Je na čase přestat předstírat, že Saúdská Arábie nevlastní jaderné zbraně

lido_957Otázkou není to, že "Saúdská Arábie, Turecko, Izrael" mají a budou v budoucnu používat tato malá taktická nukleární zařízení, ale skutečnou otázkou je, jak se nejaderný stát, jako je Saúdská Arábie, dostal k těmto nukleárním zařízením a kolik jich ještě může mít.

Jsou tajně poskytovány vládou USA, Izraelem anebo to je důkaz o ukradených jaderných zbraních, tajně odebráných z amerických vládních zásob a odprodaných Izraelem jiným národům, jako je Saúdská Arábie, Turecko, Německo, Japonsko, Tchaj-wan, Severní/Jižní Korea, atd.? (To je možná důvod, proč byl ten právník ve Velké Británii /Shrimpton/ zavřený do vězení – neboť příliš hodně mluvil o volných atomových bombách.)

Příběh na titulní stránce je o tom, že "Saudsko/izraelské speciální jednotky" je dostanou ze základny NATO v Turecku. Bohužel tato zpráva se dále nemůže rozšiřovat.

Jinak by to bylo považováno za přímý útok na samotné NATO. A to by odůvodňovalo evropskou invazi armád NATO do Sýrie, Saúdské Arábie a Turecka, podporovanou ze strany USA a jejich spojenců v alianci NATO. Pokud tomu tak bude, tak se to bude muset stát před příštími prezidentskými volbami a podzimním obdobím dešťů na Středním východě.

Důvod je ten, že tanky nemůžou jezdit v blátě a nespozorovatelné bombardéry nefungují za mokra, neboť to zkracuje takzvaný "plášť neviditelnosti". Možná „Klingon Bird of Prey“ by pro ně fungoval lépe. Saúdové také sami nevědí, jak používat, udržovat, opravovat nebo naprogramovat americkou jadernou zbraň B-61. Budou potřebovat pomoc. Ale Izraelci jim jistě pomůžou!

Internetový deník VT (Veterans Today) se pokusil varovat svět před nadcházejícími jadernými událostmi, jako je tato, jen aby citoval Gorbačova: "Snažili jsme se vykrmovat a  vodit za ručičku komunismus ve světě jen proto, aby nám to vplivli do tváře ti stejní lidé, kterým jsme se snažili pomoci."

Nemůžete tlačit na pilu. Snažili jsme se varovat svět před tímto nebezpečím a nikdo nás neposlouchal. Titíž lidé, kteří stáli za jaderným 11. zářím, jsou u toho  znovu. Tentokrát je to v podobě začínající třetí světové války, takže to můžou  použít jako krytí, aby to svedli na kolabující ekonomický systém, potýkající se se  zanedbatelnou podporou a hazardováním.

 

/Poznámka redakce (Gordon Duff):

Níže uvedený příběh z „FARS New Services“ v Teheránu podporuje systematické dezinformace jménem vlády Saúdské  Arábie ve snaze zmařit obvinění, učiněné deníkem Veterans Today, a obvinění ze strany jaderných inspektorů VT, kteří nespekulují, ale mají přístup k utajovaným zpravodajským  informacím o saúdském jaderném programu.

Víme, že exploze v Khobar Towers (U.S. Air Force vojenský komplex v Saudské Arábii) byla nukleární, ale nevíme, jestli explozní zařízení pocházelo ze zásob Saúdské Arábie. Skutečně víme, že jaderný útok provedený v Jemenu v květnu 2015 asi udělali Saudové, ačkoliv izraelská letadla byla v té době nad Jemenem stále aktivní.

Naše zdroje říkají, že Saúdská Arábie koupila své první jaderné zbraně v roce 1980. Byla to velká jaderná jednostupňová bomba o síle menší než 20 kt. Víme, že jaderné zbraně z 2. jihoafrického programu byly k dispozici Saúdské Arábii, a atomové bomby výrobce"Johana Meyera" dodal Izrael a Libye, avšak vina padla na Abdula Qadeer Khana z Pákistánu, který do toho nebyl v žádném případě zapojený, jak sdělil deníku  Veterans Today v roce 2009.

Zásoby, které vidíme, jsou důkazem toho, že se opravdu zdá, že Saúdská Arábie začlenila do svého arzenálu taktické jaderné zbraně, zejména neutronové bomby, které produkuje pouze Izrael./

_______________________

Ze zpráv agentury FARS

Analytik: Saúdská Arábie bude brzy testovat atomovky

Teherán (FNA) - Neoficiální zdroje v Rijádu odhalily, že saúdský režim má ve vlastnictví atomové bomby a dodávají, že se saúdský režim chystá brzy uskutečnit svou první jadernou zkoušku.

Daham al-Anzi, prominentní saúdský politický analytik, řekl pro arabsky kanál Russia Today, že Rijád získal atomové bomby před dvěma lety a pravděpodobně bude chtít vykonat svou první jadernou zkoušku během několika týdnů.

Na otázku, zda je o tom přesvědčen, řekl: "Ano, ano! Je to tak jednoduché! Máme atomové bomby. Nejedná se o nějakou součást urgentních zpráv. Světové mocnosti vědí, že máme bombu a my jsme ji chtěli otestovat, kdyby Írán (vyvinul jaderné zbraně a) provedl jadernou zkoušku."

Americké zdroje loni v květnu uvedly, že Saúdská Arábie se obrátila na svého spojence Pákistán a požadovala atomové zbraně (které má na skladě), jelikož se začínají formovat závody v jaderném zbrojení proti šíitskému soupeři Íránu.

"Pro Saudy už nastal čas," řekl v té době pro britský list Sunday Times bývalý vedoucí představitel americké obrany. "V účinnosti je dlouhodobě trvající smlouva s Pakistánem a královská rodina Saudské Arábie nyní učinila strategické rozhodnutí posunout se kupředu."

Anonymní, bývalý vedoucí představitel obrany řekl, že USA nevěří tomu, že "jakékoli současné zbraně nebyly dosud přesunuty", ale prohlásil, že "Saúdové míní to, co říkají a udělají to, co řeknou."

Podle tiskové zprávy The Sunday Times, Saúdská Arábie a Pákistán se těší vzájemným prospěšným vztahům po celá desetiletí. Saúdská Arábie dala Pákistánu miliardy dolarů ve formě dotované ropy a Pákistán neoficiálně souhlasil, že bude zásobovat stát Perského zálivu jadernými hlavicemi.

"Programy jaderných zbraní jsou velmi drahé a není pochyb o tom, že mnoho finančních prostředků pro pákistánský jaderný program bylo poskytnuto Saúdskou Arábií." Tuto informaci sdělil Lord David Owen, který vykonával funkci ministra zahraničí Anglie v letech 1977-1979.

"Vzhledem k jejich úzkým vztahům a úzké vojenské vazbě se již dlouho dalo předpokládat, že když Saudové budou chtít, připomenou Pákistánu oddanost a závazky, morální nebo jakékoliv jiné, a potom jim Pákistán okamžitě dodá jaderné hlavice," dodal.

Zdroj: http://www.veteranstoday.com/2016/02/19/time-to-stop-pretending-saudi-arabia-doesnt-have-nuclear-weapons/
11 Komentářů k Je na čase přestat předstírat, že Saúdská Arábie nevlastní jaderné zbraně

 1. Mario Brunmayr napsal:

  Nejake dukazy o tom ze v jemenu byli pouzili jaderne zbrane.

 2. Carlos IV napsal:

  Absolutne nechapu jak se muzou USA skoro pos*at z jaderneho arzenalu Severni Koreje a na druhou stranu vybavit (mozna i pres Izrael) jadernymi zbranemi nekoho jako jsou Saudi. Ach, zapomnel jsem - oni prece predsedaji te komisi pro lidska prava u OSN - moje hlava - jeste ze jsem to psal v sousednim prispevku :-). Tedy - Saudskle atomovky jsou ty humanitarni!

  http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/pri-naletech-v-jemenu-zemrelo-nejmene-40-lidi-utocila-arabsk/r~14535988dd5b11e59d7b0025900fea04/v~diskuse/

  NAVRH: Prejmenujme letiste Vaclava Havla na "Letiste Krale Fahda" ! A nad Prahou zase vysvitne zlate Slunicko!

 3. Spektátor Čumilovič Puk napsal:

  Budou na S.A. uvrženy sankce?

 4. Carlos IV napsal:

  No pak ale saudska pani princezna mluvi jako z jineho sveta. Jak muze s temi kokoty vladari pri svych nazorech vubec vydrzet ?! Hned bych ji poskytl "shelter" :-) - a to i zadarmiko...
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7525-ne-nejedna-se-o-konspiracni-teorii-saudska-princezna-otevrene-promluvila-o-chemtrails-a-geoinzenyrstvi

 5. Jochen napsal:

  Nevidim co je za problem aby nekdo vyzbrojil nuclearnima zbranema zase Iran a Severni Koreu.
  Az to budou mit vsichni debilove treba se nam ta rovnovaha nezvahne.

  • Paul Durham napsal:

   :-)
   Rovnováha mezi debily je nemožná.
   Rovnováha je možná pouze mezi slušnými lidmi.
   Anebo mezi 1 debilem a 1 slušným člověkem, protože slušný člověk 1 debila zpravidla zvládne bez násilí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!