TV MAGAZÍN 24.2.2016

cntv-report2Prohlášení V.Putina – Neuvěřitelné! Muž byl zadržen kvůli protiislámské čepici! – Děsivý počet vražd a mučení. V Praze chtějí zabránit USA vstupem armády USA na naše území! – Brutální debata Petra Robejška a Ondřeje Neffa: Diktují nám, co si máme myslet a co dělat. Migrace má jasné řešení, násilí se nevyhneme. Všichni se musíme naučit střílet – Jak ministr Chovanec zkoumal, až vyzkoumal: O policejní provokace nešlo – ale přesto za nimi stojí Putin! Kremelský zločinec na výpravě v Praze! Naplánoval to s generálem Pavlem? Havlistická fraška – Z filmového archívu: Karel Hašler Svoboda je svoboda.
23 Komentářů k TV MAGAZÍN 24.2.2016

 1. Holy napsal:

  PODPORTE NAS! Vyvedeme nasi zemi z EU i NATO, zadny TTIP, vyhlasime neutralitu, uzavreme hranice vuci nechtenym imigrantum a spravedlive zuctujeme se vsemi dle zasluh.
  narodnidemokracie.cz/strana/program-ve-zkratce/
  narodnidomobrana.cz

  • trokar napsal:

   15:06
   Nesmysl. Pokud nebude obyvatelstvo ochotno pálit a kuchat původce tohoto marasmu, není naděje na změnu.
   Jak známo, dav „čecháčků“ po převratě opět bude skandovat: Odpustme jim, odpustme jim.“..stejně jako při nástupu Havlovy totality.
   Je třeba obsadit všechny pouliční lampy v republice, aby se něco pohnulo k lepšímu!!
   Pak nastane ráj na zemi.
   A to nejsem „věřící“.

  • weissbach napsal:

   To je sice pěkné, ale k tomu je třeba vyšší level společenské shody. To znamená, že většina obyvatel musí chápat nezbytnost takových kroků a musí být seznámena se všemi možnými dopady at už kladnými nebo zápornými. Pokud to tak nebude, stane se to dalším krokem k rozdělení společnosti a občanské válce.
   U těchto otázek je nezbytná otevřená a široká diskuse o dalším vývoji a to je to nejdůležitější co se musí udělat. Nedojde k tomu však dřív než bude odejita současná garnitura politických, finančních a mediálních vzájemně propojených struktur. Protože ty pochopitelně dobrovolně žádnou diskusi tímto směrem neotevřou a ani nepřipustí. Proto je pro nás jako občany prvořadým cílem razantní výměna současných politických struktur pevně zabydlených ve stávajících parlamentních stranách a zejména lidí, kteří tam už přes dvacet let parazitují a ochraňují cizí zájmy. Pokud bude převažovat ochota vyměnit budoucnost za plané sliby a koblihu nic se nepohne. K tomu je třeba, aby káždý komu to dochází udělal maximum pro to, aby do došlo i ostatním. K probuzení hnípajícího stáda je většinou potřeba pořádného výprasku, aby se pohnulo. A ten se blíží, takže reálná šance poměry změnit tu je, naštěstí nejen izolovaně pouze u nás, ale na kontinentu obecně. Bude to neklidný a drsný rok.

   • Holy napsal:

    Okamzitou demisi vlady vlastizradcu a cizaku!

    • weissbach napsal:

     Souhlasím. Ale k tomu je potřeba sjednocení obyvatel. Prozatím se skutečná opozice utápí v jednotlivostech a není schopna se spojit pod jedním základním a nezbytným cílem, kterým jak správně definujete je výměna politické reprezentace. A nejen to, aby nějaké další volby měly smysl, musí být provedeny razantní změny ve veřejnoprávních médiích tak, aby plnili veřejnoprávní funkci a nebyly pouze hlásnou troubou několika oligarchů a jejich poskoků. Netřeba jmenovat, víme o koho jde. Ale pokud se oozice nesjednotí na těchto důležitých předpokladech pro pouhý začátek nějaké změny, pak nedostane ani podporu společnosti any nějakou změnu mohla začít. Hnacím motorem změny musí být nutnost změny jako taková, pak je čas se teprve dohadovat na jednotlivostech /NATO,EU, řešení migrace/. Oblažovat občany už předem spory v těchto věcech znamená prohru. To je jasné každému, kdo nad tím uvažuje kriticky a hlavně sebekriticky.

   • weissbach napsal:

    Pokud jednotlivci místo vlastní činnosti budou pouze delegovat svou moc na nějaké subjekty bez tvrdě vyžadované zpětné vazby a osobní odpovědnosti, pouze se vymění figurky a i ty, které mají vůli něco měnit bez tlaku a podpory postupně systém semele a vyplivne.

  • blázen napsal:

   Víš ty vůbec svatoušku jak vůbec funguje neutralita? Protože pokud bys věděl tak takovou pitomost nenapíšeš.

  • Patrman napsal:

   Kdy konecne lide pochopi pro jsou vsechny ty nepokoje na
   Strednim vychode, komu prospeje vylidneni nebo zabiti mnoha milionu, utecenci byli vyhnani do Evropy, aby tam zpusobili
   stejny bordel jak USA zpusobili na Blizkem vychode.
   Vsechny lzive argumenty, ze v Syrii je obcanska valka,neni pravdou, dosud kolem Damasku je relativni klid.
   Ten pocatek hledejme v Iraku a v Afghanistanu, kdyz jim tam rozbila demokraticka letadla vsechno a udelali zivot nesnesitely,pak zacala vzajemna nenavist.
   A odtud se prenesla az po Syrii

 2. contumax napsal:

  Pane Ortek

  Dobrý, dobrý jen tak dál…

 3. Nero lebo Norbert napsal:

  Děsivý počet vražd a mučení v Praze chtějí zabránit USA vstupem armády USA na naše území!
  http://www.paratdnes.cz/2016/02/Desivy-pocet-vrazd-a-muceni-v-Praze-chteji-zabranit-USA-vstupem-armady-USA-na-nase-uzem.html

  • contumax napsal:

   Nero lebo Norbert

   SSA se doslova a do písmene pomátli, a vypadá to, že trvale …!!!

   Zoufalství se jich zmocnilo…!!!

 4. Pepi napsal:

  Davam tentokrat odkaz na velmi neslunickarskou stranku,se kterou nesouhlasim temer v nicem ale ta dava odkazy(hned na zacatku) na prepravu vojenskeho americkeho materialu do Norska-podzemni skladiste,satelitni snimky: http://www.vigrid.net

 5. Dežo napsal:

  Konečne aj na Slovensku je nezávislá televízia! INTV
  http://www.intv.sk
  Zatiaľ cez web-stream, DTB-T, a od marca aj cez Astru.
  Plánuje sa aj zaradenie do programovej štruktúry káblových operátorov Antik Isper a Magio (Telekom).

  Web-stream je bohužiaľ zatiaľ preťažený a „seká“. Zvlášť počas politických relácií.
  Dnes bol k dispozícii Youtube-stream:
  https://www.youtube.com/watch?v=4fnAW13dGIc&feature=youtu.be

 6. Zighartice napsal:

  Taktéž tento rok považuji za výživný a troufám si tvrdit dost možná přelomový. Naprosto flagrantní případ nespolupráce evropských korporací a jimi zmanipulovaných vlád tomu jen nasvědčují.Rozdělení zemí evropského společenství, politicky i psychologicky ovšem dospívá do bodu, kdy již nebude možnost odvolat reformy a vrátit se ke statusu quo – buď se celá naše země, ať už součástí evropského kolchozu, nebo bez ní, potažmo Evropa, které již moc času nezbývá a nad níž visí Damoklův meč, posune dále doleva, tj. k neosocialismu, nebo nastane ostrý zvrat směrem k nějakému druhu diktátorského režimu, nastartovaného nejspíše armádním pučem, financovaným a řízeným Spojenými státy, který bezohledně potlačí probuzené sociální síly bezohlednou represí. V souvislosti s uměle vyvolanou hospodářskou krizí v Evropě, která již prakticky panuje, jen se o ní nikdo otevřeně nevyjadřuje, hrozí vyvolání Evropské „politické exploze.“ Situace v Evropě se podobá situaci v devadesátých letech minulého století v Jižní Americe. Nespokojenost obyvatel je dále cíleně rozdmýchávána. V zemích řádí již delší dobu gangsterské bandy subsaharských pastevců, což značí jednoznačný úmysl o destabilizaci na půdě evropského kontinentu. Starý, ale léty prověřený a osvědčený scénář podplacených a nastrčených pučistů s minimálně dvěma pasy. Tzv. „lidové puče“ a „oranžové revoluce“ nevznikají spontánně zezdola ani na Ukrajině, v Jižní Americe, natož v Evropě. Tyto události jsou pečlivě plánovány, a to dlouhou dobu dopředu. Přímí organizátoři těchto převratů nejsou z USA, ale jsou to většinou pro tento účel najaté zahraniční agentury a cizí či místní nevládní organizace. Němci se začínají probouzet a nevědí, komu dřív vyhovět. Zda mají jít na ruku velkoprůmyslníkům a chránit ekonomické zájmy země, to znamená nenechat se poškozovat sankcemi, které prosazují Spojené státy a Evropská unie. O tom svědčí i vstup Německa a dalších zemí do nové čínské mezinárodní Asijské infrastrukturní investiční banky. Nebo zda mají jít na ruku Washingtonu, který Němce varoval, aby se nedívali na východ a slepě poslouchali Velkého bratra. Jsou přece kolonií a nemohou si dělat, co se jim zlíbí. Usmívá se, a přitom shazuje bomby. Evropa by měla být opatrná, Jižní Amerika už ví své…

  • weissbach napsal:

   Musím říct, že mi to připomíná scénář psaný před druhou světovou válkou, kdy opět Německo jako tmelící a stabilizační prvek Evropy je opět uváděno do varu, tentokrát nikoli válečnými reparacemi a cílenou hospodářskou krizí / centralizací bankovní moci/, ale břemenem Ukrajinského ekonomického krachu, uměle vyvolanými ekonomickými sankcemi proti Rusku a protože i to by patrně dokázalo utáhnout léta, přišla nekončící migrační vlna, která musí zákonitě vyvrcholit některým ze scénářů, které jste nastínil/a/. Ve světle těchto procesů je konec EU neodvratný. Otázkou je nakolik bude provázen násilím a chaosem. Ještě stále máme spolu s dalšími státy bývalé východní Evropy šanci z toho vyváznout relativně bez vážnější újmy, pokud se nepodaří vyvolat chaos i zde. S Rakouskem, Maďarskem, Slovenskem a snad i Polskem /tady je asi nejslabší článek, protože je tu podminování velkopolským nacionalismem a silnou rusofóbií/. Podle mě si Kaczynski už dávno spočítal, kdo nechal schodit letadlo s jeho bratrem a generalitou, ale jsou i jiné síly, které mohou být američany velmi neblaze využity pro rozvrat celé střední Evropy. Pak je tu hnisající vřed na Ukrajině s potenciální gangrénou zasahující právě Polsko, Litvu, Bělorusko, Moldávii… Ten útok na Evropu je masívně rozjetý na mnoha frontách. Německo jako nejsilnější je i nejslabším článkem. Stejně jako ve 30.letech. Přitom stačilo, aby Merkelová řekla stop na Ukrajině a později Turecku, ale právě to neudělala, protože ji pevně drží pod krkem a brzo ji předhodí jako obětního beránka, který už posloužil.

   • Zighartice napsal:

    Zajisté. Takže to, co se v Evropě děje, na tom opravdu záleží, a v tomto okamžiku je evropská ekonomika naprosto nasměrovaná k rozsypání. Úroveň zadlužení Evropy nebyla nikdy vyšší, evropské banky jsou naprosto přetížené nesplácenými půjčkami a vysoce rizikovými deriváty a míra nezaměstnanosti eurozóny je teď více než dvojnásobná oproti jůesej. Při vší té euforii obklopující různé „dohody“, si myslím, že lidé zapomínají, že nejenom fundamentální ekonomické ukazatele Evropy se nadále zhoršují. Ať už tyto dodody nabydou smysluplnosti, velká finanční krize do Evropy stejně nevyhnutelně přijde. Je to jen otázkou času. Dnešní oficiální míra nezaměstnanosti ve Spojených státech je“ jen“ 5,3 procenta, ale míra nezaměstnanosti v eurozóně jako celku sedí na 11,1 procentech. To je absolutně hrozné číslo, ale většina Evropanů ho už bere jako „nový normál.“ Mezi tím je ekonomická krize v Řecku čím dál chmurnější. V tomto okamžiku se téměř polovina dluhů v této zemi nesplácí, úřady hrozí, že držitelé bankovních účtů, až budou banky nakonec jimi „vykoupeny zevnitř“ by mohli být nuceni podstoupit 30 procentní krácení jejich výše vkladů (což je stále méně než v Argentině, ale uvnitř zdaleka největšího bankovního systému na planetě?) V Řecku nebylo „vyřešeno“ vůbec nic. Naprosto souhlasím s řečeným Markétou Šichtařovou. Jak dlouho to potrvá, než se dočkáme rozvoje podobných scénářů v Itálii, Španělsku, Portugalsku a ve Francii? Spolu s tím, jak se eurozóna dále zhoršuje, národy, které plánují do eura vstoupit, náhle po tom už tolik nelační… Ano, určitě nespouštějme oči z toho, co se děje v Číně. Bezpochyby jsou to velice důležité zprávy. Věřím ale, že to, co se děje v Evropě, se nakonec ukáže být ještě významnějším příběhem. Největší finanční krize, jakou kdy Evropa zažila, přichází, a ta otřese celou planetou. Vyváznout relativně bez vážnější újmy spolu s dalšími státy bývalé východní Evropy ještě díky informačním polím máme. Neřekl bych, že díky Německu. Spíše díky jedné starší, ve svém vyšinutém vidění světa čím dál osamocenější paní, která brzy bude končit a dostane nějakou trafiku v OSN…Náznaky tu jsou, ne, že by nebyly. Počítat např. s řešením migrační krize za pomoci Turecka může jen naprostý blázen a Němci… Jeden z mnoha kladných aspektů a příčinných souvislostí, vyplynuvších z tohoto informačního pole, vidím následující opatření viz. https://www.facebook.com/czech.WeAreHereAtHome/videos/1526963584271271/. Věřím, že by většinová populace naší vlasti dokonce přiložila ruce k dílu, nebo přispěla k „předem stanovenému veřejně prospěšnému účelu“, obdobně jako před výstavbou a obnově Národního divadla. Měli bychom tak alespoň reálnou šanci zopakovat historickou událost, týkající se 11. září 1683 Bitvy před Vídní. Snaha o spolupráci ve V4 je chvályhodná, ale nešlo by to trochu ryhleji? Řešení dnešních problémů vyžaduje přístup, který je nemilosrdně upřímný, bez trápení se s náboženskými, mravními nebo kulturními hodnotami. Máme schopnosti pro tento přístup, protože jsme schopni pohledu na lidskou společnost s chladnou objektivností, a přesto analyzovat a diskutovat své postřehy a závěry s jinými lidmi podobných intelektuálních schopností bez ztráty ohleduplnosti nebo pokory. Uplatnění takových předností je v našem vlastním nejlepším zájmu. Neodchylme se od nich.

   • weissbach napsal:

    shodit…

 7. Zighartice napsal:

  Můj oblíbený spisovatel PhDr. Vlastimil Vondruška, CSc – „Na plovárně“. Ten krásně vystihl základní potřeby lidské populace v historickém měřítku. „Vezměme si kupříkladu naše předky, jejichž praktické dovednosti a intuice pro přežití vyplývají ze zásadní roviny. A to z faktu, že byli obrovskými optimisty, zatímco když se dnes podíváme do médií, tak máme pocit, že se nacházíme těsně před apokalypsou. Optimistický pohled našich předků vyplýval z toho, že měli jiné životní hodnoty. Protože nebyli snílci a museli být pragmatičtí, tudíž si stavěli takové životní cíle, které byli splnitelné. Chtěli uživit sebe a svou rodinu, mít partnera, s kterým si budu rozumět, potomky, protože všichni toužili po dětech, a když ženy přečkaly to kritické období mateřství a děti přečkali to období dětské fatální úmrtnosti, tak toužili udržet majetek a ten předat svým dětem. A pokud tohle splnili, tak z tohoto světa odcházeli smíření se světem a s Bohem, protože naplnili smysl své pozemské existence.“ Je potřeba si uvědomit, že pokud máme hájit nedotknutelnost lidského života, měl by mít pro nás život každého člověka stejnou váhu. K čemu je nám civilizace, která nepoloží život za ochranu vlastních životů, protože to stojí moc peněz.“Žádný člověk není ostrov sám pro sebe, každý je kus nějakého kontinentu, část nějaké pevniny; jestliže moře spláchne hroudu, je Evropa menší, jako by to byl nějaký mys, jako by to byl statek tvých přátel nebo tvůj: smrtí každého člověka je mne méně, neboť jsem část lidstva. A proto se nikdy nedávej ptát, komu zvoní hrana. Zvoní tobě.

  /John-Donne/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!