Seminář: Mýty o Sýrii – 4.2.2016 /VIDEO

kmonicek

Na semináři v Poslanecké sněmovně vystoupili: Zdeněk Zbořil, Vladimír Prorok, Oskar Krejčí, Ilona Švihlíková, Martin Koller, Hynek Kmoníček.
Pozvánka zde.

Autor záznamu: Alexandr Barabanov
20 Komentářů k Seminář: Mýty o Sýrii – 4.2.2016 /VIDEO

 1. Dušan2 napsal:

  Martin Koller tne do živého.

 2. Paul Durham napsal:

  dám to sem ještě jednou, abyste věděli, co je to za zmrdy :

  http://www.ceskatelevize.cz/porady/10175540660-mate-slovo-s-m-jilkovou/216411030520007/

  jen k termínu umírněná opozice, kdyby v czechbabwe byla „umírněná opozice“ jako v Syrii, tak ti 3 zmrdi napravo už by dávno hnili v hrobech , to je tak k „umírněnosti“

  • hel napsal:

   zmrdi je přesný výraz, bohužel nejen pro ty tři vpravo, ale i pro celou pravou část publika, z té učitelky se mi udělalo špatně.

  • admin napsal:

   Zase jsem včera doplatil na svou slušnost, že jsem se nerval moc k mikrofonu a čekal jsem na ostatní.

   • hel napsal:

    dívala jsem se na vás a říkala si, jak tam může vydržet..

    • Fanny napsal:

     Já Vás tam taky viděla a obdivoval jsem Vás jak to můžete mezi takovou svoločí vydržet.Čekala jsem,že se dostanete ke slovu,ale ona Jílková má své instrukce,už jste moc známá osoba a tak i kdyby byl čas,tak by Vám ten mikrofon nepůjčila,jednoduše by dělala,že Vás nevidí.

     • admin napsal:

      Ono to zas tak úplně není, že by tam M. Jílková tolik manipulovala s tím, kdo bude mluvit. Bývá to tak, že jsou z publika tak 2 lidé domluveni předem, z nějakých zvláštních důvodů, jako třeba včera a zbytek je na tom, jak si to kdo v té své skupině ukořistí. Není to úplně její chyba.

      • Fanny napsal:

       Je vidět,že jste gentleman,ale já bych jí zase tak neomlouvala,je z České televize a kdo z nich tam s někým koho si pozvou,nemanipuluje,stačí se podívat na např.Interwiew.Já jim prostě nevěřím,mě už zklamali mockrát.Přeji Vám hezký zbytek večera.

 3. Zighartice napsal:

  Před třiceti lety bychom 25. února „oslavovali “ výročí “ Vítězného února“, když se během vládní krize dostali v tehdejším Československu k moci komunisté. Je dobré si takové výročí připomínat, jako výstrahu před totalitou. Jednu z nich nám totiž i dnes naše média popisují jako vzor demokracie – mluvíme o fundamentalistickém islámu. V Sýrii bojuje sekulární a na poměry Blízkého východu umírněný režim. Přesto ho chtějí západní státy zničit a nabídnout zemi ponořenou do zkázy a chaosu na stříbrné tácku islámským radikálům za doprovodu genocidy náboženských a etnických minorit. Obávám se, že právě tyto postoje skvěle charakterizují dnešní západní formu vlády a mně se příčí nazvat ji demokracií …
  Stále pokračuje příprava příměří, končí likvidace teroristického průlomu při Khanasere a vládní vojska chystají úplné osvobození Latakie.

  Severní Aleppo
  - Džihádisté za podpory Turků neustále útočí na pozice SDF. Podařilo se jim vyhodit do vzduchu muniční sklad Kurdů – Ruské letectvo nepřestává útočit na strategické město Al Bab v severní Sýrii, obsazeno islámským státem.

  Východní Aleppo:
  - Potvrdilo se osvobození Khanaser a severně položené vesnice Maghār, jednotky SAA postupovali odsud dále na sever a zároveň z druhé strany SAA osvobozuje úseky zásobovací cesty. Aleppo: – Podle zpráv blok domů Youth Housing Complex, severně od Sheikh Maqsoud obsadili jednotky FSA, které odtud vytlačily Kurdů z YPG. Je to trochu zmatené, protože wikimapia uvádí, že od 21.2 je blok domů pod kontrolou Ahrar al Sham. Stále boje na celém předměstí Sheikh Maqsoud, které kontrolují Kurdové.

  Afrin / Idlib:
  - Jednotky na jihu provincie Idlib se připojili k příměří – Pro osady v provincii byla dopravena humanitární pomoc – ruskou armádou …

  Východní Sýrie
  - Dlouhodobě obklíčené velké centrum východu Dajr az Zaur pod kontrolou vlády, které se nepodařilo teroristům nikdy dobýt, trpí nedostatkem všeho. V rámci příměří shodila organizace OSN „Světový potravinový fond“ 21 tun humanitární pomoci. Jelikož shazování pomoci nedělalo vojenské letectvo Ruska, ale civilní pracovníci, porušily technické parametry shazování použitých výsadkových plošin, které hovoří o maximální výši 4km a shazovali je z výšky 7km. Většina pomoci se tedy dostala do oblastí obsazených teroristy.
  Komentář: Islámský stát tímto velmi pěkně děkuje aktivistům Cevennes půlměsíce za pomoc …

  Východní Sýrie, Rojava:
  - Kurdská agentura Rudawy (Irák) je znepokojena, že její žurnalisté nedostali akreditaci od kurdských představitelů Koba(syrskáRojava) Komentář: Velmi dobrý příklad, kde je vidět, že si netřeba idealizovat Kurdy jako jednotný národ s jednotným postojem. Syrští a iráčtí Kurdové mají jiné cíle a názory. Jen zato, že jsou všichni Kurdové neznamená to že budou vždy a za všech okolností spolupracovat – Po vyčištění města Ash Shaddadi se objevilo velké množství zbraní IS.

  Zprávy z regionu
  - Dohoda o zastavení palby od 27.2.2016. Dohoda se netýká Jabhat an-Nusrat, teroristy Islámského státu a různých skupin s nimi spojených, protože tyto skupiny byly deklarativní vyjmenovány OSN,jako teroristické – Kurdové oznámili, že budou dodržovat příměří – Turecko si podle Reuters vyhrazuje právo útoku na Kurdy a Islámský stát podle potřeby i po nastolení příměří. Komentář: Turci opět nerušeně a bez jakýchkoliv následků porušují mezinárodní dohody. Na rozdíl od Islámského státu, Kurdské oddíly YPG nebyly mezinárodním společenstvím označeny jako teroristické – Ruský ministr Lavrov odmítá existenci a debaty o plánu B – Dva američtí gynekologové navrhují legalizovat formu ženské obřízky. Komentář: Tímto brutálním a nelidským zvykem, praktikovaném především v muslimských zemích, nejde o nic jiného, než podřizování se islámu – V souvislosti s obviňováním Ruska, že v Sýrii maří „dobře míněné západní plány na demokratizaci“ regionu, a neustálé zvyšování konfrontačního tónu ze strany zemí NATO, je dobré si připomenout, co řekl velitel armády NATO v Evropě americký generál Breedlove na zasedání výboru pro ozbrojené síly sněmovny reprezentantů USA. Podle něj je Rusko v Sýrii jen proto, aby pomohlo zničit „demokratickou opozici“ prezidenta Asada, jehož USA nemá v lásce a kromě toho je Amerika připravena bojovat a porazit Rusko v Evropě, pokud to bude potřebné. Komentár: tak mě napadá – nechtělo by jůesej konečně alespoň jednou okusit jaké je to bojovat na vlastním území, pozorovat, jak se rozpadají obytné čtvrti mírumilovných amerických měst pod uragánem raketového deště, umírají statisíce nevinných obětí válečného šílenství a utíkají miliony jůesejáků ze svých domovů? Zkušeností mají dost, rozpoutání válek mají jen za posledních pár let na svědomí množství. Stačí oslovit CIA s nějakým malým speciálním úkolem a dodat pár tisícům militantních skupin humanitární pomoc ráže 150mm. Nebo se nebudeme snižovat na jejich úroveň, aby nás neumlátili svými argumenty? Nakonec ani v Sýrii tomu není jinak. Bez aktivní pomoci USA by dnešní tragédie nevznikla.

  • gk napsal:

   Obřízka pohlavního ústrojí je vždy zmrzačení člověka, v Evropě to svinstvo dělají hlavně židi, a v USA to židi vnutili pod falešnými báchorkami i velké části „gójů“. Obřízku židi dělají preventivně proti fimóze, to je degenerativní nevývin předkožky bránící kopulaci – příroda nechce aby se degeneráti množili – aby to bylo „normální“ židi prosazují mrzačení zdravých chlapců. V Evropě máme hlavně s tímhle problém, ne s ženskou obřízkou.

 4. Dušan napsal:

  Co to má ten Kalousku maňas za placku?

 5. Dušan napsal:

  Jo tak – Saška Muzyčko – zvaný BÝLÝ…

 6. Ivana napsal:

  Ta humanitární pomoc – myslím, že dopadla přesně tam, kam byla určena. Proč s tím tak moc spěchali? Vždyť to mohlo počkat do zítřka, tj. do doby, kdy má být už příměří.

 7. gk napsal:

  Zvukově úplně v prdeli – oni to snad natáčí na mikrofonek v kameře, kterým berou všechny hluky a šumy v cimře, místo aby připojili kabelem mikrofon a dali ho na stůl před řečníka. Takový amatérismus, tolik takových akcí už bylo takto zmršeno….

 8. gk napsal:

  Sionista Kmoníček tam hezky nažvanil o IS, sionistickou oblbovačku, a blbouni mu tam tleskali….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!