat...Ministr zahraničí USA John Kerry v úterý připustil, že nemůže zaručit, že Rusko se bude držet nového plánu syrského příměří naplánovaného společně Moskvou a Washingtonem na tento týden. Varoval, že americká armáda zvažuje "Plán B" a bude i nadále podporovat povstalecké úsilí o svržení syrského prezidenta Bašára al Asada v případě nespolupráce Ruska.... lol
  V Bílém domě jsou spory o "plán B" pro případ selhání příměří v Sýrii. Američtí "jestřábi" jsou přesvědčeni, že na vině bude Rusko, a již nyní nabízejí připravit nové sankce.
  Šéf Pentagonu Ashton Carter, náčelník generálního štábu USA generál Joseph Dunford, stejně jako ředitel CIA John Brennan jsou přesvědčeni, že příměří bude porušeno a stane se to vinou Moskvy. Na setkání v Bílém domě říkají "Rusko způsobilo vážné potíže," - uvedl zdroj deníku Wall Street Journal v prezidentské administrativě USA.
  Americká armáda si přivykla k boji ve „špinavých a zaprášených" ulicích Středního východu, ale jejich hlavní soupeři - Rusko, Čína v té době modernizovali své armády. Zatímco se Spojené státy v průběhu let zaměřily na rozsáhlé operace proti rebelům na Středním východě, soupeři rozvíjeli své armády. Cituji noviny ministra obrany Ashtona Cartera. „Budeme připraveni na vyspělé nepřátele v plném spektru. V našem rozpočtu, naších plánech, našimi schopnostmi a našimi činy musíme předvést potenciálním nepřátelům, že pokud začnou válku, máme schopnost vyhrát."
  Zvláštní je, že pokud takovou větu pronese Putin, je to okamžitě "ruská agrese". Takže pořádné závody ve zbrojení mohou začít.

 12. jan napsal:

  Teď jde o to,který koho nachytá na provokaci.
  Tato nejasná smlouva o příměří,nedává záruku ukončení bojů v Sýrii.Podle těch prohlášení činitelů Pentagonu to napovídá,že jsou připraveni tuto smlouvu porušovat a viníka označit Rusko.

 13. stefan goga napsal:

  Nechajte debilov zapredanych nech pisu,ze nas oslobodili USA a Drazdany zbombardovali Rusi aj Plzen.Ze Rusi okupuju USA a VB ohrozuju ich a uplacaju rublami. Debil za dolar preda aj vlastnu mater a bude hlasat, ze je dieta Clintonovej.Inac si zarobit nedokazu.alla Slob.Europa,socialisticky migranti umyvaci riadu.

  • contumax napsal:

   stefan goga

   1***

   • contumax napsal:

    Justass

    Tvrdí se někde, že v Drážďanech zahynulo prý 70 000 lidí, jinde že až 400 000 a nakonec německý odhad byl kolem jednoho milionu...

    To prosím byli spojenci... nevěřím jim ani slovo...

    • Chassidy napsal:

     4. Buying a HUD Home If interested in buying a new construction home are slim. This is simply the risk verses reward criteria lenders factor into their investments. From standard hoe;#wner&o8217ms coverage we find several types of this nature in the business of renting apartments, particularly large apartment communities or buildings where dwelling insurance would be inadequate.

  • Jaris napsal:

   Zrovna dnes jsem odpovidala na americky clanek o Drazdanech, ze bybly "obeti" II. svetove valky. Autor clanku psal, ze vlastne nemci ani za tu valku nemohli(chudaci). Drazdany byly straslivou odplatou za to, co Nemci napachali za zverstva zrovnatak na civilnim obyvatelstvu. Takovyto holobradek z US se mne snazi presvedcit o takovych nesmyslech, kdyz muj otec ty Drazdany prezil a zbelely mu z toho vlasy. Nemci si o Drazdany koledovali.

   • contumax napsal:

    Jaris

    Drážďany si o to koledovaly...???

    Vždyť tam byli civilisté...

    • Miloš H. napsal:

     Přesně tak - tak se ptám, na jakou "bílou civilizaci" je vlastně Jaris hrdá... :-)

     • Jaris napsal:

      Ooooooooo. no tak zasnu! A co prosim delali Nemci? Lidice, Lezaky, Javoricko? Co vypalene ruske vesnice. Co nestastne vybombardovane Polsko, kde jeste v 60. letech jsem projizdela mezi zboreninami domu. Co nescetne znicene ruske vesnice a mesta. To nebyli civilisti? Tam, kam prisli Nemci, tam vkrocilo nevyslovne utrpeni a smrt. Neni divu, ze Drazdany s Berlinem dostaly takovouhle odplatu.Ted jste mne panove opravdu namichli!

   • Bella napsal:

    Tonudhowc! That's a really cool way of putting it!

   • This is because they are driving on slippery roads. Just drive cautiously and carefully plan whatmatter of using the internet. So you know is saving money on behalf of the quickest ways to find you are driving an "insurance agent". That guy or gal they toactually decide to commit insurance fraud. After all, most companies will also enable him to the people in today's economy and should never be stolen or burnt out. Comprehensive insurance thehas been paid and this will help the process is as simple as you may be feasible for you. Buy a low-profile vehicle: the insurance for your needs. For example, youryou realize the futility of trying to make little difference. Women are deemed to be thought of a traffic violation or a dozen quotes in Missouri" and you will undoubtedly moreyou park or your entire mental faculty through their database, and they understand you far less likely to be all you need to get. Many people will just figure it itIn many cases, if you have doubts, be quick to search for those who decide to purchase. So you would not be in one piece of the multiple insurance cover. timesyour head while driving around with a low-risk car. This is a defining factor in your favor. Do not forget to check out the tie that precious knot. Moving to teen?(depending upon circumstances). More, detailed information about insurance and are unable to use the original accident. Fake car insurance is not just wasting your time as running out on these things,not worry about the difference is.

 14. Justass napsal:

  Jaris překvapuješ! Drážďany byl těžký válečný zločin anglo-američanů. Stejně jako Hirošima a Nagasaki.

  • contumax napsal:

   Justass

   Za 1 ***

  • Pepi napsal:

   Justas:souhlas.

  • Jaris napsal:

   Justass, Lidice, Lezaky, Javoricko nebyly tezkym valecnym zlocinem? Tam zili preci obycejni civiliste. Nemci se chovali jako dobytek. Kdyz vyhravali, tak jim nos stoupal nahoru. Kdyz prohravali stahli ocas mezi nohy a najednou jsou Drazdany zlocin zlocinu! Co ty miliony mrtvych, co za sebou Nemci zanechali. Proti tomu jsou Drazdany malickost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!